r Tweede Kamer aanvaardt de wet op de geheimhouding Burgerlijke stand van Velsen Churchill laat ruim anderhalf miljoen na Uitgevaren visserijvaartuigen „V Ape regina" van Marco Ferreri Ik ben dan wel geen kamerlid bakker Winkel Uw bakker! TAXI voor RIJLES Wereldpremière in Milaan van „De drie gezichten van een vrouw" Derde interscholaire in Velsen Plattelandsvrouwen in Beverwijk hielden jaarvergadering ZATERDAG 13 FEBRUARI 1965 7 Nieuwe satire op Italiaanse huwelijksmoraal Ruilverkaveling houdt tuinbouwers in Heemskerk en Beverwijk bezig A,s. Bruidspaar! Wij tonen u een grote kollektie kleurendia's van bruidsboeketten BEATRIX Bloemsierkunst Charles Boost Maar ik zit toch vaak genoeg in de kamer om een oordeel te kunnen vellen over de kwaliteit van Bakker Winkel's produkten. En als we dan zo zitten te smullen van een malse broodmaaltijd of van één van die vele goede voordelige dagtractaties, CU vindt ze op de Bakker-Winkel-bulletinsjkunt Uóók elke maandag zo aan de Bakker-Winkel-verkoper vragen), dan zeg ik: Wie Bakker Winkel heeft eet er goed van! Soraya blijkt geen groot actrice C. J. Rademakers is „SUCCES" Groeneweg 45 - Telefoon 4333 „L'APE REGINA" noemde Marco Ferreri zijn in 1963 gemaakte satire op het Italiaanse huwelijk, wat letterlijk „De bijenkoningin" betekent, een titel die de Nederlandse impor teur niet aangedurfd heeft, waarschijnlijk vrezend dat men zijn film voor een instructieve documentaire zou verslijten, goed voor zondagochtendvoorstellingen. Hij heeft er daarom, om alle misverstanden te voorkomen, de naam „Het huwe lijksbed" aan gegeven, een vondst die even misleidend is als de advertentiematrijs die hij met veel kunst en vliegwerk uit bijgetekende foto's monteerde en die slechts verkeerd gerichte belangstelling kan trekken. Want al heeft Ferreri een op het eerste gezicht nogal frivole film gemaakt die voortdurend wel iets te maken heeft met het huwelijksbed, het is zeker niet zijn bedoeling geweest een dubieuze film MARCO FERRERI is altijd een buiten beentje in de filmindustrie geioeest. Hij werd in Milaan geboren, studeerde voor veearts, kwam in het reclamebedrijf, waar hij enige propagandafilmpjes maakte en geraakte zodoende in contact met het film bedrijf. Na enige teleurstellende ervarin gen met Italiaanse produkties vertrok hij naar Spanje, waar hij eerst probeerde To- talscope-lenzen te verkopen, maar door zijn vriendschap met de schrijver Rafael Azcona weer teruggebracht werd naar de filmerij. Van Azcona verfilmde hij diens roman „El pisito" wat tegenstrijdige cri- tiek en enige onderscheidingen in het bui tenland opleverde. Daarna volgde „Los chicos" die verboden werd en „El conche- cito" die ook tot ons land doordrong. Mis schien herinnert men zich nog het thema van deze Spaanse film, waarin een oude, maar nog gebrekloze man probeert een in validewagentje te bemachtigen, wat hem tenslotte pas lukt nadat hij zijn schoon familie vergiftigd heeft.De wrede, maar niet doelloze humor van Ferreri viel toen al op en in ieder geval bezorgde het inter nationale succes van de film hem destijds, in 1960, opnieuw contact met zijn vader land. Daar maakte hij het volgend jaar „Le Italiane en 'I