Bellingwolde zoekt het in TT-race voor speedboats IN DE VISHAL EN OP ZEE Vlaamse SS-ers ondanks protesten bijeen Münstereifel in Nkroemah toch naar Londen flink meisje Offenberq Tricel imprimé i/ ii i n o r i i/ n a mnr gtLiinn UNIEKE OCCASIONS "Speciale" stoffen verkoop ZITTINGSAVOND voor aanmelding leerlingen BEDRIJFSSCH00L N.V. MACHINEFABRIEK FIGEE Velsense inspecteur van politie onderdirecteur van politieschool Op heterdaad betrapt Brandje bij station HELE DORP (5500 inwoners) WERKT MEE Communistische top van Europa bijeen Kantine afgebrand in Enschede 4 AUTOHANDEL ST. 8AV0 yPCi**^ MAANDAG 6 JULI 1964 Automobilisten rijden tocht langs de Statensteden KENN. CONF. IND. MACHINE- STIKSTERS Schoterweg 152 tel. 54442 LUIDSPREKER I LUIDSPREKER Sinds de televisie in Nederland zijn in trede heeft gedaan, is zij een dankbare aanvulling geweest van het aantal onder werpen, waarover hoofdartikelenschrijvers zich het hoofd plegen te breken. De tele visie is het medium geweest dat vele rel len heeft doen ontstaan, en nu staat zij weer in het brandpunt van de belangstel ling in verband met de RF.M-kwestie. „De regering moet nu een redelijke tijd worden toegestaan om, na de door de Ka mer opgeworpen bezwaren, opnieuw te be zinnen en daarbij ook de raad te vragen aan de commissie van volkenrechtsaange legenheden, hetgeen eerder in de haast werd verzuimd." Dit schrijft DE VOLKSKRANT, die op merkt dat er helemaal geen REM-kwestie zou zijn, wanneer de beslissing over de reclame al veel eerder was genomen en de tegenstellingen hierover in de Kamer en in sommige fracties niet tot onmacht hadden gedwongen. DE TIJD -schrijft: „Voorop staat, dat de regering zelf bij de Kamer een zodanige snelheid van voor bereiding heeft gevraagd dat het wetsont werp vóór het reces zou kunnen worden behandeld. Voorop mag tevens staan dat de regering had kunnen rekenen op een uitvoerig en gedegen voorlopig verslag, waarin de zaak van veel kanten zou wor den beschouwd en waarin veel vragen ten dele al bekend uit het voorafgegaan mondeling overleg zouden worden ge steld. Als minister Scholten thans zegt te hebben gerekend op een voorlopig verslag waarop beknopt kon worden geantwoord, ontkomt men niet aan de indruk dat hij normale voorzienbaarheden plotseling als een verrassing bestempelt." De NIEUWE ROTTERDAMSE COU RANT constateert dat de regering kenne lijk geen voorkeur voor een snelle boven een deugdelijke wetgeving heeft. Anders zou zij de commissie-Franeois niet hebben benaderd, wat zij volgens het blad al eer der had moeten doen. Het blad acht het echter onbegrijpelijk dat de regering desnoods naast het aanhangige, volgens het blad twijfelachtige wetsontwerp niet een regeling heeft voorgesteld die het wer ken voor en het gebruik maken van pira- teouitzendingen strafbaar maakt. „Om kort te gaan: de zwaar drukkende massa van het omroepbestel heeft een tij dige regeling van de reclametelevisie be lemmerd. Nu er dan een piraat voor de kust is gekomen, dringt diezelfde massa in de richting van een nagenoeg overhaas te wetgeving, waarbij zij op kwaliteit niet zozeer let. De regering, van haar kant, wil iets tegen de piraat ondernemen en heeft daartoe een bepaald minder gelukkige greep uit een arsenaal van mogelijke mid delen gedaan. De regering is op een wat laat ogenblik gaan merken dat die greep niet de gelukkigste was, zodat zij er nog eens op gaat studeren. De omroepaanhang wordt daardoor zenuwachtig en blijft drin gen, naar het schijnt vergetend, dat het bestel zelf in hoge mate mede schuldig is aan een toestand, die als het ware een uitdaging voor piraten is." DE TELEGRAAF acht het ordedebat iri meer dan één opzicht beschamend. De hou ding van de P.v.d.A. en A.R. en eèn groot deel van de