Anton Geesink naar Heemskerk Beperkt inhaalprogramma voor het amateurvoetbal Overleg eigen CAO-Hoogovens in IJmuiden afzonderlijk voortgezet M. Faassen gaat de leiding van Kennemerstaten verlaten COR VAN KAMPEN VERBEEK N.V. SV! SKODA automobielen PROGRAMMA VAN BEVERWIJKSE SPORTSCHOOL OP 13 FEBRUARI wm Bezwaren tegen Noors gezondheidscentrum in Rotterdam „Zwarte week van concilie heeft ons verdriet gedaan" VOOR HET REPAREREN VAN ALLE CARROSSERIEËN A. A. JANSSEN ZN. Nette meisjes gevraagd ASSISTENTE voor de linnenkamer een markies-bekleder of stoffeerder en timmerman-schilder en een zeilmaker GARAGEBEDRIJF Bloemendaalseweg 1 -9 - Bloemendaal - Tel. 52301 ZATERDAG 6 FEBRUARI 1965 Programma Geen onderscheid tussen arbeiders en beambten Kardinaal Alfrink: ZAAL Du Commerce LUIDSPREKERS (Van onze sportredactie Anton Geesink is al geruime tijd een goede judoka. Hij is meer dan dat ge worden. Voor de heren J. de Lange (31 jaar oud, eigenaar van een sport school in Beverwijk) en W. Zand (41 jaar, voorzitter van de vereniging, die „inge weven" is in de school van de heer De Lange) is Geesink momenteel dé man, die als ster kan fungeren op een sport avond met een aardig, maar niet groots bijprogramma die desondanks 1400 toe schouwers zal trekken. Dat is althans de capaciteit van de Heemskerkse Sporthal, waar zij zaterdag 13 februari een pro gramma rondom Geesink hebben en die, naar zij verwachten, net aan toereikend zal zijn voor belangstellenden, die zij niet alleen uit de IJmond verwachten. Geesink is de troef, die de heren Zand en De Lange in Heemskerk naar voren brengen. Dat is een opvallende daad, die zij niet louter als stuntwerk zien. Het is meer „een begrijpelijk maken van wat het publiek nog veelal als iets ondoorgronde lijks ziet" (judo). t>at is de mening van de heer Zand, oud-voetballer, voorzitter van VVB, enthousiast voor vele sporten, en in 1959 kampioen van Nederland tafelvoetbal. Het is een goede propaganda dus, waarvan de heer De Lange met zijn sportschool (800 leerlingen maar met een mogelijkheid tot een grotere capaciteit dan in gebruik is) ook de vruchten zal plukken. Voor hem is judo-onderwijs geven een attractieve peda gogische vorming. De machtige (niet alleen qua lichaam) Geesink zal de belangrijkste persoon zijn, die zaterdag 13 februari dank zij de ijver van het schoolbestuur en eigenaar op het podium van 14 bij 10 meter in de sporthal zal verschijnen. Er staan daar in Heems kerk voorts demonstraties en wedstrijden tussen Amstelveen en Beverwijk op het programma. Bovendien komen Amsterdam se keurturners (Blitz, Pruijs en Praamstra zijn enigen van hen) en turnsters in actie. Een jiu-jitsu-demonstratie van G. Buen- ting uit Amstelveen is na Geesinks activi teiten ongetwijfeld belangrijk. Geesink zal een tegenstander ontmoeten, van wie de naam angstvallig geheim wordt gehou den en bovendien een serie maken tegen tien zwarte-banddragers, waaronder de Beverwij kers Rietkerk en Kuin. Voordat de sportavond in Heemskerk be gint biedt de sportschool Geesink een diner aan, waarbij onder meer ook zullen aan zitten burgemeester Bruinsma van Bever wijk en de wethouder van sportzaken de heer Kaebisch. 