Falende DEM-voorhoede geen kansen tegen sterk ■K. ,*a Kodokan Dojo (Geesinks team) behield nationale judotitel DWT na sensationele partij tegen DWV uitgebekerd: 5-6 Tennissen op Tasmanië: spelen in prachtige omgeving Beste herinnering van Okker: zege op Stolle XAC-TELSTAR in Breda IEV te sterk voor Bloemendaal (2-0) Waterloo laat eigen leden boetes betalen Twee titels voor Trudy Groenman door Tom Okker Tenniscompetitie start 25 april Hayes heeft opvolger Oostrum ging k.o. Tafeltennis van afdelingsteams MAANDAG 1 FEBRUARI 1965 13 S' -V 5ï* k Voorzitter van Watervliet J. de Boer afgetreden TELSTAR-SUPPORTERS! Astyanax eerste in winterkampioenschap Geen scheepsrecht Goed op dreef Nieuwe leidsters in bridge-strijd dames Van het inhaalprogramma dat de com petitieleider voor zondag had vastgesteld, is bitter weinig terecht gekomen. De uit wedstrijd van VVB werd afgelast en ook de derby WaterlooVSV kon geen door gang vinden. DEM kwam wel in het veld, maar had weinig succes tegen UW dat met 4-0 de volle winst greep. IEV zorgde voor een goede prestatie door Bloemen daal met 2-0 terug te wijzen. Voor de derdeklassers ADO '20 en Beverwijk was het een goede dag, want leider Always Forward verloor met 2-0 van DTS. Het terrein van DEM bleek zondagmor gen goed bespeelbaar, maar het zonnetje had er 's middags voor gezorgd dat de spelers van zowel DEM als UW in het eerste kwartier de grootste moeite hadden om op de been te blijven. Het gevolg hier van was een voorzichtig aftasten van el- kaars verdedigingen en een tempoloos spel letje dat de talrijke toeschouwers maar nauwelijks kon boeien. Nadat de beide ploegen enigszins aan de moeilijke terrein omstandigheden gewend waren, ontstond een gelijkopgaande wedstrijd, waarin DEM zeker niet onderdeed voor het veel hoger geklasseerde UW. De Utrechtse ploeg beschikte echter over de betere spelopvatting, betrok zijn vleugelspelers regelmatig in de spelopbouw en dat gaf uiteindelijk de doorslag. Het leek wel alsof de DEM-aanvallen niet mochten worden afgesloten met een schot, voordat de Beverwijkse aanvalsleider Ves- sies de bal had aangeraakt. Ook Vessies kwam niet tot grote daden en de Utrecht se doelman Van Someren heeft het dan ook niet moeilijk gehad. Kort voor rust nam UW de leiding door een doelpunt van Van der Hoeven. Na de hervatting was UW de betere ploeg. Lieten de Utrechtenaren aanvanke lijk enkele fraaie kansen onbenut, het was de UW-rechtsbinnen die in de vijftiende minuut met twee fraaie goals de wedstrijd besliste. Dezelfde speler zorgde tien mi nuten later voor de vierde UVV-treffer. V, Drie IEV-spelers moeten eraan te pas komen om deze Bloemendaal-aanval af te slaan. Het was overigens een van de weinige gevaarlijke momenten voor het doel van de club uit Velsen- Noord. Doelman Van Someren van UW slaat met beide handen een van de weinige DEM-aanvallen af. UW 13 20 Quick 14 19 HFC 13 18 Velsen 15 18 DEM 15 15 BVC 12 13 Celeritudo 13 Zandvoortm. 13 De Kennem. 15 TYBB 13 HBC 14 Ultrajectum 12 12 11 11 10 was Bloemendaal in de meerderheid, maar de voorhoede faalde tegen de hardwerken de IEV-defensie. Het was wederom Kor- ver die de IEV-zege veilig stelde door na een kwartier een fout in de Bloemendaal- verdediging doeltreffend af te straffen (2-0). De stand in de vierde klasse luidt nu: De enige wedstrijd die in de vierde klasse C doorging, was de ontmoeting IEVBloemendaal. Ook in Velsen-Noord was het moeilijk voetballen. IEV was in de eerste helft de betere ploeg en drukte zijn overwicht na een half uur uit in een fraai doelpunt van linksbuiten John Kor- ver die BlOemendaal-keeper Reder met een strak schot kansloos liet. Na de rust Renova 13 19 Waterloo 12 12 Aristos 13 16 NAS 13 11 Bloemendaal 14 15 Hoofddorp B 12 10 VSV 14 15 VI. Holland. 