Shi*** geloven VAN NELLE'S in Haarlem ee omöeviei VAN NELLE'S oAfternoon theebuiltjes it JE WOENSDAG 29 APRIL 1964 17 Financiën Defensie Maar 't is een feit dat je met één zo'n Van Nelie's theebuiltje 'n hele familiepot geurige, krachtige thee kunt zetten. Dat komt, doordat het heerlijke aroma en de fijne smaak van Van Nelie's Afternoon melange in dit theebuiltje extra geconcentreerd bewaard blijven. ®iï fiiSill - 4a5 koppen uit één builtje Groot formaat Doos van 20 stuks 95 ct. I olkshuisv est ing en Bouwnijverheid Verkeer en Waterstaat -Talrijke Nederlanders onderscheiden Vervolg van pag. 15-17. S. H. Bijtel, lector aan de rijksuniversiteit te Groningen; mr. N. F. Hofstee, secretaris van de rijksuniversiteit te Leiden; mejuf frouw mr. W. M. W. van Lansc'hot, hoofd van het Bureau Studentenbelangen van de rijksuniversiteit te Utrecht; H. van Namen, penningmeester van de „Vereeniging voor Hooger Onderwijs op Gereformeerden Grondslag" te Amsterdam; dr. J. Daniskas, rijksinspecteur voor het muziekonderwijs te Rotterdam; K. van Dijk, toneelspeler, te Amsterdam; A. C. M. Hermus, toneelspeler, te Amsterdam; prof. S. C. Schroder, kunst schilder en hoogleraar aan de Rijksakade- mie van Beeldende Kunsten te Amster dam; A. de Vries, directeur van het Nieuw Rotterdams Toneel; dr. W. C. Braat, onder directeur van het Rijksmuseum van Oud heden te Leiden; dr. H. K. Gerson, direc teur van het Rijksbureau voor Kunsthis torische Documentatie te 's-Gravenhage; mr. B. van 't Hoff, rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage; mr. G. J. ter Kuile, rijksarchivaris in Over ijssel; dr. A. J. M. Polman te Utrecht; dr. E. F. Jacobi, directeur van Artis te Am sterdam; B. M. van Griethuijsen, admini strateur bij het Ministerie van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen; A. H. Huij- boom, oud-aalmoezenier van de Katholieke en Vrouwelijke Katholieke Arbeidersjeugd in Nederland; mr. M. P. Bajetto, admini strateur bij het Ministerie van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen; dr. E. Dierner, Maarten Toonder, ridder Oranje-Nassau hoofdredacteur van de n.v. Dagblad „De Rotterdammer"; J. H. Kuijpers, directeur van de n.v. Courant „De Maasbode" te Rot terdam; J. W. Rengelink, bestuurslid van de Nederlandse Televisie Stichting en secretaris van de Televisiesector van de V.A.R.A.; J. Winkler, hoofdredacteur van het Deventer en Zutphens Dagblad; mr. A. P. L. M. Kreijkamp, hoofdadministrateur bij het Ministerie van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen. Tot ridder in de orde van Oranje-Nas- •au: mejuffrouw S. R. Berghout, toonkun- stenares, te Amsterdam; P. H. Dubois, let terkundige en kunstcriticus, te 's-Graven hage; mevrouw E. P. Hugenholtz-van Lok horst, letterkundige, te Amsterdam; C. A. H. van der Linden, cineast, te Amsterdam; J. N. Mul, toonkunstenaar, te Haarlem; W. H. Noske, eerste concertmeester van het Residentie Orkest; W. G. C. Schuhmacher, kunstschilder, wonende te Amsterdam; mejuffrouw C. van der Sluijs, toonkunste- nares, te Amsterdam; M. Toonder, film producent, schrijver en tekenaar, te Blari- eum; A. van de Veen, letterkundige en criticus, te 's-Gravenhage; dr. J. J. M Wouters, musicoloog, te Hilversum; A. Hallema, amateur-historicus, wonende te