Vrij |ag Voor Jelen Geuren met een goed Een 3-voudige verrassing De Willem II 3-smakendoos 1 m 17 12 8 1 89' 1 1 1' De_% 16 2 2° 12 Sigaren in velours geschenk- verpakking De Willem II 2-smaken- doos DONDERDAG 3 DECEMBER 1964 ALLEEN GELDIG VRIJDAG 4 DEC 'n mooie, verzorgde geschenkverpakking 3 aparte, heerlijke smaken 12 prachtige grote bolknakken Maak van Uw sigarencadeau een SIGARENCADEAU! Kies met zorg en aandacht. Geef de nieuwe WILLEM II 3-SMAKENDOOS met 12 voortreffelijke sigaren. Meer rook genot door afwisseling; meer prettige uren dank zij Uw ver rassend geschenk. De Willem II 3-smakendoos! Leuk Sint Nfcofaas ge schenk. 1 Coupon uni en 1 coupon bedrukte zwanedons voor een heerlijk warme dames pyjama. Vele kleuren en dessins. Kleurige cellofaan verpakking. 2X mtr. uni en 2'/lmtr. bedrukt. 80 cm. br. 690 Discofoon-platen. Al le mogelijke soorten populaire muziek op 45 toerenplaatjes. Een zeer voordelige aanbie ding. Jong en oud vin den hier iets van hun gading. Per stuk 75 Ecru laken flanel. Voor één en twee-per- soons lakens. De be kende antireuma kwa liteit. Juist in de win ter een uitkomst. Wij brengen U, zolang de voorraad strekt, dit fla nel op 170 cm. breed tegen de voordelige prijs 25 p.m van 4i Pereira koffie. Een zeer voordelige aan bieding voor de fijn proevers. Een melange van de allerfijnste kof- fiesoorten. A 50 250 gram Thee, fijne Ceylon me lange. Heerlijk geurig en fijn van smaak. 4 98 500 gram Herenpuilovers, ver vaardigd van 'n mooie kwaliteit Shetland wol, met nylon versterkt. Model in ronde en V- hals. Kleuren grijs, blauw, bordeaux en zwart. Een pracht ge schenk 90 Handwerkloupe, El ke vrouw die van hand werken houdt, weet hoe handig zo'n loupe is. Zij kan nu het fijn ste werkstuk, de klein ste steekjes bekijken. Constructie is zo dat U kunt kijken en werken tegelijk |J90 Friese doorlopers. Natuurlijk denkt Sint Nicolaas aan de Ijspret. Elke Hollandse jongen en meisje een paar schaatsen. Maar dan de echte Friese met lederen montuur. M. 27 t/m 42 compleet Klopper. Een prachtig stuk materiaal, dat moeder In de keuken niet missen kan. Room, mayonaise, mllk-sha- kes, alles kan ze er mee mixen. Roestvrij me taal. Nylon tandwielen. Een verrassend !age prijs Huishoudduster. Praktisch, lang model in een sterke kwaliteit katoen. Hooggesloten, 3/4 mouw en 2 grote zakken. Groot assorti ment kleuren en des sins. Speciaal grote mtn: 42-54 1 -750 Dameslaarsjes. Ele gant, half hoog model. Heerlijke, warme voe ring. IJzersterke zool met 3/4 hakje. Het laarsje is waterafsto tend. Kleuren: zwart en rood. Maten 36-42. Een extra voordeeltje 50 Brei- of handwerk- tas. Handig model met ritssluiting. Vervaar digd van leuk gedessi neerd plastic. Elke breinaald kan er In, want aan de zijkant zijn twee gaatjes. Een praktisch geschenk voor de „vlij tige vrouw" m 25 Kop en schotel. Sier lijk, gezellig model. U kunt kiezen uit 6 ver schillende vrolijke kleu ren. Sint Nicolaas brengt U nog even voor zijn verjaardag 'n enorm voordeel, 3 st. Tricot-nylon heren overhemd. De beken de kwaliteit Enkalon Poes. In unt kleuren en streepdessins. Maten 36-43. Weet U het niet meer? Een overhemd is altijd welkom Katoenen inzet- vestje. Verkrijgbaar in twee modellen met grote inslag. Te dragen onder Uw pullover of trui. Een welkom geschenkl 75 Per stuk Flintstone puzzel. Alleen bij V D kunt U die lievelingen van 'het publiek kopen. Echte puzzels. Ver schillende voorstellin gen. Afmeting 25 x 35 cm. Een gezellige be zigheid voor Jong en oud 95 Wollen maillots, van de bekende Blx fabrie ken. Met kleine, haast onzichtbare schoon heidsfoutjes! Zeer voordelig! Maten 40" 42-44 4.95 36-38 4.75 32-34 3.95 28-30 >50 Grote bus spuit- sneeuw. U kunt nu Uw kerstboom, kerst takken of versiering met sneeuw bespuiten. Door patent ventiel gemakkelijke bedie ning. Absoluut onge vaarlijk. T.V.slipper. 'n Heer lijk pantoffeltje met sterke zool. Wij bren gen de kleuren: rood, wit, bleu en zwart. Maten 36-41. Echt een geschenk voor „het heerlijk avondje Is ge komen". Dameszakdoekjes. U kunt keus maken uit twee soorten. 6 bont- geweven zakdoekjes in doorzichtige verpak king' 4 95 Per grote bus 45 Per paar >25 of 3 batist geweven zakdoekjes in doosje 195 Parijs zegt „kant". Da mes nylon kant-blou se. Geheel nylon tricot gevoerd in zwart-bleu en wit. Model met ron de hals en zonder mouw. Maten 36-46. Een charmante blouse voor de komende feestdagen r90 Schemerlampjes. Wij brengen 2 leuke modellen. Grote lamp, ook te gebruiken als bureaulamp. Met scha kelaar 7.90 Kleinere lamp is een elegant wand lampje, b.v. voor het studeervertrek van zoon of mm dochter ^WILLEM II

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 16