J. v. KQOTEN Schepen, rederijen en werven FAILLISSEMENTEN G. INIA WAAROM VERSTOOK IK ZOVEEL A.R.de Boer tëffia'wi VELO Betaling abonnementsgeld per giro Zaterdag 2 januari ederland Athenoula-T is vlotgetrokken Is prins Charles nog welkom in Spanje? Havenberichten Arqnd Reyrn Bekroonde vogels Ouders mogen vragen stellen van uiteenlopende aard Goed idee maakt vier man vrij voor ander werk Vrijwillig fonds wordt duurder UIT THUIS zullen onze zaken de gehele dag gesloten zijn Beverwijk 4995 Mej. J. H. Bodisco Massink directrice stichting Rijnmond-Noordzeekanaal N.Ph.O. geeft 11 januari concert in IJmuiden Boringen in Waddenzee mogen mosselpercelen niet verontreinigen en tóch BURGERLIJKE STAND VAN HEEMSKERK DONDERDAG 31 DECEMBER 1964 (C i t y). Het eerste programma voor 1965 bestaat in dit theater hoofd zakelijk uit films met een vrolijke inhoud, zodat het nieuwe jaar hier een amusante inzet wordt gegeven. De pret begint al op de matinee van nieuw jaarsdag met de ver toning van „Mr. Vlubber, de vliegende schoolmeester", een gek verhaal over een verstrooide professor, die in al zijn onnozel heid een geheimzin nige stof ontdekt, het geen zowaar in de uit vinding van deze eeuw resulteert. Des avonds draait dan nog twee maal de grappige film „Maar dokter!", die in frisse kleuren is uitge bracht. De hoofdrol wordt gespeeld door James Robertson Jus tice, die met zijn im ponerende gestalte, strelend-diepe basstem en aangenaam punt baardje een prettig acteur blijkt te zijn, wiens loutere verschijning direct al borg staat voor het nodige plezier. Het verhaaltje is enigszins clichématig en berust op de verliefdheid van een chirurg op de masseuse van het ziekenhuis en de pogingen die hij in het werk moet stellen om haar te behagen, doch er zijn zoveel dwaze tafereeltjes en gekke typetjes bij de handeling ingelast, dat een lachlustig publiek ruimschoots aan zijn trekken komt. De filmkroniek Jerry Lewis in de klucht „Wie past op de winkel" (City). Dit is ook het geval met „Wie past er op de winkel", welke klucht met uit zondering van maandag van zaterdag tot en met woensdag wordt vertoond. Het is een film is kleuren rond de Amerikaanse komiek Jerry Lewis, waarmee dan eigen lijk al voldoende is gezegd. Maar voor het geval men het recept van dit klucht- werk niet mocht kennen het volgende: EEN MILJONAIRSDOCHTER loopt weg van huis en gaat als liftmeisje werken in één van de warenhuizen, die door haar moeder worden beheerd. Bevrijd van haar status als rijkelui's dochter wordt zij ver liefd op een sukkelaar, die in het ene onnozele baantje na het andere mislukt: Jerry Lewis uiteraard. De moeder van het meisje, die woedend is over deze ver houding, zorgt ervoor dat Jerry bij het warenhuis in dienst komt, in de hoop dat zijn gestoethaspel haar dochter de ogen zal doen opengaan. EEN IDEALE OMGEVING dus voor brokken maken! In zo'n enorm warenhuis kan heel wat kapot en omver en bekke- trekkende Jerry stelt de kijker in dit op- zich allerminst teleur. In de ene afdeling na de andere gaan de stellingen tegen de grond, slaan elektrische apparaten op drift en raakt de onhandige warenhuisbediende in handgemeen met onheus bejegende klanten. Met een opmerkelijke consequen tie worden in „Wie past er op de winkel" de mannen voorgesteld als totale sukkels, die niets hebben in