Voor hem: een horloge bij zijn type Voor haar: een merkwaardige saffier nu naar Embros lam met nertsstaarten waar Sint altijd het mooiste vindt (in een subliem etui) (op een subliem horloge) Een leeg doosje? Vul zijn verlangen maar in. Wat is hij voor een type! In de veelzijdige Certina-collectie is stellig het horloge dat bij hem past. Daar is bijvoorbeeld het robuuste, dubbel schokbestendige Certina DS horloge voor de sportieve, actieve, moderne man. Maar er is ook (zie hieronder) de platte Certina Blue Ribbon Automatic voor de uitgaande man-van-de-wereld. Een liefdevol cadeau dat hem dagelijks aan u zal herinneren. In staal of doublé: autom. v.a. ƒ175,-, autom, met datum v.a. 195,-. Autom..waterdicht, met datum v.a. 215,-.In goud autom.v.a. 465,-, idem, doch met datum 495,-. Een geschenk voor de liefste? Alleen het glas van dit gracieuze Certina- horloge zou haar al verrukken. Kijk: het is geslepen als een diamant en het glanst als een saffier. En het blijft glanzen, kan niet krassen, breken of verkleuren. Het horloge zelf? Een gouden kastje, een heldere wijzer plaat en een subliem uurwerkje. Een klein wonder van sieraadkunst en technische perfectie. Een gelukkigmakend cadeau voor de vrouw waarvan u houdt. Het zal haar elke dag dankbaar aan u herinneren. Jaren en jarenlang. En in dat licht bezien is zelfs de prijsklasse van dit Certina horloge elegant: v.a. 325,-. HAARLEM: Fa. M. Eggersman - Grote Houtstraat 164 Fa. C. Fortgens Zn. - Grote Houtstraat 6 de heer H. v. Grieken De Tijdmeter - Wagenweg 88 Horl. Herman Mulder - Kampervest 51-53 N.V. 't Silver Stoepke - Grote Houtstraat 49. HEEMSTEDE: A. Smit - Raadhuisstraat 89. HILLEGOM: J. M. Warmerdam - Hoofdstraat 90-92. Een jeugdige bontmantel van Embros lam... sterk en behaaglijk. In donkerbeige (elegante modekleur!) met luxueuze kraag van nerts staarten - open of als col te dragen 7on- Driekwart model geheel in Embros lam 590 75 Jaar uw Modehuls Pantolux pantoffeltje: Het cadeau voor „de Heer des Huizes" Soepel lederen slipper voor de moderne man die van gemakkelijk houdt. Een lief cadeau voor onze kleine kleu- ter. Fris rood, rendierstof v "jfjg en sierrand. Igipl 20/27 Kleuterlaarsje in verschei- dene frisse kleuren met geborduurd wapen. 'n Schatje. 20/23 Suède pantoffel in goud geel of koningsblauw. Met royale bontrand, haar hartewens. Zeldzaam charmant pantof feltje. fijne pasteltint, goudlame'e versiering. Donszachte voering. Bijzonder mooi pantoffeltje in vele kleuren met gou den sierrand. Ongeloof lijk voordelig. ■Heerlijk warme kraagpantoffel, mooie grijze kleur. Een dankbare verrassing voor een lieve Moeder. Een feestelijk geborduurd pan toffeltje. Rode, zwarte of gele zijde, Cosyzool. Bij Huf bijna cadeau.

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 22