Solide stond verdediging van Telstar borg voor de zege (3-1) Enthousiast Eechtrop schoot tegen HBS net iets te kort ADO's tegenstand leverde tegen I I De Kennemers een gelijkspel op WilmS floe/ VVB heeft kampioenschap thansploeg Stormvogels beslist niet meer in eigen hand WILLEM II: Immers direct al op temperatuur Jager niet groots in tweede team Veel ontmoetingen werden afgelast fc Toch nog geluk bij ongeluk voor Velsen kwam wel Moeilijkheden bij DSS-Kinheim goed voor de dag 10 MAANDAG 17 FEBRUARI 1964 voorhoede toch wel beter dan die van 1 elsencireti achterhoede bood gastheren teveel goede kansen STOFZUIGERS Gladde boel Telstar II haalde1-1 Snel 2-1 1 SPORTSCHOENEN SPORTHUIS Twee spelers uit veld DEM 13—5 Waterloo Kennemers IEV B ever wijk VVB Telstar-jeugd gelijk met junioren van Excelsior Velsen Wijk aan Zee Stormvogels Electrolux, Excelsior, Erres, I Holland Electro, Ruton, AEG. Philips enz. VERKOOP - REPARATIE Betaling in overleg. VELSERDUINWEG 173 - TELEFOON 1402 Wederom is gebleken, dat Telstar zich in het competitievoetbal beter thuis voelt dan in vriendschappelijke wedstrijden, want in de gisteren tegen Willem II ge speelde wedstrijd kwamen de IJmuidena- ren voor de negende keer als overwin naars te voorschijn en.alleszins ver diend. Want al waren de Tilburgers in het veld zeker niet de minderen van de thuis club en al deed vooral hun voorhoede in doorsnee misschien zelfs betere dingen dan de IJmuidense aanval, als het er op aan kwam bleken Koopal c.s. toch niet in staat om het Stuy uitermate moeilijk te ma ken, dank zij het feit, dat de IJmuider defensie met Kort aan het hoofd zich weer van haar allerbeste zijde deed kennen. De Tilburgse defensie toonde zich heel wat minder hecht en daar hebben de Tel star-aanvallers van geprofiteerd. Ze brach ten het tot drie doelpunten een onge kende weelde en lieten bovendien een even groot aantal doelrijpe kansen onge bruikt. Het eerste doelpunt kwam al direct na de aftrap tot stand. Alle bezoekers hadden nog niet eens hun zit- of staanplaats in genomen, of na een fraaie combinatie tus sen Dikstaal en Immers zag laatstgenoem de zijn kans schoon en kon doelman Dijck- mans de bal uit het net halen (1-0). Dit gaf de IJmuider „burger" moed, maar verontrustte Willem II geenszins. Moedig trokken de Tilburgers ten aanval, maar ondervonden evenals trouwens ook de Telstarspelers al gauw, dat het glad de terrein uitermate moeilijk te bespelen was. Daardoor werd er aan beide kanten meermalen zeer onzuiver geplaatst, maar doordat het gladde veld en de dito bal vaak ook voor onverwachte moeilijke si tuaties zorgden, en de spelers bovendien er echt „zin" in bleken te hebben, leefde het publiek geheel met het spel mee. De bezoekers brachten het met hun „aardig-om-te-zien-tik-tak-spelletje" vaak een heel eind, maar in 't IJmuidense straf- Telstar II heeft op het Velox-terrein in I Utrecht een zwaar bevochten punt ver overd tegen een offensief spelend Velox II. De Telstarreserves namen de leiding. In de 17de minuut kreeg midvoor Bak ker een pass door het midden en na een snelle ren gaf hij de Utrechtse doelman geen kans (0-D. Voor de hervatting was de stand al gelijk. André, die zijn come back als spil niet onverdienstelijk vierde, werkte de bal te langzaam weg op het