VS ÏW Gevarieerd disconieuws DE IN DE KOMENDE WEEK m a> ZATERDAG 14 NOVEMBER 1964 Erbij PAGINA ZES mggm Corrie Brokken-show Ierse verzetsstrijd De bezetting Return-wedstrijd l it 1 mmm Kennedy-herdenking Zing er eens uit Uitwisseling met Polen Skeltersport Henny Schoute De Carrie Brokken-show met de dyna mische Corrie en wervelende danssterren (zondag). De 5—0 overwinning van het Nederlandse voetbalkampioenselftal DWS op de Noorse club Ski og Lyn heeft een beetje de room afgehaald van deze tweede ronde van de strijd om de Europacup. Niettemin zullen vele Amsterdamse voetballiefhebbers hun favorieten vergezellen naar Oslo. Voor de achterblijvenden verzorgt de NTS woensdagavond een complete reportage uit het Bisletstadion, waar al zovele Nederlandse schaatsers triomfen vierden. Voor het overgrote deel der kijkers betekent een dergelijke reportage on getwijfeld het hoogtepunt van de televisieweek. Voor anderen blijven er nog zes avonden over. Met film, een opera, amusement, het Concert gebouworkest en met het op twee na laatste deel van De Bezetting. Op Nederland 2 weer een aantal zwaar dere programma's, documentaires, kunstrubrieken, een concert, en voor de minnaars van lichte kost films en Dick van Dyke. ZATERDAG Jubileumviering NCRV Nederland 1. In de middag eerst de feestelijke intocht van Sinterklaas, waarvoor de NTS Hoorn heeft gekozen. Versierde schepen zullen de stoomboot uit Spanje tegemoetvaren, versierde kin deren zullen voor de Goedheiligman de fileren. Verder de afsluiting van de NCRV-feestweek. Dat gebeurt met een feestmiddag in Utrecht. Niet minder dan tienduizenden NCRV-ers uit alle de len van het land zullen getuigen zijn van het programma Feest, dat recht streeks door radio en televisie zal wor den uitgezonden uit de Jaarbeursgebou wen in de Domstad. Vrij en Blij brengt de bezoekers in de goede sfeer, waarna drie orkesten de zaal binnenmarcheren. Het publiek zelf zal de zaal en het po dium versieren, waarna het eigenlijke programma kan beginnen. De jubileren de NCRV wordt ingehaald twaalf in klederdracht gestoken echtparen en 120 mensen, die het bedrijfsleven uitbeel den 12 sprekers kondigen de feest redenaar (Prof. mr. dr. I. A. Diepen horst) aan, voor de kinderen treden vrijwel alle Nederlandse muzikale clowns en een aantal goochelaars op o.l.v. Bromsnor; topacrobaten en judo ka's laten de tieners genieten en buiten landse gasten treden op, nl. de folklo ristische dansgroep Les Gilles de la Louvière, The Glasgow Pipers met o.m. een echte Schotse zwaarddans en de vocal group The Southlanders. Hoogtepunt is behalve het optreden van Swiebertje voor de jeugd een kijk-hoorspel, waaraan Stiefbeen en zoon meewerken, alsmede een groot aantal acteurs en actrices. Het publiek in de zaal moet alle geluiden leveren. Er zijn bij dit feest in totaal zo'n 1500 medewerkenden, die bij de finale alle maal op het podium komen. Na dit feest natuurlijk ook nog Swiebertjes ge wone verhaal. In de avonduren Lassie en Pa Pinkelman, Attentie en tenslotte het klapstuk van de week nl. Vadertje Langbeen, een musical van Willy van Hemert en Harry de Groot naar het bekende Daddy Longlegs van Jean Webster. In de hoofdrollen spelen Jen ny Arean als Jerusha Abbott en Jack Gimberg als Jervis Pendleton. Jack Gimberg is een Nederlands acteur, die in 1953 als een onbekend man naar Amerika ging en die thans als John van Dreelen grote bekendheid geniet op de televisie en in de film. Hij woont in Los Angelos, maar komt voor deze mu sical speciaal naar ons land. Het be kende verhaal krijgt voorts gestalte door o.m. Mien Duymaer van Twist, Jacco van Renesse, Philippine Aecker- lin, Caroline Kaart, Riek Schagen, Lies de Windt, Donald Jones, Pierre Myin, Chris Ebert e.a. Als de voortekenen niet bedriegen kan deze vadertje Lang been inderdaad een stukje