Eis van een jaar tegen een ex-gemeente-ontvanger Actie tot redding van dieren in het Brokopondogebied AGE 3 HUMPIETUMPIE Amsterdamse zakenman moet in Leipzig terechtstaan POLLE, PELLI EN PINGO Heidebrand bij Zwartemeer Bos afgebrand door onachtzaamheid Woord geschrapt in communiqué? Geldzending verdween tussen Rijnsburg en Utrecht Twee doden in het verkeer Inbreker gepakt vóór inbraak was aangegeven Weer kouder v. DUIVENB0DEN J y R IJ D A G 13 MAART 1964 Haarlem Velsen-lj muiden Beverwijk aluminium j'aloezieën Kerkelijk nieuws BÜPPÜBi V Na bezoek van Erhard DAT MIST NIET ÉÉN KEER. Examens Deviezenbepalingen zouden zijn overschreden WEERRAPPORTEN - as De officier van Justitie bij de rechtbank in Groningen heeft tegen de 45-jarige ex- gemeenteontvanger van Kloosterburen en Leens wegens verduistering van dertigdui zend gulden ten nadele van Kloosterburen en tweeduizend gulden ten nadele van Leens een jaar gevangenisstraf, waarvan drie maanden voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar geëist. Uit het getuigenverhoor van de burge meesters M. H. Boerland van Kloosterbu ren en W. H. Ausma van Leens bleek, dat verdachte in 1957 als eerste-ambtenaar van de secretaris te Kloosterburen was benoemd, dat hij in april 1961 tijdelijk ge meente-ontvanger werd en in oktober 1961 werd benoemd tót gemeente-ontvanger van Kloosterburen en Leens. De salariëring liet echter lang op zich wachten en was volgens verdachte een van de redenen waarom hij gelden had ver duisterd. Volgens hem was het echter hoogstens vijfduizend gulden geweest. De rest van het tekort moest gezocht worden in foutieve boekingen. Toen hij zijn functie aanvaardde, was er namelijk een grote achterstand in de boeken. De officier van Justitie zei in zijn requi sitoir, dat verdachte een goede staat van dienst heeft. Er is onvoldoende voortva rendheid betracht bij zijn uitbetaling en deze man kan met een gezin van zeven kinderen toch niet van de lucht leven, al dus de officier. Evenwel achtte hij dit geen excuus om verduisteringen te plegen. De raadsman van verdachte, mr. Van der Minnen, laakte ook de gang van zaken ln Kloosterburen. Financiële beloften wer den niet nagekomen en de werkzaamhe den waren heel wat omvangrijker dan verdachte was voorgehouden. Pleiter drong aan op uiterste clementie. Uitspraak oever veertien dagen Bij een heidebrand in het veengebied na bij Zwartemeer zijn gisteravond ruim een half miljoen bolsterturven in vlammen op gegaan. De brand, die zich door de droge heide in zeer snel tempo verplaatste, be sloeg in korte tijd een oppervlakte van ruim vijftig hectare, gelegen tussen de Duitse grens en de zogenaamde Kamer- lingswijk. De schade bedraagt omstreeks 25.000 gulden. Tussen de gemeenten Helden en Kessel in Noord-Limburg zijn gistermiddag door verregaande onachtzaamheid van een boer honderd hectaren fraai bosgebied ver loren gegaan. De boer was ondanks de droogte en de allerwegen gegeven waar schuwingen bezig met het afbranden van een berm langs zijn akker. Het vuur vrat zich echter sneller voort dan de man kon bijhouden en mede door de nogal sterke wind stond in een oogwenk het bos in vol le vlam. De brandweren van Helden en Kessel, geassisteerd door 170 militairen uit de Fe- derik Hendrikkazerne te Venlo, waren tot 's avonds bezig met het blussen. Daarna hielden 25 militairen en een aantal brand weerlieden tot vanmorgen zes uur de wacht in de bossen, omdat het vuur tel kens bleef oplaaien. Alle bospercelen die verwoest werden, waren eigendom van particulieren. Het bestuur van het centraal confedera tief orgaan dierenbescherming, waarin vele dierenbeschermingsorganisaties zijn aangesloten, heeft zich tot prins Bernhard gewend met het dringend verzoek zijn medewerking te willen verlenen bij het redden van duizenden dieren, die het slachtoffer dreigen te worden van het grote Brokopondoplan in Suriname. c Hildebrandzaal, vandaag 20 u.: Concert door jeugdkoor „De Kleine Stem" o.l.v. Anton de Beer.