Anderlecht verdween met mooi voetbal uit Europese strijd Zondagamateurs gaven het zaterdagelftal gevoelige les Buitenstaanders deden poging Olympisch Stadion te „nemen" HVS-reserves lieten de Leidse VVS-volleyballers kansloos '.tl m sigaren uitzonderlijk goed! Rijdt veilig met melk Liverpool hield Belgen goed in bedwang (0-1) Kennemerland naar Nedloyd Manchester United aan de leiding Schorsing Reinier Paping opgeheven Beneluxtoernooi badminton zonder de kampioenen Wielerbaan in de gemeente Breda Piet Roozenburg in Monaco de beste dammer Die Raeckse-heren klopten SMH Van Duivenbode kreeg vacante titel per brief ARMKLEM DONDERDAG 17 DECEMBER 1964 23 Bekerwinnaars kt Groene takken, zilveren ballen, sterren en klokjes sneeuw, kaarsjes èn... een nieuw, hagelwit, mondial overhemd van f 15,90 met een stemmige, feestelijke das Zaterdagvoetbal Record-transferbedrag voor Schotse voetballer Geen stratenrace in de Rallye Monte Carlo Geen licht Den Haag dank zij Hokij sterkste ijshockeystad Luxemburgse militairen de Olympisch kampioen ook in Val d'Isère eerste Mist, gladheid, duisternis. En soms alle drie tegelijk. Man achter 't stuur, denk aan melk. Melk houdt fit, spitst ogen en oren, verhoogt concentratie- en reactievermogen. Drink een glas extra, thuis of onderweg. Dat Is verstandig, veilig en nog lekker óók. Vraag per briefkaart aan het Nederlands Zuivelbureau, postbus 4530, Rijswijk (Z.H.) het zelfklevende M-embleem (7x8 cm) voor de achterruit van uw auto. Dan steunt u de nuttige aktie „Rijdt veilig met melk". Tweede meeting op de draversbaan Hilversum Liverpool heeft zich woensdagavond in het Brusselse Heysel-stadion als achtste en laatste club geplaatst in de kwartfinales van het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen. Door een doelpunt van linksbuiten Hunt in de laatste minuut van de wedstrijd boekten de Engelse kam pioenen een zege van 1-0 op Anderlecht. De eerste ontmoeting tussen beide teams, die woensdag 25 november in Liverpool werd gespeeld, leverde een zege van 3-0 voor de Engelsen op. Aanvankelijk schenen de Belgen, die technisch iets bekwamer bleken dan hun tegenstanders, de beste kansen te hebben op de overwinning. Tevergeefs hebben de 55.000 luidruchtige supporters van Ander lecht echter op een doelpunt van hun favo rieten zitten wachten. De verdediging van de Engelse kampioenen bleek bijzonder solide. En als de Anderlecht-aanval ge vaarlijk dreigde te worden toonde doel man Lawrence, de grote uitblinker bij Liverpool, steeds weer zijn klasse. De acht ploegen die de kwartfinales heb ben bereikt zijn: DWS, FC Köln, Real Madrid, Intemazionale Milaan, Vasas Gyoer (Hong), Glasgow Rangers, Benfica en Liverpool. Cardiff City verkreeg woensdagavond goede kansen op een plaats in de kwart finales van het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars door een te Lis sabon behaalde 2-1 zege op Sporting Lissa bon. De Portugezen, houders van de tro- '-'v -'v vl!§ Advertentie Gen. Cronjéstraat 40 - 44 Haarlem - Telefoon 54679 Het laatste zaterdagmiddagprogramma voetbal in 1964 is een inhaalprogramma. Op tweede kerstdag wordt niet gespeeld. A.s. zaterdag dus de laatste wedstrijden in 1964 waarbij enkele clubs uit Haarlem en omgeving betrokken zijn. Voor de derde klasse trekt Kennemer land naar Nedloyd waar we de Haarlem mers niet kansloos achten. Een Haarlem se zege zou de positie van Kennemerland niet weinig verbeteren. In het tegenover gestelde geval wordt de toestand beden kelijk. Bij de vierde klassers gaat SIZO naar Aminco en zal daar ongetwijfeld het za terdag jl. geschokte vertrouwen willen her stellen. Of VEW echter bij Vlug en Vaar dig succes zal boeken achten we niet zo zeker. Op z'n hoogst verwachten we een gelijkspel voor