Wielrennen vind ik een betere sport dan atletiek „Volgend jaar gaan we controle op doping intensiever houden" Cees Lute accepteerde in één seizoen alle geboden kansen Weer vele favoriete clubs in de strijd om nationale titel KREYMBORG JONGENS PANTALON KREYMBORG Anton Huiskes nieuwe coach van de schaatsenrijders DR. STRIK WERD A bondsarts KNWU dokter van atleten voetbal-clubarts Van Nee ook bij selectie voor het Nederlands elftal Geheimzinnige dood van voetballer Revanche van de Produktendraverij Drie Haarlemmers in basketbalselectie DINSDAG 22 SEPTEMBER 1964 15 99 Moeilijk punt De Boer uit Bovenkarspel verrassing in damtoernooi Wielrennen bij Wijk bij Duurstede Duitse coureur verongelukt Interregionale competitie voor de voetbaljeugd Sterke Terlenka 55/45 in moderne tinten 7 jaar nü 16?° Alleen geldig 23 september Kleine stijging per maat Damesteam van Jugglers in eredivisie basketbal (Van onze sportredacteur) Rustig zit hij te praten in de kliniekafdeling van het Utrechtse Diaconessen- ziekenhuis, dokter Strikwerda, sedert twee seizoenen hondsarts van de Koninklijke Nederlandse Wielren Unie. Een jonge arts, die volgend voorjaar chirurg is. Een jonge arts, die zich uitermate interesseert in de verrichtingen van Nederlandse sportbeoefenaars. Hij houdt zich niet alleen bezig met wielrenners, maar ook met atleten, schaatsers, roeiers, hockeyers en voetballers. Dokter Strikwerda vindt het een boeiende wereld, die hij van eigen ervaring kent. Hii is een enthou siast atleet geweest in AV '34 in Apeldoorn, hij liep nog niet zo lang geleden de Kennedy-wandelmars mee, hij deed in zijn studententijd in Utrecht aan volley bal, men kon hem vinden bij zware cycle crosses, hij was deelnemer aan fiets toertochten als Amsterdam-Maastricht-Amsterdam. Hij stapte ook op de race fiets om samen met „patiënt" Lex van Kreuningen na te gaan hoe een blessure zich onderweg hield. Ondanks zijn directe contact met de sport beziet hij de sportieve activiteiten toch met een nuchtere kijk. Hij houdt zich ook alleen maar met amateurs bezig op een enkele uitzondering na. Zo komt Peter Post wel eens bij hem binnenlopen. „Meen niet,' dat ik een tovenaar ben. Sommige wielrenners denken dat wel eens. Ze gaan naar een dokter en geloven dan dat die hen ineens snel kan laten fiet sen. Als ze niet hard kunnen fietsen leren ze het ook nooit. Ik houd me ook alleen op met de toprenners. Bij de selectie geef ik advies in twijfelgevallen. Bij de eerste selectie voor de Tokio- en wereldkam- pioenschapsploegen heb ik een uitgebreid onderzoek ingesteld bij de kandidaat-ren ners. Drie keer ook zijn ze voor een on derzoek naar het fysiologisch labora torium van professor jongbloed geweest". Dokter Strikwerda, die van huis uit een Fries is, maar lang in Apeldoorn woonde voordat hij aan zijn medische studie in Utrecht begon, vindt de Nederlandse top- amateurs leuke jongens. „Er mag dan vaak over doping geschreven worden met betrekking tot de wielrennerij, maar vol gens mij zijn deze amateurrenners „brand schoon". Het zijn gave jongens. Trou wens, het wielrennen vind ik een bijzonder gezonde sport. Het is voor het lichaam een betere sport zelfs dan atletiek. Dat zeg ik, hoe wild ik ook ben van de atle tiek. De gemiddelde leeftijd bijvoorbeeld van wielrenners is hoger dan van atleten, die de lange afstand lopen." Als we hem vragen hoe hij over de constitutie van Tiemen Groen denkt, wordt hij ineens minder rustig: „Ik heb hem ex pres niet onderzocht. Dat is een brok na tuur. Dat moet zo blijven. Ik wil niet het verwijt te horen krijgen, dat Groen uit zijn gewone doen gehaald is door een medisch onderzoek. Ik word er trouwens misse lijk van als ik zie hoe zestig mannetjes om