Zeiler W. van Duyl bedankte voor bestuursfunctie KVNWV Kampioen Frans Kuypers niet Hoogovenschaaktoernooi in Milde straf voor drakenzeilers Schutters van waterpoloteam DWT op dreef tegen De Ham Castricum vrijwel zeker van de provinciale schaaktitel T oto-prognose Europese kampioenschappen judo-junioren in Nederland Turntrainster Annie Fieseler neemt afscheid Verdeling van Tourpot bij Pellenaars ploeg Prins Philip volgt prins Bernhard op als president FEI Mevr. Koster: Mevr. Van Doesselaar: Grote spanning in finale turnen Nederlandse titel WOENSDAG 16 DECEMBER 1964 11 -I Voetballer Petrone (Uruguay) gestorven Koersen Hilversum Haarlemse derby in korfbalcompetitie grote interesse als ze maar winnen Druk programma van „De Bollenstreek" De straf opgelegd aan de Olympische zeilers Wim v. Duyl en Jan Jongkind door het Verbond van Watersportverenigin gen (KVNWV) kan inderdaad zoals vo rige week een der bestuursleden reeds aankondigde een „giller" worden ge noemd. Beide Olympische zeilers zijn voor twee jaar uitgesloten van internationale wedstrijden, waarvoor het KVNWV offi cieel zeilers afvaardigt. Van Duyl en Jong kind kunnen dus gewoon blijven zeilen in nationale, maar ook in internationale wed strijden. Het komt er dus op neer, dat beide zeilers in deze twee jaar bij voor beeld niet kunnen deelnemen aan de Euro pese of wereldkampioenschappen in hun klasse, bij de draken. De trainster van de Nederlandse keur- turnsters, Annie Fieseler, zal zondag voor de laatste maal in functie aanwezig zijn bij een nationaal turnevenement. Bij de Nederlandse kampioenschappen voor keurtumsters in de Energiehal in Rotter dam, zal zij haar taak beëindigen, die zij twaalf jaar heeft vervuld. Nu zij verbon den is aan het CIOS in Arnhem, heeft zij onvoldoende gelegenheid de training van onze keurturnsters te blijven behartigen. In tal van landenwedstrijden, op wereld en Europese kampioenschappen, op de Olympische Spelen in Helsinki en Rome, was Annie Fieseler de leidster van onze turnsters. Juist in de periode waarin zij de training verzorgde, heeft het dames- turnen een grote evolutie doorgemaakt, waarin zij zich moest aanpassen. Dat dit met succes is gebeurd, hebben de goede resultaten van de beide laatste landenontmoetingen van onze turnsters te gen Frankrijk en West-Duitsland, wel be wezen. Beide wedstrijden leverden over winningen op voor onze turnsters. Ook als leidster van het keurkorps van de Amsterdamse Turnbond en van haar eigen vereniging DOS, heeft zij grote suc cessen geboekt. Reeds enige tijd geleden heeft zij van Amsterdam afscheid geno men. Pedor Petrone, een van de beroemdste Uruguese voetbalsterren uit de twintiger jaren, is op 60-jarige leeftijd in Monte video overleden. Petrone, die behoorde tot het team van Uruguay dat in 1924 en 1928 Olympisch kampioen werd, verwierf zich ook in Nederland grote bekendheid. Hij was de aanvalsleider van het elftal, dat in 1924 in het Stade Colombes tijdens de Spelen van Parijs de wedstrijd tegen Nederland besliste. Dankzij een aanvecht bare strafschop bracht hij de eindstand op 21 voor Uruguay. Petrone ging later naar de Italiaanse club Fiorentina waar voor hij, naar men zegt, in 1931 in één Wedstrijd elf goals zou hebben gescoord. Van Duyl: afgetreden. Wij konden geen commentaar krijgen van beide Drakenzeilers. Van Duyl wenste het niet te geven en Jongkind verblijft in het buitenland. Deze laatste moet echter nogal verontwaardigd zijn, dat hij dezelf de straf heeft gekregen als Van Duyl, ter wijl volgens hem Van Duyl de man in Tokio is geweest die door zijn gedrag de verrichtingen tijdens de Olympische wed strijden heeft