de club van Sliggers. Manchester United is gisteravond weer alleen aan de leiding van de eerste divi sie van de Engelse league gekomen. De ploeg zonder Denis Law, speelde gelijk te gen Birmingham City: 1-1. Na de wed strijden in het afgelopen weekeinde had Chelsea door een beter doelgemiddelde de leiding. Chelsea speelde gisteren niet. Manchester leidt nu dus met een punt voorsprong, maar speelde een wedstrijd meer. Tottenham Hotspur heeft een contract getekend met Alan Gilzean van Dundee, die voor 72,500 pond is overgegaan een record transferbedrag voor het Schotse voetbal. Dit overtreft het vorige Schotse record met 10.000 pond toen de spil Ian Ure in 1963 naar Arsenal ging. Gilzean zal zaterdag bij Tottenham Hotspur uitko men tegen Everton. Doelman Lawrence van Liverpool was de grote uitblinker bij de Engelsen. Hier stopt hij een schot van een Anderlecht-speler klemvast. Hij wordt geassisteerd door Yeals, die Devrind op veilige afstand houdt. De KNSB heeft de voorlopige schorsing opgeheven van Reinier Paping, de win naar van de laatste elfstedentocht. Hij was ervan beschuldigd medewerking te heb ben verleend aan een reclamecampagne van een automobielenfabriek. Het gewest Overijssel van de KNSB heeft het hoofd bestuur laten weten dat Paping niet in strijd met de reglementen heeft gehandeld. Daarop heeft de KNSB de schorsing op geheven. Aan de 34ste Rallye Monte Carlo, die op 19 januari a.s. begint, zullen 275 équipes deelnemen. De negen startplaatsen zijn Stockholm (40), Minsk (21), Londen (53), Frankfort (30), Parijs (37), Lissabon 20), Monte Carlo (36), Athene (8) en Warschau (30). In tegenstelling tot voorgaande jaren zal ditmaal na aankomst in Monte Carlo niet de traditionele stratenrace volgen. Daarvoor in de plaats zullen alle équipes een zwaar parcours van 600 km moeten rijden, dat grotendeels door de Alpen leidt. Teneinde de Rallye zwaarder te maken is bepaald, dat de coureurs in dit laatste on derdeel van de wedstrijd slechts 15 minu ten langzamer mogen zijn dan de snelste onder hen. Advertentie VOETBAL. De afgevaardigden van de regionale liga's van het Westduitse voetbal hebben zich woensdag uitgesproken voor de instelling van een tweede liga bij het ingaan van het seizoen 1966/1967. Zoals bekend werd vorig jaar de Bundesliga ingefteld. fee, zijn momenteel niet bepaald in vorm en dit kwam in de eerste ontmoeting te gen Cardiff duidelijk tot uiting. De club uit Wales nam voor de rust een 1-0 voor sprong door rechtsbuiten Farrell en trok zich daarna ijlings terug in de verdedi ging. Niettemin werd het in de 66ste mi nuut door middenvoor Tapscott, ex-Arsenal speler, 2-0. Pas in de 81ste minuut scoor de Sporting, door toedoen van middenvoor Figueiredo, een verdiend tegenpunt. Het Joegoslavische Dynamo heeft in Zagreb Steaua uit Boekarest met 2-0 ver slagen en zich daarmee geplaatst in de kwartfinales van het toernooi om de Euro pacup voor bekerwinnaars. De Joegosla- ven hadden de eerste wedstrijd in Boeka rest met 3-1 gewonnen. Ook München 1860 bereikte de laatste acht. Voor 43.000 toeschouwers speelden de Duitsers in München met 1-1 gelijk te gen FC Porto. Aangezien de houders van dé Duitse beker de ontmoeting in Oporto met 1-0 hebben gewonnen, gaat München 1860 over naar de volgende ronde. Kort voor de wedstrijd zag het er naar uit, dat de supporters tevergeefs naar het stadion waren gekomen. Een storing in de elektriciteitsvoorziening van de stadswijk Giesing maakte het waarschijnlijk dat de ontmoeting zou moeten worden uitgesteld. Na een kwartier waren de moeilijkheden echter verholpen. De beste badmintonspelers van de lage landen zullen op 16 en 17 januari naar Den Haag komen, waar in de Marlothal het tweede Beneluxtoernooi plaatsvindt. Dit