gladde veld, waardoor de Velox-voorhoe- I de doelman Egner kon passeren (1-1). Na de hervatting heeft Telstar II on- I der zware druk gestaan. Doelman Egner, linksback Smits en spil André hadden hun handen vol aan de Utrechtse aanvallen. Temeer, daar de rentree van Jager als rechtsback niet glorieus kon worden ge noemd. Maar de Telstar-defensie gaf het ene, kostbare punt, in verband met de be zetting van de bovenste plaats, niet meer prijs. Talrijke wedstrijden hebben zondag we gens de terreingesteldheid geen doorgang gevonden. De wèl gespeelde wedstrijden waren vooral de ontmoetingen in de la gere klassen en in de districtscompetitie Noordholland. Tweede klasser Eechtrop 2 verloor op eigen terrein met 1-2 van HBh 2. Halverwege de eerste speelhelft gal Maas Melchior Eechtrop de leiding door een goed hard schot. HBS had hier direct een antwoord op en twee minuten later stonden beide partijen al weer op gelijke voet (1-1). Eechtrop wilde daarop nog fel ler van leer trekken, maar een verrassing zorgde voor het tweede doelpunt van de gasten. Met deze bfj rust reeds bereikte stand van 1-2 kwam ook het einde van een strijd tussen twee elftallen, die na de rust een gelijk opgaande strijd voerden. In Beverwijk werd de ontmoeting ge speeld tussen Scheybeeck 2 en Strawber ries 4. Tot doelpunten kwam het in deze wedstrijd niet. In deze afdeling verloor Zandvoort 2 op eigen terrein met 2-3 van Hoorn, nadat de hockeyers uit West-Fries- land drie kwartier te laat in Zandvoort arriveerden. De tweede klassers Eechtrop en HH- speelden in Beverwijk, waar de punten werden verdeeld uit een met 2-2 gelijk ge- De bedoeling van doelmans Dycli mans greep is niet geheel duidelijk. Evenmin waar de bal zich op dat moment bevond. club miste, meer effect. Nadat Farenhorst en Dikstaal na doelrijpe kansen geen doel punten hadden laten aantekenen, moest de man aan de scoringpaal tien minuten voor de rust in actie komen. Na een vlotte combinatie tussen Dikstaal en Immers, was het wederom de Telstar-aanvalsleider die Dyckmans passeerde (2-0). Nog in de zelfde minuut echter dook Stuy onder een effectvolle boogvoorzet van Louer door en bracht Brooymans ondanks de heldhaftige pogingen van Van Kampen om het onheil nog te keren de stand op 2-1. Even dreigde de Telstar-voorsprong nog schopgebied gekomen werd hun door Kort in gevaar te komen. Willem II viel onder en de zijnen een krachtig halt toegeroe- Sendersleiding.verwoed1 aan maar Brom pen. zodat Stuy's taak zich in hoofdzaak c.s. hielden het hoofd koel en toen Da beperkte tot het in ontvangst nemen van niëls 5 minuten later na een door Fa de bal na voorzetten van de buitenspelers renhorst genomen corner 3-1 liet aanteke- ikonden de Telstarrers zich spoedig Louer en Brooymans. Telstar zocht het meer in lange passes en hoewel Willem II in het veld een meer derheid had, sorteerden de IJmuider aan vallen mede doordat de Tilburgse defensie de hechtheid van de verdediging der thuis- nen, daarna met een tevreden gevoel aan de 1 thee zetten. In het begin van de tweede helft sche nen de IJmuidenaren er alles op te zetten de voorsprong te vergroten, maar verder dan een aantal hoekschoppen bracht men het niet. Langzaam maar zeker echter gin gen toen de bezoekers aan een veldover- wicht werken en