Internazionale kon Borussia met moeite in bedwang houden Italiaanse treffers vielen op bijzonder gunstig tijdstip NeoSllvikrin H Interesse voor aanmerkelijk HVS zakte in laatste wedstrijd naar derde plaats in hoofdklasse Peter Post oppermachtig op de derde dag in ronde van België Tulpenrallye is teruggelopen f Donald Rogers wordt opvolger van Matthews Taylor sprong uit voortrazende boot Zwitsers elftal verraste België Ook Zürich-Real op beeldbuis Kampioenen laten op zich wachten Twee keer bloemen voor de Amstelvener Geldermans vijfde in korte tijdrit Zaterdagploeg gaf voorsprong prijs volgens Engelse voetbaldeskundigen - DONDERDAG 16 APRIL 1964 21 T oegeslagen Te veel Geen angst meer, want er is Neo-Silvikrin! Bij snelheid van 480 km Belgisch tafeltennisteam iflpiiliH Dameshockeyformatie uit België voor Antwerpen Zondag laatste gedeelte van Parijs-Roubaix Go Ahead na rust op 3-2 Liverpool kan voetbaltitel bijna niet meer ontgaan Luchtenberg (NKS) overleden Niet 10.000 maar 18.000 mensen op Schoonenberg Contactorgaan van NSF geïnstalleerd Celtic startte gunstig in halve finales Cup II Quick (N) is genoodzaakt zijn trainer te ontslaan Bekerhouder Slovnaft in halve finales intertoto Twee doelpunten, op psychologisch ui terst belangrijke momenten gescoord, heb ben de Italiaanse kampioensploeg Inter nazionale Milaan een gerede kans ver schaft zich voor de finale van het Euro pees voetbaltoernooi te plaatsen. De eer ste treffer van de wedstrijd tegen Borus sia Dortmund, Duitsland's nieuwe „Hel- denmannschatt", viel al in de derde mi nuut. Een snelle, schijnbaar doelloze rush van de ongrijpbare Braziliaanse rechtsbui ten Jair werd besloten met een even ver rassende als sublieme voorzet. Midvoor Mazzola was eerder ter plaatse dan rechts back Sturm en stootte de bal in duikvlucht hard en onhoudbaar langs Tilkowski. De ze waarlijk sublieme treffer sloeg Borus- sia's hoop een sn\lle en afdoende voor sprong te nemen abrupt de bodem in. De 43.000 opvallend fanatieke toeschou wers werden er stil van. Niet lang echter. Toen zweepten zij Borussia, momenteel slechts vijfde op de ranglijst van de Bun- desliga. weer op tot een ongekende fel heid. Zelfs de geroutineerde Inter-ploeg wankelde onder de snelle en in verbluf fend hoog tempo uitgevoerde aanvallen van Borussia. Voorlopig redde de uitste kende doelman Sarti zijn ploeg nog enke le malen, doordat hij van dichtbij afge vuurde schoten van Emmerich en Brungs knap uit zijn doel hield. Maar intussen was de grote man in de voorste linie van de Italianen, virtuoos Jair, door enkele grove en onbeheerste tackles van het to neel verdwenen. En in de periode dat Inter slechts met tien man speelde, sloeg Borussia toe. In de 23ste minuut werd een nonchalant ge nomen vrije trap van de voor Inter spe lende Duitser Szymaniak de Italianen noodlottig. Uit een pass van Konietzka scoorde Brungs tussen twee Italianen door de gelijkmaker. Laag langs de uitgelopen Sarti verdween zijn schot tussen de pa len 1-1. Vijf minuten later zorgde dezelfde Brungs voor een soort massa-hysterie. Hij kopte op zeer fraaie wijze een voorzet van Konietzka langs Sarti. Dat betekende 2-1 en het scheen dat de Duitsers linea recta naar een sensationeel hoge zege zou den lopen. Tien minuten voor de rust vloog een hard schot van Schmidt tegen de paal en enkele ogenblikken later kreeg Wosab een fraaie kans, maar Brungs stond een derde Duitse treffer in de weg. Elk mo ment scheen nu de Duitse voorsprong gro ter te kunnen worden. En toen kwam de tweede klap voor Borussia die het in feite niet meer te boven gekomen is. In een periode van volstrekte superioriteit maak te Corso enkele minuten voor rust ge bruik van een afschuwelijk misverstand in de