(■■■■■■■■Hl Gemeenten gaan zelf hun jonge ambtenaren scholen Patiënten Provinciaal Ziekenhuis exposeren in Musis Sacrum IN DE VISHAL EN OP ZEE VELO rBwnSHI Medische verzorging tijdens het weekeinde A. R. de BOER Nieuwe oever van Noordzeekanaal in Velsen-Zuid Noordhollandse Bestuursschool in Haarlem gisteravond geopend Faillissementen Ree leidt in het schaaktoernooi van Het Oosten Havenberichten Kustvaarder in moeilijkheden IJmuiden kan de eerste zege boeken IJmuider Courant i HAARDEN voor kolen - olie - gas l Fa. Romeijn - Zeestr. 34 f UIT THUIS Betaling abonnementsgeld per giro PINGOUIN CRYLOR BIJYERWARMING? o.a. Butagaskachels ROMEIJN - Zeestraat 34 Neem nü een kwartaal-abonnement! Voor nieuwe abonnees de nummers tot 1 okt. a.s. gratis VRIJDAG 18 SEPTEMBER 1964 7 iiuuniin BIJBLIJVEN IN HET BEDRIJFSLEVEN Stichting Nutsspaarbank Examens Achttien docenten en tóch Met PHILIPS TELEVISIE gezellige avonden I CONSTANT - verlovingsringen Dameshandbalteam Full Speed in duel met Vliegens Vlug Zaterdagvoetbal VAKANTIE IN DE WINTER WINTERSPORTREIZEN per TREIN, VLIEGTUIG TOURINGCAR WINTERSPORTFILMAVOND Reisbureau JOH. VELLEKOOP per kwartaal 9.75 De zuidelijke oever van het Noord zeekanaal bij het dorp Velsen wordt op het ogenblik over een breedte van ongeveer twintig meter afgegraven. Dit werk houdt verband met de plan nen van Rijkswaterstaat tot verbre ding en verdieping van de waterweg. De foto toont het kanaalgedeelte bij de vroegere aanlegsteiger van de Veiser pont. Zoals bekend is zullen verscheidene aan het kanaal staande huizen in Velsen-Zuid moeten ver dwijnen om de verbreding van het kanaal ter plaatse mogelijk te kun nen maken. Het gaat hier om een tiental woon- en winkelpanden. Tus sen de eigenaars en de overheid (ge meente en Rijk) wordt hierover nog een rechtzaak gevoerd. Aan weerszij den van de omstreden bebouwing gaat de verbreding van het kanaal intussen onverdroten voort. BURGERLIJKE STAND VAN HEEMSKERK GEBOREN. Richard N., z. van N. War- menhoven en P. C. van der Vlugt; Marcel J., z. van R. Visser en E. Molemans; Leo J. P., z. van L. W. van Dongen en I. L. Dekker; Annetta M., d. van C. G. Verduin en A. E. M. Meiland; Gerardus P., z. van C. J. Dekker en L. J. Th. Staats; Francis- cus, z. van J. Put en E. Meijer; Franciscus, z. van B. J. Houwer en A. C. J. Blansjaar; Johanna W. M., d. van D. P. Walter en G. H. W. Kunst; Brechtje, d. van H. J. Buike- ma en KI. Kingma; Antoon A., z. van A. A. Vriese en J. Th. Th. Claassen; Mariëlle, d. van G. W. Kotten en K. L. Willemse; Sylvia M„ d. van J. deBoer ?n A. G. Schellevis; Lolkje M„ d. van R. Rozema en A. Landman; Franciscus C. M., z. van H. Welboren en J. C. Bakker; Petra, d. van A. van de Wint en A. E. J. Winnubst; Gi- acomo, z. van G. Simbula en E. H. M. van Nieuwenhoven; Maria W., d. van C. J. de Boer en D. Schoenmaker; Harry, z. van R. Winters en G. van der Meulen; Mar- cellinus W., z. van J. C. van der Aar en A. Meijer; Arnoud C., z. van C. Heems kerk en M. Aafjes. ONDERTROUWD: N. P. Limmen en C. J. Huipen; A. P. M. Stam en J. C. A. Timmer; J. L. Schumacher en S. J. Blaakman; K. Lubos en A. M. Heijndijk; S. Tj. Sietsma en I. B. F. Loer. GETROUWD: J. J. N. van Opzeland en A. A. M. van Roon; K. Sip en N. M. Veen; K. Schipper en S. T. Sijbesma; F. J. Rosier en G. M. Bruinekool. Advertentie (■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■DU. voor grote en kleine ruimten. g Ook voor büverwarming. 