Breda; mejuffrouw E. Haringa, conserva trice van het Museum van de Van Sype- eteinstichting te Loosdrecht; mejuffrouw iM. A. de Visser, conservatrice van het Mu teum voor Stad en Lande te Groningen; G. van der Weijde, chef Studiedienst Alge> meen Toerisme van de A.N.W.B., te 's-Gra venhage; A. Peters jr., districtscommissaris van het district Rotterdam van de Ver eniging „De Nederlandse Padvinders" en directeur van de Havenvakschool te Rot terdam; D. Boer, redacteur van het tijd schrift „Focus" en directeur van de uit geversmaatschappij „Focus" n.v. te Haar lem; mevrouw G. G. Faber-Hornstra, secretaresse van de Friese Culturele Raad; F. Koote, voorzitter van het Algemeen Nederlands Verbond; mejuffrouw W. G. A. Labberton, schrijfster, wonende te Ooster beek; L. Brunt, secretaris-penningmeester van de Koninklijke Nederlandse Voetbal bond, te Wassenaar; J. H. M. Cottaar, jour nalist en publicist op sportgebied, te "s-Gravenhage; J. W. Derksen, wielrenner, wonende te Amsterdam; mejuffrouw S. R. Dijkstra, actief sportbeoefenaarster kunst- rijden op de schaats, te Amstelveen; G. H Hoek, programmaleider van de N.C.R.V. te Hilversum; A. van Waijenburg, leider van het K.R.O.-ziekenprog-ramma „De Zonne bloem". Voorts zijn benoemd: Tot commandeur in de orde van Oranje- Nassau: prof. dr. J. Tinbergen, hoogleraar aan de Nederlandsche Economische Hooge- school te Rotterdam. Tot officier in de orde van Oranje- Nassau: J. M. Lücker, oud-hoofdredacteur van „de Volkskrant" te Amsterdam en prof. dr. H. A. F. Lampen te Utrecht. Benoemd zijn: Tot ridder in de orde van de Nederland se Leeuw: J. C. van Marken, voorzitter van de Vereeniging voor den Effectenhandel te Amsterdam; W. G. Douma, directeur van 's Rijks belastingen te Groningen. Tot officier in de orde van Oranje Nassau: mr. P. van Delden, voorzitter van het College van Commissarissen van de Spaarbank te Deventer; mr. C. H. Muntz. directeur van de Westlandsche Hypotheek bank N.V. te 's-Gravenhage; mr. A. F. Pos. onderdirecteur van de Nederlandsche Handel-Maatschappij te Amsterdam en secretaris van de Vereniging van Werk gevers in het Bankbedrijf; mr. H. J. W, Stegeman, directeur van de Rijkspost spaarbank te Amsterdam; mr. M. H. Ver jon Stuart, directeur van het Internatio naai Instituut der Spaarbanken te Am- Dr. E. F. Jacobi, officier Oranje-Nassau sterdam; J. B. Kloosterman, belastingcon sulent te Rotterdam; drs. W. R. Boer, ac countant bij het Ministerie van Financiën; drs. H. Burger, hoofd van de afdeling Stu diedienst van 't Ministerie van Financiën mr. A. H. G. de Groot, hoofdinspecteur- titulair van 's Rijks belastingen bij de Di rectie Wetgeving Douane en Verbruiks belastingen; ir. G. J. Verburg, administra teur van het Ministerie van Financiën; C. C. Pouleijn, hoofdinspecteur van 's Rijks belastingen te Breda; A. I. Bakker, idem te Groningen; B. A. C. Ballintijn, hoofd inspecteur-titulair van 's Rijks belastin gen te Almelo; B. G. Bouma, idem te En schede; H. L. Wolters, idem te Almelo; D P. Lems, hoofd van het ontvangkantoor der directe belastingen Amsterdam; M. Migchelsen, hoofdaccountant bij de Rijks accountantsdienst te Groningen; G. J. C. Groenenboom, hoofdaccountant-titulair bij de Rijksaccountantsdienst te 's-Graven- hage; C. L. van