Duitse verdediging, door de bal uit een zeer moeilijke hoek in het door Til kowski verlaten doel te werken: 2-2. Het was te veel voor de Duitsers, die hun moordend „alles-of-niets"-offensief slechts met een 2-2 gelijke stand hadden Advertentie Eerst komt roos dan volgt haaruit valdaarna verhoornt de hoofdhuid ..en kaalheid is het eind. Dit kunt u verwachten, als u niet bijtijds zorgt voor „bijvoeding" van de hoofdhuid. NEEM NEO-SILVIKRIN! Silvikrin bevat in de juiste verhouding alle 18 natuurlijke opbouwstoffen, die ook liw haar nodig heeft. Vandaar dat niets zo helpt tegen roos en haaruitval als Neo-Silvikrint Voor dagelijkse haarverzorging is er Silvikrin Lotion (met of zonder vet). de biologische haarvoeding 64-2 De Amerikaanse racebootbestuurder Lee Taylor is dinsdag levensgevaarlijk gewond, tijdens een poging tot verbetering van het wereldrecord voor raceboten van Donald Campbell in het Havasu-meer, in de staat Arizona. Toen zijn boot een snelheid van bijna 480 kilometer per uur had bereikt, sprong de 29-jarige Taylor er uit, omdat het vaartuig niet reageerde op zijn pogin gen de snelheid te verminderen, waardoor het gevaar liep op de oever te pletter te slaan. Het Belgische tafeltennisteam, dat vrij dag 24 april in Boom tegen Nederland uitkomt, bestaat uit Pierre Juliens, Nor- bert van der Walle en Paul van Elewijck. Paul Bertrand en Etienne de Weerdt staan reserve. Een spelmomeni voor het doel van Inter. V.l.n.r. Schmidt (B.), Tagnin (Inter) en Sarti (Inter). beloond gezien. In de tweede helft, waar in de Miianezen hun verdediging vaak vijf man achter, drie in het midden en slechts twee spelers voor nog versterk ten, kwamen de Duitsers eigenlijk niet meer toe aan het scoren van een derde treffer. Wel bleven zij proberen met lan ge ballen de Italiaanse defensie te ver schalken, maar verder dan enkele gevaar lijke situaties en een terecht afgekeurde treffer van Brungs, die eerst Facchetti onderuit haalde, bracht de dapper strij dende Duitse kampioen het niet. Over twee weken, op woensdag 29 april zal in het San Siro-stadion van-Milaan de re- turfiwedstrijd worden gespééld. c De Belgische dames-hoekeyploeg, die zaterdag in Antwerpen tegen Nederland speelt, is als volgt samengesteld: Wolter (Country/White); Sergant (Da- ring) en Declarcq (Racing); Verbeek (Ra sante), Kahn (Rasante) en Maas (Antwerp); Moucq (Racing), Cogels (Antwerp), Van Eeckhout (Ukkel Sport), Govaerts (Ukkel Sport) en Hubert (Rasante). Reserves zijn Gedopt (Antwerp), Ruschs (Ukkel Sport), Tuts (Leopold) en Ch. Ver beek (Rasante). Het Zwitserse voetbalelftal heeft woens dag in Genève voor een verrassing ge zorgd. De Zwitsers versloegen in een in terland België met 2-0. Bij de rust hadden de Helveten reeds een 1-0 voorsprong. {Iet was de eerste overwinning van het Zwitserse elftal, dat in de voorronden van het toernooi om het wereldkampioenschap voetbal 1966 o.a. tegen Nederland uitkomt, sedert 12 november 1961. In Berlijn ver sloegen te Solveten j£>en het team vgn Zweden, waardoor Zij de eindronden van het toernooi om de wereldbeker 1962 be reikten. Ruim 25.000 toeschouwers waren getui ge van het duel in kunstlicht tussen Zwit serland en België. Vooral in de eerste helft speelden de Zwitsers een sterke wed strijd. Na 40 minuten opende linksbuiten Schindelholz de score. Een kwartier na rust bracht linksbinnen Bertschi de stand op 2-0. Een verwoed Belgisch offensief volgde doch de Rode Duivels, die na een half uur spelen al hun troef Van Himst moesten missen Claessen verving hem zagen geen kans de Zwitserse doelman te passeren. Vooral in de laatste minuten zag het er echter soms bijzonder somber voor Zwitserland uit. De voetbalbelangstellenden kunnen woensdagavond