2 Bij de bekende B VERWARMINGSSPECIALISTEN TEL. 23537 - BEVERWIJK t.o. Kennemer Theater In Haarlem is gisteravond het aanzijn gegeven aan een nieuw instituut, van onderwijs: de Noordhollandse Bestuurs school, die jonge gemeente-ambtenaren uit heel Noord-Holland gaat scholen en vormen, en die de naam heeft gekregen Prof. G. A. van Poeljeschool. De school, die voorlopig twee mid dagen en een avond per week in bedrijf zal zijn, heeft onderdak gekregen in het gebouw van het Lourens Costerlyceum aan de Zijlvest. Aan de wieg van dit opleidingsinstituut voor ambtenaren hebben gestaan het In stituut voor Bestuurswetenschappen en de afdeling Noord-Holland van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten. De leidende gedachte is geweest, dat de lagere overheid bij het bedrijfsleven ten achter was geraakt wat betreft de scholing van haar eigen personeelsleden. Steeds meer won het inzicht veld, dat de vorming en scholing van jonge ambtena ren van provincies en gemeenten niet meer voldeden aan moderne eisen. De opleiding voor "het diploma gemeen- Advertentie Wij varen onder de veilige vlag van de Ned. Spaarbankbond. Beschermvrouwe H. M. de Koningin in de gemeente Velsen De rechtbank in Haarlem heeft dinsdag in staat van faillissement verklaard: Nico- laas Johannes Maria van der Meer, bloem bollenexporteur, wonende in Heemstede, Rijnlaan 128. Rechter-commissaris: mr. N. Reeling Brouwer. Curator: mr. W. Broers, advocaat en procureur in Overveen. Bij beschikking van de rechtbank in Haarlem van 8 september is in het faillis sement van: de N.V. Scheepswerf De Beer in Zaandam, Zuiddijk 416, uitgesproken 28 juli 1964, naast mr. C. J. Doorenbos, advocaat en procureur in Wormerveer, tot mede-curator benoemd de heer N. F. P. Logemann, accountant, wonende in Hil versum. Utrecht. Doctoraal culturele antropolo gie: J. G. Th. van Raay (Alkmaar). Docto raal geneeskunde: A. F. M. Bootz (Utrecht) W. L. M. Meeuwissen (Brunssum), G. W. Wiegersma (Ulvenhout) en mevrouw H. M. Laseurvan Leeuwen (Schiedam). Doctoraal farmacie: mej. M. M. A. B. Gu- likers (Venlo) en F. K. de Graaf, cum laude (Almelo). Onder grote belangstelling heeft dr. J. C. Noordzij, geneesheer-directeur van het Provinciaal Ziekenhuis nabij Santpoort woensdagmiddag de dertiende jaarlijkse expositie van schilderijen en tekeningen in de grote zaal van Musis Sacrum officieel geopend. Dokter Noordzij stelde in zijn openingsrede, dat het zowel voor de staf als voor de commissie voor ontspanning patiënten Provinciaal Ziekenhuis tot grote vol doening moet strekken, dat er ook buiten het ziekenhuis zoveel interesse bestaat voor hetgeen de patiënten hier tijdens het afgelopen jaar met schilderen en tekenen gepresteerd hebben. Hij wees op de levendige wisselwerking van ziekenhuis en maatschappij, zo nood zakelijk voor het herstel en optimale wederinpassing in gezin en arbeidssitua tie, in de eerste plaats van de patiënten, doch tevens noodzakelijk vooor een goed begrip van de kant van die maatschappij voor de leefgemeenschap van het zieken huis. „Zij die hier aanwezig zijn hebben naar mijn