geschaad. Jongkind heeft daarom destijds na twee wedstrijden het dus min of meer zijn ploeg in de steek gelaten, hetgeen hem door het verbond kennelijk kwalijk is genomen. De beman ning van de Nederlandse Draak werd na het vertrek van Jongkind aangevuld door de reserve-zeiler Wayboer, die reeds in Tokio verbleef. Wim van Duyl heeft bedankt voor het (hoofd)bestuurslidmaatschap van het Ko ninklijk Verbond van Watersport Vereni gingen. Hij heeft het bestuur van de KVNWV van zijn besluit in kennis gesteld. De Bussumer wenst na de onverkwikkelijke Tokio-affaire niet langer een bestuursze tel in watersportkringen te bekleden. Zijn aftreden zal morgen bekend worden ge maakt in het officieel orgaan van de wa tersportverenigingen. Gisteren hebben de leden van de wieler ploeg van Pellenaars, die deel uitmaakten van de Tour-équipe hun salarissen ontvan gen. Het grootste deel van de Tour-pot ging naar de vier man, die de eindstreep in Parijs haalden: Nijdam, Haast, De Haan en Wouters. Zij ontvingen een be drag van 15.000. De rest van het bedrag van 83.494 werd door de overige renners gedeeld. Voor Wouters was er bij de totaalsom van 18.360 nieuwe Franse francs, die door de Tour-organisatie waren overgemaakt nog 700 extra, omdat hij als jongste ren ner de Tour had uitgereden. De verdeling van de Tour-pot geschiedde ten huize van Pellenaars, waar de heer Coebergh, presi dent van de stichting Het Nationale Sport fonds Tele vizier, de vorstelijke vergoedin gen uitreikte. Bij de uitreiking waren veel prominenten uit de wielerwereld aanwezig. Voor afdeling III B van de bekercom petitie waterpolo KNZB zijn gisteravond 2 wedstrijden gespeeld. NVA kreeg Het Zwet uit Wormcrveer op bezoek. De strijd bleef onbeslist (00). DWT kwam flink op schot tegen De Ham uit Krommenie en zegevierde met 84. De aanvallers van NVA speelden de Zwet-verdediging geheel in de kaart door bij een aanval alles voor doel samen te trekken. Aan de andere kant hield doelman Brokx zijn domein schoon, zodat de strijd eindigde zoals deze was begon nen. Met nog een wedstrijd te spelen staat NVA op de tweede plaats van onder af, zodat overgaan naar de afvalrondes niet waarschijnlijk lijkt. De wedstrijd DWT-De Ham was een strijd om het bezetten van de bovenste plaats. Geheel over de breedte van het veld bouwde DWT de aanvallen op en de Haarlemmers waren met het nemen van vrije worpen zo snel dat de bal soms al in het doel lag voor de tegen partij er erg in had. 1-0 werd het nadat een aan val van De Ham in de DWT-verdediging was gestrand. Westerman speelde de bal goed door naar Van Kampen 1-0. Daaama liet Eichoom, die deze wedstrijd bijzon der goed op schot was, tweemaal het doel van de Ham trillen aleer Proost een tegendoelpunt scoorde. Hij kreeg deze ge- vliegtuig naar huis genomen. Hij heeft legenheid gepresenteerd, daar de DWT- De toekomstige kampioen van de Noord hollandse schaakbond zal de schaakclub Castricum zijn. Dit staat vrijwel vast nu deze vereniging in de overgangsklasse de lastige wedstrijd tegen het Beverwjjkse Pat Mat bij een 4Vi-2'/i voorsprong wist te verdagen en gezien de posities der afge broken partijen zeker tot 5punt zal kunnen komen. Dat betekent dat opnieuw een belangrijke concurrent is afgeschud. Er resten de Castricum-schakers nog een thuiswedstrijd tegen Kijk Uit 2 en een uit wedstrijd tegen Bloemendaal. En dat zijn nu juist twee ploegen die beslist niet tot de sterksten gerekend kunnen worden. Interessant wordt nu wel welke twee ploegen de tot degradatie verplichtende voorlaatste en laatste plaats gaan bezetten. Twee ernstige,gegadigden zijn Bloemen daal en Schaaklust. De clubs bestreden