te brengen tegenover hun bazige vrouwen, waarin dan het Amerikaanse probleem van het matri archaat valt te herkennen. De rest van het programma bestaat uit vertoningen van de western „De bandiet van Okla homa" en de Duitse soldatenfilm „08/15- De kazerne" voor donderdagavond. (Stadsschouwburg). Hier wordt vrijdag als eerste film in het nieuwe jaar „De wonderlijke beleve nissen van de Robin sons" tweemaal ver toond, welk verhaal al eens eerder is ver filmd als „Swiss fa mily Robinson". Dit maal werd het onder de supervisie van Walt Disney en met Ken Annakin als re gisseur echter een bij de moderne eisen aangepaste versie, die meer avonturen bevat dan de auteur heeft kunnen be denken. de verontwaardigde commentaren die de film wist te ontlokken waardoor een sensationele sfeer rond dit filmwerk ont stond heeft de maker, Gualtiero Jacopet- ti zich gedrongen gevoeld van zijn pes simistisch reisjournaal een tweede editie te maken. Wij hebben de sfeer van dit werk destijds al omschreven als modieus pessimisme en de maker gekarakteriseerd als een showman van het abnormale. Na het zien van dit tweede deel, dat over de hele linie inferieur aan zijn voorganger is, voelen wij ons bijna genoodzaakt dit soort filmen in scherpere termen te ver oordelen. Bepaalde passages hebben ons zelfs met weerzin vervuld en ons nog dui delijker gemaakt, dat achter dit alles een ongezonde geest moet schuilgaan. Dat ergens ter wereld pannekoek met leven de kevers wordt gegeten laat ons koud, evenals de weinig onthullende mededeling dat in Amerika op liefdadigheidsfeestjes door aantrekkelijke jongedames kussen worden verkocht. Maar de onzindelijke geest van de filmer demonstreert zich vooral in een fragment als het concert met oorvijgen, waarin wat oudere, in rok ge stoken heren op een rij worden geplaatst om zich voor geld op de maat van or kestmuziek in het gezicht te laten slaan., waarbij saillante details als bloedende neuzen, tranende ogen of een scheefge zakte bril ons allerminst bespaard zijn ge bleven. Doch waarschijnlijk zal een en an der voor velen een aanbevelihg zijn, om de film in de komende week juist eens te gaan zien. DE REST van dit programma bestaat uit de dramatische film „Geladen zater- Een scène uit de onderhoudende spionagefilm „De man met de ge heime formule" (Stadsschouwburg). DE ZWITSERSE Robinsons vormen een familie, die uit angst voor de nade rende Napoleontische legers hun vader land verlaten en naar Nieuw-Guinea emigreren. Onderweg zorgen stormen en een kaperschip reeds voor de nodige span ning, maar het eigenlijke avontuur begint pas als het schip is gestrand en de over levenden een nieuw bestaan moeten op bouwen op het tropische eiland, waar het lot hen heeft gebracht. Opnieuw komen piraten de rust verstoren, er wordt ge vochten en van allerlei beleefd, waarbij het geheel is doortrokken van de jolige jongensboekenromantiek, waar ook vol wassenen zich met het grootste genoegen •an kunnen overgeven. EEN AANTREKKELIJKE combinatie van humor en spanning valt vervolgens van zaterdag tot en met maandag te be leven door middel van „De man met de geheime formule", een onderhoudende spionnenfilm over de angstige avonturen van een eerzaam burger, die bij toeval in het gevaarlijke werk wordt betrokken van de Engelse geheime dienst. Hij ge raakt daarbij