- Concertgebouw, 16.15 en 19.30 u.: Jeugd- concerten door het N.Ph.O. o.l.v. Marinus Adam. Stadsschouwburg, vandaag 20 u.: Toneel groep Centrum met „Judith" van Charles de Peyret Chappuis. M.m.v. Henri Orri en André van den Heuvel. Zaterdag 20 uur: Toneelgroep Centrum met „Huis Clos" van J. P. Sartre en „De luizenbarones" van Tennessee Williams. M.m.v. Elisabeth Andersen, Ann Hasekamp, Guus Hermus, Nell Knoop, Ellen de Thouars, Jan Grefs en Jaap Donselaar. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14 en 20 u.: „West-Side- ftory", 14 j. Frans Hals, 19 en 21.15 u.: „Les tri- cheurs", 18 j. Lido, 14, 19 en 21.15 u.: „Tussen Sjang Hai en Sankt Pauli", 14 j. Luxor, 14, 19 en 21.15 u.: „Later zul je dansen", 18 j. Minerva, vandaag 20.15 u.: „Een echte Parisienne", 18 j. Zaterdag geen filmvoor stellingen. Rembrandt, 14 en 20 u.: „Irma la Douce", 18 j. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „De strijd in de vallei", 14 j. Studio, 14.15, 19 en 21.15 u.: „De avon turiers", 18 j. Monopole (Zandvoort), 20 u.: „Alleman", a.l. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62). Werken uit de Haarlemse school van de 16de tot en met de 19de eeuw. Dagelijks geopend van 10-17 uur en zon- eD feest dagen van 13-17 uur Renaissance-zaal: „Perzische miniaturen". Tot 15 april. „In 't Goede Uur" (Korte Houtstraat- Nieuwe Kerksplein) Tentoonstelling van tekeningen van Frieda Holleman. Tot en met 31 maart. Dagelijks geopend van 10-18 uur en van 20-24 uur. 's Zaterdags en zon dags van 10-18 uur en van 20-21 uur. Dagelijks grammofoonplatenconcert van 20-21 uur: Pergolesi. Kunstcentrum „De Ark" (Nieuw Heilig land 1-3): Eerste etage: Tentoonstelling „5 tot 500"; Bootzaal: „100 Ambachten" van Jan Luyken. Dagelijks geopend van 10-20 uur. Klassiek grammofoonplatenconcert van 20-23.30 u. Woonhuis Van Loo.v (ingang KI. Hout weg 103): Geopend donderdags van 10- 12.30 en van 13.30—17 u. Zon- en feestdagen Van 14-17 uur. Museum „Huis Van Looy" (ing. Kamper laan): Interseholair Jeugdtoernooi: ten toonstelling van tekeningen, foto's, hand werken en handenarbeid. Dagelijks van 9-13 en 14-17 u., woensdag- en vrijdag avond ook van 20-22 u., en zondag van 14-17 u. Tot en met 22 maart. Vishal, van vrijdag af tentoonstelling van werken van Co Westerik. Geopend dagelijks van 10-17 u. en 's zondags van 13-17 u. Tot 19 april. Kunstzaal Barteljoris: Tentoonstelling van werken van C. J. Kemper. Geopend op maandag van 13—»-18 u. Dinsdag tot en met zondag van 9—18 u. Tot en met 28 maart. Teylers Museum (Spaarne 16): Tentoon stelling van tekeningen van de Hollandse, Italiaanse en Franse school uit de 16de tot en met de 19de eeuw. Dagelijks, behalve maandag, geopend van 11-15 uur en de eerste zondag van de maand van 13-15 u. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Oude religieuze kunst, schilderijen, mid deleeuwse beeldhouwwerken, handschrif ten en kunstnijverheid Dagelijks (behalve maandag) geopend van 10 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 uur. Zon- en feestdagen van 14 tot 17 uur. Tot 10 mei „Passie en Ver rijzenis" (beeldhouwwerken, houtsneden, paramenten en miniaturen). Huize Bloemenheuvel (Bloemendaalse- weg, Overveen): Tentoonstelling van wer ken van Dirk Breed tot 28 maart. Dage lijks geopend van 1017 u. en zondag van 14—17 u. DIVERSEN Café-chantant „Adam en Eva", Raam- vest. Cabaret ..'t Is Zonde", door Frans en Fiet Koster, Carry Tefsen, Cees van Ooyen en Enrico Neckheim (piano). Dagelijks ge opend (behalve maandag en dinsdag) van 20 uur af: Cabaret van 21-23.15 uur. Waag-Taveerne: Iedere vrijdag, zater dag en zondag van 20-1 uur het program ma „Wiedewagen" van Coby Schreijer en Ronnie Potsdammer. Krelagehuis (Leidsevaart), Haarlemse Voorjaarsbeurs. Geopend van 10 tot 17 u. en 19 tot 23 uur. Tot 14 maart. (Zie verder „Uitgaan in Haarlem in de krant van vandaag). VRIJDAG 13 MAART City, 20 uur„Dokter Mabuse contra Scotland Yard". Stadsschouwburg, 14 u. Toneelgroep „Arena" speelt „Op de kermis" voor Vel- sense schooljeugd; 20 u.: „Guadalcanal". Gym. Paulinum, Driehuis, 20 u.: drs. J. Brautigam, over: Soc.ec. ontwikkeling Noord-Holland, voor stichting Opb. Kath. Kennemerland en Oriëntatiecentrum K. Concordia, Velsen-Noord, toneeluitvoe ring voor bejaarden: „In de vergulde os". ZATERDAG 14 MAART City, 19 en 21.15 u.: „Dokter Mabuse contra Scotland Yard". Stadsschouwburg, 20 u.: „Guadalcanal". Gem. openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945: 10 tot 12.30 en 14.30 tot 17.30 u.; filiaal Velsen-Noord: 10 tot 12 en 14 tot 17 u.; filiaal Santpoort: 10 tot 12 u. R.K. openbare leeszaal en bibliotheek, Willembseekweg 96: 10 tot 12 en 14.30 tot 17.30 u.; Jozefhuis, Velsen-Noord: 10 tot 12 en 14 tot 17 u.; filiaal Santpoort: 10 tot 12 uur. VRIJDAG 13 MAART Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „In de greep van Dr. Mabuse". Luxor Theater, 19 en 21:15 u.: "„Allé vrouwen van de wereld". W.B. Theater, 20 u.: „Vijand in dó schaduw". ZATERDAG 14 MAART Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „In de greep van Dr. Mabuse"; 23.30 u.: „Koop waar op hoge hakjes". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Alle vrouwen van de wereld". W.B. Theater, 20 u.: „Vijand in de schaduw". De beste service bij Ged. Oude Gracht 108 - 110 - Haarlem Telefoon 17165 - 13608 - 18657 Vraagt prijsopgaaf. In het Brokopondogebied wordt 'n stuw meer gemaakt van een oppervlakte van 1350 vierkante kilometer ter verkrijging van voldoende elektrische energie ten be hoeve van verschillende fabrieken, maar ook om de omgeving van Paramaribo aan meer energie te helpen. De schaduwzijde is dat de bevolking uit dit gebied geëva cueerd zal moeten worden, maar het be tekent ook dat duizenden dieren zullen moeten sterven indien zij niet tijdig wor den gered. Het centraal confederatief orgaan doet nu een beroep op de prins in zijn kwali teit van president van de World Wildlife Fund. Men verzoekt hem het vredig start schot te geven voor een actie tot morele en daadwerkelijke steun pm de dieren in het Brokopondogebied te redden. In zijn schrijven tot de prins zegt het bestuur onder andere: „het bestuur hoopt dat zijn beroep op u niet tevergeefs zal zijn. Wij zijn er zeker van dat opnieuw bij een actie duizenden dames in Neder land hun oude niet meer bruikbare nylon kousen beschikbaar zullen willen stellen opdat men bij een grootscheepse actie tot redding van de dieren over voldoende bind materiaal zal kunnen beschikken. Wan neer zij dan tevens in die oude kousen wat spaargeld willen offeren, dat zij wij ervan overtuigd dat Nederland zich op nieuw van zijn beste kant kan laten zien. Dit is de 48-jarige heer C. J. van Eenennaam, leraar Engels aan het Amsterdamse Comeniuslyceum, die spoorloos is verdwenen. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Ederveen G. J. Jansen te Benschop; te Nieuw-VennepAbbenes M. v. d. Leun te Kolderveen Aangenomen de benoeming tot pred. v. buitengew. werkz. te Amsterdam-W. G. Allers, pred. v. bui tengew werkz. te Koudekerke. Bedankt voor Scharnegoutum S. Brandsma te Veghel. Geref. Kerken Beroepen te Ermelo (vac. R. J. Beukema) C. Dijkstra te Andijk. .-* 1 ï-" 1 fï,. iaaVZ tishi swz Donderdag is in de veemarkthallen in Den Bosch een Paasveetentoonstelling gehouden. Op de foto bekijken de keurmeesters het „binnenwerk". Het Tweede-Kamerlid dr. Th. E. Wes terterp (K.V.P.) heeft aan de minister president en aan de minister van Buiten landse Zaken vragen gesteld over het communiqué dat is uitgegeven na het be zoek van bondskanselier Erhard aan Den Haag. Hij stelt deze vraag naar aanleiding van berichten in het Franse blad „Le Monde" van 5 maart, volgens welke in het communiqué oorspronkelijk de vol gende zinsnede was opgenomen: „Als uiteindelijk doel van hun Europese politiek beschouwen de beide reegringen de totstandkoming van een op democra tische en geïntegreerde basis verenigd Europa". In de uiteindelijke tekst van het communiqué zou het woord „geïntegreerd" zijn geschrapt. Drs. Westerterp vraagt de ministers of zij hebben kennis genomen van het com mentaar van „Le Monde" dat de rectifi catie verband zou houden met een conces sie aan de Engelse zienswijze. Het Kamer lid wil weten of het woord „geïntegreerd" inderdaad is geschrapt en of de conclusie van „Le Monde" dus juist is. Enige dagen geleden verzond de Coöpe ratieve Raiffeisenbank in Rijnsburg een brief met 20.000 Westduitse marken naar de Centrale Raiffeisenbank in Utrecht. Daar is deze geldzending niet aangekomen. Door een misverstand was de brief niet aangetekend verzonden. Een postbeambte herinnert zich de van 5 lakstempels voor ziene zending gezien te hebben en weet nog dat de brief is verzonden met de nor male post. De postale recherche onder zoekt thans waar de enveloppe met het geld is gebleven. Nog vóór de inbraak was aangegeven heeft de politie uit Weert 's nachts een 44-jarige inwoner van Amsterdam aange houden, die voor 10.000 aan sigaren en sigaretten in zijn auto had. De man be kende de rookwaren bij een grossier in Geleen te hebben gestolen. Zijn arrestatie geschiedde bij een nachtelijke controle in Weert. De Amsterdammer negeerde een stopteken van de Weerter politie en ves tigde daardoor juist de aandacht op zich. De politiemannen wisten hem na een achtervolging klem te rijden. Bij SMIT VAN RIJSBERGEN mikt m altijd goed. Als het u per se te doen is om iets goeds, 'n tikje apart en niet t® duur, dan mikt u altijd raak bij SMIT VAN RIJSBERGEN. Dat KAN niet missen. Er wacht u bovendien een verschei denheid in kostuums, die uw verwach ting verre overtreft. Betere herenkonfektie en herenmod® ZIJLSTR. 