opnieuw voor het tv- toestel plaatsnemen, want van 19.55 21A5 uur neemt de NTS van de Zwit serse televisie een rechtstreekse Euro visie-reportage over van ZürichReal Madrid, geldend voor de halve finales van 't toernooi om de Europa-cup. Leo Pagano verzorgt het commentaar. De directe tv-reportage, die zondag 19 april van 16.00 tot 17.30 uur wordt gegeven van de Nederlandse tafelten niskampioenschappen in Rotterdam, zal enigszins worden bekort, omdat omstreeks 17.00 uur wordt overge schakeld naar Roubaix. Daar zal de Franse televisie een rechtstreekse Euro visie-reportage verzorgen van het laat ste gedeelte en de finish van de klas sieke wegwedstrijd ParijsRoubaix, een van de hoogtepunten van het in ternationale wielerseizoen. Het Neder landse commentaar bij deze uitzending wordt gegeven door Barend Barendse. De belangstelling voor de zestiende in ternationale Tulpenrallyé, die van dinsdag 21 tot en met donderdag 23 april met Noordwijk aan Zee als start en finish wordt gehouden, blijkt aanzienlijk minder groot te zjjn dan voor de sterrit van vorig jaar. Meldden zich in 1963 in totaal 170 equipes bij het secretariaat van de RAC-West aan, voor de rit van dit jaar ontving het wedstrijd-comité tot nu toe slechts 127 inschrijvingen. Aangezien er nog veertien zeer positieve toezeggingen acht Britse, twee Nederlandse, twee Duitse, één Zweedse en één Franse door aspirant-deelnemers zijn gedaan, zal het aantal deelnemers echter nog wel iets stijgen. De 127 combinaties vertegenwoordigen twaalf nationaliteiten. Nederland heeft, voor het eerst sinds jaren, het grootste contingent. Er hebben zich 46 Nederland se equipes aangemeld. Het aantal Britten vorig jaar 56 liep sterk terug. Slechts 35 Britse teams hebben voor de sterrit in geschreven. Er komen voorts 15 equipes uit Zweden, 11 uit West-Duitsland, 6 uit Denemarken, 5 uit Frankrijk, 3 uit Bel gië, 2 uit Italië, één uit Zwiterland, één uit Ierland, één uit Monaco en één uit Luxemburg. De tweede plaats op de rangljjst in de volleybalhoofdklasse heeft HVS aan „Voor burg" moeten laten. De HVS'ers kregen door de Voorburgers in hun laatste compe titiewedstrijd met de cijfers 1512, 1315, 1715 en 157 de derde plaats toege wezen. Van Klaveren ontbrak en Hans Wetterhahn liet even voor het vertrek weten dat hjj niet van de partij zou zijn. HVS gaat voor het volgend seizoen de zaken energiek aanpakken en heeft zich reeds verzekerd van de training van de bekende oud-international Hans Maas, die voorheen uitkwam voor AMVJ en Reva. Met nog twee speelavonden voor de boeg wacht men in de afdelingscompetitie nog op zeven van de negen kampioenen. De herenploeg van De Blinkert ging met een zege op Gios op het goede pad voort. Het spel dat de groenwitten in afwezigheid van Piet Bogaart vertoonden was mogelijk beter dan dat van hun tegenstanders, doch overigens voor een titelkandidaat bij zonder pover. Er werd technisch zeer zwak gespeeld, de bal werd veelal slecht opgevangen en voor het net kwam men mede door slecht aangeven, in de regel niet verder dan het tippen van de bal, met legio technische fouten die de scheidsrechter ongemoeid liet. Het was opvallend dat het spelpeil in hgt bekerduel tussen de Haarlemse tweede- .