's Avonds in de sporthal is burgemeester Nielen van Heemskerk pas in hun gezelschap. Het inhaalprogramma van de amateur clubs uit de IJmond brengt slechts vier ploegen in het veld. In de derde klasse A spelen kanshebbers ADO '20 en Bever wijk, in de vierde klasse C gaat Water loo zijn indertijd afgelaste wedstrijd te gen De Vliegende Hollanders spelen en IEV gaat naar Hoofddorp Boys. ADO '20 leed tot nu toe nog maar een nederlaag en dankt hieraan zijn met Al ways Forward gedeelde eerste plaats. Zondag speelt de Heemskerkse ploeg thuis tegen het aanzienlijk lager ge klasseerde DTS dat echter zondag jl. van Always Forward won. Een lastige opgave dus voor ADO '20 dat in de volgende op stelling verschijnt: Burger; Glorie en Duijn; Bruins, Welboren en Duin; Van Lieshout, Beentjes, Dam, Henneman en Van de Berghe. Beverwijk onderneemt de lange reis naar West Frisia dat sinds 22 november jongstleden niet meer in het veld is geweest. Beverwijk verschijnt met: Van de Does; Niesten en Plezier; L. Hoo- gewerf, Minneboo jr. en A. Hoogewerf; Driessen, Minneboo Sr., Riteco, Ketting en Schelvis. Waterloo trekt naar De Vliegende Hol landers dat de laatste tijd in een weinig aantrekkelijke positie is gekomen. Voor Waterloo dus een waarschuwing het niet te makkelijk op te nemen. Waterloo's op stelling luidt: Hühl; Bruisschaart en Dek ker; Van de Voorde, Van Eden en Ol denburg; Zwaan, Van de Zwan, Demmers, Broek en Thijms. IEV speelt uit tegen Hoofddorp Boys in de volgende opstelling: B. Vink; J. Vink en Bakker; Vendel, Hars veld en Van Tunen; H. de Reus, Kaandorp, Beentjes, J. de Reus en Kor- ver. Stormvogels dat al meer dan een maand niet heeft gevoetbald en ook zondag weer vrijaf heeft gekregen van de competitie leider, speelt zondagmiddag op het Water loo-terrein een vriendschappelijke wed strijd tegen tweedeklasser DEM. Ook tweedeklasser Velsen gaat oefenen en wel in Assendelft tegen de club van die naam. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG In de Tweede Kamer bestaan ernstige bezwaren tegen de ves tiging van een Noors gezondheidsinstituut voor zeelieden in Rotterdam. De vestiging daarvan is geregeld in een overeenkomst tussen Nederland en Noorwegen. Aan de regering zal worden gevraagd dit verdrag door een wetsontwerp aan de goedkeuring van de Kamer te onderwerpen. Rotterdam wordt jaarlijks door een toe nemend aantal Noorse schepen aangedaan. Een groot aantal schepen doet Rotter dam alleen aan om van bemanning te wisselen. De Kamercommissie voor de Volksgezondheid voelt er niet veel voor. dat de keuring van een zo groot aantal schepelingen niet meer onder Nederlands toezicht valt, temeer niet daar talrijke Noorse schepen worden bemand door op varenden uit Zuideuropese landen. Boven dien zou het Noorse voorbeeld aansteke lijk kunnen werken op andere landen, die eveneens op het idee kunnen worden ge bracht, een eigen gezondscentrum in de Maasstad op te richten. Ook dit vindt de commissie weinig aanlokkelijk. In de bedrijfscourant van de K.N.H.S., „De Grijper" wordt de vraag: „Waarom een eigen C.A.O. voor Hoogovens?" onder de loep genomen. Bij Hoogovens is de situatie heel anders dan in de overige bedrijven voor wel ke de C.A.O.