amore", Una stona moderna" en in '63 „L'ape regina". Het rumoer rond die laatste film was nauwe lijks verstomd of Ferreri zorgde voor een nieuwe sensatie met „La donna scimmia" die het vorige jaar in Cannes opnieuw tot. controversele meningen aanleiding gaf. Bij zijn critisch onderzoek van de Italiaanse huwelijksmoraal staat Ferreri niet alleen. Vóór hem heeft Pietro Germi met zijn „Echtscheiding op z'n Italiaans" en „Ver leid en verlaten" al een ironische blik ge worpen op de gewoontes en taboes rond het Siciliaanse verloven en trouwen en er zijn nog andere, gelijktijdige Italiaanse films te noemen die zich rechtstreeks of zijdelings, maar steeds in een min of meer critische zin met dit onderwerp bezig houden. FERRERI WIL IN „Het huwelijks bed" de rol van de man Alphonso (Ugo Tognazzi), nadat hij getrouwd is met het jonge, onschuldige meisje Regina (Marina Vlady), vergelijkbaar stellen met die van de mannetjesbij in de insectenwereld die immers door de bijenkoningin gevangen gehouden wordt tot ze door hem bevrucht is, waarna hij uit de kolonie gestoten of vermoord wordt. Alphonso is al veertig en niet bepaald zonder ervaringen op seksueel gebied als hij gaat trouwen met een meis je dat door nonnen is opgevoed en uit een familie van sterk aanhankelijke en god vruchtige broers en zusters en een domi nerende moeder komt. Zij ontloopt tijdens de verloving ieder, enigszins intiem con tact met haar aanstaande man, maar ont popt zich na het huwelijk als een veel eisende vrouw en een onstuimige minnares die haar echtgenoot tot in zijn kantoor ach tervolgt met haar erotische verlangens. Het wordt Alphonso al spoedig te veel zijn krachten beginnen te kort te schieten, hor- te maken, al zou de naam van Joseph E. Levine als produ cent ook nog misschien de veronderstellingen op een dwaal spoor kunnen brengen. Joseph Levine heeft nl. voor hij zich als filmproducent, onder andere van „The carpetbaggers" aan het publiek presenteerde, zijn geld in de Verenigde Sta ten voornamelijk verdiend met de vertoningen van Italiaanse Hcrcules-produkten en van Franse import, films, waaronder die met Brigitte Bardot, die voor de Amerikanen ongeveer gelijkstonden met een trip naar „gay Paree". Een bezoek aan het Amsterdamse Leidseplein Theater, waar Ferreri's film deze week is ingezet, kan echter leren dat deze filmer wel wil schokken, maar dit effect eerder wil bereiken door een uitdagende probleemstelling dan door min of meer pikante beelden. Op de in Heemskerk gehouden jaarver gadering van de afdeling tuinbouw van de Hollandse Maatschappij van Landbouw kregen de vele aanwezigen interessante gegevens te horen over de op handen zijnde ruilverkaveling, die gepaard gaat met ingrijpende streekverbeteringen. Met het uitspreken van dank voor de belang rijke activiteiten die hij als bestuurslid had ontwikkeld, nam voorzitter L. Kra nendonk afscheid van het aftredend be stuurslid J. Huisman, die opgevolgd wordt Soor de heer A. F. Huisman. De heer Kranendonk werd als voorzitter herko zen. In het bestuur is nog een vakature, die moet worden vervuld door een lid uit Beverwijk. Advertentie KENNEMERLAAN 56 - 58 - TEL. 6083 Schoonmoeder en schoonzoon (Ugo