-fcaasser Alliance 122 en Ever Up uit Enk huizen, door de gasten met 1513, 153 en 1614 gewonnen, van veel betere kwali teit was. De Blinkert klopte Gios met 15—13, 15—8, 12—15 en 15—6. De ClOS-club komt naar gelang de competitie vordert tot steeds betere resul taten. De toekomstige sportleiders, die op Hemelvaartsdag weer hun jaarlijks toer nooi op „Duinlust" houden, deelden met Die Raeckse 2 de punten: 12—15, 15—12, 12—15 en 15—7. In de afdelingscompetitie is de situatie na de gisteravond gespeelde wedstrijden als volgt: in de eerste klasse leidt bij de heren De Blinkert met een punt voor sprong op PWN en beide teams hebben nog twee wedstrijden voor de boeg. Bij de dames heeft Alliance '22 een verliespunt Peter Post regeerde woensdag in de ron de van België. Op niet mis te verstane wijze heeft de Amstelvener in de uit twee gedeeltes bestaande derde etappe gede monstreerd, dat hij zijn overwinningen van vorig jaar wil laten volgen door een nieuwe triomf. Vooral door een zege in de 's morgens verreden 170 km. lange rit van Chatelet naar Namen boekte Post be langrijke winst op zijn concurrenten, van wie wereldkampioen Benoni Beheyt de lei ding in het algemeen klassement over nam. Beheyt had een voorsprong van 23 seconden op Post en dit verschil bleek in de 's avonds gehouden 2,1 km. lange tijd rit op de citadel van Namen juist iets te groot voor een succesvolle aanval. De winst van Beheyt liep echter terug tot 7 seconden, zodat er voor Post nog volop kans is. Leider Scrayen kon zich op het traject van Chatelet naar Namen dus niet hand haven. Aanvankelijk liep alles voor de man in de blauwe trui nog naar wens. De ac tieve Jan Hugens kreeg Scrayen's ploeg genoot Proost mee en dat betekende, dat hij zich in zijn vlucht duidelijk geremd zag toen de winst eenmaal de moeite waard was geworden. Het liep dan ook al lemaal op niets uit en een nieuwe vlucht van Proost ditmaal alleen maakte zelfs, dat Scrayen tot in Dinant (112 km.) helemaal geen gevaar liep. In de volgende 30 40 km. maakte de leider zelf een paar aanvallen van zijn voornaamste te genstanders onschadelijk en niets wees er toen nog op, dat hij in Namen zijn trui zou moeten afstaan. Een goed getimede aanval van Peter Post zorgde echter voor een spectaculair slot. Post demarreerde 13 km voor de aan- Peter Post triomfeerde woensdag twee keer in de Ronde van België. Hier rijdt hij als eerste over de streep na de rit ChateletNamen. komst alleen en liep met groot machts vertoon snel weg van het peloton. Ter wijl achter hem de strijd ontbrandde, ver grootte Post z'n winst gestadig en tenslot te finishte hij met een voorsprong van 1 minuut en 24 seconden op de sterk rijden de Belg Willy Monty, die de sprint om de tweede plaats won. Wanneer Scrayen zich in de voorste linies van het uiteen gevallen peloton had kunnen handhaven, zou er voor hem nog niets aan de hand geweest zijn. De leider bezat echter die kracht niet en moest zodoende in Namen zijn trui afstaan aan Beheyt, die wel goed was meegekomen en ondanks een duide lijke nederlaag in de sprint om de twee de plaats breed kon lachen. Wat de ploeg van Kees Pellenaars be treft handhaafden Henk Nijdam en Cees van Espen zich woensdag redelijk. Nij dam, die langzamerhand weer naar zijn oude vorm schijnt te groeien, is nu als bestgeplaatste renner van zijn équipe ze vende met een achterstand van nog geen minuut op de leider. Eerste deel derde etappe: 1. Post (Ned.) 4.39.20; 2. Monty (Belg.) op 1.40; 3. Helle mans (Belg.) op 1.46; 4. Melckenbeek (Belg.); 5. Maliepaard (Ned.); 6. De Roo (Ned.); 7. Hermans (Belg.); 8. Beheyt (Belg.); 9. Gilbert Desmet I (Belg.); 10. Bocklant (Belg.) allen in dezelfde tijd als Hellemans. Tijdrit: 1. Post (Ned.) 4 min. 29.4 sec.; 2. Altig (Did.) 4.33.4; 3. Bocklant (Belg.) 4.34.8; 4. Monty (Belg.) 4.36.6. 