in conflict met de staats politie van een land achter het IJzeren Gordijn, waar voldoende hachelijke situa ties uit voort vloeien om er elke liefhebber van dit genre in alle opzichten mee te be vredigen. De knappe acteur Dirk Bogarde vervult hierin de hoofdrol. Zondagmiddag kan dan nog even de kennismaking wor den hernieuwd met de beide, haast legen darisch geworden Deense komieken Watt en Half Watt, die in hun klucht „Watt en Half Watt op avontuur" nog eens demonstreren, waar deze reputatie op was gebaseerd. (Kennemer theater). Na het succes van „Mondo cane", nu al weer bijna twee Jaar geleden en misschien meer nog door dag" (voor de nachtvoorstelling van za terdag) en „De sheriff met de petticoat" en „De hond van Vlaanderen", respec tievelijk voor de matinees op nieuwjaars dag en zondagmiddag. (W.B.-Theater). Het weekprogramma voor dit theater is opnieuw op humor en sensatie gebaseerd, een en ander samen gesteld uit „Apachen in de aanval", be stemd voor vrijdag- en zaterdagavond, plus vrijdagmiddag: „Rifpiraten", welke film zondag en maandag draait, met als aanvullingen „De zingende musketiers" en „Een gentleman wordt geen sheriff", respectievelijk voor vrijdag en zondagmid dag. Advertentie Type 901) Vraag proelrit bij KENNEMER GARAGE Kennemerlaan 224 - 226 IJmuiden Tel. 4324 (02550) LOODSD1ENST IJMUIDEN HERVAT Vanmorgen om tien voor zeven is de loodsdienst te IJmuiden voor grote sche pen hervat. Advertentie Een belangrijke vraag, vooral als het koud gaat worden Waar om verstook ik zoveel Heb ik we! de goede kolen en de goe de haard Heb ik wel de juiste oliehaard voor mijn kamer Stel ik de brander wel goed af Geef ik te veel lucht Allemaal vragen en nog zoveel meer, die BELANGRIJK zijn. Als ik het juiste antwoord niet weet, kan het me geld kosten. want dat kan een hele winter duren Daarom ga ik vandaag nog naar de VAKMAN Pres. Krugerstr. 65-90 - Tel. 5433 IJMUIDEN De heer G. Schogt, directeur van de stichting Rijnmond-Noordzeekanaal, heeft met ingang van 1 januari 1965 wegens gezondheidsredenen ontslag verzocht uit zijn functie, welke hij sinds 1 november 1962 bekleedde. Met ingang van 1 januari aanstaande heeft het bestuur van de stich ting mejuffrouw J. H. Bodisco Massink, tot dusver adjunct-directeur van de stich ting, tot zijn opvolger benoemd. Mejuffrouw Bodisco Massink is een tien tal jaren op diverse afdelingen van het ministerie van Buitenlandse Zake^i werk zaam geweest. Voorts werkte zij geduren de anderhalf jaar op een reclame ad viesbureau. Met het nieuwe jaar is tot adjunct-direc teur van de stichting benoemd de heer F. C. Bergisch, sinds maart 1963 verbonden aan het bureau van de stichting te Am sterdam. De heer Bergisch is 38 jaren in dienst geweest van de n.v. stoomvaart maatschappij Nederland, waar hij onder meer werkzaam was op de afdelingen pas sage en civiele dienst. Ook heeft hij vele jaren gevaren als administrateur op pas sagiersschepen. De eerste manifestatie van de Velser kunstkring Voor Allen in het nieuwe jaar zal plaatsvinden op maandag 11 januari. Dan zal het Noordhollands Philharmonisch Orkest in de Stadsschouwburg aan de Groeneweg in IJmuiden concerteren. Het programma omvat werken van Mo zart, Van Beethoven en Dvorak. Het orkest staat onder leiding van de gast-dirigent Jaromir Nohejl, als solist treedt op