Schockemöhle de beste ruiter op eerste dag CHIO Rotterdam Coach Archie Allen bespaarde de Zweden een honkbalfiasco Noorse student Pedersen wierp speer over droomgrens: 91.72 m. Nederlanders lootten gunstig voor ploegentijdrit amateurs RCH lootte tegen Ajax voor de Nederlandse voetbalbeker Nederlandse zege werd gemakkelijk behaald Oud grapje van Hudson John deed het nog goed Duidelijke zege van Post in België Nederlandse damestennisploeg verloor van Fransen Stadions gaan te klein worden Sterk viertal is overtuigd van de eigen kracht Scholte leidt in biljarttoernooi te Antwerpen Roy Saari onder 17 minuten op 1500 meter vrije slag Europees voetbal DONDERDAG 3 SEPTEMBER 1964 19 Scheidsrechters Voetballen Zweedse pop Oostduits Olympisch team sterker dan Fortuna '54 Blom en Peters Zoetermeer in vooraan monty-coats 39.50 50.- Telstar speelt uit tegen Zwartemeer Voetbal in Engeland Tokio lonkt ook voor de springruiters en de voltallige Olympische équipes van Duitsland en Amerika hebben het woens dag begonnen jaarlijkse concours hippique te Rotterdam gekozen als laatste test i voor de Spelen Ofschoon op de eerste dag stellig niet alle troeven werden uitge- speeld, werd in het eerste springconcours, dat om de prijs van de Rotterdamse joc keyclub, waarin elke ruiter met 2 paarden uitkomt, toch al reeds enigszins duidelijk wie Olympische troefkaarten in handen hebben. De overwinning was voor Alwin Schocke möhle van de Duitse Olympische ploeg, die onder de eerste vier nog een tweede representant had, namelijk jlermann De Zweedse eerste honkman Ekman (op de grond) en zijn werper Heberg (7) trachten de Nederlandse slagman De Groot (11) uit te maken. De Italiaanse scheidsrechter Pette- ner (rechts) verklaarde De Groot „in". (Van onze speciale verslaggever) Het Nederlands honkbalteam heeft zijn tweede wedstrijd achter de rug. Van Zweden wonnen de Nederlanders met 19—4 na 8 innings. Peters, Temeuzen en Dom waren de Nederlandse werpers. Peters hield de Zweden van de honken, Temeuzen kreeg twee runs tegen even als Rudi Dom, die twee innings wierp Manager Archie Allen bespaarde de Zweden een fiasco en hield Boudewijn Maat, Leo Kops en de werpers Hoff mann en Beidschat in de dugout. Tromp was de beste Nederlandse slagman. Hij gaf vier honkslagen uit zes beurten. Hanny Urbanus was het produktiefst met vier binnengeslagen en evenzoveel gescoorde runs. Dat de Zweden geen schijn van kans maakten tegen het Nederlandse team was tevoren bekend. Archie Allen heeft daar re kening mee gehouden. De Nederlandse ploeg speelde geheel vrij. Zij mochten doen wat zij wilden. Behalve de werpers kwamen alle spelers tot een of meer honk slagen. Ook de debutanten van 't Klooster en Blom, die in het veld nog wel eens een steekje lieten vallen. De eerste vier innings waren perfect, de vijfde leek het ook te worden. Met twee nullen kwam toen de Zweedse midvelder Ivarsson op het werpen van Temeuzen aan slag en zijn lage tik werd goed ge stopt door kortestop Van 't Klooster. Zijn aangooi op het eerste was echter onzuiver en de eerste Zweed kwam op de honken. Voor tien seconden maar, want Hudson John hield de bal vast en de Zweed tippelde met open ogen in de opgezette val. De Spaanse ploeg, die de wedstrijd op de tribune bijwoonde floot onze eerste honkman uit. In de zesde innings zorgde de Zweed se aanvoerder Aberg met een tweehonk- slag voor twee runs en toen Dom een in nings later het werpen overnam en twee maal in de steek werd gelaten door zijn velders kwam er weer een Zweed over de thuisplaat. In de achtste en laatste inning kwam Zweden dankzij twee tweehonksla- gen