DWS zet het kampioenselftal in om Telstar in toom te houden Haarlem-FC Zaanstreek gaat een gevulde tribune opleveren Irina Press evenaarde weer het wereldrecord 80 m. horden Van der Touw opnieuw te snel voor de wereldkampioen Sercu Misschien JANNY VAN EYCKVOS ik Gerda nooit Bijzondere drukte op de trajecten Veisen - Amsterdam en Zaandam - Haarlem Kermisprogramma op Alkmaarse baan Keizer Hirohito op de Spelen Honkbal via radio Valerie Brumel geen kampioen Schimmer zeilde naar Europese titel Flying jr. Mevr. Benedictus dressuurkampioene van meter in Telegram NOC over schermsters naar Japan Zes HFC-ers onderscheiden ZATERDAG 29 AUGUSTUS 1964 13 Opstellingen Brundage. niet positief in de Duitse kwestie 99 Jarenlang Vergelijken Geen kop Jan Dassen Jubileumfeest is ingezet Meer dan gewone belangstelling bestaat er voor de voetbalwedstrijden DWS-Telstar en Haarlem-FC Zaanstreek. Het zal onge twijfeld diukker zijn op de wegen en in de treinen op de trajecten Velsen-Amster- dam en Zaandam-Haarlem. Uit de Zaan streek bijvoorbeeld komen zeker 3.000 sup porters naar de wedstrijd kijken, die hun F.C. tegen Haarlem speelt. Dat Telstar in de eredivisie beslist een gevaarlijke tegenstander zal zijn voor wel ke club dan ook is niet zo maar een ver- Telstar (uit tegen DWS): Stuy; Liptak, Kort, Brom en Pirovano; Daniels en Van Wijk; Van der Kuil, Boekestein, Beke, Van Wijk en Segers. Haarlem (thuis tegen FC Zaanstreek): Van Heeswijk; Duwel en Maas; Wen- tink, Berendregt, Clavan; Bons, Peijs, De Oude, Steur en Jonker. onderstelling. De zege in de eerste compe titiewedstrijd op ADO heeft de hoop in de supportersharten omgezet in vaste over tuiging en heeft bij buitenstanders de me ning doen post vatten, dat Telstar goed is. DWS zal daarom alle eigenschappen, waar over een landskampioen de beschikking heeft, aan moeten wenden om de eigen schare tevreden te stellen en Telstar te verslaan. Het doet dit met het elftal, dat vorig seizoen het kampioenschap behaalde en zonder nieuwelingen Van Lier (gebles seerd) en Aardse (in het tweede). De op stelling van de Amsterdammers is: Jong bloed; Pijlman en De Jong, Israel, Schrij vers en Burgers; Geurtsen, Lenz, Tem ming, Vonhof en Hollander. Bij Telstar heeft men nog niet de be schikking over een geheel herstelde Althof. Men wilde geen risico nemen, ook al niet omdat men verwachtte dat de ex-Blauw Jaski (ex-Haarlem) kanon van Zaanstreek Zondagmiddag (1.30 uur) draait Alkmaar weer en de baan doet dat op volle toeren met haar traditionele kermisprogramma. Tientallen paarden uit het gehele land vullen de nummers, waarvan de Grote Kermis-prijs de grote attractie is. Over de ruim drie kilometer lange afstand zullen tien Nederlandse paarden te kampen krij gen tegen de 3-jarige Amerikaan Azalea Hanover, die ondanks enorme kwaliteiten in Duitsland, niet in ons land heeft kun nen winnen. Haar enorme stayerscapaci teiten zullen haar in Alkmaar de zege kunnen brengen, temeer daar haar rijder hier zijn tactiek van afwachten op deze kleine baan met vele bochten tot een suc ces kan brengen. Yell en Zombro schijnen de zwaarste concurrenten, gevolgd door outsider Walter Mitty. Bijzonder goed is ook de Achtbaan-prijs, waarin de Ameri kaan Merrie Belle evenmin kansloos staat. Haar gebrek aan uithouding verhoogt de kansen van Albatros en Ydolius. Voor de beginnende en minder succesvolle ama teurrijders is er de Toekomst-prijs. De paarden die zij te rijden krijgen zijn echter allerminst beginners. Indien Adios K een normale verrichting laat zien is hij niet te achterhalen. A Reine Kinley en Yackie Moore kunnen dan hun handicap niet in lopen. Outsider is Zypani. Het openings nummer met verscheidene debutanten