bijzonder amusement opleveren. Nederland 2. Evenals de vorige week krijgt de VPRO weer een zaterdagavond te vullen, nu op het tweede net. In de serie documentaires over grote figuren uit de historie deze week zagen we al Dante en de vorige week o.m. Prins Maurits geeft de VPRO een beeld van Hugo de Groot, de legendarische rechtsgeleerde en staatsman (1583-1645), die in de geschiedenisboekjes altijd nog een plaatsje heeft weten te behouden, dank zij zijn spectaculaire ontsnapping uit het Slot Loevestein in een boeken kist. Maar hij heeft veel meer voor ons land te betekenen dan alleen maar als listige vluchteling. De documentaire zal het leren. De VPRO zendt verder een buitenlands tv-spel uit „Slachtvee" van Christian Geissler. Hierin onderzoekt de auteur de politieke mentaliteit van de hedendaagse jeugd in de Bondsrepu bliek, die niet altijd helemaal vrij is van gevaarlijke tendenzen. ZONDAG Nederland I. In de ochtenduren een Hoogmis uit Emmen. Voor de opera liefhebbers in de middag een opname die het Duitse tweede net maakte van een uitvoering van de derde acte van Richard Wagners opera „Die Meister- singer von Nümberg". Uitvoerenden zijn solisten o.w. Heinz Hoppe, die tijdens het Grand Gala optrad en koor en orkest van de Beierse Staats- opera. „Die Meistersinger" is het eni ge blijspel van de grote componist dramaturg. De AVRO verzorgt 't avondprogram ma. Corrie Brokken met haar tweede show, waaraan de 19-jarige Ronnie To- ber meewerkt, die in Amerika zijn carrière begon. Als Corry's favoriete artieste zal ditmaal via de film een vraaggesprekje plaatsvinden met Cate- rina Valente. René Sleeswijk heeft de algehele leiding; het orkest staat on der leiding van Jos Cleber; Diana Floodgate en George Garden verzorg den de balletten. Pieter Goemans schreef de Nederlandse teksten en Theo Ordeman tekende voor de regie. Het programma speelt zich evenals de eerste keer af in een chique theater. Na Corrie Ko, want in de reeks een- acters met Ko van Dijk in de hoofdrol kunnen we op deze avond kijken naar Tsjechows vermaarde „Zwanenzang" in een vertaling van Charles B. Timmer. Naast Ko van Dijk speelt Pierre Myin; Jan Retèl regisseerde de opvoering, die werd gefilmd in de Leidse schouwburg. „De Zwanezang" is een verhaal over een oude acteur, die afscheid neemt van het toneel. De Nederlandse televi sie heeft er ook eens een operabewer king van uitgezonden. Tenslotte „Kunstgrepen" van Pierre Janssen en Leen Timp. Nederland 2. Het N.T.S. filmpro gramma van de zondagavond opent zo als iedere zondag met het Belgische jeugdprogramma De Tijdcapsule Deze keer „Peter doet zaakjes". Ook Tom Ewell laat niet verstek gaan. Titel van de aflevering van deze familiestrip: De middelste van de drie. In het kader van de serie films uit het Desilu Mysterie Theatre deze keer een Engelse produktie: „Change of heart", in het Nederlands vertaald als „De Inkeer". De film is gebaseerd op een verhaal van David Goodman. In de hoofdrollen Robert Middleton en de bekende Engelse pianist Russ Conway. Hoofdschotel van de avond zal voor velen zijn het Belgische woordspelle tje ,,'t Is maar een woord". Deze keer een Belgisch gastteam tegen de vaste ploeg. Het bestaat uit vier Gentse hoog leraren nl. Mevr. Els de Beys, Theo Luyckj{, Jan Hublé en Lucien de Smet. Sport in Beeld, dat op het eerste net de zondagavond pleegt te openen, sluit Herman Kuiphof vertelt over de skeltersport (vrijdag). op het tweede net, na de documentai re films, Ierse verzetstrijd de avond af. MAANDAG Nederland I. Een comedy caper, twee maal Openbaar Kunstbezit de normale lezing en een ministeriële aan beveling het Journaal, de Politieke Partijen, tien minuten met het orkest van Edmundo Ross, die in zijn Lon- dense nachtclub liedjes van Rodgers en Hammerstein een Latijns Amerikaans jasje aantrekt, dan