meer keus voor beter wonen kom t zei? zien bij het leven is mooi met Zoppas ik hoef niet meer te wassen... 1475.— 235.— 298.— 195.— 225 1395.— 298 725425 Julianapark 58-62 tel. 54530-57713 Verkoopster aankomend verkoopster De krachtige volle smaak van Moccona, pure koffie zoals alleen Douwe Egberts die maakt. dat proeft u in elk kopje. Lekker-pittig. Lekker- vers. Prettig idee om een fijne kop koffie te kunnen maken, wannéér u maar wilt. Maak 't 1 gezellig. Maak Moccona. Dat is koffie van D.E. Nü 6 zwaarverzïlverde koffielepeltjes bij MOCCONA Garantie voor kwaliteit eethoek Een eethoek met distinctie, gein- spireerd door een verfijnd klassieke stijl. slaapbank Wollen bekleding. Schuimrubber vulling wandmeubel waar heel veel in kan. Uitgevoerd in prachtig ge vlamd teak. U kunt zelf een meu bel samenstellen Dit voorbeeld bureau Prachtig bureau, om met weinig ruimte een grote werkhoek in de kamer te schep pen. In teak, met zwart metalen poten fauteuil Geheel gestoffeer de fauteuil met hoge rugleuning en zacht hoofd kussentje. Ge steund door mas sief houten on derstel. Vanaf Artifort tafel Strak gelijnde tafel op metalen frame. Met mar meren bovenblad. aanbouwmeubel Geheel uitgevoerd in teak. 725 Relaxen Zware fauteuil met skai bekleed. Draaibaar op stevige poot. vanaf 298.— salontafel Tafeltje met zwaar verchroom de poten. Mooi bovenblad én schuin toelopende lectuurbak met spijlen In teak en palissander. een eethoek schommelstoel Van Pas-toe. In teak. Tafel met metalen gecombineerd poten en teak met zwarte slijplak, uitschuifblad. 79.50 Stoelen met wollen gestoffeerde zit ting en rug. Stoel slaapkamer Een droom van een slaapkamer. Comfortabel bed (130 breed) In teak nóg een aanbouw- fauteuil meubel Fauteuil op meta- En nog véél meer len basis. Teak- aanbouw- en houten armleggers; wandmeubelen bekleed naar uw zijn er bij 't persoonlijke binnenhuis. Kom wensen, 't zelf maar eens 110.— zien. U bent welkom. bankstel Stijlvolle, Zweedse vormgeving geelt dit bankstel een bijzonder cachet. De voortreffelijke bank is in een handomdraai een heerlijk bed. Pitriet Pitriet fauteuil op teak voet. De kussens be kleed met skai. Al vanaf slapen Auping-bed, mo del Cleopatra, samen met Au ping polyether matras Een ideale com binatie. Cleopatra v-a. 62.50 Matras v.a.89- hoekje vol stijl Prachtig Louis XV stoeltje vanaf Er zijn vele mogelijkheden om zélf een hoekje vol stijl en sfeer te creëren. bankstel Een niet aan "mode" gebonden vormgeving geeft dit bankstel een klassieke allure. Artifort kuip-stoel Op oersterke metalen poten, dus "hangen" kan in deze stoel. salontafel Het blad is een zijdig Formica, dus makkelijk schoon te houden. Met pitriet lectuurbak Windsor-bankstel wandcombïnatie Helemaal van K.L.M. combina- massief hout. Met tie, waarmee U dik-verende kus- ongehoorde luxe sens waar U zalig kunt bouwen voor in weg kunt zak- een prettige prijs, ken. Bank en Geheel in teak- twee stoelen hout uitgevoerd, bankstel Bankstel bekleed met kunstleder bank dressoir Een Bank met een Hoogte regelbaar vorstelijk grote B, met stelschroeven. Voor vorstelijk- Uitgevoerd in Rio ruim zit plezier, palissander. Met 4 Met aangebouwde draaideuren waar tafel achter een rijke- 755.— lijkeruimteschuilt. gevraagd voor ons filiaal IJmuiden 5-daagse werkweek. Voor goede kracht prachtig salaris. Lange Nieuwstraat - IJmuiden Gen. Cronjéstraat - Haarlem Adverteert in dit blad De ZOPPAS - wasauto maat doet ALLES. Weken, verwarmen, was sen, spoelen (4x), centri fugeren... alles gaat auto matisch. Ik hoef er zelf niets meer aan te doen. Dankzij mijn ZOPPAS! Doe als ik. Neem de proeft Vraag een bestelbon aan uw winkelier! standaardpol je f2,08 coffeïnevrij f2,35 100-gramspot f3.90 I grotevoorraadpotf7,60 coffeïnevrij f4,50 J coffeïnevrij f8,60

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 22