5. Gelder mans (Ned.) 4.39.8; 6. Mertens (Belg.) 4.39.2; 7. Maliepaard (Ned.) 4.44.8; 8. Le- febvre (Fr.) 4.44.8; 9. Beheyt (Belg.) 4.45.6; 10. Gilbert Désmet I (Belg.) 4.45.8; 13. Enthoven (Ned.) 4.46.8; 25. Piet van Est (Ned.) 4.53.8; 27. De Roo 4.55.4; 28. Hugens (Ned.) 4.56.8; 32. Van Espen (Ned.) 4.58.6; 37. Nijdam (Ned.) 5.00.8. Algemeen klassement: 1. Beheyt (Belg.) 15.06.19; 2. Post (Ned.) 15.06.26; 3. Gilbert Desmet I (Belg.) 15.06.34; 4. Scrayen (Belg.) 15.06.51; 5. Boelke (Did.) 15.06.59; Mertens (Belg.) 15.07.07; 7. Nijdam (Ned.) z.t.; 8. Van Espen (Ned.) 15.07.11; 9. Desmet II (Belg.) 15.07.13; 10. Stablinski (Fr.) 15.07.34; 13. Maliepaard (Ned.) 15.08.55; 16. Enthoven (Ned.) 15.09.08; 28. De Roo (Ned.) 15.20.24; 36. Piet van Est (Ned.) 15.21.26. meer dan Die Raeckse 3. De dames van Die Raeckse kunnen woensdag door een zege op Topscore het kampioenschap be halen. In de tweede klasse klopte DSS gister avond OSS 2 en bleef door deze overwin ning de enige rivale van JBS, dat haar laatste wedstrijd niet mag verliezen. HVS 2 (vierde klasse) had ook gisteravond voldoende aan een puntenverdeling om het kampioenschap te behalen. Maar de ken nelijk nerveuze HVS-dames verloren ge heel onverwacht van Die Raeckse 5. Bij de heren zal het treffen tussen Al liance '22 en Set Up op de laatste compe titie-avond de beslissing moeten brengen in de tweede klasse. Alliance '22 leidt met twee punten voorsprong na zeventien ge wonnen wedstrijden. Ook in de derde klasse doet Alliance '22 van zich spreken. Het derde team staat echter gelijk met OVRA 5 en het vierde team heeft een punt voorsprong op het debuterende team van VC Molenaers. De uitslagen van de gisteravond gespeel de wedstrijden luidden: Heren: Die Raeckse 2—CIOS 2—2, De Molenaers 2Alliance '22 4 2—2, De Blin kert—Gios 3—1, EnergieVelox 0—3, WIK 2—HSVC 2 0—3, Triumph—PWN 3 3—0, CIOS 2—Alliance '22 3 0—3, De Mole naersDie Raeckse 4 3—1, HSVC—DSS 2—2, Set Up 2—JBS 0—3, OVRA 5—Top score 3—0, OVRA 4—De Blinkert 2 3—0. Dames: HVS—OVRA 2 3—1, DSS—OSS 2 3—0, Triumph—FES 2 3—0, De Blinkert 3—Set Up 2 2—2, Die Raeckse 6—JBS 2 03, HVS 2Die Raeckse 5 13. Het bonds zaterdagelftal voetbal heeft de ontmoeting tegen de ere-divisieclub Go Ahead in Deventer met 3-2 verloren. De ruststand was 2-0 in het voordeel van de „zaterdagspelers". Vijftienhonderd toeschouwers woonden deze oefenwed strijd voor de interland tegen Frankrijk bij. De doelpunten werden gemaakt door De Kluiver en Bosma voor het zaterdag team en door Lacroix en De Vries (twee maal) voor Go Ahead. Liverpool kan het landskampioenschap van Engeland vrijwel niet meer ontgaan. Door een 3-0 overwinning op Burnley nam deze club dinsdag een voorsprong van drie punten op Manchester United, tweede op de ranglijst van de eerste divisie Man chester United moet nog twee wedstrijden spelen, tegenover Liverpool vier. De uitslagen van dinsdag waren: eerste divisie: BurnleyLiverpool 03; Ipswich TownWolverhampton Town 1—0. Liverpool heeft van Manchester United de binnenspeler Ohisnall aangekocht voor 30.000 pond. Manchester heeft een uur na de verkoop van Chisnall voor 40.000 pond de rechtsbuiten Conelly van Bumley ge kocht. Op zevenenzestig jarige leeftijd is woens dagmiddag te Breda overleden de heer L. Luchtenberg, bestuurslid van de af deling voetbal van de Nederlandse Ka tholieke Sportbond. Hij was ook secretaris- competitieleider van district Zuid I van de KNVB. t Het aantal amateurs is groter dan ooit. Van de 127 deelnemers dingen er name lijk 90 mee naar de prijzen voor de ama teurs. Kwalitatief is de inschrijving bijzonder sterk. Slechts Peter Hopkirk, winnaar van de Rallye Monte Carlo 1964, ont breekt. De Ierse garage-houder verkoos de Targa Florio-lange afstandrace op Sicilië, die volgende week zondag wordt gehouden, boven de Tulpensterrit. Behalve de Franse Ford Falcon-equipe Henri Greder-Martial Delalande, winnaar in 1963, meldden zich ook de winnende combinaties van 1961, de Brit Mabbs, en 1962, SAAB-rijdster Pat Carlsson-Moss aan Voorts zal Ann Riley-Wisdom, die in 1962 met Pat Moss triomfeerde doch zich daarna terugtrok, deelnemen. Zij rijdt met