K.V.P. noemt zij erbar melijk. „Deze politieke partijen gedragen zich alsof het hoogste landsbelang in gevaar is Inspecteur P. H. Lansaat van de Vel eer gemeentepolitie is benoemd tot onder directeur, in de rang van hoofdinspecteur tweede klasse, van de intergemeentelijke opleidingsschool voor Zuid-Holland van de politie te Wassenaar. De heer Lansaat zal naar alle waarschijnlijkheid zijn nieu we functie per 1 september aanvaarden. De heer Lansaat is sinds 1940 bij de Vel sense gemeentepolitie. Aanvankelijk was hij werkzaam bij de administratie. In 1945 volgde zijn aanstelling als inspecteur van politie. Een zeventienjarige jongeman uit IJmui- den-Oost is zaterdagmiddag op de Wester duinweg in IJmuiden op heterdaad betrapt, toen hij een personenauto wilde stelen. De knaap had zich al verscheidene voorwer pen uit de auto toegeëigend. Door onbekende oorzaak is zondagmor gen brand uitgebroken in een kolenopslag bij het station Velsen-IJmuiden-Oost. De brandweer heeft het vuur geblust. gekomen, terwijl een kind weet dat de REM niets anders zal zijn dan een onschul dige tijdspassering, die vergeleken kan worden met een bezoek aan een gezellige film of een avondje kaarten bij de buren." HET PAROOL zegt dat de REM door de ontwikkeling de kans krijgt zich een even grote populariteit te verwerven als Veronica ten deel viel. „Daarmee is dan een voldongen feit ge schapen, dat niet zal nalaten van invloed te zijn op de toekomst van ons radio- en tv-bestel." In de PROVINCIALE ZEEUWSE COU RANT lezen we: „Het regeringsbeleid ten aanzien van de REM is allesbehalve fraai, het is zelfs al lerongelukkigst. Gevolg van deze weinig indrukwekkende en paniekerige politiek is, dat de heer Verolme en zijn vrienden alle kans krijgen om verder te gaan met hun tv-activiteiten. Hoe dat komt? De wortels van het kwaad gaan terug tot in het vori ge kabinet, toen de huidige minister van Justitie zich zo'n vurig voorstander toonde van de commerciële tv. Het lijkt erop als of hij vorige maand tegenstribbelend en met tegenzin aan zijn REM-wetsontwerp is begonnen. Nu, het gevolg is niet uitgeble ven, namelijk een weinig indrukwekkend staaltje van ministerieel beleid. In niet- parlementaire kringen noemt men zoiets „geklungel". REM-geklungel, zogezegd." Het ROTTERDAMS NIEUWSBLAD acht het tenslotte verontrustend, dat zovelen er bij de regering op aandringen, dat zij, wet of geen wet, tegen de REM zal optreden. „Dat getuigt van weinig begrip voor de grondslagen van de rechtsstaat". Irene en Charles Sommige willen met prinses Irene en prins Charles blijven „rellen", ofschoon de prinses zelf en ook ons koninklijk gezin van mening blijken te zijn dat nu de tijd gekomen is om stilzwijgend de eigen fami liegang te gaan. De Nieuwe Haarlemse Courant bijvoorbeeld roept een „God zij dank" uit over het feit, dat de prinses „ondanks hofkringen en waarnemers" toch naar huis is gekomen toen haar vader jarig was, maar maakt zich onmiddellijk daarna ernstig bezorgd over „zoiets kost baars als de huwelijksband", die volgens haar wordt opgeofferd aan de familieher eniging. Deze krant huldigt blijkbaar de mening, dat prinses Irene en prins Charles onmo gelijk behoorlijk getrouwd kunnen blijven, als de prinses op haar eentje4)p reis gaat. Een vreemde achterdocht, die niet ver klaarbaarder wordt als men leest: „Hoe luchtig men daarover tegenwoordig ook denken moge." Is het prille huwelijk dus nu in gevaar als „Carlos" niet dadelijk meekomt naar Holland, de N.H.Crt. is toch bang dat men haar zal verwijten, teveel ineens te wil len. Maar dat verwijt wordt ontzenuwd met te wijzen naar „de spontane ont vangst" die „Elisabeth Muller" van ons land ontving. Het „adieu" kwam maar voor rekening van enkelen", zegt het blad, dat