m I DDD II Nieuwe sigaret met weinig teer IJmuidense verloskundige in de hoofdrol van t.v.-programma Juffrouw Winter „haalde" in 35 jaar ruim 8200 kinderen Uitgevaren visserijvaartuigen Z f Treinbotsing in Japan, geen doden 1 PUISTJES en 1 PUKKELTJES 1 Sovjet-Unie kan luchtaanval weren Autobotsing eist zeven doden Mr. C, Becht commissaris in Overijsel? Donderdag in Journaal voor de vrouw „Sil" vlotgebracht na stranding in IJmuiden Eerste vlocht van nieuw vliegtuig Twintig Spaanse vissers verdronken Wurger van Bostor slaat weer toe Binnengekomen haringschepen T0PSY THUIS MEIJER'S ST0FFEKHUIS Adverteert in dit blad MAANDAG 6 JANUARI 1964 6 Zó kunt u uw 5 "huid-complex" snel en 5 eenvoudig kwijtraken BEVOLKINGSONDERZOEK Zuidmolukkers handhaven hun standpunt ,Geef eens zoem. Henriëtte, je moet hoger op zitten. Ja, zo is-ie fantastisch. Kan de moeder iets meer van haar ge zicht laten zien. Ik zie daar links alleen maar een donkere vlek. Het zou pret tiger zijn als de kijkers zien dat daar een mens ligt. Prachtig zo. Chris geef 'ns een klap in het kruis. Stilte alstu blieft. Draaien maar". Deze voor een buitenstaander nogal on samenhangende woorden klonken zater- LUIDSPREKERS „Er is iemand aan de deur die boeken heeft aan te bieden, paps eh, nee: mams!" LU HALFSHAG Maison de Bonneterie Japonnen- en Mantelateliers: Volslagen en Aankomende Costuumnaaisters Leerling- Costuumnaaisters Zoekf (J een flink TREKPAARD? Üfas g"- -r - y-':' 'i'T KYOTO (AP) 67 reizigers hoofdzake lijk mensen die een feest in een boeddhis tische tempel bezocht hadden, zijn zondag gewond toen twee elektrische treinen ten noorden van Kyoto frontaal met elkaar in botsing kwamen en in brand vlogen. Volgens de politie hebben zeventien rei zigers ernstige verwondingen opgelopen. Er zijn geen doden omdat de conducteurs on middellijk de automatische deuren ge opend hadden. De botsing vond plaats op een 41 meter hoog baanvak, waardoor 't blussingswerk en de redding zeer bemoeilijkt werden. De uit twee wagons bestaande trein naar Kurama had in het station Ninose op de trein naar Kyoto moeten wachten. Blijk baar heeft de bestuurder in de veronder stelling dat de andere trein reeds gepas seerd was zijn trein weer op gang gebracht. U W.WJ t-'st NVf iVj S U vóelt dat het ledereen 5 5 opvalt. Géén prettig con- C tact, nergens succes. Fnul- j kend voor uw zelfvertrou- v wen. voor een prettig leven S het wordt een waar complex. p S In enkele seconden wordt het helder vloeibare DDD 5 EECEPT door uw huid op- 3 gezogen. DDD doodt de 5 bacteriën en maakt uw j i" huid van binnenuit weer J." zuiver en gaaf, door-en- ij door gezond. •- Een heerlijk middel: DDD j, RECEPT, vanaf f 1.30 p. fl. X herstelt uw huid GÉMEÊNTÊ VELSEN Ingezetenen van Velsen, die verhinderd waren deel te nemen aan het röntgenologisch borstonderzoek, hebben hiertoe alsnog gelegenheid op de volgende standplaatsen en tijdstippen IJ m u i d e n standplaats Marktplein/Oosterduinplein op donder dag 9 jan. van 15.4516.45 uur en van 18.30—19.30 uur. Santpoort: standplaats Burgemeester Enschedélaan bij de N.H. Kerk op vrijdag 10 januari van 14—16 uur en van 1819 uur. Velsen (noord): standplaats Melklaan/Ir. Krijgerstraat op vrijdag 10 januari van 19.4520.45 uur. Men melde zich zo mogelijk met de oproepkaart bij de schermbeeldauto, waar een röntgenfoto van de borstkas zal worden gemaakt. Burgemeester en Wethouders van Velsen, de Secretaris de Burgemeester, VEENSTRA BÜHRMANN MOSKOU (AP) Maarschalk Wladimir Sudets, de opperbevelhebber van de Rus sische luchtafweer, heeft beweerd dat Rusland elke luchtaanval, ook die met in tercontinentale raketten, kan afslaan. Sudets zei dat alle luchtdoelartillerie vervangen is door luchtafweerraketten. In een artikel in Izwestia schreef hij dat de luchtafweer ook beschikt over met raket ten bewapende supersonische jagers. NEW YORK (AP) American Tobacco Co heeft een nieuwe filtersigaret, Carlton genaamd, op de markt gebracht, waarvan het teer en nicotinegehalte op het pakje staat. Volgens de fabriek hebben proeven in een researchlaboratorium aangetoond, dat deze sigaret minder teer bevat dan welke andere, in de Verenigde Staten ver kochte sigaret ook. BARNSLEY (AP) Doordat twee auto's in volle vaart op elkaar inreden zijn zondagavond in het Engelse Barnsley zes mannen en een vrouw om het leven geko men. Slechts een passagier bracht er het leven af een nog onbekende jongen die met zware verwondingen naar een zie kenhuis werd gebracht. In Den Haag is zaterdag een bijeen komst gehouden van de „Badan Perseku- tan Republik Maluku Selatan", de fede ratie van Zuidmolukse belangenorganisa ties. Naar aanleiding van de gevangenne ming van dr. Soumokil en van medede lingen van Indonesische zijde over door door dr. Soumokil ondertekende verklarin gen is op de bijeenkomst in Den Haag een resolutie aangenomen, waarin onder andere wordt opgemerkt dat, ook wanneer de enige R.M.S.-leider zijn strijd voor over macht moet staken, het rechtmatige prin cipe van zelfbeschikking aanwezig blijft met als gevolg daarvan voortzetting van strijd, teneinde dit principe te doen hono reren. Voorts zegt de resolutie, dat er voor het tegenwoordige geen aanleiding bestaat van inzicht en standpunt ten aan zien van de R.M.S. te veranderen en dat er evenmin reden is om enige bijzondere maatregelen te treffen. „De vrije Zuidmo lukkers in Nederland, zowel zij die in woonoorden of woonwijken verblijven als zij die elders hun woning hebben, vinden geen reden hun standpunt te herzien", aldus de resolutie. (Van onze parlementaire redacteur) Politieke kringen in Den Haag houden ernstig rekening met de mogelijkheid dat de burgemeester van Tilburg, mr. C. Becht, benoemd zal worden tot commissaris der koningin in de provincie Overijsel, als op volger en lid van de Katholieke Volkspar tij. De benoeming van de oud-minister van Binnenlandse Zaken mr. Struicken, die enige tijd geleden waarschijnlijk leek. is nu vrijwel zeker van de baan. Hulp b(j huiswerk aangebo den voor leerlingen L.T.S, Ulo en H.B.S. Brieven L 273. Net meisje gevraagd voor hulp in de huish. Werkster aanwezig. Da Costalaan 1 A, Driehuis. Tel. 4728. Werkster gevr. voor dinsdag en vrijdagochtend. „De Hout hal", Kennemerlaan 159, Tel. 7770. In de havenmond van IJmuiden zijn za terdagavond omstreeks half tien twee vrachtschepen met elkaar in aanvaring ge komen. Door de aanvaring strandde een van de schepen aan de Noordzijde van de havenmond b(j de voet van de Noorderpier. Drie Wijsmuller-sieepboten slaagden er zondagmorgen in het schip vlot te trekken. Het onder Liberiaanse vlag varende vrachtschip „Sil", dat 7173 ton meet, ver liet de IJmuidense haven, terwijl het on der Panamese vlag varende vrachtschip „Seahaven", dat 7569 ton meet, IJmuiden binnenkwam. Bij de aanvaring schampten de schepen langs elkaar ter hoogte van de strekdammen van het forteiland. De „Sea haven" kon de reis naar Amsterdam voortzetten. Het schip