moest de IJmuider defen sie, meermalen gesteund door spelers uit de voorhoede, herhaaldelijk in actie ko- men. Hendriksen c.s. deden dit met suc ces, al' wil dit niet zeggen, dat zich voor I het Telstar-doel niet zo nu en dan be- nauwde situaties afspeelden. Over het geheel echter konden Koopal I c.s.' maar moeilijk tot een schot komen en was dit al eens het geval, dan stond Stuy op de juiste plaats. Eenmaal echter scheen rechtsbuiten Brooymans op een doelpunt af te stevenen, maar een moedi- ge duik van de IJmuidense doelman voor kwam erger. Telstar moest het in deze laatste lang durige periode van uitvallen hebben en bij enkele hiervan naderden Immers en Dik staal gevaarlijk dicht het Tilburgse doel. I Men zag echter geen kans om de voor sprong te vergroten, al kreeg laatstge noemde hiertoe na het toekennen van een vrije trap een redelijke kans, zodat de ruststand (3-1) ook de eindstand werd. i#*" eindigde ontmoeting. Vooral HIC zette het spel enthousiast en fel in, zonder voorals nog tot scoren te kunnen komen Nadat Eechtrop in het offensief was gekomen, nam de thuisclub de leiding toen linksbin nen Erika Kuiper goed doorliep. Direct hierop kwam van de stick van een speel ster van HIC de gelijkmaker. In de eerste speelhelft kwam in deze stand geen ver andering meer. Na de rust begon Eech trop opnieuw met een fel offensief, hetwelk resulteerde in het tweede Beverwijkse doelpunt. Ria Gordijn schoot een korte hoekslag hard in. Toen kort daarop ach terspeelster Tonny Gordijn geblesseerd raakte, werd de verdediging van Eechtrop even minder hecht. HIC profiteerde daar- van en maakte opnieuw gelijk door een korte hoekslag te benutten (2-2). In de vierde klasse werd het program ma helemaal afgewerkt. Rood Wit won met gering verschil (1-0) van Pinoke 5. Al liance speelde in Heemstede tegen Alk maar en won met 3-1. Eechtrop deelde in Beverwijk de punten met Myra 2 (2-2). In Wormerveer trad Kraaien 3 als gast- vrouwe op van Eechtrop 3. De thuisclub won met 6-1. In de tweede klasse won Eechtrop 4 op het nippertje met het klei- no verschil van 1-0 van Kraaien 4. In dezelfde afdeling moest Scheybeeck op eigen terrein met grote cijfers de eer la ten aan het bezoekende HBS 6 (0-7). Bij de heren werd in de eerste klasse districtscompetitie geen enkele wedstrijd in dit rayon gespeeld. In de tweede klasse won Scheybeeck 4 op eigen veld met 1-0 van Hoorn 3. Bij de rust was de eind stand al bereikt. Het doelpunt kwam van de stick van invaller George Vrugt. Eech trop 5 verloor, eveneens op eigen terrein met 1-3 van Alkmaar 6. In Haarlem, op het sportveld aan de Kleverlaan, ontving Saxenburgers 3 de ploeg Strawberries 8. De spelers uit Driehuis wonnen de ontmoe ting met 1-4. Hoe opvallend t aantal doel punten is, dat men in de districtscompe titie weet te maken blijkt uit de onder staande ranglijst: Zandvoort 4 HBS 7 Strawberries 8 Saxenburgers 3 10 7 1 2 15 38-16 8 7 0 1 14 31-12 9 6 1 2 13 29-13 10 5 1 4 11 24-27 10 4 2 4 10 30-22 9 3 1 5 7 15-32 10 2 0 8 4 12-41 10 1 0 9 2 13-29 De nieuwste Quick no. 1 Adidas - Puma - Hungaria Breestraat 158 - Beverwijk - Tel. 3854 Klemvast toont de goalie van De Kennemers een ADO-er de bal. In de uitwedstrijd tegen DSS zijn een paar onverkwikkelijke dingen gebeurd, die het Kinheim-bestuur naarstig tot schrijven hebben gezet. Na 40 minuten werd links- D w v achter J. de Reus van het veld gezonden y y B door scheidsrechter Stevens op aanwijzing van de D.S.S.