Traditionele PAC-automobielenrit leverde hart ver over end schouwspel Jubileum baby daiien hk Concilie gaat nu praten over huwelijk en geboortebeperking Nieuwe hektrawler „Holland na proefvaart overgedragen technische krachten I Prins Bernhard en prinses Beatrix naar Tokio Drie directeuren gestraft voor belastingfraude Mr. Geerisema roept V.V.D. op tot strijd tegen de inflatie Éfll&rW" f Ite if 1% JR MAANDAG 12 OKTOBER 1964 - V Discussieschema lijkt „de pil te vevwevpen Heilig Familie Radiotoestellen als kraaiepoten gebruikt LUIDSPREKERS Inbreker sloeg zijn slag in Wijk aan Zee Ook voor de allerkleinsten viert Gerzon deze week feest. Zie hier zes voorbeelden uit de vele schattige en héél voordelige aanbiedingen! 3.90 JUBILEUM AANBIEDING LUIERS FLANELLEN LUIERS GEMEENTE VELSEN Het was gisteren, zondag 11 oktober, een dag van oude, maar nog lang geen vergane glorie. Het was de dag van de PAC-rit, het jaarlijkse grote evenement van de Pionier Automobielen Club Nederland, en dat betekende dat in de loop van de zondag enkele honderden antieke automobielen kustwaarts reden om op het circuit van Zandvoort te tonen wat zij nog presteren. De jaarlijkse PAC-rit startte zondagmor gen om tien uur op het Lucas Bolwerk in Utrecht. Puffend, hortend en stotend be gonnen de prachtige karren, waaraan de voorafgaande dagen kilo's poetsmiddelen moeten zijn besteed, aan de lange rit naar het verre westen. Overal langs de route, die via Maars sen, Breukelen, Vreeland, Mijdrecht, Uit hoorn, Aalsmeer, Leimuiden, Nieuw-Ven nep, Hillegom en Heemstede naar Zand voort voerde hadden zich vele belangstel lenden opgesteld. Het is elk jaar weer een hartveroverend schouwspel, deze parade van oude auto's Met hun prachtig gepoetste koperen radia- teuren, hun diepglanzende, vele millimeters dikke carosserieën, de schitterende spaak- wielen, de unieke claxons en koplampen vaak nog carbidlantaarns doen zij het hart van menige autoliefhebber snel ler kloppen. Bij de ingang van het wandelbos Groe- nendaal in Heemstede hadden zich rond het middaguur, ondanks het buiige weer, hon derden mensen verzameld om de intocht van de patriarchale autostoet gade te slaan. Zichtbaar genoot de menigte hierbij van de wijze waarop tal van vehikels geluids signalen voortbrachten. Er was bij voor beeld een automobiel bij, waarbij dit ge schiedde door een kastje met slinger dat sterk aan een wandkoffiemolen deed den ken. Vooral het jeugdige publiek bleek zeer op dit geluidsonderdeel van het evenement gesteld te zijn, want de bestuurders die de entree van het bos geluidloos wilden ne men, werden luide aangemaand te „pep peren." Tegen twee uur waren alle wagens bin nen en nadat in het Verversingshuis de lunch was gebruikt, vertrokken de wagens naar Zandvoort. Op het Circuit van Zandvoort startten de statige Hispano Suisa's, Mercedessen, Bu- gatti's, Wolseley-Siddeley's, Sunbeams, Fords, Chevrolets, Daimler-Benz, BMW's, Rólls-Royces, Citroëns en Bentleys voor de traditionele ritten, die ditmaal over het ge hele circuit en niet over een gedeelte daar van, gehouden werden. De wagens, ingedeeld in diverse klassen, al naar gelang de leeftijd, moesten met een bepaalde snelheid het ruim vier kilometer lange parcours afleggen. Zij mochten niet sneller en niet langzamer. Vele oudjes, waaronder een hoogbejaarde Peugeot en een kolossale witte Mercedes Compressor wagen, die nog het eigendom is geweest van de operazanger Richard Tauber, de den het zo goed, dat zij dicht bij de finish zelfs zigzaggend moesten rijden, om de juiste tijd te laten afklokken. Het was een evenement, deze PAC-rit, niet alleen voor de ruim