-Metalenindustrie geldt. De eigenlijke produktie vindt in IJmui den steeds meer procesmatig, gemecha niseerd en in ieder geval massaal en con- tinuplaats. Daardoor komen bij Hoogovens ettelijke functies voor, die men elders in Nederland niet vindt. Dit zal nog toene men naarmate de produktiemethoden in IJmuiden zich technologisch verder ont wikkelen. De snelle groei van het bedrijf in IJmui den en de technologische ontwikkeling maakten de bestaande verschillen met de metaalindustrie gaandeweg groter en dui delijker. Daarmee ontstond ook de behoef te aan een personeelsbeleid dat meer aan de aard van het bedrijf was aangepast. Duidelijk kwam dit bijvoorbeeld tot uiting bij de herziening van het tariefstelsel in 1963. Langzamerhand werd duidelijk dat, wilde bij Hoogovens het beleid op sociaal gebied gelijke tred houden met de tech nische ontwikkeling van het bedrijf, daar voor toch een andere basis zou moeten worden gevonden dan de Metaal-C.A.O. Dit inzicht heeft zich de afgelopen maanden toegespitst door het plan tot opheffing van het onderscheid tussen arbeiders en beambten. Ook in de metaalindustrie zal het on derscheid tussen arbeiders en beambten door de sociale ontwikkeling op den duur wel verdwijnen. De vraag was: Zal Hoogovens wachten tot ook in de Metaal-C.A.O.'s de integra tie zijn uitwerking heeft gekregen? De directie heeft gemeend dit niet te moeten doen. De zaak waar het om gaat, is immers te belangrijk om te worden vertraagd door een formele binding, die reeds op andere gronden als te klem mend werd ervaren. Al deze overwegingen hebben ertoe ge leid dat de directie van Hoogovens met medeweten en zelfs met medewerking van de werkgeversorganisatie, zich met de vakbonden in verbinding heeft gesteld om te overleggen over een afzonderlijke C.A.O. voor het gehele bedrijvencomplex in IJmuiden. De vakbonden hebben op dit voorstel gunstig gereageerd en het overleg is dus begonnen. Er zijn nog maar enkele be sprekingen gevoerd, die binnenkort door andere worden gevolgd. Inmiddels zijn werkgevers en werkne mers in de metaalindustrie tot een ak koord gekomen. Daarbij werd afgespro ken nog niet over te gaan tot afsluiting van een nieuwe Metaal-C.A.O., maar eerst verder te overleggen over de vraag hoe ook in de metaalindustrie het onder scheid tussen handarbeiders en beamb ten kan worden verminderd. Ook in zijn eerstvolgende Metaal-C.A.O. zijn dus mo gelijk te zijner tijd bepaalde vernieuwin gen te verwachten. Op het overleg over de Hoogoven-C.A.O. heeft deze ontwikke ling overigens geen invloed. Dit overleg wordt afzonderlijk voortgezet. „De zogenaamde zwarte week van het concilie, waarmee de derde zittingsperio de is afgesloten, heeft ons allen verdriet gedaan en pijn bezorgd" heeft kardinaal Alfrink gisteren in Delft verklaard op de nationale bijeenkomst van rooms-katholie ke studenten. Hij verklaarde dat in die slotperiode het gehele concilie in de mist voer, maar dat de hemel thans wat is opgeklaard. „In die slotperiode is het om twee visies gegaan, die beide legitiem zijn" zei de kardinaal die er op wees dat de kerk