-grensrechter, die evenwel verzuimde te melden, dat zijn eigen rechtsbuiten eerst had geschopt. In de laatste minuut, toen Kinheim met 1-2 voor stond, trok midvoor Jacobs (ex-Haarlem) doelman Sellen omlaag om te voorkomen, dat hij een hoge bal zou opvangen. Sel len werd weggestuurd. VVB leed gisteren tegen Zaandijk zün vierde achtereenvolgende nederlaag (2-0) en dit had, ondanks het feit, dat ook DWV van Aalsmeer verloor (3-2), funeste gevolgen, omdat de Breesapers nu het kampioenschap niet meer in eigen hand hebben. Wie dat wel heeft, is Zaandijk, dat nu respectievelijk twee en één ver- liespunt minder heeft dan DWV en VVB, zij het dan ook met evenveel wedstrijden minder gespeeld dan deze twee vereni gingen. Bovendien komt ook het de laat ste tyd zo goed voor de dag komende SDW, dat gisteren weer met 2-1 Vitesse won om het hoekje kijken. DEM deed uitstekend werk door in Amsterdam met 0-2 over Zeeburgia te In 3 A heeft De Kennemers van de zijde van ADO grote tegenstand ondervonden, zo groot zelfs, dat de Beverwijkers met een gelijkspel genoegen moesten nemen en aldus een kostbaar puntje in Heemskerk moesten achterlaten. Beverwijk bleef het goede pad bewandelen en zond Egmondia met een 10 nederlaag naar de badplaats terug. De wedstrijd tussen Meervogels en Alcmaria Victrix vond geen doorgang. Door het gelijke spel van De Kennemers staan de Alkmaarders nu overigens met 2 wed strijden minder gespeeld in verlies- punten-aantal met De Kennemers gelijk, zoals uit onderstaande stand blijkt: Vierde klasse C: Stormvogels 1321 NAS 13—19 Renova 1317 Waterloo 1215 Hoofdd. Boys 1315 O.G. 13—14 zegevieren. In 2 A is de stand thans: Zaandijk SDW O V V O Zilverm. 14-18 13-17 12-16 13-16 13-15 13-13 Aalsmeer Zeeburgia DEM Vitesse QSC N F C 12-12 13-12 13-12 14-12 12-11 In 2 B kwam Velsen met haar 1-3 over winning op Ultrajectum goed voor de dag. Hillegom verspeelde zowaar tegen Cele- ritudo een puntje (1-1), maar aangezien zesde minuut scoorde Van der Horst voor Ultrajectum met een „lepe" boogbal over de goed debuterende Rutte heen (1-0). Het spel bleef in de eerste helft zeer afwisse lend en had een goed niveau. Hoogzaad maakte in de 22ste minuut de gelijkmaker voor Velsen toen hij de Utrechtse doelman net te snel af was (1-1). Na de hervatting ging Velsen direct in het offensief. De Utrechtenaren werden in de verdediging gedrongèn. Böhm bracht Velsen verdiend de 18de minuut op een gunstige 2-1 stand. Nu werden de rollen omgekeerd. Velsen verdedigde verwoed, maar moest in de 32ste minuut een Utrechtse goal toe staan. Rechtsbinnen Borg kopte Ultrajec tum toen naar een gelijke stand (2-2). Ul trajectum rook de volle winst. Maar juist aan de andere zijde werd de volle winst gegrepen. In de allerlaatste minuut schoot Hoogzaad met een hard, strak schot Velsen naar 3-2. Op een spiegelglad veld heeft DEM in een uitwedstrijd Zeeburgia verslagen (02). Al na 5 minuten kreeg Stelder een prima kans om DEM aan een voorsprong te helpen: hij stond alleen voor de doel man, maar kwam ten val. Voor rust wa ren er weinig kansen meer voor beide elf tallen. Maar na de