blijkbaar heel gemakkelijk met re kensommetjes omspringt. Vijftienhonderd mensen verwelkomden de prinses, maar we leven tenslotte toch nog met bijna der tien miljoen Nederlanders, over „ons land" gesproken. Als een olifant En om met Iets heel anders te eindi gen: zo tekent Jan-Hein Donner de ne derlaag van de Amerikaan Reshevsky te gen de Hongaar Portisch in de beslissings match om een plaats in het kandidaten toernooi „Reshevsky is blijven staan bij een openingenrepertoire van dertig jaar terug. In de eerste partij heeft Reshevsky niet geweten, welke gevaren het aangenomen damegambiet van het tegenwoordig in zicht voor wit bevat en in de derde partij, die hij tegen zijn gewoonte met 1 e4 open de, ging hij tekeer als een olifant tussen de finesses van de Siciliaanse verdediging. Reshevsky is in deze tweekamp min of meer door de mand gevallen". Als dus Donner in DE TIJD. Voor de organisatoren van het Hoogoventoernooi overigens een fraai succes: de drie niet- Russen, die in het kandidatentoernooi zijn gekomen (Larsen, Ivkov en Portisch), heb ben in januari „getraind" in Beverwijk. Een prachtige propadanda voor het Be- verwijkse toernooi. De Groningse gemeente Bellingwoude vlak bij de Duitse grens gaat zon dag 26 juli internationale speedboatraces houden op een 27 kilometer lang rond het dorp gelegen circuit. Het is de bedoeling er een jaarlijks terugkerend evenement van te maken, te vergelijken met dè TT motorraces te Assen. yr r*' V* De unieke waterweg die Bellingwolde rijk is, heeft geen sluizen of andere ob stakels. De pittige racebootjes kunnen er met een snelheid van 70 tot 100 kilometer per uur onbelemmerd over het water scheren. De twee enige bruggen over het circuit die te laag zijn kunnen zonder bezwaar worden afgenomen. Aan de wedstrijd nemen 50 boten deel. Het is de bedoeling dat deze boten in vier klassen om „De Grote Prijs van Neder land" zullen strijden. De races worden voorafgegaan door waterskidemonstraties. De speedboadraces worden georganiseerd door de gemeente in samenwerking met de Nederlandse speedboatclub. De jaarlijkse herdenking van de Eerste Vrije Statenvergadering van de Staten van Holland op de negentiende juli van het jaar 1572 in de Statenzaal van Dordrecht gaat ook dit jaar gepaard met een toertocht voor automobilisten. Het is de elfde Sta- tentocht in successie. De deelnemers kunnen een keuze doen uit een der startplaatsen en hun route naar eigen inzicht vaststellen. De tocht wordt dit jaar op vrijdag 17 juli gehou den. De deelnemers starten uit en rij den door de steden: Haarlem, Alkmaar, Leiden. Dordrecht, Gorinchem, Oudewa ter, Medemblik, Enkhuizen, Hoorn, Edam en Monnikendam. Voor half twee behoren de deelnemers in Gorinchem te zijn, aan gezien daar een défilé wordt gehouden, dat zal worden afgenomen door de com missaris der koningin in de provincie Zuid-Holland en door de burgemeesters van de twaalf statensteden. De directeur van de Stichting Haarlems Bloei, de heer W. van Willige is de contactman voor de ze autotocht in Haarlem. Aanvoer van maandag In IJmuiden werden maandagmorgen aangevoerd 8160 kisten vis en 17.000 kg. tong. Daaronder waren 1530 schelvis, 290 wijting, 250 gul en kabeljauw, 40 koolvis, 480 haring, 300 kleine kistjes haring, 2050 makreel, 2490 schol, 70 tarbot en 620 varia, alsmede 80 tonnen haring. Prijzen van maandag Per kilogram in guldens: tarbot 4,10 3.50, heilbot 5,505, grote tong 7,406,99, groot middel tong 5,815,43, klein middel tong 6,516,19, tong I 7,457,11, tong II 7,20—6,79. Per 125 kilogram: grote kabeljauw 210 140, middelkabeljauw 146108. Per tien stuks: grote kabeljauw 160108, middel kabeljauw 6856. Per stuk: kreeft 16. Per 50 kilogram: grote en middel schel vis 68, klein middel schelvis 68, schelvis