het podium staan om zich met hem te willen bemoeien, alsof zij Tiemen naar de top gebracht hebben. Misschien gaan we Groen na de Spelen in Tokio eens on derzoeken. Het is een echte atletische krachtmens". Terwijl we zitten te praten, komt een zuster binnen: „dokter, wilt u deze rönt genfoto's even bekijken". Hij houdt ze te gen het licht en geeft zijn advies over de patiënt. Hij gaat verder met het gesprek. „Dit Jaar zijn we doping-controle begonnen in Nederland, bij de Nederlandse kampioen schappen. De resulaten waren negatief. Er waren geen stimulerende middelen ge bruikt. Volgend jaar willen we het inten siever gaan doen. Ik hoop de controle bij alle klassiekers te kunnen doen. Of dat mogelijk is? Bij de aanvang van het jaar op de licentie kan men de renner laten tekenen, dat hij geen stimulerende mid delen zal gebruiken en een onderzoek zal toestaan. Een regeling, waardoor het mo gelijk is de renners bij alle wedstrijden te controleren." De zuster komt weer binnen: „er is een jongeman met een splinter. Kunt u even komen'" Dokter Strikwerda helpt de jon geman van zijn narigheid af. Hij begrijpt, terugkomend dat we hem de vraag zullen stellen, hoe het met de soigneurs, de verzorgers moet gaan. „Tja, het is een moeilijk punt", geeft hij on middellijk toe, „ik weet niet of dat ooit goed geregeld kan worden. Het zal wel water naar de zee dragen zijn. Ik heb wel contact met enkele soigneurs, zoals Piet Liebregts. Je zou eigenlijk een cursus met een diploma moeten instellen. Maar ook dat geeft geen enkele garantie". Artsen, die zich intensief met de sport bezig houden langzamerhand groeit hun aantal gelukkig zijn nog niet nationaal en daardoor ook nog niet internationaal georganiseerd. Er moet in Nederland eerst een overkoepelend orgaan zijn. Daar werd nu aan gewerkt door de Maatschappij van Geneeskunde en de NSF. „Maar wat moet je als eis tot toelating stellen? We hebben als sportarts wel al regelmatig contact met elkaar. Zeer leerzaam was de basis cursus, die onlangs in Nijmegen werd ge houden en waaraan veertig artsen deelna men. Gedurende vijf maanden kwamen we om de veertien dagen bij elkaar." We zeiden het al: dokter Strikwerda houdt zich niet alleen met wielrenners be zig. Hij is clubarts van-de voetbalvereni gingen Go Ahead en DOS. Bij Go Ahead kwam hij, toen manager Beltman in func tie trad. „Dat was een prettige tijd, waar in ik de jongens ook conditietraining gaf. Dokter Strikwerda bezig om de Kennedy-mars tot een goed einde te brengen. Nu doet trainer Fadhronc dat zelf. Op het moment heb ik wat atleten onder mijn hoe de, zoals Corrie Bakker, Jannie van Eijck- Vos, Clement en Smits. Vooral aan Smits, de marathonloper beleef ik veel plezier. Dat alles niet volgens het boekje of vaste schema's gaat, heb ik gezien met Clement. In nauwe samenwerking met zijn coach had ik met Clement een schema uitgezet, waardoor hij op tijd in zijn best.e vorm zou steken. Maar het pakte anders uit. Clement was volkomen van slag af. Erg jammer. Niet alles kan altijd goed gaan." De zuster steekt het hoofd weer even om de deur: „Dokter...." We stappen op. „O ja, weet u wat leuk is: de jongens tonen zich altijd erg dankbaar. Ze voelen het zo aan: als er maar iemand is die zich met hen bezig houdt. Dat is belang rijk ook in de sport." En dokter Strik werda haast zich naar een patiënt. De grootste verrassing van de dam- ttrijd om het Noordhollands kampioen schap is de 44-jarige J. de Boer uit Bo venkarspel. Hij heeft na de derde ronde de leiding, omdat hij drie partijen met winst beëindigde. De Boer heeft in zes tien jaar niet in een officieel toernooi ge speeld. De wijze, waarop hij tot dusver in het provinciaal damtoernooi speelt, doet