haar man, Peter Riley, in een fabrieks- Morris Mini Cooper. Ook Eric Carlsson, tweevoudig winnaar in Monte Carlo, zal dinsdag a.s. voor hotel „Huis ter Duin" starten. Hij rijdt met Gunnar Palm in een Saab. Het zetduiveltje heeft ons gisteren weer parten gespeeld. In het stuk „Al 10.000 kaarten verkocht voor topper Telstar Sittardia" stond abusievelijk dat sport park Schoonenberg plaats biedt aan 10.000 kijkers. Dit moet 18.000 zijn. Woensdag heeft de voorzitter van de Ne derlandse Sport Federatie (NSF) jhr. mr. Feith, de leden van het contactorgaan na tionaal sportcentrum geïnstalleerd. Dit co mité is in het leven geroepen om tot een verantwoorde planning ten aanzien van het nationaal sportcentrum te komen. De NSF heeft aan ingenieur J. Vallen (Roermond) opdracht verstrekt een plan in hoofdzaken te maken voor ruimtelijke en landschappelijke planning, nadat uiter aard de noden en verlangens van de bij de NSF aangesloten sportbonden volledig bekend zijn. De Schotse club Glasgow Celtic heeft sedert woensdag een goede kans de finale van het voetbaltoernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars te bereiken. Celtic won in Glasgow de eerste wedstrijd tegen MTK Boedapest met 30. Bij de rust was de stand 10. De Nijmeegse eersteklasser Quick heeft zich genoodzaakt gezien trainer Wim Groe nendijk, die de club drie jaar onder zijn hoede heeft gehad, per 1 juli te ontslaan. Groenendijk, die o.a. Elinkwijk, MVV, Eindhoven en Nee heeft getraind moet Quick verlaten omdat de club in minder gunstige financiële omstandigheden ver keert door het teruglopen van de publieke belangstelling. Bekerhouder Slovnaft Bratislava (Tsj.- slowakije) heeft zich geplaatst voor de halve finales van de intertotocompetitie door in Modena met 1-0 te winnen van de voetbalclub van die naam. De eerste wedstrijd was verleden week in Bratis lava eveneens geëindigd in een Tsjechi sche zege: 2-1. Slovnaft komt in de halve finales uit tegen de Franse club Rouen. De oud-wielrenner John Stol viert 19 april zijn tachtigste verjaardag. Hij was niet alleen actief als renner, maar ook als organisator van wi eler evenementen. Voetbaldeskundigen me nen, dat de achttienjarige Donald Rogers, de links buiten van het Engelse jeugdelftal die uitblonk in het Europese toernooi in Nederland, het antwoord van Engeland kan worden op Francisco Gento. Engeland won het toer nooi en Rogers ontving een beeldje als beste speler in de fipale tegen Spanje. Hij speelt in de tweede divisie voor Swindon Town en men ziet in hem een kan didaat voor het Engelse elftal bij de wereldkam pioenschappen van 1966. Hij werd ontdekt door Swindon's manager Bert Head een genie in het vormen van jongens tot voetbalsterren. Hij bouwde de tegenwoordige ploeg van Swindon op dit prin cipe op en bracht zijn ploeg het vorig seizoen tot pro motie naar de tweede di visie. Head zegt: „Rogers vindt in Engeland zijn gelijke niet in het passeren van een tegenstander met de bal. Hij moet nog veel leren, maar ik geloof dat hij van de klasse is van Gento en Garrincha. Met nog twee jaar ervaring, kan hij de grote beroemdheid worden van de wereldkampioen schappen in 1966". Rogers is een bleke, be scheiden jongeman wiem transferwaarde op 50.000 pond wordt geschat. Een sportjournalist heeft over hem geschreven, dat hij de grootste vleugelspe ler kan worden die Enge land sinds Stanley Mat thews heeft gekend. Swin don voert een beleid om zijn spelers vast te houden. Head zei hierover: „Wij zijn meer geïnteresseerd in goede spelers dan dikke cheques. Rogers is een nuchtere en loyale jongen, wie het succes niet naar het hoofd zal stijgen. We hopen hem te kunnen be houden".

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 21