EEG-plannen voor fruit rampzalig voor consument Tweeling in Rijsbergen door auto overreden is net zo lekker als de duurste Amerikaan! maar /Oct Vooral sinaasappelen duurder Inbreker gewond in Den Haag Mr. Marijnen op Curacao H. baron van Lamsweerde| hoofdredacteur De Tijd, hedenmorgen overleden Keet op drijvers is geen gebouw ,De Waarheid" verliest proces tegen Zutphenaar Ms Pendrecht is gelost Justitie gaf opdracht tot de actie in het woonwagenkamp Veel slachtoffers in het verkeer Weer broertje voor Saturne: „2 x 7" Rapiditas aan de leiding in de zaalhandbalstrij d BOC 4 bijna kampioen Veertien landen naar schaatsstrijd WOENSDAG 27 JANUARI 1965 7 fruit- en groentenimporthandel. De ver- J7evliezeu eniging heeft zoals bekend, haar be zwaren tegen die EEG-plannen al in De heer Kamstra uitte ook zijn vrees Dirigisme Journalist en litterator Hoge Raad: Geschiedenis van de J odenvervolging in Nederland Nieuwe Tweede Kamerlid Moderne mensen houden zichzelf niet voor de gek. Dat lekkere sigaretten niet duur behoeven te zijn, bewijst Silky: 20 heerlijke Amerikanen van eerste klas plantage-tabakken voor Y7 i«pnc VOOT" I pr^s van Produkt> n°S niet voldoende zijn om de absolute bescherming te ver- lenen, moeten er zijns inziens toch wel Til KlTTinnrt ernstige gebreken bestaan bij de produk- J tiemethoden en de afzetorganisatie in som mige teeltcentra binnen de E.E.G. Hier zit Groenten en fruit zullen voor de con- volgens de heer Kamstra de fundamentele jument duurder, slechter en schaarser en kapitale fout: door het grotendeels weg- worden als de plannen van de Europese yallan van buitenlandse concurrentie len de telers en de afzetorganisaties hun commissie betreffende de referentiepnj- methoden niet verbeteren. Wil de E.E.G. zen doorgaan. Deze sombere voorspel- de Italiaanse tuinbouw en citrusteelt hel ling werd gisteren gedaan door de heer ?>en een hoger welvaartspeil te komen H. Kamstra, een der bestuursleden van ^an bewijst ze deze dus geen slechtere dienst dan met het nu beoogde systeem, de Nederlandse vereniging voor de een uitvoerige nota aan minister Bies- ™or het ontstaan van hik-import": door t - tt de heffingen zullen de afladingen uit over- heuvel uiteengezet. Haar voornaamste zeese landen gterk verminderd worden, zorgen betreffen sinaasappelen. In een daardoor gaan de prijzen weer sterk stij- in Rotterdam gehouden persconferentie gen, de handel vat weer moed en onge- gaf zij nog een nadere toelichting. kende hoeveelheden sinaasappels die ovei 0,0 zee waren opgestapeld komen het E.E.G.- Er bestond voor groenten en fruit in de gebied binnen met als gevolg een nieuwe E.E.G. al een referentieprijzenstelsel met onderschrijding van de referentieprijs en de mogelijkheid van heffingen op de in- een nieuwe heffing. Gezien de verliezen voer uit derde landen. Het mocht alleen die zo'n hik-import met zich brengt, zal gebruikt worden als ernstige marktver- de import uit derde lapden op deze manier storingen waren ontstaan of dreigden te praktisch onmogelijk worden, terwijl Italië ontstaan ten gevolge van die invoer uit geen redding brengt: buiten wat het zelf derde landen en het heeft in de praktijk consumeert heeft het slechts genoeg om maar één keer dienst gedaan. In de jong ste E.E.G.-Marathon echter zijn aan Italië bepaalde toezeggingen gedaan en daaruit vloeide begin deze maand een nieuw voor stel van de E.E.G.-commissie voort, waar in die beperking niet meer voorkwam. Wordt dit voorstel aanvaard, dan kan de commissie op de invoer uit derde landen een heffing leggen zodra deze beneden de referentieprijs wordt aangeboden, onge acht de vraag of deze invoer tot markt verstoring leidt. Pe referentieprijs is ge baseerd op het driejaarlijkse prijsgemid- delde op de markten met de laagste prijzen in de Gemeenschap. voor vijf, hoogstens tien percent in de behoeften van de E.E.G.