Stichting in Beverwijk wenst structuurplan oude stadskern Verwijt over gebrek aan medewerking van B. en W. KERKDIENSTEN Motorvrachtschip „Koudekerk" is nu in zijn element REISBUREAU „DE MAGNEET" n.v. Reis- en Passagebureau Verkoop gevraagd van pand Breestraat 37 Verzending van zeepost Britse zeelieden dreigen met staking „Thames" assisteert Zweedse tanker Havenberichten ZATERDAG 25 JANUARI 1964 4 TELEVISIE RADIO BECKER Ontwerp structuurplan Nieuwe winkels Vier punten Het REISPROGRAMMA van 1964 is verschenen Inlichtingen en boekingen bij N.V. VEREENIGDE SCHEEPSAGENTUREN Kanaalstraat 71 - Telefoon 4941 Marktplein - Telefoon 5644 - IJmuiden IJmuiden De Stichting tot behoud en sanering van de beslaande stadskern van Beverwijk heeft zich met een schrijven tot de ge meenteraad gewend, waarin zij aandringt op het met spoed doen ontwerpen van een structuurplan voor de oude stadskern. Te vens verzoekt genoemde stichting de raad nu reeds een beslissing te nemen aangaan de de bestemming van het pand Bree straat 37, waarin thans de dienst van Openbare Werken is gehuisvest. Burge meester en wethouders hebben eerder de wens te kennen gegeven dit gebouw te be stemmen voor de uitbreiding van het po litiebureau in de Breestraat. De stichting is echter van mening dat de bestemming van het pand Breestraat 37 uitsluitend door de gemeenteraad moet worden bepaald. Zij is van oordeel dat politiebureaus in geen geval in zeer drukke winkelstraten thuishoren. De stichting tot behoud en sanering van de bestaande stadskern van Beverwijk werd in juli 1962 opgericht. Op 15 oktober 1962 heeft het bestuur van de stichting het Met een toestel van RADIO BECKER bekijkt u het goed. Een voorbeeld uit onze kollektie Super ontvanger met 59 cm beeldbuis, gradatiefilter. UHF en rapidovision- druktoets. Keus uit vele andere modellen in de merken PHILIPS - ARISTONA - ERRES - BLAUPUNKT. TRAWLERKADE 64 - TELEFOON 6490 Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Verenigde Staten: 9S „Korendijk" (29 Januari) Argentinië: ms „Zaanland" (28 jan) en ms „Cap San Lorenzo" (28 jan.); Australië: ss „Orlana" (31 jan.); Brazilië: ms „Cap San Lorenzo" (28 jan.) en ms „Alhena" (29 jan.); Chili: ms „Wien" (26 jan.) en ms „Her mes" (28 jan.); Ned. Antillen: ms „Ulysses" (28 jan.); Nleuw-Zeeland: ms „Middlesex" (26 jan.); Suriname: ms „Kreon" (30 jan.); Z.-Afrika (Rep.) en Z.-W.-Afrika: ms „Pendennis Castle" (26 jan.) en ms „Zaan- kerk" (29 jan.). Inlichtingen betreffende de verzendings data van postpakketten geven de postkan toren. college van B. en W. gevraagd zijn stand punt ten aanzien van de stichting te bepa len. Uit het antwoord dat de stichting op 14 februari 1963 van B. en W. ontving trok het stichtingsbestuur „tot haar leedwe zen" de conclusie dat de stichting bij het nastreven van het gestelde doel niet op de medewerking van het college van B. en W. mocht rekenen. Het stichtingsbestuur zegt met deze afwijzende houding van B. en W. geen genoegen te kunnen nemen. Het stelt in zijn brief aan de raad, dat het vaststellen van structuurplannen en daaruit voortvloeiende uitbreidingsplan nen en saneringsplannen nog altijd een aangelegenheid is waarbij de Raad het laatste woord spreekt, behoudens het goed- keuringsrecht van Gedeputeerde Staten en eventueel in beroep de