elkaar in het wijkgebouw aan de Donikere- laan waar voorlopig een 3J/i-3'Vi stand op het scorebord kwam. De afgebroken par tijen bieden Bloemendaal een kleine winstkans hoewel een gelijkspel alleszins mogelijk is. Kijk Uit 2 kwam lelijk in de verdrukking nu het met een versterkt derde team en dan nog maar met 9 man tegen ZSC kansloos met ?Vi-2"/i werd ver slagen. De Zaandammers wachten met ongeduld op 'n misstap van Castricum.... Bij de eerste klassers gaat Santpoort in groep A onverstoorbaar verder. Een forse zege op Oppositie verstevigde de leiders positie. De enige concurrent zal MSC zijn dat deze ronde vrijaf was. Het Oosten 3 nam een ruime voorsprong in Enkhuizen op KTV maar zal aan de gehele wedstrijd vermoedelijk toch niet meer dan één winstpunt overhouden. In de parallel- afdeling blijft het Beverwijkse Weenink opvallend goed spelen. Tegen mede-leider Purmerend werd een 3-2 voorsprong ge nomen met goede vooruitzichten op de eindzege. Het Oosten 2 ligt hier op de loer om de eerste de beste kans aan te grijpen naast de Beverwijkers te komen. In Krom menie overwonnen de Haarlemse schakers de vertegenwoordigers van Zaanstreek- Noord. Met o.a. nog te spelen de wedstrijd Het Oosten 2Weenink zit er voor de vol gelingen van wedstrijdleider Rothert nog alle kans op succes in. De uitslagen in de NHSB-competitie llltfal» .n.ninim.»,, „II h H - - - Overgangsklasse: BloemendaalSchaak- lust 31/i-3'/j voorl.; ZSC—Kijk Uit 2 7>/j- 2'/i; CastricumPat Mat 4Vi-2V« voorl.; Pat Mat—Kijk Uit 2 S'/i-4V«; Pat Mat^- Heemstede 3-7. Eerste klasse, afd. A: CaïssaSchaakmat 7-3; SantpoortOppositie 7'/i-2Vi; KTV— Het Oosten 3 2-4 voorl.; afd. B: Zaanstreek Noord—Het Osten 2 4-6; Weenink—Pur merend 3-2 voorl. Tweede klasse, afd. B: Westzaan—VVV 3 5Vj-47«; afd. C: Kijk Uit 3Driehuis 5a/i-4'/i. Derde klasse, afd. B: Saende 2—Castri cum 2 4-4 voorl.; Witte Paard 2De Pion 2 ff'/i-l1/»; Castricum 2Witte Paard 2 81/j- 3'Vi; afd. C: Bloemendaal 4Weenink 3 3-7; afd. D: Aalsmeer 3Het Oosten 5 7-3. Vierde klasse, afd. B: Castricum 3Drie huis 3 5-5; Oppositie 3—Witte Paard 3 8-2; afd. C: ExcelsiorAssendelft 2 8'/«l'/i; Driehuis 2Castricum 4 51/i-4,/j; VHS 5 Castricum 4 7-3; HeemskerkDriehuis 2 a1/»-®'/»; afd. D: HWP 2—Het Oosten 6 5-5. De uitslagen van de dinsdag ln Hilversum gehouden koersen lulden: Eros-prljs, eerste afdeling, afstand 2040 meter: 1. Blanchefloor; 2. Cecilia Magowan; 3. Chungo Beroona. Toto winnend: 2,90, plaats f 1,40, 1,80, 1,50, covercal 3,80, groepskoppel 6,30. Eros-prljs, tweede afdeling, afstand 2040 meter: 1. Cochinzanger S.; 2. C'Est sl Bon: 3. Bijou K. Toto winnend 4,60, plaats 2,30, 3,—, 4,80, covercal f 7,80, groepskoppel 14,50. Frigga-prijs, afstand 2000 meter: 1. X. Bond; 2. Zlganita; 3. X. Signal. Toto winnend 7,60, plaats 3,10, f 3,60, f 2,90, covercal 10,10, groepskoppel f 7,10, trio f 254,60. Donar-prijs, afstand 2040 meter: 1. Abdul Schotch; 2. Capri; 3. Coma M. Toto Winnend f 40,50, plaats 6,10, 1,80, f 3,40, covercal f 5,90, koppel f 12,80. Loki-prijs, afstand 2420 meter: 1. Caravelle; 2. Allstar Boy; 3. Zeioma Spencer. Toto winnend 3,30, plaats 2,20, 10,20, f S,—covercal f 25,10, koppel 10,90. Satumus-prijs, afstand 2420 meter: 1. Bastogne: 2. Atie van de Lente; 3. Astra T. De totale omzet was f 168.147, verdediging geheel uit positie was. Knij- nenberg kon zelfs de achterstand tot 3-2 verkleinen. Rob van Gaaien maakte er direct na de rust 4-2 van. Midvoor Knijnenberg pas seerde nogmaals de DWT-doelman. Na een vrije worp van Eichoorn repliceerde Wes terman, 5-3. Hierop diende Knijnenberg van repliek (5-4) maar De Ham had hier mee al zijn kruit