mening niet alleen interesse voor de tentoongestelde werken, doch daarnaast ook voor de mensen daarachter. „U zult zien, dat op deze expositie, nog meer dan in vorige jaren het geval was, portretten aanwezig zijn", zo vervolgde hij. „Dit is niet het gevolg van selectie door de organisatoren, doch geeft tevens een beeld van de verhouding zoals die door onze patiënten dit jaar zelf is aangeboden. Dit verschijnsel is de vorige keer bij de opening van een onzer exposities al gesig naleerd. Thans is het op deze expositie uit gesproken aanwezig, hetgeen niet zonder psychologische betekenis is". Op de expositie zijn verder voor de eer ste keer aquarellen. Het aantal inzendin gen is vrij groot, een teken, dat er met veel enthousiasme is gewerkt. Dokter Noordzij richtte zich met een speciaal woord van dank tot de leider van deze schilder- en tekenlessen, de heer De Vries, die ondanks zijn drieënzeventig jaren met veel animo aan de teken- en schildergroep leiding geeft. Tenslotte wenst de geneesheer-directeur alle aanwezigen toe dat zij bij het zien van deze schilderijen en tekeningen ook iets van de vreugde zouden beleven die de vervaardigers hebben gehad bij het actief bezig zijn. Daarmede verklaarde dokter Noordzij de expositie, die tot en met 27 september zal duren, voor geopend, te-administratie I was tot dusver in de vorm van avondcursussen in particuliere handen. Deze opleiding wordt nu overgenomen door de provinciale bestuursscholen, waar van het de bedoeling is, dat elke provin cie er een zal gaan tellen. Noord-Holland is de zesde provincie waar zo'n bestuurs school tot stand is gekomen. De school zal voorlopig opleiden voor het oude diploma Gemeente-administratie I. In de toekomst hoopt men te komen tot een nieuw landelijk examen op brede re grondslag. De verwachting is, dat de opleiding geleidelijk meer zal overgaan op dagonderwijs. De huidige cursus duurt drie jaar. De cursisten zijn allen werkzaam in de ge meenteadministratie. Ge durende 'n avond en twee middagen in de week laten zij met grote medewerking van de Noordhol landse gemeentebesturen hun werk in de steek en reizen naar Haarlem om de lessen te volgen. Voor het eerste cursusjaar hebben zich zeventig leerlingen aangemeld. De school telt achttien docenten: gemeentesecretaris sen, afdelingshoofden en een burgemees ter i uit Noordhollandse gemeenten, alsme de een vakleraar voor Nederlands. Direc teur 'is de 36-jarige gemeentesecretaris van Bussum, de heer A. J. Nieuwenhui- zen. De school geeft een veel bredere oplei ding dan de particuliere cursussen deden. Naast de oude kern van staatsrecht, ge meenterecht, administratief- en burger lijk recht, is de vorming verbreed zowel in de richting van de „maatschappijvak ken" (maatschappelijke verhoudingen, so ciale economie), als in de richting van de praktijk (administratieve organisatie, hulp middelen en werkmethoden). In aanwezigheid van leerlingen, docen ten en bestuursleden werd de school gis teravond officieel geopend door de voor zitter van het voorlopig bestuur, mr. G. W. van Dokkum (griffier van de Staten van Noord-Holland). Burgemeester Cre- mers, die naar was aangekondigd de ope ning zou verrichten, moest verstek laten gaan omdat de gemeenteraadsvergadering, zijn aanwezigheid