honderdenvijftig bezitters van antieke automobielen, die hun voertuig weer eens in al zijn glorie konden tonen, maar zeker ook voor de honderden belangstellenden langs de we gen, in het Heemsteedse Groenendaal en op de tribunes van het Zandvoortse Circuit. Even traditioneel als andere jaren gooi de ook ditmaal de regen weer roet in het eten. Bovendien was het bijzonder koud. Wellicht dat de organisatoren van de PAC-rit 1965 eens in overweging zouden kunnen nemen de rit iewat vroeger in het seizoen te laten verrijden. Voor rijders en publiek lijkt dat aangenamer. Een prachtige verzameling oude automobielen op het circuit van Zandvoort. Uiterst links een oude T- Ford, daarnaast een statige Rolls Royce Silver Ghost. Het was jammer dat de regen de prachtige opgepoetste vehikels hardnekkig te lijf ging. - _A 1 J» Deze prachtige witte Mercedes-Benz, een kolossale compressorwagen, was een van de pronkstukken van het PAC-park. De auto, aan de radiateur uitgerust met drie sterren, was eens het eigendom van de zanger Richard Tauber. iliii ja». (Van onze correspondent ROME De 98ste algemene congregatie van het concilie bracht de voortzetting van de algemene discussie over het schema inzake het lekenapostolaat. In het alge meen zijn de kritische opmerkingen erover veel talrijker dan de goedkeurende. Men vindt dat het een uiterst onsa menhangend stuk is. Er is ook kritiek op de inhoud. Maar het belangrijkste op het ogenblik is niet meer dit schema waarover waar schijnlijk nog enkele dagen gesproken zal worden, maar de verwachting die hier heerst over het schema „de kerk en de hedendaagse wereld". Het is ons gelukt om enige bijzonder heden over de inhoud van dit schema te krijgen, voornamelijk over het huwe lijksleven. Het schema begint met op te merken dat het huwelijk heilig is wegens zijn oor sprong, zijn aard en vooral wegens het doel dat het zich stelt. Verder wordt er verklaard dat een van de belangrijkste plichten van de ouders be staat in het geleidelijk en zonder schokken voorlichten van de kinderen over datgene wat samenhangt met het geslachtsleven, zodat vermeden wordt dat kinderen een ziekelijke nieuwsgierigheid ontwikkelen op dat bied en hun inlichtingen daarover ver krijgen van mensen die buiten het gezin staan. De ouders hebben ook de plicht aan hun kinderen liefde voor de kuisheid bij te brengen. Daarna komt het zeer belangrijke on derwerp: de geboortebeperking. Daarover zegt het schema als onze inlichtingen juist zijn, het volgende: het is strijdig met de goddelijke wet en met de instelling van het huwelijk op enige wijze met overwe ging in te grijpen met het doel de natuur lijke gevolgen van geslachtsgemeenschap te vermijden. Het schema houdt echter rekening met de zwakheid van de mens en maakt on derscheid tussen hen die geboortebeper king systematisch uitvoeren en anderen die in een zwak ogenblik daartoe zijn over gegaan maar al terugkerende van dit ver keerde pad hun zonden erkennen en in gebed trachten een uitweg te vinden waar door ze zich weer met God kunnen ver zoenen. Het document zegt daar dan over: „de moederkerk kent wel degelijk de vele moeilijkheden der echtelieden die niet voortkomen uit zwakheid of uit slechte wil der individuen, maar ook uit de nieuwe levensomstandigheden die veelal de rech ten van de familie in het gedrang bren gen". Het voegt er dan aan toe dat het in vele gevallen toegestaan is dat de ge boorten beperkt worden met christelijke voorzichtigheid door middel van onthou ding tijdens de periode der vruchtbaar heid van de vrouw. Het document zegt verder dat er geen enkele oplossing is voor het moeilijke