Hoe de zonnebloemolie In Brio plantenmargarine U helpt om fit te blijven zijn - fit blijven imiu BimiÖ" hebt iral geprofiteerd? 2 pakken Finnbrod samen tijdelijk slechts 1; U ziet het steeds meer! Douwe Egberts theezakjes het album „Olympische Spelen 1964" tiin foto bij elk pakje) Cwit en bruin) MARGARINE zuiver plantaardig DONDERDAG 19 NOVEMBER 1964 Zonnebloemolie zit er in Brio, en sojaolie, en maïsolie... Waarom juist die drie? De moderne voedingsleer geeft het antwoord: zonnebloem-, soja- en maïsolie zijn alle drie in hoge mate meervoudig onverzadigd en daarom goed voor Uw gezond heid. Daarom is Brio, de nieuwe plantenmargarine, er mee bereid! Gezonde Brio. Ongezouten, zuiver plantaardig, lichtverteerbaar.Breng die heerlijke, gezonde Brio van nu af aan op Uw tafel. In tienduizenden gezinnen is Finnbrod ontdekt dankzij deze fantastische aanbieding: Finnbrod is het verrukkelijke krokantbrood, dat vleeswaren of (voor uw kinderen!) met hagelslag, tevens voedzaam en tóch lichtverteerbaar is. Finnbrod wit (zacht-bros) en Finnbrod bruin (hard- Diepdoorbakken, dus altijd vers! Finnbrod is bros) - elke dag een welkome afwisseling bij heerlijk, besmeerd met boter en belegd met kaas, de broodmaaltijd Finnbrod is uitsluitend verkrijgbaar bij het betere levensmiddelenbedrijf. Finnbrod elke dag voor het hele gezin bij elke broodmaaltijd! Het gebruik van Pickwick Theezakjes blijft nog steeds hand over hand toenemen. Deze handige theezakjes geven een rijkdom aan smaak en geur. En altijd thee van dezelfde verkwikkende sterkte! Bovendien: het staat zo uiterst verzorgd! Groen doosje (Groot formaat); 20 zakJe* Elk zakje voor 4 5 koppen thee. f138 Rode doos (Dubbelgroot); 20 zakje». Elk zakje voor ca. 8 koppen thee. (voor een theepot van 1 liter) Verkoopkantoor voor Nederland en België: Keizersgracht 309, Amsterdam-C. TZ «9

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 14