Haarlem heerlijke aardappelpuree Actief Blauw wast^dooren door V/ïï zoals wij het fotografeerden zoals onze ontwerper het tekende zoals u het moet zien verrast u met: U schilt uw aardappelen voortaan zó aanmengen-roeren-klaar Morgen openen wij onze nieuwe meubelzaak in het pand Anegang 39. Wij willen u vandaag al laten zien hoe mooi en ruim ons gebouw is. Onze ontwerper maakt echter altijd alles mooier dan het is. Wij zelf kunnen niet fotograferen, zoals u ziet. Daarom, kom kijken en zie hetzoals u het moet zien. U zult dan vaststellen dat Maranka Meubelen op drie zeer .grote verdiepingen een grote keus in uitsluitend zeer goede meubelen te bieden heeft. Meubelen, die sterk variëren in stijl en vormgeving, doch die allen duidelijk één zijn in een opvallend hoog kwaliteitsniveau. U zult dan ook ervaren dat u bij Maranka Meubelen kunt kijken, keuren en kiezen in alle rust en in een sfeer van gezelligheid, die de wezenlijke funktie van meubelen passend illustreert. Maranka Meubelen wil zijn een nieuwe mogelijkheid in de woninginrichting. Een meubelzaak voor mensen die, ongeacht hun smaak, waarde hechten aan stijl, niveau en degelijkheid. Een zaak waar u zich thuis zult voelen - de koffie is de gehele dag bruin en de frisdranken koel! - en waar u de zekerheid heeft, deskundig en in overeenstemming met uw specifieke wensen te worden geadviseerd. Wij nodigen u dan ook dringend uit ons morgen, of in elk geval zeer spoedig te komen bezoeken. Dat wij u bij voorbaat hartelijk welkom heten is méér dan een frase. MARANKA .„Tue aardappelpuree Aardappels schillen, wassen, koken, stampen is er allemaal niet meer bij. Met STOCKI aardappelpuree (van Knorr) heeft u puree in een handomdraai. En waarom juist STOCKI van Knorr? Om dezelfde reden waarom u Knorr soepen en Knorr Aromat gebruikt. Wat van Knorr is, is nu eenmaal juist dat belansrrijke beetje lekkerder. tijdelijk ^Voorlopig uitsluitend verkrijgbaar in de provincies Noord Holland, Zuid Holland en Utrecht

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 20