pro bleem der geboortebeperking die niet in strijd is met de wet gods over de heilig heid van het huwelijk, maar spreekt de hoop uit dat de wetenschap en de ervaring in de toekomst een oplossing zullen vinden zonder in strijd te zijn met de wetten Gods en die toch aan de noden van de verschillende gezinnen en van de volken tegemoet komt. Verder dringt het document er op aan dat de regeringen alles in het werk stellen om de zedelijke en geestelijke kracht van het gezin te ondersteunen waartoe voor alles nodig is dat ieder gezin en ieder mens kan beschikken over een behoorlijk en gezond onderdak. Huizen van de bur gers dienen gebouwd te worden op een wijze dat ieder gezin met decorum het aantal kinderen kan opvoeden dat in dat gezin geboren wordt en de stadsuitbrei dingen moeten worden aangepast aan de noodzaken der gezinnen en die der enke lingen. Uit deze tekst krijgt men de indruk dat de zogenaamde „pil" geen genade vindt in de ogen van hen die het schema hebben opgesteld. Dat wil natuurlijk nog niet zeg gen dat tijdens de besprekingen niet iets heel anders uit de bus kan komen. Men moet wel begrijpen dat een schema niets anders is dan de basis voor een dis cussie. Tijdens de discussie zeggen de ver schillende concilievaders hun mening en het kan heel wel zijn dat aan het einde van de besprekingen het schema er geheel anders gaat uitzien en dat het definitieve decreet een inhoud krijgt die heel weinig gemeen heeft met de tekst zoals die aan vankelijk is opgemaakt door de betrokken commissie. Zondagmiddag zijn prins Bernhard en prinses Beatrix per DC-8 „Sir Alexander Fleming" van de K.L.M. van Schiphol naar Tokio vertrokken, waar ze de Olym pische spelen tot het einde toe gaan bij wonen. Koningin Juliana vergezelde haar man en dochter tot in het vliegtuig, waar ze afscheid nam. Vervolgens daalde ze alleen de vliegtuigtrap af en maakte de op het platform wachtende leden der hofhouding aan het lachen door statig maar geksche rend op te merken: „op het laatste moment heb ik besloten toch maar niet mee te gaan". Prins Bernhard gaat naar Tokio in zijn hoedanigheid van voorzitter van de federa- tjon equestre inlemationale, de inter- tionale hippische sportbond Prinses Beatrix gaat uit belangstelling voor de verrichtingen van de deelnemers aan de Olympische spelen. LONDEN (Reuter) Achttien politie auto's hebben zondagochtend vroeg door voorsteden van Oost-Londen 'n bestelauto achtervolgd die was volgeladen met ge stolen televisie- en radiotoestellen. De die ven, die een zaak hadden geplunderd, moesten hun „ballast" uitwerpen om uit de handen van de politie te kunnen blij ven. De politiewagens hadden grote moeite de gestolen obstakels te ontwijken. Twee auto's botsten tegen elkaar en een motorfiets werd vernield. De dieven slaag den er in te ontkomen, met achterlating van de bestelwagen. Een politieman noemde de achtervolging de gevaarlijkste sinds ja- Het gerechtshof te Amsterdam heeft een 64-jarige directeur van een Rotterdams havenbedrijf wegens belastingontduiking veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier maanden en een boete van 26.600. Hem en zijn mede-directeuren, vader en zoon, was ten laste gelegd over een groot aantal jaren totaal 300.000 aan inkom sten- en vermogensbelasting te hebben ont doken. Dit bedrag had betaald moeten worden over de inkomsten die zij ontvin gen uit hoofde van hun nevenfunctie van commissaris bij een dochtermaatschappij in België. De oudste directeur, 75 jaar, kreeg een voorwaardelijke gevangenis straf van vier maanden. Zijn zoon werd wegens medeplichtigheid veroordeeld tot twee maanden onvoorwaardelijk. Vader