Dick de Reus (viool). Er bestaan plannen om in de Wadden zee bij Terschelling naar olie en/of aard gas te boren. Dit zal echter niet gebeuren te midden van, maar nabij de daar gele gen mosselpercelen. Op de plaats van de boring is overleg gepleegd met de onder het departement van Landbouw en Visse rij ressorterende diensten. Aldus heeft minister Biesheuvel medegedeeld in ant woord op schriftelijke vragen van het lid der Tweede Kamer de heer Egas. De diensten hebben opdracht de activiteiten van oliemaatschappijen te volgen en waar nemingen te doen. Op grond van ervarin gen daarbij opgedaan, neemt de minister van Financiën, op verzoek van de minis ter van Landbouw en Visserij, in de pri vaatrechtelijke vergunning bepalingen op, welke ertoe strekken verontreiniging van de op de percelen liggende mosselen te voorkomen. De „Athenoula-T" is vannacht om kwart voor één met hulp van de sleepboot „Orinoco" vlot gekomen. Het schip werd de Botlek binnengesleept door de sleep boten „Schouwenbank", „Europa", „At las" en „Argus". De „Athenoula-T", een Libertyschip van 7000 ton dat onder Liberiaanse vlag vaart, was donderdag gestrand bij Hoek van Holland. De mototrawllogger Adrianus KW.10 van de Gebr. M. A. M. Hazenoot te Kat wijk aan Zee, die enige tijd in de Haring haven opgelegd is geweest, werd voor de sloop verkocht en is inmiddels uit IJmui den vertrokken. Dit schip is de vroegere zeillogger Clara SCH.27, die in 1916 door Van Vliet Co te Hardinxveld is ge bouwd voor M. J. Knoester te Schevenin- gen. Later werd het vaartuig aangekocht door dc n.v. Rederij Gebr. J. J. Roe- lofs te Rotterdam, die het als motorlogger Bruinvisch RO.l, uitgerust met een 160 pk Bolnesmotor, in de vaart bracht. Gedu rende de oorlog voer het schip in Duitse dienst. Daarna kwam het weer in bedrijf voor de Rederij Roelofs. Tijdens de oor log was de Bolnes motor vervangen door een MWM van 200 pk. Eind 1952 werd de Bruinvisch aangekocht door de gebr. Ha zenoot, die het schip op 19 januari 1953 in bedrijf stelden als Adrianus KW. 10. Zij hebben er mee gevaren tot 15 februari van dit jaar. Na eind oktober de hektrawler Noddi te hebben afgeleverd is thans bij de N.V. Scheepswerf gebr. van der Werf de Deest Advertentie CONSTANT - verlovingsringen ALLE MODELLEN j~ C1ITBU r LANGE NIEUWSTRAAT 413 - TELEF. 6321 De rechtbank in Haarlem heeft op dins dag 29 december in staat van faillisse ment verklaard: B. J. Kaufmann, wonende in Nieuw-Vennep, gemeente Haarlemmer meer, Hoofdweg 1366. Rechter-commissa ris: mr. J. D. Vink. Curator: mr. J. G. Bettink, advocaat en procureur in Haar lem. Wegens het verbindend worden van de enige uitdelingslij st is op 26 december geëindigd het faillissement van Lodewijk Willem Wiener, telefonist, wonende in Zandvoort, Duinweg 29, uitgesproken op 3 december 1963 bij arrest Gerechtshof Amsterdam. Rechter-commissaris: mr. J. G. L. M. Bijnen. Curator: mr. G. J. H. de Leeuw, advocaat en procureur in Haarlem. Wegens gebrek aan actief werd op dins dag 29 december opgeheven het faillis sement van C. P. van Oossanen, wonende in Haarlem, voorheen aan de Middenweg 109, thans aan de Javastraat 13, uitge sproken op 1 december 1964. Rechter commissaris: mr. J. D. Vink. Curatrice: jonkvrouwe mi*. R. W. de Ranitz, advocate en procureur in Haarlem. Bij vonnis van de rechtbank