12 9 Onze Gezell. 12 14 Wijk aan Zee 14 7 IEV 13 14 RïïBlMlILlklijlM In een uitermate spectaculaire finale be haalde de ploeg van Anton Geesink zon dag in zaal De Schaaf te Leeuwarden voor de zesde maal in successie het kampioen schap van Nederland. Een kampioenschap waarbij de uiteindelijke zege aan een zij den draad heeft gehangen, want het team Van Sportschool Felix Janssens bood zo'n onverwacht goede tegenstand dat met nog twee partijen voor de boeg de Zuidneder landers met 2-0 voorstonden. Theo Klein verloor namelijk op beslis sing scheidsrechter van Anton Linskens en Manfred Kuyper zegevierde met een fan tastische tweede schouderworp van Frits van Ling. Aangezien Joop Mackaay tegen Herbert Kuyper niet verder kwam dan een onbeslist hing alles af van Ernst Eugster ®n Anton Geesink. Anton zou winnen, dat stond bij voorbaat vast en daardoor kreeg Eugster de volle verantwoording op zijn schouders te dragen. Ernst Eugster, die fel aanviel, had echter na twee minuten met een negende schouderworp succes en toen reeds dansten de mannen van Geesink hun vreugdedans. De stand was echter nog steeds 15-10 voor de sportschool Janssens, maar Geesink, de wereld- en olympisch kampioen had Aad Janssens binnen enkele seconden in een wurgende houdgreep en het pleit was beslist: 2-2 (20-15) voor Ko dokan Dojo. De Utrechters waren weer kampioen van Nederland. Reeds eerder in de voor ronden had Kodokan Dojo tegen de enige NAJA-ploeg, die de eindstreep had bereikt, Tung Jen uit Amsterdam, getoond de bes te papieren op de titel te hebben. Opval lend daarbij was echter dat Theo Klein enige jaren gehard in de Japanse judo school, tegen Piet Éonte bijzonder veel moeite had, terwijl de sterke Eugster een zeer goede onbeslist tegen Jacques Lette- rie behaalde. Overigens ontliepen de krachtsverschil len van de verschillende teams elkaar zeer weinig, want ook sportschool Wolfs uit Zwolle, die in de eerste ronde met 27-20 werd gewipt, toonde bijzonder goed judo, De uitslagen luiden: eerste ronde: Tung- Jen—Sportschool Wolfs 3-2, Sportschool MuilwijkSportschool Hilberdink 3-2. Tweede ronde: Kodokan DojoTung Jen 3-1, Sportschool JanssensSportschool Muilwijk 3-2. Finale: Kodokan Dojo-Sportschool Jans sens 2-2 (20-15), Theo KleinAnton Lins kens 0-5, Frits van LingManfred Kuyper 0-10, Joop MackaayHerbert Kuyper 0-0 Ernst EugsterJan Struys 10-0, Anton GeesinkAad Janssens 10-0. Waterloo gaat meedoen aan de strijd te gen het steeds groter wordende aantal overtredingen in de voetbalsport. Was het tot nu toe gewoonte dat een club de kos ten betaalde als er van een van zijn spe lers in het opschrijfboekje van een scheids rechter was terecht gekomen, het bestuur van Waterloo heeft zijn leden de vorige week meegedeeld, dat wanneer iemand door wangedrag kosten voor de vereniging gaat maken, deze boosdoener zelf voor deze kosten moet opdraaien. Een voor beeld dat navolging verdient! De voorzitter van de korfbalvereniging Watervliet, de heer J. de Boer, die drie jaar geleden de heer S. Hartman opvolg de, heeft wegens drukke werkzaamheden besloten zijn activiteiten in het bestuur van de korfbalclub stop te zetten. Tot de eerst volgende jaarvergadering van Wa tervliet zal de heer J. de Roos, tweede voorzitter de taak van de heer De Boer overnemen. Nederlandse meisjes hebben zondag in het Austin Smith tennistoernooi van Fort Lauderdale zowel in het enkel- als het dubbelspel de titels gewonnen. Het dames enkelspel was geheel een Nederlandse aangelegenheid: Trudy Groenman ver sloeg Elly Krocke met 6-4, 6-3 en