Verenigingsgebouw voor Velsen-Noorc dankbaar door gemeente aanvaard Mijn papa kocht een diaprojector bij Gans Col' artj Derde politienachtrit van PSVV on 11 en 12 sent. FAILLISSEMENTEN m mmm .sta .els: Voetbalenthousiast uit Hardenberg bezocht Velsen voor foto's van Telstar Feestelijk besluit strandvoetbal WÊ$£ÊSÊ IETS VAN U BIJ Kritiek op onjuiste begrotingen van Openbare Werken Havenberichten Kart IJmondnieuws |J.A.Gans en N DONDERDAG 3 SEPTEMBER 1964 0 Vierhonderd kilometer over primaire en secundaire wegen Muziek in oude fabriek Goud en zilver bij Hoogovens Uitwisseling Beverwijk-Neuwied Huisvrouwen- vereniging hervat activiteiten Wethouder Hermes in ,,'sKonings rok" Het vooruitzicht op de elders in dit blad omschreven huldiging van wethouder R. Verbeek, ter gelegenheid van zijn zilveren jubileum als lid van de Velsense gemeenteraad, had zijn medeleden woensdagavond waarschijnlijk in zulk een milde stemming gebracht, dat de tweeëntwintig punten tellende agenda voor de raadsvergadering minder uitvoerige discussies dan gewoonlijk ten gevolge heeft gehad. Zelfs het omstreden en geruchtmakende wetsontwerp tot samen voeging van de gemeenten Beverwijk en Heemskerk vermocht de tongen nauwe lijks los te maken, al dient hier dan ook onmiddellijk aan te worden toegevoegd Ao*- 4-;A i i i t-v t P, o v.UlUV/li lULgtVUCgU dat de tijd hiervoor nog niet was aangebroken. B. en W. hadden namelijk voor gesteld dit ontwerp in hun handen te stellen om pre-advies. Alleen de fractie leiders van de P.v.d.A. en de K.V.P., de heren J. van Os van den Abeelen en het vervelende en onjuiste van een der gelijke gang van zaken, maar desondanks zal een gemeentelijk gebouw toch een pas send aanzien moeten worden verleend. Naar aanleiding van enige vragen van de heer Van E ij k (P.v.d.A.) over de in de tuin geplande garages zette de wet houder uiteen, dat de verhuur daarvan de exploitatiekosten van het gebouw niet wei nig zal verlichten. Overigens maakte hij zich geen zorgen over gegadigden hier- i voor, omdat nog 257 ingezetenen van Vel- sen voor een garage staan ingeschreven. Wethouder Verbeek die deze avond het meest bij de discussies betrokken is ge weest, mocht daarna zijn verdiende hul diging ondergaan. i '7 -J vo run uuil J. XUOClClt Oil f. Nuijens gaven te kennen dat, hoe dit pre-advies ook zou mogen luiden, zij zich alle rechten voorbehielden hier al of niet op te reageren en ook hun vrijheid van handelen wensten te behouden. Advertentie Dit recht werd hun door de voorzitter, burgemeester mr. J. C. Biihrmann aller minst ontzegd. Integendeel, spreker zou het zelfs bijzonder op prijs stellen wan neer een en ander straks nog uitvoerig wordt besproken. Wel achtte de burgemees ter het gewenst er even op te wijzen, dat de minister zo beleefd is geweest het wetsontwerp ter kennisneming aan het college toe te zenden, maar dat zijn rol hiermee tevens vrijwel is uitgespeeld Het woord is thans immers aan de Twee de Kamer, zodat het college zich nu rus tig kan beraden op de formulering van het prae-advies. Verenigingsgebouw voor Velsen-Noord Zoals mocht worden verondersteld, is het door de directie van Hoogovens aan geboden verenigingsgebouw voor Velsen- Noord met grote dank door de raad ge accepteerd. Vrijwel iedere fractieleider heeft zijn instemming daarbij onder woor den gebracht, hoewel er bij sommigen toch wel enkele vragen zijn gerezen. Zo wenste de heer Tanis (Prot. Chr.) te worden ingelicht over de mogelijke gevol gen van de tijdens de bouw eventueel stij gende bouwkosten, waaromtrent wethou der Verbeek hem onmiddellijk kon ge ruststellen, omdat hierin bij de begroting reeds is voorzien. Ook zal bij de bouw rekening worden gehouden