had lichte schade en kon met de normale assistentie van sleep boten in de Noordersluis worden gebracht. De „Sil" was echter door de aanvaring aan de grond gelopen op de plaats van de deels weggebaggerde strekdam bij de voet van de Noorderpier. Pogingen om op eigen kracht vlot te komen hadden geen succes. Daar het vallend water was besloot de ge zagvoerder van de „Sil" tot zondagmorgen te wachten. Het schip vormde geen belem mering voor de inkomende en uitgaande zeescheepvaart. Zondagmorgen omstreeks vijf uur werd ook sleepboothulp ingeroepen, waarna de „Titan", „Nestor" en „Simson" op de Libe riaan vastmaakten. Tegen 7 uur zondag morgen werd de „Sil" vlotgesleept. De „Sil" keerde in de loop van zondag terug naar Amsterdam, waar het schip in een dok moet worden opgenomen voor in spectie van de bodem, die door de stran ding vermoedelijk schade heeft opgelopen. Op Tunesische kust Op de Tunesische kust bij Kaap Bon zijn de Wijsmuller-sieepboten „Zeeland" en „Utrecht", respectievelijk sinds 28 decem ber en 4 januari, in de weer om te trach ten het Griekse vrachtschip „Amazon" dat 7281 ton meet, vlot te brengen. De slepers zijn er reeds in geslaagd het schip te draaien in de richting, waarin het vlot moet komen. dagmiddag in de keuken van de woning Planciusstraat 44 in IJmuiden. Schijnwer pers wierpen hun felle licht op een pro testerende baby die zijn oogjes stijf dicht geknepen hield en zachte schreigeluidjes liet horen. Nee, de twee dagen oude Jackie, eerste zoon van Cornelis van der Plas en Johanna Smoor, vond het maar heel matig wat er die middag zo allemaal met en om hem heen gebeurde. Optreden voor de televisie betekende voor hem niet het betreden van de zevende hemel. Zijn paradijs was voorlopig nog de warmte van zijn wiegje Maar of hij wilde of niet, Jackie speelde zijn rol in het televisiepro gramma „Journaal voor de vrouw" dat donderdagmiddag 9 januari om drie uur op de beeldbuis wordt gebracht. Daarin zal aandacht geschonken worden aan een van de bekendste inwoonsters van IJmui den, de verloskundige mejuffrouw J. Win ter. Juffrouw Winter, zoals duizenden IJmuidenaren haar kennen zal deze maand haar loopbaan beëindigen. In de 35 jaar dat zij in IJmuiden als verloskun dige werkzaam is heeft zij maar liefst meer dan 8200 kindjes „gehaald". Opleiding IVJejuffrouw^Winter werd in 1902 in Am sterdam geboren. Zij was eerst kort bij het:Tmfïdwerkonderwijs werkzèatn, 'maar dat schonk haar weinig bevrediging. Zij ging naar de rijkskweekschool voor vroed j vrouwen in Amsterdam waar zij de drie jarige opleiding voltooide. Als assistent- verloskundige werkte zij daarna onder an dere twee jaar in Velsen-Noord, Bever wijk, Wijk aan Zee en Assendelt. Overal waar haar aanwezigheid was vereist ging zij op de fiets heen. Op die manier heeft ze zich ontelbare kilometers, weer of geen weer, van bevalling naar bevalling ge spoed. „Later deed ik het op de bromfiets. Ik was een van de eerste vrouwen hier in IJmuiden die zo'n vervoermiddel had Toen keken ze je nog na als je voorbij pufte," zegt mejuffrouw Winter. In oktober 1928 vestigde zij zich als zelfstandige verloskundige in IJmuiden. Zij betrok toen het huis van een collega aan de Wilhelminakade 27. Na tien maan den verhuisde mejuffrouw Winter naar het Kennemerplein hoek Edisonstraat waar zij vier jaar heeft gewoond. Sinds 1933 woont juffrouw Winter in de Evertsenstraat. Geen mooier beroep „Ik kan me geen mooier beroep voorstel len dan dat van