De auto die U nu hebt is de beste ter wereld... f5.595.- Renault Uw lange lijst van autowensen wordt vervuld met de Renault R8 Dit is inclusief bij de R8 Voortaan mag U al voor zéér hoge eisen stellen. Want Renault heeft met zijn R8 een wagen op de weg gebracht die boorde vol zit met autotechniek, autoraffinement, auto- comfort en autoveilig heid. Dat zijn de nuchtere feiten, vraag het elke R 8 bezitter. Of liever: stap zaterdag eens binnen bij de Renault dealer. Bekijk de R8, ga erin zitten, rijd ermee. Wilt u een pittiger R8? Dat klopt. Want er worden geen slechte auto's gemaakt. Maar, onder ons, wat hebt u er voor betaald en wat hebt u er voor gekregen? Was u tenvolle tevreden of bleven er in uw auto- hart nog grote en kleinere autowensen bestaan? Autowensen die niet konden worden vervuld omdat u dan in een veel hogere prijsklasse zoudt vallen. R-4 R-4 EXPORT DAUPHINE R-4 LIMOUSINE R4 BESTELWAGEN R8 MAJOR RAMBLER RENAULT UITNODIGING Zend mij s.v.p. gratis de R 8 -folder Naam I Adres Plaats Invullen en in open envelop (waarop postzegel |van 5 ct) opsturen aan Renault Nederland [N_.V., Wibautstraat 224, Amsterdam. DAUPHINE EXPORT CARAVELLE 1100 CABRIOLET CARAVELLE 1100 COUPE Dan is er de R8 Major met flitsende 1100 cc motor. Prijs f 5.995. 65 JAAR GERECHTVAARDIGD VERTROUWEN Een ruime, praktische wagen, sterk en degelijk. Zijn motor van 32 SAE pk geeft hem een snelheid van meer dan 100 km per uur. Benzineverbruik (bij 65 km/u) 1 op/ 17. Gesloten koelcircuit, dus geen water bijvullen en geen anti-vries. En: geen doorsmeren! Prijs: 3.995.- De „top" uit de serie. Voorzittingen en achter bank zijn voorzien van heerlijk comfortabele schuimrubber kussens. De achterbank kan wor den opgeklapt, waardoor de bagageruimte wordt verdubbeld. Evenals da andere R-4's heeft de export een perfecte ver warming. Prijs: v.a. ƒ4.800.- Meer dan 2.500.000 Dauphines vonden reeds hun weg. De zuinigheid van de Dauphine is spreekwoordelijk gewor den. En thans biedt hij u nog extra veiligheid door zijn 4 schijfremmen, één op elk wiel. Ook lever baar met automatische transmissie. Prijs: v.a. ƒ4.995.- Voor alle prijzen geldt„af Amsterdam" Technisch is deze wagen gelijk aan de R-4. Ook de limousine heeft voor wielaandrijving en vier onafhankelijk geveerde wielen, waardoor hij rots vast op de weg ligt. Hij is echter luxueuzer afge werkt: twee extra ruiten, fraaie bekleding, sier- strips, verchroomde wiel doppen. Prijs v.a. ƒ4.600.- Een verdere ontwikkeling van de Renault 4 als kleine bestelwagen, met de technische kwalitei ten en de wegligging van de R-4. Ook lever baar met opklapbaar dak luik; hoogte laadruim: 1,18 m. Snel en handig: ideaal als bestelwagen in stadsverkeer. Laad vermogen: 400 kg. Prijs: v.a. 3.995.- Met flitsende 1100 ce motor. Volledig gesyn chroniseerde 4-versnel- lingsbak. Snelheid 135 km/uur.Technische pres taties en extra comfort plaatsen de R8 Major in de top van zijn klasse. Prijs: 5.995.- De Amerikaans-Euro- pese 6 persoons sedan, 138 P.K. motor, dubbel remsysteem, verstelbare rugleuningen vóór, neer klapbaar tot slaapbank. Allure, vermogen en comfort. Ook leverbaar met overdrive of auto matische transmissie. Prijs: v.a. 12.950 - Gesloten koelcircuit Dat betekent geen water bijvullen, geen anti-vrieszorgen in de winter. Een uitgekiende verhouding tussen motor (48 PK) en transmissie Daardoor paart de R 8 souplesse aan pit. Actief in de stad, snel op de grote weg: 125 km per uur. Vier onafhankelijk geveerde wielen in combinatie met Fuseehouders met kogeldraaipunten, de stabilisatorstang vóór en twee reactie-armen achter, garanderen een voortreffelijke wegligging en stabiliteit. Rerfecte verwarming Een verwarming die wérkt. Regelbare verwarming, te richten op de voorruit, op het compartiment, zoals u wilt. Een geruisloze aanjager? Allicht! Veilige verwarming Gassen en dampen van de motor kunnen niet in het compartiment binnensluipen. Airconditioning Regelbare ventilatie-roosters op het dashboard brengen frisse lucht binnen. Waarlijk vorstelijke zetels Brede stoelen en een ruime achterbank, waarbij royaal is omgesprongen met luchtschuim- rubber, springveren en bekleding, naar keus van laken of kunstleder. U zult bij dit model niet alleen zijn 4 schijfrem men waarderen, maarook het extra comfort var» zijn zitplaatsen en zijn nog meer verfijnde af werking. Technisch extra: vier versnellingen. Prijs: v.a. 5.195.- Een magnifieke cabriolet die twee auto's in één combineert: 's zomers de mooiste open Franse wagen (met opvouwbare linnen kap); 's winters een fraaie gedistingeer de coupé. Vier geheel gesynchroniseerde ver snellingen. Prijs: 9.750.- Vier schijfremmen Vier Lockheed schijfremmen geven viermaal extra veiligheid. Soepel, zeker remmen zonder blokkeren. Vier wjjd openslaande deuren maken het instappen makkelijk. Schuifsluiting en in de achter- portieren de veilige „kinderstaten". Ruimte Veel ruimte vóór, veel ruimte voor de passagiers achterin. Ruimte Twee dashboardkastjes voor allerlei snuisterijen. Onder de achterruit een lange, diepe bak voor veel kleine bagage. Ruimte In de forse koffer gaat ruimschoots alle vakantiebagage van 4 tot 5 personen. Veel veiligheidsglas, veel zicht Meer dan 2,5 m1 glas geven de bestuurder een onbelemmerd zicht, zonder dode hoeken. Een «blinker" aan het stuur waarmee lichtsignalen kunnen worden gegeven. Dubbele claxon Eén voor in de stad, één voor de grote weg. Een stuurslot dat extra beveiligt tegen joy-riders. Richting aanwijzers ook opzij geven meer veiligheid in het Verkeer. Rubber stootblokken op de bumpers beschermen uw wagen en die van anderen tegen parkeer-deuken. Een slot op het motorcompartiment waardoor „onbevoegden" nergens bij kunnen komen. Een tank van 40 liter geeft bij het lage gemiddelde benzineverbruik van 1 op 14.5 een grote actie-radius. Een goede ruitensproeier In Europa beschikt u over 8500 Renault-dealers, in Nederland over meer dan 170. Bij Renault pro fiteert u van de royale garantie van 6 maanden zonder kilometerbeperking, inclusief onderdelen en arbeidsloon, uitgezonderd normale slijtage. Coupé met 4 echte zit plaatsen. Door zijn af werking en zijn elegante lijn is de Caravelle da mooiste onder de grote wagens voor de lange afstand. Vier geheel gesynchroniseerde ver snellingen. Prijs: 9.750.-

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 4