CO-OP uw consumenten-organisatie Verrassende vakantiereizen voor verrassend lage prijzen CO-OP Vermicelli 49 Handige voorraadbus GRATIS Belegen kaas 99 Biskwie 1.98 Cacao 99 Sperziebonen 99 Deel mee in de winst bij CO-OP 1 Appelflappe j spijskoek I 't Is van d 1 CO-OP bakk CO-OP Moutbruin is gezond brood Een fantastische strijk- aut ornaat doet het moeizame strijken voor Waardevolle coupons per pak 89 per stuk 98 CO-OP "Advertentie Was drogen geen probleem meerl W asdroogmolen met 60 meter drooglijn CO-OP WAARDECOUPON l Zo voordelig maakt CO-OP bakker het l BUMiP Als consumenten-organisatie laat CO-OP haar klanten delen in de winst! Bij praktisch elk® gulden die u bij CO-OP besteedt krijgt u gratis een zegel. Al voor 120 zegels ontvangt u vaik CO-OP een Winstaandeel. Een Winstaandeel waarvoor u straks contant geld uitbetaald krijgt, Hoeveel? Dat hangt af van de winst die uw CO-OP maakt. Zorg er voor dat die zo groot mogelijk is. Haal voortaan Al uw boodschappen bij CO-OP. Uw kinderen en n zelf hebben 't nodig! CO-OP BIEDT U STEEDS MEER Elektrisch haardrogen als bij de kapper Haal morgen uw folder Na automatisch wassen nu óók automatisch strijken Rolveger spaart uw vloerkleed I f Ook met uw waardecoupons Vijftien dagen met El Al naar Israël voor nog geen negenhonderd gulden? Dat kan. Veertien dagen naar Griekenland met de Olympic Airways voor rond zeshonderd gulden? Ook dat kan. Of zoekt u het liever dichter bij huis? Een heerlijke vakantie in Parijs bijvoorbeeld. Alles kan. U kunt het lezen in de CO-OP reizenfolder, die voor u in uw CO-OP winkel klaar ligt. Haal zo'n folder en verbaas tt QPfc OVfiï de verrassende reizen èn die verrassend lage prijzen» V olautomatïsche broodrooster siert uw ontbijttafel Acht dagen wandelen, winkelen en zwemmen in de Eifel Tiendaagse lour door Tirol-Gerlos middelfijn y2 kilo bij 2 pakken CO-OP koffie (zo lang de voorraad strekt) Goudse volvet 250 gram „Pally" gezinsdoos a 1 kilo Ook verkrijgbaar bi] uw CO-OP bakker 250 gram J|CO-OP dubbele Hollandse gezinsblik HARING int0matenSaUSeE°Kiogram79 ERWTENSOEP gezinsblik 89 tjAU-Dcci in tomatensaus en olie -»Q MAKnttL 2 Wikken a 170 gram 'O TOFFEES export melange 220 gram NU 69 CO-OP KOFFIEMELK 1.45 CO-OP -jr? GLOEILAMPEN vanaf 75 CA65-04 Deze prijzen zijn geldig van 2t t/ra 27 januari 1965 Voor het eerst in ons land! Fraaie emaille pannen met gedraaid koperen bodem Plaid van 100 pet. draion CO-OP consumentendienst GARANTIE Let op de E-zegels PRACHTIGE ARTIKELEN NU BIJ CO-OP MET FORSE KORTING Praktisch gesproken: uw was kan Biet zó groot zijn of hij kan aan deze vernuftige wasdroogmolen. Vernuf tig, want deze wasdroogmolen met zijn enorme capaciteit heeft slechts een klein hoekje in uw tuin nodig. U zet hem even gemakkelijk op als een paraplu. U kunt hem verstellen in de hoogte en het hele scherm is draaibaar. Uitstekende afwerking: standaard en molen tegen roest be schermd met stevige plastic laag. U kunt de molen ook heel geschikt ge bruiken voor het luchten van dekens ef bedden. De speciale CO-OP prijs voor dit wonder-apparaat te slechts f 87,50 (en vier waardecoupons). VOO* BEELD Dat is een extraatje van CO-OP voor u. Elk Winstaandeel gaat ver gezeld van een waardevolle coupon. Met deze coupons kunt u prachtige gebruiksartikelen bemachtigen tegen heel lage prijzen. (U kunt ze ook gebruiken om op heerlijke vakantie reizen aanzienlijke reductie te krij gen.) In alle CO-OP winkels liggën folders met volledige inlichtingen voor u klaar. Advertentie 1M Gevulde 'r Voedseldeskundigen hebber) uitge maakt dat mout zeer belangrijke bouwstoffen bevat, die ons lichaam broodnodig heeft. Daarom gaan mo derne mensen steeds meer moutbrnod eten. En daarom geven verstandige moeders moutbrood vooral aan hun opgroeiende kinderen. Uw CO-OP bakker heeft dit licht- verteerbare, gesneden en verpakte gezondheidsbrood bij uitstek, CO-OP Moutbruin geheten, altijd vers voor u voorradig. En als het van de CO- OP bakker komt, kunt u er van op aan dat u niet alleen gezond brood krijgt, maar ook lekker brood. CO- OP bakkers zijn meesters in hun vak. Niet voor niets is CO-OP de grootste bakker van ons land! Let op! In de komende maanden gaat CO-OP u nog meer prachtige artikelen brengen tegen heel voorde lige prijzen. Spaar de zegels, die u toch gratis krijgt, voor een Winst aandeel. En verzamel