in Haarlem van 22 december 1964 is gehomologeerd het akkoord in het faillissement van P. Baars, wonende in Lisse, Roversbroekdijk 6, uitgesproken op 19 mei 1964. Rechter commissaris: mr. H. J. M. Cokart. Curator: mr. J. Jansonius, advocaat en procureur in Haarlem. Bij beschikking van de rechtbank in Haarlem van 22 december 1964 is, met ingang van 20 oktober 1964 voor de tijd van een jaar, definitief surséance van betaling verleend aan Jacob Zwart, wo nende in Zaandam, Parkstraat nr. 57, al daar aan de Valkstraat no. 14 hande lende onder de naam Machinefabriek Zwart. Bewindvoerder is mr. B. J. Lam- bers, advocaat en procureur in Haarlem. het motorschip Nyroca gereedgekomen. Beide schepen zijn gebouwd in opdracht van de Compagnie pour le Developpement de la Pêche te Parijs. De schepen zijn 45,75 m. lang en de hoofdmotor is een MAN diesel van 1270 pk. De motortrawler Stadt Enckhuysen KW.82, die enige tijd geleden door de N.V. Visserij Mij. Kennemerland naar Kaap stad werd verkocht, heeft thans de naam Atalanta gekregen. Het vaartuig behoort toe aan Docks Trawlers Ltd. De motorwalvis jagers Inga Vinke AM8 en Thomas W. Vinke AM.3, die door de Nederlandse Mij. voor de Walvisvaart naar Noorwegen zijn verkocht, behoren nu thuis in Sandefjord en zijn het eigen dom geworden van A/S Thor Dahl. De In ga Vinke heet thans Thorarinn en de Tho mas W. Vinke kreeg de naam Thordr. Een leider van de carlistische be weging, José Maria Sentis, heeft berich ten tegengesproken volgens welke prins Charles officieel zou zijn meegedeeld dat hij niet welkom is in Spanje. Ook was het volgens hem onjuist dat de Spaanse re gering de carlistische leiders had gezegd op te houden met de politieke activiteiten ten behoeve van de aanspraken op de Spaanse troon door prins Charles. Het carlistische tijdschrift Montejurra is echter deze week niet verschenen we gens strenge regeringscensuur, zei Setnis. Prinses Irene en haar echtgenoot ver blijven, in Parijs en zijn van plan Enge land en Oostenrijk te bezoeken voordat zij midden januari naar hun woning in Madrid terugkeren, zo verklaarde hij. Advertentie Met PHILIPS TELEVISIE gezellige avonden Ook voor laatste het aller- sportnieuws l 100 service PHILIPS-DEALER Trompstraat 68 - Tel. 5198 Woensdag kwamen in IJmuiden aan: Krusz- wica, van Antwerpen; Phidias, Rotterdam; Lindesingel, Antwerpen; Swift, Londen; Jean E., Londen; Berkelstroom, Rotterdam; Stork, Felixstowe; Oosterburgh, Rotterdam; Beate, Koeping. Woensdag vertrokken uit IJmuiden: Hada 2, naar Londen; Sheratan, Liverpool; Finnamore Meadow, Port Etiënne; Elsa, Kristinehamn, Zaandam; Deborah, Londen; Brage, Oxelosund; Stad Amsterdam, El Feroll, IJmuiden; Hector, Tripoli; Sarpedon, Trinidad; Zaanland, Santos; Fian, Hamburg; Vigsness, Simonsvik, IJmuiden; Louise Emilie, Delfzijl, Zaandam; Nigeria, Bremen; Banak, Mobile; Ledaroe, Rotterdam, IJmuiden. Donderdag kwamen in IJmuiden aan: Cano- pus, van Rotterdam; Netherlands Coast, New castle; Graveland, Vlissingen. Donderdag vertrokken uit IJmuiden: Kan- dalakshales, naar Archangel; Neder Rijn, Port Said; Jetty, Delfzijl. Advertentie OPEL en VOLKSWAGEN RIJSCHOOL voor alle rijbewijzen/**' KERKWEG 67 SANTPOORT TEL. (02560) 8930 en 8947 Op de dezer dagen in Beverwijk gehouden districtstentoonstelling werden door de vol gende leden