Ome Niek Davidson nam afscheid als pluimgraaf van Beverwijk k IN DE VISHAL EN OP ZEE uil VELO Baas van kinderboerderij was een populaire figuur bij jong en oud KZHRM-bestuur J acoba Geziena naar Canada verkocht Geen best begin voor schorsenerenveiling in Beverwijk Gestrande kotters vlotgetrokken Vier jaar geëist tegen man, die ander doodstak Vrijgezellenhuis wordt geheel bemand Ziekencontrole bij Hoogovens Haarlemse politie schoot gevaarlijke hond neer Telstar 2 naar MYV Griepinjecties bij Hoogovens GGD straks in oude raadhuis THUIS FILM EN FILMWERELD VRIJDAG 8 JANUARI 1965 5 99 A ttr actie de gehele dag geopend van 8.30 tot 18 uur Reisbureau JOH. VELLEKOOP Adviseur Prettige omgang en töch Met PHILIPS TELEVISIE gezellige avon Jen HOLIDAY ON ICE SPORT IN BEELD DICK VAN DYKE ERRES - PHILIPS e.a. Beverwijk Buurt geschokt door gruwelijk schouwspel De geregelde bezoekers van de kinderboerderij en hertenkamp aan het Bever- wijkse stationsplein zullen daar een vertrouwd gezicht missen. De heer N. David son bij velen en vooral onder de kinderen echter veel beter bekend als „Ome Niekheeft gisteren afscheid genomen als pluimgraaf van de kinderboerderij. Hij vindt het met het oog op zijn leeftijd (68 jaar) welletjes. Bijna vijf jaar heeft hij de levende have en de huishouding van de kinderboerderij en hertenkamp verzorgd. Zijn liefde voor het dier bracht hij op de kinderen over. „De mens en het dier zijn van nature eikaars vrienden. De kinderen vonden het plezierig op de kinderboerderij, ik heb er altijd veel lol in gehad om te zien hoe ze met de beesten omgingen. In al die jaren is het geen één keer voorgekomen dat ik een kind wegens wangedrag heb moeten verwijderen", zegt de heer Davidson ■- Dat het werk van „Ome Niek" ook door de gemeente Beverwijk en de stichting Kinderboerderij en hertenkamp op hoge prijs is gesteld bleek donderdag toen in het Stadskantoor officieel afscheid van hem werd genomen. Toch zal de heer Da vidson nog niet helemaal zijn pluimvee, ezels en herten hoeven te verlaten. Als adviseur zal hij voorlopig zijn rijke er varing nog in dienst stellen van de kin derboerderij en hertenkamp totdat zijn opvolger, de heer J. van Bugnum, zijn taak geheel kan overnemen. In aanwezigheid van bestuursleden van de stichting Kinderboerderij en herten kamp Beverwijk, ambtenaren van open bare werken en de plantsoenendienst zwaaide ir. L. Stoelinga, directeur van openbare werken, als eerste de scheiden de pluimgraaf lof toe. De verzorging van de dieren was bij de heer Davidson in goede handen, al zijn hem daarbij teleur stellingen niet bespaard. Dankzij de heer Davidson is de Beverwijkse kinderboer derij en hertenkamp een geliefde atrac- tie voor jong en oud geworden, aldus de heer Stoelinga. Ook bestond er altijd tus sen de heer Davidson en openbare werken een goede verstandhouding. Ir. Stoelinga zegde hem hiervoor hartelijk dank. Na mens de dienst bood hij een kistje siga ren aan. Wethouder W. J. Vessies zei dat de kin derboerderij en hertenkamp samen met het stationsplein en het park Scheybeek tot een aantrekkelijke eenheid is gegroeid, ondanks de bedenkingen die destijds in de gemeenteraad zijn geuit tegen de stich ting van een kinderboerderij en hertenkamp aan het stationsplein wegens de verkeers situatie ter plaatse. „U hebt de kinder boerderij tot een succes gemaakt. Burge meester en wethouders zijn u daar bij- Advertentie VANAF HEDEN zijn onze kantoren te BEVERWIJK en IJMUIDEN Vanaf 1 april 1965 tot 1 september 1965 zijn wij eveneens VRIJDAGSAVONDS geopend van 19.00 tot 21.00 uur Kennemerlaan 25 - IJmuiden telefoon 02550 - 8306 C. H. Moensstr. 