nu eenmaal geen democratie en het concilie geen democratisch parlement is. Hij be lichtte de zijns inziens moeilijke positie van de paus tussen twee kerkvisies in, en zei dat „we onze bezorgdheid niet mo gen inkleden in scherpe bewoordingen en bittere verwijten". Ook meende hij dat men niet al te een zijdig mag oordelen over de curie, „een menselijk instituut mgt goede en met slechte eigenschappen". Dat zou zijn in ziens onbillijk, onrechtvaardig en zelfs onchristelijk zijn. Een decentralisatie van dit instituut achtte de kardinaal wel op haar plaats. De geheimzinnige huidziekte in de dier gaarde Blij dorp, die al eerder in het apen- huis enige slachtoffers heeft geëist, heeft de kop weer opgestoken. Vanmorgen is „Adriaan", de oudste mannelijke orang oetan van de diergaarde, overleden. Hij werd in 1951 geïmporteerd en men schat dat hij dertig jaar oud is geworden. Bij de overige orang-oetans hebben zich nog geen ziekteverschijnselen voorgedaan, Gezien echter de trieste gevolgen van de eerste uitbarsting van de infectieziekte, lijkt de toestand niet ongevaarlijk. De heer M. Faassen gaat de leiding van „Kennemerstaten", waarbij verscheidene verenigingen op allerlei gebied in de IJmond zijn aangesloten, per 1 maart ver laten. De heer Faassen, die direct onder directeur J. Muller zijn taak had, gaat over naar het Nederlands Instituut voor Volksontwikkeling en Natuurvrienden. Door de aanvulling van het dagelijks bestuur van „Kennemerstaten" met een lid is de huidige taakverdeling thans: ir. H. W. Wispelwey, voorzitter; A. Haak, penningmeester; D. G. Wassdorp, secre taris; ir W. Singer voor de vereniging VTC, SSH, SIDO, Hotac, Uchi Mata; de heren A. Greshof voor VVB, IJmond, Rooswijk, Suomi en Watervliet; J. Rietman voor Pat Mat, Weenink, EHBO, O.G., Frateco en Sj. Steensma voor HAC, MCK, Volks dans, Kanoclub en Toneelclub. Doordat het handenarbeidcentrum aan de Schulpweg te Velsen-Noord wegens de opgehoogde Schulpweg in verband met het aansluitspoor-centraal naar Hoog ovens niet meer via de gebruikelijke vor ingang is te bereiken, zal in overleg met Hoogovens en Openbare Werken Velsen het tegelplateau bij dit werkcentrum wor den voltooid. De toegang naar het een trum zal nu aan de zijkant van het ge bouw komen. Voor de volksdansgroep en 't jeugdwerk zal een pick-up met losse versterker en luidspreker voor het gebruik in zalen wor den aangeschaft. De overkapping van de tribune op het Koningsveld ten behoeve van de vereni ging VVB vordert, doch de werkzaamhe den daaraan gebeuren in een te matig tempo omdat blijkbaar de animo onder de leden van de sportafdelingen om de accommodatie te vervolmaken wat ge luwd is. Ten slotte blijken de volleybal- als de badmintonclub in Kennemerstaten groei ende afdelingen te zijn. Huur voor bruiloften, par tijen, vergaderingen enz. onze intieme feestzaal. Vraagt pr.. opgave. Marktplein 2. tel 4583 Gevr.: net meisje in de huis houd. Dinsdags gehele dag vrij. Mevr. Stellingwerf Ha- gedoorn, Reggestr. 80. Tel. 4546 IJm. Heer alleen, geen kinderen, mooi huis bewonend m. tuin zoekt huishoudster tot 72 j. Loon 15,- per week. Werk ster aanw. Br. L 685. Net winkelmeisje gevr. Ge broed. Veldman, v. Leeu- wenstr. 