pauze zette DEM een fel offensief in. Na 'n kwartier gaf Pijnen uur gelukte het alweer Pijnen de marge St. Pancratius met bolwerken (1 2) I uit te bouwen (02). Vierde klase D: ASVK ASV Animo OFC VSV De VI. Holl. 13—22 13—21 11—15 13—14 14—14 13—13 Zaanlandia St. Pancr. IEV Bl'daal W. aan Z. THB DRC Zaanse B. Germaan DVOS Wilskracht GVO nuut Wortel voor open doel. In de twee de helft speelde Stormvogels en vooral de achterhoede beslist niet in de vorm, die het de afgelopen weken demonstreer de. In de 24ste minuut dacht spil Luppens ongehinderd terug te kunnen spelen op doelman Van Gooi, maar invaller De Haan (normaliter in het vierde team links- buien) strafte deze nonchalance doeltref fend af (0-2). In de 31ste minuut werd midvoor Wortel door Van Vliet vervangen. Aan de andere zijde viel daarna de be slissing. Doelman Van Gooi riep tegen captain De Graaf terug te spelen, doch ge lijktijdig gleed Van Gooi uit en de bal rolde in het doel (0-3). Stormvogels begon aan een laatste wan hoopsoffensief. In de 39ste minuut kopte invaller Van Vliet goed in (1-3), terwijl even later back Van der Stelt onverwacht de spanning er in bracht met een goed gericht schot, dat achter doelman Moojen 13Z11 belandde. Maar verder kwamen de blauw- 138 13—4 Aan de Bloemendaalseweg kon Waterloo zich revancheren voor de thuisnederlaag 1312 I tegen Bloemendaal. Vooral voor rust was 139 Waterloo duidelijk sterker Al in de 5de minuut hielp rechtsbinnen Broek Waterloo aan een 1-0 voorsprong. In de 15de minuut evenwel was het gelijk. Kops benutte een strafschop, waartegen veteraan-doelman Kok geen verweer had. In 't laatste kwar tier van de eerste helft was Waterloo dui delijk sterker en produceerde alleszins ver- 13—13 12—8 12— 8 12—8 13—8 De Kennem. 1219 Alc. Victrix 1015 ADO Beverwijk VIOS K. Boys 13—15 13—15 12—13 13—13 HSV Egmondia W. Frisia DTS Meervogels Succes 13—13 13—12 I 10—9 12—9 12—9 13—4 De met spanning tegemoet geziene wed- 1 diend twee doelpunten. In de 31ste minuut strijd tussen ADO en Kennemers is zon- vond midvoor Demmers het doel. der doelpunten in een gelijkspel geëindigd. Na de hervatting kwam Bloemendaal De Kennemers was technisch wel iets be- sterk opzetten. De IJmuidenaren, die spil ter De roodzwarten kregen vooral voor yan Eden vanwege familie-omstandighe- rust enige goede scoringskansen, maar een den moesten missen, waren defensief be- doelpunt bleef uit. Kort voor rust moest slist zwakker, maar bleven overeind. Re- Kennemersdoelman Dijkx nog een onver- nout van Bloemendaal verkleinde in de wacht hard schot van Van Tunen stoppen. 14de minuut de achterstand. In de 29ste In de tweede helft dacht Jonker met een minuut kreeg Bloemendaal een gunstige I listig hakballetje te gaan scoren, maar de kans op een gelijke stand, maar de toe- In 4 C kon Stormvogels het niet tegen bal ketste via de binnenkant van de paal gekende strafschop wer Zaanlandia bolwerken. Met 2-3 lieten ze Leer het veld in. Een goede ADO-kans ter ketste eer1 schot van de Bloemendaalse de Zaankanters op beide punten beslag werd door De Kennemersdoelman gestopt, voorhoede tegen de paal ™iner leggen. Een geluk bij een ongeluk was het toen Duineveld van dichtbij hard inschoot. punt sz^nman n-et inP St. Pancratius uit Badhoevedorp dwong IEV al direct