met elders op gedane ervaringen, zodat klachten als over de foyer van de Stadsschouwburg straks uitgesloten kunnen worden geacht. Voorts gaf spreker te kennen met ge noegen de instemming van de raad met dit royale aanbod van Hoogovens te heb ben beluisterd en hij meende de leden de verzekering te kunnen geven dat hun er kentelijkheid bij de directie ter kennis zal worden gebracht. Ook de wethouder be schouwde tenslotte het toekomstige ver enigingsgebouw als een uitkomst voor dit deel van de gemeente, dat steeds de mees te lasten van de industrie heeft moeten dragen. Oud- V eisen Vervolgens toonde de heer Schots man (V.V.D.) zich verontrust over de verdwijnende schoonheid van Oud-Velsen, omdat opnieuw een voorstel tot onbewoon baar verklaring van een woning moest worden gedaan. Hij vroeg daarom of er geen plannen bestaan dit historische ge deelte te behouden. Wethouder Verbeek kon de heer Schots man niet bevredigen gedeeltelijk omdat een deel van Oud-Velsen nu eenmaal tot verdwijnen is gedoemd en ook, doordat de restauratie van deze huisjes met grote bedragen gaat gepaard. Hoewel van het bedoelde perceel nauwelijks meer iets is te maken gaf spreker toch de verzekering dat hij ernaar streeft alles te behouden, wat bij mogelijkheid gespaard kan blijven. Mevrouw Hoek-Feenstra (P.S.P.) had enige kritiek op het gevraagde kre diet voor verbeteringen aan de aula van de begraafplaats „Duinhof" omdat zij van mening was dat men een en ander bij de bouw had moeten voorzien. Vandaar haar vrees, dat hiervan straks na voltooiing van het nieuwe raadhuis ook wel eens sprake zou kunnen zijn. Wethouder Verbeek erkende ruiterlijk dat de praktijk voor de aula anders is gebleken dan bij de opzet werd veronder steld, maar fouten worden nu eenmaal overal gemaakt, al dienen zij zoveel mo gelijk te worden vermeden. Wat het nieu we raadhuis betreft stelde hij mevrouw Hoek echter gerust, omdat regelmatig overleg plaats heeft met alle betrokkenen Onjuiste begrotingen Later moest wethouder Verbeek opnieuw toegeven dat door Openbare Werken ver keerde begrotingen waren ingediend, zo dat voor het pand Hoofdstraat 117 te Santpoort nu al een derde krediet moest worden aangevraagd. Dit naar aanleiding van een opmerking van de heer Vis ser (Prot. Chr.) die zich naar de mening van de wethouder terecht aan deze gang van zaken heeft geërgerd. Hij beaamde Woensdag kwamen In IJmuiden aan: Hong kong Exporter, van Rotterdam; Saarland, Antwerpen; Ancoswan, Londen; Bomma, Delf zijl; Sinon, Antwerpen; Darmstadt, Bremer- hafen; Hinr. Oldendorff, Antwerpen; Sarpedon, Bremen; Plato, Sundsvall; Tim S., Himmen, IJmuiden; Globe Traveller, Philadelphia; Berit, Kemi; Hoogland, Stettin, IJmuiden; Stork, Feiixstowe; Iselin, Lulea, IJmuiden; Sofia, Savona; Swift, Londen; Driebergen, Londen; Bloemgracht, Kotka; Wally, Grubvon; Jean E„ Londen; Mare Liberum, Dagenham; Winchester Brook, Swansea; Rakness, Moh i Rana, IJmui den; Martha Ahrens, Hamburg; Jans, Londen- Okturus, Hamburg; Loudima, Rotterdam; Edda Cords, Libreville; Abbekerk, Rotterdam. Donderdag kwamen in IJmuiden aan: Peper kust, van Freetown; Elsa, Hudiksvall, Zaan dam; Tinda, Hariingen; Arneborg, Mantyluoto Zaandam; Asp, Avonmouth; Zaanstroom, Shore- ham; Heriot, Leith; Karimata, Hamburg; Hen- mng Oldendorff, Philadelohia. Woensdag vertrokken uit IJmuiden: Stad Amsterdam, voor Emden, IJmuiden; Argos, Hamburg; Sam Ratulangie, Bremen; Bieber- stem, Bremen; Wolanda, Colchester, IJmuiden; Rep de Columbia, Antwerpen; Roerdomp, Scheveningen; Argo, Groningen; Spes, Swine- münde, IJmuiden; Gronitas, Londen; Temar Boston, Wormerveer; Agbo, Duinkerken; Stella H., Rotterdam; Leverkussen, Antwerpen; La