opeiste. Advertentie Ook voor het aller laatste sportnieuws I 100 °/o service PHILIPS-DEALER Trompstraat 68 Tel. 5198 In de Internationale Faculteit in Haar lem zijn woensdagavond een aantal afge broken partijen uitgespeeld voor het schaaktoernooi van Het Oosten, in de eerste afdeling won de Joegoslaaf Jovanic het treffen met C. Orbaan, terwijl R. Faase zijn afgebroken partij tegen H. Ree zonder verder spelen gewonnen gaf. Aan de leiding gaat nu Ree met 2l/2 pnt gevolgd door Jovanic met 2 punten. Vrij dagavond om half acht wordt de vierde ronde gespeeld. Op het programma staan de duels ReeOrbaan; FaaseJovanic en De RooiWijngaarden. De uitgestelde partij tussen Orbaan en De Rooi zal nu hedenavond worden gespeeld. Verdere uit slagen van afgebroken partijen zijn: Gr. 3: S. HerfstGrünfeld remise; Van KampenDe Jong 10. Gr. 5: V. Meijnds. Dijkstra afgebr. Gr. 8: F. Kensenmej. G. Palm 01. Gr. 9: WittemanJoren 01; Rood Bouma 01. Gr. 12: KrnjicPoecke remise. Gr. 13: Van MierloKoomen afgebr. Gr. 14: GroenlandConsent 10. U kunt het uzelf gemakkelijk maken door het abonnementsgeld voor het volgende kwartaal te voldoen op onze postgirorekening no. 129288 ten name van de IJmuider Courant. U bespaart daarmee incassokosten en vermijdt geloop aan de deur. Het te gireren bedrag is f 9.75, post- abonnees 11. U kunt het ons gemakkelijk maken door uw giro-opdracht te verzenden voor het eind van de maand, voor zien van uw juiste naam en adres. Wij behoeven dan geen kwitanties uit te zenden. Indien u voor een ander gireert, wilt u dan het bezorg adres van de krant vermelden? Voor incasso-girobetalingen (het allergemakkelijkste) zijn formulieren op aanvraag gaarne ter beschikking- In dat geval dient men wel voor voldoende saldo op de giro-rekening zorg te dragen. DE ADMINISTRATIE Advertentie De BREIWOL van „RADIO VERONICA" MARKTPLEIN 7 Donderdag kwamen In IJmulden aan: Yorks- mire Coast, van Londen, IJmulden; Offshore, Noordzee, IJmulden; Herlot, Leith; Hada 2, Fowey; Hado, Barry; Bomma, Delfzijl; Magas, Ryeka; Clothilde M., Walkom; Berkelstroom, Londen, IJmulden; Vllestroom, Londen; Neer- landia, Gothenburg; Rio Hyuela, Barcelona; Rijnstroom, Hull; Temar, Rochester, Zaandam; Iselin, Lulea, IJmulden; Graigwerd, Bale Comeau; World Champion, Norfolk; Polarvik, Liverpool; Ulanga, Rotterdam; Jacco, Koge; Bieberstein, Antwerpen; Bjarmia, Delfzijl; Si- noutskerk, Rotterdam; Erik Banck, Rotterdam; Ravenstein, Antwerpen; Strabo, Odense; Pial, Terneuzen. Vrijdag kwamen in IJmuiden aan: Batavier 3, van Rotterdam; Pericles, Rotterdam; Noordborg, Jacobstad; Lingestroom, Londen. Donderdag vertrokken uit IJmuiden: Phidias, naar Rotterdam; Dahomeykust, Rouen; Delphina, Monrovia, IJmuiden; Nordbro, Texas; Geertje Buisman, Rotterdam; Audrey Johanna, Rotter dam; Rossum, Rotterdam; Spes, Swinemtlnde, IJmuiden; Texel, Quaadnecelen, IJmuiden; Trade K., Palnacki, IJmuiden; Mare Llberum, Londen; Daniela Netchay, Gdansk; Rone, Rot terdam; Karachi, Antwerpen; Basra, Aarhus; Willemstad, Antwerpen; Nike, Liverpool; Li- bertas, Rotterdam; Taras, Rotterdam; Heinz von Bargen, Duinkerken. Vrijdag vertrokken uit IJmuiden: Rempang, naar Rotterdam; Glafki, Golf van Mexico; Alta, Oxelosund, IJmulden. (Indien achter de scheepsnaam en de haven van herkomst