EVE BOSWELL Gevarieerd discoeieews IN DE KOMENDE WEEK Honderd man in touw voor het Fedder-mysterie van vanavond KASTJE KIJKEN PER DOLLAR ZATERDAG 13 JUNI 1964 Erbij /AGINA ZES - zong zich met „Suikerbossie naar de top ONDERWATERREPORTACE OP TV Marcel Amont tijdens zijn optreden in Theater Domino dinsdagavond. zo al niet af te wenden, dan tc-ch in ieder geval te vertragen. De geallieer den besluiten Duitse krijgsgevangenen achter de linies op te leiden voor spio- nageactiviteiten en hen dan terug te sturen naar hun eigen troepen. Een jonge Amerikaanse luitenant gaat met twee van die spionnen mee. Hij valt in de handen van de vijand. Verraad? Litvak richt vooral zijn aandacht op de motieven van de spionnen. Zijn het avonturiers, zijn het opportunisten, die de sterkste partij kiezen, of hebben ze een afkeer van het Hitlerregiem? Alle drie soorten spionnen komen voor, wie houdt hen uit elkaar? Herhaling optreden Marcel Amont DINSDAG. Voor de laatste keer deze avond 't AVRO-jeugdprogramma Roos ter, dat in de zomermaanden de kam- ferkist ingaat. Medewerkenden zijn o.m. Willeke Alberti, Cisca Peeters en Rickey Morvan and his fans. Dirigent Henri Arends zal Lonneke Hoogland en Wilco Meyer het een en ander ver tellen over zijn plannen voor dit jaar met het vorig jaar zo succesvol verlo pen Hartewensfestival, waarop klas sieke en populaire musici musice ren. Na het Journaal en Televizier een aflevering van Confrontatie. De Ame rikaanse televisiepresentator Richard Leacock neemt de voorverkiezingen in de Verenigde Staten onder de loep. De film werd gemaakt tijdens de verkie zingen van vier jaar geleden, toen wij len senator John F. Kennedy en sena tor Humphry elkaar de eer van het kan didaatschap bestreden. De bikkelharde strijd tussen Rockefeller en Goldwater van dit jaar zal menige kijker duide lijker worden, als hij kennis neemt van de verkiezingsmethoden en het systeem dat daarbij wordt gevolgd in de V.S. Om kwart over negen volgt dan de her haling van het programma Domino van enkele maanden geleden, waarin de jonge Franse zanger Marcel Amont op treedt. „Grillige" eenacter van de Musset WOENSDAG. Geen voetbalwedstrijd. De KRO zette ervoor in de plaats een Vlaams programma en wel een van de televisieshows, die het orkest van Eddy de Latte voor de Belgische kijkers ver zorgde. Eddy de Latte leidt een uitne mend orkest, dat vrijwel overal in Euro pa optrad en dat sterren van formaat begeleidde. Het is een typisch showor kest, waarvan alle leden solisten zijn. Behalve zijn vier vaste zangers koos de Latte als solisten voor deze show de bekende Zweedse ster Siw Malmquist en haar Italiaanse collega Umberto Marcato, die zijn succesnummers van het San Remo festival ten gehore zal brengen. Voorafgaande aan deze show om half acht de kunstrubriek Kijk op Kunst, om acht uur het Journaal en om twintig over acht Brandpunt. Laat op de avond ten slotte nog de eenacter „Caprice": een sprankelend stukje Franse esprit van Alfred de Musset. Het komt in dit stuk minder aan op de intrige dan wel op de dialogen en de terzijdes, die de Musset zijn spelers in de mond legt. De aankondiging van Caprice luidt: „een geestig blijspel in miniatuur" en dat zegt genoeg. De ac teurs en actrices zijn de vier pas ge slaagde leerlingen van de Maastrichtse toneelacademie. De nieuwe lichting van onze toneelwereld dus. Nieuwe oogst van opera-talent DONDERDAG. In het AVRO vrou wenprogramma besteedt Adelheid van der Most aandacht aan de huidige stand van zaken van de vrouwenemancipatie. Om half acht een directe reportage uit Rotterdam. Wim Ruth geeft een beeld van de werkzaamheden van de brand weer in deze grote stad. Hoe blussen ze daar en waarmee? Misschien komt er wel tijdig een brandje om dat alle maal te laten zien. En anders zijn ze mans genoeg in Rotterdam om een