49, Cepheusstr. 19. Aangeb. eengezinshuisje in Heemskerk. Eng. huisk., 4 slaapk., badcel, kelder, schuur, huur 24,50. Gevr. in IJmuiden flat met 4 slaap- kam. in drukke omg. Br. L Vroom en Dreesman IJmuid. vraagt een flinke verkoop ster, leeft. 18-35 jr. voor haar afd. snelbuffet. Monde linge of schriftel. soil, aan V. en D. IJmuiden t.a.v. de bedrijfsleider. Rokkenatelier Windsor vr. wederom modinettes. U weet wij betalen hoge lonen en stellen vooral prijs op nette meisjes. Soil, aan Koningstr. 39, Haarlem, tel. 11205 des avonds 86800 of 81456. Rokkenatelier Windsor kan nette meisjes plaatsen als leerl.-machinestiksters. Door ons opleidingssyst. verdient een handig meisje binnen enkele weken reeds zeer be hoorlijk. Inform. Koningstr. 39, Haarlem, telef. 11205, avonds 86800 of 81456. Op ons gordijnenatelier kun nen wij plaatsen een naai ster en leerling. Aantr., afw. werk, hoog loon, 5-d. werk week. Aanm. Koha, Rampl. 9 A of na 5 u de Nijs v. Hullelaan 33, Haarlem. IJswerkers gevr. Aanm. ijs fabriek Groenland, 3de Ha- venstr. 1. Tel, 02550-5441. Beckering, Speciaalzaak voor Handschoenen, Gr. Houtstr. 52, Haarlem, vraagt verkoop sters en leerl.-verkoopsters. Prettige, goed gesalarieerde werkkring; 5-daagse werkw.; zomer- en wintervakantie. Pers. sollicitaties na tel. af- spr. tel. 17950 (na 20 uur tele foon 15077). Schilder kan nog enig be hang, wit- en schilderwerk verrichten. Br. L 1043. Slaapkamer gevr. door heer middelbare leeft. Br. L 700. Echtpaar met 1 kind zoekt woonruimte. Br. L 701. Heer zoekt zit-slaapkamer met pension. Weekeinden af wezig. Brieven L 696. Te koop Ford Thames 1959, (bestel) prima staat, 1150, en wandelwagen met zak f 20 Willem Barendzstr. 13, IJm. Net kosthuis gevr. door heer middelbare leeft. Brieven L 699. Net cchtp. z. kind. zoekt woonruimte. Liefst met inw. verg. Br. L 711. Welk vriendelijk echtp. of alleenst. heeft tijdelijk woon ruimte beschikb. voor a echtpaar? Br. L 712. Te huur gevr. klein winkel pand met woonruimte. G. F. du Pont, Geelvinckstraat I Velsen-N. Te koop gevr. in IJmond of omg. a) ruimere eengezins- wcn. op g. stand, b) 'n per ceel bouwgrond plm. 800 m2, evt. m. oude (boeren)wo ning. Br. L 638. Aang. Bovenverdieping m, douche, op nette stand. Br L 691. Werkplaats m. bovenwoning gelegen te oud-IJm. waarvan woning direct leeg te aanv. Br. L 1047. Te huur kelder te Santpoort, 4.85 m-3.95 m. met aparte ingang. Br. L 1046. Te koop aangeb. nieuwbouw huis in ruil voor vrije huur woning. Br. L 704. J. dame, leeft. 30 jaar vr. reisgenoot(e) voor vlieg- of autovakantie. In bezit van auto, onafhankelijk d.d. Br. L 706. Suède en lederen kleding, vanaf 10 p. maand. Leder, kledingbedr. Veldhuis, Bree- straat 10-12, B'wijk. tel.25629. Te koop nieuwe kolenconvec- tors winkelprijs f 468,- bij ons 250,- Brandend te zien Tel. 8121. Te koop consul '55, gerev. motor, prijs billijk. IJssel- str. 25. Te koop agb. Renault R 4 de Luxe 1963 in onberispelij ke staat. Te bevragen: Tel. 02208-3777. V.W. '58 met schuifdak, agb. door part. in z.g.st. 1963 nw. gespoten, antrac. grijs, mod. knipperlichten, v.