of bestemming geen nadere aan duiding volgt, betekent dit dat het schip van of naar Amsterdam is gegaan). Op de Noordzee ter hoogte van Den Hel der op ongeveer twaalf mijl ten zuiden van het lichtschip Texel verkeert de Ne derlandse kustvaarder Fram (177 brt) uit Delfzijl in moeilijkheden. Ten gevolge van de stormachtige wind heeft het voorschip veel water binnengekregen en daardoor.is de Fram diep in het water komen te lig gen, waarbij zwaardere zeeën dan gewoon lijk overkomen. De kustvaarder tracht op eigen kracht Den Helder te bereiken. De sleepboot Simson is om halftien uit IJ mui den vertrokken om eventueel assistentie te verlenen. IJMUIDEN Artsen: J. Noorda, M. K. Hofstedestraat no. 48, tel. 5652; R. J. Hauer, Genestet- laan 4, Driehuis, tel. 4203. Apotheek: Apotheek Pleyler, Planeten- weg 52. Verloskundigen: mevrouw M. Bakker, Advertentie ALLE MODELLEN LANGE NIEUWSTRAAT 413 - TELEF. 6321 Donderdag Donderdag werden in IJmuiden aange voerd 5450 kisten vis, waarvan 162 kisten tong en tarbot, 455 schol, 2 schar, 450 schelvis, 20 wijting, 80 kabeljauw en gul, 12 haai, 10 koolvis en 9 diversen. Per kilogram werd, in guldens, betaald voor: gr. tong 8.35-7.94, grm. tong 6.41-6.12, kim. tong 6.30-5.98, kl. tong I 7.28-7.01, kL tong II 7.24-7.05, tarbot I 6.90-6.10. Per 50 kilogram: kl. schol II 67-33, schar 58, verse haring 15.40-11, makreel 35-11, kim. schelvis 68, kl. schelvis I 73, kl. schel vis II 39-10, wijting 42-28, gr. gul 91-75, mid. gul 70-66, kl. gul 41-33, kl. haai 37-30, kl. zw. koolvis 62-51. Per 125 kilogram: gr. kabeljauw 416-214, gr. koolvis zw. 166-164. In IJmuiden werden donderdag de vol gende besommingen, in guldens, gemaakt KW 101-7880, KW 52-11.070, KW 92-1950, VL 34-6180. Aanvoer van vrijdag Veertig vaartuigen hebben vrijdagmor gen in IJmuiden aangevoerd: 6225 kisten vis, 350 stuks stijve kabeljauw en 13.000 kilogram tong. Bij de aanvoer waren: 2050 kisten schelvis, 100 radio, 220 wijting, 180 gul en kabeljauw, 2200 haring, 460 makreel, 520 schol, 15 tarbot en 120 varia. Prijzen van vrijdag Per kilogram, in guldens: heilbot 65.80, tarbot 5.804.80, grote tong 8.368.01, grootmiddel tong 6.535-91, kleinmiddel tong 6.185.62, long één 6.616.08, idem twee 6.585.80. Per 125 kilogram: grote kabeljauw 204170, middel kabeljauw 186160, grote koolvis 108. Per 10 stuks: grote kabeljauw 160128, middel kabeljauw 7660. Per 50 kilogram: grote schelvis 6043, middel schelvis 4842, kleinmiddel schel vis 4031, schelvis één 3922, idem twee 269.60, idem drie 11.3011, kabeljauw één 7560, idem twee 5745, idem drie 2510.50, koolvis één en twee 30, grote en middel schol 8674, kleinmiddel en schol één 8572, schol twee 62—48, idem drie 4021, schar 5142, haai 3128, gestripte wijting 2310.50, dichte wijting 128, tarbot 256134, griet 146, tongschar 11090, haring 19.4011, makreel 439, rode poon twee 23. Scheveningen In Scheveningen bestond hedenmorgen de aanvoer uit: 20 kisten schol en 80 kilogram tong. De ploegen uit de IJmond moeten het zondag opnemen tegen sterke tegenstan ders. De damesploeg van Full Speed ont vangt om 2 uur op Schonenberg het ver rassend sterke Vliegens Vlug, dat reeds twee overwinningen boekte. Aangezien Ful Speed nog puntloos is, ligt het voor de hand dat in deze situatie