vroedvrouw. Na al die duizenden kindjes geholpen te hebben het levenslicht te aanschouwen is elke beval ling weer een nieuwe, boeiende gebeur tenis, vertelt mejuffrouw de Winter. „Ik heb hier in IJmuiden altijd heel plezierig gewerkt. Vaak gebeurt het dat ik bij de ge boorte van een kindje help waarvan de va der en moeder zelf door mij ter wereld zijn geholpen." Juffrouw Winter wordt in het „Journaal voor de vrouw" van donderdag a.s. ge ïnterviewd door Henriëtte van Aelst, die als mevrouw E. H. van Aelst-Van Has selt vroeger in de Lange Nieuwstraat in IJmuiden heeft gewoond. Zij is sinds 1960 medewerkster aan verschillende radio programma's voor de vrouw en van 1 januari 1963 af presentatrice bij de NCRV en KRO van het televisieprogramma „Journaal voor de vrouw". „Ik vind het erg leuk nu eens in IJmui den te werken waaraan ik zoveel prettigd herinneringen heb. Ik hoop dat veel IJmui dense huisvrouwen donderdagmiddag zul len kijken als we juffrouw Winter in het zonnetje gaan zetten. Dat verdient ze dub bel en dwars", aldus Henriëtte van Aelst. En die woorden zullen, nemen we aan dui zenden IJmuidense moeders (en vaders) van harte onderstrepen. Gevraagd flinke werkster, 1 a 2 ocht. per week. Sirius- straat 1, Tel. 7848. Meisje gevraagd voor bedie ning automatiek. Hoog loon. Automatiek Dekkers, Lange Nieuwstraat 425, IJmuiden. BELFAST (AP) Het grootste Britse vrachtvliegtuig, de honderd ton zware Short Belfast, is zondag na een geslaagde eerste vlucht licht als een veer geland. De chef-invlieger van Short, Dennis Tay lor, liet het toestel tot een hoogte van drieduizend meter stijgen. Later zei hij: „Het was de gemakkelijkste vlucht, die ik de laatste tijd gemaakt heb. Het is ple zierig dit vliegtuig te besturen". De Short Belfast kan tweehonderd volledig gewa pende soldaten vervoeren. Ook is het mo gelijk drie tanks in het ruim van dertig meter lengte te plaatsen. Een versie voor burgerlijk gebruik is op het tekenbord. Volgens de ontwerpers zou het toestel 250 passagiers over de Atlanti sche Oceaan kunnen brengen tegen een tarief van driehonderd gulden enkele reis. De vier turboprop-motoren geven de machine een kruissnelheid van 650 km. p.u. De actieradius bedraagt 8.500 kilo meter. De Royal Air Force heeft tien Short Belfasts besteld. Met deze order is een bedrag van 25 miljoen pond sterling ge moeid. Thans wordt geprobeerd orders in de burgerlijke sector te krijgen. VIGO Zondagochtend vroeg zijn voor de Spaanse kust bij Vigo twee Spaanse vissersboten met elkaar in aanvaring ge komen. De 250 ton metende „Centolleira" zonk vrijwel onmiddellijk. Van de 25 op varenden zijn er waarschijnlijk twintig verdronken. Van een hunner is het stoffe lijk overschot geborgen. Vijf opvarenden werden gered door do bemanning van de „Puente de San Andres", die zwaar ge havend werd en de haven van Vigo bin nengesleept moest worden. De aanvaring vond plaats in een dichte mist. BOSTON (Reuter) In Boston heeft men zaterdagavond het lijk gevonden van een negentienjarig meisje. Ze was gewurgd met haar nylonkousen. Het meisje woon de in een flat in een wijk, waar vele on gehuwde vrouwen kamers hebben. Nadat het bericht van de moord bekend was ge worden, drongen vele ouders van meisjes die in de wijk wonen er bij hun dochters op aan naar huis te komen. Het vermoorde meisje, Mary Ellen Sul livan, is de dertiende vrouw die In de af gelopen negentien maanden in het gebied van Boston gewurgd is. Verscheidene van deze moorden