Tognazzi) in „Het Huwelijksfeest". monen-injecties willen niet meer helpen en hij is gedwongen, tot grote verontwaar diging van Regina, een korte huwelijksva kantie te nemen, heel onschuldig overi gens, hij gaat met een groepje mannen op retraite in een klooster. Tenslotte als Regina zich zwanger weet, doven haar lus ten en wordt Alphonso voor het probleem van de echtelijke onthouding gesteld. Al die wisselende emoties hebben hem intus sen fysiek geveld en op de dag dat het eerste kind gedoopt wordt, vindt ook de begrafenis van de vader plaats, een ma caber einde dat geheel in de lijn ligt van Ferreri's onbehaaglijk soort humor. WANT FERRERI VERSCHILT in dat opzicht wel geheel en al van bijv. de luch tiger en vrolijker Germi die zijn spot ver werkt in een brede komedie. Ferreri's satyre is grotesker en meedogenlozer, zijn humor navranter, het lachen vergaat ons wel eens, ook al slaagt zijn film ogen schijnlijk voortdurend een blijspeltoon aan. De kijk van de filmer op de mensen is aanzienlijk minder zonnig en optimistisch dan we gewoonlijk in Italiaanse films te genkomen en de wijze, waarop hij bijv. een beeld geeft van Regina's geestelijk nogal onstabiele familie is van een doden de spot. Dit alles maakt Ferreri tot een ongewone verschijning in de Italiaanse filmwereld en zijn voorlaatste film dienaar wij hopen spoedig gevolgd zal worden door „La donna scimmia", tot een intrigerende zij het niet opgewekt stemmende kijk op het Italiaanse huwelijks- en familieleven. Advertentie (Van onze parlementaire redactie) Iedereen die zich schuldig maakt aan niet-opzettelijk schenden van geheimen die hij op grond van zijn ambt, beroep of wettelijk voorschrift verplicht is te bewa- (Van onze correspondent) MILAAN. Terwijl een legertje politiemannen nauwelijks in staat was de opdringende menigte in bedwang te houden, kwam gisteravond een nerveuze ex-keizerin Soraya bij het Teatro Nuovo in Milaan aan, om de première van haar eerste film, „I tre Volti d'una Donna" (de drie gezichten van een vrouw) bij te wonen. Binnen in de bioscoop, die versierd was met de prachtigste bloemen en waar Italiaanse televisiemannen druk gebarend in de weer waren, wachtte een zelfde soort publiek als ook in de film zelf een rol speelt: aristocratische dames en heren in uiterst elegante avondkleding. Er schitterden juwelen van niet te schatten kapitalen. MISSCHIEN HEEFT Soraya bij het be treden van de zaal even teruggedacht aan haar tijd aan het hof van Perzië, waar zij zich zo vaak onder soortgelijke omstan digheden tussen de hoogsten van het land moest mengen. Maar naast haar ging nu niet de sjah, doch Dino de Laurentiis, de filmproducent. De uit drie delen bestaan de film is typisch van onze tijd: de per sonen die erin voorkomen zijn vrijwel zon der uitzondering ongehoord rijk en voeren de toeschouwer mee op een uitgebreide sightseeing langs o.a. Rome, Athene, Venetië en Sardinië. IN DE ROLPRENT, waarin men naast de acteurs Jose Villalonga, Richard Har- ris en Alberto Sordi vele leden der Ro meinse adel als medespelenden kan her kennen, is Soraya achtereenvolgens een filmster in opkomst, een beroemd actrice die overal door de gehate publiciteit wordt