van „Fauna Felisena" diverse prijzen behaald. Kleurkanaries: J, P. Kok, twee eerste en één tweede prijs; T. Vis, bondismediaiHe met een eerste en een tweede prijs; A. F. Beentjes, eerste prijs; C. C. Hoek, tweede prijs; L. Hars- veld, twee derde prijzen en J. P. Jung, derde prijs. Tropische vogels, stammen en enkelingen: C. Jung, distri ctskampioen stammen en eerste prijs (ziliverbekjes); H. Korf stammen (Japan se meeuwtjes) en vierde prijs (enkelingen). Enkelingen: C. Koelewijn, districtskampioen (zebravink), met bondismedailile en een eer ste en een tweede prijs; M. H. Bouwens, drie eerste en twee tweede prijzen; J. T. Kiewiet, bondskruis, twee eerste, twee tweede en een derde prijs. Bastaarden, stammen en enkelingen: H. Korf, districtskampioen stammen (putten en kanaries) en eerste prijs stammen. Enkelingen: H. Korf, bondismedaille met een eerste en eén tweede prijs; C. Heuperman, tweede prijs. De oudercommissie van de openbare Prof. J. H. Gunningschool in IJmuiden is van plan het komende jaar goed in te zetten. Op woensdag 6 januari zal in de aula van de Hugo de Groot-ulo, aan de Grahamstraat, een bijeenkomst worden gehouden, waarop de aanwezigen vragen van uiteenlopende aard mogen afvuren op een forum, waarin zitting zullen hebben; de heer M. G. H. de Haan uit Leiden, voor zitter der Vereniging der Pedagogiek; de artsen C. L. van Wielink-Klimp en A. J. G. Wermenbol; mejuffrouw A. E. Rosendahl, inspectrice van de kinderpolitie. Gespreks leider zal zijn de heer H. Knap, journalist. GEBOREN: Gijsbertus A., z. van G. L. Verduin en G. J. Jordens; Wilhelmus A., z van W. Schipper en C. C. Raaijmakers; Magdalena M.. d. van R. van der Pol en W. de Kruijs; Saskia, d. van J. A. Mulders en M. J. Snijders; Bram W., z. van P. van der Zwet en W. J. de Visser; Frederik Ph., z. van F. J. Hoogsteder en C. N. van Stroe; Marijke, d. van N. Tamis en F. Majoor; Claes B., z. van N. B. van der Kolk en E. A. M. de Nijs; Elisabeth M., d. van Th. J. van Egmond en W. Castricum; Werner V., z. van J. D. W. Schwab en P. F. Plokker; Petra J„ d. van P. de Jong en J. H. de Koster; Pauline H., d. van M. Waanders en C. Welp; Lldwina M„ d. van J. J. Bur ger en C. H. Schouws; Anna C., d. van A. C. R. Dekker en J. C. van Everdingen; Ge- rardus J., z. van J. L. de Wit en R. Numan; John A., z. van J. Merbis en J. M. Klever kamp; Jacques, z. van J. Nieuwenhuizen en M. A. Zwanenburg; Sonja M. M„ d. van J. F. Smit en A. M. Zonneveld; Carolina G.. d. van J. C. Al en C. A. Levering; Cor nelia M., d. van G. Zonneveld en M. A. Nijman; Elaine J., d. van J. Kool van Hee- rens en Th. R. Beekman; Petrus A. A., z. van G. A. Kuyper en D. Bakker; Timo A. N„ z. van A. J. Garstman en G. J. Baaijens. ONDERTROUWD: Johannes H. van Tu- nen en Maria C. van Noort. GETROUWD: Bernard Dikkeboom en Luktje Martens. Gistermiddag ontvingen de heren H. Jansen uit Haarlem en J. Bergwerf uit Velsen-Noord uit handen van ir. R. W. Dijkhuis, fabrieksdirecteur van n.v. Me- kog, ieder een bedrag van f 550 voor een door hen gezamenlijk bedacht en ingezon den idee. Dank zij de vondst van beide heren, is het mogelijk geworden de bediening van de fosfaatmalerij en doseringsinstallatie in de kalkammonsalpeterfabriek van Me- kog zo te verbeteren en te vereenvoudigen, dat de arbeidsomstandigheden enorm ver beterd