Socutera. Om ne gen uur. komt de hoofdfilm, „Odd man out" van de vermaarde regisseur Ca rol Reed, in de hoofdrollen James Ma son, Robert Newton en Kathleen Ryan. Mason is een man, die een belangrijke rol speelt in de Ierse verzetstrijd Hij heeft een bankoverval gepleegd om aan fihanciële middelen te komen om de vrijheidsstrijd voort te zetten, maar raakt daarbij gewond. De politie ach tervolgt hem, maar dank zij de steun, die hij van de bevolking krijgt, weet hij uit de handen van de agenten te blijven. Zijn makkers maken het plan om hem aan boord van een schip te brengen, dat hem naar Amerika zal voeren. Hij is evenwel zo verzwakt, dat het een moordende tocht wordt. Nederland II. Voor de tweede maal „Rendez-vous" a Paris" voor de N.C.R.V.-camera, Amusement en voor lichting op kunstgebied uit Parijs. Gas ten in deze show zijn in de uitzending o.m. de zanger Johnny Halliday, de zanger Bobby Lapointe, Dirk Sanders, de Nederlandse Parijzenaar, die met zijn balletten opmerkelijke successen boekt, en Jean-Marie Dröle, een beken de Franse regisseur van televisie kunstprogramma's. Bovendien zal men kunnen zien naar een stukje film, waar in de onlangs overleden Jean Cocteau een anecdote vertelt over een ontmoe ting, die hij had met Charles Chap lin, en een gedeelte uit een filmpje over Amsterdam, dat Jean-Marie Drö le maakte. Na de tweede aflevering van George Noordhoffs programma over micro organismen, een Franse balletfilm. In „Play Bach" worden afwisselend ge speeld in moderne en groepen brengen die in modern en klassiek tot leven. In „Onder vier ogen" volgt tenslot te een gesprek met dr. Robert H. van Gulik, de Nederlandse ambassadeur in China, die bekendheid kreeg door zijn vele detectiveverhalen uit het oude Chi na (waaronder „Réchter Thie"). DINSDAG Nederland I. In de vooravond het Journaal voor gehoorgestoorden en de Engelse lessen van Walter en Connie. Het avondprogramma van de K.R.O. gaat van start met „Jan en Alleman". Jan Blaaser vertelt weer mopjes en beleeft opnieuw vreemde avontuurtjes maakt naar de vroegere film van Ve ronica Lake, „I married a Witch". Het is een vrolijk verhaal met Dick York en Elisabeth Montgommery als een jong echtpaar, waarvan het vrouwelijke deel heksachtige neigingen heeft, zo ook de schoonmoeder. De man heeft het er verschrikkelijk moeilijk mee; van avond in een leeg huis. Max Dender- monde presenteert daarna zijn Artis tieke Ontmoetingen. In de reeks spionagefilms „De vijf de colonne" een spannend verhaal over „De Bezoeker". Die bezoeker is een man uit Joego-Slavië, die naar Frankfurt is gekomen en daar een oude vriend ontmoet. Samen hebben ze in de oorlog opgetrokken en het is dan ook normaal dat de Duitser zijn vriend van vroeger graag onderdak verleent. Later krijgt hij evenwel spijt van die beslissing, omdat de Joegoslaaf met niet zulke heel beste bedoelingen naar de Westduitse hoofdstad blijkt te zijn gekomen. Spionage! WOENSDAG Nederland I. De moderne techniek brengt de voetbalenthousiasten eerst naar Oslo, waar de Noorse amateurs van Ski og Lyn voor de onmogelijke taak staan, een 5-0 achterstand weg te werken tegen het Amsterdamse DWS. De wedstrijd begint vroeger dan we hier in Nederland gewend zijn, nl. om zeven uur. Het journaal verhuisde een kwartiertje, naar kwart voor acht. Om acht voor negen „Attentie" en om negen uur „Eén tegen Allen". De heer M. C. Doeleman, die de vo rige keer Bolsward te glad af was, krijgt nu de Noord-Oost-Polder als tegenstander. In Emmeloord zullen de mensen moeten pogen de vragen van de Zierikzeese eenling te beantwoorden en de praktische opdrachten die hij heeft bedacht uit te voeren. De uitzending duurt dit keer een half uur langer. Nederland 2. De VARA geeft meneer Cor Steyn de ruimte met „Tussen Bach en Beatle", waarmee Cor Steyn maar «wil zeggen, dat er tussen