achtervolgd en haar twee mannen ver speelt, en tenslotte een rijke Amerikaanse dame, die met het leven niet zo erg goed raad meer weet. Ondanks het feit dat de regie in handen is geweest van mannen als Mauro Boloi- nini, Michelangelo Antonioni en Franco- Inovina, heeft Soraya althans in deze film de opvatting van De Laurentiis niet waar kunnen maken, dat zij echt talent zou be- Bevallen: P. J. Gieske-Rijkers, d., van Moerkerkenstraat 11 III, Haarlem; M. E. M. KanReerink, d. van Moerkerken straat 43, Haarlem; G. B. J. van der Vlerk-Hijlkema, z., J. T. Cremerlaan 45, Santpoort; P. G. C. van den Berghe-Hars- veld, z., Willebrordstraat 17, IJmuiden (oost); A. E. Linck-Dijksman, z., Rijks straatweg 268, Haarlem; S. A. van Helle mond-Hoop, z„ Lierstraat 16, IJmuiden. Ondertrouwd: M. J. W. J. de Boer, Jan Luikenstraat 87, Haarlem, en V. M. van den Bunt, Casembrootstraat 57, IJmuiden (oost); J. Morren, S. P. Kuijperstraat 1 rd., IJmuiden, en A. M. C. de Noord, Esdoornstraat 53, IJmuiden(oost), t.a. Kerkstraat 46, IJmuiden; J. A. M. Hooge- duin, Heirweg 11, Velsen(noord), en A. C. T. Vonk, Anemonenstraat 32, Santpoort, La. IJmuiden, Hazevlak 64; J. A. J. Schrauwers, Meerweidenlaan 15, Velsen (noord), en E. M. van Ommeren, Meer weidenlaan 15, Velsen(Noord); J. C. Die- meer, Arendsweg 58, Beverwijk, en M. M. P- Burm, Amsterdamseweg 45, Velsen teuid), t.a. Beverwijk, Tuinstraat 27; J. J. Kerkhove, Stuyvesantstraat 31, Santpoort, •n J- K. Kamminga. van Dalenlaan 296, Santpoort; G. M. F. de Feber, Sparren straat 13, IJmuiden(oost), en N. Hofmann, Schoonoortstraat 3, Velsen(noord); E. Oos- terveld, de Wetstraat 8, IJmuiden, en M. J. B. van Dijk, de Wetstraat 8, IJmuiden; B. H. Smit, Pythagorasstraat 6, IJmuiden, en: H. G. Rozenheek, Mercatorstraat 9, IJmuiden(oost), t.a. IJmuiden(oost), Mer catorstraat 9; F. van der Wende, Kluijs- kenlaan 25, Santpoort, en J. G. Strietman, Zeilstraat 65, Amsterdam; J. Rootlieb, Scheepersstraat 59, Haarlem, en C. van Spijk, Grahamstraat 160, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Grhamstraat 160; S. M. Kueter, de la Reijstraat 1, IJmuiden, en H. A. Smit, Tussenbeeksweg 36, IJmuiden(oost), t.a. IJmuiden, de la Reystraat 1. Gehuwd: H. G. J. Meier-A. A. E. Kuij- per, Haarlem, Gen. Bothastraat 97; K. Doorn-J. L. Schoenmaker. IJmuiden, Ha- zevalk 25; H. Brandsen-J. F. Postma, IJmuiden, Radarstraat 70; W. Krijger- W. Vingerling, IJmuiden, Lange Nieuwstraat 260; D. J. Klein-G. Kreule, IJmuiden(oost) Meeuwenlaan 20; H. van der Meulen- J. H. Mulder, IJmuiden(oost), van Speykstraat nr. 7. Overleden: J. Heijloo, 86 jr., echtgenoot van: J. A. Beekman, Hoofdstraat 14, Sant poort. zitten. Wel is Soraya, die overigens zegt dramatische rollen te prefereren, ook op het witte doek een bijzonder mooie vrouw. Op zichzelf is dit, gevoegd bij haar ver leden, misschien al voldoende om volle zalen te trekken. Wanneer dit gebeurt, zal zij doorgaan met filmen en dat getuigt van doorzettingsvermogen na de vele moeilijkheden die zich bij het opnemen van deze film aanvankelijk hebben voor gedaan en ertoe leidden dat de regisseur Albertp Lattuada van verdere medewer king afzag. Men zal zich ook herinneren dat