-partners te voor Door ruit gevallen De Haagse politie heeft een zestienja rige kantoorbediende aangehouden die zich niet uit de voeten kon maken, om dat hij bij een inbraak ernstig was ge wond. Hij is in een ziekenhuis opgeno men, waar onmiddellijk operatief moest worden ingegrepen. De kantoorbediende werd maandag avond aangetroffen in een kantoormachi- nehandel aan de Bezuidenhoutseweg in Den Haag. De politie was uitgerukt, na dat de alarminstallatie van het bedrijf was overgegaan. De jongeman had een hevig bloedende wond aan zijn rechterbeen. De politie legde een knevelverband voor de gewonde naar het ziekenhuis kon worden gevoerd. Het onderzoek heeft opgeleverd, dat de jongeman, alleen of met anderen, heeft ingebroken via een balkon. Door het ver breken van een ruit is hij het pand bin nengekomen. De alarmschei ging over door het openen van een binnendeur. Waarschijnlijk is de inbreker hiervan zo geschrokken dat hij door een ruit viel. Dinsdagmiddag is mr. Marijnen uit Su riname op Curaqao aangekomen. Hij zal tot 5 februari in de Nederlandse Antillen blijven en een bezoek brengen aan alle zes landen. Op 't vliegveld waren ter begroeting aan wezig de gouverneur van de Nederland se Antillen, mr. -N. Debrot, minister-pre sident E. Jonckheer en de Commandant Zeemacht Nederlandse Antillen, comman deur P. W. C. de Vos. Voor de heer Kamstra om met ernstige zorg vervuld te zijn: de tendens van di rigisme, protectionisme en autarkie dreigt in de E.E.G. te overheersen. Dr. Mansholt heeft in Straatsburg gezegd dat het stelsel Van referentieprijzen met variabele hef fingen voor groenten en fruit nodig is omdat de producenten recht hebben op absolute bescherming. Daar stelt de heer Kamstra tegenover dat er al hoge buiten tarieven zijn (voor sinaasappelen zullen ze te zijner tijd 20 percent bedragen, de eventuele heffing komt daar nog boven op) en hoge zeevrachten. Als die buitentarieven plus zeevrachten, samen vaak 40 a 50 percent van de kost- Op 64-jarige leeftijd is vanmorgen over leden H. C. J. A. baron van Lamsweerde, een van de twee hoofdredacteuren van De Tijd-Maasbode. Onder het pseudoniem Herluf van Merlet publiceerde hij dicht bundels, romans, essays en ander litte rair werk. H. baron van Lamsweerde begon zijn loopbaan in 1922 op de kunstredactie van De Tijd. Later werd hij chef van de re dactie-buitenland, in welke functie hij te vens de kunstcritiek bleef beoefenen. Van 1936 tot 1942 was hij hoofdredacteur van de Verenigde Katholieke Pers. In 1944 werd hij wegens zijn activiteiten in het verzet gearresteerd en in het concentra tiekamp Amersfoort gevangengezet. Zijn gezondheid heeft hierdoor ernstig geleden; hij zag zich gedwongen vele nevenfunc ties neer te leggen en pas in 1950 was hij in staat zijn journalistieke werk te her vatten. In 1952 werd hij hoofdredacteur van De Tijd, naast mr. W. A. M. van der Kallen. In 1962 vierde hij daar zijn 40- jarig journalistenjubileum. Onder de schuilnaam Herluf van Merlet publiceerde hij o.m.: „Uit stille stonden' (gedichten) 1918; „Elwin" (roman) 1920; „Deining" (ged.) 1922; „Het oud seizoen" (ged.) 1928; „Jan Gregoire" (essay), 1928; „De Soutane", 1930; „De bond van eer lijke menschen" (novelle) 1932; „Het zaad tussen de doornen" (roman) 1947. Op het ogenblik van zijn overlijden had hij een nieuwe dichtbundel in voorbereiding. H. baron van Lamsweerde heeft ver scheidene functies bekleed in het journa listieke- organisatieleven. Ook was hij be stuurslid van het P.E.N.