Egbert Nystadt - veldloopkampioen - dreef de spot met reputaties Clubkampioenschap voor De Spartaan Tweede plaats voor Beelen i'SHSt»- I Nederlaag van Haarlem was te wijten aan onzuiver schieten Rik van Looy bleef in Sardinië op eerste plaats Noel Depauw eerste winnaar van nieuwe wieler-wegseizoen Zweden verrast door Finnen 2-2 Jeugd van RCH in slotfase verrast Geen succes voor zusjes Ter Metz Jos van der Vleuten derde in Omloop van het Volk Janssen vijfde Reybrouck eerste in Kuurne-Brussel MAANDAG 8 MAART 1965 13 Club kam pioenschap Wereldtitels wielrennen worden in 1966 in West-Duitsland betwist In ijshockey strijd Bart Zoet winnaar bij onafhankelijken nnrv^-)nrryTrnnnri/iDn/innnj\nju Egbert Nystadt, een 22-jarige politieman uit Dwingelo, heeft zondag in Lisse met reputaties gespot. Hij schuwde het zware kopwerk op het geaccidenteerde parcours niet en in zijn fraai behaalde Nederlands veldloopkampioenschap kreeg hij de beloning, die hij verdiende. Nystadt heeft er niet lang twijfel over laten bestaan wat zijn bedoelingen waren in dit vijftiende nationale veldloopkam- Eioenschap, waarvan de organisatie was toevertrouwd aan De Spartaan uit isse. Onmiddellijk na de start nam de pupil van oud-lange-afstandloper Henk Viset, de leiding. Velen van de ruim drieduizend toe schouwers, die langs het parcours een enthousiast lint vormden, zullen zich in het begin ongetwijfeld afgevraagd hebben wat Nystadt bezielde. Na nauwelijks 2000 meter had hij een voorsprong van ruim twintig meter op een kopgroep waarin de favorieten eendrachtig samenwerkten om de aansluiting met de koploper te her stellen. Dat lukte nog in de eerste ronde. Maar Nystadt boog niet. Nadat in de tweede van de vier ronden de kopgroep vrij compact bij elkaar was gebleven, trok hij er kort na het ingaan van de derde ronde opnieuw op uit. Nu kreeg hij de kleine plaatselijke favoriet Piet Beelen met zich mee. Het tweetal trok er vooral in het geaccidenteerde tweede gedeelte van het parcours zo hard aan dat de kop groep volledig uit elkaar viel. Slechts de Roosendaler Jacques van Eekelen, die door het ontbreken van titelhouder Henk Snepvangers (blessure), alleen de West brabantse eer moest verdedigen, slaagde in de buurt van het tweetal te blijven. Voor velen was toen de slank gebouwde Beelen de favoriet voor de titel, vooral door de manier waarop hij de veel zwaar der gebouwde Nystadt met zijn lichte ve rende pas bleef volgen. Maar Nystadt voelde het gevaar dat hem bedreigde, halverwege de laatste ron de trachtte hij Beelen af te schudden, maar de taaie Zuidhollander bleef hartstochtelijk aangemoedigd bij. In het heuvelachtige gedeelte probeerde Ny stadt het nog eens opnieuw. En nu had hij meer succes. Beelen boog voor de enorme kracht van zijn concurrent, die daarna zienderogen uitliep. Bij de finish had de nieuwe kampioen, die opmerkelijk fit over de streep kwam, ruim vijftien seconden voorsprong. Van Eekelen behield zijn der de plaats al moest hij in het laatste stuk oppassen voor de Rotterdammer Piet de Haas, die in het tweede gedeelte van de Gerda Kraan won in Lisse gemakke lijk op de 1500 meter. De jonge semi-profs van RCH hebben za terdagmiddag een goede prestatie gele verd