kan een zege worden voor Captain Kinley, ge volgd door Bernostara en stal Dob. De Carrousel-prijs heeft Athos Signal binnen zijn bereik, daar de klasse van August Norton niet zo hoog reikt. In het nummer voor 3-jarigen kan de snel opkomende Calumet d'Aster naar de tweede seizoen zege snellen. Chris je Norton en Columet V lijken op papier het gevaarlijkste. Spannend zal het eveneens toegaan in de Lachspiegel-prijs. De snelle Anton kan van de gunstigste plaats starten, waardoor hij de achteropkomende paarden kan blijven controleren. Buziau Norton en Zephy Scotch zullen hem echter voortdurend blij ven bestoken. Alchimist met zijn abonne ment op de tweede plaats krijgt in de ruim 2300 m. lange Kop van Jut-prijs op nieuw een eerste kans als zijn rijder de zaken in het begin maar wat energieker aaanpakt. Doet hij dat niet dan wordt Aspacia eerste. Outsider is Atlas. De 2- jarige Donderdag maakte een uitstekend debuut. Hij behoeft dit slechts te herhalen om Duranie Frances en Dharma Magowan op de plaatsen te houden. Outsider is Daney O. Motorsport. Ton van Heugten uit Amers foort zal de plaats innemen van Bert de Wit in de 39e internationale motorzesdaag- se, die van 7 tot en met 12 september bij Erfurt (Oost-Duitsland) wordt gehouden. De Wit werd door een beenbreuk uitge schakeld. Witter in het hem goed bekende stadion extra stevig zou werke'n. Men wil Althof geheel laten opknappen voor het duel van volgende week, thuis tegen MVV. Immers en Bakker (die zijn plaats aan Boekestein moest afstaan) staan reserve. Vijftienhonderd mensen hebben al kaart jes gekocht voor de wedstrijd, die hun F.C. Zaanstreek tegen Haarlem zal spelen; drie duizend mensen verwacht Zaanstreek-ma nager Klaas Molenaar als totaal suppor tersaantal. Dat publiek gevoegd by de Haarlemse belangstellenden (gisteravond waren de zitplaatsen bijna alle verkocht) zal een Zaanstreek-elftal aan 't werk zien, dat in dezelfde opstelling vorige week zes goals tegen PEC maakte en geen enkel doelpunt van PEC toestond. Dat team is: Schouten; Smit en Ouderland; Kers- sens, Cees Molenaar en Van Veen; De Ja ger, Jaski, Groot. Van Vlierden en Cle ment. Slechts doelman Schouten, spil Cees Mo lenaar, rechtshalf Kerssens en linksbinnen Van Vlierden kwamen ook vorig jaar al voor KFC uit. De overige spelers zijn van Ajax (Smit, Ouderland, Van Veen), Blauw Wit (Clement), DWS (De Jager) en Haar lem (Jaski) afkomstig. Vooral naar Fred Jaski zal de Haarlemse belangstelling uit gaan. Vorige week maakte hij drie doel punten, evenveel als Bruin Steur voor Haarlem (dat toen ook zes maal in totaal scoorde), voor wie Jaski in de transfer periode is geruild. Haarlem heeft Peijs opnieuw in het elf tal opgesteld. Afgelopen zondag speelde hij niet mee, omdat hij te laat uit Haarlem naar het Tubantia-veld afreisde. De Oude sukkelde aan het begin van de week met een enkelblessure, maar momenteel is hij al weer genezen. Als voorwedstrijd en als trekpleister, teneinde het publiek tijdig naar het Haar- lem-veld te krijgen, wordt gespeeld de wedstrijd Haarlem 2DWV. De Japanse keizer Hirohito en keizerin Nagako zullen de opening van het I.O.C.