zijn, er minder storingen aan deze installatie optreden en bovendien zijn een viertal mensen voor meer rendabel werk beschikbaar gekomen. De heer Dijkhuis toonde zich bijzonder ingenomen met deze uitstekende vondst: „Het idee voldoet in de praktijk uitste kend, dit is te meer verheugend daar de investering vrij kostbaar was." De premie voor de vrijwillige zieken fondsverzekering wordt met ingang van januari 1965 door 78 algemene zieken fondsen verhoogd; 4 fondsen gaan per 1 februari 1965 en 13 fondsen in de loop van het volgende jaar tot premieverho ging over. De gemiddelde premie, die op het einde van 1964 per verzekerde van 16 jaar en ouder 3.70 per week bedraagt, stijgt met 12,4 percent tot 4.16 per 1 januari 1965. In januari 1964 varieerde de premie bij de onderscheidene fondsen van 2.53 tot 4.60, in januari 1965 zal zij zich bewegen tussen 2.80 en 5.35. De Zieken fondsraad heeft de premieverhoging goed gekeurd. Toeneming van de medische consumptie en aanpassing aan de voort durende stijging van de lonen en prijzen, waarbij in het bijzonder de kosten van verpleging en behandeling in de zieken huizen een rol spelen, nopen de zieken fondsen tot premieverhoging. U kunt het uzelf gemakkelijk maken door het abonnementsgeld voor het volgende kwartaal te voldoen op onze postgirorekening no. 129288 ten name van de IJmuider Courant. U bespaart daarmee incassokosten en vermijdt geloop aan de deur. Het te gireren bedrag is 9.75, post- abonnees f 11. U kunt het ons gemakkelijk maken door uw giro-opdracht te verzenden voor het eind van de maand, voor zien van uw juiste naam en adres. Wij behoeven dan geen kwitanties uit te zenden. Indien u voor een ander gireert, wilt u dan het bezorg adres van de krant vermelden? Voor incasso-girobetalingen (het allergemakkelijkste) zijn formulieren op aanvraag gaarne ter beschikking. In dat geval dient men wel voor voldoende saldo op de giro-rekening zorg te dragen. DE ADMINISTRATIE BURGERLIJKE STAND VAN VELSEN BEVALLEN: K. A. GrootMetselaar, z., Bonairestraat 4, Santpoort; J. de Groot de Boer, d., Snelliusstraat 57, IJmuiden; E. M. MooijKomen, z„ Dirk Hartogh- straat 28, IJmuiden; H. C. de Bestvan de Scheur, d., Vleetstraat 18, IJmuiden; A. J. HouwingMeijer, d., Orionweg 136, IJ muiden; L. S. M. SwaanBoersema, d., Zaanenlaan 49, Haarlem; E. M. Haafkens Blankema, z., K. Zegelstraat 16, IJmui den; R. J. L. van de VenJonker Roelants, d., Jan Kostelijklaan 3, Velsen-Z.; W. J. Broekvan der Plas, d„ Dolfijnstraat 14, IJmuiden; P. M. van der PlasPlokker, d., J. P. Coenstraat 99, IJmuiden; W. A. An kerHeere, d., Lange Nieuwstraat 142, IJ muiden; P. T. E. M. SchaapKuijl, d., Groeneweg 37, IJmuiden-O.; D. Baas- Strijker, z., Planeten weg 225, IJmuiden. OVERLEDEN: C. A. de Jong, 85 j., we duwe van J. Laan, Heerenduinweg 79, IJ- muiden-O.; W. Struijs, 63 j., echtgenoot van M. Wielinga, Kennemerlaan 97, IJmui den; A. G. Hubers, 78 j., echtgenoot van M. W. Walter, Arendsweg 174, Beverwijk; L. Paap, 75 j., weduwnaar van: E. Koper, Pr. Steijnstraat 58, IJmuiden; J. van der Plas, echtgenoot van A. Zwanenburg, Oranjestraat 30, IJmuiden. Advertentie TEXTIELSPECIAALZAAK en WONINGINRICHTING MARKTPLEIN 21 en 29 CORSETTEN - BEHA'S - LINGERIES PLEIN 1945 SPECIAALZAAK DAMES- en KINDERKLEDING PLEIN 1945

IJmuider Courant | 1964 | | pagina 5