door Holland Sport op eigen veld een 2-2 gelijkspel af te dwingen. Telstar ver loor enigszins onfortuinlijk in Amsterdam- Noord met 1-0 van topploeg De Volewij ckers. DWS behield door een 3-0 overwin ning op Fortuna in Vlaardingen de lei ding. Hermes DVS verspeelde een winst puntje aan het bezoekende Alkmaar: 2-2. In de Zaanstreek bleek voetballen zater dagmiddag weer eens niet mogelijk en de wedstrijden ZFCEDO en FC Zaan streekHaarlem werden dan ook afgelast. In de eerste helft van de strijd met Hol land Sport nam RCH door Van der Ploeg uit een voorzet van Bilderbeek een 0-1 voorsprong. Deze winst werd drie minuten na de hervatting ongedaan gemaakt door dat keeper Proper een hoekschop ver keerd beoordeelde: 1-1. Met nog 'n kwar tier te spelen deed Jansen voor de Ra cing opnieuw een greep naar de zege (1-2), maar helaas wisten de gastheren tien mi nuten later alsnog een gelijkspel (2-2) in de wacht te slepen. Doelman Proper raakte drie minuten voor tijd aan z'n knie geblesseerd door onbesuisd inlopen van de Haagse midvoor en moest met een brancard van het veld worden gedragen. Na onderzoek in het Academisch ziekenhuis in Leiden, waar bleek dat hij zijn knie gekneusd had, mocht Proper huiswaarts keren. Het heeft Telstar in de uitwedstrijd tegen De Volewijckers niet meegezeten. De schutters Galis en Cleeren schoten er wel iswaar lustig op los, maar helaas stonden paal en lat succes in de weg. Bovendien bleek de achterhoede van De Volewijckers prima op dreef. Tien minuten voor het eindsignaal grepen de gastheren door een doelpunt van Rijmers de volle winst: 1-0. De stand is nu: DWS 19 35 FC Zaanstr. 13 13 Volewijckers 19 33 Fortuna VI. 18 12 HDVS 18 28 Holland Sp. 17 11 Telstar 19 23 EDO 18 11 Haarlem 18 20 RCH 19 6 Alkmaar 18 15 ZFC 16 5 wedstrijd een indrukwekkende opmars maakte en uiteindelijk beslag legde op de vierde plaats. Joep Delnoye, Fons Veldhuizen en Dirk de Bruin, drie van de favorieten konden geen rol van betekenis spelen. Delnoye deed het met een vijfde plaats nog het beste. Het clubkampioenschap kwam terecht bij de organiserende vereniging De Spar taan, dat behalve Beelen nog twee hoog geklasseerde lopers had in Smit (achtste) en Van Gerven (dertiende). Bij de dames prolongeerde Gerda Kraan haar titel, al was haar overmacht duide lijk minder dan die van collega-politieman Nystadt bij de heren. In het verleden heeft Gerda haar tegenstandsters wel eens duidelijker haar wil opgelegd. Natuurlijk won de Haagse agente maar haar voor sprong op de Hilversumse Thea Lammer- tink-Seure was nog geen vier seconden. Riet Siegers van het Helmondse HAC, die in 1963 kampioene van Nederland was, leg de nu beslag op de derde plaats. Een tweede Spartaansucces boekte Jac- ky Vernooy, die bij de A-jongens beslag legde op te titel. Deze tweede jaars A- jongen kwam bij het ingaan van de twee de ronde naar voren, waarna hij zich op vallend gemakkelijk van de concurrentie losmaakte. De race over 5000 meter voor heren, waaraan geen officieel Nederlands kam pioenschap verbonden was, gaf een opper machtige Gijs de Bode te zien. Wanneer de Rotterdammer het komend seizoen op dezelfde wijze op de baan aan het werk gaat dan kan men nog wel wat van hem