evenement werd vorig jaar voor 't eerst gehouden in Brussel, waar de titels wer den gewonnen door Henriëtte Ernst en Henk Weys. De opzet van het toernooi is zodanig, dat in de eerste ronden steeds een Nederlander tegen een Belg zal uit komen. Nederland zal de beide nationale kampioenen Agnes Geene en Herman Lei- delmeyer niet kunnen opstellen, omdat de zen nog geen achttien jaar oud zijn. Wel kan ons land voor het eersit rekenen op Imre Rietveld. Van de belangrijkste kanshebbers noe men we verder: Felice de Nooyer, Marja Ridder, Henriëtte Ernst, Henk Weys, Jos Rijmers en Pim Seth Paul voor Neder land en van Belgische zijde: June van der Willigen, Bep en Ton Verstoep, Ro ger van Meerbeek en Herman Moens. In een doelpuntenrijke wedstrijd heeft het zondag amateurvoetbalelftal gister avond in Leeuwarden met liefst 7-3 gewon nen van het nationale team der zaterdag voetballers en op die uitslag valt niets af te dingen. De „zondagspelers" bleken vooral te beschikken over een prima spe lende voorlinie, waarin de beide binnen- spelers, Van Beveren van Emmen en Mul der van W.V.V. een grote rol hebben ge speeld. Speciaal de achttienjarige Van Be- veren (zoon van oud-sprinter Wil van Be- veren) bleek op het zware, gladde terrein (het regende gedurende de gehele wed- strijdduur) technisch knap te kunnen voet ballen en door zijn passes heeft het aan- valsspel van de zondagsploeg heel wat meer verrassing gebracht dan dat van de zaterdag-spelers. In de derde minuut namen de amateurs de leiding door rechtshalf Van Gussenho- Met algemene stemmen heeft de ge meenteraad van Breda woensdagavond een plan goedgekeurd, dat er in de nieuwe wijk „De Emer" een wielerbaan zal wor den gebouwd. De bouw zal onder supervisie staan van de Duitse baanspecialist, Herbert Schur- man. Bij de bouw zal een speciale Afri kaanse houtsoort worden gebruikt. De baan heeft een lengte van 250 meter. De gemeente Breda stelt zich garant voor de rente en aflossing van een kapi taal van 200.000. De Nederlandse Sport Federatie gaf fiat voor een renteloos voorschot van 25.000 en de stichting wie lerbaan Sportief, die de baan exploiteert, stelde 5000 ter beschikking. Het ligt in de bedoeling met een een voudige opzet te komen, die in de toe komst, wanneer een en ander zakelijk ver antwoord is, uitgebreid kan worden. Zoals de plannen er nu voorstaan kan deze wie lerbaan over een half jaar worden ge opend. De Haagse ijshockeyclub HOKY heeft woensdag in de Haagse houtrusthal een viersteden-toernooi gewonnen. In de fina le wonnen de Hagenaars met 2-1 van de Amstel Tigers. Daarvoor zegevierde HOKY met 8-0 over Rotterdam en de Am- stel Tigers met 4-1 over Tilburg. In de wedstrijd om de derde plaats tussen Til burg en Rotterdam wonnen de Tilburgers met 3-0. ven. Heynen schoot beide ploegen weer in balans, maar twee fraaie doelpunten van linksbuiten Roggeveen en een solorush van Van Beveren betekenden 4-1. Na de pauze scoorde middenvoor Onst- man tweemaal, die daarna met een knie blessure het strijdperk verliet en vervan gen werd door Pahlplatz (Quick), waarna Bosma en Slagboom de stand een draag lijker aanizen gaven (6-3). Vlak voor het einde scoorde Roggeveen en eindigde deze doelpuntenrijke wedstrijd in een 7-3 zege voor de amateurs. De opstellingen: amateurs: doel: J. van Zanten (ZAC), achter: P. Jasper (Sneek) en M. van Turnhout (Helmond), midden: G. van Gussenhoven (De Valk), R. v. d. Leur (RKC) en A. Hoogenhout (Ede), voor: J. Vlietman (AFC), W. van Beveren (Emmen), J. Onstman (AFC), J. Mulder (WW) en J. Roggeveen (CVV). Zaterdag elftal: doel: P. Dam (ONS), achter: C. Korving (HS), H. Koelewijn (IJsselmeer- vogels), midden: W. van Elderen (Zwart Wit '28), J. Visser (Heerjansdam) en G. Kerkdijk (Sparta), voor: G. Heynen (IJs- selmeervogels), J. Nieuwstraten (Zwart Wit '28), K. Bosma (WT), L. Pluym- graaff (Quick Boys) en G. Slagboom (De Zwerver). HANDBAL. Het Westduitse zaalhandbal team heeft tegen wereldkampioen Roe menië geen enkele kans gekregen om met een gunstig resultaat het strijdtoneel te verlaten. Met 2214 werden de Duitsers, die bij de rust een 147 achterstand had den, verslagen. Piet Roozenburg heeft in Monaco een interdamtoernooi gewonnen. De speler uit Haaksbergen, Nederlands kampioen en oud-wereldkampioen, zette al zijn partijen in winst om. Met twaalf punten uit zes partijen bleef hij daardoor onbereikbaar voor de andere deelnemers, waarvan Bajolle uit Frankrijk de beste resultaten boekte, maar vier punten op Roozenburg achter bleef. Aan het toernooi namen zeven spelers deel. De Senagalees Baby Sy liet verstek gaan wegens ziekte. De Russische spelers verschenen te laat in Monaco om nog aan de wedstrijden te kunnen deelnemen. De eindstand van het toernooi luidt: Bajolle (Frankrijk) Cazemier (Zwitserland) Claessens (België) Het team van Luxemburg heeft woens dagavond voor 2000 toeschouwers in een ontmoeting voor de voorronden van het toernooi om het internationale militaire voetbalkampioenschap de ploeg van Ame rika met 8-2 verslagen. Bij de rust van deze wedstrijd, die in de hoofdstad van het groothertogdom werd gespeeld, leid den de Letzeburgers al met 4-1. Vooral rechtsbinnen Pilot, die als prof voor Standaard Luik uitkomt, onderscheidde zich. Hij scoorde zes doelpunten. De laatste wedstrijd van deze groep, waarin behalve Luxemburg en Amerika het militaire team van Nederland is in gedeeld, zal moeten uitmaken welke ploeg overgaat naar de finale-poule. Nederland behaalde uit vier wedstrijden zes punten en voert de ranglijst aan. Luxemburg staat met vier punten uit drie ontmoetingen op de tweede plaats en Amerika, dat drie ne derlagen leed, sluit de rij. Als Luxemburg op 16 januari in Mannheim van de Ameri kanen wint staan Nederland en het team van het groothertogdom in winstpunten gelijk. Het doelgemiddelde zal dan de be slissing brengen. 6 a 12 O O 6 O 7 6 7 6 6 6 2 6 0 De Franse Olympische kampioen reuze slalom, Frangois Bonlieu, heeft woensdag het eerste deel de reuzeslalom van het tiende criterium van de eerste sneeuw, dat in Val d'Isere wordt gehouden, op zijn naam gebracht. Bonlieu legde de 1300 m. met een hoogteverschil van 380 m. en 65 poortjes af in 1 min. 28,81 sec. Runner up Killy, een landgenoot van Bonlieu, deed ruim een seconde langer over deze af stand. De Duitser Ludwig Leitner, wereld kampioen combinatie, stelde teleur en eindigde met zes seconden verschil op de 14de plaats. Advertentie Ongeveer een half jaar geleden zijn er door niet nader aangeduide buitenstaan ders pogingen ondernomen om invloed te krijgen in de N.V. het Nederlandse Sport park „Olympisch Stadion". Deze pogin gen, die gericht zijn geweest op verkrijging van aandelen, haddén een bedoeling, te genstrijdig aan de nu reeds 50 jaar op haar maatschappelijke taak gerichte poli tiek van het stadion. Zij zouden o.m. enigszins in de koersontwikkeling van de De reserveploeg van HVS heeft gister avond in het Krelagehuis in Haarlem het sterke Leidse VVS, naar onze smaak de beste ploeg in overgangsklasse XII, de eer ste nederlaag toegebracht. Mentaal zijn de gasten niet best tegen tegenslag opgewas sen en toen in de vierde set hun voor sprong in gevaar kwam kregen zij te veel belangstelling voor de arbitrage ten koste van hun concentratie. HVS gaf zijn verde diging alle aandacht en bedwong de aan val van de Leidenaars in de laatste sets. VVS begon bijzonder imponerend met een vuurwerk van smashes waarbij de snel verkregen 6-3 voorsprong van HVS als sneeuw voor de zon wegsmolt. 