13 - Beverwijk telefoon 02510 - 28306 De heer Murk Leis is, in verband met het bereiken van de 70-jarige leeftijd, per 1 januari 1965 afgetreden als president directeur van de Koninklijke Zuid-Holland- sche Maatschappij tot Redding van Schip breukelingen. Hij heeft meer dan 31 jaar deel uitgemaakt van het bestuur der maatschappij, waarvan 16 jaar als presi dent. De heer Murk Leis zal nog eni ge jaren deel uit blijven maken van het bestuur. Tot president is per 1 januari 1965 be noemd mr. J. Th. van Munstpr van Heu- ven en tot vice-president ir. D. T. Ruys. In de vacature in het bestuur, ontstaan door het overlijden van de heer G. J. Bensink, is voorzien door de benoeming van mr. H. N. Dutilh, directeur van de Holland-Amerika lijn. De scheidende pluimgraaf, de heer N. Davidson (links) wenst zijn opvolger, de heer J. van Bugnum, veel succes. zonder erkentelijk voor", aldus de heer Vessies, die de wens uitsprak dat de heer Van Bugnum als nieuwe pluimgraaf even goede resultaten als zijn voorganger zal bereiken. Vervolgens sprak de heer M. Bos Waaldijk, voorzitter van de stichting Kin derboerderij en hertenkamp, er zijn spijt over uit dat de heer Davidson zijn ont slag heeft genomen. De stichting is hem veel dank verschuldigd. Op de vraag van de heer Bos Waaldijk aan de heer Da vidson of hij als adviseur van de stich ting zou willen optreden stemde deze di rect daarmee in. Als stoffelijk blijk van waardering mocht de heer Davidson een cheque van honderd gulden in ontvangst nemen. Toen „Ome Niek" schijnbaar geen interesse toonde voor de cheque en een van de aanwezigen hem verzekerde De trawler Jacoba Geziena IJM 36 van de visserijrederij J. C. Pronk in IJmuiden is op weg naar Canada. Schipper Klin kenberg hoopt St. Johns, waar het vaar tuig zal worden overgedragen aan de Fishery Products Ltd, over een dag of tien te bereiken. De bemanning voor de ze reis naar New Foundland bestaat uit acht man. De IJM 36 is zes jaar oud. De Jacoba Geziena heeft dus de zelfde weg gevolgd als de oude Medan IJM 57 en de Job Gouda IJM 79, die drie jaar geleden naar Canada werden verkocht. Intussen staat in Woubrugge een nieuwe hektrawler op de helling, namelijk de Kemphaan, die op 20 dezer te water zal worden gelaten. Nog in april van dit jaar zal de Kemphaan voor het eerst naar de visgronden vertrekken. Deze hektrawler krijgt een vriesinstallatie. De Kemphaan is bestemd voor de Noordzeevisserij. De eerste speciale schorsenerenveiling van het jaar in Beverwijk had geen best verloop voor de aanvoerders: weliswaar werden bijna alle 35.000 kilo die op de veiling kwamen verkocht, maar de prijzen waren lager dan op de laatste veiling in 1964. Er zijn nog grote voorraden nero's, zodat men voorlopig het einde van de aanvoeren nog niet ziet. Bovendien onder vindt men veel concurrentie van andere teeltgebieden in Nederland en België, dat altijd een grote afnemer was, heeft nu zelf grote hoeveelheden nero's. Voor de A-sortering werd van 32 tot 47 cent per kilo betaald; voor de B-sor- tering lagen de prijzen tussen de 15 en 29 cent per kilo; de C-kwaliteit bracht het net tot 10 cent per kilo. De aanvoer van peen had niet veel te betekenen; goede peen is schaars; er was slechts één partij B-peen, die 14 cent per kilo haalde. De twee garnalenkotters, die gisteroch tend op het Scheveningse strand aan de grond waren gelopen zijn bij hoog wa ter gisteravond vlot getrokken. De kotters, de Arnemuiden 16 en de Stel lendam 42, waren bij hoog water vast geraakt. Bij wassend water hebben de garnalenvissers, die de hele dag in de buurt bleven, de gestrande kotters van hun collega's naar volle zee getrokken. dat er echt honderd gulden op stond merkte de heer Davidson droogjes op: „Ik kan het niet zien zonder bril. Maar het zal wel zo zijn. Die meneer zal me toch niet voorjokken?" De heer P. J. Verlaan, chef van de af deling