tot een vierde run. De Nederlandse aanval sloeg de eerste innings al toe. Dertienmaal verscheen een Nederlander in het slagperk en toen de Zweedse werper Herdberg met drieslag een eind aan de eerste slagbeurt maakte stond het 8-0. Tromp gaf twee honksla- De Nederlandse scheidsrechters Van Deenen en Hetem hebben het druk. Piet van Deenen was hoofdscheids- rechter in de openingswedstrijd. Ko He- tem stond bij het derde honk. Maan dag traden de Nederlanders als veld- scheidsrechters op bij de wedstrijd Italië-Frankrijk. Hetem was bij Frank rijk-Zweden van de partij. Morgen komt Hetem voor het laatst in actie terwijl Van Deenen zelfs tweemaal het zwarte pak moet aantrekken. De drie Amerikaanse scheidsrechters vallen op door hun stijlvol optreden. Als er geen honken bezet zijn staan de Amerikanen als pilaren op het veld. Is er beslissing vereist dan geschiedt dit bijzonder dui delijk. De ook in Nederland bekende Fernandez geeft daarbij bovendien nog sen behoorlijke show. De Nederlandse ploeg is onderge bracht in een motel, waar weinig mo gelijkheden zijn tot recreatie. Daarom hebben de Nederlandse leiders gepro beerd om wat afleiding voor de jon gens te krijgen. Dit is gelukt en van avond wonen de Nederlandse spelers met nog 120.000 anderen een bekerwed strijd bij tussen de bekende voetbal clubs Internationale en Juventus. Voor de aanvang van iedere wed strijd wisselen de aanvoerders vlagge tjes uit. Dat gebeurt nu al jaren lang bij de Europese honkbalkampioen schappen. De Zweedse captain Aberg heeft echter met de traditie gebroken en biedt nu steeds een pop in Zweedse klederdracht aan. De Nederlandse spelers doen inkopen. Temeuzen, Hudson John en de ver loofde van Temeuzen kijken belang stellend in de bak van de koopman. gen, zes vrije lopen, een veldfout en een honkslag van Urbanus deden de rest. Na de derde slagbeurt was de stand 10-0 en Wim Crouwel werd toen vervangen door Blom, die evenals kortestop Van 't Klooster zijn eerste officiële interland speelde. De uitslag 19-4 geeft duidelijk aan dat er geen sprake was van een kracht meting. Het Italiaanse publiek bleef weg en 300 toeschouwers op de tribune, die 1800 man kan bergen, hadden dan ook weinig reden om sfeer in de wedstrijd te brengen. Scoreverloop: Zweden 0-0-0-0-0-2-1-1 4 Nederland 8-1-1-2-0-1-1-5 19 Werpers van Zweden: Herdberg 3 innings 2-6-10 Aberg5 innings 5-4-8 Nederland: Peters 3 innings 3-0-0 Temeuzen 3 innings 3-0-2 Dom 2 innings 2-1-2 Fouten: Zweden 8, Nederland 4. De stand is nu: 1/2 Italië 2 2 0 0 4 1/2 Nederland 2 2 0 0 4 3. Spanje 2 1 0 1 2 4/5 Zweden 2 0 0 2 0 4/5 Frankrijk 2 0 0 2 0 Het Oostduitse elftal, dat Duitsland bij het Olympische voetbaltoernooi in Tokio zal vertegenwoordigen, heeft woensdag avond in Oost Berlijn voor 12.000 toeschou wers een lichtwedstrijd tegen de Neder landse bekerkampioen Fortuna 54 met 2-0 gewonnen. In de twaalfde minuut scoorde rechtsbuiten Pankau de openingstreffer en in de 52ste minuut verhoogde middenvoor Fraessdorf de score tot 2-0. De beide trai ners van het Oostduitse Olympische elftal: de Hongaar Karoly Soos en de Oostduit ser Studener waren vol lof over de faire speelwijze van de Nederlanders. Peter Post heeft woensdag als laatste voorbereiding voor de wereldkampioen schappen wielrennen in België een weg wedstrijd van Putte naar Mechelen over 180 km gewonnen. Er waren 89 renners. De Nederlander zegevierde met een voor sprong van vijftien seconden op de Belg Gustave van Vaerenberghe en van twin tig seconden op Jacques van der Klun- dert. Maliepaard was vierde op 2.45. De Haan zevende op 3 min. Schridde. Tussen