deze beide uitersten een enorm terrein aan muzikale schoonheid braak ligt. Hij wil de kijkers in de gelegenheid stellen, verzoeknummers te vragen voor volgen de programma's. Medewerking verleent het zangduo Les Shaloms, bestaande uit Sonja Barendsen uit Den Haag en Irene Pisa uit Zandvoort. Dit optre den betekent hun televisiedebuut. Het is ook een debuut voor de nieuwe VAR A-regisseur Ary van Diermen. Daarna laat de VARA een documen taire zien over het veertigjarig jubi leum van het Intituut voor Arbeiders ontwikkeling, het NI VON. De titel is „Een weg naar welzijn". Samenstellers André van der Louw en Peter van Halm willen beelden laten zien, die de betekenis illusteren van het kulturele werk van deze grote organisatie. De avond wordt besloten met een speelfilm. Het is een Tsjechische film, met zijn groepje medewerkenden. Na 25 minuten Jan Blaaser vervolgens het Concertgebouworkest onder leiding van Bernard Haitink. Op het programma staan de ouverture Coreolan van Lud- wig van Beethoven en de suite van Bela Bartok. Hoofdbestanddeel van de uitzendin gen van deze dinsdagavond is de ne gentiende aflevering van De Bezetting, de reeks documentaires, die dr. L. de Jong over de jaren 1940-1945 maakte. Deze keer behandelt hij de oorlog in Zuid-Nederland. De aandacht van dr. de Jong concen treert zich in deze uitzending voorna melijk op Walcheren en Zeeuws-Vlaan- déren. In de volgende aflevering gaat hij naar het Noorden. Dan zal de hon gerwinter worden behandeld. Nederland 2. De AVRO brengt met „De schone heks" de gemoederen in beweging. Voor de tweede maal de Amerikaanse serie „Bewitched", ge- 4.v pfs George Noordhoff houdt een inleiding over micro-organismen (maandag). getiteld „Le premier Cri". Een jong echtpaar verwacht de eerste ba by. Terwijl de vrouw in een kliniek op de geboorte wacht en de man zijn da gelijkse werk doet, dwalen hun gedach ten naar de eerste tijd van hun hu welijk, de kennismaking, het prille eer ste geluk. Een mengeling van fanta sie en werkelijkheid, van gedachten en gebeurtenissen levert een poëtisch film werk op over gewone mensen in gewo ne omstandigheden. DONDERDAG Nederland 1. De AVRO komt 's mid dags met het vrouwenprogramma. Deze keer met een probleem: Max Dender- monde schreef een spel over het op een na oudste beroep ter wereld. Niet alleen wordt hierin aandacht geschon ken aan de vrouw, die zich hiervoor beschikbaar stelt, maar ook aan de man, die het geld neertelt. Zo'n man MMmWMMHMMUMWmimHIMM Dick van Bommel is enthousiast over de serie Hootenanny-programma's, die hij voor de NCRV in Amerika heeft gekocht. Het zijn programma's van volksliedjes, die groepjes artiesten zin gen voor een gehoor van meestal stu denten. We hebben in ons land wel eens een „Hootemanny" gehad, onder meer toen de vermaarde componist-volks zanger Pete Seeger ons land bezocht. Hij zong toen in de studio van de NTS, ongedwongen zittend tussen zijn jeugdig en meezingend gehoor. Ook Esther en Abraham Ofarim had den deze moderne manier van werken gekozen voor hun jongste televisie optreden in ons land. Dick van Bom mel wil het wat de Hootenanny be treft, niet bij het buitenland laten. Er bestaan plannen om ook in ons land in diverse scholen een soortgelijk pro gramma te maken, dat dan de naam zal krijgen „Zing er eens uit". is Henk Jan (Ton van Beek) die ge trouwd is met Anna (Therese Stein- metz). Andere medespelenden zijn He- leen van Meurs, Maxim Hamel (als souteneur) en Marjan Berk, Riek Scha gen en Diana Dobbelman als drie lich te meisjes. Ilse Wessel zorgt voor de presentatie, mevr. Swelheim-de Boer bespreekt de problematiek. Adelheid van der Most heeft de regie. In de vooravond weer Ilse Wessel. Zij maakt de namen bekend van de win naars van de foto- en filmwedstrijd van de AVRO. Het televisiespel van de avond is de