worden toegeschreven aan de „wurger van Boston". De politie heeft een jongeman gearresteerd. Vrijdag 27 december: m.t. Cornelis Vrolijk Fzn. S Donderdag 2 Januari: m.t. Protinus IJM 154 Wilhelmina Johanna KW 39, Nicolaas Senior KW 42, Runmond II KW 43, Antje KW 49, Maria The- resia KW 99, Bellatrix KW 139, Arie Jacob KW r« Soll Deo Gloria KW 152, Michiel KW 167 Michiel HD 74: m.l. Adeodatus IJM 3D, Jan IJM 81. Adrianus KW 10, Cornelis KW 24, Concordia KW 26, Gi.isbert Jan KW 28, Bertha KW 38, Mmua Jacoba KW 73, Hette Margaretha KW 74, Nelly KW 77, Toenadering KW 95, Alpha KW 100, Leun- tie KW 128, Jacoba Catharina KW 132, Willy KW 141 Willy KW 154, Gijsbert Bastiaan KW 161, Vertrouwen KW 166. Pieter Anne KW 169 Dirkje KW 205, Samenwerking KW 216, Koningin Wil- helmina KW 190; m.k. Neeltje IJM 2, Dageraad IJM 4, Zuiderkruis IJM 7, Maartje IJM 8, Gelria IJM 18 Nora IJM 51, Swlft IJM 54, De Hoop III IJM 73', Wiron VIII IJM 205, Wiron VII IJM 206, Wiron VI IJM 207, Wiron V IJM 208, Wiron I IJM 210, Wiron III IJM 221, Magda IJM 272, Deo Volente II KW 11. Arendje Jacoba KW 21, Ada KW 29, Ermine KW 30, Wilhelmina KW 46, Adrla- na Cornelia KW 58, Ludi KW 61, Arend Cornel is KW 68, Alnilam KW 90, Adriana Catharina KW 92 Jeannette KW 93. Nico KW 96, Cornelis KW 97'. Wim KW 103, Gijsbert Dirk KW 109, Rianne KW 110, Wilma KW 113, Mare Liberum KW 117, Flamingo KW 120, Catharina J°seP£jfle..|5wr}?7' Adriana KW 131, Maartje Jacoba KW 137, Gijs- berta KW 143, De Vrouw Alida KW 160, Helena KW 164. Alida Jacoba KW 165, Cornelia KW 174 (ex Anna Hendrika KW 174), Hoop op Welvaart KW 179, Solea KW 180. Margaretha Christina KW 190 Deo Volente KW 191, Aagje Adriana KW 196, Elizabeth KW 198, Antje KW 200. Yvonne Yolan- da KW 206, Geertruida KW 211, Marlena KW 212, Jana KW 213, Tiny WR 3, Dieuwina WR 45, Jo hanna Cornelia KW 57, Quo Vadls WR 62. 19 december: m.t. Cornelis Vrolijk Fzn. SCH I 171 met 489 kantjes. 21 december: m.t. Dirkje KW 54 met 522 kant jes; Dirk Maria KW 80, 289 kantjes. 22 december: m.t. Marian Ellen KW 159 met 362 kantjes: m.t.l. Nestor KW 101, 380 k.; Onder neming III SCH 117, 250 kantjes. 23 december: m.t. Koraalbank KW 3 met 102 kantjes; Deining KW 8, 261 k.; Rijnmond I KW 15 846 k.; Rijnmond II KW 43, 860 k.; Maria Theresia KW 99, 560 k.; Brittenburg KW 121, 456 k Arie Ouwehand KW 122, 385 k.; Cornells den Duik KW 144, 442 k.; Cornelia Maria SCH 135. 405 k.; Onderneming I SCH 261, 240 k.: Margare tha VL 15, 475 k.; Petronella KW 131, 512 k.; m.l. Onderneming IV SCH 153, 235 kantjes 24 december: m.t. 's-Gravenhage IJM 26 met 372 kantjes; Johanna Lydia KW 55, 220 k.; Alba tros KW 87, 402 k.; Francina KW 153, 202 k.. Michiel Jan VL 110, 510 kantjes 30 december; m.t. Rijnmond III KW 44, 350 k. 31 december: m.t. Nicolaas Senior KW 42, 636 k. Gevraagd iemand voor het schilderen en behangen van woon- en slaapkamers. Brie ven L 183 of Tel. 1912. Spar Zelfbediening vraagt leerling verkoopster, plm. 16 jaar, en ervaren verkoopster, plm. 21 jaar. Cepheusstraat 27. Tel. 7693. B.z.a. nette chauffeur in het bezit van rijbewijs B-E. Brie ven L 180. Breiwol. Fantastische sorte ring Scheepjeswol. Alumi nium en stalen breipennen De wol wordt voor U weg gelegd. Botman. Kennemer laan 84. Tel. 5537. Onzichtbaar stoppen, mot- scheur- en brandgaten Kleermakerij Theo van Eek Kennemerlaan 176. 