won daarmede de titel. Elly Krocke, die het in de halve finale tegen de als nummer 1 ge plaatste Amerikaanse Stefanie Defina moest opnemen, zegevierde in drie sets 4-6, 6-3 en 6-2. Trudy Groenman won met 6-2, 5-7 en 6-4 van Betty Stöve. Trudy Groenman en Elly Krocke wonnen ook het dubbelspel door een 6-3, 62 zege op Betty Stöve en Alice Tym, Verenigde Staten. Advertentie De Supporters-vereniging „TELSTAR" gaat per bus naar de wedstrijd Nadere mededelingen volgen. De Haarlemse ploegen hebben zaterdag avond in het Haarlems Sportfondsenbad in de wedstrijden voor de bekercompeti tie waterpolo de eer aan hun gasten moe ten laten. DWT en Njord '59 werden voor verder spelen uitgeschakeld. De avond werd geopend met de jongenswedstrijd NVA-Haarlem. De NVA-toekomst was goed op dreef en zegevierde met 8-0. DWV was niet tevergeefs uit Doetinchem naar Haar lem gekomen om voor de eerste afval- ronde uit te komen tegen DWT. Een ge lijk spel zou reeds genoeg zijn geweest, om over te gaan naar de tweede ronde, zij bleven echter DWT met 5-4 de baas. Vooral het nemen van strafschoppen zorgde voor sensatie. DWT toonde zich enkele strafworpen niet waardig terwijl een strafworp genomen door Beukink door de DWT-doelman goed beoordeeld werd. In een hoog tempo begon DWV de strijd en tegen de verwachting in bleven zij dat tot het eind volhouden. Door Renge- ling nam DWV de leiding. Een vrije worp, genomen door Rob van Kampen, werd door Rob van Gaaien omgezet in een DWT-doelpunt. In de tweede periode nam DWT na een ver schot van Jan Eichhorn en een door slag van Rob van Gaaien de leiding (2-1). Holtkamp zond echter meteen na de hervatting de bal in de uiterste boven hoek; 2-2. In de derde periode kwam De uitslagen van de zondag 31 januari gehou den draverijen in Hilversum luiden: Nike Hanover-prijs (2000 m): 1. Aphrodite; 2. Black Hollandia; 3. Bring it Again L.. Tot.; win. 11.50, pl. 2.10, 1.30, 2.40, gek. f 8.50, cov. 5.80. Ozo-prijs (2040 m, le afd.): 1. Again Hollandia; 2. Bente Victoria; 3. Boy van Forges. Tot.: winn. 4.50, pl. 1.70, 2.10, 2.70, gek. 8.30, COV. f 5.80. Grote Januari-prijs (2900 m): 1. Bruno; 2. Bru tus Stuermann; 3. Axworthy B. Tot.: winn. 3.10, pl. f 2.20, 2.—, 1.90, gek. f 11.20, cov. 5.20, trio 112.90. Amateur winterkampioenschap 4 (2020 m); 1. Astyanax; 2. Zombro; 3. Art Erebus. Tot.: winn. 6.50, pl. 2.10, 1.70, f 1.80, gek. f 23.30, cov. 5.30. New Star-prijs (2000 m); 1. Bergen's Glorie; 2. Bubby Six; 3. Zeal Erebus. Tot.: winn. f 15.10, pl. 3.20, 4.J 3.60 gek. 11.70, cov. f 8.40. Ozo-prijs (2e afd.): 1. Blauwe Reiger S.; 2. August Norton; 3. Bea Princess. Tot.: win. 2.60, pl. 1.60, 3.30, gek. 11.50 cov. 6.30. Jamin-prijs (2020 m); 1. Ysbrandine; 2. Bram Williams; 3. Zeester. Tot.: win. f 21.40, pl. 4.60, 4.50, 3.90, gek. f 28.90, cov. 12.10, trio 2094.70. New Star-prijs (2000 m, 2e afd.): 1. Berg- leeuwerik S.; 2. Aafke Williams; 3. Binky. Tot.: win. 14.50; pl. 2.60, f 1.30, 2.10, gek. 37.60, COV. 3.60. Masina-prijs (2020 m): 1. Zoon van Kievit; 2. Canthos Narciso; 3. Walter Hollandia. Tot.: win. f 1.70, pl. 1.90, 2.20, gek. 8.40, COV. f 4.60. Hairos 2-prijs (2000 m): 1. Carlos Pluto; 2. Apollo H.; 3. C. Alkestis van E. Tot.: win. 1.90, pl. f 1.40, f 2.50, 1.50, gek. 9.80, COV. f 9.10. Totalisator-omzet 274.616,50. DWT weer voor te staan, nu door een schot van De Ruiter. Een aan DVW toe gekende strafworp kon pas genomen wor den nadat de scheidsrechters van beide ploegen enkele spelers het water had uitge stuurd. De DWT-doelman stopte het schot, maar het was uitstel van executie, want DVW kwam terug en toen schoot Beukink de bal onder de lat door (3-3). Na het wisselen