en zoon kregen beiden eveneens een boete van 26.600. Mr. Geertsema, voorzitter van de Twee de Kamerfractie van de V.V.D. heeft dit weekeinde in Oosterbeek gezegd, dat de liberalen de strijd tegen de inflatie met kracht moeten voeren. Geldontwaarding drukt op de economisch zwakkeren en is een wi'Iekeurige en dus onrechtvaardige herverdeling van inkomens en vermogens. Hij wees in dit verband de eisen om de loon- en inkomstenbelasting reeds met in gang van 1 januari te verlagen af en noem de deze „slagen in de lucht". Mr. Geert- ssma was een van de sprekers op de lan delijke conferentie van de vrouwenorgani satie in da V.V.D., die zaterdag en zondag in Oosterbeek is gehouden. Gevraagd hulp voor één ocht per week. Mevr. de Vries Siriusstr. 18. Net R.K. meisje zoekt zelf standige betrekking in huis houding, intern, omgeving H'stede. G. Broek, v.' Ostade- straat 55, IJmuiden. Hulp in de huish. gevraagd 2 of meer malen per week, 's morgens of 's middags. Me vrouw Boon-Zijlstra, Meeu wenlaan 4, tel. 4805, IJm.-O. Gevraagd constructie-bank werkers. Constructiebedrijf „Staalwerk" Breesaapstr. 6, IJmuiden, tel. 7191, na 18 u. tel. 8494. Gevr. voor spoedige indienst treding net meisje voor het buffet. Goede verdienste, prettige werkkring. Het Hoge Duin, Wijk a. Zee, tel. 02517 322. Welk net, handig meisje wat goed kan rekenen, wil in anderhalve dag 25,- verdie nen om de woensdag- en donderdagochtend behulp zaam te zijn op de markt? Te bevragen: van Galenstr. 14. Vroom en Dreesmann IJmui den vragen voor haar snel- buffet een leerl.-banketbak- ker-kok en een hulp (vrl.) v. de afwaskeuken, 3 midd. per week. Soil, aan V. en D. IJmuiden, t.a.v. de bedrijfs leider. Rokkenfabr. Windsor vraagt mnl. of vrl. kracht v. d. coupe. Soil. Koningstr. 39, Hrl., tel. 11205 of 's av. 86800. Huisschilders en constructie schilders gevr. N.V. Nelis, Molenstraat 1, Uitgeest, tel. 02513-541. Pers. aanm. ook mogelijk na 18 u. bij de heer Spijkerman, Lange Nieuwstr. 712, IJmuiden. Schilder vraagt voor de win termaanden binnenwerk, ook behangen. Br. L 9413. Net meisje b.z.a. 1 a 2 midd. te werken fgeen huishou ding). Br. L 6886. 2 Nette meisjes b.z.a. voor 2 a 3 avonden per week. Kan toren schoonhouden. Br. L 6887. Naaister vraagt thuiswerk. Japonnen enz. Na 2 uur Zee weg 289, IJmuiden. A.s. echtpaar zoekt woon ruimte. Wie kan ons helpen? Ziekenverpleging geen be zwaar. Omg. IJm, Br. L 6885 Woningruil. Aangeb. gr. huis, vrij uitzicht, ben. 2 k. ensuite, serre en keuken, schuur; le et. 2 k. ensuite, zijk. en keuk.; 2e et. 2 k. zolderk. badk. Gevr. kleiner vrij huis of 4 a 5 kamerflat of maisonette in Duin- of Zeewijk. Brieven L 6890. Woningruil. Aangeboden 4 kamerflat beneden, Orion- weg 101; gevraagd vrije won. Br. L 6896. A.s. moeder, kent u Rohé ledikantjes, wiegjes en com modes, van die prachtige houtsoorten. Kom kijken bij „Maminette", Lange Nieuw str. 415, IJmuiden, tel. 8078. Prijzen voor elke beurs Roulette Beha's en stepins. „De mode onder de mode", prima van pasvorm en ver krijgbaar bij C. Lodder, Drie huis, tel. 6449. Mooie pyama's voor dames en heren, jongens en meisjes vindt u bij C. Lodder, Drieh. Koopje. Brei met scheepjes wol, warm, voordelig, mooi. Botman, Kennemerlaan. Voordelig. Nylonkousen met en zonder naad, prima kwali teit, 98 cent. Botman. Kenne merlaan. Speciale aanbieding. Dames slip met kantje, alle maten 40/46 99 cent en kinderslipjes 69 cent ook in alle maten. Botman, Kennemerlaan. Onzichtbaar stoppen, mot-, scheur- en brandgaten. Kleermakerij Theo van Eek, Kennemerlaan 176. Wrangier, originele Ameri kaanse spijkerbroeken en jacks. Zeeman, Bloemstr. 