71 (t.o. Twentsche Bank) - Haarlem Het vierjarige zoontje Johnny van de fa milie, y^i, dq Caipp in,Tilburg is. donder dagavond onder een vrachtauto gekomen en enkele ureh daarna overleden. Het jon getje; Was-met een paar'vriendjes ntef pijl en boog aan het schieten. Toen. een van de pijltjes de straat over vloog liep het kind er achter aan, zonder op het verkeer te letten. De 31-jarige vrachtwagenchauffeur H. C. Koks uit Vijfhuizen is gisteren in Amster dam tussen zijn trekker en aanhanger te recht gekomen en aan de verwondingen overleden. LEIDEN. Doctoraal biologie: mevrouw A. A. M. C. Horikx-Jacobs (Leiden) en W. Th. Goedemans (Haarlem). Doctoraal scheikunde: J. W. Scheeren (Leiden) en A. Adriaanse (Den Haag). Doctoraal natuur kunde: L. G. Suttorp (Leiden), cum laude. 54-55. Je moet gaan naar de Drie berg! zei de Oude Wijze. Dat zijn drie spitse bergen, die naast elkaar staan. Jul lie moet hem de weg maar wijzen! De sterremannetjes knikten. Bij de Drieberg groeien blauwe bloe men met gele hartjes vervolgde de Oude Wijze. Daarvan moet je er drie plukken, en daarmee kom je dan weer hier terug. Vit die bloemen maak ik een drank, die je weer helemaal zal betermaken! Dank u wel, heel graag! zei Bertje met een beleefde buiging. Het K.N.M.I. deelt mee: Een oceaanfront trok over Engeland en Frankrijk langzaam naar het noordoosten. Het erbij beh^ende regengebied veroor zaakte vooral bij de Franse Alpen veel re gen. In Onze omgeving had het regenge bied over het algemeen niet veel te beteke nen. Voornamelijk in Zeeland viel vanoch tend plaatselijk regen. Ondertussen begint de luchtdruk boven West-Europa weer te stijgen. Deze luchtdrukstijgingen zijn voor een deel afkomstig van de oceaan, voor een ander deel hangen ze samen met de uitbreiding van een hogedrukgebied boven Finland. Rondom dit hogedrukgebied stroomt nu koude lucht uit Oost-Europa naar het westen. In verband hiermee zal de temperatuur in de komende nacht nabij het vriespunt zijn. Morgen overdag loopt de temperatuur op tot ongeveer dezelfde temperaturen als vandaag. De oostelijke wind neemt in kracht af. De kans op re gen is morgen klein. De 54-jarige Amsterdamse zakenman Th. J. L., die op 8 september van het vorige jaar door de staatsveiligheids dienst in Leipzig werd gearresteerd, za volgende week tezamen met een vrouwelijke medeverdachte uit Leipzig voor het „Bezirksgericht" in deze Oost- duitse stad terecht staan. Er zijn viji: dagen voor het proces uitgetrokken. Het zal, zo verluidt ter plaatse, tevens een waarschuwing en een voorbeeld moeten zijn voor de bevolking. De heer L. wordt een reeks van over tredingen van de douane- en deviezenbe- palingen alsmede van voorschriften betref fende het geldverkeer in de D.D.R. ten laste gelegd. De rechtbank zal worden ge presideerd door Ober-richter Fritsche, met als bijzitters twee leken. Er is een vrou welijke officier van Justitie. De procesda- gen vallen in de periode van 17 tot 24 maart. Mede-verdachte is de vijftigjarige me vrouw Hildegard J., die een week na de heer L. werd gearresteerd. Hij en zijn echtgenote logeerden tijdens de Leipziger- messe sedert acht jaren bij het echtpaar J. De Amsterdamse zakenman, die al een half jaar in voorarrest zit, zal worden verdedigd door de Oostberlijnse advocaat ZO, ND HIER 8HJVEN ZITTEN -Al* IK AA6T POU.E KtAAR 8EN| KIJK IK JOUlE 6E81T NA KtAAR - IVAS HET ERÓ, POWg? NEEN, MAAR. NU 08 6IG66TJ6S HA-HA-HA- DIE HE866N ZICH zetf 8EHANDEID! i mi ii i mini nr ONZE KIEZEN ZIJN HEEL GOED JW3S-C. Guenter Heinicke, die de verdediging kort geleden heeft overgenomen van zijn colle ga Wolfgang Vogel. De heer L. werd op de laatste dag van de najaarsmesse 1963 onder een voorwend sel van zijn stand weggehaald, zogenaamd