f Elftallen IJmuidens strandvoetbal nu ingedeeld in drie poules Bouw van bejaardencentrum in Santpoort wordt spoedig gegund r -t:f: Nieuwe waterleiding Jutphaas-Velsen Nog geen KNVB- beslissing Antibommers krijgen boeten in Engeland Hoger beroep in de zaak Squazzardi Vergadering ffBloemendaal-noordyf Minder soldaten in West-Duitsland Mcmillan wil geen graaf worden Weense moordenaar naar tuchthuis THUIS 'ATERDAG 11 APRIL 1964 Russische kunstledematen voor softenon-slachtoffers LUIDSPREKERS „Mams, is er in deze kamer iets, waar u erg aan gehecht bentWe gaan namelijk krijgertje spelen!" VERKOOPADRESSEN Beverwijk: J. de Bree, Torenstraat 18 - H. B. Daniëls, Baanstraat 33 - M. P. van Lieshout, Koningstraat 34 - P. W. Portegies, Baanstraat 55 - 't Spectrum, Plantage 136 - Santpoort: Fa. van Egmond Nijboer, Hoofdstraat 142 - Th. B. van Geldorp, Hagelingerweg 21 - Velsen: W. J. v. d. Ham, Rijswijkstraat 43 - L. de Vries, Wijkerstraatweg 236 - Wijk aan Zee: H. Iskes, Zeestraat 415 - IJmuiden: P. Keersemaker, Kennemerlaan 83 - P. van Lieshout, Oosterduinplein 4 - A. Mulder, Zeeweg 203 - C. Rasch, Huygensstraat 59 - J. van Reeuwijk, Willemsbeekweg 92 - J. v. d. Vlugt, Wijk aan Zeeërweg 74. IHipr lilWllfft» frites! !r'^F,iT! Tussen Jutphaas en Velsen wordt een nieuwe 70 kilometer lange water transportleiding gelegd die water uit de Lek naar het industriegebied in de IJmond moet brengen. Ten zuiden van de Velsertunnel liggen op het ogenblik honderden betonnen buizen (inwendige doorsnee 1,20 meterop hun montage te wachten. Het hek- water is bestemd voor industriële doeleinden o.a. voor Hoogovens en de papierfabriek van Van Gelder in V elsen-N oord. De transportleiding kruist via een zinker het Noordzee kanaal ten oosten van de tunneltra vers. Ten zuiden van Halfweg krijgt de pijpleiding in de Haarlemmer meer een aftakking naar Vogelenzang waar het Lekwater gebruikt zal wor den voor de drinkwatervoorziening in de Amsterdamse Waterleidingduinen. Het werk wordt uitgevoerd voor de Watertransportmaatschappij Rijn- Kennemerland. Gisteravond hebben de commissieleden van het IJmuidense strandvoetbal verga derd. De competitie-indeling en de opstel ling van het wedstrijdreglement waren de belangrijkste punten naast de taakverde ling. Voorzitter werd de heer J. van de Steen; secretaris de heer J. Rol (Geleen- straat 1, IJmuiden); penningmeester de heer C. Anthonissen en competitie-leider de heer J. C. Zuurbier. Adviseur is de heer Toonen, directeur VVV Velsen. Gespeeld wordt op het IJmuidense strand door 21 elftallen, die ondergebracht wor den in 3 poules. Inmiddels heeft de loting hiervan reeds plaatsgevonden. De poule indeling is als volgt: Poule A; P.W.