-centrum Neder land. Hij was officier in de Orde van Oranje-Nassau en commandeur in de Orde van Gregorius de Grote. p>e motortanker „Pendrecht" Van de Op litterair gebied werkte hij o.m. mee rederij Ph. van Ommeren in Rotterdam aan Roeping, Opgang, De Nieuwe Eeuw, za\ vermoedelijk in Buenos Aires een Dietsche Waranda en Belfort en De Ge- noodreparatie ondergaan. Het schip is meenschap. In de vooroorlogse jaren (-oen det de Rio de la Plata opstoomde, schreef hij veel over film; hij was in die door n0g onbekende oorzaken doorgezakt jaren voorzitter van Katholieke Filmactie en door zijn gezagvoerder in ondiep water en Filmfront. naast de vaargeul verankerd. De lading, D I 19.000 ton schone olieprodukten, is inmid- DUrgemeeSter van De Dlltl dels vrijwel in kleinere tankers gelost. Er wordt thans onderhandeld over een voorlopige reparatie, die uiteraard op zo kort mogelijke afstand moet gebeuren. Het schip is op ongeveer honderd kilo meter afstand van Buenos Aires, waar dokken zijn. Pas nadat het schip gasvrij is gemaakt en in een dok ligt zal men kunnen nagaan wat de oorzaak van het knikken is geweest en hoe zwaar de scha de is. De bemanning is nog steeds aan De Hoge Raad heeft een arrest van het gerechtshof in 's-Hertogenbosch vernie tigd waarbij een 36-jarige inwoner van Vught was veroordeeld wegens het bou wen zonder vergunning van „een woning of een ander gebouw". De zaak is verwe zen naar het gerechtshof in Arnhem. Het is de tweede keer dat de Hoge Raad zich heeft beziggehouden met het bouwsel van de Vughtenaar, dat bestaat uit een aantal drijvende metalen drijvers met een houten vloer, waarop een houten keet is opgetrokken. Wegens het bouwen zonder vergupning had de kantonrechter 50 gul den boete opgelegd, welk vonnis de recht bank bevestigde. De Hoge Raad ziet een tegenspraak in de vaststelling dat het bouwsel „een wo ning of een ander gebouw" in de zin van de Woningwet is en tevens dat het bouw sel niet tot woning is bestemd en niet tot woning wordt gebezigd. Bovendien gaat het hier om een drijvend bouwsel zodat het geen „gebouw" kan zijn, aldus het arrest van de Hoge Raad. De constructie kan ook niet als woonschip gezien worden daar een romp ontbreekt. De eigenaar van een parfumeriewinkel en schoonheidssalon in Zutphen heeft zijn civiele procedure tegen de uitgeefster van het communistische dagblad „De Waar heid", de stichting „Bepenak" gewonnen. De civiele kamer van de rechtbank te Amsterdam acht het op 9 maart 1963 in „De Waarheid" gepubliceerde artikel, waarin de Zutphenaar genoemd wordt als „de S.D.'er die in 1944 de Apeldoornse knokploeg zou hebben verraden" bele digend voor hem. De stichting „Bepenak" werd wegens het nadeel dat de Zutphenaar in eer en goede naam heeft geleden veroordeeld tot betaling van duizend gulden aan hem. Over de door hem gelegen schade in zijn be drijf zal een procedure moeten worden ge voerd en volgens de wet moeten worden vereffend. De stichting „Bepenak" werd veroordeeld tot betaling van de kosten van het geding. (600 gulden). Voorts heeft de rechtbank het op het gebouw van „De Waarheid" „Felix Meritis" gelegde con servatoir beslag als zekerheid voor de vor dering gerechtvaardigd verklaard. De Zutphenaar is na de oorlog wegens verraad van de Apeldoornse verzetsgroep door een Bijzonder Gerechtshof ter dood veroordeeld. Later kreeg hij gratie en werd zijn straf in levenslang veranderd In 1957 werd hij in vrijheid gesteld. In het vonnis van de Amsterdamse rechtbank is het vonnis van het Bijzondere Gerechtshof aangehaald