verwachten. Overigens was het bepaald plezierig dat ook Ton Blok, die twee jaar geleden als A-junior op de 800 en 1500 meter hoopgevende tijden maakte, maar door de militaire dienst in vorm terugliep, met een goede vierde plaats een fraaie come-back maakte. Uitslagen: Heren (10.000 meter): 1. Nljstadt (DOS, Dwin gelo) 28.17.6: 2. Beelen (Spartaan, Lisse) 28.32.6; 3. Van Eekelen (Thor, Roosendaal) 28.40.6: 4. De Haas (Metro, Rotterdam) 28.45.4; 5. Delnoye (Kimbria. Maastricht) 29.02.4; 8. Scheven (Uriitas. Geleen) 29.13.-; 7. Veldhuizen (Volt, Tilburg) 29.26.-; 8. Smit (Spartaan, Lisse) 29.26.2; 9. Rein- ders (Unitas) 29.26.4; 10. Coumans (Unitas) 29.33.2; 11. Bemer (Kimbria); 12. Mol (Altis, Amersfoort); 13. Van Gerven (Spartaan): 14, De Bruin (Mi nerva, Rotterdam); 15. Heffels (Volt). Clubkampioenschap: 1. Spartaan 15 pnt.; 2. Unitas 16 pnt.; 3. Kimbria 22 pnt. Heren (5000 meter): 1. De Bode (Metro, Rotter dam) 14.00.8; 2. Spierenburg (Memphis, Ensche de) 14.03.4: 3. Meeuwissen (Spartaan, Lisse) 14.07.4; 4. Blok (Suomi, Velsen) 14.19.2; 5. Scharn (De Piet Beelen van De Svartaan uit Lisse bedreigde Egbert Nijstadt nog wel, maar hij kon hem toch niet meer van het cross-kamvioenschtav van Nederland afhouden. Voorop loopt hier Nijstadt. Op het 129ste congres van de internatio nale wielerunie (UCI) is in de Genève de organisatie van de Wereldkampioenschap pen 1966 toegewezen aan West-Duitsland. West-Duitsland verzamelde 63 stemmen, Nederland 18, Oost-Duitsland 12, Uruquay 12 en Tsjechoslowakije 4. Het wereldkam pioenschap cross vindt volgend jaar in Algerië plaats, in 1967 is Zwitserland or ganisator. De laatste maal dat West-Duits land het toneel was van de wereldkam pioenschappen dateert van 1954. Neder land kreeg de strijd om de wereldtitels nog in 1959 toegewezen. De Westduitse wielerbond stelt zich voor de wegtitels op de Nürburgring te laten betwisten, ter wijl men voor de baanwedstrijden aan Keulen of Frankfort denkt. Een ander belangrijk punt vormde het vraagstuk van de scheiding van de ama teur- en prof. renners. Het internationaal Olympisch comité heeft de UCI als eis gesteld dat er voor het einde van dit jaar een „zuivere" amateurbond zal worden ge- vomd op straffe van uitsluiting van de wielersport van het Olympisch program ma. Na breedvoerige discussies besloot men met 70 tegen 36 stemmen een plan van UCI-president Rodonu (Italië) te be studeren. Daartoe is een speciale commis sie in het leven geroepen. Na de toelating van enkele nieuwe Afrikaanse staten heeft de UCI nu precies 100 leden. De Nederlandse badminton-kampioen Herman Leidelmeijer heeft zaterdag in de tweede ronde van het toer nooi om de internationale badmintonkam pioenschappen van Duitsland een neder laag geleden tegen de Engelsman Richard Derrik. De Utrechter verloor met 15-7, 16- 14. Margot en Lilly ter Metz werden in het damesdubbel eveneens uitgeschakeld. De Engelsen Valery Broock en Dorothy Pound versloegen het Haarlemse duo met 15-7 15-10. Agnes Geene en Lilly ter Metz hebben het ook niet verder dan de eerste ronde gebracht. Agnes Geene verloor met 2-0 van de Engelse Ursula Smith en Lilly ter Metz was tegen de Duitse Schumacher kansloos. Ook zij verloor zonder