van doelen kreeg Beu kink weer een strafworp toegewezen, die ditmaal goed benut werd. Een strafworp afgevuurd door Botman leverde voor de DWV doelman geen moeilijkheden op, maar op een ver schot van De Ruiter stond het 4-4. Holtkamp maakte er ten slotte 4-5 van. Vervolgens kwam DWR in de strijd te gen Neptunus. DWR miste Sint en zag geen kans om een doelpunt te fabriceren. Ook de DWR-verdediging vormde geen slui tend geheel. Door Joop van 't Hof. Nico Doets, Rob van Dobbelsteen en Simon Schoen, werden de DWR-fouten afgestraft. Ruststand 0-4. In de tweede helft kwam DWR ook niet op schot. Dobbelsteen en Doets maakten het half dozijn doelpunten voor Neptunus vol. Sedna uit Amersfoort was de gast van Njord '59. Njord bleef de mindere ploeg in het veld en de Njord-verdediging schonk de gasten schietkansen die dankbaar aan vaard werden. In de eerste periode kwam Sedna op 3-0 door doelpunten van De Bruin (2) en Leeuwenkamp. In de tweede helft schoten Grooteveen (2) en De Bruin Sedna naar 6-0, waarop Njord een ant woord schuldig bleef. In de vierde klasse wedstrijd DWT 3-VZV 2 verschenen da gasten incompleet en gingen zij met 7-1 ten onder. Aan Tasmanië zal ik steeds de prettigste herinneringen bewaren, niet alleen door de schitterende natuur en de enorme gastvrijheid, die we daar weer genoten hebben, maar ook door de verheugende tennisprestaties, die ik daar heb kunnen leveren, waardoor eindelijk de verrassing, waarop ik al zo lang had geloerd, uit de bus is gekomen: een zege op Fred Stolle. Voor we naar Hobart zjjn gevlogen, hebben we echter nog een heerlijke week in Adelaide doorgebracht. We hebben het rustig aan gedaan, wat getraind en gezond om lekker ontspannen te zijn voor het volgende toer nooi. Ook hebben we aan speervissen gedaan en hebben op zee op groot wild gejaagd. Hobart zelf is een prachtig oud stadje en op Sydney na het oudste van Australië. Het is schitterend gelegen aan de rivier terwijl men op de achtergrond Mount Welling ton tegen de lucht ziet afsteken. Aan de voet van deze berg waren de banen gelegen, en omdat dit betrekkelijk dicht bij zee is, waaide er altijd een lekker fris briesje. De hele omgeving hier is even prachtig en je hebt er alles bij de hand: water, bergen enz. De conditie van de banen was niet zo geweldig, vooral niet de eerste paar dagen, omdat het vóór het toernooi begon flink geregend had en de banen nieuw en dus erg zacht waren. Tot de laatste acht had ik een gelukkige loting, omdat Phillips Moore uitgevallen was. Toen Jan Hajer zijn eerste partij tegen Alan Stone moest spelen had hij echt zijn dag niet. Waarschijnlijk kwam dit ook doordat de banen vrijwel onbespeelbaar waren door de hevige regenval. Omdat Jan vrij zwaar is, had hij van dé zachte baan erg veel last, terwijl hij bovendien geplaagd werd door een blaar in zijn hand. Hij serveerde veel dubbele fouten en ver loor met 6-4, 6-3. In de dubbel tegen EmersonStolle (het was de derde keer, maar jammer genoeg js driemaal geen scheepsrecht) heeft hij heel goed gespeeld en was inderdaad de beste van ons twee. Hij heeft niet een keer zijn service verloren, ik daarentegen 2 x (in de eerste en in de derde set), waardoor de winst voor Emerson-Stolle was. In de tweede set konden we steeds met de service meekomen en die van Stol le eenmaal doorbreken, zodat de tweede set met 8-6 voor ons was. In de derde set hebben we ook nog een paar maal de kans gehad door de service van de anderen heen te gaan, maar hebben ons deze toch weer laten ontglippen. Toen verloor ik op 3-3 mijn service en sleepten de anderen met 6-3, 6-8, 6-4 de overwinning in de wacht. Toch was dit de beste partij, die we tot nu