flink terug. Eerst schoot midvoor Schönberger tegen de paal en wat later tikte rechtsachter Metzelaar van IEV de bal tegen de eigen lat, buiten bereik van Flipsen. Uit één van de weinige goe- I echter, dat ook concurrent NAS tegen Onze Gezellen aan het kortste einde trok (21). De beide staartclubs Wijk aan Zee en THB verloren resp. van Renova (3I) en Hoofdd. Boys (1—4), zodat ook daar in de (precaire) situatie geen verandering kwam. Waterloo nam tegen Bloemendaal revanche voor de destijds op eigen ter- In de wedstrijd Beverwjjk-Egmondia ont brak 88 minuten lang elke spanning, maar I in de laatste twee minuten kwam een ieder plotseling toch aan zijn trek. Bij een laatste Beverwijkaanval was het Min- neboo die de bal in het doel werkte (1-0). „Nee", zei Egmondia, „de Beverwijker de aanvallen van IEV had Beentjes suc ces (1-0), met welke stand de rust aan brak. Na de hervatting werd St. Pancratius Mosk gaf na 5 minuten Kinheim de lei- I concurrent Quick er tegen HBC twee ver ding (0-1). Het sterkere Kinheim zette speelde (2-0), was het voor de bollenmen- alles op alles, maar naderhand kwam ook sen nog niet eens zo'n slechte dag. In 2 B DSS los. Na de rust, toen Kinheim dus 1 Werd de stand: met 10 man speelde, bleven de bezoekers moedig tegenstand bieden. Na 25 minuten I Hillegom had DSS met een hard schot succes HBC (1-1). Kinheim bleef gevaarlijk en twee Zandvoortm. minuten voor het einde scoorde Van Doorn 1 Quick A. via de paal (1-2). Toen gebeurde wat Kin- Velsen heim niet had vermoed. Doelman Sellen Celeritudo werd door Jacobs onderuit gehaald, waar na de linksbuiten scoorde. 12"° zich af maarU1zonder succes Na een half wonnen n.l met 2-3 IEV kon het tegen 'de bal met de hand in hetdoel". 1 ■- -1st. Pancratius met bolwerken (1—2). Scheidsrechter Steenwinkel uit Gouda ken- Dat VSV het tegen ASV/Arsenal niet U toch een doelpunt toe, waarna Egmon Tllv....& gemakkelijk zou hebben lag voor de hand. dja naar de kieedkamer stapte. De scheids- I "leTdehjk'sterker*"Na ~25~ minuten schoot De roodwitten weerden zich ongetwijfeld rechter kon toen niet anders beslissen dan midvoor Schönberger na een misverstand dapper, maar moesten toch het onderspit delven (1-^0). Een van de schaarse Beverwijk- aanvallen op het Egmondia-doel. 13-21 13-16 13-15 13-15 13-15 13-14 T Y B B Baam UW Ultrajectum Schoten Ripperdia VVB, dat op bezoek was bij Zaandijk, heeft het in deze wedstrijd opnieuw lelijk laten ligigen. Na een half uur opende J Zaandijk een aanval over links, waarbij Op Schoonenberg boekten de Telstar- I jjg jong zou afweren. Hij miste de bal door juniores een dubbelblanke eindstand tegen de godheid en toen ook Van den Boo- leider van de tweede divisie B, Excelsior. gaard in het doel weggleed kon de rechts- De Rotterdamse aanvallers vonden op buiten inschieten (1-0). VVB viel nu ver hun weg een solide Telstarverdediging, woed aalli waarbij Paay over de lat kopte, rechtshalf Glas schitterde. Het maar daarbij bleef het. Na de hervatting waarm was jammer voor de IJmuidenaren, dat schutter Cleeren wegens droevige familie omstandigheden zijn plaats niet kon inne men, zodat het witte aanvalskwintet ver zwakt aantrad. Overigens scoorde Telstar in de 30ste minuut een treffer. Maar de referee kon het daarmee niet eens zijn