plantsoenen, prees eveneens de prettige manier waarop de heer Davidson met het publiek omging. Hij bood een bloemstuk aan. De heer W. Zuid, voor zitter van de personeelsvereniging van openbare werken, hoopte de heer Davidson nog dikwijls op de bijeenkomsten van de personeelsvereniging te ontmoeten. In zijn dankwoord zei „Ome Niek" aan te nemen zijn werk als pluimgraaf van de eerste Beverwijkse kinderboerderijtje goed te hebben gedaan, anders zou er immers niet besloten zijn tot oprichting van een tweede kinderboerderij (tussen de woon wijken Oosterwijk en Meerestein) Hij dankte voor de vriendelijke woorden die tot hem waren gericht en de geschenken bij zijn afscheid. Advertentie Ook voor het aller laatste sportnieuws I 300% service PHILIPS-DEALER Trompstraat 68 - Tel. 5198 Advertentie enz. enz. ALLEMAAL GRAAG GEZIENE T. V.-UITZENDIN GEN vanaf T28« Inruil mogelijk - Betaling in overleg VCLtODulNwro 173- f MUIDSM-rSL «<toa. (City). John Wayne, Dean Martin, Ricky Nelson en andere gerenommeerde filmsterren spelen de hoofdrollen in „Rio Bravo", een veredelde western, waar mee de Amerikaanse filmindustrie de laatste jaren de door de televisie verloren geraakte markt tracht te heroveren. In haar soort is het een voortreffelijke film, met veel actie en humor, dus spannend en meeslepend van het eerste tot het laatste schot. Nieuw in dit genre zijn ook songs zoals „Rio Bravo" en „My Rifie, my pony and me", die als gezellige intermezzi fungeren en door Martin en Nelson met veel élan worden gezongen. Onderhoudend amusement, dat is be stemd om van vrijdag tot en met zondag te worden vertoond. Zondagmiddag wordt met „Revak, de rebel" uit een ander vaatje getapt, omdat dit verhaal betrekking heeft op de in de oudheid zo wreed gevoerde strijd tussen Carthago en Rome. Een dergelijk spektakelstuk kan slechts in opgeschroefde termen wor den omschreven, zoals „De beeldschone prinses kwam onder de bekoring van de stoere en dappere slaaf", of „Een dramatisch verslag van naar vrijheid hun kerende slaven". Waarmee deze bloedige historie dan wel weer zo ongeveer op haar kwaliteiten is getoetst. VOOR DINSDAG en woensdag werd door William Castle en Hammer Films met vereende krachten een thriller met dub bele bodem geproduceerd, een griezelfilm waar het publiek wel eens met een „ze- nuwenlach" op zou kunnen reageren. Dit mag dan ook wel want het is het ijselijke verhaal van een fortuin, dat is verbonden aan een eeuwenoude behuizing, waar alle familieleden voor middernacht binnen moeten zijn. Het duurt dan niet lang of de ene bezoeker na de andere wordt ge dwongen de plaats van samenkomst te verlaten, omdat zij beginnen onder de af schuwelijkste omstandigheden dood te gaan. Alleen de gast blijft over met twee schattige jonge dochters, aan wier bemin nelijkheid al spoedig met reden dient te worden getwijfeld. Enfin, als men van dit genre houdt kan men met „Het spookkas teel" een prettige verpozing beleven. Dit weekprogramma wordt dan donderdag avond weer beëindigd met de al eens eerder vertoonde film „Koorts in het bloed", waarvan de titel ongetwijfeld voor zichzelf spreekt. (Stadsschouwburg). Sex, spanning en sensatie zijn de gewilde ingrediënten van „Spionage in de Oriënt", een onderwerp waar de scenarioschrijvers voorlopig nog talrijke sensatiefilms aan kunnen ontlenen. Ook deze is van de goede soort, hetgeen kan worden afgeleid uit het feit dat een actrice van het formaat van Frangoise Arnoule de hoofdrol in vervult. Deze film draait van zaterdag tot en met zondag, welke vertoningen zondagmiddag even on derbroken worden voor „Circusbloed", waar men de destijds zo populaire cow- Donderdag In IJmuiden werden donderdag aange voerd: 1100 kisten vis, waarvan: 28 kisten tong en tarbot, 455 