- Boys, Pav. Zeedistel, Groentehandelaren, De Boekeniers, Rederij Goedkoop, Pam, Pav. Zeezicht. Poule B: Deutz, Wijsmul ler, Strandplateau, Pav. Noordzee, Clubh. Brulboei, De Zeevogels en L'Avenir. Pou le C: IJRB, Genius, Marktplein, Schoo- nenberg, VICO, Plastic Packing en Pav. Zuidpier. Van deze poules komen nummer laatst en voorlaatst niet meer in aanmerking voor verdere wedstrijden. De 15 overige teams worden ondergebracht in 5 poules van 3 teams. De indeling van deze pou les geschiedt naar klassering in de eerste poules. De winnaars van deze poules van drie teams komen uit in de finale-poule. De no's 2 komen uit in een troosttoernooi, dat beslist over de klassering van de 6e tot en met de 10de plaats. In alle poules wordt een halve competitie gespeeld. De no's 3 in de poules van drie teams zijn uitgeschakeld voor zowel de finale- als de troostpoule. Dit systeem beknot het aantal wedstrijden, waardoor het moge lijk is, dat de gehele competitie binnen het gesloten voetbalseizoen gespeeld kan worden. In het strandvoetbalreglement staat, dat de wedstrijden 2 x 30 minuten duren met een rustpauze van maximaal 15 minuten. Protesten zijn niet toegestaan. Het doel- gemiddelde is bij gelijke stand beslissend, terwijl de strandvoetbalcommissie tevens als strafcommissie zal fungeren, die even tueel het recht heeft strandvoetballers voor enkele wedstrijden uit te sluiten. De 21 teams zijn verplicht om met uniforme shirts uit te komen. Het is verboden om met originele voetbalschoenen te spelen. Toegestaan als schoeisel zijn: gymnastiek schoenen, basketbalschoenen en trainings spikes. De sekretaris-penningmeester van de LONDEN (AP) Drie leiders van het comité van 100, de Anti-kernbom orga nisatie in Engeland, zijn door een Lon- dense rechter veroordeeld tot een boete van 25 Engelse ponden, voor hun aandeel in het organiseren van de betoging bij de Amerikaanse luchtmachtbasis niet ver van Londen, zaterdag voor Pasen. De drie waren mejuffrouw Pat Arrow- smith, Brian McGhee en Stephen Cowley. Indien ze de boete niet betalen zullen- ze twee maanden gevangenisstraf moeten uit zitten. Mejuffrouw Arrowsmith en Brian Mc Ghee verklaarden onmiddellijk dat ze niet zouden betalen. ROME (Reuter) De verdedigers van Sergio Squazzardi en Enrico Prisco, die donderdag in Rome tot dertig jaar gevan genisstraf werden veroordeeld wegens de moord op de Milanese zakenman Bruno Colombo in Amsterdam, zijn in hoger beroep gegaan. De advocaten vragen vermindering van de straffen, omdat hun cliënten geestesziek zouden zijn. KNVB afdeling Haarlem, de heer W. Roo- zen deelde mede, dat de beslissing inzake het IJmuidense voetbaltoernooi op het strand in handen gelegd is van het natio nale hoofdbestuur. In de loop van de ko mende week wordt hierover uitsluitsel ver wacht. De Rode Kruis-colonne is aangezocht voor eventuele medische hulp. De IJRB zal de velden verzorgen. LONDEN (AP) De Britse organisa- ite voor hulpverlening aan softenon- slachtoffers heeft een aanbod van het Rus sische ministerie van Buitenlandse Han del voor de levering van Russische bio- elektrische kunstledematen aanvaard. De kunstledematen zullen beschikbaar worden gesteld aan slachtoffers van de uitwerking van softenon en aan andere personen die het gebruik van een van hun ledematen hebben verloren. In een verklaring werd gezegd, dat Rusland de ze ledematen op zeer gunstige voorwaar den zal leveren. Ruim honderd leden van de woningbouwvereniging „BIoemendaal-Noord" hebben