Europese titelstrijd belangrijke stap op weg naar Zomerspelen Judoka's uit Oost-Europa niet technisch maar hard 1 Japanners naar Oost-Berlijn om Utrechtse reus gade te slaan Noppie Koch als gangmaker RCH reist vandaag al naar Emmen om zondag fris te zijn voor belangrijk duel Geesink optimistisch: „Er is een nieuw'reglement in de maak' Tennisformaties staan klaar voor de nieuwe competitie Ook tegen Zweden zelfde gezichten m Commissaris volgt draverijen in auto De opstellingen HLTC zonder Okken en Steffelaar ZATERDAG 25 APRIL 1964 11 T riomfantelijk Met argusogen Besluit van judounie: twee nieuwe gewichtsklassen Europese judo-titelstrijd van 1965 in Spanje HFG tegen HRC-ers Uitslagen Engelse league Vreeken leidt morgen aanval van Haarlem JUDO-PLOEG VLOOG NAAR OOST-BERLIJN Dertien maal Heemstede ongewijzigd Tweede klasse Nieuwe back Roomer fluit in J alencia Anton Geesink, wereldkampioen bij de judoka's, is de grote steunpilaar van de Nederlandse afvaardiging naar de Europese kampioenschappen, die vandaag en zondag in de Werner Seelenbinderhal in Oost-Berlijn zullen worden gehouden. Voor onze landgenoten zijn deze kampioenschappen wel de belangrijkste §tap op weg riaar de Olympische Spelen van Tokio. Anton Geesink die gevolgd door de grote groep Nederlanders het hotel Berolina binnenstapte, meende dat vooral Rusland en Frankrijk enorme vorderingen hebben gemaakt. Harder dan ooit tevoren zal er dit jaar in Oost-Berlijn worden gestreden om de Europese titels. Immers, ruim 250 judoka's uit achttien landen (Luxemburg en Ierland trokken zich terug en de Westduitse Atleten kregen van hun regering geen toestemming in Oost-Duitsland deel te nemen) zullen strijden met een totale inzet want ook zij willen naar het land van de rijzende zon. Anton Geesink Voor Anton Geesink, Willem Ruska, de gebroeders Jan en Peter Snijders, Joop Mackaay, Jan van Ierland en de overige Nederlanders betekent Oost-Berlijn een ge nerale repetitie en waanneer men weet dat elk land slechts vier deelnemers naar To kio af mag vaardigen is het begrijpelijk dat er voor allen' veel op het spel staat. Nederland heeft dit seizoen, na een ver pletterende nederlaag tegen de Fransen er goede prestaties tegen Engeland en Duits land, hard getraind. Maar duidelijk is ge bleken dat vooral de judoka's uit de Oost- europese landen, het judo een ander ge zicht hebben gegeven. Een gezicht van hardheid, een nadrukkelijke fysieke condi tie, waarmee vooral de Russen in Essen (1962) en Genève (1963) op zo'n verrassen de wijze voor de dag kwamen. Het is de strijdwijze waarbij techniek niet meer de boventoon voert, maar waarbij hard wordt gesleurd en getrokken om de minder ster ke tegenstander naar de tatmi's te krij gen om hem dan met een armklem tot overgave te dwingen. De Russen, die door een Noordkoreaan- trainer duchtig onder handen zijn geno men, komen met ongeveer dezelfde ploeg naar Oost-Berlijn, als waarmee zij vorig jaar in Genève triomfantelijk, in de fi nale tegen West-Duitsland, de titel van sterkste Europese ploeg veroverden. En zij zijn met de Fransen voor Nederland de sterkste tegenstanders in Europa. Nog geen maand geleden hebben de Ja panners in Moskou, het hol van de leeuw, bewezen dat ook zij, na de wereldschok kende verrichtingen van Anton Geesink, die in 1961 op eminente wijze de wereldtitel veroverde en de krachtsinspanningen van de Russen die in 1963 in Tokio enige uni- versiteitsploegen naar een nederlaag leid den, dit jaar niet hebben stilgezeten. Ygoro Nakatami, Isao Okona en Isao Inokuma wonnen met vlag en wimpel in de Rus sische hoofdstad en Inokuma, de sterkste Japanse zwaargewicht van het ogenblik deed dat door