na- maak-fikkie te fabriceren. Na het NTS journaal en Televizier een uitzending voor de operaliefhebbers: Operadebuut. Frans Boerlage van de Nederlandse Opera regisseert dit programmaatje, waaraan vier jongelui meewerken, die zojuist hun opleiding hebben afgesloten. Het zijn Christina Deutekom, Nelly Morpurgo, Jenny Veeninga en Bert van Delden. Men zal hen kunnen beluisteren in fragmenten uit onder meer Eugen Onegin, Manon en Othello. Voorts wer ken mee Elly Verhagen en Peter Wes- sely, terwijl Jaap Nieuwkerk voor tekeningen zorgt. De Derde is tenslotte een vertaling van een oorspronkelijk t.v.-spel van André Rosenthal, getiteld The third person. Het is een modern Amerikaans stuk, dat het publiek con fronteert met een echtpaar, dat door de oorlogsomstandigheden uit elkaar is gegroeid. Zoals meestal in dergelijke situaties is er een derde, die bij deze ongelukkige omstandigheid zijde pro beert te spinnen. Verder behoeven we niets te vertellen: de intrige doet er niet zoveel meer toe. De spelers zijn Eric Schneider, An- net Nieuwenhuysen, Pim Dikkers, En- ny Meunier en Luc Lutz. Maurice Chevalier te gast in Lucille Rail-show VRIJDAG. Een bescheiden NCRV programma deze week. Barend de Beer gaat vooraf aan de tweede aflevering van Dzjez zien, waarin Pim Jacobs deze keer, behalve de Nederlandse zan geres Rita Reys de Nederlandse slag werker Han Bunnink en de Amerikaan se" saxofonist John Griffin presenteert. Na het Journaal de Lucille Ballshow, getiteld Lucie in Mexico. Het opmer kelijkste is, dat de gastrol is toever trouwd aan Maurice Chevalier. Atteh- tie zal weer de nodige interessante zaken aansnijden, alvorens Caroline Kaart haar liedjes komt zingen. De dagsluiting krijgt gestalte in een filmp je: de vijfde aflevering van de serie Verborgen Schatten, deze keer gepre senteerd door Dr. J. Ozinga, die het wonderlijke verschijnsel van het in stinct van de trekvogels als uitgangs punt neemt. Herinneringen aan Louis Davids ZATERDAG. Met Rawhide (Opont houd in El Gaoucero) opent de VARA zaterdagmiddag vele uren televisie. Dr. C. van Rijsinge laat vervolgens de kod dige pinguins uit de Zuidelijke IJszee opdraven. Zonnestreek (met een r) is een amateurfilmpje, dat iets in beeld wil brengen van de vakantiegeneugten van Nederlanders in het buitenland. Rien Bal heeft weer veel over sport gehoord en gezien. Tenslotte voor da kinderen een extraatje. Pipo heeft af scheid genomen, maar vandaag staat hij nog in het programma. In „Pipo en de druppels" komen echter alleen Pipo zelf en Snuf aan avonturen toe. Om half acht gaan de dappere figuren uit „Vrije Nieuwsgaring" op zoek naar een kogel. Na Achter het Nieuws, een program ma van Ton van Duinhoven en John ny Kraaykamp over Louis Davids. Vijfentwintig jaar geleden overleed da grote kleine man, wiens liedjes nog al tijd graag gehoord en gezongen worden. Ton van Duinhoven is een van de vele bewonderaars van de grote Louis. Hij heeft diens leven grondig bestudeerd en verzamelde ontelbare teksten van zijn conférences en liedjes. Van Duinhoven, die met Johnny Kraaykamp samen speelt in de klucht Robert en Bertram opperde het idee, dat Kraaykamp in dit programma de liedjes voor zijn reke ning zou nemen. We hebben in ons land twee artiesten, nl. Wim Sonneveld en Henk Elsink, die beiden reeds tal van Davidsuccessen hebben vertolkt. John ny Kraaykamp komt daar nu dus nog bij, want de VARA ging ogen blikkelijk akkoord met het voorstel van Van Duinhoven. Dick Harris heeft de regie van dit programma. Om half tien vertoont de VARA de eerste afle vering van „Happy", een Amerikaanse comedy-serie, die zich afspeelt in een motel in Californië en waarin alles nu eens niet draait om vader of om moe der, maar om baby. Het vreemde van deze door Perry Como geproduceerde reeks is, dat de rol van de baby wordt gespeeld door een tweeling, nl. Stephen en David Born. Die taakverdeling is gemaakt om zo'n klein acteurtje niet teveel te belasten. Aan het slot van de avond een Zweeds Duitse t.v.