Osch, hoofdlandmeter te Utrecht; ir. M. H. Warners, hoofdlandme ter te Arnhem. Tot ridder in de orde van Oranje- Nassau: W. Back, directeur van het kan toor Hoorn van de Hoornsche Bank N.V.; W. J. Hoogerwerf, oud-directeur van het kantoor Rotterdam van de Nederlandse Overzee Bank N.V.; mejuffrouw mr. C. D E. Kleinhoonte, oud-directrice van het Kantoor voor Vrouwelijke Cliënten van de Rotterdamsche Bank N.V. te Amster dam; J. C. Loof, directeur van het kan toor Hulst van de Rotterdamsche Bank N.V.; J. P. Mulder, oud-plaatsvervangend agent van de Nederlandsche Bank N.V. te Leeuwarden; C. C. van Eijk, referendaris bij het Ministerie van Financiën; A. de Winter, referendaris bij het Ministerie van Financiën; N. P. J. Schrama, rijksinkoper bij het Rijksinkoopbureau; H. Mulder hoofdcommies der domeinen te Utrecht; mejuffrouw B. van Velthuijzen, hoofdcon troleur A van 's Rijks belastingen te Am sterdam; J. Poulussen, hoofdcontroleur A van 's Rijks belastingen te Rotterdam; H. Bos, hoofdcontroleur A van 's Rijks belas tingen te Groningen; E. Koning, hoofd controleur van 's-Rijks belastingen te Eindhoven; H. W. F. E. Stobbe, oud-hoofd controleur van 's Rijks belastingen te Goirle; A. de Vos, hoofdcommies-secreta ris van 's Rijks belastingen te Rotterdam; A. Vlaardingerbroek, hoofdcommies-secre taris van 's Rijks belastingen te 's-Graven hage; H. J. Kerssen, hoofdcommies van 's Rijks belastingen te Utrecht; W. J. van der vtarre, hoofdcommies van 's Rijks be lastingen te Alkmaar; J. M. Wessel, hoofd verificateur der invoerrechten en accijn zen te Maastricht; H. A. Nap, hoofdverifi cateur der invoerrechten en accijnzen te Amsterdam; K. Prakken, technisch hoofd ambtenaar bij de Landmeetkundige Dienst te Arnhem. Benoemd zijn: Tot ridder in de orde van de Nederland se Leeuw: generaal-majoor der mariniers J. G. M.' Nass; generaal-majoor G. H. Christan, van het wapen der infanterie. Tot officier in de orde van Oranje- Nassau, met de zwaarden: kapitein ter zee J. F. Drijfhout van Hooff (bij bevor dering); kapitein ter zee A. van der Moer (bij bevordering); de gepensioneerde ka pitein ter zee van de technische dienst C. F. C. Thoms; de kapiteins-luitenant ter zee: H. J. Haakman, G. Gallandat Huet, J. C. H. van den Bergh, P. T. Plaatsman, H. H. van Weelde, K. de Waij; de eervol ontslagen kapitein-luitenant ter zee der Koninklijke marine-reserve J. den Hartog; kapitein-luitenant ter zee vlieger G. J. Hoes; kapitein-luitenant ter zee van de technische dienst C. Beem; kapitein-luite nant ter zee arts N. Julsing; kolonel M. A. Kroon, van de generale staf; luitenant kolonel N. Berghuijs, van de generale staf; luitenant-kolonel J. D. G. Crama, van de generale staf; kolonel ir. F. T. Segers, van het dienstvak van de technische staf; ko lonel G. D. van Epen, van het wapen der infanterie; luitenant-kolonel J. Terpstra, van het wapen der infanterie; luitenant kolonel H. K. Karsen, van het wapen der infanterie; reserve-luitenant-kolonel J. H. M. Chappin, van het wapen der infanterie; kolonel P. J. J. de Wit, van het wapen der artillerie; kolonel J. K. M. Bottema, idem; luitenant-kolonel H. Schaeffer, idem; lui tenant-kolonel F. L. Andela, idem; kolo nel H. A. Franssen, van het wapen der genie; reserve-luitenant-kolonel J. van