in 41 seconden de oerster ke, eeuwig lachende Kidnadze met een magnifieke zesde heupworp naar het can vas te brengen. En daar staan wij dan in een jaar, waarin zowel Azië want ook de Korea- nen zijn niet te onderschatten tegenstan ders en Europa zich hebben opgemaakt voor een greep naar de Olympische titel, die voor de eerste maal wordt vergeven. Tevreden zijn de Japanners naar huis teruggekeerd in de wetenschap dat geen enkele judoka ter wereld hen kan verslaan. Een naam slechts, Anton Geesink, kan de Japanners doen sidderen. Daarom zijn er ook nu weer officials naar Oost-Berlijn ge komen om met argusogen de verrichtin gen van de Utrechtse reus te aanschou wen. Immers, de mogelijkheid is niet uit gesloten dat hij straks naar Japan komt en dan wil men op alles voorbereid zijn. Niet pessimistisch maar wel zeer voor zichtig is men na de ervaring van ver leden jaar in Genève, waar alleen junior Harry van Twillerd en Anton Geesink tot Op het congres van de Europese Judo unie in Oost-Berlijn is vrijdag besloten voor het Europese judo twee nieuwe ge wichtsklassen in te stellen. De bedoeling van deze maatregel is voor namelijk, meer judoka's in de gelegenheid te stellen aan de Europese kampioenschap pen deel te nemen. Aan de „oude" klassen lichtgewicht (tot 63 kg), middengewicht (tot 80 kg), zwaar gewicht (tot 93 kg en de zogenaamde klasse alle categorieën, werden toegevoegd het weltergewicht (tot 70 kg) en het halfzwaar- gewicht (tot 93 kg). Het congres van de Europêse judo unie heeft vrijdag in Post-Berlijn besloten de organisatie van de Europese judo-kam pioenschappen 1965 toe te wijzen aan Spanje. In 1966 zullen de kampioenschap pen in Frankrijk worden gehouden. De Fransman Andri Ertel werd herkozen als voorzitter van de EJU. Advertentie VEZENO ZAANDAM WESTZIJDE 212 TEL. 6 3441 een Europese titel kwamen, terwijl Wil Dadema en Henk Warmerdam een zilve ren medaille veroverden. Wij hopen alleen dat het de Nederlandse ploeg, die als laat ste van alle deelnemers vrijdagmiddag om vier uur op het vliegveld aankwam, een waarschuwing is geweest. Het Nederlands voetbalelftal, dat woens dag 29 april in Rotterdam tegen Zweden speelt, is ongewijzigd vergeleken bij de for matie, die eerder deze maand met 11 ge lijk speelde tegen Oostenrijk. Het team ziet er dus in 4-2-4 opstelling als volgt uit: Doel: Pieters Graafland (Feijenoord). Achter: Haak, Kraay (beiden Feijen oord), Schrijvers (DWS) en Veldhoen (Feij enoord). Midden: Van Wissen (PSV) en Muller (Ajax). Voor: Bergholtz, Kruiver (beiden Feijen oord), Nuninga (GVAV) en Verdonk (PSV). Reserves zijn: Lagarda (Enschede), Henk Tijm (Ajax), Theunissen (PSV), Bosveld (Enschede) en Petersen (Ajax). HFC staat zondag voor een belangrijke (thuis-)wedstrijd. De club van de Span jaardslaan moet de strijd aanbinden met HRC en aangezien deze club twee punten vóór staat op HFC, is het gelang wel duidelijk. De Haarlemmers gullen moeten winnen om niet kansloos te worden in de Struggle for life. De HFC-ers komen met een ongewijzigd elftal op het veld. De uitslagen van de vrijdag in Engeland gespeelde voetbalwedstrijden luiden: Eer ste divisie: Bolton WanderersWolver hampton Wanderers 04. Tweede divisie: MiddlesbroughCardiff City 31. Op de wielerbaan van het Goffert- stadion in Nijmegen traint ex-stayer „Nop" Koch om als gangmaker zijn come-back in de wielersport te maken. Op de foto v.l.n.r. Koch, die enkele adviezen van de nestor van de Nederlandse gangmakers, Frits Wiersma, krijgt en Hennie Marinus, met wie Koch in de toekomst een vast koppel zal gaan vormen. Teneinde het toezicht op het verloop der draverijen doeltreffender te doen geschie den heeft het bestuur