vermoeden, dat hij een zeer ernstige kan didaat voor de titel is. Op de tweede plaats staat na drie ron den Wim de Jong. Hij moest met een ge- lijkopgaaride partij genoegen nemen tegen Verhey. Dukel won na een handige partij van Van Hal. Bus had voordeel op Den Hoop, maar niet genoeg om te winnen. Grooteman won van Haringen en Wester- loo van Smit. De partij tussen Van Heer- de en Van der Sluis moest in een gun stige stelling voor Van Heerde afgebro ken worden. De stand na de derde ronde is: De Boer 6, De Jong 5, v. d. Sluis 3 (uit 2), Van Heerde 3 (uit 2). Dukel, Bus, Westerloo 3, Verhey 3, Grooteman 3, v. Hal 2, v. Ha ringen 3, Den Doop 2, Smit 1, Wester- veld 0. (Van onze sportredactie) Cees Lute wielerprof, 23 jaar oud, gehuwd, Beverwijker, hoekig gebouwd in gezicht en forse gestalte heeft in één weekeinde iets gekregen van het vele wat hij als sportman wil hebben. Een overwinning in de Ronde van Pi- cardië veroorzaakte een versterking van de nog kleine internationale wieier- reputatie, gunstige financiële mogelijk heden en ruime publiciteit in vooral Franse bladen, die de reputatie en de financiën bevorderen. Lute is dit jaar door „een «kruiwagen gebracht", heeft de geboden kansen geaccepteerd en de (Van onze sportredactie) Driehonderdvijfenzestig dagen van een aehrikkeljaar als 1964 zijn wielerprofs zich nauwelijks bewust van het lidmaat- ichap van een vereniging. De resterende ene dag is dat anders. In de oude stra ten van het Utrechtse plaatsje Wijk bij Duurstede beïnvloedt chauvinisme, gezond en sportief, het denken van de anders zo In financiën redenerende renners. Met hen zijn er de amateurs, die samen de clubs vertegenwoordigen in de strijd om de landstitel voor ploegen. In Wijk bij Duurstede wordt morgen die wielerstrijd gereden volgens een andere formule, dan tot dusver gebruikelijk was. Er zijn kampioenschappen te behalen in drie klassen: in de A-afdeling (voor profs en amateurs) in de B (voor teams met enkel amateurs) en in de C (voor nieu welingen). De ploegen bestaan dit maal uit vier renners, in tegenstelling met voor gaande jaren, toen er zes rijders voor een club in de strijd kwamen. Favoriete ploegen zijn in Wijk bij Duur- itede altijd talrijk. Dit jaar wordt daarop geen uitzondering gemaakt. Tot die favo riete clubs behoort het Beverwijkse Ken- nemerland, dat met Geldermans, Lute, Visser en Rasch weer een sterke forma tie heeft. Kennemerland heeft achttien te genstanders in de A klasse. Willebrord Wil Vooruit bijvoorbeeld met de gebr. Van Est, Marinus van Ginneken en Jan Pieter zen. Maar ook Maastricht met Beckers, Harings, Hugens en Schroder en Breda met Van der Klundert, Wouters, De Vos en Swanefeld zijn sterk. Er zijn meer sterke teams: het Amster damse Olympia met Post, Comelisse, Schuuring en Van Lachterop, De Zwaluw uit Vlijmen met Zilverberg, van der Ven, Van de Zee en Liebregts. Fortuna uit Zundert met Van Dongen, Haast, Van der Kloot, en Braspenninx. Niet zo sterk lijkt dit jaar de Zeeuwse ploeg van Theo Mid delkamp, al zijn De Roo, Tolhoek, De Wilde en Dubois overigens niet te onder schatten. Maar De Haan, Groeneweg, De Waard en De Wit zijn voor de Hoekse Renners toch sterker; zoals wereldkam pioen Jan Janssen, Ouwerkerk, Van de Klooster en Jongejan dat zullen zijn voor de Rotterdamse Leeuw. En wie onderschat de kwaliteiten van het Leidse Swift met de amateurs Karstens en Zoet? Tegen vier uur morgenmiddag zal veel duidelijk zijn. Dan hebben de negentien ploegen de 76 km (een ronde via Wijk bij Duurstede, Renswoude, Achterveld, As- schat, Hamersveld, Leusden, Woudenberg, Austerlitz. Driebergen, Cothen) achter de rug en is de clubkampioen 1964 bekend. De Duitse coureur Frans Mueller is