en vermeld dat voor dit verraad vijf personen omgeko men zijn en één in gevangenschap kwam, „Als het artikel in „De Waarheid" zich tot 'n zakelijke samenvatting van het von nis had beperkt, zou de vordering niet toewijsbaar zijn geweest", aldus de recht bank. „Geheel overbodig zïfh in het ar tikel de woorden „Judas van de Gestapo en „Judasloon" gebruikt. De bedoeling Van dit artikel is volgens de rechtbank niet geweest het algemeen belang te dienen, Opmaak, taal en stijl hadden kennelijk het doel alleen de betrokkene persoonlijk te kwetsen en hem in zijn broodwinning onmogelijk te maken. Omdat de stichting „Bepenak" gewei gerd heeft mede te delen hoe haar ver houding is tot „De Waarheid" wie hoofd redacteur is of de schrijver van het be wuste artikel, berust volgens de recht bank de verantwoordelijkheid voor het ar tikel bij de stichting. De raadsman van de Zutphenaar had enige tijd vóór het gewraakte artikel in „De Waarheid" verscheen aan een aantal personen in Zutphen brieven geschreven waarin hij zei te kunnen bewijzen dat zijn cliënt het verraad niet had gepleegd. Bij haar overweging tot toewijzing van de vordering tot schadevergoeding werd in het vonnis o.a. opgemerkt dat „met na me ook de onjuistheden in de brieven van eisers raadsman tot overprikkeling kunnen hebben geleid". De Zutphenaar had een schadevergoe ding geëist van totaal 106.000 gulden, waarvan 50.000 gulden voor aantasting van eer en goede naam. Advertentie Temidden van haar studievriendin nen liep koningin Juliana gisteren mee in de stoet van honderden ge wezen vrouwelijke studenten, ter ge legenheid van het dertiende lustrum van de VVSL in Leiden. Op de foto ziet men het bord met het jaartal 1927, bij welke „lichting" ook de koningin behoorde. De actie in het woonwagenkamp in De Bilt is door de rijkspolitie zelfstandig uit- gevoerd, nadat de gemeentepolitie tevoren I boord. Zij maakt het wel. op de hoogte was gesteld en de gevraag de assistentie van twee man is verleend. De opdracht de woonwagens te betreden was de rijkspolitie rechtstreeks door de officier van Justitie verstrekt. Dit heeft burgemeester Fabius van De Bilt gisteravond in de raadsvergadering meegedeeld naar aanleiding van vragen van de K.V.P.-fractie. De vraag van de K.V.P.-fractievoorzitter, of de verklaring van de majoor der rijkspolitie mr. J. W. Buitendijk juist is geweest, dat de inval Als publikatie van het Rijksinstituut voor Oorlogsdocumentatie zal in april ver schijnen de geschiedenis van de Jodenver volging in ons land. Deze is ingevolge een in 1950 aanvaarde opdracht voorbereid en onder tweehoofdige leiding is geschied, dus geschreven door dr. J. Presser, hoogleraar ook de korpschef van de gemeentepolitie in de geschiedenis aan de universiteit van leiding aan de actie heeft gegeven, be- Amsterdam. Het werk zal in twee delen antwoordde de burgemeester ontkennend. I verschijnen. Twee meisjes van negen jaar, de twee lingzusjes De Hoon uit Rijsbergen, zijn gistermiddag om het leven gekomen toen zij bij het oversteken van de drukke ver keersweg van Breda naar Antwerpen in hun woonplaats door een personenauto werden overreden. De meisjes waren uit de bus gestapt, die hen van hun school in Breda naar Rijsbergen had gebracht. Aan de overzijde van de verkeersweg stond hun oom, die hen beduidde dat zij met oversteken moes ten wachten omdat er een auto naderde. De kinderen begrepen dit verkeerd en sta ken toch de weg over. De 67-jarige C. Maat uit Loosduinen is bij een bouwwerk aan de Wormerveer- straat door een vrachtauto overreden. Hij was op slag dood. De achtjarige Simon Kok uit Westzaan, is gistermiddag