Een goede kans op een betere baan Offenberq Waarom de familie Frank (die sinds hun „10%" sparen bij de AB) de service bij de rente optellen AMSTERDAMSCHE BANK IPIBÏ sparen bij de AB: 3j2°le rente service Bolletje krokante eierbeschuit met Bolly-koek sjonge... wat lekker EIERBESCHUIT pp^Jgij Schoferweg 152 fel. 54442 ZATERDAG 29 FEBRUARI 196 4 Meneer Frank, vrouw, 3 kinderen, per 31 jan. f 1050.- per maand. „Dit is de grootste salarisver hoging die ik ooit in één keer heb gehad en al is het leven duurder geworden, we gaan se rieus sparen", had de heer Frank gezegd. En zo was het ook gebeurd. Bij de Amsterdamsche Bank had hij een renteboekje gehaald en er meteen een flink bedrag op gestort. „Maar waarom wilde je nu per se naar de AB?", had zijn vrouw gevraagd. „Kijk", zei mijnheer Frank, „de rente is heel behoorlijk (pas verhoogd tot 3 >2%) en je kunt je saldo bij èlk AB-kantoor altijd direct tot f. 2.000 opvragen. Bedragen van f. 500 of veel vouden daarvan kun je ook op een T(ermijn)-S(paar)rekening zetten. Je moet dat geld dan wel tenminste 6 maanden bij de Bank laten staan, maar het brengt dan ook 4% rente op. En je moet vooral de service van de AB bij die rente optellen!" Heeft u zich dat wel eens gerea liseerd? De AB biedt haar cliënten veelzijdige service. Met reischeques, benzinebonnen, bij het sluiten van verzekeringen, met de koop en verkoop van effecten enz. staat de AB (met 247 vestigingen) iedere cliënt ten dienste. Ook u! Wilt U ook een AB-relatie worden? Begin met een AB-renteboekje. Wandel eens binnen bij een van onze kantoren. Men zal u dan vriendelijk en aandachtig helpen. Thans kunnen op het goederenstation Amsterdam- Rietlanden worden geplaatst RANGEERDERS. Goed loon: ongeveer f497.- per maand bruto voor 24-jarigen, inclusief vaste bijslagen. Bovendien komt, zodra aanstelling in pensioengerechtigde dienst plaats vindt (in de regel na enkele maanden), de AOW/AWW-premie van 8,1% voor rekening van NS. Vaste betrekking met welvaartsvast pensioen flinke bijslagen voor diensturen buiten de normale werktijden voordelige reismogelijkheden, ook voor het gezin uit stekende sociale voorzieningen gratis dienstkleding. HUWELIJK Bolletje Spaar Bollefie-bonnen voor GRATIS CHOCOLADE of voordelige kop-en-schotelsü N.V. PHILIPS' GLOEILAMPENFABRIEKEN Bij de afdeling Bewaking te Eindhoven bestaat voor mannen van 21 tot 35 jaar de mogelijkheid geplaatst te worden als Woonplaats: 102/29-2/ 32 Mannen tussen 18 en 36 jaar met volledig lager onderwijs nodigen wij uit onder staande bon in te vullen en te zenden aan: N.V. Nederlandsche Spoorwegen, Dienst van Personeelzaken, 2e afdeling, Utrecht. Naam: Leeftijd: jaar Adres: wenst I)U'S inlichtingen over de betrekking van rangeerder te A'dam. Doorhalen hetgeen niet wordt verlangd. De functie omvat o.m. bewaking van terreinen en percelen, toezicht op intern verkeer, controle op in- en uitgaande goederen, veiligheid, (brand) enz. Goed salaris. Jaarlijks verhogingen, die afhankelijk zijn van het aantal dienstjaren en van de beoor deling. Jaarlijks een gratificatie van 4% 2 weken salaris Vakantietoeslag 4% 2 weken salaris Winstuitkering (over 1962) 5% 2^ week salaris Eventuele verblijfstoelage en reiskostenvergoeding. Gratis uniform. Uitstekende sociale voorzieningen. Voor gehuwden is over 't algemeen binnen 6 maan den een woning in Eindhoven of naaste omgeving ter beschikking. Sollicitaties te zenden aan de afdeling Personeelzaken Willem straat 18, Eindhoven. In de linker bovenhoek van envelop vermelden „Bewakingsbeambte". Kennismakingzoekenden van alle leeftijden en standen. Wendt U voor serieuze hu welijksbemiddeling tot de 10 samenwerkende huwe lijksbemiddelingskantoren. Talloze dankbetuigingen ter inzage. Nederlands Bemid delingscentrum, Hoofd-ad- ministratie. Postbus 6037, Amsterdam. Ontvangkantoor te Amsterdam. Churchill- laan 58. zat., zond., maand. 2-9 en volgens afspraak. Een lid van onze directie bezoekt wekelijks Haarlem en om geving voor persoonlijke be sprekingen aar huis.

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 24