der Houwen, idem; kolonel J. Hirsch, van het wapen der verbindingsdienst; luitenant kolonel W. A. van Tiel, idem; reserve luitenant-kolonel A. H. F. Hamerlinck, van 't dienstvak van de technische dienst; luitenant-kolonel M. M. L. Timmer, van het wapen der Koninklijke marechaussee; luitenant-kolonel J. W. Hoffman, van het dienstvak der militaire administratie; bri- gade-generaal-arts H. Stigter, van het dienstvak van de geneeskundige dienst; brigade-generaal-arts W. P. Blokpoel, id.; kolonel-arts W. Bakker, idem; kolonel-arts T. H. Cowan, idem; kolonel J. E. Woortman van het dienstvak van de intendance staf (bij bevordering); luitenant-kolonel J. D. Backer, van het wapen der cavalerie (bij bevordering); kolonel H. J. Diehl, van de dienstgroep van de officieren van de Ko ninklijke luchtmacht; kolonel J. B. H Guus Hermes, officier Oranje-Nassau Advertentie Mi TB 23 Bruinier, idem; luitenant-kolonel J. Note- boom, idem; luitenant-kolonel P. Kool, id.; luitenant-kolonel R. W. Hemmes, idem; luitenant-kolonel L. W. H. Weijnschenk, van de dienstgroep van de officieren voor speciale diensten van de Kon. luchtmacht; de eervol ontslagen luitenant-kolonel J. Roukens, van de dienstgroep van de offi cieren van de Koninklijke luchtmacht; de eervol ontslagen reserve-luitenant-kolonel jhr. E. O. Holmberg de Beckfelt, van de dienstgroep van de reserve-officieren van de Koninklijke luchtmacht. Tot officier in de orde van Oranje- Nassau: A. L. A. Coppens, hoofdaccoun tant bij de marine accountantsdienst; J. H. van Munster, hoofd burger-apotheker, far maceutisch inspecteur der zeemacht; J. L. Cusell, hoofdadministrateur bij het mini sterie van defensie, te 's-Gravenhage; mr. B. Coops, administrateur bij het ministerie van defensie, te 's-Gravenhage; L. F. J. W. Godin, hoofdingenieur bij het 3de genie- commandement, te Apeldoorn; H. Honingh, technisch inspecteur bij het bureau aanleg, beheer en onderhoud van vliegvelden, te Oegstgeest. Tot ridder in de orde van Oranje-Nassau met de zwaarden: luitenant ter zee der lste klasse G. J. van de Griendt; luitenant ter zee der lste klasse K. H. L. Gerretse; luitenant ter zee vlieger der lste klasse J. H. Carpentier Alting; majoor der mari niers G. P. Giesberts; luitenant ter zee van de technische dienst der lste klasse P. J. van der Willigen Gatsonides; luitenant ter zee van administratie der lste klasse G. Raven; luitenant ter zee van administratie der lste klasse A. Blokland; luitenant ter zee van speciale diensten der lste klasse H. W. Runia; luitenant ter zee van speci ale diensten der lste klasse D. Steen- meijer; de gepensioneerde luitenant ter zee van vakdiensten der 2de klasse oudste categorie P. J. Bosdijk; luitenant ter zee van speciale diensten der 2de klasse oudste categorie J. van der Tol; majoor M. Trouwborst, van het dienstvak der inten dance; majoor H. J. A. M. Kruitwagen, van het dienstvak der intendance; majoor W. L. Vogelesang, van het wapen der infan terie; majoor G. P. A. M. van Nassau, van het wapen der infanterie; majoor W. J. van Steijn, idem; majoor M. Vader, idem; reserve-majoor vor speciale diensten W. Janssen, idem; majoor A. R. S. Rost, van het dienstvak van de officieren voor spe ciale diensten der aan- en afvoertroepen; majoor A. C. Floor, van