- congres op 6 oktober a.s. in Tokio bij wonen. Tevens zal het keizerlijke echt paar aanwezig zijn tijdens de Spelen. De keizer een verwoed honkbal-fan bezoekt daarmee voor de eerste maal in zijn leven officieel een sportwedstrijd. Dick van Rijn verzorgt een serie radio reportages over de Europese honkbalkam pioenschappen, welke van vandaag tot en met zondag 6 september worden gehouden. Zaterdag 29 augustus. KRO-uitzending van 17.55 tot 18.00 uur. Beschouwingen over de openingsceremonie en de wed strijd ItaliëZweden. Zondag 30 augustus. KRO-uitzending van 16.00 tot 16.05 uur, AVRO-uitzending van 16.50-16.55 uur en de VARA tussen 18.05 en 18.30 uur. Verslag en beschouwing van de wedstrijd NederlandSpanje. Maandag 31 augustus. VARA-uitzending van 17.55 tot 18.00 uur. Beschouwing over de wedstrijd ItaliëFrankrijk. Dinsdag 1 september. AVRO-uitzending van 18.15 tot 18.20 uur. Beschouwing over de wedstrijd FrankrijkSpanje. Woensdag 2 september. VARA-uitzending van 17.45 tot 17.50 uur. Beschouwing over de wedstrijd NederlandZweden Donderdag 3 september. AVRO-uitzending van 18.15 tot 18.20 uur. Beschouwingen over de wedstrijden FrankrijkZweden en SpanjeItalië. Vrijdag 4 september. VARA-uitzending van 12.15 tot 12.20 uur. Beschouwing over de wedstrijd NederlandFrankrijk. Zaterdag 5 september. KRO-uitzending van 17.55 tot 18.00 uur. Beschouwing over de wedstrijd SpanjeZweden. Zondag 6 september. KRO-uitzending van 16.00 tot 16.05 uur, AVRO-uitzending van 16.50-16.55 uur en de VARA tussen 18.05 en 18.30 uur. Verslag en beschouwing van de wedstrijd Nederland—Italië. Irina Press, die met de Britse Betty Moore en de Oostduitse atletes Gisela Bir- kemeüer en Karin Balzer het wereld record op de 80 meter horden (10,5 sec.) deelt, heeft vrijdag op de tweede dag van de Russische atletiekkampioenschappen te Kiev wederom 10,5 sec. voor zich laten af drukken. Zjj finishte met 0,2 seconde voor sprong op Bystrova en Larionova, die bei den op 10,7 sec. uitkwamen. Ook in de finale 100 meter heren ging het hard. Winnaar werd Nikolai Politiko in 10.2, op de tweede en derde plaats ge volgd door Ozolin en Tuyakov, die béiden 10,3 sec. liepen Kampioen op de 110 meter horden werd Mikhailov met een tijd van 13,8 sec. Behalve voortreffelijke prestaties was er ook sensatie. Wereldrecordhouder hoog springen (met 2,28 m.) Valeri Brumel werd verslagen door de Olympische kampioen 1960, de thans 31-jarige Robert Shavla- kadze. Weliswaar bereikten beiden een hoogte van 2,17 meter, maar Shavla- kadze reeds bij zijn eerste poging en Bru mel bij zijn derde. Het kogelslingeren werd gewonnen door Bakarinov met de nieuwe Russische recordworp van 69,55 meter, welke tevens 's werelds beste jaarprestaitie is. Het oude record stond met 68,95 meter op naam van de Olympische kampioen van Rome, Rudenkov. Houder van het wereldrecord is de Amerikaan Conolly met 70,67 meter. De president van het Internationale Olym pische Comité, de Amerikaan Avery Brun dage, die door de Olympische comité's van West- en Oost-Duitsland was gevraagd als scheidsrechter op te treden om enkele geschilpunten over de samenstelling van de gezamenlijke Duitse Olympische équipe op te lossen, heeft in zijn uitspraken een weinig positief geluid laten horen. Een dag na zyn negentiende verjaardag is onze landgenoot Toon Schimmer Euro pees kampioen in de Flying juniorklasse geworden. De laatste race van deze op de Loosdrechtse plassen gehouden titelstryd eindigde in een overwinning van een an dere Nederlander, Simons. Annelies Vun- derink werd tweede. De officiële einduitslag luidt: 1. en Euro pees kampioen: Toon Schimmer (Ned.) 7620 pnt., 2. Jan van Hellemond (Ned.) 6590, 3. J. Simons (Ned.) 6092, 4. Frits Meeuwissen (Ned.) 5461, 5. D. Dudok van Heel (Ned.) 5243, 6. Annelies Vunderink (Ned.) 5219, 7. Risso Fabio (It.) 5076, 8. Per Spilling (Noorw.) 