in Porto Roz (Joegoslavië) verongelukt. Frans Mueller (41), wiens werkelijke naam Roman Dirschl was, kwam in een wedstrijd met zijn Lotus te snel uit een bocht en botste tegen een boom. titel „talentvol wielerprof" verdiend. Dat is duidelijk al is het seizoen nog niet afgelopen (11 oktober Parijs-Tours, 13 oktober Bayonne-Bilbao en 18 ok tober de Ronde van Lombardije). De overwinning van Lute in de Ronde van Picardië is geen geluk geweest. De Beverwijker heeft zijn kracht en sou plesse, die in een stevig lichaam verbonden zijn, laten uitkomen op een wijze, die in druk maakte. Zaterdag reed hij regelmatig van voren, vond in Julien Stevens en landgenoten De Haan en De Roo bereid willige vluchters en bleef vooruit in een uiteindelijk achttien man sterke kopgroep. Onbekendheid met het parcours maakte hem in de eindsprint kansloos voor de ritzege. Hij werd elfde. Zondag constateerden met hem velen de goede wijze waarop de ploeggenoten van de winnaar van zaterdag, Melckenbeek, de koers controleerden. Bernard Vandekerck- hoven doorbrak die controle en pakte in het heuvelachtige Franse landschap zelfs een voorsprong van 1 minuut 8 seconden. Vijftien kilometer verder dan de plaats waar de Belg demarreerde, 30 kilometer voor de finish, waren ook Foucher, Seneca, Reijbroeck en Lute sneller dan de overige renners. Zij liepen uit, haalden Vande- kerckhoven in en kregen met die Belg een voorsprong van vier minuten aan de eindstreep. Alleen Foucher was voor Lute gevaarlijk, omdat hij ook zaterdag in de kopgroep aanwezig was. In de eindsprint lette Lute op deze Fransman, werd tweede achter Reybroeck en eindigde voor Fou cher. Lute was winnaar, stil stond hij even aan de finish, langzaam verwerkte hij zijn triómf, langzaam liep zijn achterband leeg Lute „Ab Geldermans heeft me ge bracht; hij heeft me een contract bfj een extra sportief merk bezorgd; hij was mijn kruiwagen b\j Raphael" heeft in de zege in Picardië zjjn mooiste overwinning tot nu toe. Dit seizoen waren er al de etappewinst in de Ronde van Italië (negen tiende rit), de zege met de Raphaelploeg in Luxemburg, waar hü ook twee dagen leider van de algemene rangschikking was, de winst bq de B-profs in Gent-Brugge en in criteria in Wulvenhout en Krui- ningen. Ploegbaas Louviot wil Lute niet kwijt na deze resultaten en zjjn rijden in andere wedstrijden, ook als goede knecht. Hij wil Lute houden, ook nadat Ford de Raphael-ploeg inclusief Jacques An- quetil, voor volgend jaar overneemt. Er is genoeg andere belangstelling gekomen voor deze jonge renner. De wielerprof, die in maart nog zonder contract liep, hoopte dat Pellenaars hem zou kiezen in zijn ploeg. Ondertussen oefende hij het tim mermansvak uit om in de noodzakelijke levensbehoeften van man en vrouw te voorzien. De 26-jarige voetballer Henny van Nee, van het Almelose Heracles heeft telegra fisch alsnog een uitnodiging ontvangen om vanavond deel te nemen aan de selectie- traning van het Nederlands elftal te hou den in het sportcentrum te Zeist. In Udenhoutse voetbalkringen wacht me met spanning af wat het onderzoek van de rijkspolitie aldaar zal uitrichten naar aan leiding van het plotselinge overlijden van de 31-jarige amateurvoetballer Chris Heer- kens. Nadat hij zondagmiddag met zijn club, SSS, een thuiswedstrijd had gespeeld tegen Weredi uit Tilburg, werd hij kort na zijn thuiskomst onwel en overleed. De huisarts wilde geen verklaring van over lijden afgeven omdat hij de doodsoorzaak niet kon vaststellen. Men houdt rekening met de mogelijkheid dat de man aan in wendig letsel overleed, dat hij tijdens de wedstrijd zou kunnen hebben opgelopen. Van de zijde van de rijkspolitie verklaar de men ons in dit onderzoekstadium nog