vrijdagavond de jaarvergadering bijgewoond die in het Jeugdhuis aan de Donkere- laan in Bloemendaal gehouden werd. Na een kort openingswoord van de waarnemend voorzitter, de heer H. Siteur, deelde deze mede, dat er in de v. d. Bergh van Eijsinga- straat in Santpoort-Zuid (gemeente Velsen) 48 etagewoningen en 22 garages zullen komen, waarvan de bouw in de premiesector al begonnen is. Wat de stand van zaken van het bejaardencentrum (nabij het station Santpoort-Noord) betreft, deelde hij mede dat dit gebouwd zal worden in samenwerking met de afdeling Velsen van „Humanitas". „De verwachting is", aldus de heer Siteur, „dat er binnen een maand opdracht tot gunning gegeven zal worden ten bedrage van ruim twee miljoen gulden. Dit bejaardencentrum zal 96 etagewoningen en vijf ééngezinswoningen omvatten. Ten aanzien van achterstallig onderhoud van de ruim veertig jaar oude woningen aan de Duinweg en Brederoodseweg in de gemeente Velsen en aan de Bos- en Duin laan in Bloemendaal over dit achter stallig onderhoud kwamen bij de rond vraag vele tongen los! deelde de heer Siteur mede, dat het architectenbureau Van Straalen uit Zeist het bestek gereed heeft en dat dit door het bestuur aan de beide gemeentebesturen van Velsen en Bloemendaal ter goedkeuring is voorge legd. Verwacht wordt dat zeer binnenkort deze bestekken met goedgunstig advies kunnen worden doorgezonden aan de pro vinciale directie voor de bouwnijverheid in Haarlem. Een belangrijk punt van de agenda vormde voorts het afscheid van de heer A. van Dompselaar, die gedurende dertig jaar als tuindeskundige in het be stuur zitting had, doch die thans, nu hij zeventig jaar is geworden, gemeend heeft zijn functie te moeten neerleggen en hoe wel nog zeer vitaal, zijn taak aan de jon geren te moeten overlaten. De heer Siteur sprak de heer Van Domp selaar op zeer waarderende wijze toe en herinnerde er onder meer aan dat deze in de vergadering van 28 maart 1934 tot het bestuur toetrad. De heer Van Dompse laar was een typische verenigingsman die de vereniging gedurende dertig jaar voor beeldig diende. Met de bewoners had hij een goed contact en met de aanleg van tuinen in de Van Dalenlaan heeft hij een groots werk verricht. Namens de vereni ging bood de heer Siteur een polshorloge aan en mevrouw Van Dompselaar kreeg een plant. Na de pauze kwam de bestuursverkie zing aan de orde. De huidige voorzitter, de heer D. Roos, ziet zich wegens ge zondheidsredenen genoodzaakt zijn func tie neer te leggen. Met algemene stem men werd de heer H. Steur tot voor zitter gekozen. De heer Roos blijft even wel bestuurslid. In de plaats van de heer Van Dompselaar werd mevrouw M. G. Snuverink-Kooy, die reeds zitting had in de Vrouwen-Adviescommissie, tot be stuurslid gekozen. BONN (DPA) Dit jaar zullen in West- Duitsland 30.000 minder dienstplichtigen onder de wapenen worden geroepen dan het plan was. Het ministerie van Defensie deelt mee dat h*et aantal bataljons als ge volg van een tekort aan instructeurs en geld van 27 tot zeventien zal worden ver minderd. Het besluit is mede het gevolg van