beslissing van de Kroon. De taak van B. en W. is ten dele, aldus het stichtingsbestuur slechts beperkt tot „het behoorlijk voorbereiden, voor zo ver het niet aan anderen is opgedragen van al hetgeen in de Raad ter overweging en beslissing moet worden gebracht." Volgens het stichtingsbestuur geldt het laatste ook voor het verkopen van ge meente-eigendommen, voor zover deze bevoegdheid niet door de Raad is gedele geerd aan het college van B. en W. Het bestuur van de stichting heeft hierbij in het bijzonder het oog op de verkoop van het gebouw Breestraat 37, dat B. en W. bestemd hebben voor de huisvesting van de politie. In zijn brief brengt het stichtingsbe stuur verder onder de aandacht dat de stichting heeft aangeboden om, in overleg met de gemeentelijke diensten, een struc tuurplan voor de oude stadskern te doen ontwerpen door een bureau in Nederland, dat beschikt over wetenschappelijke me dewerkers op het gebied van de stede- bouw, het sociaal-wetenschappelijk onder zoek, de verkeers- en algemene aspecten, de exploitatie en organisatorische aspec ten en de bouw-technische aspecten. Dit bureau heeft echter gesteld, dat het ont werpen van een dergelijk plan alleen mo gelijk is indien door de gemeentelijke diensten alle medewerking zou worden verleend en inzage van stukken kan wor den verkregen. (Deze inzage van stukken hebben B. en W. geweigerd met de moti vering „dat de mogelijkheid aanwezig is dat met de hulp van deze stukken door de stichting een beleid zou worden ont wikkeld dat dat van B. en W. door kruist."). i Ten aanzien van de wenselijkheid dat reeds nu wordt beslist over de bestemming van het pand Breestraat 37, schrijft het stichtingsbestuur dat reeds geuime tijd belanghebbenden gereed staan om ter plaatse winkeleenheden te creëren, welke het aanzien van de bestaande stadskern in het algemeen en die van de Breestraat in het bijzonder aanmerkelijk zullen ver hogen. Indien de Raad nu een beslissing over de bestemming kan nemen zal dit, aldus de stichting, bedoelde belanghebben den de mogelijkheid bieden plannen te doen ontwerpen en tijdig de vereiste rijksgoedkeuring voor het bouwen aan te vragen. De toenemende belangstelling van ko pers ten zuiden van het Noordzeekanaal, aldus het stichtingsbestuur, voor het be staande winkelcentrum var. Beverwijk als gevolg van de aanleg van de Velsertunnel en de beschikbaarheid van grote parkeer terreinen hebben bevorderd, dat de be staande stadskern van Beverwijk het koopcentrum van Midden-Kennemerland is geworden. Dit koopcentrum zoveel mo gelijk te moderniseren en te perfectione ren zou, naar de mening van het stich tingsbestuur, getuigen van een goed ge meentelijk beleid. De mogelijkheden, wel ke aanwezig zijn in de bestaande stads kern, kunnen er toe leiden, dat deze straks gemoderniseerde en gesaneerde kern in Het gebouw Breestraat 37 in Bever wijk, waarin thans Openbare Wer ken is gehuisvest. B. en W. hebben dit pand bestemd voor de uitbrei ding van het politiebureau (links op de foto). Maar de Stichting tot be houd en sanering van de bestaande stadskern van Beverwijk wenst dat de gemeente het gebouw verkoopt aan belanghebbenden die ter plaatse enige winkels willen bouwen. de toekomst zal uitgroeien tot een koop centrum dat in Nederland zijns gelijke niet