een set te winnen. Ten gevolge van de slechte terreinom standigheden ging slechts een drietal korf balwedstrijden in Haarlem door. Haarlem leed op eigen veld een verdiende 7-6 neder laag, welke slechts te wijten was aan het zeer onzuivere schot. Aurora verloor met 8-6 van topploeg Excelsior, nadat het bij de rust met 4-3 de leiding had gehad, Nep- tunus speelde tegen KVD 2 gelijk (5-5). Haarlem keek reeds spoedig tegen een 1-0 achterstand op, toen Meo een aanval met een zeer fraai doelpunt afrondde. Haarlem was daarna wat sterker. Een glashelder doelpunt van L. Reyns werd daarna ten onrechte geannuleerd. Meo deed het beter en vergrootte zijn voor sprong met goede afstandtreffers nog voor de rust tot 3-0. Keien, Uden) 14.23.4; 6. Rietveld (Sparta, Den Haag) 14.32.4. Junioren A (5000 meter): 1. Vernooy (Spartaan, Lisse) 14.50.-; 2. Kuster (Phoenix, Utrecht) 14.56.4; 3. Weijermans (Metro, Rotterdam) 15.11.-; 4. De Jong (Phoenix) 15.13.-; 5. Dames (Spartaan) 15.14.6; 6. Kalf (Nurmi, Groningen) 15.18.4. Dames (1500 meter): 1. Gerda Kraan (Bataven, Leiden) 4.47.6; 2. Thea Lammertink-Seure (GAC, Hilversum) 4.51.2; 3. Riet Siegers (HAC, Hei- mpnd) 4.53.2; 4. T. Berkhof (AV '34, Apeldoorn) 4,57.2; 5. L. Borgert (EAV, Enschede) 5.00.2; 6. A. Tesselaar (AV '34) 5.04.6: 7. G. van Kooten- Stigter (AAA, Alblasserdam) 5.08.8; 8. T. Adri- aansen (Sprint, Breda) 5.10.2; 9. Ida Helbers (Suomi, Velsen) 5.12.4; 10. L. Hemminga (Sagitta, Amsterdam) 5.14.8. Meisjes A (1000 meter): 1. A. Bosman (Numaga, Nijmegen) 3.01.2; 2. M. Meyerink (Enschede) 3.07.2; 3. A. Bos (ADA, Amsterdam) 3.11.8; 4. J. Scholte (Brunhilde) 3.12.-; 5. S. Lohmann (ADA) 3.14.2. Er bestaat geen enkele twijfel aan, dat de overwinning in de Ronde van Sardinië terecht is gekomen bij de juiste man. Win naar Rik van Looy demonstreerde zijn overmacht vanaf de eerste tot de laatste dag op overduidelijke wijze, won zelf vijf ritten en liet de zesde maal de eer aan zijn „rechterhand" Ward Seis. Daarom is het eigenlijk verwonderlijk, dat de voor sprong van Rik in het eindklassement slechts 1 minuut en 49 seconden bedraagt. Tegelijkertijd betekent dit een compli ment voor de zo fraai teruggekomen Ro meo Venturelli, op een enkele uitzondering na steeds in de slag maar niet begiftigd met een rappe sprint zoals Rik van Looy Na de rust kwam Haarlem door een te zware strafworp, benut door Cotte, op 3-1, waarna R. v. Eyk tot 3-2 de achterstand verkleinde. Meo kwam wederom terug en heel fraain werd het 2-4 en met een straf worp zelfs 2-5. L. Reyns scoorde daarna 6-3, maar de gasten liepen tot 7-3 uit. Haarlem kwam beter op schot: R. v. Eyk en Kuntzel schoten raak (7-5) en W. Klasen schoot 5 min. voor tijd de stand naar 7-6. Onder hoogspanning verstreken daarna de laatste minuten, maar door het spel te bevriezen, kon Meo ten slotte de verdiende 7-6 zege behouden. Aurora heeft Excelsior uitstekend partij geboden: Vooral in de eerste helft, toen door Br. Sybrandi, W. v. Maren (2x) en J. v. Eeken een 4-3 voorsprong werd ge nomen. Na de rust liepen de gasten tot 5-4 uit, waarna W. v. Maren zijn derde en voor Aurora het vijfde punt liet no teren (5-5). Excelsior kwam nu in de lift en zorgde voor een veilige 