bekende comedie van Eugene Labl- Shirley Zwerus is onlangs in Polen geweest. Ze had er uitbundig succes, want de Polen houden van westerse muziek. Voor haar gingen Rita Reys en Edwin Rutten al naar Warschau. Vele collega's zullen nog volgen, want impresario Frans van Klingeren is erin geslaagd een overeenkomst te sluite.i die Nederlandse kleinkunst- artiesten in de gelegenheid stelt in Polen op te treden en die Poolse ar tiesten contracten voor de Nederlandse televisie bezorgt. Greetje Kauffeld en Corrie Brokken is de eer te beurt gevallen als speciale gasten te mogen meewerken aan een grote televisie-show, die in Keulen is opgenomen. Het betreft hier een co- produktie van de Duitse en de Oosten rijkse televisie ter gelegenheid van het jubileum van de Oostenrijkse radio en tv. Opname uit het spel „Paard eet hoed donderdag. che, „Paard eet Hoed". De hoed van de barones, waardoor een jongeman met trouwplannen een speurtocht gaat ondernemen, zodat hij te laat op de bruiloft verschijnt. In dit komische spel o.m. als medespelenden Guus Os- ter, Louis Steenbergen, Henk van Buu- ren, Sigrid Koetse, Mar ja Habraken, Therese Steinmetz, Adèle Bloemendaal (een cabaretière als barones) en Wil ly Ruys. Vervolgens nog twee documentaire programma's. De eerste is „Verste kelingen van de stad", een film van Will Simons naar een idee van Ma thijs van Strien. De „Verstekelingen" zijn figuren in brons en marmer, beeld houwwerken. Tenslotte een film, die de Franse cineast Francois Reichenbach maakte van de begrafenis van president Ken nedy, nu precies een jaar geleden. Reichenbach zwierf de 24 en 25ste no vember rond het Capitool, het Witte Huis, en de militaire begraafplaats, waar hij niet een getrouw verslag gaf van de plechtigheden, maar het verdriet en de vertwijfeling van een geheel volk in beelden vastlegde. Zijn film werd een dramatisch document, dat een groot staatsman eert rond de eerste verjaardag van zijn sterfdag. Nederland 2. De K.R.O. brengt dit seizoen op het tweede net een serie programma's met Bert Brugmans ma rionettentheater. Bert Brugman is na een carrière van ruim veertig jaar te midden van zijn poppen van een wel verdiende rust gaan genieten. De pro grammatjes voor de televisie blijft hij evenwel zelf verzorgen. Vanavond spe len zijn poppen in dit eerste „Specta- le Poupé" fragmenten uit Porgy and Bess (met de stemmen van Lawrence Winters en Avon Long), Madame But terfly (met Jussi Björling en Victoria de los Angeles) en Die Fledermaus (met Rita Streich). Verder nog een Poolse film over het zigeunerleven. De tweede aflevering van „Het grote avontuur", de met veel fantasie en vakmanschap gefilmde epi soden uit de Amerikaanse geschiedenis en tenslotte een bijdrage van de K.R.O. correspondent uit Washington. VRIJDAG Nederland I. Karting is een opwin dende sport. De laatste jaren heeft Ne derland ettelijke skelterbanen gekregen. Over de aspecten van het karting maakte Herman Kuiphof een bijdrage voor de V.P.R.O. Na het journaal nieuwe avonturen van de bemanning van de politiepa- trouille-„Wagen '54". Wim lbo presenteert dan zijn caba retkroniek. Deze keer een Engelse gast de entertainer Paddy Roberts, een veel zijdig man. „De Zendeling" is vervol gens een burleske van Ad Odijk. De avond wordt besloten met de derde af levering van de reeks documentaire over Oorlog en Vrede, die werden ge maakt in samenwerking met het pole- mologisch instituut van de Groningse universiteit. Nederland 2. Na het nieuws komt de N.C.R.V. met Het teenager-magazine, waarin o.m. aandacht wordt hesteed aan het zweefvliegen en aan de moge lijkheden van het beroep van automon teur. Voorts gaan tieners op bezoek bij journalist Henri Knap en treden de „Torero's" en de „Platters" op. Twintig minuten vervolgens „Oogge tuige" met Nico van Vliet, die de kij kers voor