van de stichting Nederlandse Draf- en Rensport na een aantal proefnemingen besloten op de ba nen waar dit mogelijk is, tijdens de cour ses een auto te laten meerijden. De toe ziende commissaris in de auto staat in draadloze verbinding met de leden van het draverij-comité in de zgn. rechter stoel. Vooral bij het onderzoeken van klachten over hinderlijk rijden heeft de nieuwe maatregel zijn nut reeds bewezen. Haarlem (thuis tegen Tubantia): Van 't Kruys; Maas en Duwel; Boom, Berendregt en Wentink; Jaski, Cla- van, Vreeken, Van den Berg en Jon ker. RCH (uit tegen Zwartemeer): Van der Voort; Wullems en Honout; Lief hebber, Koning en Nanai; Hendriks, Dahrs, Van den Berg, Maslo en Meijer. EDO (uit tegen Alkmaar): Amama; Disselköter en Van der Putten; Nij- man, Berends en Koene; Van Bee- kum, Jonker, Krooder, Wiertz en Breeuwer. Telstar (uit tegen BW): Stuy; Van Kampen en Pirovano; Daniels, Kort en Brom; Farenhorst, Allart, Immers, Van Wooning en Dikstaal. HFC (thuis tegen HRC): Van der Meu- len; Molenaar en Van Baasbank; E. Thole, Tekelenburg en E. van Schou wenburg; Geerling, Bouwman, Lin deman, P. Thole en Koenders. HBC (thuis tegen Zandvoortmeeuwen): Warmerdam; De Graaf en Hageman; Böhm, Brouwer en Joh. Duindam; Rotteveel, Kemp, Duivenvoorden, C. Duindam en Veenboer. Zandvoortmeeuwen (uit tegen HBC): Vlug; Stokman en Halderman; Jan sen, Swart en Schilpzand; Visser, De Waard, Nijkamp, Kraayenoord en Paap. Hillegom (thuis tegen Baarn): Van der Waal; Blokker en Duyzers Arnol- di, Tol en Van der Berg; Dirk de Jong, Snoeks, Bob de Jong, Van Braam en Peetoom. TYBB (uit tegen Velsen): Heemskerk; Van der Linden en Nunnik; Schor nagel, Van Honschoten en Van der Klugt; Stouthart, Blom, Jansen, Van Dijk en Meier. Ripperda (uit tegen UW): Pethke; Heesemans en Koster; Stringer, Boe- kelaar en Dreyer; Houtkamp, Van der Haak, Jansen, De Vries en Hazeth. Schoten (uit tegen Ultrajectum): Hoo ning; Buter en Verschure; Kossen, Beringen en Flader; Kops, Kollaard, Otte, Van Elk en Blom. RCH spaart kosten noch moeite het be oogde doel het liefst een tweede maar in ieder geval een derde plaats in de twee de divisie A te verwezenlijken. De Ra cing, afgelopen zondag flonkerend tegen Alkmaar, staat morgen oog in oog met de grote rivaal Zwartemeer. Klazienaveen ligt zeker 4t4 uur „bussen" van Haarlem. Het bestuur van RCH, zich de ernst van de toestand bewust, kwam tot een uniek maar moeilijk besluit: het elftal vertrekt van middag al naar Emmen. In hotel 't Heren hof brengen de spelers de nacht door. Zon dagmorgen wandelt en confereert RCH in volstrekte rust. Dat deze voorbereidings methode de toch al niet zo florissante club grote financiële offers kost, spreekt voor zichzelf. Er zijn enkele onzekere factoren in de Zijn eigen bestuursleden en verzorger goedmoedig in de maling nemend is Ne derlands judoreus Anton Geesink (30) vrijdagmiddag met de uit 18 leden be staande Nederlandse judo ploeg in een lijntoestel van de Poolse luchtvaartmaat schappij LOT van Schiphol naar Oost-Berlijn vertrok ken, waar vandaag en zon dag de Europese kampioen schappen worden gehouden. „Ik ben vrij optimistisch over mijn mogelijkheden toch nog naar de Olympi sche Spelen in Tokio te worden uitgezonden," deel de onze wereldkampioen voor zijn vertrek mede. „Er is een nieuw reglement in de maak, waarbij een judo leraar die een sportschool exploiteert toch als ama teur volgens de Olympische gedachte kan worden be schouwd." Deze nieuwe be paling staat naar verluidt op de agenda van het con gres der Europese judo unie, dat vrijdag in Oost- Berlijn is begonnen. Overigens is Geesinks sportschool niet de enige hinderpaal voor zijn uit