-produktie „Vier, Fünk, Sechs" met volksliedjes, hits en evergreens, gezongen o.m. door Jean Claude Pascal, Monica Zetterlund, Nill Lindfors, Aake Falk, Ingrid Egge en Lean Söderblom. Een vrolijk pro gramma dat bovendien de mogelijk heid schept om aansluitend, of tussen het programma door een deel van de wedstrijd om de derde en vierde plaats van de voetbalstrijd om de Europacup voor landenteams te laten zien. (Vous permettez, monsieur Salvatore Adamo?)- Luigi telt 14 lentes. De ge lijkenis met zijn succesvolle landge noot is zo frappant, dat men hem moet horen om het te geloven. Van hem kwam uit: „Une maman" en „Quand j'ai acheté ma guitare". (Palette PB 40.188). Henny Schoute Een herdenkingsprogramma over Louis Davids, drie televisiespelen en de eerste van een nieuwe serie Amerikaanse familiekomedies on der produktie van niemand minder dan Perry Como ziedaar de be langrijkste programma's van de tele visiesecties in de komende week. De AVRO in zomerse stemming brengt een herhaling van het op treden van de Franse zanger Marcel Amont, in Domino. De NTS doet verder pogingen om op zaterdag 19 en zondag 20 juni beelden te brengen van de finale om de Europa-cup voor landenteams en de strijd om de derde en vierde plaats. Wim lbo zet de cabaret-klok terug ZONDAG. Een interessante directe re portage van de Franse televisie in de middaguren: een ooggetuigeverslag van het werk van de vermaarde diepzee duiker Jean Cousteau, die ergens in de Middellandse Zee een wonderlijk appa raat heeft liggen, waarmee hij de duis tere diepten van het water onderzoekt. Dat apparaat zou men een drijvend eiland kunnen noemen. Het lijkt op een schip met alleen maar een achterste ven, die tijdens het duiken loodrecht boven water uitsteekt. De rest van de boot ligt diep onder water. Vandaar uit kan Cousteau filmen en fotografe ren. De camera's staan onder water, op het platform en in een helicopter. Na de gebruikelijke zondagse NTS uit zendingen zorgt de VPRO voor het avondprogramma. Dat begint met Wim Ibo's cabaretkroniek. Deze keer geheel verzorgd door het gezelschap oudere artiesten, waarmee lbo deze zomer maanden dagelijks optreedt in het Am sterdamse Tingel Tangelcabaret met het programma „Waar blijft de tijd". Behalve Heintje Davids en Dora Paul sen treden onder meer op 'Paul Col lin, Sylvain Poons, Bob Scholte, Her man Tholen en Joop de Leur. De Am sterdamse voorstellingen kwamen- voort uit het tweetal zeer succesvolle televi sieprogramma's, dat Wim lbo aan de oudere artiesten wijdde. Na de vierde aflevering van de serie Wedloop om morgen (deze keer over de voedselpro- duktie rond Calcutta) een film (de Mon- treux-uitzending van de CBS) over het optreden van de vermaarde Canadese jazz-pianist Oscar Peterson met zijn trio dat tal van keren in Nederland optrad en dat jazz van bijzondere kwaliteit laat horen. „Met vuur spelen" is vervolgens het eerste tv-spel van de week. Het is een betrekkelijk korte eenacter van August Strindberg een van zijn meest bekende die werd vertaald door Sy- bren Polet. Jurg Molenaar heeft de ca meraregie, Ton Lensink neemt de spel- regie voor zijn rekening. In de hoofd rollen Mia Goossens, Nienke Sikkema, Annie Langenaken, Henk Schaer, Erik v. d. Donck en Eli Blom. Documentaire over Adriaen van O stade MAANDAG. Het filmprogramma van de NTS gaat van start met een comedy caper. Bobby Dunn is hoofdpersoon in het stukje lachwerk, dat „Enkele reis Hollywood" heet. Openbaar Kunstbezit is deze keer gewijd aan de zilversmeed kunst. Presentatie Mevr. Th. van Duy- vene de Wit-Klinkhamer, wetenschappe lijk ambtenares aan het Rijksmuseum in Amsterdam. Na het Journaal en het