dit tweetal in plaatste zich de bekende Ierse ruiter Seamus Hayes en de Engelsman Hobbs. Allen kwamen tot 2 foutloze parkoersen, evenals de Britse amazones Valery Clark en Judy Grago, zo dat de tijd moest beslissen voor de klas sering. Met zijn totaaltijd van 154.9 secon den met Dascha en Freiherr, was Schocke möhle vemit de snelste. Zo'n eerste springconcours is in de eer ste plaats voor de meesten hernieuw de kennismaking met het terrein. Het par koers was ook in deze geest opgebouwd, zonder al te grote moeilijkheden. Niette min bleken deze voor enkelen reeds on overwinnelijk. Voor de groten echter, die met hun klasse tevens de sterke wil om te winnen mee in de ring brengen en daardoor wel eens te grote risico's nemen was dit eerste springconcours een goe de training. Van de twee Nederlandse rui ters, die hierin uitkwamen Toon Ebben en Rob Kouwenberg leverde Ebben de beste prestatie, zonder zich echter onder de prijswinnaars te kunnen scharen. Met Kairouan kwam hij uit op 4 strafpunten, met Prins Ajax maakte hij 2 springfou- ten. Lance Huet, die alleen met Medrano in de ring kwam en daardoor niet voor de (grote) prijs in aanmerking kwam, zou hem echter nog overtreffen. In een gaaf en vlot gereden parkoers bleef Huet zonder fouten en met zijn tijd van 84.1 seconden plaatste hij zich met Medrano in deze ru briek als derde. Bij de amazones overheersten de Engel se dames, van wie Jeanette Smith de zege behaalde. In dit springconcours was Jos- je Ernst Nederlands beste vertegenwoor digster. Zij eindigde met Blacky na een foutloos gereden parkoers als zevende. In Philadelphia is woensdag het dames tennistoernooi om de Federation Cup (de Davis Cup voor dames) begonnen, waar aan ook Nederland deelneemt. Nederland met de speelsters Betty Stöve en Trudy Groenman won in de eerste ronde van Oostenrijk. Na de beide enkelspelen was de stand gelijk, zodat de beslissing moest vallen in het dubbelspel, dat later op de dag zou worden gespeeld. In de eerste par tij zegevierde Trudy Groenman met 6-3 1-6 6-1 over Andrea Winkler. Monika Hass- mann bracht de partijen op gelijke voet door met 1-6 6-2 6-2 te winnen van Betty Stöve. Trudy Groenman en Betty Stöve be haalden door duidelijke winst in het dub belspel: 6-2 6-0 op Andrea Winkler en Mo nika Hassmann toch de uiteindelijke zege en kwalificeerden zich daardoor voor de tweede ronde. Daarin werd Nederland echter met 1-2 verslagen door de Franse dames, die Zwitserland al hadden geklopt. De Hagenaar Evert Schneider, die in- plaats van Hajer deelneemt aan de Ame rikaanse tenniskampioenschappen in Fo rest Hills heeft in de eerste partij voor de voorronden slechts één game aan zijn tegenstander, de Brit Atkinson afgestaan. Schneider won met 6-1 6-0. In het voor- toernooi zijn 64 deelnemers ondergebracht. Voor hen zijn zestien plaatsen in het hoofdtoernooi beschikbaar. Piet van Eysden verloor in de eerste ronde van het kwalificatietoernooi met 4-6 7-5 2-6 van de Amerikaan Bailey Brown. Niet te geloven, maar waar, de 21-jarige Noor Terje Pedersen, overtrof met een fantastische afstand van 91,72 m. de droom grens van de speerwerpers Ook de 90 m. heeft opgehouden een onbereikbare af stand te zijn. Terje Pedersen verbeterde zijn eigen, nog niet officieel erkende wereldrecord van 1 juli, in Oslo 87,12 m. met 4,60 m. De voor tandarts studerende Pedersen was woensdagavond, in het Bisletstadion van Oslo, het middelpunt van een ovatie, teweeg gebracht door duizenden Noren, die als Italianen tekeer gingen. De eerste reactie van de officials: „De tijd is niet ver meer, dat men nieuwe stadions voor speer werpers zal moeten bouwen". Hoezeer in de loop van de laatste vijf entwintig jaar de techniek van het speer werpen is vooruitgegaan wordt het duide lijkst geïllustreerd door het hierna vol gende staatje van de historie van het wereldrecord. Men moet daarbij niet uit het oog verliezen dat vlak voor de spelen van Rome (1960) een Spaanse speerwerper nog groter afstanden bereikte. Zijn manier van werpen werd echter later onreglemen tair verklaard. 