het feit, dat het ministerie ruim twee miljard minder heeft gekregen dan het in zijn begroting had gevraagd. De heer Siteur, nu definitief de voor zittershamer hanterende, sprak een dank woord voor zijn benoeming. Voorts bracht hij de grote verdiensten van de heer Roos naar voren, die de belangen van de leden altijd zo uitmuntend heeft behar tigd. Staande de vergadering werd aan de heer Roos een telegram verzonden, waarin hem dank werd gebracht voor zijn werk als voorzitter gedurende zeven tien jaar. LONDEN (AP) Een woordvoerder voor het Britse koninklijke huis heeft be kend gemaakt dat de voormalige Britse premier Harold Macmillan het aanbod van een graafschap heeft afgewezen. Verheffing in de adelstand is de ge bruikelijke beloning voor een afgetreden Britse minister-president, maar van de laatste drie hebben twee voor de eer be dankt. Alleen Anthony Eden besloot lord Avon te worden. Sir Winston Churchill, Eden's voorgan ger, wees eveneens een adellijke titel af en prefereerde in het Britse Lagerhuis te blijven. Het koninklijke aanbod aan Macmillan hield eveneens het lidmaatschap van de Orde van de Kousenband in, maar ook dat werd door de voormalige premier ge weigerd. WENEN (DPA) De Weense „opera moordenaar", Josef Weinwurm, die vo rig jaar het Weense balletleerlingetje Dagmar Fuhrich vermoordde, is conform de eis lot levenslange opsluiting in een tuchthuis veroordeeld. De verdediger had de jury verzocht nauwkeurig te overwegen of zij de 34-ja- rige Weinwurm naar een psychiatrische inrichting of naar een tuchthuis zou zen den. Zowel de verdediger als de openba re aanklager hadden gewezen op de sexue- le afwijking van Weinwurm, die ook had getracht andere vrouwen te vermoorden. De acht juryleden hebben Weinwurm schuldig bevonden aan moord. Slechts één van hen was van mening dat hij de moord had begaan in een vlaag van ver standsverbijstering. Weinwurm zelf, die het tenlastegelegde toegaf, zei dat hij nooit enig werkelijk contact had gehad met zijn moeder en dat „gevoelens van haat" tegen vrouwen hem tot zijn aanslagen haddèn aangezet. Voor uw autorjjlessen belt U 5050. F. Rootring, Zeeweg 275, IJmuiden. Algemene muziekschool voor gitaar-, accordeon-, piano- en drumlessen. Eventueel met gebruik van instrumen ten. Wijk aan Zeeërweg 45, IJmuiden-Oost. Tel. 7127. Uw rijbewijs! Gew. politie ambt. geeft als instr. m.v.e. privé autorijles en theorie in Opel en DAF. Voll. cursus 135.-. Ook per les. Erk. Rijschool „Rekord", Lange Nieuwstraat 454. Tel. 4796. Autorijschool „Driehuis", A.N.W.B.-bondsrijschool, voll. cursus 150.-. F. Eikelhof, Da Costalaan 53, Tel. 4318. Vamor Rijschool Velserbeek. 7.