de tweede keer confronteert met zijn Safari in Suriname. Er ko men nog enkele films over de reis van Nico van Vliet en Didier van Koeken- berg naar dit overzeese rijksdeel. Voor de muziekliefhebbers na het Concertge bouworkest van dinsdag nu het Amster dams Kamerorkest, dat met als solist Hans Henkemans, het pianoconcert in A van Wolfgang Amadeus Mozart, K.V. 414. uitvoert. De Londense politieserie „Dial 999" behandelt een geval van ju- welendiefstallen onder de titel „Dia manten en Rozen". Tenslotte ter afslui ting van de vrijdag „Attentie". DE MEISJES van Oom Lex en Tan te Mies, bekend als Sweet Sixteen, mo gen we niet overslaan. Een langspeel plaat met op de hoes de in blauwe jur ken met witte kraagjes gestoken meis jes. Binnen in het album een uitgebrei de inleiding over het verleden (het koor werd in 1952 opgericht) door Goos Kamphuis. Verder foto's uit het familie album. Alles over Sweet Sixteen, dat nog steeds op hetzelfde patroon voort borduurt. OP DE LANGSPEELPLAAT staan totaal 24 televisie-successen waaronder When you were sweet sixteen, Danke ftir die Blumen, Tes tendres années, Summer holiday, Peter, If I had a ham mer, PilouPilouhé, Sukiyaki, Tot weerziens chéri. (Philips P 12.928 L) NAAR DE 45-toerenplaatjes en e.p.'s: Bob Scholte met twee stemmingsvolle jiddische liederen: Wesjomeroe w'neu Jisrael, Eili-Eili. De zanger wordt be geleid door koor en orgel. (Artone TA 42.115). Spaans ritme door Mario Escu- dero: Sevillanas, Miracielos, El garro- chista, Por fiesta. (ABC-Paramount EPAP 5.535). ANNEKE GRöNLOH probeert het nog eens met „Schemering" en „Waar ging je heen". Hopelijk het laatste liedje van haar „oude" carrière. Het kan al lemaal veel minder genuanceerd. (Phi lips JF 327.720). De magnifieke stem van de Afrikaanse Miriam Makeba, de vrouw met de vele stemmen, in „Little boy" en „Pole mze". (RCA Victor (47.9566). VAN DE BEATLES twee eigen com posities: „I should have known better" en „Teil my why". (Parlophone HHR 128). Mieke Telkamp met twee impo nerende liederen: „I believe" en „You'll never walk alone". Jammer dat het (soldaten) koor Mieke met haar af en toe slordige Engelse uitspraak, zo plomp en nonchalant invalt. Een mis lukte Vera Lynn-manier. (Philips JF 327.706). EEN JONGE Nederlandse vocaliste die de laatste tijd in het licht van de schijnwerpers staat is de bijna 23-jarige Liesbeth List. Een Frans-uitziend meis je dochter van Vlielands vuurtoren wachter dat een benijdenswaardige plaats heeft gekregen in het kortgele den door Ramses Shaffy opgerichte Shaffy-chantant. Dit betekende voor Liesbeth goede kritieken; er werd haar een internationale carrière voor speld. ZE ZINGT vanaf haar zestiende. Dat was tijdens haar h.b.s.-tijd. Daarna de buteerde ze in „de Springplank" en „Nieuwe oogst". In 1962 trad ze tijdens de Kerstdagen in het Lido op. Ook was ze een gewild gaste op studentenlustra. OP HAAR nieuwe plaatje staan „Ik zal je nooit vergeten" en „Nooit kan ik je zeggen". Haar voordracht en zang capaciteiten op de plaat vallen ons niet zo mee. Ze probeert er iets „gesluierds" in te brengen het Gréco-achtige maar dat lukt niet helemaal, waardoor het geheel wat geforceerd aandoet. We nemen aan dat Liesbeth op de planken echt kan laten zien en horen! wat ze kan. Bepaald een compliment waard, is de subtiele begeleiding van het Charley Nederpelt-orkest met koor. (RCA Victor 47.9541). DON EN PHIL Everly, beter bekend als The Everly Brothers, zijn er nog steeds. Na hun top-tijd met populaire en country- en western-muziek wat minder op de voorgrond, maar ze pro duceren toch regelmatig iets. Op hun e.p. staan: Oh, lonesome me, Send me the pillow you dream on, I'm so lone some I could cry, Release me. Natuur lijk mèt de gitaren. (Warner Bros. WEP 6.128). ,t

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 18