schol, 3 schar, 8 bot, 240 haring, 220 wijting, 102 kabeljauw en gul, 37 haai en 7 diversen. Per kilogram werd (in guldens) betaald voor: grote tong 7.21—7.13, grootmiddel tong 7.186.76, kleinmiddel tong 8.36 7.99, kleine tong één 8.998.51, idem twee 7.70—7.29, tarbot één 7.80—6.80 Per 50 kilogram: grote schol 5247, grootmiddel schol 4843, kleinmiddel schol 5240, kleine schol één 5343, idem twee 4938, schar 50, bot 2820, verse haring 2518.20, wijting 4332, grote gul 72, middel gul 68, kleine gul 5647, kleine haai 3624. Per 125 kilogram: grote kabeljauw 224—204. Donderdag werden in IJmuiden de vol gende besommingen (in guldens) gemaakt: IJM 64—520, KW 215—9070, KW 146— 1030, TX 2—4320, T 19—3630, T 21—3690. Aanvoer van vrijdag In IJmuiden zijn vrijdagmorgen, door 45 vaartuigen, aangevoerd: 4220 kisten vis, 560 stijve kabeljauwen en 9000 kilogram tong. Bij de aanvoer waren: 500 kisten schelvis. 150 radio, 350 wijting, 360 tor gullen, 20 koolvis, 50 haring, 150 makreel, 1250 sprot, 150 haai, 920 schol, 20 tarbot, 120 varia. Prijzen van vrijdag Per kilogram, in guldens: tarbot 7,30-6,10, gr. tong 6,97-6,85, grm. tong 7-6,85, kim. tong 8,45-8,20, tong I 9,33-9,08, tong II 8,54-8,37. Per 125 kilogram: gr. kabeljauw 164, De officier van Justitie bij de rechtbank in 's-Hertogenbosch heeft tegen een 38- jarige Tanimbarees die op zaterdag 15 augustus 1964 in het Ambonezenwoonoord Donzel te Nistelrode een 49-jarige Keiees door steken met een stiletto om het leven heeft gebracht, vier jaar gevangenisstraf geëist. Er bestond tussen beide mannen reeds geruime tijd een vete, die op die morgen, juist toen de bewoners van het woonoord uit de kerk kwamen, tot uitbarsting is ge komen. Vrijwel terstond toen ze elkaar ontmoet ten trok de verdachte zijn stiletto. Toen de Keiees hem een klap met een schop gaf stak hij als een wilde op hem in. Drie dagen later overleed de man in het ziekenhuis te Oss. Diens veertienjarige zoon Victor heeft, toen hij zag dat zijn vader gestoken werd, de verdachte met een mes in de rug gestoken. Hij werd eveneens gearresteerd, doch twee dagen later weer vrijgelaten. middel kabeljauw 156, gr. koolvis 120-114, middel koolvis 120-114. Per tien stuks: gr. kabeljauw 140-98, middel kabeljauw 76-55. Per stuk: kreeft 16. Per 50 kilogram: gr. en middel schelvis 47-44, kim. en schelvis I 48-46, schelvis II 47-40, schelvis III 45-39, gul I 72-60, gul II 70-44, gul III 30-22, schar 63-42, bot 22-16, gestripte wijting 32-19, dichte wijting 22- 18, haring 23,20-18,60, tarbot 236-160, griet 146-100, gr. en middel schol 148, schol I 120, schol II 75-28, schol III 20-16, makreel 66-46, kl. kreeft 43, haai 22-17, lever 63-55, kl. kuit 180. Scheveningen De aanvoer te Scheveningen bestond he denmorgen uit: 160 kisten wijting, 100 gul en kabeljauw, 200 haring, 100 schol, 600 kilogram tong en 2500 kisten sprot. Er werden nog 600 kisten spanharing ver wacht. Een van de oudste gebouwen van Hoog ovens IJmuiden, het zogenoemde Vrijge- zellenhuis, waarvan op het ogenblik slechts een deel bewoond wordt, zal tijdelijk weer geheel worden bemand. In verband met de bouw van een nieuwe salpeterzuurfa- briek van Mekog zullen namelijk zij die bij de bouw van die fabriek betrokken zijn, in het nog openstaande deel van dit vrij- gezellenhuis worden gehuisvest. Tot om streeks half 1966 zullen zij er onderdak vinden. De ziekencontrole, zowel voor arbeiders als voor beambten van Hoogovens IJmui den, zal per 1 juli van dit jaar door de geneeskundige dienst van het bedrijf ge heel worden overgedragen aan het ge meenschappelijk administratiekantoor. Een deel ervan is reeds aan de G.A.K. overgedragen, namelijk de controle voor arbeiders ten noorden van Alkmaar of ten zuiden van Haarlem. In een