om iets bij de douane te komen ophelde ren. Daarna werd hij gearresteerd. Hij heeft tien weken alleen in een cel geze ten, doch zit nu tezamen met anderen. Kort geleden heeft hij bezoek gehad van twee Amsterdamse zakenlieden, die op de voorjaarsmesse stonden. Volgens hen zag de heer L. er goed uit. De heer L. wordt onder meer ten laste gelegd: illegale invoer van begin 1961 tot oktober 1962 tezamen met twee andere Nederlanders wier namen niet bekend zijn van 25.000 Oostmark. Deze zouden over wegend gebruikt zijn voor niet toegestane betalingen bij afgesloten buitenlandse han delszaken met Oostduitse particuliere kunsthandelaars. Voorts illegale invoer deels alleen, deels met anderen en ver koop van ongeveer 450 gram goud voor ongeveer 3.500 D.M. Hij wordt ook be schuldigd van het invoeren van 21 man tels, die hij door mevr. J. had doen ver kopen. Voorts zou hij zeven dames- en herenmantels aan zakenvrienden ten ge schenke hebben gegeven. Verder het verrekenen gedurende de messen 1961-1963 van de logieskosten bij mevrouw J. met aan invoerrechten onder hevige levens- en genotmiddelen, waarbij de zwendelkoers van 1 op 4 tot 1 op 5 west-oostmark werd aangehouden. Op deze wijze zou hij ongeveer 4.500 gulden hebben kunnen besparen. Door ver koop aan mevrouw J. van met lagere ac cijns belaste en alleen voor persoonlijk ge bruik bestemde sigaretten zou hij een op brengst hebben verkregen van 4.500 DM. De heer L. wordt er ook nog van be schuldigd dat hij de voormalige beambte van de staatskunsthandel te Berlijn Eek- hardt L. steekpenningen heeft betaald om daardoor buitenlandse handelszaken de viezen te besparen. En ten slotte zou de heer L. in 1961 en 1962 van een in West-Berlijn bestaand bankkonto illegaal 500 westmark in het ge bied van de hoofdstad der D.D.R. hebben ingevoerd en nog 500 westmark hebben in gewisseld voor 220 oostmark. I Maximum-temperaturen 01 S binnen- en buitenland ■O-S Ó- a o u £2 S2 Ypenburg zwaar bew. ozo 6 0 Den Helder geheel bew. O 11 2 Vlissingen regen O 9 4 Eelde geheel bew. ozo 7 0 De Bilt zwaar bew. O 12 2 Twente onbewolkt O 10 —0 Eindhoven zwaar bew. O 13 3 Z.-Limburg geheel bew. O 10 3 Helsinki licht bew. nno —4 -18 Stockholm licht bew. windst. 4 —8 Oslo zwaar bew. ono 8 —3 Kopenhagen half bew. O 2 —1 Aberdeen regen zo 5 3 Londen geheel bew. O '8 5 Amsterdam geheel bew. O 10 1 Brussel regen ozo 6 Luxemburg regen O 9 3 Parijs mist windst. 13 5 Bordeaux zwaar bew. O 18 5 Grenoble geheel bew. windst. 6 4 Nice zwaar bew. w 13 9 Berlijn onbewolkt O 4 —3 Frankfort zwaar bew. O 11 2 München zwaar bew. zo 10 0 Zürich geheel bew. zzo 7 2 Genève regen windst. 4 3 Locamo regen O 7 3 Wenen geheel bew. ozo 3 —1 Innsbruck half bew. w 12 1 Belgrado half bew. O 8 —1 Athene geheel bew. windst. 16 10 Rome regen windst. 19 10 Ajaccio zwaar bew. ono 15 11 Madrid motregen zw 11 7 Mallorca half bew. windst. 18 9 Lissabon geheel bew. wzw 16 13 Zaterdag 14 februari Zon op 6.57 uur, onder 18.42 uur. Maan op 7.38 uur, onder 19.12 uur. Maanstanden 14 maart 3.14 uur nieuwe maan 20 maart 21.39 uur eerste kwartier 28 maart 3.48 uur volle maan Hoog en laag water in IJmuiden Vrijdag 13 maart Hoog water 3.30 uur en 15.43 uur. Laag water 11.25 uur en 23.47 uur. Zaterdag 14 februari Hoog water 4.06 uur en 16.19 uur. Laag water 12.03 uur en uur. Het hoog en laag water te Zandvoort is 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden.

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 2