de waarde coupons die zo waardevol zijn. Haal van nu af aan al uw boodschappen bij uw consumenten-organisatie CO- OP. CO-OP brengt een heel mooie haar- droogkap, waarmee u uw haar kunt drogen als bij de kapper. Compleet met tafelstatief. Ook gemakkelijk aan tafel of stoel te bevestigen. Naar alle kanten verstelbaar. Een voudig met de hand te bedienen. CO-OP prijs 47,50 (en drie waarde coupons). In uw CO-OP winkel ligt een folder voor u klaar met alle bijzonderheden over de prachtige gebruiksartikelen van uitstekende kwaliteit die u nu bij CO-OP, uw consumenten-orga nisatie, kunt krijgen! Geen vrouw is dol op strijken! De wasmachine heeft haar het zware waswerk uit de hand genomen, maar daarna lag er voor haar altijd nog het niet minder zware en moeizame werk van het strijken. Ook daar komt nu een eind aan. CO-OP introduceert de bijzonder handige strijkautomaat, 'Celsia'. Door de bescheiden afmetingen ,is de 'Celsia' op elke tafel neer te zetten en in elke kast op te bergen. De 'Celsia' loopt op een oersterke elek trische motor en de warmte kunt u zelf gemakkelijk regelen met een thermostaat. Het enige wat u verder hoeft te doen is er een bloesje (of een Ijken!) in te schuiven en alles komt er keurig gestreken weer uit! Elke huisvrouw kent de rolveger als handige "kruimel-raper'. Maar wist u ook dat uw vloerkleed véél langer mooi en nieuw blijft als u een rol veger gebruikt. CO-OP heeft zo'n lichtlopende rolveger in zijn klanten service aanbiedingen opgenomen. Een van de beste die er is: met sterke borstel van echt haar en met reini- gingskammen en schuif toets. Dege lijk stalen constructie. Kleur: parel grijs. Speciale CO-OP prijs 12,90 (en één waardecoupon). ï§:;s Altijd knapperige verse warme toast jes. Gemakkelijk regelbaar naar eigen voorkeur. Roostert van licht bruin tot donkerbruin. Als de ge wenste kleur bereikt is. springt uw toast omhoog en schakelt de rooster automatisch uit. Speciale CO-OP prijs ƒ36,50 (en twee waardecou pons). Obermaubachklein dorpje aan een romantisch bergmeer in de Eifel. Daar leeft u acht dagen op een van Duitslands mooiste plekjes. Daar wandelt u uren ongestoord in uit gestrekte bossen. Daar zwemt u in heerlijk verkwikkend bergwater. Uw hotel 'Margarete'. is bekend om zijn goede keuken. En alles inclusief voor slechts 135 gulden en 1 waardecou pon. Een comfortable reiswagen voert n snel langs Zevengebergte en Aeh- senpas naar Oostenrijk. De ruige schoonheid van het Gerlos-plateau en de hartelijkheid Tirolers eigen, zullen van deze vakantie een onver gelijkbaar evenement maken. CO-OP trakteert u tien dagen lang voor 189 gulden en 1 waardecoupon. En vanaf slechts 90 gulden kunt u deze reis met nóg eens 6£n volle week verlengen. Advertentie 1M Dit fantastische apparaat biedt CO-OP u aan voor de speciale prijs van slechts 281,— (en acht waarde coupons).— CO-OP introduceert een interessant nieuwtje. Pannen met koperen bo dem. Pannen waarin alles veel snel ler kookt bij veel minder brandstof verbruik. Dus dubbel zuinig en prak tisch onverwoestbaar. Geschikt voor- elke wijze van koken. (Ook voor aardgas. Ook voor elektriciteit.) Stootvast emaille met koudgrepen. IT kunt kiezen uit twee sets. De ene set bevat 4 pannen van verschillend» grootte, (speciale CO-OP prijs 67,— en vier waardecoupons) de ander» set bestaat uit een koekepan, een steelpan, een fluitketel en een melk koker. (Speciale CO-OP prijs ƒ54,— en drie waardecoupons.) Dus warm en licht. Zo gewassen. Z» gedroogd. Vervilt niet. Krimpt niet, Zeer fraaie kleuren. Afgezet met nylon. Royale maat 140 bij ISO cm. Speciale CO-OP prijs 36,95 (en twee waardecoupons). CO-OP heeft een aparte dienst voor u, waar experts klaar zitten om al uw vragen op huishoudelijk gebied duidelijk en deskundig te beant woorden. Vraag gerust. In uw CO-OP winkel ligt gratis een vragen-formu- liertje voor u klaar. Op alle artikelen geeft CO-OP u de normale, gebruikelijke fabrieksga rantie. Voor u dus géén risico. Nóg een verrassing voor u. Op 'som mige artikelen (CO-OP koffie, thee, beschuit) vindt u (extra)-zegels. Die helpen u uw Winstaandeel nóg sneller in uw bezit te hebben. En u weet: elk Winstaandeel is straks contant geld waard! Bovendien krijgt u bij elk Winstaandeel een waarde coupon, waarvan u nu direct al kunt profiteren.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 20