toe samen hebben gespeeld en het is ons toch gelukt van deze beroemde „we reld-dubbel" een setje af te pikken. Deze dubbel speelden we na mijn enkel spel in de kwartfinale tegen Fred Stolle, waarin ik heel goed op dreef was en ik hem dan ook heb kunnen verslaan. Mijn service ging lekker en door een goed hoog tempo kon ik hem aan het net met mijn volleys passeren. Ik begon in de eerste set met een 3-0 voorsprong en doordat ik mijn druk op hem kon blijven volhouden werd het zelfs 5-1. Toen verloor ik mijn service 5-2, maar kon toch de set met 6-3 binnen halen. In de tweede set bood Stolle betere tegenstand en vocht terug, zodat deze met dezelfde cijfers in zijn voordeel werd be slecht. In de laatste set was het verloop ongeveer gelijk aan dat van de eerste en kon ik deze na een doorbraak in het be gin eveneens met 6-3 voor mij in de wacht slepen. kansen op een break had gemist. In de derde set begon hij wat af te zakken en kwam ik juist weer opzetten. In de negen de game kon ik zijn service winnen en de set nemen met 6-4. De vierde set was misschien qua tennis de mooiste van de wedstrijd maar voor mij betekende het verlies met 6-4. In de tweede game had ik een service-beurt, die negen minuten duurde, de langste van de hele wedstrijd Ik won hem, maar de set ging toch voor mij verloren. In de laatste set kreeg New- combe een plotselinge opleving met flitsen de cross-drives en backhands en toen ik een gemakkelijke smash in het net sloeg kwam voor mij de ommekeer en waren mijn kansen op een overwinning verkeken. Toch was het een fijne wedstrijd, waar aan ik met plezier terugdenk. Over de halve finale tegen John New- combe, kortweg Newc. genaamd, ben ik zelf ook beste tevreden, hoewel het me na tuurlijk nog liever was geweest als ik die laatste set ook had gehaald. Nu werd het 3-6, 6-4, 4-6, 6-4, 6-2 voor hem, terwijl ik in het begin van de laatste set ver schillende kansen heb gehad om door zijn service heen te gaan. Wanneer je dit in het begin van een set kunt doen, geeft het je zo'n morele steun, net als wanneer je in een wedstrijd een set verovert. In de zesde game van de eerste set kon ik door zijn service heenbreken en een 4-2 voorsprong behalen. Ik had het met mijn service vooral op zijn zwakkere backhand of op zijn lichaam gemunt, waardoor hij uit de baan moest springen om een goede return te slaan. Met 6-3 was de eerste set voor mij. De tweede werd 6-4 voor hem, nadat hij drie ZWEMMEN. De Australische Olympi sche zwemkampioene Dawn Fraser is za terdag getrouwd met Donald Gary Ware in de St. Stephens Kerk in Sydney. Hon derden belangstellenden hadden zich bij de kerk opgesteld. De wagen van het jon ge paar kreeg een politie-escorte voor de tocht van de kerk naar de zaal waar een druk bezochte receptie werd gehouden. Het belangrijkste tennistoernooi van het jaar in ons land, de internationale kam pioenschappen van Nederland, zal dit jaar worden gehouden van 19 tot en met 25 juli te Hilversum. De nationale kampioen schappen vinden plaats van 9 tot en met 15 augustus en het internationale toernooi te Eindhoven wordt gehouden van 5 tot en met 11 juli. De landen wedstrijd België Nederland (dames en heren) is vastgesteld op 28 en 29 augustus. Als streefdata voor de wedstrijd NederlandWest-Duitsland gelden 11 en 12 september. De tenniscom petitie begint dit jaar op zondag 25 april en loopt tot en met 13 juni. Hieraan vooraf gaat op 20, 21 en 22 april het Knicker- bockertoernooi. De districts-A-kamploen- schappen, alsmede die voor de B-klasse (en eventueel C- en D-klasse) en de jeugd zullen worden gehouden tussen 14 en 27 juni. De data van de Nederlandse jeugd kampioenschappen