- p. uur les in Opel Kadett en Taunus. Driehuizerkerk- weg 54. Tel. 8358. Gevr. hulp in de huish., en kele ocht. p. w. van 21 mei t/m 12 juni. Geleenstraat 4. Monteur gevr. voor brom fietsen. Cor Oly. Breestraat 108, Beverwijk. Tel. 24627. Gevraagd een leerling pons typiste, goed loon. Verman de Zonen, Oranjestraat 92, IJmuiden. Net jong meisje gevr. voor atelier voor ceintuurs en knoopsgaten. Nouveauté, Kennemerlaan 46, IJmuiden. Voor direct gevraagd le of 2e kapster, goed kunnende wa tergolven. v. d. Linden, Ter- rasweg 63, Tel. 8057, Sant poort. Gevr. grondwerkers in vaste dienst. J. W. A. van Vuuren N.V., Florastraat 1, Bever wijk. Bank in IJmuiden vraagt meisje voor lichte kantoor werkzaamheden. Br. L 2092. Fa. A. Winands, Confectie- Voor hypotheken, tophypo- atelier vraagt voor direct mantelstiksters, machinestik- sters, meisjes v. diverse werkzaamheden. Soil. Indus triestraat 51, Tel. 7906, Na 17.30 uur: Alex. Bellstraat 45, Tel. 6035. theken, auto-, motor- en scooterfinanciering, het juiste adres: Bemiddelingsbureau AdFiBeA. Tel. 02550-6028 en 8471. Dirk Hartoghstraat 31, IJmuiden. Te koop te Santpoort, Ein- denhoeflaan mooie woning, met garage, 3 slaapk., mei- juni leeg te aanv. Koopsom 55.000.-. Inl. Mak.kantoor Bakker en Co., Velsen, Tel. 02550-4765. Gevraagd constructie-bank werkers. Constructiebedrijf „Staalwerk", Breesaapstraat 6, Tel. 7191, IJmuiden. Na 18 uur: Engelmundusstraat 37, Tel. 8494. Enkele mnl. arbeidskrachten kunnen wij een flinke ver dienste en premie aanbieden voor o.a. inpakwerkzaam- heden. N.V. Vico, Midden havenstraat 18, IJmuiden. Te koop gevr. grote woning voor gezin wonend in de gem. Velsen. Koopsom tot 80.000.-. Event, eengezins woning beschikb. Br. L 2082. Meisje gevraagd. Hoog loon. Vakantie kan geregeld wor den. Verkorte werkweek. Banketbakkerij Automatiek Dekkers, Lange Nieuwstraat 419-425. Te koop te Santpoort a. d. Terrasweg halve villa met tuin, schuur en pl. v. garage, bev.: 2 kam. en suite en cor ner, keuken, 3 slaapk., dou chekamer, zolder en 1 kamer en bergr. Vraagpr. 52.000.-. Merck Sharp en Dohme Ne derland N.V. vr. nette meis jes van 16 jr. en ouder voor het verpakken van genees middelen. Schoon en prettig werk, goede arbeidsvoorw. Aanm. dagelijks: Nijverheids- weg 60-62, Haarlem. Telef. 02500-22070, toestel 124. Inl.: Mak.kantoor Fa. J. D. Wildeboer, Zandvoorterweg 86, Aerdenhout. Tel. 02500- 48001. Gevraagd vakantieverblijf v. 3 personen voor het tijdvak 25 juli-8 aug. Brieven aan: W. Kraak, Dillingecamp 29, Emmen (Dr.). Hypotheken beschikbaar tot 90 percent op woonhuizen, woon-winkelhuizen en be drijfspanden. Inl.: J. Bais, Driehuizerkerkwi-g 100, Drie huis. Tel. 02550-5686. A.s. echtpaar, samen 46 jaar, zoekt woonruimte in IJm. of omg. Brieven: Ph. Veen, de Wetstraat 2, IJmuiden. Te koop aangeb. prima on derhouden eengezinswoning, Bloemstraat 114 (goede ged.), suite, boven 3 slaapk. Koop som 15.000 k.k. Tevens goed onderh. woonhuis, Meervliet- straat, Velsen-Z., inr. ben. eet-zitk., slaapk., serre, gr. keuken, w.c. en douche, boven, eet-zitk., keuken, 2 slaapk., w.c. Bovenverd. be woond wordt voor bewoner van Gemeente Velsen ont ruimd. Inl. Mak.kantoor Bak ker en Co., Van Tuyllweg 13, Velsen. Tel. 02550-4765. S.v.p. niet op zondag. Heer b.b.h.h., weekends af wezig, zoekt voor tijdelijk gezellige zit-slaapkamer. Br. L 2108. A.s. echtpaar zoekt woonr. met kookgel. voor max. 7 maanden. Brieven L 2068. Woningruil. 