77.87 meter Yrjoe Nikkanen (Finland) 28-8-38; 78.70 meter Yrjoe Nikkanen (Finland) 16-10-38; 80.41 meter Bud Held (V.S.) 8-8-53; 81.29 meter William Miller (V.S.) 2-8-54; 81.75 meter Bud Held (VIS.) 21-5-55; 83.56 meter Soini Minninen (Finland) 24-6-56; 83.66 meter Janosz Sidlo (Polen) 30-6-56; 85.71 meter Egil Danielsen (Noorwegen) 26-11-56; 86.04 meter Al Cantello (V.S.) 6-6-59; 86.74 meter Carlo Lieubre (Italië) 1-6-61; 87.12 meter Terjo Pedersen (Noorwegen) 1-7-64. Henk Groot, een jaar geleden voor een kwart miljoen door Feijenoord overgeno men van Ajax, speelt zaterdag in het tweede elftal van de Rotterdammers tegen de reserves van ADO. Ook Guus Haak. rechtsback van 't nationale elftal, heeft geen plaats gekregen in het elftal van Feije noord dat zondag tegen Sportclub Ensche de speelt: hij is reserve. Groot wordt ver vangen door de 18-jarige Van der Vall en Kreijermaat neemt de plaats van Haak in. Bart Zoet, Andre van Middelkoop, Evert Dolman en Jan Pieterse starten op een gunstig tijdstip voor het wereldkampioen schap ploegentijdrit amateurs. Het viertal, waarvan Zoet tot aanvoerder is gemaakt, vertrekt vanmiddag als zeventiende van de in totaal negentien deelnemende ploe gen voor de tijdrit in Sallanches (Frank rijk). Het betekent, dat het gecoacht kan worden aan de hand van rondetijden, die door eerder gestartte teams zijn gemaakt. Twee minuten voor de Nederlanders ver trekken de Poolse renners, twee minuten erna de Noren, die ongetwijfeld niet in de buurt van de Nederlanders zullen komen. Wel zullen die Skandinaviërs waarschijn lijk ingehaald worden door de Fransen, die als laatste, vier minuten na Neder land aan hun wedstrijd tegen het uurwerk beginnen. De Fransen verdedigen hun ti tel. De Polen zijn voor het Nederlandse kwartet, dat zichzelf met de naam „de buffers" in woorden tot een krachtig ge heel heeft gemaakt, een ideaal sterke ploeg waarvan het bijzonder prettig is, dat zij voor de Nederlanders rijden. De Polen en de Nederlanders zijn het overigens al eens over de eigen kracht: die is buitengewoon. Daarom was de wij ze van loten voor beide landen bevreem dend. Want omdat men niet wilde dat alle sterke ploegen in het begin zouden rij den, werden Frankrijk (winnaar in 1963) als laatste, Italië (tweede in 1963) als mid delste en Rusland (derde in 1963) daar tussen in aangewezen van de start. Maar zo stelden de Nederlanders en Polen, wie garandeert, dat Frankrijk, Italië en Rus land nog steeds sterk zijn. De chef d'equipe van Nederland, mr. J. van Ballegoyen de Jong, zelf oud-roeier en internationaal hockey-scheidsrechter, die een aantal jaren geleden in de wieler sport stapte, meent in ieder geval, dat ons land bijzonder sterk is. „Je vraagt je wel eens af, wat er nog meer zou kun nen worden gedaan, dan dit jaar, nu Middelink en ik het gehele jaar bezig zijn geweest aan de voorbereiding". Com mandeur Van Duim laat het niet bij woor den. Hij blijft meefietsen, gisteren nog zes tig kilometer met de individuelen. Die trainden samen met Arie den Hartog, de enige prof die tot dusver in Sallanches is aangekomen. De anderen komen vanavond en morgen. Voor hen is het niet