in Koog aan de Zaan onder het achterwiel van een melkauto gevallen. Hij was op slag dood. Bij het uitgaan van een school is de tienjarige Carolina van Bussel uit Some ren bij een oversteekplaats de Lieropse De heer F. A. A. M. Fiévez uit Arnhem is gisteren beëdigd als lid van de Tweede Kamer. Hij is de -opvolger van drs. M. A. A. Jansen uit Zeist, die wegens gezond heidsredenen bedankt heeft voor het lid maatschap van de Tweede Kamer. De heef Fiévez maakt deel uit van de fractie van de K.V.P. dijk overgestoken. Het kind werd door een personenauto aangereden en overleed ter plaatse. In het academisch ziekenhuis in Gro ningen is de tienjarige Harry Brands- ma uit Zwaagwesteinde overleden aan de gevolgen van een verkeersongeluk. De jon gen werd op zaterdag 16 januari voor zijn ouderlijk huis aangereden door een per soenenauto, toen hij op de weg overstak. Hij liep daarbij een schedelbasisfractuur op. In het O.L.V. Gasthuis te Amsterdam is de 73-jarige G. H. ten Dam overleden aan de verwondingen, die hij enige uren tevoren had opgelopen bij een verkeerson geval in de Linnaeusstraat. De bejaarde Amsterdammer werd op zijn fiets door een vrachtauto geschept, nadat hij onvoor zichtig van richting was veranderd. Bij het oversteken van de rijksweg te Velden is de 33-jarige heer J. van Haren uit Eindhoven door een auto aangereden. Hij was op slag dood. Op de weg van Sint Nicolaasga naar Joure is bij Sint Nicolaasga een dode man aangetroffen. Het was de 51-jarige verzekeringsagent K. Bijlsma uit Heeren veen, die onderweg was per bromfiets. Hij is waarschijnlijk aangereden, maar over de omstandigheden van het ongeluk is niets bekend. Op de Gieterstraat tussen Gieten en Gasselte is een bromfietser, een man van ongeveer vijftig jaar, van achteren aan gereden door een personenauto, in de sloot terecht gekomen en overleden. Later is gebleken dat het slachtoffer de 45-jarige B. Dokter uit Gasselte was. Binnen drie maanden begint ergens in Nederland in het openbaar of anders in besloten kring in Scheveningen het als be hendigheidsspel bedoelde „2 x 7" dat de Haagée uitvinder J. J. Wiessman heeft ge construeerd. De uitbetaling is gebaseerd op het to talisatorsysteem, de deelnemers spelen niet tegen een bank, maar tegen elkaar. De exploitant berekent van de uit te be talen bedragen een bepaald percentage voor het gebruik van de apparatuur. Kenmerkend voor „2 x 7" is volgens de 75-jarige uitvinder dat de spelers, die zelf het balletje afschieten, de kracht waarmee het balletje door een circuit zal rollen kunnen regelen. Deze snelheid kan worden geschat door haar „af te lezen" van een lampje dat van heel zwak tot zeer fel gloeit. Het balletje rolt uiteindelijk in een roulette met constante snelheid. De ADO-dames en de Rapiditas-heren hebben in de zaalhandbalcompetitie van de afdeling Haarlem momenteel de leiding in de hoogste afdelingen. Zowel ADO-dames als Rapiditas-heren bleven in de huidige competitie ongeslagen. De standen in de verschillende klassen van de afdeling Haarlem zijn: Dames le klasse: ADO 5—10 De Blinkert 2 5—7 Samen Een 4—4 IEV 5—2 TYBB 5—1 2e klasse: HBC 6—12 De Blinkert 3 6—7 Rapiditas 2 6—6 ZVM 6—5 IJmond 2 6—4 Full Speed 2 62 3e klasse: Onze Gezellen 7—10 TYBB 2 6—6 Odin 5—5 Atlas 55 ADO 2 5—4 HBC 2 6—4 Heren le klasse: Rapiditas ZVM Rapiditas 2 IJmond 2 De Blinkert 2 2e klasse: IJmond 3 Concordia 2 De Blinkert 3 Rapiditas 3 Full Speed ZVM 2 3e klasse: ADO ZVM 3 Odin Atlas De Blinkert 4 Concordia 3 Dames junioren De Blinkert IEV Odin IJmond HBC Dames junioren De Blinkert 2 ADO Samen Een Rapiditas ZVM 4—8 4—5 54 5—3 4—2 5—8 5—8 5—4 5—4 5-4 