Gemeente Velsen gaat Telstar verregaande steun verlenen Jack Mansel is voor twee seizoenen T elstar- trainer IN DE VISHAL EN OP ZEE IF I -^iwwaic-1964 nette jongen speeltuin-oppasser JONGEMAN Raad (20-8) akkoord met garantie lening 125.000 en garantie exploitatie tekort f40.000 per jaar Voetganger stak plotseling de Breestraat over WERELD Wilt u met vakantie gaan MET de IJmnider Courant? verschillende - pleeggezinnen P. J. DE KONING P. J. DE KONING fs een hondje Adverteert in dit blad DONDERDAG 2 JULI 1964 4 Wijk aan Zee-voetballers hebben nieuwe voorzitter Jan van Rijn de beste in klassementsrit van BRG -78 V 2. „Ja ik weet dat ik te laat op school kwammaar daarmee doe ik de juffrouw op school een plezierl" KENN. CONF. IND. MACHINE- STIKSTERS FIJN Dat is afgesproken! Het lekkerste VLEES haalt U I ij LEVERworst, gebr. fricandeau, echt geurige ham, sappig pekelvlees, botermalse rosbief, gebr. rollade RAADHUISSTRAAT 2 KOELKASTEN 135 L - tafelmodel ƒ359.- 130 L - kastmodel ƒ419.- 150 L - kastmodel ƒ489.- 210 L - kastmodel ƒ589.- De Jager L.Nieuwstraat 503 VOOR EEN GOED RIJWIEL Fa. J. VAN KOOTEN BIJ U AAN KOMEN LOPEN V VISSERS VISBEDRIJF IJMUIDEN SPEELTUINVERENIGING D.S.S. ANTHONY VEDER Co. ASSISTENT WATERKLERK (C i t y). Een „comedy-thriller" van bijzondere distinctie, vol urbane humor, veel Hitchcock-achtige spanning en met een grote technische bekwaamheid in elkaar gezet is de film „De man met de vijf paspoorten", die van vrijdag tot en met woensdag in City draait. Het zou zonde zijn iets van de inhoud te ont hullen, die een aaneenschakeling is van goed gevonden verrassingen en knap bedachte wendingen, zodat het verhaal bijna twee uur lang zonder merkbare inzinkingen de bezoeker in spanning weet te houden. Laat het dus voor deze keer voldoende zijn te vermelden, dat de historie begint met de thuiskomst in Parijs van Audry Hepburn, die naar haar vakantie in een wintersportplaats de luxueuze woning geplunderd en ontruimd terugvindt en vervolgens van de politie de mededeling krijgt dat zij inmiddels weduwe is geworden en zelf een grote kans loopt eveneens het slachtoffer te worden van de moordenaars van haar man. IJmuiden Op dat ogenblik koint Cary Grant in haar leven als een beminnelijke, maar niet helemaal te iden tificeren man, die haar hulp biedt bij de gerezen moeilijk heden, om tegelijk alle mogelijke ver denkingen tegen zijn persoon op te roepen, zodat mèt de lieftal lige weduwe ook de toeschouwer komt te leven in een onzekere wereld, waar van alle kanten gevaar dreigt en tenslotte niemand meer kan worden vertrouwd. Stanley Donen, die zich voordien voor namelijk heeft onder scheiden als regisseur van musicals, toont zich in dit nieuwe genre een meester in het creëren van wan trouwen en spanning, om zich daarnaast te laten kennen als een filmer met smaak, die weet wat een elegante komedie vereist aan aankleding, spitse dialogen en snel wis selende beelden. Gesteund door het fraaie kleurencamerawerk van Charles Lang jr. en de melodieuze muziek van Henry Man- cini en met behulp van de hoofdrolacteurs, die beiden zijn getraind in het spelen van mensen van de wereld, koel, beheerst en met een grote dosis „sophistication" is het Donen gelukt voor een stuk perfect en verzorgd amusement te zorgen, dat werke lijk niemand zich mag laten ontgaan. ZONDAGMIDDAG wordt het witte doek beheerst door Rock Hudson en Piper Lau rie in een Oosters sprookje, dat „Het gou den zwaard" werd genoemd. Rock speelt de jongeman Haroen die naar Bagdad komt, om de dood van zijn vader te wre ken. Hij ontmoet hier Piper Laurie in de charmante gedaante van prinses Khai- roeizan, de dochter van de kalief en speel bal van eindeloze hofintriges. Haroen heeft