I 65, schelvis II 326,60, gul I 7254, gul II 6548, gul III 2713, koolvis I 39 (koolvis II 2417, grote schol en middel schol 62 58, klein middel schol en schol I 5549, schol II 3926, schol III 2319, schar 23 19, haai 2819, wijting gestript 2312, wij ting dicht 128, haring 2811, makreel 17,20—9, tarbot 176—120, griet 94—86, tongschar 86, hake I 8072, muilen 140 126. Scheveningen De aanvoer in Scheveningen bedroeg maandagmorgen 300 kisten schelvis, 100 wijting, 300 gul en kabeljauw, 650 haring, 500 makreel, 40 schol en 300 kg tong. Nieuwe bepalingen haringaanvoer Door het produktschap voor vis en vis- produkten is aan de schepen die zich op zee bevinden bekendgemaakt, dat met in gang van maandag 6 juli de volgende be palingen van kracht zijn geworden: „De eerste honderdvijftig kantjes gezouten haring kunnen zonder meer worden aan gevoerd. Voor elk kantje meer, tot een maximum van tweehonderdvijftig kantjes, dienen tevens twee kistjes verse haring te worden aangevoerd". Hiermee is de oude regeling vervallen, dat de eerste honderd kantjes vrij konden worden aan gevoerd, met een maximum van honderd vijfenzeventig kantjes. Deze nieuwe regeling zal door de meeste schippers met instemming worden ont vangen, omdat meerdere schepen de thuis reis niet konden beginnen, doordat zij wel de toegestane 175 kantjes, maar niet de voorgeschreven 150 kisten haring aan boord hadden. De laatste dagen werd zo goed als geen haring gevangen en van diverse schippers werd zelfs de klacht vernomen, dat niet eens de kleur van de haring kon worden opgemerkt. Het gemeentebestuur van Bellingwolde bestaat in feite maar uit twee personen, de wethouders mevr. M. Mulder-Fride- richs en de heer K. Nombden, want bur gemeester W. Vasbinder is al geruime tijd ziek. Zij willen de agrarische gemeente die nu nog 5500 inwoners telt, maar die langzaam door emigratie dreigt te ontvol ken, nieuw leven inblazen. Reeds nu gonst het in het anders stille dorp van de activiteiten. De inwoners hel pen daadwerkelijk mee om al die voor zieningen te treffen die voor de verwer kelijking van de grootse plannen nodig zijn. Naast de bouw van aanlegsteigers e.d. wordt er met groot enthousiasme ge werkt aan het in gereedheid brengen van parkeerterreinen voor ruim 10.000 auto's, een overdekte ere-tribune, terrassen, con sumptietenten, een podium voor de hul diging van de winnaars, een muziektent enz. Verder worden er EHBO-posten inge richt, sanitaire voorzieningen getroffen en wordt een geluidsinstallatie langs het cir cuit aangelegd, zodat de toeschouwers van minuut tot minuut op de hoogte kunnen blijven van de posities van de verschil lende boten. PARIJS (AFP) Volgens inlichtingen die langs diplomatieke weg in verschillen de westelijke hoofdsteden ontvangen zijn zou het plan bestaan tegen 20 juli in War schau een kleine communistische topcon ferentie te houden. Als aanleiding daartoe zou de viering van de twintigste verjaar dag van de bevrijding van Polen dienen. De besprekingen tussen de leiders van de communistische partijen zullen gaan om het standpunt in het Russisch-Chinees idolo- gische geschil. Op de conferentie zouden behalve Kroesjtsjev en Gomulka, de leider van de Poolse partij, ook Ulbricht (Oost- Duitsland), Novotny (Tsjechoslowakije), Kadar (Hongarije), Zjivkov (Bulgarije), Togliatti (Italië), Waldeck Rochet en een nog niet nader genoemde Roemeen ver wacht worden. (Van onze correspondent) BONN Een samenraapsel van leden van de Vlaamse beweging, de vroegere Vlaamse S.S. en andere Vlamingen die menen dat Adolf Hitler de kruisridder is geweest die de strijd tegen het communis tische monster uit heilsoverwegingen heeft aangeboden, kwamen zondag voor een bedevaart bijeen in het middeleeuwse stadje Münstereifel in West-Duitsland. Het gezelschap, waarvan sommige leden wa ren uitgedost in kledingstukken die aan uniformen van sationaal-socialistischc or ganisaties deden denken, stond onder aan voering van „verzetsstrijder" Van Ros- sum, die verklaarde in het kamp Amers foort te hebben gezeten en die nu meent dat het zijn roeping was alle mensen van goeden wille samen te smeden voor de strijd tegen het communisme. De plechtigheid werd op het kerkhofje buiten de stad, waar enkele Vlaamse S.S.