8-15. De Leidse aanval was niet op te vangen maar in de tweede set was er van Leidse supre matie nog weinig te bespeuren en deelde HVS voor het net de lakens uit; 15-7. VVS kwam in de derde set onweerstaan baar terug en won de set na een 10-2 voor sprong met 15-6. De voorsprong die de Haarlemmers in de vierde set verkregen schokte het zelfvertrouwen van de gasten, die na tien overwinningen niet aan tegen slag gewoon waren. HVS won de set met 15-6 en de Haarlemse arbiter Koper, die 'tin deze strijd zeker niet gemakkelijk had, toste voor de beslissende set. Het ging de VVS'ers aanvankelijk naar den vleze, met gevarieerde slagen verkre gen zij een 9-3 voorsprong. Maar toen be gonnen de HVS'ers aan het afknabbelen en verkregen een 11-10 voorsprong. VVS raak te geheel uit cadans en na een meeslepend slot wonnen de HVS-reserves ten slotte met 15-12. De HVS'er Over speelde als spelverdeler (vaste set upper) een zeer nut tige wedstrijd, Frits de Koning bleef als linkshandig aanvaller tot in de laatste mi nuut ongrijpbaar. HVS speelde voorts met De Poel, De Haan, Weber, Schultz en Van Nieuwenhoven. Die Raeckse Goed werk verrichtte de herenploeg van die Raeckse. De roodwitten versloegen met hun enthousiasme het geroutineerde hoofd stedelijke SMH met 15-6, 13-15, 15-8 en nogmaals 15-8. Bijna had die Raeckse het in drie sets geklaard, maar nadat men op grootse wijze, met Peter Wetterhahn in de hoofdrol, een 12-8 achterstand had omge zet in een 13-12 voorsprong, lieten de vol gelingen van Van Beekum toch nog de tweede set glippen. De herenploeg van De Blinkert werd in 38 minuten weggevaagd door het Amster damse VHH met 15-13, 15-11 en 15-5. OVRA verloor met 3-1 van 't Zaanse SES. De damesploeg van die Raeckse heeft ook tegen het zwakke AMVJ het onderspit moeten delven. De situatie voor de Haar lemse hoofdklassers is nu vrij hopeloos. In de eerste set had die Raeckse winstkan sen, maar liet de gelegenheid na een kleine voorsprong onbenut en verloor via 13-13, 14-13, en 14-14 met 14-16. In de tweede set vlotte 't bij de gastvrouwen uitstekend. Sterk viel men aan, met een behoorlijke opbouw en AMVJ verloor de set met 15-8. De beslissing in deze strijd viel in de derde set en wel ten nadele voor die Raeckse door het volledig falen van mevr. Bloem berg als spelverdeelster. Die Raeckse ver loor de laatste twee sets met 15-10 en 15-9. In de malaise van de die Raeckse-dames deelt ook het tweede team van de roodwit ten, dat van Argos verloor met 15-12, 15-9 en 15-1 en in de overgangsklasse eveneens de laatste plaats inneemt. OSS verloor in 31 minuten met de alleszeggende cijfers 15-5, 15-3 en 15-6 van het Alkmaarse Oc topus. De uitslagen luidden: Heren: die Raeckse 2-HBC 3-1; OVRA- SES 1-3; Die Raeckse—SMH 3-1; VCM— HSVC 2 2-2; Velox—WIK 2-2; Triuph— Topscore 0-3; Gios 3Die Raeckse 4 0-3; De Blinkert—VHH 03; HVS 2—VVS 3-2. Dames: die Raeckse-AMVJ 1-3; HVS- Gios 1-3; OSS-Octopus 0-3; Gios 3-die Raeckse 7 3-0; Gios 2-die Raeckse 5 3-0; Topscore 2-JBS 2 3-0. Jeugd: Alliance c-JBS 0-3; die Raeckse- Gios 1-3; Alliance a-OVRA a 3-0. Keizer Haile Selassie van Ethiopië heeft in Addis Abeba een Engelse onderscheiding in de vorm van een televisie-camera overhandigd van Abebe Bikila, winnaar van de Olym pische marathon in 1960 en 1964. Het bestuur van de Nederlandse boks- bond heeft Bas van Duivenbode de titel van halfzwaargewichtkampioen van Ne derland toegekend. De beslissing is geno men naar aanleiding van de prestaties van Van Duivenbode, in binnen- en buitenland geleverd. De titel was vacant. De laatste halfzwaargewichtkampioen was Nelis van Oostrum, evenals Van Duivenbode een pu pil van Dick Groothuis. Dat judo, de sport van het „zachte geweld" ook voor dagelijks