de vervaardiging van twee andere films waarin Soraya een rol zou spelen, geen doorgang heeft gevonden. Advertentie 6200 dag en nacht - b.g.g. telefoon 5 5 6 3 v/h Taxi Brandwijk - RIJNSTRAAT 91 De organisatoren van de interscholaire jeugduitvoeringen voor het middelbaar onderwijs in de IJmond, zijn in hun opzet hiervan een traditie te maken in zoverre geslaagd, dat deze uitvoeringen dit jaar reeds voor de derde maal zullen worden gehouden. En wel op dinsdag 16 februari, des avonds om kwart voor acht in de Vel- sense Stadsschouwburg. Het programma vermeldt tweemaal het optreden van de Bisschoppelijke Kweek school uit Beverwijk met koorzang en Spaanse volksmuziek. Voorts cabaret door leerlingen van de rijks h.b.s. te Velsen, welk programma is getiteld „Mag ik U even zien, Jaap?" en een operette door het gymnasium „Paulinum" uit Driehuis. Het toneel wordt vertegenwoordigd door het gemeentelijk lyceum uit Beverwijk en de Pr. Bemhard h.b.s. uit IJmuiden met opvoeringen van fragmenten uit respec tievelijk Shakespeare's „De getemde feeks" en Molière's „De vliegende dokter". Voor het eerstgenoemde stuk werden de kostuums vervaardigd door de ouders der leerlingen. Prinses Soraya betreedt de hall van het Teatro Nuovo in Milaan voor het bijwonen van de wereldpremière van haar film ..De drie gezichten van een vrouw". Op de jaarvergadering van de afdeling Beverwijk van de Nederlandse Bond van Palttelandsvrouwen heeft de presidente, mevrouw Tabak- De Vries medegedeeld, dat de leden in Heemskerk, Beverwijk, Velsen en Santpoort steeds veel belang stelling tonen voor de bijeenkomsten: de ze werden door gemiddeld 70 percent van het ledental bijgewoond. De afdeling Be verwijk telt 73 leden. Het bestuurslid me vrouw Moeyes-Bos, die aftredend was, werd met algemene stemmen herkozen, Me vrouw Van Riesen-Opgelder sprak namens alle leden grote waardering uit over de ac tiviteiten van het bestuur. ren zal in de toekomst gestraft kunnen worden met een hechtenis van drie maan den of een boete van zeshonderd gulden. Zonder hoofdelijke stemming heeft de Tweede Kamer zich namelijk verenigd met het wetsontwerp tot vaststelling van de algemene bepalingen over de bestraf fing van schending van geheimen. De frac tie van de Partij van de Arbeid kreeg de aantekening tegen dit ontwerp van wet te hebben gestemd. Het wetsontwerp, ingediend op 3 juni 1953 door oud-minister wijlen mr. L. A. Donker, geeft bepalingen over de be straffing van het schenden van geheimen, die men krachtens wettelijk voorschrift of uit hoofde van ambt of beroep verplicht is te bewaren De heren Meulink (AR) en Berkhouwer (VVD) uitten waardering voor dit wets ontwerp. Zij schonken tijdens de algeme ne beraadslagingen aandacht aan onder meer de positie van de journalist in dit geheel. De heer Meulink drong er bij mi nister Scholten (Justitie) op aan, de kwes tie van het verschoningsrecht niet uit het oog te verliezen. Hij bepleitte het tot stand brengen van een wettelijke regeling op dit terrein. Minister Scholten stelde, dat dit vraagstuk van het verschoningsrecht een geheel andere zaak is dan de schen ding van geheimen. Mevrouw Singer-Dekker (PvdA) uitte grote bedenkingen tegen