zich onderweg voorzien van een zwaard, dat het Gouden Zwaard van Damascus blijkt te zijn en met zijn toverkracht veel goede diensten bewijst bij de elkaar snel opvolgende gevaarlijke avonturen. En mocht men tenslotte destijds hebben ver zuimd de verfilming van Francoise Sa- gans veelbesproken roman „Bonjour tris- tesse" te gaan bekijken (met in de hoofd rollen Deborah Kerr, David Niven en Jean Seberg) dan bestaat donderdagavond nog eens de gelegenheid dit verzuim te her- Btellen. (Stadsschouwburg). Acht Os cars en nog tal van andere onderscheidin gen was de oogst, die de film „From Here to Eternity" bij zijn opzienbarende verschijning behaalde. In de Stadsschouw burg komt men er dinsdag en woensdag nog eens mee voor de dag, zodat het pu bliek opnieuw zal worden geïmponeerd door de evenwichtige manier waarop Fred Zinnemann een compagnie in Pearl Har bour heeft getekend in een harmonische opeenvolging van goede scènes, die door de prachtige montage een schier volmaak te eenheid vormen. Het is nog voor de Japanse aanval en er was dus voldoende tijd om een soldaat te pesten die niet wil boksen en een kapitein heeft de kans er elke dag „voor dienstzaken" tussen uit te knijpen, zodat zijn vrouw zich tenslotte maar met een sergeant bemoeit. MAAR ALS DE Japanse vliegtuigen met hun aanval beginnen is alles afgelopen. De kapitein was al door de mand gevallen, een deserteur keert nu terug naar „zijn" compagnie en de vrouwen, die in de film voorkomen, verdwijnen weemoedig met 'n schip. Dat de deserteur zijn doel niet be reikt doet niets af van zijn wil zich weer bij zijn kameraden te voegen. Dit is trou wens ook het motief van de film: wat er ook gebeurt, leve het leger! Ook bij het weerzien kan men dus volop genieten van het spel van Burt Lancaster, Montgome ry Clift, Frank Sinatra en Deborah Kerr. Bijzonder goed is ook de sergeant „Fatso" van Ernest Borgnine. Dit programma was dan reeds van vrij dag tot en met zondag begonnen met „De onderwereld slaat toe" een keiharde politiefilm over de gevaarlijke relaties tussen de recherche en hun tipgevers. Op de woensdag gehouden jaarvergade ring van de voetbalvereniging Wijk aan Zee is de heer J. Seignette tot voorzitter gekozen als opvolger van de heer A. Schel- levis Az die zich niet herkiesbaar had ge steld. De vereniging heeft een moeilijk jaar achter de rug. Ondanks een zuinig beheer sloot de kas met een nadelig saldo. Het bestuursvoorstel om de contributie te verhogen vond dan ook algemene in stemming hoewel men de verhoging voor de jeugdleden te groot vond. Wijk aan Zee telt thans 180 leden waarvan er 30 buiten het dorp wonen. In het afgelopen seizoen werd met vier seniorenelftallen en enige jeugdelftallen aan de competitie deelge nomen. Als bestuursleden werden herkozen de heren J. Schram en J. de Boer. Als be stuurslid trad af de heer N. van Dermey die sinds 1930 onafgebroken van het be stuur deel heeft uitgemaakt. Tot hem en tot de heengaande voorzitter werden har telijke woorden ten afscheid gesproken. Als nieuw bestuurslid werd gekozen de heer F. Koks. Tot trainer werd aangesteld de heer De Buizer uit Alkmaar, oud-speler van Alcmaria Victrix. Zondagmiddag is het dan weer lachen ge blazen, dank zij Hardy en Laurel in de klucht „Brokkenpiloten". Beverwijk (Lux or) Van de Franse musical „Ir ma la douce" hier vooral bekend ge worden door de toneelopvoeringen met Lia Dorana in de titelrol heeft de Ameri kaanse filmregisseur Billy Wilder niet veel meer overgehouden dan de titel en een vluchtige gelijkenis met de oorspronkelij ke inhoud. Hij heeft het zangspel ontdaan van zang en muziek en er een dolle klucht van gemaakt, die zich afspeelt in het an sichtkaarten-Parijs met het