Gereformeerd Politiek Verbond een kort filmpje, dat het verschijnsel „jury" op de hak neemt. Zwart op wit heet de Duitse documentaire over de 17e eeuw- se genreschilder Adriaen van Ostade. De film geeft een beeld van zijn ge moedelijke kijk op het leven van zijn tijdgenoten. De hoofdfilm is een be kende rolprent van de vermaarde re gisseur Anatole Litvak: Decision before Dawn, ofwel Geen medailles voor spion nen. Het verhaal speelt in de winter van 1944'45, toen generaal Von Rund- stedt in de Ardennen een wanhoopsof fensief inzette om de Duitse nederlaag UTRECHT. Ongeveer tachtig technici van de televisie, negen toneelspelers en tien politiemannen zullen vanavond gedurende anderhalf uur in touw zjjn om inspecteur Fedder in het NCRV-programma z\jn vijftiende mysterie te kunnen laten beleven. Het wordt weer een live-prestatie van de Nederlandse televisie, die wat technische inspanning betreft te vergelijken is met een reportage op Prinsjes dag. Het enige onderscheid is, dat bij dit Fedder-mysterie alle zeven camera's mobiel zjjn en dat veel zal afhangen van de omstandigheden. „Op vreemd spoor" is de titel van dit vijftiende, opnieuw door public re- lations-man Jan de Koek geschreven mysterie, dat ditmaal het Spoorweg museum in Utrecht en enkele honder den meters omgeving, waaronder Ti- voli, tot achtergrond heeft. Elf jaar ge leden kwam het eerste Fedder-myste rie op de beeldbuis. Het was de eer ste tv-thriller, die toen nog uit een stu dio kwam, maar sinds zeven jaar zoekt Jan de Koek zijn onderwerpen tegen geen natuurlijk decor. Het Spoorweg museum vond hij een geschikte locatie, omdat hij daarmee tegelijk de kans heeft de actualiteit (125 jaar Spoorwe gen) te belichten. „Wat ben je als auteur bevoorrecht met zo'n studio", zei Jan de Koek toen hij de omgeving zag, waar zich van avond het Fedder-mysterie zal afspe len. Om de suggestie van de realiteit te handhaven, blijft alles in het spel zoveel mogelijk echt. Zelfs de dienst doende politiemannen, die ingeschakeld worden bij een geënsceneerd ongeval op de Maliesingel en het nieuwsgierig toestromend publiek zullen daarbij echt zijn. „Ik houd alleen mijn hart vast voor de oma-zwaaiers", verzuchtte Jan de Koek. De Utrechtse politie zal, waar nodig, voor afzetting en verkeersomleiding zorgen, omdat zij zoals de pershoofd inspecteur C. van den Dorpe zei gebeurtenissen als deze graag aan grijpt om de politie dichter bij de bur gerij te brengen. Daarom komen er aan dit tv-spel een echte ongevallen wagen, een surveillance-wagen en een GGD-auto te pas. Ook speelt een tuin vol mooie beelden (van antiquair Groenhuysen) een rol in dit mysterie, waarin deze keer overigens geen moord voorkomt. Robert Sobels speelt weer inspecteur Fedder en verder spe len onder meer mee Elisabeth Ver sluis, Willy Ruys, John Soer, Jetty Cantor, Sacco van der Made en Wim Hoddes. Het is de laatste regie van Peter Holland, die binnenkort voor twee jaar naar de Nederlandse Antillen vertrekt om namens de Sticusa de televisiemen sen daar met raad en daad bij te staan. De opzet van deze live-toneel- registratie is met zeven camera's en twee televisietreinen zelfs zo groot, dat er een tweede regisseur aan te pas moest komen. Dat is Bob Loewenstein (ex-Ensemble), die daarmede zijn de buut als tv-regisseur maakt. Van onze radio- en t.v.