- ers begraven liggen geopend met fanfare- geschal uit de instrumenten van vier in steenrode fantasie-uniformen gestoken Ant werpse huurmuzikanten, die verklaarden niets met de zaak van doen te hebben. Na het fanfaregeschal volgde een gods dienstplechtigheid, gecelebreerd door een jeuglige priester en opgeluisterd door een meegkomen zangkoortje, hield „verzets strijder" Van Rossum een toespraak. Hij verklaarde dat allen die de strijd tegen het oosten hadden aangebonden, zich dien den te verenigen. Hij wees daarbij op drie in camouflagekostuum gestoken woestelin gen, die aan de strijd in Korea hadden meegedaan. Volgens geruchten bevonden zich enige vooraanstaande leiders van ge heime S.S.-organisaties onder het publiek. Duitse lotgenoten evenwel hadden zich van de bijeenkomst verre gehouden. De toespraak van „verzetsstrijder" Van Ros sum werd nauwlettend beluisterd door een in een parelgrijs kostuum gestoken ambte naar van de criminele recherche, die de enthousiaste spreker af en toe wat moest afremmen, als deze zich, ondanks de do denherdenking, als vreemdeling op Duits grondgebied wat te veel in binnenlandse Westduitse aangelegenheden ging verdie pen. Na afloop van de bijeenkomst verklaar de Van Rossum onder vier ogen, dat een groot deel van de vroegere Vlaamse SS- ers, die de dood in Rusland hebben gevon den, op aandrang van de lagere Vlaamse geestelijkheid indertijd naar het front wa ren vertrokken, om „de communistische draak" te verslaan. Bij het monument voor de gevallenen werden kransen gelegd en enige zwarte, gepassioneerde mannen zwoeren dure eden in het Kroatisch en Hongaars. Nederlandse S.S.-ers kwamen niet aan het woord. Wel werd na afloop na „De Vlaamse leeuw" ook het zesde couplet van het Wilhelmus door de Ant werpse fanfareblazers ingezet, dat door enige in Duitsland wonende Nederlandse ex S.S.-ers werd meegezonden. Daarna verdween het gezelschap zonder ook maar één blik te hebben geslagen op de graven op het „Heldenkerkhof" achter het monu ment. Een dag voor deze plechtigheid had de Vereniging van Vervolgden door het nazi regime in Duitsland in het dorp Münster eifel een protestbetoging gehouden. De be togers droegen borden met zich, waarop te lezen stond: „Denk aan Sachsenhausen" en „Nooit meer Auschwitz". Hoewel de Vlaamse betogers de volgende dag bleken te beschikken over een luidsprekerinstalla tie, was een dergelijke apparatuur de oud gevangenen ontzegd, met de mededeling dat Münstereifel een „Kurort" is, waar de bezoekers niet mogen worden ge stoord. De Belgische vereniging van Duit- (Van onze correspondent) LONDEN President Nkroemah van Ghana die in verband met de moeilijkhe den in Tanganyika en Nigeria van plan was niet naar Londen te komen voor de gemenebestconferentie heeft besloten dit toch te doen. Hij zou zondag vertrekken. Volgens de Sunday-Telegraph zouden Ghana en enkele andere Afrikaanse leden van het Gemenebest ermee hebben ge dreigd gezamenlijk uit het Gemenebest te treden, tenzij Engeland een duidelijker houding aanneemt ten opzichte van Zuid- Rhodesië en Zuid-Afrika's apartheid. Dit bericht moet echter met een korrel tje zout worden genomen. Wel hebben de Afrikaanse ministers van Buitenlandse Za ken de ongebruikelijke stap genomen om voor de