5—2 5—8 5—8 5—6 4—4 5—2 4—0 A: 5—10 4-6 4—4 5—2 4—0 B: 5—10 5—3 5—3 5-2 4—1 Dames junioren C: Concordia 4—8 ADO 2 4—6 IJmond 2 5—4 De Blinkert 3 4—2 ZVM 2 5—2 Heren junioren A: IJmond 7—14 De Blinkert 6—8 Concordia 6—4 ZVM 7—0 Heren junioren B: IJmond 2 4—7 Concordia 2 5—7 ADO 5—6 Odin 4—2 Atlas 4—0 Meisjes A: Odin 4—7 Concordia 4—6 IJmond 4—4 *IEV 4—1 ZVM 4—0 Meisjes B: ADO 4—8 IJmond 2 4—6 De Blinkert 5—4 TYBB 4—4 HBC 5-0 Meisjes C: ADO 2 5—8 ZVM 2 5—S Rapiditas 5—4 Concordia 2 5—4 IJmond 3 4—3 Meisjes D: Full Speed 4—8 TYBB 2 3—4 Odin 2 4—3 Atlas 3—2 IJmond 4 4—1 Meisjes E: IEV 2 5—9 IJmond 5 5—7 ADO 3 5—5 Full Speed 2 5—3 Samen Een 5—C Jongens adspiranten: IJmond 6—11 Concordia 7—11 De Blinkert 6—10 Odin 7—4 ZVM 7—4 IJmond 2 7—0 In de achtste zitting van de viertallen competitie bridge behaalde in de hoofd klasse A BOC 4 een 6-0 overwinning op ans Atout en heeft daardoor zjjn voor sprong op de Beverwijkers tot 7 punten vergroot. Met een totaal van 36 punten en nog twee wedstrijden voor de boeg komt het kampioenschap zeer zeker bij de BOC-spelers terecht. Onderaan is de po sitie van Haarlem-Noord vrijwel hopeloos geworden. Er werd wederom verloren en wel met 5-1 van Boekenrode. In de hoofdklasse B liet Boekenrode zich door Spel Vriendschap verrassen (4-2). Voor de Kennemers is degradatie haast een feit geworden. Met 4 uit 8 heeft het een achterstand van 9 punten op BOC 5, dat kans zag RK Haarlem een 6-0 ne derlaag toe te brengen. In A was het wederom stuivertje wisse len. RK Haarlem 2 verloor met 6-0 van RK Never Down 2 en daar De Jump met 5-1 won van Spel Vr. 4 staan RK Ne- vef Down en De Jump gelijk bovenaan, met 4 punten voorsprong op RK Haarlem 2. In B werd de wedstrijd Boekenrode 3Spel Vr. 3 door Spel Vr. met 6-0 gewon nen, waardoor dit team het kampioen schap voor het grijpen heeft. In C wonnen zowel Boekenrode 4 als HBC met 6-0, zo dat er bovenaan niets veranderde. In de ze afdeling is RK Haarlem 3 reeds gede gradeerd. In D heerst een enorme span ning. BOC 6, dat met 6-0 van Haarlem ZW verloor, blijft leiden doordat ook de concurrenten verloren. Met 1 punt ach terstand volgt De Kennemers 2, weer 1 punt minder heeft Damiate 2. Alle leiders in de 2e klasse handhaaf den zich, behalve Boekenrode 6, dat met 6-0 verloor van HNBB 2. In deze afdeling heeft Spel Vr. 5 de leiding overgeno men. Behalve deze 3 genoemde teams heeft hier ook De Pelikaan 4 nog kan sen. Aan de leiding staan thans: Spel Vr. 5, BOC 7, Haarlem ZW 3, Damiate 4, Boekerjrode 5 en RK Never Down 3. Het eerste team van BOC, dat uit komt in de meesterklasse, leed een gro te nederlaag tegen Continental Club: 6-0 (111-74). Een mislukt groot- en klein slem kostte de Haarlemmers kostbare punten. Veertien landen hebben ingeschreven voor het Europees kampioenschap schaat senrijden, dat zaterdag en zondag 30 en 31 januari a.s. in Goeteborg zal worden ge houden. Het Nederlandse team wordt geformeerd door Rudi Liebrechts, Peter Nottet, Ard Schenk, Cees Verkerk. Piet Modder ts reserve. De inschrijving ziet er als volgt uit: Oost-Duitsland: Halbach en Freese; West- Duitsland: Zimmermann, G. Traub en J. Traub. Groot-Brittannië: Malkin. Finland: Launonen en Hjellman. Frankrijk: Thepe- nier en Rumpler. Italië: De Riva en Loca- telli. Noorwegen: Eriksen, Guttormsen, Maier, Moe en Thomassen. Polen: Swie- cicki. Zweden: Jonny Nilsson, Ivar Nilsson en Sandler. Zwitserland: Bjarsch. Tsjecho- slowakije: Teply en Kolar. Rusland: Ant- son, Matusevich, Kositchkin, Kaplan en Semakov. Hongarije heeft zijn twee deel nemers nog niet bekendgemaakt.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 7