speciale vergadering van de on dernemingsraad kwam men tot de conclu sie dat de bestaande controle niet hele maal bevredigend werkt. Om verbetering in de situatie te brengen zou uitbreiding van Hoogovens' geneeskundige dienst nood zakelijk zijn, maar onder de huidige om standigheden zou een dergelijke uitbrei ding niet gemakkelijk te verwezenlijken zijn. De belangrijkste taak van de be drijfsgeneeskundige dienst is de gezond heidszorg voor de werkende mens. Dit werk heeft een min of meer vertrouwelijk karakter. Het controlewerk bij ziekte is van geheel andere aard. Men was het er over eens, dat deze twee verschillende ta ken niet goed verenigbaar zijn. boyw Roy Rogers nog eens in zal kunnen bewonderen. EEN FILM VAN KLASSE is ook „Nacht over Parijs", het navrante verhaal van een eerst zo gelukkige familie, die ech ter door de waanzin van de oorlog wordt verscheurd. Onder regie van Vincente Min nelli heeft men de film een indrukwekken de rolverdeling kunnen meegeven, met spelers als Glenn Ford, Charles Boyer, Lee J. Cobb en Ingrid Thulin. Deze boeiende speelfilm is aangekondigd voor dinsdag en woensdag. (Luxor). Een nieuwe Italiaanse avontu renfilm is „Kali-Yug, de godin van de wraak", die zich afspeelt in het koloniale Brits-Indië, waar een zekere dokter Pal mer wordt betrokken in een reeks avon turen die is ontketend als een kapitein uit het Engelse leger wordt vermoord en de dokter als mogelijke dader wordt aange wezen. Diverse ontvoeringen, een offer dienst voor Kali-Yug, de godin van de wraak en een Engels leger, dat nog juist op tijd intervenieert veroorzaken de no dige verrassingen en spanningen en zor gen ervoor dat dokter Palmer zijn vroe gere verloofde uiteindelijk weer met een blijde lach in de armen kan sluiten. Dit alles geschiedt hier tot en met zaterdag. DE TWEEDE HELFT van dit weekpro gramma wordt zondagmiddag ingezet met de western „Revolvers kennen geen gena de," waarna het tót en met woensdag wordt voortgezet met „Kissin' Cousins", een film waarvan de populaire Elvis Pres ley weer eens tot middelpunt is verklaard. In een dubbelrol nog wel, zodat zijn fans met deze film het hart in verdubbelde mate kunnen ophalen. (Kennemer theater). Over het weekpro gramma van dit theater kan weinig nieuws worden vermeld, omdat in de eerste plaats de veelbesproken reportage „Mondo cane 2" ook in Beverwijk voor een week moest worden geprolongeerd. Hetgeen niemand behoeft te verwonderen na alle streng af keurende commentaren, die de vertoningen van deze film overal hebben opgeleverd. En voorts draait in de voorstelling van zaterdagnacht „Op kamers bij die vrouw", een film die hier ook al eens eerder werd vertoond. Alleen „Revolverrecht in Montana" voor zondagmiddag is nieuw, maar deze film behoort weer tot het tra ditionele wild west-genre. (W.B.-theater). Hier is de eerste film voor deze week „Noord van Alaska", met John Waynne, bestemd voor vrijdag, zater dag- en zondagmiddag. Voor de eerste matinee heeft dan „Jungle Jim en de ske letmannen" al gedraaid, waarna hier zon dag- en maandagavond „De onderwereld van Amerika" nog kan worden bekeken. De Haarlemse politie heeft woensdagmid dag op verzoek van de eigenaar en van een vee-arts in de tuin van een woning aan de Crayenesterlaan in Haarlem een grote hond, die volgens de verklaring van de vee-arts verwilderd en bijzonder ge vaarlijk was, doodgeschoten. Hiervoor had men de beste schutter van het korps laten aanrukken, die er echter niet in is ge slaagd de hond met het eerste schot af te maken. Volgens ooggetuigen zijn er der tien schoten in een tijdsbestek van onge veer een uur gelost. Volgens de politie zijn er inderdaad verscheidene schoten ge lost, maar men bestrijdt de tijdsduur van een uur ten stelligste. De