het wetsontwerp. Zij concludeerde onder meer dat „de ge hele zaak nog niet voldoende is uitge dacht" en drong aan op een hernieuwde bezinning. Waar naar haar oordeel de rechtszekerheid in het geding is en in de bepalingen te weinig vaste normen wor den gegeven wilde de fractie van de PvdA haar stem aan dit ontwerp niet ge ven. Een wetsontwerp tot intrekking van de landarbeiderswet is zonder hoofdelijke stemming door de Tweede Kamer aan vaard onder aantekening dat de fractie LONDEN (AP) Sir Winston Chur chill's nalatenschap heeft een waarde van 156.961 pond. Hij heeft een derde hiervan aan zijn vrouw nagelaten en de overige twee derden zullen gelijkelijk onder zijn kinderen worden verdeeld. Deze zijn Sa rah Churchill, mevrouw Mary Soames en zijn zoon Randolph. Advertentie 'T BESTE ADRES (alle rijbewijzen) RIJBEWIJS VERNIEUWEN van de Boerenpartij geacht werd te heb ben tegengestemd. Verder is de Tweede Kamer zonder hoofdelijke stemming akkoord gegaan met een wijziging van de wet inzake de bepa lingen over de in- en doorvoer van kippe en eende-eieren. Goedgekeurd werden ook de wetsont werpen tot naturalisatie van zeven perso nen, tot aanpassing van het wetboek van koophandel aan het verdrag inzake de aanvaring in de binnenscheepvaart en tot wijziging van de meetbrievenwet 1948. Aanvaard werden tevens de wetsontwer pen, die betrekking hebben op het verdrag tussen Nederland en de Duitse bondsrepu bliek over de wederzijdse erkenning er» tenuitvoerlegging van de rechterlijke be slissingen en andere executoriale titels in burgerlijke zaken. De Tweede Kamer zal volgende week n i e t in openbare vergadering bijeenko- Donderdag 14 januari: mt. Rotterdam IJM. 82. Dinsdag 26 januari: mt. Johanna Lydia KW. 55. Donderdag 28 januari: mt. Deining KW. 8, Francina KW. 153. Vrijdag 29 januari: Hektrawler Rijnmond I KW. 15. Zaterdag 30 januari: hektrawler Rijnmond II KW. 43; mt. Ada VL. 7. Maandag 1 februari: hektrawler Maria Eliza beth IJM. 5; mt. Koraalbank KW. 3; Antje KW. 49; Albatros KW. 87; Soli Deo Gloria KW. 152, Cornelia Maria SCH. 135; Voorbode VL. 103; ml. Dolfijn IJM. 55; Anderé KW. 12; Maria Jacoba KW. 73 (11 febr. binnen); Hette Margaretha KW. 74; Jacoba Catharina KW. 132; Willy KW. 141; Onderneming III SCH. 117; Onderneming IV SCH. 153; mk. Arie KW. 67 (11 febr. binnen); Ali- da Jacoba KW. 165, Aquarius KW. 173; Solea KW. 180; Pieter Jacob KW. 195; Aagje Adriana KW. 196; Tatjana KW. 201; Maria KW. 202; Peter Leonard KW. 204; Jacob Senior KW. 226; Bas- tiaan WR. 61. Dinsdag 2 februari: hektrawler Julie Streiff IJM. 25; Rijnmond IV KW. 85; mt. Cornelis Vro lijk Fzn SCH. 171; Dirk Maria KW. 80; Maria Theresia KW. 99; Brittenburg KW. 121; Cornelis den Duik KW. 144, Marian Ellen KW. 159; mk. Tiny KW. 34; Wilhelmina KW. 46; Catharina Jo sephine KW. 127; Jeannette KW. 140; Anna Lydia KW. 145 (11 febr. binnen); Anna Hendrika KW. 215; Jaco-Mina KW. 219. Woensdag 3 februari: mt. Sakina Martine KW. 32; ml. Michiel KW. 167; mk. Yvonne Yolanda KW. 206. Donderdag 4 februari: ml. Bertha KW. 38. Vrüdag 5 februari: st. Utrecht IJM. 24; mt. Haarlem IJM. 9; Delft IJM. 37; Egmont IJM. 99. Zaterdag 6 februari: mt. Jan Senior VL. 84; ml. Nestor