5010. De Nederlandse honkbalploeg doet even wat aan ontspaning in de bar van het Milanese motel, waar men logeert. V.l.n.r.: Leysner, Richardson, Dom, Blom, De Groot en Maat. Ach ter: Peters, Hoffman, Kops en Van 't Klooster. Zondag komt de Neder landse ploeg voor het eerst aan slag. (Exclusieve foto Haarlems Dagblad) Mevrouw F. BenedictusLieftinck uit Putten heeft vrijdag het tijdens het inter nationale concours hippique te Groningen gehouden Nederlandse kampioenschap dressuur gewonnen. Zij behaalde met Lor- bas 619 punten. De twee gezusters Van Doorne bezetten de tweede en derde plaats. De uitslag luidt: 1. en kampioene van Ne derland: mevrouw F. BenedictusLief tinck (Putten) met Lorbas, 619 punten; 2. mej. A. van Doorne (Deurne) met Maestoso Brecia, 582 pnt.; 3. mej. T. van Doorn» (Deurne) met Favory Elbina, 570 pnt.; De Nederlandse amateurbaanploeg, waarin verscheidene Olympische kandida ten zijn opgenomen, heeft vrijdag op de Rocourtbaan in Luik tegen België voor enkele voortreffelijke prestaties gezorgd. De Haagse sprinter Piet van der Touw, die vorige week in Amsterdam voor een daverende surprise zorgde door wereld kampioen Sercu op fraaie wijze te ver slaan, herhaalde dit huzarenstukje in Luik. Sercu was in de tweede manche kansloos tegen de rappe Nederlander. Daarvoor ver loor de Rotterdammer Aad de Graaf van „Wanneer ga je Gerda Kraan eens voorby?!" Even is het stil in de huiskamer aan de Oude Loosdrechtseweg in Hilversum. Even kykt Janny van Eyck-Vos me ernstig aan. Dan klinkt weer de bekende lach van de vroiyke en vriendeiyke atlete, gevolgd door: „Misschien dit weekeinde in de wedstrpd Benelux—Frankrqk.waarschyniyk nooit!" Ineens verdwynen de lachplooien in haar wangen, komen verticale rimpels boven haar neus: „Eigeniyk is het een nare vraag!" Snel reageert echtgenoot Eric van Eyck: „Kyk dat is nou precies myn vrouw. Zy vindt het in de eerste plaats sneu voor Gerda als het haar zou lukken. Dat is het nou, wat my woedend kan maken. Zy denkt teveel aan anderen. Als ze een goede tyd maakt, waar haar trainer dol gelukkig mee is, is haar eerste reactie: Wat leuk voor hem hè!" „Dat is toch ook zo", zegt Janny zacht, „die man werkt er keihard voor om my zover te krygen. Voor me zelf vind ik het ook wel leuk, maar het doet me veel minder". „Maar met die mentali teit bereik je nooit de top!", roept haar man wanhopig. „Weet ik niet. Ik heb er in ieder geval Tokio mee verdiend", glimlacht Janny biy om de gevonden matzet, „ik heb er in ieder geval mee bereikt, dat Gerda me naar die 2.07 getrokken heeft af gelopen zondag in Beverwyk. Ze kwam zelf naar me toe met de vraag hoe ze me het beste kon helpen om nog eens binnen de limiettyd op de 800 meter te lopen. Door de eerste 400 meter in 62 seconden te lopen, heb ik geantwoord. Als je me voorby kunt, moet je het doen, zei ze ook nog. Toen heb ik gezegd: Nooit!" „Gerda trok me op die eerste 400 meter positie kan verrassen. Men vergeet echter precies in 62 seconden, gaf mij de kans dat ik dan een Europees kampioene moet soepel en met zo weinig mogelijk krachts- verrassen. Daarom herhaal ik nog eens inspanning een basis te leggen voor een met nadruk: het tweede deel van mijn ant- goede totaaltijd. Ik durf nu rustig te zeggen, woord: waarschijnlijk nooit! Weet je wan- dat ik nog nooit zo'n zeker gevoel gehad neer ik Gerda werkelijk klop? Als ik haar heb om langs Gerda te komen als in die in de finale van Tokio voorblijf Maar ga race op ongeveer 100 meter voor de finish, nu eens de tijden vergelijken. En ga eens Maar ook kan ik je zeggen, dat ik nooit internationale wedstrijdervaring verge- zo zeker heb geweten, dat niet te mogen lijken! Twee jaar geleden in Belgrado liep doen als op dat moment. Vergeet namelijk ik voor het eerst een groot stadion met niet als het me gelukt zou zijn, want duizenden mensen in. Daar brachten ze me niemand weet welke reserves Gerda Kraan officieel naar de startplaats. Ik schrok me op dat moment nog had dat ik haar dan toen het weet-niet-wat. We liepen de eerste niet alleen de nationale titel zou hebben 