verschoten. Van Kam pen, Eichoorn en Westerman brachten de DWT-overwinning op 8-4. Met nog wedstrijd te spelen is de stand: DWT 4 4 0 0 8 24— 6 4 3 0 1 6 23—17 2 0 1 4 13—15 W Z P C 4 1 1 2 3 12—16 NVA 4 0 2 2 2 7—14 Het Zwet 4 0 1 3 1 5—16 Tijdens het in Brussel gehouden con gres van de internationale hippische fede ratie (FEI) is, zoals al bijna bij voorbaat vaststond, prins Philip van Engeland ge kozen tot president van de federatie. Hij volgt prins Bernhard op, die eerder dit jaar de wens te kennen had gegeven te willen aftreden. Prins Bernhard blijft evenwel deel uitmaken van het bestuur van de FEI. Langdurig werd voorts gesproken over de Olympische Spelen van 1968, die op ruim 2000 meter boven zee-niveau in Mexi co City zullen worden gehouden. Op voor stel van de Poolse delegatie zal aan het Internationaal Olympisch Comité worden gevraagd een veterinaire commissie een onderzoek te lgtéja; instellen naar" dé ,lih- vlóed die dit hoogteverschil heeft op de ruiters en de paarden. Een afgevaardigde van Mexico deelde mee, dat het probleem van het niveauverschil momenteel diep gaand wordt bestudeerd. Watervliet moet zondag tegen de Blauw- Wit-reserves in Amsterdam spelen, het geen een zeer lastig korfbalkarwei wordt. Maar, indien de bezoekers op schot zijn, ligt een gelijk spel ongetwijfeld binnen hun bereik. Oosterkwartier heeft het ook moeilijk, want het speelt tegen Vogel in Utrecht, dat ook nog kampioens-aspiraties heeft. Hetzelfde geldt min of meer voor Haarlem dat in het P. Muliersportpark tegen Land- lust uitkomt: ook Landlust doet nog een goede gooi naar de kampioenstitel. Veel belangstelling zal ongetwijfeld de wedstrijd Nieuw FloraAnimo Ready trekken, waarin de bezoekers zich zullen trachten te revancheren voor de op eigen veld geleden 8-5 nederlaag. Maar of Kion c.s. het zover zelf zullen laten komen, is twijfelachtig. Neptunus en Aurora spelen zaterdag middag respectievelijk tegen SKF en Kameo, waarin de Haarlemse ploegen favoriet voor de zege zijn. 12831322321211233132232121123 13223212112 3 31322321211231 1233132232121123113223212112313223212112331:. 2 „21211231 (Van onze sportredactie) Dat voetballers succes hebben is voor hen een prettige gewaarwording. De echt genotes van die spelers delen over het algemeen graag in het voetbalplezier van hun man. Zo is het ook met bijvoorbeeld de dames Koster en Van Doesselaar. Zij hebben respectievelijk de spil van EDO en de halfspeler van RCH tot echt genoot. Hun interesse voor de voetbalsport is geheel verschillend. Hun belang stelling voor het totoformulier ook en zij maken niet de indruk veel met elkaar overeen te komen. Of het moet zijn, dat zij beiden moeder zijn van een dochtertje, dat het lopen nog niet machtig is en dat Monique heet. We vonden het aardig om eens een „vrouwelijke" voorspelling te hebben. Greetje Koster-Karpoff is een regel matig deelneemster aan de voetbalto to. Zij heeft er inzicht in het voetbal spel door verkregen en heeft haar man niet nodig bij het invullen. Haar man is Rob Koster de spil van EDO, die dit jaar na een onderbreking van twee seizoenen bij de Haarlemse club terug keerde. Koster was in Leeuwarden, had daar een aantrekkelijk contract met de mogelijkheid van een baan en een huis, maar al die attractieve punten leidden niet tot een verhuizing naar de Friese hoofdstad. Mevr. Koster had er haar re den voor. Zij is nu tevreden met het verblijf van haar man bij EDO. „Ik vind het leuk, dat hij hier weer voet balt, het is prettig dat het dit seizoen zo goed gaat, ze worden echter geen kampioen." Zij vindt het niet erg haar man door de voetbalsport zo vaak te moeten mis sen in