-medewerker) Het was maandagmiddag drie weken geleden feest op Schiphol rond het mid daguur. Niet alleen omdat de lentezon iedereen en alles uitdaagde tot een feestelijke stemming, maar ook en vooral omdat om kwart over twaalf een stralende Eve Boswell haar ranke voetjes zette op Nederlandse bodem. En wie dat feit niet on voorwaardelijk als een feest accep teert, kent beweeglijke, charmante en olijke Eve Boswell niet of is een kniesoor. Eve Boswell, de ster van ontelbare exclusieve Engelse clubs, is momenteel in Nederland voor radio- en televisieopnamen en komt binnenkort uitvoerig via beide media in de Neder landse huiskamers. De AVRO-radio maakt een serie pro gramma' van Eve Boswell als solis te bij Jos Cleber's Zaaiers. De AVRO- televisie presenteert haar in een Eve Boswell-show. De uitzenddagen zijn nog niet bekend. Vast staat wel, dat het televisieprogramma niet eerder op de beeldbuis komt dan half september. Eve Boswell is niet voor het eerst in Nederland. In 1950, 1956 en 1958 trad ze op voor de Hilversumse radio microfoons en in 1959 voor de televisie in AVRO's weekend-show. Toch had ze bij haar aankomst nog geen Neder landse munt aan de luidrinkelende mun- ten-armband, die ze om haar rechter pols droeg. Het is een schande gaf ze zelf toe. Alle landen waar ik gewerkt heb (en dat zijn er tot nu toe 19) zijn aan mijn armband vertegen woord en ik moet deze keer toch echt zorgen dat ik een Nederlandse munt te pakken krijg." Zij zegt het in fraai Engels maar ze had het ook in onze taal kunnen zeg gen, want Eve Boswell kan zich zeer redelijk in onze taal uitdrukken. Dat Morgenmiddag neemt de NTS van 14.00 tot 14.35 uur een Eurovisie-uitzending over van de Franse televisie die ander maal een spectaculair onderwerp voor een reportage heeft gevonden namelijk het wetenschappelijk onderwaterver blijf van commandant Jacques Cous teau. Het ligt op 100 kilometer van de Middellandse Zeekust tussen het Zuid franse Antibes en het Corsicaanse Bastia. Voor deze directe reportage maakt de Franse reportageploeg gebruik van acht camera's: één in een helikopter, twee onder water en de overige in de boot die de ploeg vervoert en op het boven het verblijf gelegen „drijvende eiland". De uitzending wordt door Pier Tania van commentaar voorzien. komt dan niet zozeer door de bezoeken die ze aan Nederland heeft gebracht, maar door haar langdurige verblijf in Z.-Afrika. Ze heeft er jaren gewoond Van geboorte is Eve Boswell Hongaar se en van huis uit variété-artieste. Haar ouders waren onvervalste kermisar- tiesten en tot 1940 maakte zij deel uit van het „familie-nummer". Maar haar aspiraties gingen verder. In Zuid-Afrika zei iedereen, dat ze een leuke stem had en daarom deed ze een gooi naar een carrière als zange res. Het succes bleef niet uit. In Zuid- Afrika was het charmante, zeer ex pressieve zangeresje spoedig een sen satie als vertolkster van het liedje „Suikerbossie". En niet alleen in Zuid- Afrika. Suikerbossie werd een tophit over de hele wereld. Na de wereldoorlog stak ze over naar Engeland en Londen ontving haar met open armen. Ze trad er in alle gere nommeerde theaters op, zong ontelba re malen voor radio en televisie en werd een begrip. Een begrip, dat nu bijna 20 jaar later nog immer stampvol le zalen verovert. Ze is geen familie van de eertijds vermaarde Boswell-sisters, maar dankt haar naam simpelweg aan de Engelse heer Boswell met wie ze getrouwd is. Haar favoriete zangeres is Ella Fitz gerald. „Ja, de Beatles vind ik ook leuk, maar die laat ik graag over aan de jeugd", zei ze. Zo jong ben ik nu ook niet meer! Zo jong ziet ze er overigens wel uit. U zult het met ons eens zijn als u haar in september over de beeldbuis ziet dartelen. Jazeker want zangeres Eve Boswell danst ook zeer verdienste lijk. En als ze niet zingt of danst of lacht, speelt ze toevallig ook nog klari net. U mag gerust met verlangen uit zien naar haar show. In Amerika begint de munttelevisie opgang te maken. Het systeem houdt in, dat een of meer programma's via een gesloten circuit worden uitgezon den. Ze zijn slechts op te vangen door kijkers, die zich tegen betaling van een bepaald bedrag erop hebben ge abonneerd. Wil een abonnee naar een programma kijken, dan gooit hij een muntstuk in zijn toestel. De program makosten worden bestreden uit de op brengst