70 en 71, IJmuiden, tel. 4235. Damesrokken bij ons onvoor stelbaar voordelig. Maten 36 tot en met 48. Zoek maar uit voor 9,95. Zeeman, Bloem- straat 70 en 71, IJmuiden, tel 4235. Uw T.V. defect Bel 7849 (uitsluitend 's avonds) en wij komen direkt. Item-antennes, 4-elements, 11,50 en 2e net -antennes I 15,-. Velo, Trompstr. Jmuiden, tel. 5198. Slijterij „Flora", Zeeweg 115, tel. 5307: 1 liter zoete Spaan se wijn 2,85. Baby Service plastic kinder wagenhoezen, tegen vocht en stof 3,50. Baby Service, Edi- sonstr. 9, tel. 5283. Auto- en scooterrijschool H. Anepool, Tuindersstraat 63, Rijnstraat 91, tel. 4565-6285. Gaat u trouwen of heeft u een nieuwe woning? Krediet voor iedereen tot f 5000,- v. aanschaf meubilair, woning- textiel. Vraagt gratis folder dan krijgt u algehele inlich tingen. Postbus 1371, R'dam. f 100,- terug voor uw oude radio of platenspeler bij aan koop van een luxe radio- grammofooncomb. met 10 pi. wisselaar. Keuze uit 15 mod. Telerama, Gen. Cronjéstraat 18, tel. 57900; Nieuwe Groen markt 2, tel. 15220, Haarlem. Kennemerlaan 24, IJmuiden, tel. 2401. Zonder aanbetaling: televisie 59 cm, radio, bandrecorders, koelkasten, wasmachines, gasfornuizen, alleen bij Tele rama, Gen. Cronjéstraat 18, telef. 57900; Nieuwe Groen markt 2, tel. 15220, Haarlem. Kennemerlaan 24, IJmuiden, tel. 2401. De hektrawler „Holland" KW 123 van Ouwehands Rederij en Visverwerking n.v. in Katwijk aan Zee heeft zaterdag op de Nieuwe Waterweg tussen Rotterdam en Hoek van Holland haar „maidentrip" ge maakt. Het schip is op de werf „De Dage raad" (fa. J. Boot) gebouwd, die al drie schepen aan Ouwehands rederij afleverde De afmetingen van de „Holland" zijn: lengte 45, 75 meter, breedte 8,40 meter en holte 6,60 meter. Een 1200 pk. Deutz-motor kan de hektrawler een snelheid van ruim 13 knopen geven. Schipper van de laatste aanwinst van Ouwehand is de heer Leen Dubbelaar, telg van een van de bekendste Katwijkse vissersfamilies. Nadat de „Holland" bij Hoek van Hol land even zijn neus in de zee had gestoken had op de Waterweg de overdracht plaats. De heer H. Boot, directeur van „De Dage raad" wees in zijn toespraak op enkele afwijkingen die de hektrawler ten opzichte van andere hektrawlers vertoont. Aan stuurboord zijn o.a. ruimten geschapen voor de kombuis en de messroom. Verder is het schip uitgerust met een vaste irf plaats van een hydraulische hekgalg. Na van de heer Boot het certificaat van zee waardigheid in ontvangst te hebben geno men zei de heer D. Ouwehand, dat bij de bouw van de „Holland" veel aandacht is besteed aan de huisvesting van de 19 kop pen tellende bemanning. De lopende band, die van het achterdek tot de hoekruimten onder het voordek loopt, betekent voor schipper en bemanning een grote verbete ring bij de visverwerking, maar zij eist ook een grotere verantwoordelijkheid. On danks de ver doorgevoerde technische hulpmiddelen bij de zeevisserij komt het toch nog veel aan op de persoonlijke pres taties van de bemanning, aldus de heer Ouwehand. Hij wenste schipper Dubbelaar een goede vaart met zijn nieuwe schip. De Katwijkse predikant ds. R. de Vries bood de schipper een scheepsbijbel aan. De voorzitter van de Katwijkse Rederij vereni ging „Vuurbaak" streek hierna de werf- vlag. Mevrouw A. Ouwehand-Waalbergen hees er de werf vlag voor in de plaats. Bij „De Dageraad" is thans in aanbouw een hektrawler die iets groter zal zijn dan de KW 123. Dit nieuwe schip wordt ge bouwd voor rekening van de IJmuidens» rederij V.E.M. (J. Gouda). Zaterdag heeft een inbreker tijdens af wezigheid van de bewoners zijn slag ge slagen in de woning van een groentehan