het wapen der cavalerie; kapitein F. R. Aartsen, van het dienstvak van de oficieren voor speciale diensten der genie; majoor P. van Dijke, van het dienstvak der militaire admini stratie; kapitein (tijdelijk majoor) W. Heit- meijer, van de dienstgroep van de officie ren van de Koninklijke luchtmacht; ma- J. C. Bus, officier Oranje-Nassau Hieronder volgen de namen van de be woners uit Haarlem en omgeving die ter gelegenheid van de verjaardag van konin gin Juliana een onderscheiding hebben ontvangen. Ridder orde Nederlandse Leeuw: prof. C. Veenhof, hoogleraar aan de Theologi sche Hogeschool van de Gereformeerde Kerken (art.31) te Kampen, vroeger pre dikant te Haarlem; Officier orde Oranje-Nassau: J. H. A. M. Anten, notaris te Velsen; K. Rijpma, commissaris van gemeentepolitie te Schie dam, vroeger te Haarlem; pater drs. J. C. M. Hutjens, rector van het Mendelcol- lege te Haarlem; J. C. Bus, hoofdinspec teur van 's Rijksbelastingen, hoofd van de inspectie der belastingen te Haarlem, 2e afdeling; W. A. Fischer te Bloemendaal, directeur van de n.v. Aannemersbedrijf voorheen firma T. den Breejen van den Bout; W. J. de Rapper te Haarlem, in specteur in algemene dienst der P.T.T.; J. E. de Vries te Heemstede, voorheen directeur van Van Rees, Burcksen en Bos nian's Handelmaatschappij n.v. te Rotter dam; dr. J. Wasscher te Aalsmeer, rijks- tuinbouwconsulent; dr. W. E. Steur te Haarlem, medisch adviseur bij de Vereni ging Gemeenschappelijk Administratie kantoor; dr. H. H. Scholten te Haarlem, inspecteur van de Volksgezondheid, tevens inspecteur van de Veeartsenijkundige dienst in Noord-Holland; dr. ir. H. J. A. de Goeij te Bloemendaal, directeur van de n.v. Drukkerij De Spaarnestad. J. W. M. Martinot, journalist te Brussel, vroeger te Haarlem (bij bevordering). Ridder orde Oranje-Nassau: J. N. Mul te Haarlem, toonkunstenaar; D. Boer te Haarlem, redacteur van het tijdschrift „Focus" en directeur van de Uitgevers maatschappij „Focus"; L. Brunt te Was senaar, vroeger te Heemstede, secretaris penningmeester van de Kon. Ned. Voetbal bond; P. Geldof te Haarlem, oud-bureau- chef der P.T.T.; J. Nienhuys te Aerden- hout, directeur van de n.v. Amsterdam- sche Tabakshandel; J. W. Rijbroek te Haarlem, voorzitter van de Ned. Katho lieke Bond van Werkgevers in het lood gieters-, fitters-, en sanitairinstallatiebe- drijf; K. A. Siekman te Haarlem, bedrijfs leider bij de Werf Conrad Stork Hijsch n.v.; H. V. Zimmermann te Zandvoort, directeur van de Technische Unie Hey- broek-Zélander n.v. en Electrocentrum te Amsterdam; D. Nugteren te Abbenes (Haarlemmermeer), graanhandelaar en voorzitter van de Vereniging „De Rotter damse Korenbeurs"; J. C. Pronk te IJmui- den, voorzitter van de Vereniging van re ders van vissersvaartuigen; J. B. Dinkla te Haarlem, voorzitter van de Algemene Be- drijfsbond Voedings- en Genotmiddelen. Gouden eremedaille, verbonden aan or de Oranje-Nassau: N. Waasdorp te Hoofd dorp, dirigent van het r.k.kerkkoor aldaar; H. Andrea te Velsen; H. J. K. Mons te Haarlem, technisch hoofdambtenaar C. bij het Prov. Electriciteitsbedrijf Noord-Hol land; P. J. van den Klinkenberg te Bloe mendaal, technisch ambtenaar D bij het P.E.N.; C. van Rijswijk (bij bevordering) en J. Giliam, beiden adjudant van gemeen