zending naar Tokio. „Een judocoach mag ook niet aan de Spelen deelnemen," al dus Geesink, „en nu' wil men eerst haarfijn gaan vaststellen of ik deze win ter in Tokio soms de Ja panse judoploeg heb ge traind. Dat heb ik trou wens niet gedaan. Ik heb gewoon met' deze Japan ners meegetraind en ik heb er dan ook geen cent aan verdiend." In Oost-Berlijn gaat de Utrechtse reus voor de 13de maal deelnemen aan de Europese judokam pioenschappen. Vanaf de tweede maal heeft hij daar jaar in jaar uit Europese titels behaald: eerste, twee de, derde en vierde dan, in de zwaargewichtklasse en in alle categorieën, zodat hij nu reeds 20 maal een Europese titel heeft ge wonnen. Ook ditmaal hoopt hij in alle categorieën en bij de zwaargewichten zijn titel te verlengen. Naar bekend staat judo voor de allereerste (en mis schien meteen voor de aller laatste) keer op het pro gramma van de Olympi sche Spelen. Het judo-toer nooi in Tokio wordt gecom bineerd met de wereldkam pioenschappen, die dit jaar niet meer afzonderlijk zul len worden gehouden. Wat vooral veel stof heeft doen se ploeg deel zal uitmaken, opwaaien is, dat indien Geesink op grond van ama teurbepalingen niet aan de Olympische Spelen zou mo gen deelnemen, hij dus automatisch en zonder deze te kunnen verdedigen zijn wereldtitel zou verliezen. Dat zou voor onze land genoot dubbel zuur zijn, omdat voor de deelneming van zijn grote Japanse con currenten minder strikte maatstaven worden gehan teerd. Ook zij geven lessen en trekken voordeel uit de judosport, doch daarover kraait geen haan. Hun deel neming staat zonder meer vast. In ieder geval wil het NOC eerst de resultaten af wachten, die onze judoploeg in Oost-Berlijn zal behalen en op grond daarvan bepa len of Nederland zal deel nemen aan de Olympische Spelen en zo ja, met hoe veel judoka's. Dat besluit wordt binnen de komende twee weken verwacht. Ge lijktijdig zal het NOC dan ook moeten beslissen of Geesink van de Nederland- De tennissers beginnen zondag weer aan een omvangrijke competitie, waarin ook de clubs uit Haarlem en omgeving kwan titatief goed zijn vertegenwoordigd. Het is moeilijk om zich aan voorspellingen te wagen, omdat men de kracht van de „vreemde" tegenstanders vrijwel niet kent, maar we mogen niettemin verwach ten dat vooral de toonaangevende teams uit het Haarlemse distrikt een zware com petitie tegemoet gaan. De Haarlemsche Lawn Tennis Club zal het moeten stellen zonder Tom Okeer en Hans Steffelaar. Tom is opgenomen in de Davis Cupploeg en zal zo spoedig moge lijk aan buitenlandse toernooien gaan deel nemen en Hans Steffelaar is door zijn studie verhinderd. Voorlopig zal de ploeg bestaan uit Kea Okker en Netty Dingier die in de eerste wedstrijd zal worden vervangen door Elsbeth Schmeink en Henk Reus, Tonnie Den Hartog en Arthur Offers. De kandidaat voor de titel is naar onze smaak Racketeers uit Rotterdam, waarin uitkomen Patricia v.d. Heuvel en Els Kro- cké, Adan en Bezemer. Het tweede team van de HLTC geeft bij de samenstelling nog moeilijkheden. Voorlopig kon men hiervoor noemen de dames Hogendijk en Knottenbelt en R. v.d. Broek. Voor het derde team zal men een beroep moeten doen op oudere krachten. Bloemendaal zal met het behoud van een plaats in de 'overgangsklasse meer dan tevreden zijn. De Indonesiër Chatap bleef met mej. Noteboom slechts voor een jaar. Men moest terugvallen op Titiheru, terwijl voorzitter Verhoef als competitie speler nog een jaar moest bijtekenen. Maud Gaus en Marijke Christoffels com pleteren de ploeg. In het tweede team is de jeugd met Margo Ter Metz en Hanneke v.d. Raadt beter vertegenwoordigd. Voor het tweede team spelen voorts De Vilder en