Paloma, Stockholm, IJmuiden: Ank T., Kristina- hamn, Zaandam; Trito, Rotterdam; Ardetta, Rotterdam; stork, Felixstowe; Wexford, Ro chester, Wormerveer; Flevo, Le Havre; Calchas, Rotterdam; Midas, Rotterdam; Anja, Ports mouth, IJmuiden; Bonn, Antwerpen; Hoogland Grangemouth, IJmuiden; Tim S., Cuxhafen Donderdag vertrokken uit IJmuiden: Amstel- stroom, naar Rouaan; Labotas, Rotterdam; Schelde Lloyd, Le Havre; Hanne Moeller, Odense, IJmuiden; Berit, Rotterdam; Libertas Hamburg. (Indien achter de scheepsnaam en de haven van herkomst of bestemming geen nadere aan duiding volgt, betekent dit dat het schip van of naar Amsterdam is gegaan). Want papa wist dat Gans zoveel diaprojectoren in voorraad heeft (ook de nieuwste!). Halfautoma- tische (v.a. 151.—), volautoma tische (v.a. 249.-) of met schuifbediening (v.a. 88.—). En vrijblijvende demonstratie (ook met uw eigen dia's) in speciale projectieruimte. Gans heeft keus en een goed advies in DIAPROJECTOREN Kennemerlaan 5 (bij de brug) De Politie Sport Vereniging Velsen zal op 11 en 12 september voor de derde keer haar zo genoemde Politienachtrit houden, onder auspiciën van de Nederlandse Poli tie Sportbond. De wedstrijdleiding berust bij de Organisatie-Commissie. De rit is een kaartlees-betrouwbaarheids- rit. Er zullen geen te zware eisen worden gesteld aan deelnemers en materiaal. De rit heeft ten doel: het opvoeren van rij vaardigheid, reactie- en oriënteringsver mogen der deelnemers ter verhoging van de verkeersveiligheid. Aan de rit kan worden deelgenomen met personenauto's en motoren al dan niet met zijspan. Zij moeten voldoen aan de in de wegensverkeerswet en het wegenverkeers reglement gestelde eisen. Deelnemers moeten zijn: burgemeester, lid van de rechterlijke macht, ambtenaar van de dienst invoerrechten en accijnzen of lid van de Nederlandse of een buiten landse politie sportbond en hun echtgeno ten. Voorts kunnen burgerdeelnemers worden toegelaten. De deelnemers worden ingedeeld in twee groepen. Groep A. burgemeesters, leden van de rechterlijke macht, ambtenaren van de dienst invoerrechten en accijnzen, le den van de Nederlandse Politie Sportbond en buitenlandse politieambtenaren. Groep B. alle niet onder groep A vallende deel nemers. Cat. I. motorrijtuigen op vier wie len; cat. II motorrijtuigen op drie wielen en twee-wielige motorrijtuigen met duo passagier; cat. Ill motorrijtuigen op twee wielen zonder duopassagier. De gemiddelde snelheid is voor beide groepen 36 km. per uur. Verloren tijd mag na het passeren van een tijdcontrole niet worden ingehaald. De totale lengte van de rit zal ongeveer 400 km. bedragen. De rit wordt gereden aan de hand van een vaste route, over zowel primaire als secundaire wegen, welke op een kaart kan worden ingetekend. Twee uur voor de officiële starttijd ont vangt de deelnemer de gegevens betreffen de de route. In de rit zijn één of meer regelmatig- heidsproeven opgenomen. Buiten de bestuurder mag slechts één persoon per voertuig worden meegevoerd. De start is vrijdag 11 september van 19.01 uur af; gestart wordt vanaf het hoofdbureau van politie te Velsen, Tiberius plein 1, IJmuiden-Oost, waar ook de in schrijving geschiedt. De prijsuitreiking zal plaats vinden bij de finish. De gemeenteraad van Beverwijk heeft onlangs zijn instemming betuigd met de harmonie- en fanfarecursus van de Stich ting Stedelijke Muziekschool, welke bin nenkort gaat starten. De leerlingen wor den gerecruteerd uit de Beverwijkse Har monie Kapel en de Hoogovenharmonie. De Hoogovens hebben de lokaliteiten j van de voormalige Beijnesfabrieken gratis voor dit doel beschikbaar gesteld. De les sen zullen hier plaats vinden op donder dag- en vrijdagavond. Het leerplan