heeft. Samenvattend verzoekt het stichtingsbe stuur de raad van Beverwijk: a. te besluiten dat er met spoed een structuurplan voor de oude stadskern wordt ontworpen, waarbij uiteraard aan sluiting met de bestaande reeds uitgevoer de uitbreidingsplannen wordt gezocht; b. zich uit te spreken, dat het ontwer pen van vorenbedoeld structuurplan zal worden opgedragen aan een erkend des kundig bureau, dat een nauwe samenwer king met de gemeentelijke diensten en de stichting zal bevorderen; c. aan Burgemeester en Wethouders te verzoeken het thans verbroken contact tussen het college en de stichting te her stellen; d. in principe te besluiten tot verkoop van het binnenkort vrijkomende gebouw Breestraat 37. Evenals in de meeste oude stads kernen is ook in de Breestraat in Beverwijk het parkeren van auto's voor de winkels op de spitsuren taboe. Vlak bij het winkelcentrum bevindt zich echter een parkeerterrein dat voorlopig de stroom van autorijdende consumenten kan opvangen LONDEN (AP) De Britse Vakbond voor Zeevarenden heeft voor zestien fe bruari een staking bij de Britse koopvaar dij afgekondigd. Hiermee wil zij haar eisen voor hogere lonen en minder werk uren kracht bijzetten. Er is nog niet beslist of de staking al gemeen zal zijn of dat de actie slechts voor bepaalde schepen zal gelden. Als de staking niet algemeen is, zal zij waar schijnlijk worden afgekondigd voor pres- tigeschepen als de Queen Elizabeth en de Queen Mary. De zeelieden zullen opdracht krijgen niet aan te monsteren voor reizen waarvan de afvaart na zestien februari te midder nacht valt. De Vakbond voor Zeevarenden telt on der zijn 74.000 leden bijna alle Britse zee varenden. Het is de eerste maal dat hij een sta king afkondigt. De Vakbond eiste in augustus een aanzienlijke loonsverhoging, kortere werktijden en betere verlofrege lingen. De reders vroegen toen om uit stel omdat het de bedrijfstak slecht ging. Verleden week deden de reders een aan bod voor een loonsverhoging van twintig gulden per maand, verlenging van verlof tijd van twee tot zes dagen en de huidige 44-urige werkweek direct met één uur en in 1966 met nog één uur te verminderen. Donderdag is zeven uur over deze voor stellen onderhandeld, waarna het bestuur van de Vakbond het aanbod afsloeg en de staking afkondigde. GARAGE L. v. d. LEDEN R. CLAEZENSTR. 1 DAG en NACHT De sleepboot Thames zal door L. Smit en Co's internationale sleepdienst worden ingezet bij de berging van de 22.846 brt. metende Zweedse tanker F. H. Kockum, die in het begin van deze week tijdeps een ongekend zware zandstorm in de Per zische Golf ter hoogte van Sltra Anchora ge aan de grond raakte. Men is al begon nen aan de voorbereidingen tot het ber gen. Daarvoor is L. Smit en Co's bergings inspecteur C. J. Rom Colthoff inmiddels uit Nederland naar de plaats van stran ding gegaan. Het wachten is nu op de Thames, die nog enkele werkzaamheden in de Perzische Golf moet voltooien. ZONDAG 26 JANUARI IJMUIDEN: Ned. Herv. Kerk, Nieuwe Kerk, 10 u.: drs. D. Bouman jr.; 19 u.: ds. A. J. van Rhijn, jeugddienst; De Rank, 10 u.: W. Kwak jr., jongerendienst; Bethle- hemkerk, 10 u.: ds. J. van den Berg; 19 u.: ds. L. Brink; Jeugdkapel, 10 u.: W. J. Mulder. Geref. Kerk, Ichthuskerk, 10 u.: ds. J. A. Tiemens; 17 u.: ds. J. M. van den Brink; Petrakerk, 10 