Vierling-zinker aardgas in o.a. voor transport van het Noordzeekanaal Havenberichten Tien jaar na mandement van de Nederlandse bisschoppen Nieuwe Visserijwet zal op 1 juni in werking treden „IN BRONS BESTENDIGD" expositie te Beverwjik COR OLY een kampioen in IJmond COR OLY FAILLISSEMENTEN 1 BROMFIETSEN OMVANGRIJK WERK IN VELSEN Grondeigenaren maken bezwaar tegen aanleg van pijpleiding voor Gasunie Berisping voor aanvaring met Rus Uitspraken van N.K.V.-zijde Kort IJmondnieuws Spaanse arbeider overleden na Hoogovenongeval Grote sortering AUTO-ACCESSOIRES DONDERDAG 28 MEI 1964 7 J. DE BOER BURGERLIJKE STAND VAN HEEMSKERK Bob Buys reeds v.a. 25.- Breestraat 108 - Beverwijk HiSM (Van een onzer verslagggevers) In Velsen worden voorbereidingen ?;etroffen voor de aanleg van een pijp- eiding, die in de toekomst zal aanslui ten op het aardgasnet dat op het ogen blik vanuit Slochteren in de provincie Groningen over een groot deel van ons land wordt uitgespreid. Op de noorde lijke oever van het Noordzeekanaal ten oosten van de Plaatwellerij is men bezig met de montage van een kolossale zin ker van vier transportleidingen die in het kanaal zal worden gelegd. Twee van deze buizen zijn bestemd voor het transport van water, een van Hoogoven- {;as en de vierde van aardgas. De pijp- eidingen hebben een middellijn van 90 centimeter en bestaan uit delen van 12 meter lengte. Hoewel het nog geen uitgemaakte zaak ls op welke wijze en in welke mate Noord- Holland zijn deel zal krijgen van het Groningse aardgas de onderhandelingen hierover o.a. met Hoogovens zijn nog aan de gang heeft de Gasunie gebruik wil len maken van de gelegenheid dat in het Noordzeekanaal bij Velsen toch een zinker moest worden gelegd ten behoeve van Advertentie POLAROID ZONNEBRILLEN NEMEN HINDERLIJKE SCHITTERING WEG 1 Of U zeilt, fietst, vist óf zo maar in de zon zit, een Polaroid zonnebril geeft Uw ogen »ust. Mr. OPTICIEN L. Nieuwstraat 789 Tel. 7119 Woensdag kwamen ln IJmuiden aan: Ipse Wol ter van Sundsvall; Vechtstroom, Shoreham; King Fisher, Felixstowe; Ratsdelft, Skoghall; Ubbergen, Klaipeda; Marie, Vaja; Frans v. Seu- meren, Hamburg; Bomma, Delfzijl; Jean E, Lon den; Barbara Jane Conway, Puerto Ordaz; Olo- netz, Liepaja; Maas, Swansea; Ketty Danielsen, Caen, Zaandam; Jans, Londen; Wuerttemberg, Charleston; Mare Liberum, Dagenham; Swift, Londen; Martha Ahrens, Hamburg; Leliegracht, Hamina, Zaandam; Max Schnell, Hamburg; Grebbestroom, Rouaan; Staffan, Rotterdam; He- riot, Leith; Neerlandia, Gothenburg. Woensdag vertrokken uit IJmuiden: Athen naar Piraeus; Drittura, Oskarshamn, IJmuiden; Hoffnung, Velje, IJmuiden; Aino, Gdynia, Vel sen; Senegalkust, Hamburg; Marconi, Hernoe- sand; Bllsworth, Dagenham; Marinus V., Rotter dam; Berwick, Antwerpen, IJmuiden; Swallow, Antwerpen; Herman Buisman, Bristol; Comet, Rotterdam; Morbihan, Rouaan; Adèle Ohlrogge Kopenhagen; Atlantic, Londen, IJmuiden; Saint Matthieu, Duinkerken; King Jaja, Rotterdam; Trito, Rotterdam; King Fisher, Harlingeen; Ar- detta, Rotterdam; Barhoeft, Gent; Hinrich Ol- dendorff, Antwerpen; Pallas, Rotterdam; Am- atelstroom, Rouaan; Ursula Heinemeier, Bre men; Gabonkust, Hamburg; Rodos, Buenos Aires; Volodarsky, Spitsbergen. Donderdag kwamen in IJmuiden aan: Aqui- taine van Le Havre; Skauvann, Monrovia, IJmuiden; Wilja, Ipswich. Donderdag vertrokken uit IJmuiden: Hoorne boeg naar Rotterdam; Wolanda, Aarhus; The- resia, Seven Islands; Wuerttemberg, Rotterdam (Indien achter de scheepsnaam en de haven van herkomst of bestemming geen nadere aan duiding volgt, betekent dit dat het schip van of naar Amsterdam is gegaan). Watertransportmaatschappij