geen wijziging komt. Hopelijk echter kunnen de IJmuider dames weer over Nel Toon beschikken en dat zal de aanvalskracht zeer ten goede komen. In dat geval kunnen de geel-zwar- ten zelfs voor een verrassing zorgen. Op „Koningsveld" komt de herenploeg van Amstel bij IJmond op bezoek. De Am sterdammers hebben reeds vier punten, terwijl IJmond zondag j.l. een smadelijke nederlaag bij de Blinkert leed. De Am sterdammers beschikken over een snelle ploeg en zullen hoogstwaarschijnlijk de winst mee naar de hoofdstad nemen, (aanvang 11 uur). De IJmond-dames ondernemen de verre reis naar de Wieringermeer en ontmoeten in de Haukes Tonegido. Er zal waar schijnlijk weinig krachtsverschil zijn, zodat één punt toch wel verwacht mag worden. In Heemskerk bestrijden de dames van ADO en het sterke Rapiditas elkaar. Een zege voor de thuisclub zou een daverende verrassing betekenen. De wedstrijd begint om 12 uur. Van trap gevallen. De heer Weinreich uit Hasselt heeft gistermiddag bij zijn thuis komst zijn bejaarde vrouw levenloos onder aan de trap aangetroffen. De dokter constateerde onder andere een schedelbasisfractuur. Mevrouw W. is zeer waarschijnlijk van de trap ge vallen. Snelliusstraat 53, tel. 5053; mejuffrouw E. W. Engelhardt, Moerbergplantsoen no. 143, tel. 7949; mejuffrouw A. C. van Saase, Rijnstraat 92, tel. 8969. Wijkverpleging: Voor IJmuiden en IJmuiden-Oost: zuster A. N. Enklaar, Burg. Rambonnetlaan 19, IJmuiden, tel. 02550-8163; voor IJmuiden-Oost, Sant poort-Noord en Santpoort-Zuid: zuster G. Kolkman, Brederodestraat 2, Haar lem, tel. 02500-62044; voor Driehuis, Velsen-Noord en Velsen-Zuid: zuster A. de Ruyter, Hagelingerweg 175, Sant' poort, tel. 02560-6054. Tandartsendienst voor Velsen, Bever wijk en Heemskerk: Alleen voor spoed gevallen zaterdag en zondag van 17-17.30 uur: J. van Iepenburg, Velserhooftlaan 1, Santpoort, tel. 02560-8656. SANTPOORT Arts: M. M. C. Trooster, W. Daniëlslaan no. 14, Santpoort-Station, tel. 02560-8410. Apotheek: Apotheek Krijnen, Ekster straat 100, Haarlem-Noord, tel. 02500- 51959; Bloemendaalse Apotheek, Bloe- mendaalseweg 85, Bloemendaal, tel, 02500-57903. BEVERWIJK (en Velsen-Noord) Artsen: Voor de artsen Fierstra sr., Fierstra jr., Melchior, Lange, Rolink, De Ruiter, Verburg, Versélewel de Witt Hamer, Visser en Vreeling, van zaterdag 12 uur tot zondag 9 uur: M. H. A. Mel chior, Noorderwijkweg 1, tel. 02510- 23340; zondag van 9 tot 24 uur: M. A. de Ruiter, Dr. Schuitstraat 44, Beverwijk, tel. 02510-23553. Voor de artsen Ten Harmsen van de Beek, Hommes, Peeters, Swaab, Vos en Zeylmans: J. Zeylmans, Van der Hoop- straat 187, Beverwijk, tel. 02510-25666, Tandarts: Voor Beverwijk, Velsen, Heemskerk en IJmuiden (uitsluitend voor spoedgevallen) zaterdag en zondag 17-17.30 uur: J. van Ipenburg, Velser hooftlaan 1, Santpoort, tel. 02.560-8656. Apotheek: Vanaf zaterdag 12.30 uur, voor Beverwijk, Heemskerk en Velsen- Noord: Apotheek J. W. Huisman, Wijker- straatweg 163, Velsen-Noord, tel. 02510- 23883. Het seizoen is nog te „jong" om nu al te spreken van enige tekening in de strijd bij de zaterdagvoetballers. Maar gezien de tot nu toe bereikte resultaten menen we IJmuiden in de thuiswedstrijd tegen VRC toch een goede kans op de eerste overwin ning te mogen geven. Tweemaal