Gaus, terwijl Toos Schouten nog aan het team is toegevoegd. Het ligt in 't voor nemen van de Bloemendalers cm begin september weer 'n invitatie-toernooi op nationaal niveau te houden. De ploeg van Heemstede, die vorig jaar zo verrassend het kampioenschap in de overgangsklasse behaalde, blijft ongewij- zigd. Het geroutineerde quintet bestaat uit de dames Scherpenzeel en Hiddinga en de heren Borgerding, Wijkhuizen en Hiddin ga. Het tweede team van de Heemstede naren wordt geformeerd door de dames Groot en Herwarth en Verploegh Chassé en Klint. Ook de samenstelling van het in de overgangsklasse debuterende Zandvoort blijft ongewijzigd. Dat wil zeggen de Zandvoorters spelen met de dames Wij- ckerheld Eisdom. Schutz en Blom en de heren Brandse, Hassink, Hughan en Bar- ten. In het tweede team treffen we de dames Venekamp en Eizema en de heren Tervoort, Gerritsma en Blom. Het toer nooi van de tennisclub Zandvoort dat bij gebrek aan een wedstrijdleider van de Haarlemse toernooiagenda was afgevoerd, zal alsnog doorgang vinden. Zandvoort's secretaris, de heer Eizema, heeft zich voor de wedstrijdleiding be schikbaar gesteld. Het toernooi zal worden gehouden van 17 tot en met 23 augustus. WOC en Groenendaal, vorig jaar eikaars rivalen in de strijd om het kampioen schap, hopen beide weer hoge ogen te gooien. De jeugd is in de vereniging WOC uitstekend vertegenwoordigd en het quar tet Annette Broekers, Frieda Beunder, Fred Neelissen en Jan v.d. Veer achten we zeker in staat de overgangsklasse te bereiken. In het tweede team debuteren de dames Vermeulen en v.d. Veer, die in gezelschap van Han van Splunter, Dem Graaff en Piet v.d. Brink eveneens in de tweede klasse uitkomen. Groenendaal ver schijnt met Els Borgerding en Yvonne Verheek én de heren Muschter, Groen land en Blokker. Het lijkt ons toe dat de Heemstedenaren vrij sterk zijn ingedeeld. Het tweede team van Groenendaal bestaat uit de dames Leenderts en Lamp en de van HBC overgekomen spelers Van Roo den en Goossens. Brederode kan weer rekenen op Cock en Wil v.d. Broek en met de enthousiaste Eric Verkade, Hans Möller en Jan Kuy- ten hopen de Santpoorters weer in de overgangsklasse terug te komen. Het tweede team speelt met de dames Krug en Fahrenfort en de heren Vorstman, Wal son en Vegter. De jeugd neemt in Brede rode nu een voorname plaats in en met WOC en Zandvoort wordt door Brederode weer deelgenomen aan de landelijke zon dag-jeugdcompetitie. Joke Meijer, voor Jatiloo in de regel goed voor drie partijen, is naar het buiten land vertrokken. Men heeft de ploeg ge lijk verjongd en mevr. v.d. Werf en de heer Zwiers treft men nu in het tweede. Jatiloo komt op het gravel met de dames Westendorp, Sorgdrager en Westing en de heren Van Schaeck Mathon en Heerma van Voss. Het Kennemerlyceum worstelt met problemen die vooral een schoolver eniging kent en nauw verband houden met een matig paasrapport. De samenstelling van de teams moest dan ook nog plaats vinden. Bastione is hoopvol gestemd. Men heeft de gehele winter in de badmintonhal doorgespeeld en niets aan het toeval over gelaten. Bastione verschijnt met drie le den van de familie Spee, met J. Bolleman en de dames Boutellier en Schellekens. Alliance heeft zijn domicilie gekozen bij Nauwelaerts d'Agé, waar men over twee banen beschikt. Alliance neemt nu met vier ploegen aan de competitie deel. Het eerste team treedt aan met de dames Badoux, Tonino, Franke en de heren Pass- toors, Badoux en Hagemeijer. H«C is nog niet moedeloos, al vertrok ken vorig jaar de dames en dit seizoen de heren van het eerste team. De heer Weijers hoopt met de steun van Han Wes- seling, Michon Weijers en Rob Verdon- schot toch