van de cursus is gebaseerd op de richtlijnen van de rijksinspecteur voor het muziekonderwijs. Sparen. Bij de Rijkspostspaarbank in IJmuiden werd gedurende de maand augustus ingelegd tot een totaalbedrag van f 483.166,55. Uitbetaald werd in de zelfde periode f 360.310,91 in totaal. In september telt Hoogovens in IJmuiden onder zijn personeelsleden drie jubila rissen met veertig dienstjaren, namelijk de heren H. G. Gerssen uit Driehuis (van de hoofdboekhouding), A. H. Maathuis uit Beverwijk (van de afdeling Hoogovens) en H. H. Vrenegoor uit Velsen N. (van de in strumentmakerij). Voorts zijn er dertig zilveren jubilaris sen. Het zijn de volgende heren: H. Butter, nieuwbouw; G. P. Gaarthuis, technische dienst walserijen; P. A. de Graaf en L. C. Groenland, havens en vervoer; allen uit Heemskerk. Voorts de heren F. Eising, blokwalserij D. van Leeuwen, E. Loock en K. de Jonge, warmbandwalserij; P. J. van Dillen, kwa liteitsafdeling, S. Groen en P. Mulder, martinstaalfabriek, H. C. Vendel, havens en vervoer. C. Backer en J. de Groot, technische dienst ijzer en staal, N. de Reus, technische dienst transport, C. H. Vessies, ovenbouwkundig onderhoud, allen uit Beverwijk. De heren J. Visser, nieuwbouw, J. Drij ver, ponskaartenafdeling, L. Groen, MEKOG, A. Wouters, bedrijfsadministra tie sector staal, allen uit Velsen N. De heren D. Dekker, nieuwbouw, E. Broek, technische dienst walserijen, D. de Feber, magazijndienst ijzer en staal, J. P. Gaarthuis, werkplaats ijzer en staal, J. M. de Zwarte en J. A. van der Mey, CEMIJ, J. Wijker en D. Groen, martinstaalfabriek, A. Kok, elektrotechnische afdeling, allen uit IJmuiden en de heer G. Koster, blok walserij, uit Haarlem. pe uitwisseling tussen Beverwijk en de Rijnstad Neuwied begint vanuit het ver enigingsleven vorm te krijgen. Zo zal een deputatie van 40 jongeren uit Neuwied half oktober kennis komen maken met de Be verwijkse jeugd. Een door de sectie jeugd ingestelde commissie zal een en ander voorbereiden. Ook bemiddelt de B.S.C.R. bij andere pogingen tot uitwisselingen on der andere van het Mannenkoor Zanglust. De arrondissementsrechtbank in Haar lem heeft op dinsdag I september 1964 in staat van faillissement verklaard: Ja cobus Barendsma, wonende in Zaandam, Lijsterbesstraat 15. Rechter-commissaris: mr. N. Reeling Brouwer. Curator: mr. J. A. M. Thijssen, advocaat en procureur in Zaandam, en oJhannes de Jong, han delende onder de firma HAJO, wonende in Driehuis-Westerveld, gemeente Velsen, Da Costalaan 36. Rech ter-commissaris: mr. N. Reeling Brouwer. Curate»: mr. V. J. Nolet, advocaat en procureur in Haarlem. Bij arrest van het Gerechtshof te Am sterdam van 13 augustus 1964 is, na hoger beroep, vernietigd het vonnis van de arrondissementsrechtbank in Haarlem van 21 juli 1964 waarbij S. Meijer, wonende in Zwanenburg, gemeente Haarlemmer meer, Elzekade 23, in staat van faillisse ment is verklaard, met benoeming van mr. A. Groen, advocaat en procureur in Haarlem. 1yi De vijftienjarige domineeszoon Sjeerp ljbema uit Hardenberg in Overijssel, vijfde-jaarsleerling van het gymnasium in Coevorden, is „weg" van voetbal, zoals dit heet. Als actief voetballer fungeert hij aldus als aanvoer der van het A-jeugdelftal van HHC een zaterdagvoet balclub uit Hardenberg om daarnaast eigenaar te zijn van een indrukwekkende fotoverzameling, welke betrek king heeft op de verrichtingen van de Nederlandse ere-- Vandaar dat Sjeerp een dezer dagen ook ons redac tiebureau een bezoek heeft gebracht, waarbij het hem te doen was om foto's van Telstar, welke nieuwe ere divisieclub uiteraard even min in zijn verzameling mocht ontbreken. De jeug dige voetbal-enthousiast toonde ons daarbij met ge