belang rijk, dat de heer Simon de Wit, chef de mission voor Tokio al wel in Sallanches is. Dat is het wel voor de amateurs, die straks immers ook nog naar Tokio zullen gaan. Volgend jaar volgen geen Olympische Spelen op de wereldkampioenschappen. Dan is er slechts de strijd in Spanje. Ein delijk de wereldtitelstrijd in dat land. Tot dusver was er geen sprake van dusdanige wedstrijden, omdat Spanje niet de be schikking had over een wielerbaan en dus alleen maar het wegkampioenschap kon organiseren. In San Sebastiaan zal echter tijdig een baan gereed komen. Die baan is eigenlijk tekort: 285 meter. Het betekent, dat er in de stayersfina le niet meer dan vijf of zes motoren in de baan kunnen komen. De wegwedstrijden in Spanje worden op een heuvelachtig parkoers gehouden van ruim 17 km. op korte afstand van San Se bastiaan. Voor de ploegentijdrit wordt een circuit van 33,3 km uitgezet op de auto baan tussen San Sebastian en Madrid. De kampioenschappen van 1965 beginnen op 2 september met de wedstrijden op de baan en zullen op 12 september met de wegrace van de professionales worden be sloten. In de derde ronde van Zoetermeer voor amateurs, die woensdagavond werd gehou den, legde de Haarlemmer Ted Blom be slag op de tweede plaats, Henk Peters uit Heemstede werd derde en Gep Cuve- lier uit Nieuw Vennep eindigde als vierde. Zij hadden zich laten verrassen door de outsider B. v. d. Bom uit 's-Gravendeel. Hij was in de laatste ronde gedemarreerd en bleef de rappe mannen tenslotte met 'n lengte verschil de baas. Peters kreeg halverwege de race nog een lekke band, maar hij ontving meteen 'n wiel van Theo Oudshoorn en wist na een felle jacht weer aansluiting bij de hoofdmacht te krijgen. Marcel Rutte uit Haarlemmerliede legde in deze ronde beslag op de twaalfde prijs. De Noorse student Pedersen tijdens zijn speerworp, die het wereldrecord „onmogelijk" scherper stelde. Advertentie zeeduffel 100% wol waterafstotend blauw - camel - grijs en blauw gemêleerd vanaf leeftijd 6 jaar houtje - touwtje camel vanaf leeftijd 12 jaar HENSEN Paarlaarsteeg 1 HAARLEM SteTa De Nederlandss biljarter Henk Scholte heeft met de Belg Ceulemans en de Span jaard Galvez dé leiding in de internatio nale vijfkamp, die in Antwerpen wordt gespeeld. Gisteren won Scholte van de Belg Van Hassel. De Belg won alleen het 71/2. Scholte was sterker in het librespel, het kader 47/2 het bandstoten en in het driebandenspel. Galvez won met 82 van Spielmann, die alleen in kader 47/2 en op de drie banden Galvez' tempo bij kon houden en de punten met "hem deelde. Spielmann verloor ook zijn partij tegen Van Hassel met 4 tegen 6 punten. Hij won het libre en het kader 47/2 van Van Hassel, maar deze bleef hem in de overige drie onderdelen de baas. De partij tussen de Belgen Schrauwen en Ceulemans werd een 64 zege voor Ceulemans, die het kader 47/2 en het bandstoten op zijn naam schreef. Schrau wen was superieur in het libre. De par tijen 71/2 en driebanden werden remise. Na deze dag zag het klassement er als volgt uit: 1. Scholte 4 matchpunten en 19 partijpunten; 2. Ceulemans 4 en 18; 3. Galvez 4 en 18; 4. Schrauwen 2 en 13; 5. Van Hassel 2 en 12; 6. Spielmann 2 en 12. Tennis. De Nederlandse ploeg van ten- nisleraren, die op 5 en 6 september in Apeldoorn tegen Duitsland speelt is als volgt samengesteld: Buytelaar, Dekkers, i Blom, Van Leeuwen en Mulder. Woensdag is in Utrecht de loting ver richt in het toernooi om de KNVB-beker. Deze had het volgende resultaat: eerste ronde 4 oktober: 1. AGOVV—Veendam, 2. ADO—PEC, 3. TubantiaNAC, 4. HVCHeracles, 5. ZwartemeerTelstar, 6. Fortuna