u.: ds. J. M. van den Brink; 17 u.: ds. W. Diepersloot. Geref. Kerk (Vrijgemaakt), Rambonnet- laan, 9.30 u. en 17 u-: ds. D. Nieuwen- huis. Chr. Geref. Kerk, kerkgebouw Marconi straat, 10.30 u. en 17 u.: ds. L. Floor. R.K. Kerk, Gregoriuskerk, 8.30 en 10.30 u.; Petruskerk: 7, 8, 9.30, 11.30 en 17 u. Oud-Katholieke Kerk, 8 u.: vroegmis; 10 u.: hoogmis; 19 u.: Vespers. Woens dag, 9 u.: heilige mis. Leger des Heils, Edisonstraat 14, 10 u.: heiligingsdienst; 19.15 uur: openlucht bijeenkomsten; 20 u.: openbare samen komst (Edisonstraat 14). Baptistengemeente, Elonkapel, Varenius- straat, 10 u. en 19 u.: ds. A. Postma; 11.45 u.: zondagsschool. Onafhankelijke Baptistengem., Doopsge zinde Kerk, Helmstraat, 16 u.: ds. J. A. Visser. Gem. Gods, Cultureel Centrum, 10 u.: dienst. Gereformeerde Gemeente, Cultureel Gebouw, 10 u. en 17 u.: leesdienst. Pinkstergemeente, Cultureel Centrum, 19.30 u.: Evangelist D. Hartendorp. Vrije Evangelisatie, Cultureel Centrum, 10 u.: N. Bijlsma. Doopsgezinde Gemeente, Helmstraat, 10.30 u.: ds. P. J. van Schayck. IJMUIDEN-OOST: Ned. Herv. Kerk, Goede Herderkerk, 10 u.: ds. W. Leenman, 19 u.: ds. H. P. Huisman. Geref. Kerk, Bethelkerk, 10 u.: ds. W. Diepersloot; 17 u.: ds. J. A. Tiemens. Ver. van Vrijz. Herv., Abeelenstraat 1, 10.30 u.: ds. G. Nijenhuis. Op de werf Van der Giessen-De Noord in Krimpen aan den Ussel is gisteren het enkelschroef motorvrachtschip „Koude kerk" te water gelaten. De doopplechtig heid werd verricht door mevrouw D. P. Bolhuis-Van Domburg, de echtgenote van de voorzitter van de raad van zeeverla ders. Het schip is bestemd voor de n.v. Vereenigde Nederlandsche Scheepvaart maatschappij in Den Haag en wordt ge bouwd volgens een ontwerp van het bouw bureau van de K.N.S.M. in Amsterdam. Het is het zevende schip dat voor de V.N.S. op de werf van Van der Giessen- De Noord wordt gebouwd. De Koudekerk het tweede vrachtschip van de V.N.S.-vloot, dat deze naam draagt is de eerste van twee snelle lijn- vrachtschepen, die de V.N.S. in oktober 1962 bij de werf in Krimpen bestelde. Directeur P. van der Giessen gaf na de plechtigheid nog eens uiting aan zijn dank baarheid jegens de V.N.S., die de werf in de sombere tijden met deze twee opdrach ten, die enige tientallen miljoenen guldens vertegenwoordigen, een economisch rugge- steuntje leverde. Hij was van mening dat het van het allergrootste belang is dat de scheeps- bouwindustrie 'n belangrijke pijler van de vaderlandse economie ook in slech te tijden een bestaan kan vinden. De heer Harinck, directeur van de V.N.S., bracht hoop in de harten van de werf-directie, toen hij bekendmaakte dat de V.N.S. ook voor dit jaar nieuwbouwplannen heeft. „Een grote lijnrederij heeft immers al tijd een vervangingsprogramma", zo zei de heer Harinck. De Koudekerk, door experts gekarakte riseerd als een interessant schip door haar hoge snelheid (19 mijl), haar hoog mo torvermogen (13.000 pk. bij 114 omwente lingen per minuut) en haar uiterst mo derne uitrusting, zal volgens het afbouw- schema over vier maanden afgeleverd kunnen worden. Het schip heeft een lengte van 165 meter, een breedte van 21 meter en een holte van 12 meter en meet 12.500 ton dw. De vrachtvaarder is in Nevas-verabnd ge adopteerd door de openbare lagere school in Koudekerk aan de Rijn. Een