suggestie ve milieu van lichte meisjes en zware jon gens. Shirley MacLaine speelt vol verve de rol van de veel gevraagde Irma la Douce en Jack Lemmon is agent Nestor, die de rosse buurt achter de Hallen als zijn nieuwe wijk krijgt toegewezen en voor het eerst met de prostitutie wordt gecon fronteerd. In zijn argeloosheid begint hij een solo-actie tegen het zedenbederf, wat hem zijn baantje bij de politie kost, waar na hij door Irma tot haar souteneur wordt uitverkoren. Ifl0„ 9tmul MAAR NESTOR is dan al echt verliefd op hét rriéisje en orrv11 haar-- geheel voor zichzelf te behouden bedenkt hij een inge wikkelde list. Hij vermomt zich als een excentrieke Engelsman, die voor een en kel bezoek per week aan Irma een week- inkomen garandeert, waardoor zij van haar gehele cliëntele is verlost. Dit dwingt hem echter tot een nachtleven van inge spannen arbeid, om voor zijn dubbelrol voldoende geld te kunnen verdienen. En fin, de situatie biedt een overvloed van kansen aan een geroutineerd kluchtspel regisseur als Wilder, die er een door en door Amerikaanse „slap-stick" van heeft gemaakt, waarin een heimelijk plezier doorschemert over het feit, dat een tot voor kort verboden thema nu in allerlei pikante details kan worden behandeld en de toeschouwer een blik mag worden ge gund in het frivole leven van Parijs, dat hem bij geen enkele groepsreis naar de Lichtstad onder ogen zou zijn gekomen. De film draait hier de gehele week, zelfs met inbegrip van zondagmiddag. Er is dus volop gelegenheid zich kostelijk over Irma te amuseren. (Kennemer Theater). Nadat hier vrijdag en zaterdag de sterke speelfilm „Haat" is vertoond met de bekende Spencer Tracy in de hoofdrol volgt van zondag tot en met woensdag „Hercules, de held van de Olympus". Hiermee wordt Brad Harris geïntroduceerd als een fon kelnieuwe Hercules, de wereldse zoon van god Zeus. Hercules is, evenals zijn con fraters in kracht en deugd: Tarzan, Ma- ciste en Ursus een onsterfelijke filmheld, die samen met zijn sterke soortgenoten voor een groot deel verantwoordelijk kan worden gesteld voor het openblijven van de Italiaanse filmstudio's. In „De held van de Olympus" zorgt hij opnieuw dat recht en orde worden her steld, ditmaal in de stad Arpad, die hij na lange afwezigheid terugvindt onder de terreur van de schurk Menistus. Hercules sluit zich onmiddellijk bij de rebellen aan die zich al tot een sterke, maar in het verborgene levende groepen hebben ver enigd en onder zijn krachtige aanvoering wordt het kwaad van de tirannie uitge roeid en een democratisch bestuur hersteld. Waarna de held vertrekt op zoek naar nieuwe avonturen. We zullen Hercules dus nog wel eens tegenkomen in een ander verhaal. EEN GERAFFINEERD gemaakte Fran se film van een moordaffaire, die vol sfeer en dreiging een driehoeksverhouding ont leedt op een zeer ongebruikelijke wijze is „Moord op 45 toeren" voor de voor stelling van zaterdagnacht. Er wordt bij zonder knap camerawerk in ten beste ge geven. Zondagmiddag „Kazan de verdoem de", die zonder enig voorbehoud de tra ditionele sensatiefilm kan worden ge noemd. (W.B.-T heater). Het programma van dit theater begint vrijdag en zaterdag met „De vrede kwam te laateen wrange oorlogsfilm over een groep fanatieke S.S.