rechtvaardigde trots het re sultaat van zijn ijver: een aantal keurig verzorgde plakboeken, waarin de spor tieve verrichtingen van alle ere-divisieclubs sinds 1962 bijzonder overzichtelijk staan vermeld. De vele honderden foto's zijn alle van de bij behorende kranteverslagen voorzien, waarbij de even tuele commentaren evenmin werden vergeten. Zo bevat zijn verzameling onder meer 132 foto's van DWS, 72 van PSV, 100 van SC Enschede en 172 van Feijenoord. Uit dit materiaal wist hij di verse interessante gegevens te putten, zoals een kleine statistiek over het aantal toeschouwers dat de ver schillende voetbalwedstrij den tijdens het seizoen 1963- 1964 heeft bezocht. Hij ver deelde daarvoor Nederland in de volgende districten: Amsterdam (Ajax, DWS en Bl.-Wit), Rotterdam (Sparta en Feijenoord) en het overige westen (ADO, DOS en Vo- lendam); het zuiden (PSV, Fortuna, MVV en NAC) en het oosten en noorden (He racles, Sportclub Enschede, Go Ahead en GVAV). Na het optellen van de aantallen toeschouwers bij deze wed strijden kwam hij tot het resultaat, dat de drie ooste lijke en de noordelijke clubs bij hun thuiswedstrijden in totaal 714.500 toeschouwers hebben getrokken. Dit dis trict nam daardoor de 2de plaats in achter Rotterdam, divisieclubs. Deze bestaat uit honderden foto's, waarvan een deel gewoon uit de dagbladen is geknipt. Voor de rest zijn het echte persfoto's, die Sjeerp op talloze stroop tochten langs diverse redactiebureaus van de respectieve sportredacteuren wist los te praten. Hier is altijd een groot deel van zijn vakanties mee gemoeid en hij ziet daarbij niet tegen een behoorlijke afstand op, wanneer het er om gaat zijn verzameling te comvleteren. dat met 823.500 toeschouwers onbedreigd eerste werd. Al zijn hier uiteraard de door Feijenoord gespeelde wed strijden om de Europa-cup allerminst vreemd aan ge weest. Sjeerp gebruikt zijn ver zameling bovendien als stu diemateriaal, omdat hij het zelf ook nog eens tot voet baller in de ere-divisie hoopt te brengen. Hij onderwerpt de verschillende foto's daar-» voor aan een nauwkeurige beschouwing, waarbij door hem in het bijzonder op de kop- en schiethouding van de afgebeelde spelers in ac tie wordt gelet. Sjeerp wil immers niets liever dan deze voorbeelden over enige jaren in praktijk brengen. „Ik ben nu eenmaal een fanatiek voetbal-enthousiast", ver klaarde hij ons bij zijn ver trek, om de terugreis naar Hardenberg te aanvaarden. Waarbij zijn verzameling in middels met een aantal foto's en gegevens van Telstar was verrijkt De feestelijke afsluitings avond van de strandvoetbal- competitie in de versierde loods van de N.V. Bitumarin tegenover Camping Duin doorn aan de Badweg van het IJmuidense strand gaat definitief door. De gemeen telijke en politionele auto riteiten hebben ingestemd met de datum van zaterdag 12 september. Gezien de ervaringen van vorig jaar toen meer dan 2000 aanvragen voor kaar ten geregistreerd werden, heeft het organisatiecomité voor de deelnemers aan de strandvoetbalcompetitie 672 kaarten gereserveerd. De coaches van de 21 strand- voetbalteams kunnen voor hun spelers met dames 32 kaarten afhalen bij de pen ningmeester van de strand- voetbalcommissie, de heer C. Anthonissen, Reinier Claeszenstraat 19, IJmuiden (telefoon 8892). Dit afhalen van kaarten k rai son van 1,50 per stuk voor de coaches van de strandvoetbal-elftallen kan op 4, 5 en 7 september ge schieden tussen 19 en 21 uur. De niet-afgehaalde kaarten worden na 7 sep tember in verkoop gebracht. Dit zal slechts een zeer be perkt aantal kunnen zijn, omdat de Bitumarinloods een maximum toeschouwers- Het organisatiecomité, dat vorig jaar het afsluitings- feest van de eerste strand