Rijn-Kenne- merland. Hierdoor voorkomt men een extra stremming van het Noordzeekanaal. Voorlopig zal het aardgas voor Noord- Holland aangevoerd worden via de af takking die momenteel tussen Ommen en Utrecht wordt aangelegd. De mogelijkheid is echter niet uitgesloten dat in de ko mende jaren gebruik zal worden gemaakt van een transportleiding door het IJsel- meer. Dit hangt af van de ontwikkeling die de aardgaswinning in Nederland zal doormaken. Wanneer de bijna 300 meter lange vier ling-zinker die thans in aanbouw is klaar is, zal hij over het water tot boven de plaats worden gebracht waar het ge vaarte in de bodem van het Noordzee kanaal ingegraven zal worden. Tevoren is dan met een speciale machine een sleuf m de kanaalbodem gegraven. Het zal niet te voorkomen zijn dat de scheep vaart door dit omvangrijke werk enige oporjthoud zal ondervinden. Daar de aardgastransportleiding ten oosten van de Plaatwellerij op particulier terrein moet worden aangelegd is de Gas unie op het ogenblik bezig langs juridische weg de recht op doorgang op deze grond te verkrijgen. De eigenaren van een deel van deze percelen, de z.g. Maatschap Janzen, heeft tagien 't leggen van de aard gasleiding bezwaar gemaakt. Wanneer de transportleiding eenmaal in de grond zit is het namelijk verboden daarboven op stallen te plaatsen. Raad voor de Scheepvaart De Raad voor de Scheepvaart te Amster dam heeft de kapitein H. H., wiens schip, het Nederlandse motorschip „Nederland", op de reis van Frederikssund naar Ipswich in het Noord-Oostzeekanaal in aanvaring was gekomen met het Russische motor schip „Dimitri Donskoy", gestraft, door het uitspreken van een berisping, op grond, dat deze straf staat in een juiste verhouding tot het schuldverwijt, dat hem treft. Kapitein H. heeft, op 21 november 1962, een inhaalmanoeuvre ondernomen met ge ring snelheidsversohil en met een flauwe bocht in het vooruitzicht, ten gevolge waarvan hij slechts over vrij geringe af stand kon overzien of de vaart vooruit verder vrij was. Dat wil niet zeggen, dat hij de inhaal manoeuvre, waarbij hij het schip „Sylvan" wilde passeren, niet had mogen onder nemen .Maar wel, dat hij zich tevoren van de insteming en de medewerking van de „Sylvan" had moeten verzekeren. Dat deed kapitein H. echter niet. Hij ging, zonder een sein te geven of te vragen, de „Sylvan" inhalen en liet dus doende vooral ook, nu hij eerder tot twee keer toe zijn inhaal manoeuvre niet had doorgezet ook aan boord van de „Sylvan" onzekerheid be staan omtrent zijn besluit, ditmaal de manoeuvre te voltooien. Derhalve heeft kapitein H. schuld aan de aanvaring, die ontstond met het Russische schip. Op 29 maart 1963 is het Nederlandse motorschip „Isis" op de reis van Houston naar New Orleans op de Mississipi ter hoogte van Chalmette La ln aanvaring ge komen met het Amerikaanse stoomschip „Afoundria". De Raad voor de Scheepvaart ziet geen reden tot verwijt aan kapitein B. van de „Isis" ter zake van de aanvaring met de „Afoundria'. De aanvaring gebeurde, toen de „Isis voor anker ging. Het tijdsverloop tussen het moment van „ankeren" en de aanvaring staat niet met zekerheid vast; volgens de beschikbare ge gevens varieert deze tijd van Vi minuut tot 2 minuten. In ieder geval is de „Isis" ten anker gekomen op een moment, dat het zicht ongeveer 100 meter was, terwijl de „Afoundria" reeds zeer dichtbij was en voorstrooms naderde. Achteraf blijkt dit geen verstandige beslissing te zijn geweest. Maar de raad kan zich indenken, dat kapitein B. op het laatste moment tot dit besluit kwam. Uit het onderzoek is immers gebleken, dat de „Isis", al enige tijd