't Kinderpaleis heeft 't. Grappige jongenspakjes 1-4 jaar. handweef, tinneroy tricot e.d. Kennemerlaan 54 Tel. 6405. Eet nu rundvlees! Magere psselappen, 500 gr. v.a. f 2.40. Dinsdag 'én woensdag gehakt dag 500 gr. 1.78. Slager van Vliet, Kennemerlaan 129, Tel 5212. Hollandia ondergoed voor het hele gezin is verkrijgbaar bij C. Lodder, Driehuis. Neveda wol in de nieuwste kleuren vindt U bij C. Lod der, Driehuis. Veilige dekenklemmen en bedgordels vanaf 1.95 zijn van „Maminette", L. Nieuw straat 415, IJmuiden. Tel 8078. Prijzen voor elke beurs T.V. voor 25.95 per maand zonder vooruitbetaling. Mor gen al bij U thuis? Bel dan vóór 6 uur 020-249767 en avonds 02964-17971. Goedkoper T.V. met garantie Kinkerstraat 1, Amsterdam Iedere avond demonstratie. Verchromen „De Valk", Nrd Emmakade 23, Haarlem t/o de Kathedraal. Tel. 17115. Te koop gevraagd woonhuis in ruil voor boven duplex. Rijnstraat. Brieven L 178 Gevraagd bedrijfsruimte, om geving Velsen, IJmuiden of Driehuis. Brieven L 179. Huw. Nette heer, 47 jr., met 3 kind., zoekt ser. kennism met nette vrouw of -v^eduwe Brieven L 182. Etalage- en winkelmaterialen, glasplaten, spiegels, ook ver zilveren. J. Mertens, Snel liusstraat 14. Tel. 6140. Slijterij „Flora", Zeeweg 115. Telefoon 5307. 1 liter goede Spaanse wijn 2.75. Luxe verhuur zonder chauf feur. Volkswagenbusjes, V.W. de Luxe, Opel Kadett. Arie Beekhuis, Torricellistraat 32, IJmuiden. Tel. 7179 en 4679 Plastic golfplaten, le soort, ook in fraaie kleuren, vanaf 8.50 per m2. Zaanlandsche Houthandel, Kalverstraat 1-3 Tel. 7543. Kinderwagens, van Delft, Koelstra en Mutsaerts in fan tastische sortering bijeen tegen onze oude minimum prijzen met een prachtige plaid cadeau! Baby Service, Edisonstraat 9. Tel. 5283. Helanca damespantalons. Diverse kleuren, prima kwa liteit. Botman, Kennemer laan 84. Koopje!!! Plastic, 120 breed, glashelder, 3 mtr. voor f 1 25. Botman, Kennemerlaan 84 Texaroma koffie, prima, prima. 250 gram van f 1.80 voor 1.23. Botman, Kenne merlaan 84. Maillots voor meisjes, vanaf f 3.25, met kleine stijging. Groen, zwart, grijs, blauw. Botman, Kennemerlaan 84. Kenners prefereren een zelf-gero!de sigaret van TWIN, uit de plastic-ta bakszak, waarin de tabak zo lekker vers blijft. Kalverstr.-Rokin Amsterdam-C. Hofleverancier vraagt voor haar en Zaterdags vrij. - Premievrij pensioen. Reiskostenvergoeding voor personeel buiten Amsterdam Zich te vervoegen bij de Per son eel chef, Rokin 142, ingang steeg of schriftelijke sollicitaties. Alles van 'n ander maar STOFFEN alléén van Alléén; Kennemerlaan 140 FLUWEEL DE GROTE MODE Autorijschool L. en H. de Jong, Pladellastraat 40, Haar lem, Tel. 20752. Het adres voor autorijles. Gaat U trouwen of heeft U een nieuwe woning? Krediet voor iedereen tot 5000.- voor aanschaf meubilair, wo ningtextiel. Vraagt gratis fol der, dan krijgt U algehele inl. Postbus 1371. Rotterdam Al brandt het maagzuur nog zo fel, een Risp-tabletje blust het wel! Nu ook een ijzerwaren- en gereedschappen-afdeling bij „De Houthal", Kennemerlaan 159, IJmuiden. Tel. 7770. Koopje!!! Nylon kousen, 1ste keus. met en zonder naad. 98 cent. Botman, Kennemer laan 84. Tel. 5537. Te koop gevraagd; antieke klokken, tafels, stoelen, kas ten, schilderijen, porselein, kristal etc. Na 5 uur: Maas straat 7. Tel. 7425. Te koop gevraagd munten, ook buitenlandse postzegels, oude aanzichtkaarten IJmui den. Brieven L 253. Te koop huiskamertafel, met Formicablad 12.50. Wijk a. Zeeërweg 96. Te koop geijser, merk „Fasto" met leidingen. Voer manstraat 14. o

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 6