geen nadere mededelingen te kunnen doen. Wel zou de Haagse anatoom-patholoog, dr. J. Zeldenrust, hoofd van het gerechtelijk geneeskundig laboratorium, sectie verrich ten. De heer Heerkens was gehuwd en had een kind. In de interregionale jeugdcompetitie van het district West I zullen drie verenigin gen de afdeling Haarlem vertegenwoordi gen. Het zijn Beverwijk, Velsen en Zand- voortmeeuwen. Als tegenstanders zijn er RKAFC Vitesse en Purmersteyn van de afdeling Noord-Holland, Blauw Wit, ZSGO en een nader .aan te wijzen club van de afdeling Amsterdam en DOS, UW en Ve- lox van de afdeling Utrecht. De competi tie begint op zondag 27 september. Woensdagmiddag (2.30 uur) is op Duin digt de Revanche van de Produktendrave rij het neusje van de zalm. De beide cracks Diana R en Deter d'Aster, die niet aan deze klassieker deelnamen, kunnen nu mo gelijk bewijzen dat zij beter zijn dan Djenghis Khan. Van Deter d'Aster wordt dit wel verwacht, doch dit zal pas gebeu ren na een enorm harde strijd, waarin Diomedea en Darling Hollandia met min stens even goede kansen aan de start zul len komen. Deze revanche heeft ertoe ge leid dat vele noordelijke stallen met hun paarden naar Dumdigt zullen reizen, het geen een overvloed van dravers tot gevolg heeft. Een prachtig nummer is de interna tionale Bolero-prijs, waarin Pigh Life II een groot veld moet overmeesteren. De Franse hengst kan dat en zal daarbij op de voet gevolgd worden door Zippora en zijn Amerikaanse tegenstander Azalea Hanover. Voor de amatrices en amateurs is er het semi-klassieke Korthals en Schooten Me moriaal. De gemakkelijke Kohinoor kan dit winnen van Mambo en Fair Quota. De opkomende Mr. Christian zou met een goede ruiter of amazone kunnen verrassen. De rest van de tips: Polonaise-prijs. 1ste afd.: 1. Caesar Julia H, 2. Cornet Volann, 3. Catherine Mac. Outsider: Boy v. Forges. Polonaise-prijs, 2de afd.: 1. Coco S, 2 Carla, 3. Captain Kinley. Outsider: Benjo Kinley. Wals-prijs: 1. Annemarie d'Aster, 2 Anastasia Hanover, 3. Asilverno. Outsider: Bonaire. Valeta-prijs: 1. Celia D, 2. Caty Hol landia, 3. Akino K. Outsider: Cita du Mai- re. Foxtrot-prijs: 1. Browny H, 2. Balti more, 3. Zoon Erebus. Outsider: Bella Ma- rieza. Tango-prijs: 1. Zephyr Magowan, 2 Zoranus Axkit, 3. Yonker Aster. Outsider Alma Axkit. Advertentie Grote Markt 1 - 7 - Haarlem Donderdag 24 september speelt het Nederlandse basketbalteam onder de naam „Springbokken" tegen de Belgische hoofd klasser VG Ostende. De wedstrijd wordt in Brugge gespeeld ter gelegenheid van de opening van een nieuwe sporthal. De coaches Janbroers en Burgert selecteerden de volgende spelers: Kales (Flamingo's), Bruin (Punch), Driehuis (SVE), Smit (Wol ves), Pouw (Argus), Kok (Racing Brussel), Lagerwey (Flamingo's), Schappert (Agon), Witte (Landlust) en als reserves Kroder (Flamingo's) en Wanders (Wilskracht). Door een 66-30 overwinning op het En- schedese Jugglers zijn de dames van de Amsterdamse Giants gepromoveerd naar de eredivisie basketbal. Het Haagse „Su rinaamse Vriendenkring" legde door over winningen op Maasvogels uit Maastricht en Greyhounds (Enschede! beslag op de opengevallen plaats in de landelijke eer ste klasse heren. Deze wedstrijden werden gespeeld in de Amersfoortse markthal. Cees Lute met ditmaal in zijn scha duw stadgenoot en ploeggenoot Ab Geldermans, de renner waarvan Lute zegt, dat hij hem in de internationale wielersport heeft geïntroduceerd. De steun van plaatsgenoot Geldermans (geslaagd als wielerprof en zakenman) kwam tijdig. Het samen trainen, het samen praten, leidde tot spreken van Ab bij Franse ploegbaas Louviot. Hij kwam kijken naar een wedstrijd van Lute, zag hem winnen en bood een contract. Cees Lute