deputatie van de school en het college van B. en W. van deze gemeente waren bij de tewa terlating aanwezig. Vrijdag kwamen in IJmuiden aan: Nero van Odense; Merak, Londen, IJmuiden; Bomrif Londen; Aldert L. Queensborough; Delfhinal Monrovia, IJmuiden; Rijnstroom, Huil; Barten- stein, Antwerpen; Kaethe Marie, Brussel, IJmui den; Diogenes, Antwerpen; Volga, Oostzee; Spurte Rotterdam; Clytoneeus, Rotterdam; Wex ford, Boston. Wormerveer; Eyo S., Boston; Dra- co, Oporto;Marga, Sagunto, Hoogovens; Fiona, Goole, IJmuiden; Jens Rand, Stettin; Frey, Lon den; Janny, Boston, Zaandam; Kassei, Antwer pen; Caltex Delfzijl, Rotterdam; Gruno, Londen; Ragnl, Rauma Velsen; Amazone, Rotterdam; Deborah, Londen; Confld, Rotterdam, IJmuiden; Electra, Port Arthur; Sloughi, Rouaan; Libra, Rotterdam; Agamemnon, Rotterdam. Vrijdag vertrokken uit IJmuiden: Wesermarsch naar Hamburg; Jurgen Stamer, Aalborg; See- falke, Ipswich; Gerry S., Cardiff, IJmuiden; Res- nova, Great Yarmouth, IJmuiden; Charlotte, Es- bjerg; Schweiburg, Brake; Benwell, Rotterdam; Cormoat, Methyl; Amrum, Londen; Noorder licht, Randers; Willemstad, Plymouth; Fernan- des Labrador, Lissabon, IJmuiden; Warma, Kot- ka. Velsen; Merak, Londen, IJmuiden; Depen dence, Delfzijl; Zus, Zwijndrecht, IJmuiden; Hunter, Londen; King Fisher, Harlingen; Edda, Rotterdam; Martha Ahrens, Hamburg; Mare Li- berum, Dagenham; Grebbestroom, Bristol; Staf- fan, Stockholm; Elsa, Londen, Zaandam; Granoe, Kotka; Peter Meyer, Gent; Oranjefontein, South ampton; Henny J, Bremen; Cortia, Gothenburg; Mynias, Lissabon; Tankbarones, Perz. Golf; Zwaantina, Ystad. IJmuiden. Zaterdag kwamen in IJmuiden aan: Roerdomp van Hull, IJmuiden; Gisela Russ, Rotterdam; Wodan, Swansea; Nordgllmt, Hamburg; Geest land, Preston Zaterdag vertrokken uit IJmuiden: Eyo S„ naar Rotterdam; Cascade, Sevilla, IJmuiden; In- verfield, Rotterdam; Atrotos, Haifa; Lubox, Ant werpen; Maas, Norwich; Gouwestroom, Antwer pen; Herio, Lelth; Ellen Helleskov, Barcelona. (Indien achter de scheepsnaam en de haven van herkomst of bestemming geen nadere aan duiding volgt, betekent dit dat het schip van of naar Amsterdam is gegaan). R.K. Kerk, H. Laurentius v. Brindisie, Willemsbeekweg, heilige mis 7.30; 8.45 (hoogmis); 10.00, 11.15 en 12.15 u.; 18 u.: avondmis. Jehova's Getuigen, Koninkrijkzaal, Vel- serduinweg 248, 18.30 u.: openbare lezing; 19.30 u.: Wachttorenstudie; vrij dag, 19.15 u.: Theocratische school; 20.15 u.: dienstvergadering. Ver. van Gelovigen, De Ruyterstraat 73, 10 u.: Verkondiging van de dood des Heren; woensdag 20 u.: Bijbelbespre king. Ziekenhuisdienst, Antonius Ziekenhuis, 15.45 u.: Oecumenische dienst. VELSEN-NOORD: Ned. Herv. Kerk, 10 u.: ds. H. P. Huis man; 19 u.: ds. G. W. IJzerman. Geref. Kerk, 10 u.: ds. Joh. Knol; 17 u.: ds. A. C. van Nood. R.K. Kerk, St. Joseph, heilige mis om 7.30, 9.00, 10.45, 12.00, 18.00 u. Kerk van Jezus Christus v. d. Heiligen der laatste dagen, Wijkerstraat 81, 17 u.: dienst. Vrije Evang. Emanuel, Gem. Ontspan ningslokaal, Smidt van Gelderstraat, 10 u.: H. Beks. VELSEN-ZUID: Ned. Herv. Kerk, Engelmunduskerk, 10 u.: ds. L. Brink; 19 u.: ds. J. van den Berg. DRIEHUIS: R.K. Kerk, Sint Engelmundus, heilige mis 7.00, 8.15, 9.45 en 11.30 u. SANTPOORT: Ned. Herv. Kerk, Dorpskerk, 10 u.: ds. J. C. Remijn; 19 