ysuis Nieuwe prijs f. 4600 DAUPHINE W vraag gewoon 'n Fablo shirtdan zit het altijd goed! voor r Inboedel- Veiling Verkooplokaal NOTARISHUIS reporter Dag mevrouw, meneer! Ik wou iets weten van meneer. Waar vraagt u naar als u een over hemd koopt. Maar denk er omgeen merknamen noemen! vrouw Haha - hij vraagt helemaal niks! man Tja - kijk, ik vraag eigenlijk naar...eh... Nou ja - mijn vrouw koopt meestal mijn shirts HOTEL ROYAL IPC VRIJDAG 23 OKTOBER 1964 Deze week V VJ vraagt Zo is dat dan. Meneer ziet er onberispelijk mee uit - maar mevrouw kóópt het hemd. Ze heeft er gewoon meer verstand van. Ze weet waar 't om gaat bij een hemd. Kwaliteit. Een stijl. En snit. En mode-accenten. Zoals bijvoorbeeld (denkt) (zegt) het nieuwste: boorden met moderne lange punten. En afwerking. En natuurlijk is ieder Fablo hemd op het gemak van de vrouw afgesteld „niet strijken". Mevrouw komt daarom graag met een Fablo-shirt thuis voor haar man! tip voor mannen die zelf kopen: &Qg v.a. 23.75 v.a. 29.75 v.a. 33.75 chewing .fc Multi-Mint is samengesteld aromatische natuur-mints yreste af Amsterdam Keuze uit diverse exquise menu's <5.50 Kennemerlaan 93 IJmuiden - Telefoon 7452 waar u „uit en toch „thuis bent Vereemging der Notarissen te Haarlem <v 4: - m Lid van het l.F.C. - International Fashion Council'Approved Styling I Gekleed flannel manteltje In grijs en marine, met leren paspels langs kraag en zakken. Voor 6 t/m 12 jaar v.a. 44.75 Fris geruit Terlenka jurkje voor meisjes van 5 t/m 9 jaar. Het rokje Is plool-flx. In rood/groen en blauw/groen. Heerlijk warme mohaircoat met teddy-voering capuchon. In grijs voor 5 t/m 14 jaar Vlotte orlon 'dolce vita' trui met lange mouw. In zwart, bottelgroen, rood en grijs. Voor 8 t/m 16 jaar v.a. 11.75 Sportieve mousse pantalon iri vrolijk ruitje. In grijs, rood en marine. Voor 2 t/m 10 Jaar v.a. 8.75 Vrolijk mohair coatje met leuk contrasterende wollen rultvoering. In grijs, marine en bleu. Voor 2 t/m 6 jaar Directeur W. N. WOLTERINK Bilderdijkstraat b/d Zijlweg Haarlem Tel. (02500) 19858 waarbij bankstellen, boekenkast, zilverkast, televisie- en radiocom binatie, koperwerk, boeken, textiel, kolen- convector t.o.v. Notaris Mr. M. R. Krans te Haarlem op dinsdag 27 okt. 1964 e.v.d. des voorm. 9.30 u. Bezichtiging zaterdag de "reep" Kauwgom vijf dubbeltfiKstuKKen Topps Multi-Mwtjjtt

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 8