tekende, raakte zorgen kwijt, reed goed en hoopt niet op meer pech. Ongeluk zoals vorig jaar in zijn eerste jaar als wielerprof met bronchitis en sleutelbeen breuk in het begin van iiet seizoen. De lijst van successen tot 1964: vele overwinningen in criteria, eerste plaatsen in de Omloop van de Kempen (tweemaal), Ronde van Friesland, Ronde van Brabant, elappezeges (drie) in Olympia's Tour, is dit seizoen aangevuld met internationale successen bij de profs. Cees Lute („eerst naam maken, dan geld verdienen") zal startgelegenheden krijgen voor meer succes. Anton Huiskes is de nieuwe schaats coach. Na Klaas Schenk, die jarenlang een vertrouwd figuur op de internatio nale schaatspistes was en de Arnhemse leraar M.O., Henk Lamberts, de man die slechts een jaar het vertrouwen ge noot om daarna met ruzie de schaatsers de rug toe te keren heeft het bestuur van de KNSB besloten aan Anton Huis kes onze nationale schaatstrots toe te vertrouwen. Anton Huiskes, zelf oud schaatscrack en wereldrecordhouder op de 3000 meter een record dat tot 1963 stand hield heeft zich bereid verklaard deze functie te vervullen. Hij begint met de schaats- training zodra de Amsterdamse Jaap Eden-baan zijn poorten heropent en zal in oktober tweemaal per week en in novem ber driemaal per week het uiterste van de jongens vragen, die de afgelopen zo mer iedere zaterdag onder leiding van Ben Holleboom duchtig aan hun conditie hebben geschaafd. In de maand december komt de centrale trainingsploeg in Deventer bij elkaar en in begin januari gaan de geselecteerden voor zes weken naar Noorwegen. Anton Huiskes, directeur van het bureau van de kath. jeugdraad, zal van het bestuur van de schaatsbond flink gehonoreerd worden, waardoor het hem mogelijk is dat hij zich jaarlijks een lange periode van zijn werk kan losmaken. „Ik maak geen wereldkampioenen, die worden geboren, maar hopelijk wel goe de schaatsers" dat zegt nuchtere 36-jarige Anton Huiskes. Een atleet met een vech- tershart, die in 1948 in de kernploeg werd opgenomen en op zijn eerste Olympische Spelen respectievelijk op de 5 en 10 km. als 12e en 14e werd geklasseerd. Een man ook, die in het verleden nogal in de op positie was en daarbij dingen heeft ge zegd die hij nu waar moet maken. De op 5 maart 1928 in Wierden (Overijssel) geboren Anton Huiskes had zijn belang rijkste periode in de jaren 1950-53 toen hij tijdens de winterspelen in 1952 in Oslo 4e op de 5 km en 5e op de 10 km. werd, het jaar ook dat Kees Broekman met twee zilveren medailles naar huis kwam, en Wim van der Voort hetzelfde glinsteren de metaal op de 1500 meter veroverde. Een jaar later, in 1953, toen Kees Broek- man's beste internationale prestatie, Euro pees kampioen in Oestersund, voor geheel Nederland verloren ging omdat in Zee land het water binnenstroomde, eindigde Wim van der Voort als tweede en Anton Huiskes als vijfde. Maar het was 24 januari 1953 in Davo» waaraan Anton Huiskes de mooiste her inneringen bewaart. Hij slaagde er in het wereldrecord over 3000 meter tot 4 min. 40.2 sec. terug te brengen, een prestatie die pas in 1963 werd overtroffen door Evgeny Grishin (Rusl.). „Het schaatsenrijden van tegenwoordig is heel wat anders dan vroeger", zegt Huiskes die voornemens is de modernste trainingsmethoden aan te passen aan de Nederlandse mogelijkheden. „Natuurlijk mag men het eerste jaar niet direct resul taten verwachten, maar ik ben enthou siast en verheugd dat mij nu de moge lijkheden zijn gegeven om Nederlands po sitie in de internationale hardrijwereld te verstevigen" aldus Anton Huiskes die vast voornemens is de oude vriendensfeer in de kernploeg weer op te bouwen.

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 15