zijn 12, 13 en 14 juli en die voor de oudere jeugd 15, 16 en 17 juli Sam Perry, een 19-jarige kleurling uit New York, is de nieuwste sprintont dekking in de Verenigde Staten. Sam Perry, studerend aan de universiteit van Fordham noteerde tijdens wedstrij den in het Madison Square Garden een tijd van 5,9 sec. over 60 yards. Het was voor de tweede maal in een week tijd, dat Perry tot deze prestatie kwam. De vorige maal noteerde hij 5,9 sec. in Annapolis Maryland. Hij heeft hier mede de titel van snelste mens ter wereld overgenomen van Bob Hayes, de Olympische 100 meter winnaar. Bob Hayes, die tot het profvoetbal overging liep verleden jaar in New York even eens 5,9. Sam Perry kon niét aan de selectiewedstrijden voor de Olympische Spelen deelnemen, in verband met een spierblessure. Opnieuw is een Nederlandse bokser in het buitenland k.o. gegaan. Ruim een week nadat zijn Amsterdamse „stalgenoot" Wim Snoek in Frankfurt het einde van diens partij tegen Gerhard Zech niet haalde, werd zaterdag in de nieuwe Bremer Stad- halle Nelis Oostrum reeds in de derde ronde knockout geslagen door de nu al 37-jarige Duitser Peter Müller. Oostrum leed daarmee zijn tweede achtereenvol gende k.o.-nederlaag in het buitenland. Eerder in het seizoen verloor hij in de eerste ronde van de Engelsman Wally Swift. In de tweede zitting van de damesparen- competitie bridge van het district Kenne- merland zagen de dames Van Eckelt- Thoden v. Velsen in de hoofdklasse kans, door een score van 53 bij een gemiddelde van 42, de leiding van de dames Stoor vogels-Wulf over te nemen. Laatstge noemd paar bezet nu de tweede plaats, terwijl de dames Den Hartog-De Vries ondanks een goede score van 471/» op de derde plaats terugvielen. In de eerste klasse lieten de dames Van Randwijck-Van der Vlugt het lelijk lig gen. Zij verkregen 4D/2 punt waardoor zij hun eerste plaats moesten prijsgeven en thans nummer drie zijn. Bovenaan staan de dames Burmeester-Van Maanen met een totaal van 951/z. In de tweede klasse wisten de dames Hoogestein-Em- mer hun voorsprong te vergroten en staan met een totaal van 130 precies 6 punten voor op nummer twee, de dames Van Hou ten-Nikkelen Kuiper. In het Haarlemse Sport-instituut GutUI Wolters wordt zondag de afdelings-tafel- tennis ontmoeting Kennemerland Noord hollands Noorder Kwartier gespeeld. Deze ontmoeting zal de gastheren hopelijk in staat stellen de nogal smadelijke neder laag van vorig jaar te wreken. De opstel lingen van de diverse teams bieden hiertoe zeker alle hoop. Met name de teams in de overgangs- eerste- en jeugdklasse van de heren maken een sterke indruk. Daarbij vergete men echter niet, dat de teams het in de overgangsklasse meer dan matig doen en dat NHNK in het Hoornse Dito een serieuze kanshebber voor een kam pioenschap heeft.... De 2e, 3e, 4e klasse heren en de 4e klasse dames spelen om 12 uur. De overige teams beginnen om 15 uur. De diverse samstellingen: Overgangs klasse J. Luining, W. v. d. Berg (beiden Togido), P. v. Neste (TYBB); le klasse F. Winder (GTTC), Th. Vermolen (DSB), P. Visser (Prowano); 2e klasse A. Reijn (Spin- neweb), H. Luiten (GTTC), H. Amand (Spinneweb); 3e klasse A. v. Rooyen (TYBB), G. Deibei (Bloemendaal), J. Velze- boer (Meertreffers)4de klasse Th. Hesp (HBC), J. Posthumus, D. van den Bosch (beiden Bloemendaal); jeugdklasse R. Hart, R. Wijnands (beiden Togido), F. Jacobs (Bloemendaal); junioren E. Wijnands, R. Koekenheim (beiden Togido); dames 3e klasse A. Floors, M. Verstraten (beiden TCD), R. Hoogland (Spinneweb); dames 4e klasse N. Koster (Johez), P. Borst (CTTC), J. Sibeijn (GTTC).

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 13