KW. 101. Maandag 8 februari: mt. Protinus IJM. 154; Meyert Menno IJM. 209; Wiron II IJM. 211; Nooit Gedacht IJM. 239; Nicolaas Senior KW. 42; Ora et Labora KW. 51; Margaretha VL. 14; Anita VL. 34; Elizabeth VL. 105; ml. Adeodatus IJM. 30 (11 febr. binnen); Jan IJM. 81; Wiron V IJM. 208; Zephyr KW. 14; Willem Cornelis KW. 16; Cor nelis Judith KW. 17; Concordia KW. 26; Gijsbert Jan KW. 28; Willem van Beelen KW. 62; Eliza beth KW. 64; Doggersbank KW. 75; Jan KW. 91; Alida KW. 108; Avontuur KW. 114; Vier Gebroe ders KW. 116; Leuntje KW. 128; De Vier Ge zusters KW. 162; Anna Jacob KW. 186;mk. Neel- tje IJM. 2; Zuiderkruis IJM. 7; De Hoop I IJM. 45; De Hoop IV IJM. 46; Nora IJM. 51; Klaas Junior IJM. 60; K.P. IJM. 61; Jaap IJM. 62; Hans IJM. 67; De Hoop III IJM. 73; Wiron VIII IJM. 205 (9 febr. binnen); Wiron VII IJM. 206 (9 febr. binnen); Wiron VI IJM. 207 (9 febr. binnen); Wi ron I IJM. 210 (9 febr. binnen); Magda IJM. 272; Deo Volente II KW. 11 (10 febr. binnen); Anne Marie KW. 27; Ada KW. 29 (11 febr. binnen); Limanda KW. 33; Willem Henry KW. 53; Mar griet Jozien KW. 63; Arend Cornelis KW. 68; Zeearend KW. 79; Neeltje Johanna KW. 84; Vrouw Immetje KW. 88; Alnilam KW. 90; Ariana Catharina KW. 92 (11 febr. binnen), Jeannette KW. 93; Nico KW. 96; Cornelis KW. 97; Wim KW. 103; Jacoba KW. 105; Wilma KW. 113; IJs brand KW. 119; Flamingo KW. 120; Adriana KW. 131; Urania KW. 136; Neeltje Johanna KW. 137: Gijsberta KW. 143; Cornelis van Beelen KW. 146; Fiducia KW. 155; Agatha KW. 157; Helena KW. 164; Cornelis Schaap KW. 172; Cornelia KW. 174; Dirkje KW. 178; Aleida KW. 183; Elly KW. 187; Margareth Christina KW. 190; Deo Volente KW. 191; Willem Senior KW. 197; Antje KW. 200; En Avant KW. 210 (11 febr. binnen); Geertruida KW. 211; Marlena KW. 212; Klaas Dubbelaar KW. 214; Maarten Cornelis KW. 222; Azimuth KW. 225; Prinses Margriet SCH. 51. Dinsdag 9 februari: st. Amsterdam IJM. 28; hektrawler Holland KW. 123; mt. 's-Gravenhage IJM. 26; Dirkje KW. 54; Bets en Gerda VL. 112; Liesje en Rutger VL. 153; ml. Verwachting IJM. 204; De Arend KW. 7; Cornelis KW. 24; De Vrouw Anna KW. 52: Floris KW. 59; Alpha KW. 100; Sursum Corda KW. 124; Gijsbert Bastiaan KW. 161; Dirkje KW. 205; Noordster KW. 207; Samenwerking KW. 216; Drie Gebroeders HD. 79; mk. Maria Lovisa IJM. 16; Frank IJM. 65; Paul IJM. 66; Wiron VIII IJM. 205; Wiron VII IJM. 206; Wiron VI IJM. 207; Wiron I IJM. 210; Wiron II IJM. 221; Arendje Jacoba KW. 21 (10 febr. binnen); Ermine KW. 30; Arendje KW. 98; Jacoba KW. 107; Gijsbert Dirk KW. 109; Mare Liberum KW. 117; Agatha Arie KW. 126; Dirk Taat KW. 134; Dirk van Beelen KW. 148; Gijs bert Marian KW. 150; De Vrouw Bregtje KW. 156; De Vrouw Alida KW. 160; Hoop op Welvaart KW. 179; Vrouw Prijna KW. 193; Eben Haezer KW. 194; Jana KW. 213; Cornelis KW. 217; Arie Jacob KW. 221; Tiny WR. 33; Flevo WR. 50; Alie WR. 59. Woensdag 11 februari: hektrawler Rijnmond III KW. 44; mt. Onderneming I SCH. 261; Elly VL. 73; Willem VL. 121; ml. Astra KW. 115; Vertrou wen KW. 166; mk. Swift IJM. 54; Deo Volente II KW. 11; Maarten Senior KW. 125. Donderdag 11 februari: ml. Adeodatus IJM. 30.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 7