100 meter in banen. Ik lootte baan 1 Na afgesnoept, maar ook de last op haar die 100 meter streek het hele lopersveld schouders nog zwaarder had gemaakt", op me neer, werd ik ingesloten en zelfs „Na haar Europees kampioenschap in half buiten de sintelbaan geëlleboogd Zo- Belgrado verwacht iedereen Olympisch iets kan Gerda niet overkomen, daar heeft goud van haar. Ze werd door iedereen op ze te veel ervaring voor. Mij na dit geval handen gedragen, overal uitgenodigd. Liep 0ok niet meer, maar er kunnen zich andere elke race zoals ze die lopen wou, won situaties voordoen, die ik niet weet op te onbedreigd van kop af. Dit seizoen werkt i0SSen, omdat ik te weinig wedstrijden in ze naar een topvorm in Tokio toe. Omdat het buitenland heb gelopen te weinig inter- haar tijden beneden de (te) hooggestelde nationale routine heb De uitnodigingen verwachtingen blijven, omdat ze enkele uit het buitenland zijn altijd voor de beste keren geklopt is roepen velen plotseling ach en wee, denken velen alleen aan zich zelf als ze zeggen: daar gaat ons goud. Weinigen denken aan Gerda, die stug door moet gaan volgens het door haar trainer, de heer Rinkel, opgestelde schema, die nederlagen en voor publiek teleurstellende tijden moet wegslikken om het vertrouwen op een nummer" m leeg te lopen. Proberen zeg ik met opzet, daan heb, de eerste 400 meter vooraan liep omdat me dat heel moeilijk valt. In Bel- en daarna het hele veld aan me voorbij „Ik heb jarenlang geleerd, dat dat op grado lukte het me, daar was ik, toen ik zag trekken. Voor mij is de tweede of der- mijn nummer Gerda Kraan is. Dat ik on- over de finish kwam, misselijk van moe- de positie in de kop de beste plaats zegt dan;ks dat toch doorgegaan ben op de heid. Dat was echter de eerste en tot nu ook mijn trainer van de Gooise Atletiek m het trainmgsplan te houden. Iedereen 800 meter was met zozeer in de hoop eens toe enige keer. Zoals bijvoorbeeld die En- Club de heer Veereschild bemoeit zich met haar, praat over haar, Gerda voorbij te komen, als wel om de gelse meisjes dat kunnen, je zo inspannen, In Tokio zal het hard gaan en zwaar ziin terwijl Gerda het liefst op zichzelf is, alleen simpele reden, dat ik van trainen houd. dat je enkele meters na de finish in elkaar ook al omdat de series halve finales en traint, weinig woorden gebruikt en daar- Dat ik bly ben als ik op een baan kan ren- zakt, dat lukt mij nooit. Gerda geloof ik finale in drie dagen afgewerkt moet wor- nen, zonder direct aan winnen te denken, ook niet. Die heb ik tenminste ook nog denals ik tenminste de serie overleef Natuurlijk zijn die wedstrijden nodig, wil nooit helemaal „op" gezien. Misschien komt Voor het echter zover is wacht ons nog ik ook graag eens winnen, maar het de hele dat omdat wij zo'n goede conditie hebben een behoorlijk zwaar programma. Het ko- week bezig zijn met atletiek geeft in feite als 800 meter-loopsters". mende weekeinde dus die wedstrijd Bene door stug lijkt. Men maakt het haar bijna onmogelijk vertrouwen in Tokio te houden. En daar zou ik aan mee moeten doen „Wanneer ga je Gerda voorbij, vroeg u de grootste voldoening. Daarom heb ik zoals vele anderen wel nog nooit een traan gelaten als een wedstrijd me teleur- mij. „Ik zei toen: misschien dit weekeinde ste^e- als Gerda zich teveel concentreert op die Uiteraard is het een hele eer om naar Frangaise Dupeureur, die haar verslagen Tokio te mogen. Ik zal daar uiteraard mijn op de eerste Engelse kampioenschappen. 