Gemenebest-bijeenkomst gezamen lijk overleg te plegen over de beide pro blemen welke voor hen het zwaarste gel den op deze conferentie, namelijk Zuid- Rhodesië en Zuid-Afrika. Zij schijnen ech ter niet van plan te zijn om de zaken voor Engeland moeilijker te maken dan ze al zijn. Het is echter begrijpelijk dat zij zich bezorgd maken over de toekomst van het Gemenebest als Zuid-Rhodesië mocht be sluiten eenzijdig de „blanke" onafhanke lijkheid uit te roepen. Nkroemah gelooft dat Ian Smith, Zuid-Rhodesiës premier, besloten heeft in de herfst met Engeland en het Gemenebest te breken. De Britse regering hoopt echter nog dat op de Gemenebestconferentie een botsing hierover kan worden vermeden. se concentratiekampslachtoffers had schrif telijk bij de Westduitse autoriteiten gepro testeerd. In een telegram aan het stads bestuur van Münstereifel en staatsoverheid zei de vereniging: „In naam van onze doden protesteren wij tegen de bijeen komst van de voormalige S.S. in Münster eifel die beledigend is voor de slachtoffers van de S.S. Wij vragen dat de bijeenkomst zal worden verboden". In de nacht van zaterdag op zondag is de kantine van de koninklijke textielfabrie ken gebr. Van Heek (Schuttersveld) totaal afgebrand. De schade wordt geschat op circa honderdduizend gulden. De avond tevoren had een korfbalvereni ging er een feestje gegeven. De oorzaak is nog niet bekend. Bij de brand gingen kostbare sierbekers, die door verschillende clubs zijn gewonnen en die in de kantine in grote kasten hin gen, verloren. De brand werd omstreeks half één ontdekt. De brandweer kon tegen de brand de kantine was van hout op getrokken niets uitrichten. Baanstraat 34 - Beverwijk vraagt voor direct Voor onze huisdrukkerij (klein-offset) zoeken wij een (circa 16 jaar) dat belangstelling heeft voor een interessante, afwisselende werkkring. In belangrijke mate zal zij haar aandacht moeten gaan besteden aan de fotografische afdeling. Vijfdaagse werkweek in een boeiend, plezierig, klein (maar flink groeiend) bedrijf. Kom eens langs (tot vijf uur 's middags). Van der Zwaagstraat 16, IJmuiden Vereeniging tot Verspreiding der Heilige Schrift Nu ook met Simca 1000 Als O op reis wik den koopt U aan het loket een kaartje. Maar als U een piano, een motor fiets of wèt da»» eok wift verkopen din plaatst U een Westergracht 13 - Haarlem - Telefoon 02500 - 2015S INKOOP - INRUIL - GARANTIE - TAXATIE MERCEDES 300 SE Cabriolet, uniek, als nieuw 1963 MERCEDES 220 S. kleur zwart, zeer mooi 1960 CHEVROLET IMPALA Sedan, als nieuw 1963 CHEVROLET BEL-AIR Sedan, zwart zéér mooi1961 CHEVROLET IMPALA Coach met schuifdak 1959 JAGUAR MK X met schuifdak, staalblauw '62/1963 FORD THUNDERBIRD, kleur zwart 1961 FORD ZEPHYR Sedan 4 cyl., schuifdak 1962 STUDEBAKER LARK 60 SL Cabriolet 1960 OPEL KAPITAN DE LUXE 1960 OPEL REKORD, 24.000 km, als nieuw 1962 SKODA OCTAVIA, 'n prachtwagen, als nieuw 1960 PORSCHE S 90 met schuifdak 1960 MERCEDES 190 SI met zomer/winterkap, zéér mooi 1960 AUSTIN HEALEY 3000 MK II, als nieuw 1962 Ingeruild CHEVROLET BEL-AIR 1956 - VAUXHALL VELOX 1958 Dagelijks geopend tot 22.00 uur. Zondags tot 16.00 uur. Profiteer van een zeer bijzondere aanbieding Tricel imprimé, de meest gevraagde modestof van dit seizoen. Kies uit een enorm assortiment van prachtige dessins in alle moderne kleurstel lingen. Normaal per meter 7.90, als speciale aanbieding voor fantastisch lage prijs AMSTERDAM HAARLEM DEN HAAB op DINSDAG 7 JULI 1964 - 's avonds van 7.00—8.30 uur in het Gewestelijk Arbeidsbureau, Kleine Houtweg 18, Haarlem Schriftelijk kan gesolliciteerd worden aan: Hendrik Figeeweg 1 - Haarlem - Telefoon 11845, toestel 16) PLAATS 'N Byvti» f Z1!, •-•-«f-.T UI

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 4