3-kam. flat met grote zolder, tegenover V. en D., voor vrij huis. L. Nieuw straat 668. Ruil bij ons uw televisie in! Defect geen bezwaar. Velo, Trompstraat 68-69. Tel. 5198. 11 PIB COPOjMOij^ Woning, huiskamer, 3 slaap kamers, keuken, zolderk., waranda, 3 h. Amsterdam, ruilen voor vrij huis IJmui den. Brieven L 2071. Woningruil. Aangeb. groot bovenhuis met daaronder ge legen stallingruimte, in ruil voor gr. huis of ruime flat. Brieven L 2090. Wie wil maisonette ruilen voor vrij huis met tenminste drie slaapk. en douche? Brie ven L 2100. Woningruil. Groot huis met gur. in Bl'daal, voor kl. huis in Santpoort/Driehuis. Brie ven L 2087. Woningruil. Aangeb. mooie flat in de Steenbokstraat. Gevr. flat of vrij huis in IJ muiden of omg. Brieven aan: Bemidd. Bureau AdFiBeA, Dirk Hartoghstraat 31, Tel. 6028, IJmuiden. Gevraagd zonnige woning, omg. Marktplein. Aangeb. prachtige zonnige flat, 4 k., keuken, douche, kelder. 3e etage. Adr. te bevr. bureau van dit blad. Verdien 29.50. Kleinbeeld- camera met ingeb. lichtmeter 117.50, diaprojector 88. projectiescherm op statief f 69.Tezamen gekocht geen f 274.50 maar f 245.Foto Aritstiek, Kennemerlaan 5 (bij de brug). Filmkoopje. Agfa Movex 88L, ingeb. lichtmeter. Mooie com pacte vormgeving, geruisloze motor. Hoogwaardige kwali teit, f 190.— (heeft gekost f 295.Foto Artistiek, Ken nemerlaan 5 (bij de brug). Kjjkkoopje. Japanse prisma kijker 8x30. Optisch meester stukje. Compleet in tas van f 105.voor 89.Foto Ar tistiek. Kennemerlaan 5 (bij de brug). Filmkoopje. Etalagemodel: Kodak 8 mm projector. Geeft fantastisch helder en scherp beeld. Met koffer 190. (normale prijs f 260.Foto Artistiek, Kennemerlaan 5 (bij de brug). Verzinkte wasketels van uit stekende kwaliteit voor een ongekend lage prijs. Maat 38 9.45; maat 42 10.95; maat 46 12.80. Dit kan alléén bij Loendersloot, Lange Nieuw straat 435, IJmuiden. Tel. 4654. Suède en lederen kleding, vanaf 10.- p. mnd. Lederen kledingbedr. Veldhuis, Bree straat 10-12, Beverwijk. Tel. 5629 Golfplaten. Grote partij ge bruikte asbest, nw. gegalv. en plastic golfplaten. Afbraak- handel Waterdrinker, Baan- straat 61, Tel. 24893, Bever wijk. Hout. Sloop en nieuw hout, in vele soorten, grote partij nieuwe deur- en raamkozij nen, compl. deuren, ramen, hardboard, gegalv. en plastic golfplaten. Tevens verhuur van ladders en eenmansstei- gers. Afbraakhandel Water drinker, Baanstraat 61, Tel. 24893, Beverwijk. Afgemat? Moe? Schieffer's Bloed wjjn helpt bijzonder snel! Bevat aktief-Lecithine, vitaminen en mineralen, werkt biovitaal. Exclusief bij apothekers en drogisten. Gaat U trouwen of heeft U een nieuwe woning? Krediet voor iedereen tot 5000.- voor aanschaf meubilair, woning textiel. Vraagt gratis folder, dan krijgt U algehele inlicht. Postbus 1371, Rotterdam. Slijterij „Flora", Zeeweg 115, Telef. 5307. 1 fles Chiffon d'Amore 2.55. Luxe verhuur zonder chauf feur. Volkswagenbusjes, V.W. de Luxe, Opel Kadett. Arie Beekhuis, Torricellistraat 32, IJmuiden, Tel. 7179 en 4679. Plastic golfplaten, 1ste soort, ook in fraaie kleuren, vanaf f 8.50 per m2. Zaanlandsche Houthandel, Kalverstraat 1-3, Tel. 7543. 