goede resultaten te boeken. De bloeiende veteranenclub Duinlust komt met een beproefd team binnen de lijnen dat bestaat uit de dames Rupert, v. d. Veer en Frich en de heren Miedema, v.d. Veer en Maas. De vereniging NVA, de benjamin in het distrikt, neemt voor het eerst aan de competitie deel en verschijnt met de dames Reewijk, Van Heijningen, Dam en v. Schie en de heren Van Heij ningen, Bergé en T. en P van Reewijk. blauwzwarte ploeg. Spil Koning hangt een schorsing boven het hoofd, maar de offi ciële mededeling daartoe kwam nog niet binnen. Maslo en Honout voelden zich vrij dag niet al te fit. Hun absentie lijkt echter onwaarschijnlijk. Indien het team volledig kan aantreden, ligt een gelijk spel zeker binnen het bereik van de blauwzwarten. Zwartemeer telt een invaller: rechtshalf Drent. De Drenten beginnen aldus aan de ook voor hen zo belangrijke wedstrijd: Boxen; Niborg en Schiesink; Drent, Ten Hoor en Gerbes; Schol ten. Roosken, Snip, Hoogenberg en Becken. Haarlem, dat voor de rustperiode een aanzienlijke hoeveelheid punten verzamel de, haalde Vreeken weer eens binnen het hoogste team. De lange „roodbroek" ver vangt op de midvoorplaats de zich momen teel in Duitsland ophoudende Peijs. Tuban tia is eveneens op een plaats gewijzigd. Kers moet op de linksbackplaats Haghuis doen vergeten. Tubantia, dat vorige week nogal hardhandig ZFC „aanpakte", ver schijnt in de volgende opstelling: Baas; Scherpenisse en Kers; Renssen, J. Olderike- rink en Vrielink; Velders, F. Olderikerink, Strating, Rompelman en Paskamp. EDO verschijnt in de uitwedstrijd tegen Alkmaar met een nieuwtje: Van der Putten als linksback Enkele wedstrij den in het tweede bewezen dat hij op die plaats tot grote hoogte kan opklimmen. Van Beekum, een veel omstreden vleugel man, keerde terug in het eerste, wellicht met een speciale opdracht. Krooder fun geert weer als aanvalsspits. Breeuwer mag op de linkervleugel zijn rennen ten toon spreiden. Overigens bestaat er een goede kans dat Alkmaar het kampioenschap in deze wedstrijd grijpt. Bij de thuisclub staat Houtkoper onder de lat. De herstelde Koop man assisteert als linksback zijn collega Zwaan. BWTelstar: een duel met scherpe kanten. BW wankelt op de rand van de afgrond, deze zondag kan het pleit beslecht zijn: degradatie na een verblijf van een jaar in de eerste divisie. Telstar verkeert in een hoopvollere stemming, ofschoon de mogelijkheid tot promotie de Velsenaren met de week nerveuzer maakt. Hendriksen heeft een lichte hersenschudding. Daniëls stapte naar achteren, Allart completeert het elftal. De Bosschenaren treden aan met ver vangers voor Van Helvoirt en Van der Hout. Hun samenstelling ziet er als volgt uit: Van der Heijden; Van Dalfsen en We ber; Wisse, Netten en Schuurman; Harmse, Van Bergen, Van de Kerkhove, Heijmans en Gösgens. De stand in de eerste en tweede divisie A luidt: Sittardia 25 34 Alkmaar 25 42 Elinkwijk 26 34 Zwartemeer 25 34 Telstar 25 33 RCH 25 32 SHS 25 32 HVC 25 30 Velox 26 31 Heerenveen 25 29 Volewijckers 25 30 Tubantia 25 27 Eindhoven 25 28 Haarlem 25 26 Excelsibr 25 28 Zwolse Boys 25 24 DHC 25 27 't Gooi 25 22 Willem II 25 22 PEC 25 21 RBC 25 22 KFC 25 21 Veendam 25 21 Be Quick 25 21 WV 25 19 Hilversum 25 '21 Ensch. Boys 25 18 Leeuwarden 25 20 Fortuna (VI.) 25 14 ZFC 25 16 BW 25 9 EDO 25 14 De Rotterdamse scheidsrechter Piet Roomer is uitgenodigd, woensdag 6 mei de wedstrijd Valencia-FC Köln te leiden. Deze ontmoeting is de halve finale in het toernooi voor de jaarbeursstedenbeker. De heer Roomer wordt geassisteerd door de grensrechters Snoek (Rotterdam) en El- zinga (Groningen).

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 11