hond die volgens buurtbewoners leek op een Duitse herder van een bijzonder groot soort, leefde in de tuin van de wo ning. Omdat het dier volgens een vee-arts afgemaakt moest worden maar niet kon worden benaderd, heeft men de Haar lemse politie verzocht het dier dood te schieten. De beste schutter van het korps werd daarmee belast. Het eerste schot trof de hond in de kop, maar bleek niet dodelijk te zijn. Enkele andere schoten werden nog gelost. Toen het naderen van het dier volgens de politie niet meer gevaarlijk was, heeft men de hond met een pistoolschot van dichtbij uit zijn lij den verlost. Ooggetuigen blijken zich aan de gang van zaken ernstig gestoord te hebben. Men spreekt van een gruwelijk schouw spel. De hond zou door de tuin hebben gestrompeld, bloedend uit verscheidene wonden. Het dier zou getracht hebben in huis te komen, waarbij het kermde als een gewond kind. De hond zou tegen ra men en deuren zijn opgesprongen, die wel dra rood gekleurd zagen van het bloed, dat later werd afgewassen met een gieter wa ter. Desgevraagd verzekerde men ons van de zijde van de politie dat men de over tuiging heeft, dat het op deze manier do den van de hond toen bleek dat het eerste schot niet dodelijk was gegeven de bijzondere omstandigheden, de enig juiste manier van handelen was. Telstar 2 trekt naar het verre zuiden om daar in Maastricht de reserves van MVV partij te geven. De Limburgers be zetten momenteel „slechts" de derde plaats, maar wie de cijfers van het hoger geklasseerde Feijenoord (1,724) en ï^l*. star (1722) even aandachtig vergelijkt met die van de Maastrichtenaren (1420) kómt tot de conclusie, dat dezen er relatief het best voorstaan. In IJmuiden bewerkstelligden de Vel- senaren destijds een gelijk spel (33) en we zouden ons kunnen voorstellen, dat ze met een dergelijk resultaat ook nu weer tevreden zouden zijn. Het zou ons echter niet verwonderen, wanneer er voor hen nog een puntje extra in deze ont moeting zat, want de MVV-ers leden hun twee nederlagen tegen Heracles (12) en SVV (23) beide op eigen terrein. Het elftal van Telstar is als volgt samen gesteld: Jensen; Jager en Swinkels; Van Wooning, André en Daniëls; Immers, Bak ker, Beke, Boekesteyn en Kleef. De stand in de reserve 1ste divisie is: Feijenoord 17 24 Volendam 16 16 Telstar 17 22 Ajax 16 16 MVV 14 20 Go Ahead 17 16 ADO 16 19 SW 16 15 PSV 17 18 Sparta 16 13 Heracles 16 17 Enschede 15 12 Excelsior 17 17 NAC 14 11 DWS 14 16 Willem II 16 2 Ongeveer 2200 werknemers bij Hoogovens in IJmuiden hebben een injectie tegen griep in ontvangst genomen. Dit aantal is beneden de verwachting van de bedrijfs geneeskundige dienst gebleven, die, zoals is gemeld, dit jaar een griepepidemie ver wacht. De gelegenheid om een griepinjec- tie te komen halen is intussen nog open. RAADSVERGADERING BEVERWIJK In verband met het betrekken van het nieuwe stadskantoor te Beverwijk en de officiële opening daarvan kan de raads vergadering deze maand niet op de ge bruikelijke datum worden gehouden. De vergadering zal thans plaatsvinden op donderdag 28 januari 1965. Wanneer het nieuwe stadhuis van Veisen in de loop van dit jaar in ge bruik genomen wordt en het oude raadhuis in Velsen-zuid dus door de verscheidene secretarieafdelingen ont ruimd zal zijn zullen, zo vernemen wij, de gemeentelijke geneeskundige- en gezondheidsdienst en de dienst voor de volkshuisvesting, welke beide thans gevestigd zijn aan de Stations weg, tijdelijk gehuisvest worden in het oude Velsense raadhuis. BH de ge meente is nog steeds een plan in stu die tot de stichting van een gebouw aan het V els er duinplein in IJmuiden, waarin de GGD en de dienst Sociale Zaken zullen worden ondergebracht. I

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 5