12-eiements UHF-antennes 2e net, los te verkrijgen a f 19.25 Velo, Trompstraat 68, Tel. 5198, IJmuiden. Uw T.V. defect? Bel 7849 (uitsluitend 's avonds) en wij komen direct. Meubelen direkt van de fa briek. Vrijblijvend bezoek aan de toonzaal. Swagerman, Pres. Steynstraat 47-49. Tel. 4769. Solex, Rap, Puch. Verkoop, service, reparatie. Van Bug- num, Planetenweg 40-44. Tel. 5290. Ten Cate nylons met en zon der naad. Bij Zeeman in de automaat. Voor een prima permanent Dames- en Herenkapsalon Maison „Anny", L. Nieuw straat 381-385, bij het Markt plein. Tel. 5672. Wjj maken alle sleutels. Fa. N. P. Zwager, Kennemer laan 77. Tel. 5607. Roestvrij stalen aanrecht bladen. 100 x 55 cm 120.50; 120 x 55 cm 133.-; 140 x 55 cm 145.25; 160 x 55 cm 154.50; 175 x 55 cm 163.75. Met houten raamwerk 16.50 extra. 200 x 55 cm 195.-; 240 x 55 cm 228.75. Met hou ten raamwerk 28.50 extra. Wij leveren ook naar maat. ,,De Houthal", Kennemerlaan 159. Tel. 7770. Polyether matrassen, 1-pers. vanaf 32.95; 2-pers. vanaf 45.95. Zeeman, Bloemstraat 70-71. IJmuiden. Tel. 4235 Helanca pantalons, maten 38 t/m 48 vanaf 16.95. Zeeman, Bloemstraat 70-71, IJmuiden! Tel. 4235. Verchromen „De Valk", Nrd. Emmakade 23, Haarlem, t/o de Kathedraal. Tel. 17115 Voor goede haarverzorging: Dameskapsalon Lust, Lange Nieuwstraat 471, Tel. 8166. Na 6 uur 8768. Ook zonder afspraak. Voor uw bril naar mr. Opti- ciën J. de Boer, Lange Nieuwstraat 789. Leveran cier van alle ziekenfondsen. Goede gebruikte wasmachi nes, geheel gereviseerd, v.a. 50.-. Radio A. Tol, Lange Nieuwstraat 5. Gratis een lot van het Prin ses Beatrix Fonds bij aan koop van 10.- bij C. Lodder, Driehuis. Pullovers en vesten, zeer mooie en in de nieuwe kleu ren bij C. Lodder, Driehuis Hollandia ondergoed, het beste voor het hele gezin, is verkrijgbaar bij C. Lodder, Driehuis. Roulette b.h.'s en stepins, „De mode onder de mode". Prettige pasvorm en ver krijgbaar bij C. Lodder, Driehuis. „Maminette" ledikantjes zijn echt iets anders. L. Nieuw straat 415, IJmuiden. Tel. 8078. Prijzen voor elke beurs! Wijnands en Van Rensen: bekers, vaantjes. Prinsen gracht 983, A'dam Zaken- adres voor Velsen: P. J. van Rensen, Kerkerinklaan 70, Santpoort. Tel. 02560-7463. Schoone en Van Marei vra gen te koop: oude kasten stoelen, ronde tafels, tinnen voorwerpen, antiek op elk gebied: ook zolder en kameropruimingen. Hyacin- thenstraat 12, Santpoort. Tel, 02560-7922. Heren sportfiets te koop ge vraagd. Pleiadenplantsoen 82. Te koop gevr. platencursus Engels vaste wastafel met spiegel. Brieven L 2070. Te koop gevraagd: antieke klokken, tafels, stoelen, kas ten, schilderijen, porselein, kristal etc. Na 5 uur: Maas straat 7. Tel. 7425. Te koop gevr. poppewagen. Tel. 5274, IJmuiden. Te koop gevr. smeedijzeren wieg zonder bekleding. Brie ven met prijsopgaaf onder L 2077. Tweeling wandelwagen ge vraagd. Planetenweg 189, IJ muiden. Autohandel Struyk, Rijks straatweg 420. Tel. 50873. Opel Rekord 1960 3650.-. Opel Caravan 1961 3650.-. Eend 1958 1375.-. Taunus 17 M 1961 2650.-. Taunus 17 M 1958 1800.-. Opel Rekord 1953 400.-. Opel Rekord 1954 650.-. Consul 1955 350.