avonduren (voor de trainingen) en op zondagen (voor de wedstrijden). Zelf heeft zij de zorgen voor een klein gezin, waarvan dochtertje Monique deel uitmaakt. Mevr. Kosters interesse in de voetbal sport is groot. Zij bezocht regelmatig de wedstrijden, waarin haar man uit kwam en vindt het jammer, dat zij de laatste tijd verstek moet laten gaan, maar haar dochtertje heeft de aandacht nodig. Ze blijft op de hoogte met de voetbalsport door de verhalen van haar man en door de krantenverslagen. En uiteraard door 't invullen van het toto- formulier. „Eén keer heb ik een totobiljet in gevuld. Eén rijtje maar. Ik heb het nooit meer gedaan, ik had nul pun ten." Dat zegt mevr. Van Doesselaar, echtgenote van de RCH-er, die zich in korte tijd tot een zeer goede halfspeler heeft ontwikkeld. In dat succes deelt mevr. Van Doesselaar uiteraard. Maar zoals mevr. Koster zegt („al voetbalde hij in Spaamdam") zo is ook de reactie van mevr. Van Doesselaar hetzelfde of haar man nu in een semi-profclub speelt of in een lage amateurclub. Zij heeft niet veel verstand van de voetbal sport. Haar contacten ermee beperken zich tot 't bezoekejj van de RCH-thuis- wedstrijden („toen mijn man nog in BlauW Wit voetbalde, drie seizoenen ge leden, heb ik hem nooit zien spelen") en de verhalen, die een nu enthousiaste man over RCH vertelt. Zij woont sinds vijf maanden in Haarlem aan de Leid- sevaart en hoeft dus geen advertentie meer te zetten in RCH's clubblad zoals andere halfspeler Euwes: „Wie helpt Ate Euwes aan woonruimte." Uit de verhalen van haar echtgenoot leert zij de andere voetballers kennen. Clement bij voorbeeld, Van Nee ook. Zij weet dat daarvan de naam van de dochtertjes overeen komt met dat van haar zelf en van mevrouw Kos ter: Monique. Dat zijn haar contacten met de voetbalsport. Zij vindt het leuk dat haar man plezier heeft in de sport, in de betaalde sport, maar haar eigen interesse ervoor is niet groot. „Als ze maar winnen," is overigens een wens, die op het tegenovergestelde zou kunnen wijzen. De voorspellingen van mevrouw Koster staan in het eerste rijtje, die van mevrouw Van Doesselaar in het tweede. DOSSparta 3 1 MVVNAC 2 3 DWSHeracles 1 2 ADOSittardia 1 1 Go AheadTelstar 3 1 EnschedeAjax FortunaGVAV FeijenoordPSV VolewijckersEnschedese Boys AlkmaarVolendam VVV—Holland Sport1 NECElinkwijk 1 WilhelminaLimburgia 1 Nederland organiseert de Europese kam pioenschappen judo voor junioren. Om streeks half maart, de juiste datum is nog niet bekend, zullen in Den Haag of Am- De Nederlandse schaakkampioen Frans Kuypers neemt niet deel aan het Hoog ovenschaaktoernooi. Hij wil zijn studie voorrang verlenen. De Nederlandse schaakmeester Th. D. van Scheltinga zal nu toch deel uitmaken van de grootmees- tergroep. Met hem is de deelname van Langeweg en Donner zeker, en ook de plaatsing van Van den Berg in deze groep is vrijwel definitief. Na Larsen, Zuidema en Kuypers heeft nu ook de Spanjaard Pomar afgezegd. In zijn plaats is de Spaanse kampioen Medi na uitgenodigd. Een uitnodiging is verder verstuurd aan de Bulgaarse grootmeester Bobotsov en zijn echtgenote, Ivanova, die dan voor een plaats in de damesgroep in de aanmerking komt. In deze groep zal mevrouw Nedeljkovic de Joegoslavische kleuren hooghouden. Of ook een van de zusjes Jovanovic nog zal verschijnen is niet zeker. Geen trofee voor Kuyper» Behalve de Tsjechische grootmeester Pachman zal ook de bekende Tsjech Ro senblatt van de partij zijn. Hij komt uit in de eerste reservegroep. Het staat wel vast dat in de lagere groepen tal van Joe- goslaven en Duitsers van de partij zullen zijn. Ook van Deense, Engelse en Belgi sche zijde