speelde IJmuiden 2-2 gelijk. Thans verwachten we een score aan de positieve kant. Dat dur ven we voor Kennemerland niet te voor spellen. De Haarlemse derdeklasser moet bij CJVV op bezoek dat uit de twee ge speelde wedstrijden de volle buit verover de en van deze gang van zaken beslist nog niet wil afwijken. De tweede nederlaag voor Kennemerland ligt in het verschiet. Zandvoortmeeuwen en Kinheim zijn in de 4de klasse de enige clubs die de volle winst behaalden uit de reeds gespeelde wedstrijden. De Zandvoorters krijgen be zoek van Aminco, de ploeg die nog hele maal zonder winst zit zodat een derde overwinning voor de Zandvoortse club verwacht mag worden Misschien krijgt Kinheim het in de thuiswedstrijd tegen Vlug en Vaardig wat moeilijker maar ook hier achten we de kans op een derde ach tereenvolgend succes aanwezig. SIZO en Jong Hercules ontmoeten elkaar in Hille- gom waarbij het terreinvoordeel de balans ten gunste van SIZO kan doen overslaan. En bij de „derby" tussen SVJ en VEW zal er van krachtsverschil weinig sprake zijn zodat een gelijkspel niet tot de onmo gelijkheden behoort. Advertentie Vraagt vrijblijvend gidsen en inlichtingen. BEZOEKT ONZE op dinsdag 20 oktober 1964 in het Kennemer Theater te Beverwijk. Toegang vrij Kaarten op aanvraag. 25 - IJmuiden Kennemerlaan Tel. 8306 C. H. Moensstr. 13 Tel. 02510-26842 Beverwijk BURGERLIJKE STAND VAN BEVERWIJK GEBOREN: Petrus M. M., z. van P. M. Boots en A. Holleman; Johannes G. C., z. van C. J. van Vliet en J. G. Miltenburg; Jeannette, d. van T. H. Vermeij en A. J. Schoenmaker; Jantina J., d. van E. van der Weide en G. A. Kramer; Louis J. A., z van A. Warink en A. M. E. Dauphin; Willemina C. I., d. van H. Polman en A. W. van den Esschert; Alida, d. van S. J. Schep en G. Heerema; Monica M. A., d. van C. F. M. Baltus en M. Welboren; René P.. z. van A. Albers en N. Klingeier; Mar leen, d. van H. van Willigen en C. J. Haitsma; Maria G., d. van J. J. Joldersma en H. M. Bakker; Cornelis J. P., z. van P. J. de Vries en L. Zuurbier; Elaine C., d van R. Zonderman en E. B. van der Vliet; Catharina M. T., d. van W. J. B. Winkelhuijzen en C. T. G. Janssen. ONDERTROUWD: T. J. M. Ettema en M. A. Schoorl; G. D. C. Kampinga en M. Ligthart; C. J. Kaandorp en J. Bakkum; L. F. Peters en E. A. IJlstra; G. W. Korb en Th. C. Scholts. GETROUWD: A. Salvador Viana en J. E. Belfroid; W. J. Moné en J. H. ter Horst; F. Ferket en A. M. Niesten; J. A. W. van der Waal en J. Kolle; H. J. F. Rozemeijer en H. J. Th. Freijee; A. Schilling en A. H. C. C. Louwe; W. J. A. Hoenselaar en C. M. de Swart; W. Klok en M. J. E. Klaver; B. J. Houting en A. D. M. Ensering; F. J. Magdelijns en U. B. C. M. Adrichem. OVERLEDEN: J. P. van Assema, 84 j., geh. gew. met J. van Zutphen; J. Groene- veld, 86 j., geh. gew. met J. W. E. Pronk; J. Broekhuis, 84 j., geh. gew. met H. Kol- ner en S. Minnema; W. J. Mooij, 53 j., geh. met C. K. Kuijs. Advertentie Zolang de voorraad strekt een speciale aanbieding: van f 99.75 voor f 94.75 STATIEGELD gasfles f 14.00 BEVERWIJK De ondergetekende naam straat plaats wenst m.i.v. 1 oktober a.s. een abonnement op Handtekening U kunt deze aanmelding pps post opzenden of meegeven aan de bezorger in uw wijk.

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 7