20 Aaar Tokio", heeft en ik haar misschien vanuit derde uiterste best doen proberen me volkomen waaraan ik deel mocht nemen, het wel ge- luxFrankrijk de week daarop Neder landEngeland, dan een gewone compe titiewedstrijd en vervolgens een interland „Ik ben ook geen koploopster. Durf ge- tegen Oost-Duitsland. Voor ons is er geen woon de kop niet meer te nemen, nadat ik rustpauze, rennen wij van de wedstrijden naar Tokio". de Belg van den Berghe. In beide laat ste manches stelden de Nederlanders te leur: Van der Touw werd door Van den Berghe geklopt De Graaf boog voor Sercu. Voor een tweede Nederlands succes was de Amsterdamse stayer Jaap Oudkerk verantwoordelijk. De zege die hij in Luik behaalde, moet hem bijzonder veel genoe gen hebben gedaan. Een week geleden werd hij in Amsterdam het slachtoffer van een ruzie tussen gangmakers, waar door hij de overwinning, die hem in feite niet meer kon ontgaan, toch nog prijs moest geven. Ditmaal nam Oudkerk geen halve maatregelen. Hij beheerste het ge hele veld en finishte met grote voorsprong op de Belg Audiffret (2e) die in 40 kilo meter 225 meter was achtergeraakt. Da Belgische wereldkampioen op de achter volging. Jean Walschaerts werd derde op een ronde en 450 meter. De Nederlandse achtervolgingsploeg pro longeerde zijn zege op de Belgen. Evenals in Amsterdam waren ook in Luik de Bel gen Stevens, Criel, Lheureux en Robben kansloos tegen het Nederlandse kwartet, bestaande uit Groen, Schuuring, Koel en Nikkessen. De Nederlanders maakten een tijd van 4.41.9 en reden de Belgen daar mee op 50 meter. Tenslotte revancheerde Sercu zich voor zijn eerder op de avond geleden nederlaag door een match a quatre tegen Van den Berghe (2), De Graaf (3) en Van der Touw (4) te winnen in de tijd van 11,6 seconde. Het Nederlandsch Olympisch Comité heeft het organisatie-comité te Tokio tele grafisch verzocht of een nationale inschry- ving schermen dames, welke uiterlijk 16 augustus in Tokio moest zyn, doch door een nalatigheid van de Koninklijke Neder landse Amateur Scherm Bond achterweg» bleef, alsnog kan worden geaccepteerd. Dit telegram loopt niet vooruit op d» vraag of schermsters al of niet voor uit zending in aanmerking komen, doch be oogt slechts een poging tot rectificatie van een verzuim van het KNASB-secretariaat. De jubileumfestiviteiten van HFC, dat 15 september 85 jaar bestaat, is gister avond ingezet met een feestelijke alge mene leden-vergadering in de Kroonzaal van Brinkmann. Tijdens deze zeer druk be zochte bijeenkomst uit alle delen van het land, maar ook van buiten de grenzen waren HFC-ers naar Haarlem gekomen werden zes leden wegens hun verdien sten met een onderscheiding geëerd. De oud-voorzitter G. H. Kaars Sijpesteyn die van 1912 tot 1920 ook bekendheid kreeg als doelverdediger en achterspeler, werd benoemd tot erelid. Het lidmaatschap van verdienste was hem al eerder ten deel gevallen. H. van Beem, sinds vel» jaren elftalleider, werd tot lid van ver dienste benoemd. F. Kotte, M. Kruyff, N. Eldering en F. Schotte, vier bekende HFC- ers en steunpilaren van de club, werden gehonoreerd met de gouden clubspeld. De vice-voorzitter en het erelid mr. A. H. van den Berg sedert 1932 maakt hij deel uit van het bestuur die te ken nen had gegeven nu voor zijn bestuurs functie te willen belanken, kreeg van voor zitter J. P. van Baasbank alle lof toege zwaaid voor het werk, dat hij gedurend» vele jaren in het belang van HFC tot stand heeft gebracht. Met de benoeming van P. Ligtenstein werd in de vacature voorzien. Het jubileumfeest wordt vandaag op de velden aan de Spanjaardslaan voortge zet met een mixed-voetbaltoernooi voor as piranten en junioren. Vanavond viert de jeugd feest bij Brinkmann. Morgen zijn er jeugdatletiekwedstrijden en wedstrijden voor senioren om de Mulierbeker en doel- schieten voor leden beven de veertig jaar.

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 13