zijn al verschillende inschrijvin gen ontvangen. Door de Lisser Ren- en Toervereniging „De Bollenstreek" wordt zondag 20 de cember in het Reigersbos te Lisse het clubkampioenschap cycle-cross (start 10 uur) gehouden. Tot de kanshebbers beho ren onder anderen titelhouder Jan van Dijk, Willem Knoppert, Leo v. d. Berg en Harry Willemse. Op het Boenderparcours wordt zondag 27 december de Kerstrit van de Lisser club verreder sterdam ruim 150 judoka's uit 19 landen aantreden voor de Europese juniorentitels. Er wordt in twee categorieën gestreden, namelijk de junioren in de leeftijd van 19 tot en met 21 jaar en aspiranten van 16 tot en met 18 jaar. Zij komen in vijf klas sen uit: lichtgewicht, halfmidden, midden, halfzwaar- en zwaargewichtklasse. In Ne derlandse judokringen hoopt men dat de Oostduitsers zullen worden toegelaten, aangezien anders deze Europese kampioen schappen niet als zodanig mogen worden gehouden. De Europese titel zal dan niet op het spel staan. De Europese kampioenschappen voor senioren worden in 1965 in Madrid gehou den, op 23 en 24 april a.s. Ook hier strij den de deelnemers in vijf gewichtsklassen en die van alle categorieën. In de teams komen vijf judoka's uit, een lichtgewicht van 63 kg, een halfmiddengewicht tot en met 70 kg, een middengewicht t.m. 80 kg, een halfzwaargewicht t.m. 93 kg en een zwaargewicht boven 93 kg. Hoe druk dit komende judojaar wel is bewijzen de wereldkampioenschappen, die van 14 tot en met 17 oktober in Rio de Janeiro plaats vinden. Daar wordt gestre den in de drie Olympische gewichtsklas sen, het licht-, midden-, en zwaargewicht en in de klasse alle categorieën. Neder land zal hoogstwaarschijnlijk met drie of vier man deelnemen. Op het Bloemendaalse strand en de boulevard houdt de Haarlemse wielerclub „De Kampioen" zondag 20 december de traditionele „wildrit". De A- en B-klassers rijden ongeveer 15 kilometer en de C-klas- sers 6 kilometer. De start is om tien uur en er wordt gereden om wild- en vlees- prijzen. Niet minder dan zes keurturnsters voe ren de ranglijst aan, nadat een maand ge leden de halve finale voor de Nederlandse turn kam pioen schappen in Den Haag heb ben plaats gehad. Bij deze zes is ook de Haarlemse turnster uit Bato, Ali Effern. Die zes turnsters verschillen in puntento taal maar weinig van elkaar, zodat zon dag in de Energiehal in Rotterdam b(J de finale grote spanning wordt verwacht. Wanneer we hier de stand na de halve finale geven, dan blijkt daar al heel dui delijk uit hoe gering het krachtsverschil op het ogenblik is. Alleen zou de sterk naar voren gekomen Amersfoortse turn ster Willy Gielen wel eens voor een ver rassing kunnen zorgen. In de twee lan denontmoetingen van de afgelopen weken, tegen Frankrijk en West-Duitsland, was zij beide malen de beste Nederlandse turnster. Na de halve finale was de stand: 1. Grietje van Essen 36,45 p., 2. Thea Belmer (titelhoudster) 36,40 p.; 3. Jannie Vierstra 36,35 p., 4. Willy Gielen, 35,90 p. 5. Ria Rietveld 35,80 p. en 6. All Effern 53.50 p. Een zeer klein verschil dus, waarin door allerlei factoren bij de finale kleine of grotere verschuivingen kunnen plaats vin den. Het zal vooral gaan tussen Thea Bel mer en Willy Gielen, waarbij Ria Riet veld wel eens een verrassende rol zou kun nen spelen. Ook Ali Effern heeft nog vol doende kans om zich naar boven te wer ken en het zal belangwekkend zijn om na te gaan of zij haar rol aan de top van het keurturnen zal kunnen handhaven. Zondagmorgen om elf uur beginnen de wedstrijden om de jeugdtitel, de keurturn sters komen om half drie aan de beurt.

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 11