voor dat de echo van de „Afoundria" op het radarscherm werd waargenomen, in mist vlaigen en mist voer en dat kapitein en loods overwogen voorzichtigheidshalve voor anker te komen en te wachten tot het opklaarde. Dit voornemen nu zal zeker van invloed 'zijn geweest op het beleid van kapitein B., toen hij met acuut gevaar werd geconfronteerd en gedwongen werd tot beslissingen op het laatste moment, die de aanvaring helaas niet hebben kunnen voorkomen. De zinker van enkele honderden meters lengte, die voor het transport van water, Hoogovengas en aardgas door het Noordzeekanaal moet zor gen, is hier in aanbouw. GEBOREN: Edith, d. van M. J. Goedhart en C. A. van Westen; Emilia M. E., d. van C. L. Schoon en J. E. Castricum; Pieter, z. van J. L. C. Heuving en M. D. van Stroe; Patrick R., z. van E. R. Groeneveld en H. Kordt; Cornelis A., z. van Th. Kuil en A. M. Wolterman; Mirjam C., d. van J. C. J. van Baardwijk en C. G. C. Luijckx; Bartholomeus J. A., z. van W. G. van Rixel en C. P .Castricum; Martinus A. J., z. van A. E. Buyck en J. G. Stolwijk; Hen- drika G. M., d. van H. Wilgenhof en G. M. Goes; Johannes C. M., z. van C. J. M. Bakker en E. J. Feijen; Teunis, z. van K. Vis en T. Visscher; Johanna H. W., d. van J. C. Verhoeven en M. C. J. Jonkers; Peter A., z. van N. C. Groeneveld en M. J. Sonne- born; Joost M„ z. van J. J. W. van Kappel en M. H. van Uuden; Monica J. A., d. van J. Lock en A. H. P. A. Ensinck; Eugène F. J., z. van P. K. H. VisSer en W. A. M. van Vught; Franciscus I. M., z. van S. H. Welp en M. C. Peekei; Ferdinandus P., z. van C. van Rixel en A. H. M. van der Kolk; Ignazia, d. van G. Scalas en A. Spieker; Pitrik V., d. van J. R. Dekker en M. H. Jong. ONDERTROUWD: G. J. J. Mientjes en M. C. van der Aar; H. van der Heide en M. H. Kleuver; J. S. Schelvis en A. C. M. de Ruyter; C. Schrijver en T. R. Kluft. GETROUWD: G. Out en C. E. G. Duin; G. D. Hooijschuur en M. D. Termes; H. J. van Riessen en J. A. Tromp; N. P. van Baar en H. Hulshof. OVERLEDEN: W. Meijer, 79 j. De gewetensnood van katholiekeIn het mandement van 1954 stond onder N.V.V.-leden is niet aanwezig of behoeft ™*r: „Wij blijven daarom van oordeel, I dat het voor een katholiek ongeoorloofd dat niet te zijn. I zjjn van socialistische verenigin- Dat is de persoonlijke mening van gen zoals het N.V.V. en de daarbij aan- rector J. Doesburg, de geestelijk advi- gesloten verenigingen, of regelmatig so- seur van het Nederlands Katholiek Vak- cialistische vergaderingen te bezoeken, re- i_ j TT- i- t> i^i- gelmatig de socialistische pers te lezen of verbond. Hij heeft m „Ruim zie regelmatig de VARA te beluisteren", orgaan van het N.K.V., enkele uitspra- 1 - j i j- r -f I Over deze passage merkt rector Does ken gedaan naar aanleiding an kurg 0Pj eze woorden tien jaar oud dat het deze maand tien jaar geleden is Zjjn en een fase van pastorale beleid dat het Nederlands episcopaat het man- vertegenwoordigen. Hij meent, dat de bis- dement „De katholiek in het openbare schoppen hun woorden ongetwijfeld anders leven van deze tijd" uitvaardigde. zouden kiezen als ze nu weer zo'n stuk zouden uitgeven. Hij betwijfelt, of het, ge- j„„ I zien de mening van het katholieke volks- Met name de aan katholle e pg J> I deel over de socialistische verenigingen, verbodsbepalingen ten aanzienvansocia- wp) yan zQ,n groo{ belang ZQU zijn het Hstische instellingen wekten indertijd veel mandement te herzien De hoofdstukken kritiek, met alleen over leven, godsdienst en maatschappe- ook onder een aan a n lijk leven, de stellingname tegen vals spi- mandement is officieel n00"„in?