- en achter veiltgh. riemen, ace. aanw., keuring op 8 febr. a.s. In ga rage gestaan, prijs 2250,-. Valckenhoefl. 79 S'poort-N. Tel. 02560-8145. C.V. (eend), bouwj. '61 in pr. st. geheel gaaf 100,- eigen geld en 50x/ 26. Rijk straatweg 154. Tel. 57725. Te koop Fiat 600 bj. 1959, met roldak, banden 90°/o, de ze auto is van binnen en bui ten in pr. staat. Prijs f 1650 financ. mog. Rijksstraatweg 154 Tel. 57725. Te koop piano, 150, Van Linschotenstraat 7. Te koop: Simca Beaulieu, b.j. I960 met radio, witte zijvlak banden 100 eigen geld en 50x 25. Rijksstraatweg 154. Tel 57725. Te koop Renault Dauphine schuifdak 1960 1550. Fiat export 1100 1958 schuifdak 1175, Opel Record 1959 1875 inruil financiering 100 aanbetaling restant 10 per week. Arubastraat Santpoort. Skelter motor 100 cc Parilla S 12SB Borskistraat 3a rd. Haarlem. Trabant en Skoda 2 merken van prestatie, garage Bak ker, Rozenstr. 49-55 Haar lem, tel. 21275-12979. Zondags van 12-16 u. Trabant 601, 1964, demonstra tiewagen BMW 1962 LS 700 de luxe in staat van nieuw, 27.000 km garage Bakker, Rozenstr. 49-55 Haarlem. Tel. 21275-12979 zondags's 12-16 u. Perzische tapijtjes. China Shop Henneman, Zeestr. 18 Beverwijk. Tel. 02510-23993. Rheumanella flanellen lakens de beste die er zijn. Ver krijgbaar in rose, geel, groen, blauw, wit en ecru bij C. Lodder, Driehuis. Nylon stof en bus? Handel- mij. „Hofgeest", Rijksweg 325 (bij voetgangerstunnel), Santpoort. Tel. 02560-8627- 6609. Veel geld voor uw gebruikte meubelen, bij aankoop nwe, rechtstreeks van fabriek. Enorme keuze, elke prijs klasse, eerste klas afwerking. Betaling in 6 mnd. rentevrij. Vraagt vrijblijv. catalogus, Postbus 538, Den Haag. Kredieten tot 4000,- voor aankoop meubelen en woning textiel. Vraagt gratis folder. Discrete behandeling en zeer lage aflossingen. Postbus 1083, Rotterdam. Voor al uw aandrijving: Handelmij „Hofgeest" N.V., Rijksweg 325, Santpoort, tel. 02560-8627. Schoone en van Marei vra gen te koop: oude kasten, stoelen, ronde tafels, tinnen Voorwerpen, antiek op elk gebied, ook zolder- en kam.- opruimingen. Hyacinthenstr. 12, Santpoort, tel. 02560-7922. Sohrootjes vr. houten wand- bekleding in 5 soorten, tev. plaatmateriaal hiervoor. „De Houthal", Kennemerlaan 159 IJmuiden. Tel. 7770. Verkoop 2 C.V., bouwj. '58- 59, 3 zijraampjes. Km.- stand 45000. Stalling-auto, in pr. st. f 1050. E. Faber, Scheldestr. 58 IJm. Te koop meisjesfiets. Bak ker, Eikenstr. 17. Te koop: bruine leren Jas, z.g.a.n. Diezestraat 13. Te koop brommer, goed on derhouden, 125 guld. na 6 u Br. L 693. Te koop antiek kabinet en 2 dekenkisten 17e eeuw. Geu- sevesperstr. 12. Haarlem. C.V. (lelijk eend) de luxe. b.j. 1960. 100 eigen geld en 40 x 25. Deze wagen is geh. in pr. staat. Rijksstraatweg 154, tel. 57725. Korte bruidsjapon te koop m. 36-38, 50, Kromme Mij- drechtstr. 25. Te koop motor bakfiets, 25 c.c. en z.g.a.n. Engels ledi kant, 2-pers. m. 2-delige bin- nenveringsmatras, f 40,-. Pla- tanenstr. 24. Te koop Honda Dream (rood) 300 cc. fin. mogelijk. Alex. Bellstr. 