tepolitie te Haarlem; mejuffrouw G. de Wilde te IJmuiden, hoofdleidster bij het bijzonder kleuteronderwijs; P. van .Wijn gaarden te Beverwijk, secretaris van de Vereniging voor Christelijk Nationaal Uit gebreid Lager Onderwijs; S. Staal te O verveen, journalist, tot voor kort verbon den aan de n.v. Drukkerij en Uitgevers maatschappij „De Arbeiderspers" te Am sterdam; J. Gros te Haarlem, commissie secretaris van 's Rijksbelastingen ter in spectie der invoerrechten en accijnzen-; mejuffrouw G. M. A. Kop te Haarlem, commies van 's Rijksbelastingen ten kan tore van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen; J. C. van Mourik te Haarlem, commies van 's Rijksbelastingen ter inspectie van de registratie en succes sie; J. den Hartogh te Hillegom, commis saris van Den Hartogh's sneldiensten n.v.; J. Grooters te Haarlem, baas lste klasse bij de Ned. Spoorwegen; J. J. Steenvoor- dert te Hillegom, hoofdemployé lste klasse der P.T.T.; P. Pijpers te Bloemendaal, verkoop-administrateur bij de n.v. Neder landsche Ford Automobielfabriek; H. A. W. Ruijs te Haarlemmermeer, voorzitter van de Amsterdamse Bloemisten Pa troonsvereniging; H. Bakker te Bever wijk; mevrouw W. Nooi-Van Oosten te Beverwijk, bestuurslid van diverse instel lingen. Zilveren eremedaille, verbonden aan orde Oranje-Nassau: J. de Ridder, te Lisse, opperwachtmeester der rijkspolitie; S. R. Smit te Aalsmeer, opperwachtmees ter der rijkspolitie; Y. Y. de Jong te Hoofddorp, administrateur bij de B-kring Bescherming Bevolking Noord-Hólland; E. C. J. Hermans te Heemstede, commies A ter gemeentesecretarie; T. G. van Gel dorp te Santpoort, voorzitter van de R.K.- harmonievereniging „Soli Deo Gloria" te Driehuis; W. Schillert, A. J. A. van Deu- dekom beiden voorman te Haarlem bij de Nederlandse Spoorwegen; F. J. van der Burgt te Haarlem, oud-hoofdemployé der P.T.T.; A. C. A. Tuinman te Heemstede, hoofdemployé der P.T.T.; H. P. Kloos te Haarlem, employé 2de klasse der P.T.T.; mejuffrouw A. van Oploo te Haarlem, hoofdcaissière bij het filiaal Haarlem van A. Kreymborg en Co. n.v.; C. S. Grave- steijn te Haarlem, kantoorbediende bij Wessanen's Koninklijke Fabrieken n.v.; A. Groeneveld te Lisse, schuurbaas bij de Koninklijke bloembollen maatschappij H. de Graaff zonen n.v.; C. G. van dei- Kolk te Zandvoort, bestuurslid van de Nederlandse Vereniging van Jachtopzie ners; J. van Maris te Hillegom, cultu.ur- chef bij de n.v. Van Til-Hartman bloem- bollenbedrijf; A. G. Eshuis te Haarlem, chef-monteur bij de Heemaf te Hengelo; W. J. van der Moolen te Haarlem, declarant bij de N.V. Algemene Transport en Expeditieonderneming Van Gend en Loos. Bronzen eremedaille, verbonden aan or de Oranje-Nassau: K. van der Velde te Haarlem, landmeetassistent; A. L. Eras, C. Plas, beiden werkzaam te Haarlem bij de Nederlandse Spoorwegen; H. J. de Jong te Haarlem, bediende bij de Kan toorboekhandel O. Th. Dantuma; P. B. Hoogkamer te Haarlem, pompierkleerma ker bij het filiaal van de n.v. A. Kreym borg en Co te Amsterdam. H. A. Siekman, ridder Oranje-Nassau joor A. G. Lieuwen, idem; kapitein J. E. de Jongh, van de dienstgroep van de offi cieren van vakdiensten van de Koninklijke luchtmacht; reserve-majoor B. Welvaadt, van de dienstgroep van de reserve-officie ren van