^°^k.epn' ritualisme en de beschouwing over het hu- hoewel, volgens „Ruim zicht door leden 1.^ d van het episcopaat de laatste jaren her- ,iik L' 6 d knaDDe mi- haaldelijk uitspraken zijn gedaan op grond d. verbodsbepalingen enlgssin. Ais. hrtSSSK aldus rector Doesburg, vergelen niet maar worden met de dag duidelijker. In deze beschouwingen blijft, naar zijn oordeel, de grote waarde van het stuk lig gen en niet in de veel meer aan tijd ge bonden conclusies, geboden en verboden. De geschiedenis leert, zo voegt hij hier aan toe, dat het in de aard van de kerk. schijnt te liggen, bedaard, om niet te zeg gen langzaam het roer te wenden van dit waarvan dubieus zijn geworden. De nieuwe visserijwet en de uit deze wet voortvloeiende reglementen treden op 1 juni 1964 in werking. Nu het einde van de gesloten tjjd in zicht komt en straks weer duizenden sportvissers zullen uit zwermen over de Nederlandse wateren, is het voor hen van belang te weten welke wettelijke maatregelen onder meer voor de sportvisserij dan van kracht zullen zijn. De algemene gesloten vistijd is voor het IJselmeer en de binnenwateren vastge steld van 16 maart tot en met 31 mei en voor de rivieren van 1 april tot en met 31 mei, zo deelt het ministerie van Land bouw en Visserij mee. Zoals men weet eindigt de gesloten tijd dit jaar op 29 mei, zodat op zaterdag 30 mei het vis- seizoen wordt geopend. Voor de snoek geldt een gesloten tijd van 1 maart tot en enorme schip. Onderwijs. B. en W. van Velsen heb ben de gemeenteraad van Velsen voor gesteld om de heer Visser te IJmuiden voor de duur van de afwezigheid wegens ziekte van de heer D. Glandorf, doch uiterlijk tot 1 augustus 1964, te benoemen tot leraar Nederlands, in tijdelijke dienst, aan de ge meentelijke middelbare handelsavond school. met 30 juni, voor de baars van 16 maart tot en met 31 mei en voor de overige vis soorten van 1 april tot en met 31 mei, ech- Ook de voorzitter van het N.K.V., de heer J. A. Middelhuis, schrijft in „Ruim zicht" dat hij het jammer vindt, dat de ter voor beekforel en regenboogforel is de verbodsbepalingen van het mandement zo- gesloten tijd bepaald van 1 oktober tot en zeer de aandacht hebben afgeleid van de met 31 maart. overige rijke inhoud en wezenlijke strek- Met uitzondering van de snoek, waar-1 king van dit document. Dit stuk onder van de maat is gesteld op 50 cm, de snoek- I streept, volgens hem, nog eens de grote baars 45 cm en de zeelt 25 cm, is de I richtlijn voor het organisatieleven: „Een (minimum) maat op de overige vissoor-1 in eigen verband, en van daaruit samen- ten ongewijzigd gebleven. werking met anderen met behoud van De visserijwet verstaat onder „gewone eigen zelfstandigheid", hengel" het vistuig, bestaande uit een roe-1 De heer Middelhuis begrijpt, dat de ver- de al dan niet voorzien van een opwind- bodsbepalingen wrevel hebben veroor- mechanisme een aan die roede beves- zaakt bij het N.V.V., omdat hij zoals tigde lijn of snoer al dan niet voorzien hij zegt de nobele bedoelingen van de- van een of meer dobbers en ten hoog- ze zusterorganisatie onderkent en weet hoe ste drie vishaken, voorzien van door de moeilijk het voor haar is, de op het ka- minister van Landbouw en Visserij aan-1 tholieke kerkvolk afgestemde taal van de bisschoppen te verstaan. Het persoonlijk standpunt van de heer Middelhuis is, dat het mandement van gewezen aas. Als aas voor de gewone hengel heeft de minister aangewezen brood, aardappel deeg, kaas, al dan niet gekiemd zaad,,,... 