gebruik nuttig is, bewees de 22-jarige Duitser Klaus Glahn, bronzen-medaillewinnaar in Tokio. Op een nachtelijk uur) op weg naar huis, werd hij overvallen door drie booswichten. Twee van hen kozen het hazepad toen zij met enkele geoefende worpen tegen de grond waren gesmakt, maar nummer drie greep naar het mes. Daarmee was hij echter nog verder vari huis, want Glahn ontnam hem niet alleen het wapen, maar bracht hem met :en armklem naar de eerste d" litiepost. Eerst daar hoorde de vechter, wie hij had willen beroven. aandelen in het sportpark hun weerslag hebben gevonden. Zo verdedigde de voor zitter, de heer H. Muller zich in de van daag gehouden buitengewone aandeelhou dersvergadering tegen de suggestie van een aandeelhouder, als zou de voorgestel de statutenwijziging, die hier aan de orde was, „een volstrekt onnodige beknotting van de rechten der aandeelhouders" zijn. Deze wijziging beoogt, zoals bekend, het creëren van prioriteitsaandelen, met be paalde rechten op het gebied van be- stuursbenoemingen, statutenwijziging en liquidatie. Bovendien wordt het stemrecht beperkt tot 24 per aandeelhouder. De dreiging van een overval is thans weer afgewend, „maar we moeten klaar zijn om op te treden wanneer iets derge lijks zich weer mocht voordoen", aldus de voorzitter. Het bestuursvoorstel stuitte nog steeds op enige oppositie van aandeelhouderszij de. Toch werd de wijziging tenslotte met 327 tegen 24 stemmen aanvaard. Voor de eerste maal zullen de psioriteitsaandelen worden gehouden door een 5 leden tellen de raad van toezicht, die uit de raad van commissarissen is samengesteld. 1 De grote toevloed van paarden heeft het noodzakelijk gemaakt deze week een twee de avondmeeting in Hilversum in te las sen, die vandaag 6.30 uur hegint. Zelfs de tweejarigen worden nog ingezet en dat is voor Nederlandse begrippen moeilijk verenigbaar. Veel grootheden zijn er niet onder, waardoor Duveltje van Akerendam opnieuw kan winnen van Deary Hollandia en stalgenote Draisine. De oudere klasse is sterk vertegenwoor digd. Zij zal het hoofd moeten buigen voor Xanthia S, die ten opzichte van haar grote rivaal Astyanax zeer gunstig is ge plaatst. Een mogelijk outsider is William Axkit, wiens verrichting in de Grote Prijs van 't Gooi hem zelfs tot favoriet stempelt. Hoewel Bravour S geen toonbeeld van re gelmatigheid is moet hij in de Prijs van Parijs toch als de favoriet worden aange wezen voor Attila, die een langere afstand nodig heeft, en X Bond, die juist aan dit parcours meer dan voldoende heeft. In de eerste afdeling van de Prijs van Luxemburg kan Wagenaar Jr. zijn leiden de positie verstevigen door Chérie Spencer naar een overwinning te rijden. Hij moet echter oppassen voor Catherine Mac een zoon van Quinta. Na zijn lopen van Zon dag is Alarik in de tweede afdeling het aangewezen paard, tenzij de afstand voor hem te lang is. Dan zullen Boyke Hol landia en Chri de Kinley hem van de ere plaats kunnen verdringen. In de eerste trio-koers kan Zevenklap per op een droge baan zijn kruit droog houden voor een eindschot, maar heeft hij de omstandigheden tegen, dan zullen Zel- la's Happiness en Barones Julia hem bij tijds kunnen achterhalen Voor Alice van Hagheweyde ligt er in de Prijs van Brus sel een mogelijkheid voor een overwinning, zij het onder bedreiging van Axworthy en Anastasia Hanover. Tenslotte wordt in de Prijs van Amsterdam een overwinning verwacht van stal Bakker, vóór Brinta en Boudewijn B. BASKETBAL. De Italiaanse club Ignis Varese heeft zich woensdag in Varese geplaatst voor de tweede ronde van het toernooi om de -"->eker voor heren ^er- tegenwoordige .i een returnwedstrijd voor de eerste ronde met 112—58.

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 23