voetbalcompetitie in de versierde Bitumarinloods tot een groot succes maakte, be stond uit de heren (v.l.n.r.): W. Kamerman (eigenaar pa viljoen Zeedistel), H. Ver- zwijveren (eigenaar paviljoen Zuidpier), A. Toonen (direc teur VVV Velsen-IJmuiden), J. Dooies (voorlichtingsamb tenaar van de gemeente Vel sen), J. de Graaf (eigenaar paviljoen Zeezicht), C. van der Meer (penningmeester strandcomité), Fr. Schellinger eigenaar paviljoen Noord zee) en J. C. Zuurbier (secre taris strandcomité en com petitieleider strandvoetbal). capaciteit heeft van 800 per sonen, inclusief de 125 ge nodigden. De aanvang van de feest avond is gesteld op 20 uur. Tijdens het officiële gedeelte zal een lid van het college van burgemeester en wet houders de Noordzee-Cup uitreiken aan de strand- voetbalkampioen 1964: Club huis Brulboei, dat paviljoen Zuidpier onttroonde. Het bal na het officiële gedeelte duurt van 21 tot 2 uur en staat onder leiding van bal meester Arie Zonneveld, die ook vorig jaar dit grootste Velsense dansfestijn leidde. Het muzikale element wordt verzorgd door het Alkmaar- se dansorkest „The Blue Stars". Dit dansensemble staat onder protectie van impresario Ben Essink, die grote bekendheid verwierf door de organisatie van de muziekfestivals in Blokker. Als conferencier fungeert Piet de Boer, die tot taak heeft de 800 aanwezigen in de muziekpauzes te verma ken. De eerste activiteit van de afdeling Velsen-IJmuiden van de Nederlandse Vereni ging van Huisvrouwen na de vakanties bestaat uit een bijeenkomst, welke woens dagmiddag 16 september in het Cultureel Centrum zal worden gehouden. Het pro gramma hiervoor wordt ver zorgd door de stichting „Ko- ninKlijke Rotterdamse Dier gaarde", waarbij voor de pauze een causerie wordt gehouden over de diersoor ten die met uitroeiing wor den bedreigd, maar in de dierentuinen in stand wor den gehouden. Deze causerie wordt met een aantal fraaie kleurendia's geïllustreerd. Na de pauze volgt de ver toning van „Blijdorp, een oase in een wereldstad", een door Marten Toonder ver vaardigde kleurenfilm. Vervolgens vermeldt het maandprogramma voor dins dag 22 september een ex cursie naar de Hoge Veluwe, waar onder meer de kaar- sentrekkerij „Immenlicht" in Voorthuizen, Otterloo en het Kröller Müller Museum zul len worden bezocht. De heer A. J. Hermes, wethouder van onderwijs te Beverwijk, zal wegens het vervullen van zijn militaire dienstplicht tot en met za terdag 17 oktober afwezig zijn De heer Hermes is na melijk reserve-kapitein bij de artillerie. Gedurende die tijd zal zijn portefeuille wor den beheerd door wethouder F. R. W. Kaebisch. Bij de Velsense politie werden deze week de vol gende voorwerpen als ge vonden aangegeven: dames- vest, oude legertas inhou dende enig gereedschap, re genjas, bankbiljet, 6 sleutels aan ring, dameshandtas met inhoud, damesportefeuille, tas inh. fotoetoestel en Duits notitieboekje, zonnebril, bankbiljet, bril, aktetas, ring met 2 sleutels, transistor radio, speelgoedpistool, za- delovertrek, sjaal, 2 plastic ballen in netje, weekendtas m. inhoud, negerpopje, por temonnee, meisjeshoedje, 2 staatsloten, zilveren arm band, autowasborstel, heren portemonnee m. inh., dames- bril, gestreepte handdoek m. blauwe zwembroek, zonne bril, tas met gereedschap, sjaal bedelarmband, dames horloge, passer, vest, vier kleurenpotlood, bril, padvin dersmes, fietspomp je, linker kinderschoentje, jongenstrui. Inlichtingen over deze ge vonden voorwerpen zijn da gelijks aan het hoofdbureau van politie te Velsen ver krijgbaar, waar zij eventueel elke dinsdag en vrijdag van 16.30 uur tot 17.30 uur zul len worden afgegeven.

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 7