de Koninklijke luchtmacht. Tot ridder in de orde van Oranje- Nassau: W. C. Wernink, cartograaf-hoofd- ambtenaar bij het ministerie van defensie; P. R. de Klerk, hoofdcommies bij de rijks werf te Willemsoord; J. Eweg, technisph hoofdambtenaar voor bijzondere diensten bij de inspectie van de technische dienst, te Bussum; J. J. van der Schuur, ambte naar in algemene dienst bij de dienst van de kwartiermeester-generaal, te Wasse naar; J. G. M. Peters, gepensioneerd tech nisch hoofdambtenaar lste klasse bij het 2de geniecommandement, te Amstelveen; J. A. Vermazen, hoofdcommies A bij het ministerie van defensie, te Rijswijk (Z.-H.); B. J. R. P. Rasch, eervol ontslagen majoor- titulair der artillerie, te 's-Gravenhage; reserve-luchtmachtpredikant, R. C. A. van Voorst Vader; reserve-legeraalmoezenier A. J. D. J. Plum; O. de Moor, te Bilthoven. Benoemd zijn: Tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: prof. mr. S. F. L. baron van Wijn bergen, te Nijmegen. Tot officier in de orde van Oranje- Nassau: K. P. Beekman, te 's-Gravenhage, administrateur bij de Rijksgebouwen dienst; mr. F. J. Beunke, te 's-Graven- hoge, hoofdadministrateur bij het ministe rie; ir. C. de Cler, te 's-Gravenhage, hoofd ingenieur-directeur bij de Centrale Direc tie van de Volkshuisvesting en de Bouw nijverheid; R. H. Fledderus, te Voorburg (Z.-H.), architect en stedebouwkundige; H. P. C. Maas, te Weert, mededirecteur van WILMA Aannemingsmaatschappij N.V.; F. E. Röntgen, te 's-Gravenhage, hoofdarchitect A bij de Rijksgebouwen dienst. Tot ridder in de orde van Oranje- Nassau; C. Bontenbal, te Reeuwijk, firmant van het aannemingsbedrijf Bontenbal; A. J. Endel, te Oosterbeek, technisch hoofd ambtenaar bij de Directie van de Volks huisvesting en de Bouwnijverheid in Gel derland; W. Flach, te 's-Gravenhage, hoofdcommies bij het ministerie; H. W. Geurtsen, te Arnhem, technisch hoofd ambtenaar-afdelingschef bij de Centrals Woningstichting, te Arnhem; F. J. de Haas, te 's-Gravenhage, architect lste klasse bij de Rijksgebouwendienst; C. W. van der Kolff, te 's-Gravenhage, architect bij de Centrale Directie van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid; G. H. G. Tijbosch, te Maastricht, hoofdcommies A bij de Directie van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid in Limburg; H. S. de Vries, te Rijswijk (Z.-H.), hoofdcommies bij de Centrale Directie van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid. Benoemd zijn: Tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: ir. J. van de Kerk, te 's-Graven hage, Directeur-Generaal van de Rijks waterstaat; ir. F. L. van der Bom, te 's-Gravenhage, hoofdingenieur-directeur van de Zuiderzeewerken; mr. J. van An- del, te 's-Gravenhage, voorzitter van de Commissie Vervoervergunningen; drs. L. Speelman, te Bussum, directeur van de Koninklijke Java-China-Paketvaart Lijnen N.V.; ir. D. T. Ruijs, te Rotterdam, lid van de Firma Wm. Ruijs en Zonen; dr. A. H. J. van de Kamp, te 's-Gravenhage, algemeen medisch adviseur der PTT. Tot officier in de orde van Oranje- Nassau: J. Oorebeek, te 's-Gravenhage, administrateur bij het Ministerie; ir. P. J. Wemelsfelder, te 's-Gravenhage, hoofd- Zie vervolg pag. 19-21.

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 17