15. Hollandia onderjurken en ja pons zijn verkrijgbaar bij C. Lodder, Driehuis. Kenmore overhemden met perfecte boord en manchet ten, in 3 mouwlengtes. Ver krijgbaar bij C. Lodder, Driehuis. Hollandia ondergoed voor het hele gezin is verkrijgbaar bij C. Lodder, Driehuis. Hypotheken beschikbaar tot 90°/o op woonhuizen, woon winkelhuizen en bedrijfspan den. Inl.: J. Bais, Driehuizer- kerkweg 100, Driehuis. Telef. 02550-5686. Plastic golfplaten, 1ste soort, ook in fraaie kleuren, vanaf f 8,50. per m2. Zaanlandsche Houthandel, Kalverstraat 1-3, tel. 7543. Goede gebruikte wasmachi nes, geheel gereviseerd, v.a. 50,-. Radio A. Tol, Lange Nieuwstr. 5. Maminette, aparte sortering kinderstoelen m. exclusieve bekleding. Prijzen voor elke beurs. L. Nieuwstr. 415 IJm. Tel. 8078. Voor uw bril maar mr. Opti- ciën J. de Boer, L. Nieuw straat 789, leverancier van alle ziekenfondsen. Solex, Rap, Puch. Verkoop, koop, service, reparatie. Van Bugnum, Planetenweg 40-44, Tel. 5290. Wilt u een eigen zaak begin nen? Wij verstrekken u alle gegevens hierover en verzor gen tevens uw boekhouding, verzekeringen, financierin gen, bedrijfscrediet of hypo- der dure verzekering. Bemid- delingsbur. AdFiBeA, Spil- Tel. 6028-8471. Hypotheken, tophypotheken, met en zonder aflossing, ren te vanaf 5Vj pet. Bemidde lingsbureau AdFiBeA, Spil- bergenstr. 18. Tel. 6028-8471. Wilt u een auto, motor of bromfiets kopen en heeft u geen contanten genoeg, wij financieren het voor u, zon der dure verzekering. Be- middelingsbur. AdFiBeA,Spil bergenstr. 18. Tel. 6028-8471. Wij verzorgen ook uw aan gifte inkomstenbelasting. Be middelingsbureau AdFiBeA, Spilbergenstr. 18. Tel. 6028- 8471. Brood van Vermaat. U adres voor krentenbrood 80 cent. Zaterdags 5 tomp. voor f 1.25, 5 appelcarrees f 1,25, slagroomtaart deze week v. 1.65 voor 1.50. Cake 0.89. cocosmacaronen f 0,80. J. J. Vuyk, Pres. Steynstraat 35. üw T.V. defect? Bel 7849, ook 's avonds en wij komen direkt. Slijterij „Flora", Zeeweg 115. Tel. 5307. 1 fles Chiffon d'Amore 2,75. Mevr. F. E. Donkersloot- v. Beest (voetkundige) pedicu re, elastieken kousen en steunzolen naar maat. Be handeling volgens afspraak. Zwaanstr. 77 IJm. Tel. 7570. Volvo occasions! Automobiel en garagebedrijf W.G. Twee- huysen, Bloemendaalseweg 200, O'veen. Tel. 55602. Uw rijbewijs Gew. politie ambt. geeft als instr. m.v.e. privé autorijles en theorie in Opel en D.A.F. Erk. Rijsch. „Rekord", L. Nieuwstraat 454, tel. 4796. Erk. rijschool „Centrum", geeft 10 rijlessen 60 min. voor 62,50 door gediplom. instr. in nieuwe leswagens. Alex. Bellstr. 19, tel. 6509. Algemene muziekschool voor gitaar-, accordeon-, piano- en drumlessen. Eventueel met gebruik van instrumen ten. Wijk aan Zeeërweg 45, IJmuiden-O., tel. 7172. Voor uw autorijlessen belt u 5050. F. Rootring, Zeeweg 275. Vamor Rijschool Velserbeek. Les in Opel Kadett f 7,50 per uur, theorie gratis. Driehui- zerkerkweg 54, tel. 8358. A.N.W.B.-cursus Pech Onder weg, voor automobilisten, te houden in de techn. school a. d. Briniostr. op de woensdag avonden 3, 10, 17 en 24 rprt. Kosten 22,50. Opg. tot deel name a. P. Jongens, Vondel laan 47, Drieh., tel. 4387. Gedipl. Vamor Rijschool H. Anepool, Tuindersstraat 63, Tel. 4565. Rijnstraat 91, Tel. 6285. Wij lessen in Taunus 17 m. Super en Renault R 8 Ma joor. Elke donderdag theorie. Deze zomer nog uw rijbewijs bij autorijschool „de Toe komst", 10 lessen 65,- Fr. Naereboutstr. 