-. V.W. 1956 1150.-. Vlotte financ. Ook inruil. Emigratie. Te koop Ford Taunus 17 M 1962, 4-deurs, m. schuifdak. Dijckmanstraat 19, Velsen-Noord. Wegens vertrek te koop TWN Boss 350 c.c. Zeeweg 285. Tel. 8633. Te koop bromfiets, Magneet Sachs. Linnaeusstraat 161. Te koop damesfiets. Lin naeusstraat 161. Te koop Goggomobil Sport Coupé, in z. g. st. Graham- straat 2, Tel. 02550-2321. Te koop agb. nieuwe dubb.- beds breimachine. Brieven L 2091. Te koop nieuwe vlakke deur, maat 84/204. 14.-. Wijk aan Zeeërweg 91. De verbouwing is klaar! Simca 1000 '62 2850.-. Dau- phine '60, schuifdak f 1750.-. V.W. de Luxe '58 1750.-. Enkele goedkope auto's. Vlotte financ. Inruil. Zee weg 269, IJm. Tel. 02550-8434. Kip caravan, 5-pers. met '57- '58 Ford Custom, samen 3250.-. Schoterweg 210, Him. Tel. 64592. Te koop: Volkswagen in goede staat. 500.-. Orion- weg 113, IJmuiden. Te koop Ford Taunus 17 M 1959. In zeer goede staat. 63.000 km gereden. Zwaan straat 51, IJmuiden. Tel. 8675. Te koop in z. g. st. D.K.W. bromfiets. Tevens i. z. g. st. N.S.U. motor. Ruysdaelstr. 11 Te koop motor B.S.A. Gol den Flash, 650 c.c. Acacia straat 38. Te koop driehoeksbox met kleed 12.50. K.ledikant met toebehoren 10.-. Beige d.- schoenen (Avang) z.g.a.n., m. 38 f 10.-. Trompstraat 51, IJ muiden. Te koop div. brommers v.a. f 85.- tot 450.-, o.a. Zün- dapp, Berini Sport enz. Am- stel met Puch motor. Financ. zonder aanbet. Vechtstraat 205, IJmuiden. Te koop Mercedes Benz, van part. In prima staat. Bouwj. 1958, Prijs billijk. Jac. van Heemskerkstraat 23, Telef. 4039. Te koop div. werkbrommers. Zandersstraat 6. IJmuiden. OPENBARE VERKOPING ex art. 1223 B.W. ten overstaan van Notaris Mr. O. A. van der Meer te IJmuiden, op vrijdag 24 april 1964, des namiddags 2 uur in Café-Restaurant „Kennemer- hof", Kennemerlaan 116/118 te IJmuiden, van: Motorviskotter „RIA" - IJ.M. 3, gebouwd 1949, afm.: 19,87 x 5,62 x 2,44 m., b.r.t.: 60 tons, met een Bolnes dieselmotor type 3 L van 150 P.K., reductie 1,5 1, bouwjaar 1955, bronzen schroef, rubber vlot met toebehoren. Het schip is gelegen aan het Gemeentelijk Handels Entre pot te Amsterdam en is al daar te bezichtigen op vrij dag 17 en vrijdag 24 april tussen 9.30 en 12 uur v.m. Aanvaarding na betaling der kooppenningen, welke vóór of op 5 juni 1964 moet plaats hebben. Inlichtingen ten kantore van Notaris Mr. O. A. van der Meer, Kanaalstraat 244 t« IJmuiden (Tel. 02550-6196). VEILING TE VELSEN-N. (wegens sterfgeval) in het Sint Jozefhuis, Wijker straatweg, hoek Banjaertstr., op donderdag 16 april 1964, nam. 2 uur, t.o.v. de te Velsen gevestigde Notaris W. Boerlage, van: EEN WOONHUIS, met schuur, erf en grond, te Velsen-Noord, Wijker straatweg, nummer 57, groot 1 Are, 88 c.A. Te bezichtigen op dinsdag en donderdag nam. 2-3 u. Vrij van huur te aan vaarden. Grond- en straatlasten f 79.40 per jaar. Beh. tot de nalatenschap van wijlen Mevr. B. van Doorn-Goudkade. Nadere inlicht, ten kantore var. gen. Notaris, ï)e Sav. Lohmanlaan 3, Velsen-Zuid, Tel. 02550-5510 en 5566.

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 6