u.: ds. J. A. Visser; 10 u.: Jeugdhuis, discodienst; De Hoek steen, 10 u.: ds. G. H. van Willenswaard; De Toorts, 10 u.: A. Forrer, Jeugdkapel; Adventskerk (ziekenhuisdienst), 19 u.: ds. J. C. Remijn. Chr. Geref. Kerk, Pniëlkerk, Pastorie- weg, 10 u.: ds. J. J. Rebel; 17 u.: ds. J. C. Maris. R.K. Kerk, O.L. Vrouwekerk, heilige mis te 7.30, 9.00, 10.45, 12 u. BEVERWIJK R.K. Kerk, St. Agatha, heilige missen om 6.15, 7.15, 8.15 u. (kindermis); 9.15, 10.15 (hoogmis) 11.15 en 12.15 u.; 16 u.: (avondmis); O.L. Vrouw v. Goede Raad, heilige missen om 6.30, 7.30, 8.30, 9.45, 10.45, 11.45 u. en 19 u. (hoogmis); St. Jozef, heilige missen om 8.30, 9.30, 10.30 u. (hoogmis) 11.30 u„ 16.30 u. en 19 u. (avondmis). Maranatha, Baanstraat 74, geen opgave ontvangen. Evangelisch Lutherse Gemeente, Koning straat 119, 10.30 u.: ds. J. A Roskam. Vrjje Evangelische Gemeente, v. Riems dijklaan 122, hoek Plesmanweg, 10 u. en 18.30 u.: ds. H. Raven. Volle Evangelische Gemeente, Groene- laan 74, dienst om 19.30 u. Nieuw Apostolische Gemeente, Groene- laan 74, diensten om 10 u. en 16 u.; 's woensdags om 20 u. Vrijz. Herv. Gemeente, Prinsessenlaan, ds. A. G. van Wijk. Ned. Herv. Kerk, Grote Kerk, 10 u.: ds. J. Borghardt; Irenekapel, 10 u.i ds. M. Wendte: De Opgang, 10 u.: ds. G. van Schuppen; 19.15 u.: ds. J. Borg hardt. Geref. Kerk, Middelaarskerk, Moens- plein, 9 u. en 10.30 u.; ds. C. Meijer; 17 u.: ds. J. Heule; Verenigingsgebouw Parmentierstraat, 9.30 u.: ds. J. Heule; 17 u.: ds. C. Meijer. Doopsgezinde Kerk, zaterdag 19.30 u.: oecumenische gebedssamenkomst in de r.k. kerk Regina Coeli, Kuenenplein; zondag 10 u.: ds. H. Luikinga, Meerstr. 60 Chr. Geref. Kerk, Koningstraat 119, 9 u.: ds. L. Floor sr.; 14.30 u.: ds. J. P. Geels. Leger des Heils, Handels- en Praktijk school „De Poort", Laan der Neder landen 102, 10 u. en 19.30 u.: bijeen komsten. HEEMSKERK: Ned. Herv. Kerk, Kerkplein, 10 u.: ds. W. Oorthuys; 19 u.: Opendeurdienst; ds. N. O. Steenbeek; Oosterwijk-Meere- stein, Chr. L..TS., 10 u.: ds. J. A. Don (Heilig Avondmaal); 19 u.: ds. G. van Schuppen; Jeugdkapel De Opgang, 10 u.: de heer G. J. Offerhaus. Geref. Morgensterkerk, Const. Huygen- straat, 19.30 u.: ds. Joh. Knol; 17 u.: ds. F. Vroons. Vrijz. Chr. Dienst, De Zandkraai, Ingen- houszstraat, 11.15 u.: ds. H. Luikinga, gebouw Bloemlust; 10 u. en 16 u.: dienst. Doopsgezinde Kerk, De Zandkraai, géén dienst. Geref. Kerk, Van Riemsdijklaan 122, hoek Plesmanweg, 9.30 u.: ds. A. C. van Nood; 17 u.: F. Vroons. R.K. St. Laurentiuskerk, heilige missen om 6.30, 7.30, 8.30 u. (kindermis); 9.30, 10.30 u.: hoogmis en 11.45, 17.15 en 18.30 u.: avondmissen. O.L. Vrouw van Lourdeskapel, heilige missen om 8.15, 9.15, 10.15 (hoogmis); 11.15 en 17.30 u. (avondmis). WIJK AAN ZEE: Ned. Herv. Kerk, Oude Dorpskerk, 10 u.: ds. G. W. IJzerman. AMATEURFOTO'S BIJ B.A.F.V. De leden van de Beverwij kse A.F.V. heb ben vrijdagavond foto's van de Zeeuwse fotograaf Bas van Wingen bekeken. Bas van Wingen is in het dagelijks leven mole naar. In deze serie foto's overheerste het Zeeuwse landschap. De tentoonstelling, in verband met het 40-jarig bestaan van de B.A.F.V.. wordt gehouden van 2 tot 9 mei. BRILLEN CONTACTLENZEN HOORTOESTELLEN KENNEMERLAAN 92 TELEFOON 5072

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 4