delaar aan de Zwaanstraat in Wijk aan Zee. De dief is aan de achterzijde het huis binnengedrongen. Binnen was alles overhoop gehaald. De moeite van de in breker was niet tevergeefs, want uit een damestas wordt 1070 vermist en uit een kast f 700. Ook verdwenen zilveren ge bruiksvoorwerpen en een nieuwe porte feuille zonder inhoud. Nylon flausch jasjes met mutsje... snoezig voor baby en kleuter! Geheel gevoerd, in bleu, beige, geel en wit. V/2 tot 2 jaar. 18.90 Kleuterpantalons- sterk, heerlijk warm, was- baar! Div. kleuren, tot V/2 jaar alle m. 5.9Q Brassierès van leuk fla- nel-imprimé, voor babies tot 10 maanden '1.95 Slobbroeken - zuiver woll Rose, wit en bleu Luiertruitjes - raglan. fijn glansgaren, 1.95 'Rumba-panties' - nylon tricot over plastic I.95 Box-slofjes, zuiver wol, vilten zool, tot 3 jr. 3.90 Kleutervestjes in dubbel gebreid Orion of wol! 4 kleuren, tof 3 Jr. 7.90 Maillots in sterk stretch nylon. Vele leuke kleur- tjesl Tot 3 jaar 4.90 Orlon jumpertjes - dub bel gebreid, 4 kleuren. Tot 3 jaar 7.90 Terlenka rokjes - was- baar, sterk en... snoezigl 6 kleuren, tot 3 jr. 4.90 Royale luiers (70x70 cm) van uitstekende kwaliteit sterk absorberend. In hydrofiel of piké Extragroot (70x75) en... hagelwitl Kleuterpyjama's - leuk, knoop-aan model of tweedelig in kookvast katoenen tricotl Diverse schattige dessins! Tot 2'/2 jaar alle maten 6.90 Bezoekt onze tentoonstelling '75 JAAR S1LHOIIFT EN LIJN', Kalverstraat 72. Amsterdam.Toeoano vrii I Verchromen. De Valk, Nrd. Emmakade 23, Haarlem, t/o de kathedraal, tel. 17115. Nu voor iedereen een prima T.V. Weer 5 pracht super T.V.'s, 43 cm, Phil., Erres enz. schitt. beeld en klank en dan geh. compl. met fabr.-nwe le klas Lopik- en R.E.M.-ant. enz. a 185,-. Telef. 20870, le Zuidpolderstr. 57 zw., H'lem Nerveus Gejaagd Schief- fer's bloedwijn helpt bijzon der snel Bevat aktief-leci- thine, vitaminen en minera len, werkt biovitaal. Bij apo thekers en drogisten. Te koop gevraagd Douwe Egberts punten, f 6,- de 1000 punten. Sirenestr. 7, IJmuid. Al brandt het maagzuur nog zo fel, 'n Risp-tabletje blust het wel Te koop mjjn prima Chevro let Belair 1956-1957, beslist goede auto, schuifdak, druk knop radio, trekhaak, goed op de banden. Prijs f 1500,- Krom, L. Nieuwstr. 495, telef 8429. Plastic golfplaten, le soort, ook in fraaie kleuren, vanaf 8,50 per m2. Zaanlandsche Houthandel, Kalverstraat 1-3, tel. 7543. Schrootjes vr. houten wand- bekleding i. 5 soorten, tevens plaatmateriaal hiervoor. „De Houthal", Kennemerlaan 159, IJmuiden, tel. 7770. Te koop kookkacheltje l.p.st. Adres te vern. bur. v. d blad L 6884. Te koop gevraagd antieke klokken, tafels, stoelen, kas ten, schilderijen, porselein, kristal etc. Na 5 uur Maas straat 7, tel. 7425. Te koop 2 valhelmen, 1 jeth org. Norton-uitlaten, tanktas Lagersstr. 9. T koop z.g.a.n. slaapkamer- ameubl., gotisch, geh. compl. Br. L 6897. Bij de bedrijven voor gas en water Velsen kunnen worden geplaatst enkele voor het verrichten van werkzaamheden aan gas- en waterinstallaties Maximum leeftijd pl.m. 40 jaar. Zij, die in het bezit zijn van het diploma L.T.S. (ambachtsschool) en/of Gawalo genie ten de voorkeur. Jalaris, afhankelijk van vakbekwaamheid: in de rang van ambtenaar V (op 26-jarige leeftijd en ouder) (572,05 per maand; in de rang van ambtenaar VI (op 27-jarige leeftijd en ouder) f 617,05 per maand. De premie A.O.W. en A.W.W voor rekenin; van werkgever. 'sollicitaties, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan de directeur voor de bedrijven gas en water. Trompstraat 210 IJmuiden. HF

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 4