- ers, die van geen ophouden wist. Vervol gens zondag en maandag „Gevaarlijk spel", welke film een perfecte bankroof als on derwerp heeft gekozen, die door een meis je en vier jongens wordt uitgevoerd. Ten slotte zondagmiddag de gebruikelijke do sis sensatie en avontuur, door middel van „De overrompeling der vuurduivels" met John Payne en Mona Treeman in de spec taculaire hoofdrollen. (Van onze sportredactie) Wethouder H. de Boer van Velsen ge looft in een goed bestaan van «de semi- profvereniging Telstar en het nut daarvan voor een groot publiek. Gisteravond heeft hij tijdens de raadsvergadering een emo tioneel betoog gehouden over de noodzaak van financiële steun aan Telstar. Die steun wordt opnieuw verleend, want de raad van Velsen ging na drie uur debatteren akkoord met het voorstel van B. en W. dat een garantie van een jaarlijks exploi tatietekort van ten hoogste 80.000 behels de en dat voor de duur van vijf jaar en in samenwerking met Hoogovens. Boven dien besloot de raad tot garandering we derom samen met Hoogovens, ieder voor de helft, voor een door Telstar aan te gane lening van 250.000. Alvorens echter 20 raadsleden voor en 8 leden van de raad tegen stemden, wa ren velen van hen als spreker actief over de Telstar-zaak. Zonder meer akkoord met het B. en W. voorstel ging de heer Mun- nikes van de P.v.d.A. fractie. Hij vond het een voortzetting van eerder genomen be sluiten; een logische gang van zaken. Dat de overheid een vinger in de pap heeft is toe te juichen, meende hij aangezien uitwassen daardoor kunnen worden tegen gegaan. Ook andere topsport dan alleen voetbal heeft echter steun van de over heid nodig. „Met een gruwelijke pijn in de buik' was ook de heer Van der Kolk van de V.V.D. bereid Telstar steun te verlenen. Zijn fractie was vorig jaar tegen finan ciële steun aan Telstar, maar achtte zich door de feiten geconfronteerd met het fou tieve van dat standpunt. Dat er niet zon der meer enthousiasme is in V.V.D.-kring komt door de grote gevaren, die Telstar nog in zich heeft. Een betere organisatie vorm noemde de heer Van der Kolk als een noodzaak. „Er is geen weg terug" was de mening van de heer Andriesma en daarmee gaf hij het oordeel weer van het overgrote deel van zijn K.V.P.-fractie. Evenals zijn fractiegenoot Derriks benadrukte hij het belang van goed opgezette zakelijke gege vens, die eredivisieclub Telstar nodig dient te geven. De heer Derriks waarschuwde zelfs, dat „er grenzen zijn" in de toekomst en de financiële steun van de gemeente niet ongelimiteerd mag zijn. P.S.P.-raadslid mevrouw Hoek-Feenstra was niet onmiddellijk tevreden over het raadsvoorstel. Zij had vele vragen over het tijdstip van verlenen van financiële steun aan Telstar. Zij achtte het raadzaam eerst nader overleg te plegen met de ver eniging Nederlandse gemeenten en daarna gezamenlijk een standpunt te bepalen. Tegen was de Prot.-Chr. fractie in de raad. De heer Lips had ernstige financiële en principiële bezwaren. Hij vond dat Vel sen mee ging spelen in de competitie en dat dit niet tot de taak van de overheid behoorde. Zijn financiële bezwaren deed hij af door te verwijzen naar de verho ging van de straatbelasting in Velsen, zijn principiële door aandacht te vragen voor de zondagsrust. De wethouder van financiën, de heer Kolkman, vormde een minderheid in het college van B. en W. Hij vond steun ver lenen aan Telstar een doorkruisen van de subsidiepolitiek. Hij rekende voor, dat de raad een beslissing ging nemen over een bedrag van 500.000 uit de gemeentepot. De heer Kolkman was voorts van mening, dat beroepssport betekent een handel in mensen en dat hij dat onmogelijk kon gaan bevorderen. Geheel in tegenstelling met het oordeel van de heer Kolkman was de mening van de heer H. de Boer, wethouder van sport- [s fli Op de Breestraat in Beverwijk tegen over het Luxor-theater is woensdagavond een voetganger, die plotseling de weg over stak, door een motorfiets aangereden. De voetganger, die afkomstig is uit Beverwijk, liep een diepe hoofdwond en een hersen- schuddnig op. Hij is in het Rode-Kruis- ziekenhuis opgenomen. (Van onze sportredactie) Jack Mansel is een voorstander van volledig betaald