van de contributies en de mun ten uit de toestellen. De kijkers beta len alleen voor de programma's die ze zien; niet voor de uren, waarop hun toestel is uitgeschakeld. De kosten van het kijken, worden tenminste als men vrij regelmatig het toestel aan zet relatief hoog. In de meeste ge vallen betalen de abonnees een weke lijkse bijdrage van ongeveer een dol lar, terwijl zij per programma nog eens anderhalve dollar moeten storten. Bij de proefperiode bleken vooral films en sportevenementen in de be langstelling te staan. TRINI LOPEZ mag dan van de hit parades zijn verdwenen, hij staat nog niet in het vergeetboek. Daar zorgt hij dan ook zelf wel voor. Onlangs kwam zijn derde langspeelplaat uit: „On the move", waarop hij oude en nieuwe liedjes laat horen. Ook nu zijn z'n klassieke hoei's en prrr's weer niet van de lucht. De nummers: Jailer bring me water, Cotton fields, Bye bye love, Irresistible you, What have I got of my own, Little girl of mine, Ya ya, You can't say goodboye, Medley: Ay! Jalisco, note rajes Alia en el Rancho grande, The lonesome road, Wherever you are. (Reprise MGRR 9.437). APPLAUS voor de tiende Reprise langspeelplaat van Frank Sinatra. Deze jubileumuitgave kreeg een feestelijk tintje mee: er staan namelijk elf liedjes op, die werden onderscheiden met de Academy Award. Dit is een prijs, die jaarlijks wordt toegekend aan de best gecomponeerde filmmuziek. Nelson Riddle bundelde Sinatra's prijsliedjes. Het zijn: Days of wine and roses, Moon river, The way you look tonight, Three coins in the fountain, In the cool cool cool of the evening, Secret love, Swinging on a star, It might as well be spring, The continental, Love is a many splendored thing en All the way. (Reprise MGRR 1.011). BEATLE NUMMER VIJF wordt ze genoemd, Cilia Black. Een 21-jarig zangeresje en komeetje aan het Brian Epstein (manager van de Beatles)- firmament. Wat in geen 18 maanden was voorgekomen, een Engels zange resje aan de top van de hitparade speelde Cilla Black klaar met haar „Anyone who had a heart". En nu, in heel korte tijd, staat ze weer boven aan de lijst met „You're my world". Een liedje, waarin ze haar geweldig volume nog eens demonstreert. Aan de keerzijde staat: „Suffer now I must". (Parlophone R 5.133). DE CONCURRENTIE in de populaire muziekwereld is groot. Vooral waar het om imitaties gaat. Om een voorbeeld te noemen: Cilla Black werd enorm populair met „Anyone who had a heart", een liedje dat eigenlijk door Dionne Warwick als eerste werd ge zongen. Maar Dionne bereikte niet die hoogte, waarop Cilla wél kwam. Het gras was Dionne daarmee voor de voeten weggemaaid. Nu klimt ze echter al weer aardig op de Engelse hitladder met „Walk on buy". Deze Amerikaanse, in haar land eens tot „de beste voca- liste van het jaar" uitgeroepen, is in Engeland en inmiddels ook hier ge accepteerd. Aan de keerzijde: „Any old time of day". (Fontana 271.903 JF). „JIJ ALLEEN" (Tell me when) door Rob de Nijs is een nummer, dat we met plezier nog eens draaien. Aan de keerzijde: Wit satijn (Whit on white), dat zeker een aanwinst betekent voor zijn repertoire. (Decca AT 10.069). Anneke Grönloh heeft het Kopen- haagse Songfestivalliedje van dit jaar „Prés de ma rivière" van de Belg Robert Cogoi op haar repertoire ge nomen. Het heet nu „Daar bij de rivier". Misschien zijn we wat behoudend, maar geef ons toch maar het origineel. Cogoi's vertolking heeft nèt iets meer sfeer. Keerzijde: „Nog een jaar". (Philips JF 327.670). HEKKESLUITER in deze rubriek (waarmee we niets onvriendelijks wil len zeggen, integendeel) is Luigi Ver- derame. Of kortweg Luigi, zoals dit Belgje wordt genoemd. Voorwaar, dit wordt een zangertje waarmee geld valt te verdienen. Het is een tweede Adamo Het Engelse zangeresje Cilla Black

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 16