1 fruit insecten of insectenlarven, stukjes J95*111 v*ler 61 opzlcht besllf n°g wel HZm ii ui., o v. mossel afge-1 ^ee^' ook al zou een eventueel mande- BEVERWIJK BEZIT sinds kort een kunstzaal aan de Rreestraat 122. Galerie Boumans is verbonden aan een ander bedrijf, gelijk de kunstzaal Barteljoris te Haarlem dat ook is. Het is de enige mogelijkheid om in d§ provincie tot kunst zalen voor werk van eigen tijd te komen. In een stad als Amsterdam is het al moeilijk genoeg een bestaan te vinden met het verhandelen van eigentijdse kunst uit eigen land. Maar al te vaak moet men zich drijvende houden met zaalverhuur aan kunstenaars, die dat kunnen betalen. In Parijs ziet men trouwens hetzelfde verschijnsel. ALS EERSTE tentoonstelling presen teert Galerie Boumans de reizende ten toonstelling „In brons bestendigd" van het bureau van de Rijksinspecteur Roe rende Monumenten. Ik heb deze collectie plastieken al eens mogen zien in de Haar lemmermeer en daarvan in onze krant verslag gedaan. Bij het weerzien kwam me de samenstelling als een nieuwe voor. Ik ben daarvan niet zeker, maar kan dus zeggen dat een weerzien verras singen met zich mee zal brengen. Ik wijs ook weer op een korte inleiding tot de ca talogus waarin men zich erover beraadt waarom het brons tegenwoordig nogal in trek blijkt te zijn bij onze beeldhouwers. De voor het brons mogelijke directe mo dellering lijkt me een belangrijke factor door de behoefte aan een fel expressief uiten. Van invloed is zeker in deze ook het voorbeeld van prof. V P. S. Esser, die verscheidene van de hier vertegen woordigden als student onder zijn hoede had in de Rijksakademie. Daartoe be hoorde ook de beeldhouwer-schrijver Jan Wolkers aan wiens plastieken dat thans niet meer zichtbaar is, maar van wie we hier een beeldje ontmoeten dat men bijna voor een werk van Esser aan zou zien. Van duidelijk met de handen bewerkte klei of was is verder ook sprake in het werk van Eric Claus, die ik al eerder aanbe val om zijn plastieken. Advertentie o.a. Imperials Pechlampen Gevaren-driehoeken Schijnwerpers Knipperlichten Asbakken Rugsteunen Gelijkrichters Wasborsteis Zonnekieppen Spiegels Sierringen enz. BREESTRAAT 108, BEVERWIJK MEN ONTMOET HIER een beperkte doorsnede van de hedendaagse Neder landse plastiek vanaf het optreden van figuren als Wezelaar. Het accent ligt sterk oLi het figuratieve. Mogelijk geschiedde dit uit educatieve overwegingen. De beeld houwer Pieter Starreveld, die mede be kendheid verdient omdat hij zijn eigen bronsgieter is, vertelde mij eens dat door de grote kundigheid van de Nederlandse bronsgieters zoveel nieuwe mogelijkheden waren ontstaan zonder welke een bepaal de ontwikkeling in de meest recente kunst niet te denken is. Daarvan ziet men dan wat weinig, hetgeen mij overigens gezien de kwaliteiten van deze expositie niet be hoeft te spijten. Hier domineert dan rea lisme en een ingehouden expressionisme. Puur abstract is een plastiek van Zwee- rus, die hij „Decoratie" noemde. HET VOERT te ver op de ongeveer dertig vertegenwoordigde figuren nader in te gaan. Opmerkenswaardig is dat vele bekende namen ontbreken maar dit in het geheel niet als een gemis gevoeld behoeft te worden. Ook daardoor beseft men over hoeveel goede beeldhouwers wij eigenlijk beschikken. De 26-jarige heer Juan Cerda Donoro uit Valencia (Spanje), een van de op 6 mei bij het ongeval met hoogoven-vier getroffen werknemers van de Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfa brieken, is gistermiddag in het Rodekruis ziekenhuis te Beverwijk aan zijn destijds opgelopen verwondingen overleden. Het stoffelijk overschot zal per vlieg tuig naar Valencia worden overgebracht, waar de begrafenis zal geschieden. vis, worm, zeepier, zager, knotte gaper (putschelp), steurkrab en gar- I naai. Voor het gebruik van