en annuleerde het doelpunt wegens buitenspel. Na de her- vatting kon een goal aan Excelsiorzijde geen genade in de ogen van de scheids rechter vinden. Defensief hadden back viel VVB opnieuw sterk aan, doch toen opnieuw de VVB-achterhoede uitgleed schoot de Zaandijk-midvoor (tweede minuut) in (2-0). Stet, Doornbos, Kooimans en Bakker hadden met hun schoten geen succes bij de gasten. Het einde kwam met onveranderde stand (2-0). Velsen sleepte bij Ultrajectum een Verduin enspTl De Goede er goTdlet oog zwaar bevochten overwinning weg die net veraum en spu - niet verdiend kon worden genoemd. In de In, evenals Telstargoalie Tromp. de strijd te staken. Op een zwaar veld kon Renova na 10 I minuten uit een corner de stand op 1-0 brengen. Het beter spelende Renova kon nog 2-0 van maken, maar nog voor in de IEV-achterhoede raak (1-1). Dit gaf de gasten moed en 5 minuten later schoot Schönberger met behulp van Flipsen, die te laat reageerde weer raak (1-2). Een mooie kans ontging IEV-linksbuiten Roze- meijer in de laatste minuten toen hij, vrij voor het St Pancratius-doel staande, rust bracht midvoor De Boer van Wijk aan hoog over schoot. I Zee de stand op 2-1. In de tweede helft VS1V kreeg Renova twee strafschoppen te ne- men wegens hands maar beide werden ge mist. In de laatste minuten profiteerde de thuisclub toch nog van een fout van de Wijk aan Zee-doelman (3-1). VSV heeft leider ASV Arsenal, dat vo rig jaar uit de AVB promoveerde, niet kunnen verslaan. Op het zware gladde Amsterdamse veld schiep het roodwitte aanvalskwintet zich weinig doelrijpe kan sen tegen de fel spelende Amsterdamse defensie. In de eerste helft heeft de strijd Stormvogels verloor verdiend van Zaan- zjcjj vooral op het middenveld afgespeeld, landia, op een spekglad Waterlooveld. Al oe vSV-defensie, onder leiding van spil binnen 10 minuten zouden de Zaankanters yan der Wal, weerde zich goed tegen de I met 3-0 voor hebben moeten staan. Doch. Amsterdamse aanvallers, dat dit onstuimige openingsoffensief slechts jja de dubbelblanke ruststand leken ook I tot één treffer (in de negende minuut) in de tweede helft doelpunten uit te blij- leidde, was te danken aan een meester- Ven, maar ASV Arsenal veroverde beide lijke reactie van doelman Van Gooi en te punten toen de hoogopspringende Vijfhui- lang treuzelen van Van Zaane. Hij was zen de bal onder de lat in de lmkerbo- 't echter wel, die de falende Stormvogels- ven hoek kopte, onbereikbaar voor doel- i spil Luppens passeerde en doelman Van man Klaassen. Even later moest rechts- Gool kansloos liet (0-1). Voor de hervat- binnen Wagenaar met een gebroken been ting kreeg ook het blauwwitte aanvals- naar een ziekenhuis worden vervoerd, kwintet kansen tot scoren, maar Haver- Linksback Veldman wisselde tegen t ein- kamp (31ste minuut) en Wortel (36ste mi- de met linksbuiten Zuurbier van plaats, nuut) vonden een goed ingrijpende verde- Bijna had Veldman in de allerlaatste mi- diging op de doellijn. Glas kanjerde in de nuut tijdens een doelworsteling succes, allerlaatste minuut voor de rust nog kei- maar zijn schot werd door een vallende hard tegen de paal. Arsenal-speler met veel moeite en geluk Na de hervatting miste in de 3de mi- I corner gewerkt.

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 10