voetbal; van de Engelse wjjze van voetballen en van het aanpassen van een systeem aan de spelers en de tegenstander. Jack Mansel is sinds gister avond trainer van de nieuwe eredivisieclub Telstar uit Velsen. Hjj volgt daar Toon van de Enden op die op eigen verzoek ontslag kreeg, ook al liep zjjn contract nog voor het seizoen 1964/65. Mansel was gisteren en vanmorgen in ons land. De oud-speler van Cardiff City. Portsmouth en het Engels B-elftal, die nu 36 jaar is, voerde in die tijd besprekingen met Telstar-bestuursleden over zijn con tract. Hij is vanaf 1960 trainer: allereerst van Eastbourne United, een eerste klas amateurclub, vervolgens in 1961/62 van het Nederlandse Blauw Wit en daarna twee jaar van Sheffield Wednesday. De uit Lancaster afkomstige trainer, ge huwd op vader van een veertienjarige en een achtjarige zoon, schrijft de moeilijk heden in,-het Nederlandse voetbal toe aan de overgang van het amateurisme naar het semi-prof voetbal. Overigens laat hij zich niet gauw verleiden tot scherpe uitspraken. Hij maakte de indruk diplomatiek in zijn optreden te zijn. Over zijn werk als trainer is hij echter wel duidelijk. „Ik blijf een voetballer en die doet altijd zijn best", en ook „het zijn geen machines waarmee ik te maken krijg, maar mensen". Jack Mansel, die in zijn jaar bij Blauw Wit slechts gunstige oordelen van deskun digen verkreeg, heeft bij Telstar een con tract getekend voor de duur van twee seizoenen. zaken. Over zijn standpunt bestaat geen twijfel meer. Gisteravond heeft hij nog eens nadrukkelijk gesteld, dat topsport so ciale recreatie is voor een groot publiek en dat de overheid een taak heeft. Dat Velsen in dit alles een vooraanstaande rol kan spelen vond hij slechts verheugend. Na een lezing in tweede ronde door de raad waren financiële of principiële bezwa ren te groot voor vier leden van de prot. chr. fractie en prot. chr. wethouder Kolk man, alsmede de twee leden van de P.S.P. en de K.V.P.-er Koopman. Zij stemden daardoor tegen het voorstel. De gemeente Velsen zal Telstar echter toch steun ver lenen, aangezien de overige raadsleden, twintig in aantal voorstemden. Op het parcours in de Wijkermeer werd gisteren door de Beverwijkse renners club „Kennemerland" de zomeravondcom petitie voortgezet met een klassements wedstrijd. De sterke Heemskerker Jan van Rijn bleek daarin onbetwist de beste en wist door een vroegtijdige ontsnapping alle twaalf klassementen te winnen. Aan de finish had hij bijna 'n halve ronde voor sprong op zijn tegenstanders. De uitslag was: 1. J. van Rijn 12 pnt., 2. J. Serpenti 26 pnt. 3. J. Aartsen 34 pnt., 4. G. Bobeldijk 48 pnt. Uitslag B-klasse: 1. S. de Goede 15 pnt., 2. J. van Hooff 24 pnt., 3. C. Borre 24 pnt., 4. A. Duyker 26 pnt., 5. A. Martens 32 pnt. Henk Welp reed bij de C-klassers een beste race, stevende zelfs de eerder ver trokken nieuwelingen voorbij en legde dik verdiend beslag op de overwinning. De uitslag was: 1. H. Welp 4 pnt., 2. C. Brakenhof 8 pnt., 3. T. Pekel 14 pnt., 4. A. Visser 18 pnt.. 5. G. Serpenti 19 pnt., 6. C. Groen 22 pnt., 7 F. Baars 23 pnt., 8. P. Cornelissen 29 pnt. Jeugdklasse: 1. K. Al 2 pnt., 2. A. Stam 4 pnt., 3. L. Knaap 6 pnt. In IJmuiden werden woensdag totaal 975 kisten aangevoerd waarvan 67 tong en tarbot, 1 heilbot, 73 schol, 2 schar, 20 bot, 418 haring, 180 makreel, 80 schelvis, 60 wijting, 70 kabeljauw, 2 kool vis en 2 diver sen. Prijzen van woensdag Per kilogram, in guldens: heilbot 4,30, gr. tong 7,11-6,90, grm. tong 5,35-4,69, kim. tong 5,79-4,91, kl. tong I 6,63-5,49, kl. tong II 5,70-5,08, tarbot I 3,80-3,20. Prijzen per 50 kilogram: tarbot IV 138, kl. schol II 62-36, schar 31, bot 20-13, ha ring 35-19, makreel 33-13, kl. schelvis