andere aas-s soorten, zoals kunstaas (vliegen en spin ners) dient men in het bezit te zijn van een kleine visakte en een vergunning van de rechthebbende op het visrecht. Onder „speciale hengel" verstaat de wet elke hengel, die geen gewone hengel is. Zoals bekerid. if mag met de „gewone hengel" in de zogën'öemde openbare wa teren (bedoeld in de artikelen 577 en 579 van het burgerlijk wetboek) vrij worden gevist, dat wil zeggen zonder vergunning van de rechthebbende op het visrecht. Wel dient men uiteraard in het bezit te zijn van het voor de gewone hengel gel dende „bijdragebewijs". BURGERLIJKE STAND VAN BEVERWIJK GEBOREN: Regina A., d. van P. Slump en J. Feenstra; Robertus G., z. van H. de Boer en A. Kelder; Robert B., z. van R. de Lange en M. Dokter; Franciscus A. P., z. van H. P. Bakker en A. van der Putten; Monica M., d. van J. A. Alkemade en I. M. Fernée; Martin K., z. van H. Jeude en H. J. van der Lugt; Jacqueline H. E., d. van W. K. M. van Lieshout en C. H. P. Hamers; Marion A. M., d. van H. G. van Tunen en M. M. C. Leek; Anna M., d. van E. H. Koopman en J. R. Molenkamp; Johanna d. van W. A. Dufourné en J. van Beem. ONDERTROUWD: N. de Ruyter en M. A. Rumping; H. Kramer en M. M. J. I. Koelman; H. F. M. van der Stroom en N. van der Kolk; H. Doodeman en H. M. Kuijl; B. E. van Dijk en A. C. Spanjaard! GETROUWD: H. J. van der Ham en A. H. M. van Minnen; J. M. de Vries en C. M. de Vos; J. de Bruin en C. P. van Stiphout; P. de Boer en W. C. Lammers; W. Doets en J. M. Steijn; O. G. de Wit en A. C. Wester; J. W. Kleef en J. B. T. van Assena. OVERLEDEN: G. K. de Bie, 77 j„ geh. gew. met S. M. van Prooijen; A. Dekker, 62 j., geh. gew. met .H. van der Werf; M. de Groot, 77 j., geh. gew met C. Sepp; J. M. Stam, 58 j., geh. met A. C. Peperkamp; M. Dekker, 74 j., geh. met M. Schellevis; J. P. C. Kuijs, 53 j., geh. met G. I. Bleeker; R. Vel, 64 j„ geh. met T. E. van Asselt; G. Wolters, 65 ,j„ geh. met G. W. Spaan; M. G. Welagen, 75 j„ geh. gew. met E. J. G. Riesenbeck. ment 1964 hier en daar waarschijnlijk an- Advertentie Advertentie Teruggehaalde en ingeruilde De arrondissementsrechtbank te Haar lem heeft op dinsdag 26 mei 1964 in staat van faillissement verklaard: R. Mulder, wonende te IJmuiden, Steen bokstraat 56. Rechter-commissaris: mr. H. J. M. Cokart. Curator: mr. A. A. M. Lees berg, advocaat en procureur te Beverwijk. De vennootschap onder firma Jeurink en Boot, gevestigd en kantoorhoudende te Zaandam, Morgensterstraat 48, alsmede van haar hoofdelijk aansprakelijke fir manten J. R. Jeurink, wonende te Amster dam, Reinier Claessenstraat 58 en J. J. Boot, wonende te Zaandam, Morgenster straat 48. Rechter-commissaris; mr. H. J. M. Cokart. Curator: mr. C. J. Doorenbos, advocaat en procureur te Wormerveer. Otto Jan Willem van Andel, wonende te Aalsmeer, Begoniastraat 16. Rechter-com missaris: mr. H. J. M. Cokart. Curator: mr. A. J. Fibbe, advocaat en procureur te Haarlem. Wegens het verbindend worden van de I enige uitdelingslij st is op 24 mei 1964 ge ëindigd het faillissement van: Johannes Theodorus de Gier, wonende te Haarlem, Floresstraat 45, uitgesproken d.d. 15 okto ber 1963. Rechter-commissaris: mr. H. J. M. Cokart. Curator: mr. J. Jansonius, ad vocaat en procureur te Haarlem. Nu Cup- en competitiekampioenen overal 'los' komen, verheugt het ons U te kunnen berichten dat ook de IJmond er nog een kampioen bij heeft! Onze felicitaties voor het PIEKFIJN-brood van Bakker Win kel, zeldzaam knap meesterbrood dat, door z'n fijne smaak en z'n verrukkelijke malsheid, de top- plaats volledig verdient.

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 7