40. Tel. 02508- 441. Autorijschool Wim Hand- graaf. Uw adres als u goed wilt leren autorijden. Mei doornstraat 16. Tel. 6435. Nette hulp gevraagd voor 1 ocht. in de Week. Adres J. G. Bresser, Meervlietstr. 16a Velsen-Zuid. Welke alleenstaande dame of heer wil ons voor plm. 2 jr. helpen aan woonruimte? Br. L 721. Garage of stalling gevraagd omg. Julianabrug voor per sonenauto. Evt. ruilen voor stalling in box, omg. Orion- weg-Zeewijk. van Keulen- Wilhelminakade 89 IJmui den. Tel. 4836. Te koop: div. woningen te Santpoort, Driehuis, Velsen, Beverwijk en Heemskerk. Koopsommen vanaf f 45.000,- kk. Inl. Mak.kant. J. J. A. Stillebroer, lid N.B.M., Val- kenhoeflaan 39, Santpoort, tel. 02560-8539. Veluwe 7-pers. huisje te huur aangeboden. Vrij voor 17-7 na 14-8. Herculesstr. 22, IJm. Tel. 8834. Woningruil. Vrij huis bev. kamer, kamerk. 3 sl.k. douchecel, tuin met st. schuur. Ruilen voor ben. flat L. Nieuwstraat tussen Vel- serduinweg en Marktplein. Br. L 717. Agb. ééngez. woning, Eng. k., 3 slaapk., zolder, douche, tuin huur f 83,- per maand te Heemskerk. Gevraagd: iets dergelijks liefst hoekhuis te IJmuiden, Driehuis. Sant poort of Haarlem. Br. L 719. Ruilkoop. Te koop een solide woning Schoutenstr. voor 3- kamerflat 3 hoog centr. Br. L 720. Huwelijk. Jonge nette Vrouw met woning zoekt kennisma king met beslist nette man. Br. L 716. Een goed tehuis gezocht voor een bastaard keeshondje, oud 5 mnd. Vern. adres bur. v. d. blad. Moeilijkheden met uw T.V.? Bel IJm. 6244. D. de Vries, Steenbokstr. 9. Caravan of tr. sleeper te huur gevr. 31-7/14-8. Tel.: 8834 IJm. Wegens aansch. motor te koop: sport brommer met verchr. spatborden en verz. en groene kaart. Reggestr. 58, IJm. Te koop: 2 jongensfietsen, f 35,- en f 45,- 7 t.m. 10 jaar. Evertsenstr. 23. Te koop sport heren en da mes rijwiel f 45,- p.st. Wijk aan Zeeërweg 126. Te koop jabo, diverse kleu ren; kinderledikantje, één mer tretford, oud-Hollandse stoelen, twee pers. ledikant en elektrische wasmach. Al les is nieuw. Tel. 02560-6215. Rijksweg 324, Santpoort. Te koop trouwjapon (lang), mt. 38-40. Met toebeh. IJs- selstr. 22 B. naar CARROSSERIEFABRIEK De Ruyterstraat 168 - IJmuiden (O.) BOOM-RUYGROK N.V. GED. OUDE GRACHT 138 te Haarlem vraagt voor haar afd. BINDERIJ enkele handige meisjes. Prettig werk, goed loon met daarnaast een jaarlijkse gratificatie. Aanmelden bij het bedrijf of 's avonds bij de heer Y. de Mes, Rollandslaan 43, Haarlem Z.W. In het ROODE KRUIS ZIEKENHUIS te Beverwijk kan een worden geplaatst. Sollicitaties te richten aan de adjunct-directrice Zr. C. van Gelder. Wij vragen voor direkt EERSTE IJMUIDER MARKIEZENFABRIEK. Firma K. v. Veelen, Middenhavenstraat 27, IJmuiden. Te lefoon 02550 - 4108; na 6 uur Marconistr. 12, tele foon 02550 - 5559. Hierbij hebben wij het genoegen bekend te maken dat vanaf heden door ons is aan gesteld als sub-dealer voor de verkoop en service van de Reaumurstraat 2 - IJmuiden - Tel. 6599 Hoofddealer voor Haarlem en omstreken

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 6