I 54, kl. schelvis II 36-15, wijting 33-21, gr. gr. gul 69-62, middel gul 64-57, kl. gul 50- 44, kl. koolvis zwart 36. Per 125 kilogram: gr. kabeljauw 208-154. Besommingen In guldens: KW 41 19.400, SCH 261 4.050, VL 84 4.250, VL 112 10.460. Aanvoer van donderdag Door 32 vaartuigen werden donderdag morgen in IJmuiden aangevoerd 1840 kis ten vis en 8000 kilogram tong. Onder de kisten vis waren 330 schelvis, 110 wijting, 40 gul en kabeljauw, 460 haring, 152 kleine kistjes haring, 310 makreel, 420 schol, 5 tarbot en 55 varia. Prijzen per kilogram, in guldens: tarbot 3,90-3,30, heilbot 4,50, gr. tong 7,20-6,89, grm. tong 5,18-4 79, kim. tong 5,80-5,08, tong I 6,75-5, tong II 5,87-4,99. Per 125 kilogram: gr. kabeljauw 226-188, middel kabeljauw 212. Per stuk: haai 130. Per 50 kilogram: middel schelvis 69, kim. schelvis 63, schelvis I 77-76, schelvis II 43-19, kabeljauw I 77-67, kabeljauw II 73-67, kabeljauw III 54-24, koolvis I en II 44, gr. schol en grm. schol 57-51, kim. schol en schol I 64-50, schol II 53-40, schol III 41-23, schar 40-24, bot 16-8, haai 37-30, wijting gestript 32-20, wijting dicht 9-8, tarbot 158-114, griet 65, haring 32-19,40, makreel 28-18,20, hake I 78, rode poon 66-59. Besommingen van donderdag In guldens: KW 180 10.800, KW 39 8.890, KW 49 8.880, KW 169 860, KW 109 2.830, IJM 7 4580, IJB 67 5.240, VL 13 5.580, SCH 171 3.400. Aanvoer Scheveningen De aanvoer in Scheveningen bedroeg donderdagmorgen 120 kisten schelvis, 30 wijting, 30 gr. gul en kabeljauw, 150 ha ring, 106 makreel, 150 schol en 15000 kilo gram tong. Haringvangsten KW 130 1, KW 167 2, KW 70 8, KW 62 5. Gemiddeld Scheveningen 13, Vlaardingen 15, Katwijk 4. Stuur dan s.v.p. tenminste een week voor uw vertrek een briefkaart aan onze abonnementen-afdeling op deze wijze (in blokschrift). Opgave per telefoon is niet mogelijk in verband met de grote drukte in deze maan den en het grote risico van fouten. VAKANTIE-ADRES A. Bonnee Huizerweg 112 IJMUIDEN van 27 juli t/m 14 augustus naar Pension Beau Soleil 21, Rue du Président ST. TROPEZ (départ. Provence FRANKRIJK Var) Ondanks de verhoogde posttarieven zenden zonder extra kosten toe. wij u 14 dagen lang de krant Bij opzending naar het buitenland langer dan 14 dagen worden de porto-kosten in rekening gebracht. In de landen van Zuid-Europa moet u rekening houden met een zeer onregel matige postbestelling van dagbladen. Vermeld van uw adres in het BUITENLAND vooral ook de provincie en het district, departement of kanton. Bent u week-abonnee, wilt u dan het abonnementsgeld over de vakantie-weken VOORUIT aan de bezorger betalen PIB COPENHAGEN Vereniging zoekt voor jon gens van 10-13 jaar Pleeggezinnen met jonge eigen kinderen, zonder kin deren en met oudere kinde ren. Liefst omgeving Haarlem. Brieven onder No. 295. Baanstraat 34 - Beverwijk 1 vraagt voor direct En wat te zeggen van onze FIJNE VLEESWAREN. Te kust en te keur, het één nog lekkerder dan het ander en VERS GESNEDEN! enz. enz. Tel. 4804 «hun tijd vér vooruit! •Nederland ontdekt de koelkast van het jaarl JUNCKER BATAVUS PHOENIX in diverse kleuren v/h F VONCK Pres. Krugerstraat 65-90 IJmuiden Tel. 5433 vraagt leeftijd 1618 jaar, voor de VISBAKKERIJ. Aanmelden Industriestraat 35, telefoon 6025, na 5 uur: Pleiadenplantsoen 3. vraagt voor zo spoedig mogelijk liefst gepensioneerd persoon. Inlichtingen Pres. Steynstraat 15 Haarlem-W. Amsterdam - Singel 192 - telefoon 24 '9 44 biedt ca. 20—25 jaar, welke de Engelse en Duitse taal behoorlijk beheerst, EEN ZEER AFWISSELENDE JOB als op de afdeling vrachtzaken, tevens na inwerkperiode als In ons INT. GEORIENTEERD BEDRIJF heerst een prettige sfeer. Met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 4