VI.For tuna '54, 7. ExcelsiorHaarlem, 8. Wage- ningenMW, 9. VitessePSV, 10. Zwolse BoysVW, 11. WilhelminaSC Enschede, 12. HilversumAlkmaar, 13. SC Cambuur GVAV, 14. DFC—Holland Sport, 15. ZFC Velox, 16. HeerenveenWillem II, 17. Tijdens de Olympische selectiewed strijden in de Verenigde Staten zwom Sharon Stoudler slechts 0.5 onder het wereldrecord 100 m. vlinderslag van Ada Kok. Het vijftienjarige meisje tijdens de race. De Amerikaan Roy Saari heeft woens dag als eerste zwemmer ter wereld de vijftienhonderd meter vrije slag afgelegd in minder dan zeventien minuten. Hij won de Amerikaanse selectiewedstrijden voor Tokio in de tijd van 16 min. 58.7 sec. Het wereldrecord op deze afstand was sinds precies een maand in handen van de Australiër Murray Rose, die bij de Ameri kaanse kampioenschappen een tijd maak te van 17 min. 1,8 sec. Voordien was Saari recordhouder met 17 min. 5,5 sec. Niet alleen in de Verenigde Staten wor den zwemwereldrecords met grote regel maat verbeterd. Donderdag verbeterde de Russische Svetlana Babanina het wereld record op de 100 meter schoolslag en bracht het in Moskou op 1.1Y.2, het oude record stond sinds 11 juli van dit jaar op naam van de Amerikaanse Claudia Kolb met een tijd van 1.17.9. Het Europese re cord is in bezit van onze landgenote Kle- nie Bimolt, die op 8 augustus in Den Haag een tijd van 1.18.0 liet afdrukken. Enschedese Boys't Gooi, 18. RCHAjax, 19. XerxesDe Volewijckers, 20. De Graaf schapGo Ahead, 21. FC Zaanstreek Feijenoord, 22. NOADDOS, 23. Longa— Blauw Wit, 24. SVV—RBC, 25. NEC—EDO, 26. ElinkwijkBW, 27. LimburgiaSpar ta, 28. Roda JCEindhoven, 29. Helmondia '55Volendam, 30. BaronieSittardia, 31. DHCHermes DVS. DWS is vrijgeloot. Ten aanzien van de eerste ronde heeft de KNVB getracht de tweede divisieclub* zoveel mogelijk thuis te laten spelen tegen de eerste en ere-divisieclubs. In 25 geval len is dat gelukt maar de wedstrijd PEC ADO wordt ADOPEC, HaarlemExcel sior wordt ExcelsiorHaarlem, 't Gooi Enschedese Boys wordt Enschedese Boys 't Gooi, EDO—NEC wordt NEC—EDO, BWElinkwijk wordt ElinkwijkBW, Hermes DVSDHC wordt DHCHerme* DVS. Dit is gedaan omdat meerdere twee de divisieclubs uit dezelfde plaats, op de zelfde dag thuis zouden spelen. Voor de tweede ronde, op zondag 6 de cember, zullen de uit- en thuiswedstrijden nog nader door het sectiebestuur van het betaalde voetbal worden vastgesteld. D* tweede ronde is als volgt: 32. 30—9, 33. 12—7, 34. 3—5, 35. 14—DWS, 36. 13—20, 37. 1—6„ 38. 11—15, 39. 10—28, 40. 26—17, 41. 24—2, 42. 16—18, 43. 29—31, 44 4—23. 45. 27—22, 46. 25—21, 47. 8—19. De derde ronde wordt gespeeld op 28 februari. In verschillende steden is woensdag het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen van start gegaan. De uitslagen waren: Leipzig: Chemie Leipzig (O. Did)Vasa Gyoer (Hongarije) 0—2 (0—0). Glasgow: Glasgow Rangers (Schotland)—Rode Ster Belgrado (Joegoslavië) 31 (10). Voor het toernooi voor bekerwinnaar» werd gespeeld: Lausanne Sport (Zwitser land)Honved (Hongarije) 2—0 (0—0). Luxemburg: Union Sportive (Lux.) München (Duitsland) 40 (30). Wenen: Admira (Oostenrijk)Legia Warschau (Po len) 3—1 (1—0). De uitslagen van de woensdag gespeelde wedstrijden voor de Engelse league luiden: Eerste divisieBlackburn Rovers Blackpool 4-1; FulhamBirmingham City 3-1; Liverpool—Leeds United 2-1; Man chester United—'West Ham United 3-1; Sheffield Wednesday—Arsenal 2-1; Stoke City—Sheffield United 0-1; Sunderland— West Bromwich Albion 2-2; Tottenham HotspurBurnley 4-1; Wolverhampton WanderersLeicester City 1-1.

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 19