8-5 voorsprong. Br. Sybrandi bepaalde de eindstand op 8-6. Neptunus haalde een puntje weg bij KVD 2, dat nog in ernstig degradatiege vaar verkeert. Des te groter is de presta tie. Voor de doelpunten zorgden J. Wiel- houwer (2x), F. Spierings, J. v. Ake en J. v. Dijk. (Van een speciale verslaggever) Witte sneeuwranden markeerden het pad dat naar de eerste zege in het nieuwe wie- Ierseizoen voerde. Nog was de vorst niet van het rulle, Vlaamse land geweken, toen nabij tweehonderd coureurs zaterdag van start gingen voor de Omloop van het Volk. De duizenden Vlamingen langs de kasseien vierden, zo leek het, een nieuwjaarsfeest. Een feest, dat in Gent zijn apotheose kreeg: een jonge Belg, Noel Depauw snel de als eerste winnaar van het nieuwe sei zoen over de streep. Vlaanderen vierde zijn eerste wielerfeest van 1965. Noel Depauw mocht aan Vlaanderen de eerste winnaar hebben geschonken, in de prille slag op de kasseien en betonbanen streed Nederland mee vooraan. Luttele se conden na de jongen uit de omstreken van Brussel rende een nieuweling tussen de professionals als derde binnen. Jos van der Vleuten uit Mierlo-Hout, prototype van de Brabantse coureur, trok de goedkeurende blikken der kenners naar zich toe. Zij her innerden zich hoe de jonge Nederlander kilometers lang had durven vechten. Ne derland was mee vooraanOok met de man, die niet wil teren op verworven glorie: de ontembare Jan Janssen, die zijn regenboogtrui als vijfde over de streep droeg. Over de keien door de dorpen waar de historie van die andere, prachtige wieier- meeting de ronde van Vlaanderen hoog ligt opgestapeld, voerde de Omloop van het Volk. Het wielerleger had zich ge wapend: truien, maillots, handschoenen. Maar er bleef de kou, het ongemak dat niet te bestrijden valt als het bloed niet snel door de aderen stroomt, zoals bij een sportman die in conditie is. Koud? Het peloton moest het eerst nog ondervinden. En er zijn er altijd, die snel het hoofd buiten het raam willen steken. Vijftig kilometer van Gent rende de Belg Van Damme de ruimte in. Luttele kilome ters verder nam Walter Boucquet de aan valspositie over. Maar ach, een zo vroege vlucht in de eerste koers van het seizoen kan geen succes opleveren. En ook de zes, die na negentig kilometer een gat sloe gen, mochten nog slechts vooruit rijden om voorboden van het nieuwe wielersei- zoen te zijn. Een heterogeen groepje was dat, toevallig gevermd op een slecht stuk- Jos v. d. Vleuten, prachtige derde. je weg waar scherp gestuurd en veel ge remd moest worden. De Fransman Pierre Beuffeuil en de Belgen Van Vaerenbergh, Verhaegen en Messelis vormden een kwar tet dat de aandacht van de lange Neder lander Cees van Espen kreeg. Hij vond aansluiting en met de toetreding van de kleine Piet Rentmeester was een sextet verkregen, dat verrassend ver weg raakte. Vooral door de omstandigheid dat de uit Spanje teruggekeerde Zeeuw Rentmeester zich voor dit seizoen nog geen fabrieks merk had kunnen verschaffen en daarom de ouverture opvallend wilde rijden, bracht de kopgroep bij kilometer 115 op ruim drie minuten voorsprong. Daarna begon de af takeling die werd versneld, toen Rentmees ter van wiel moest verwisselen bij Ingooi- gem juist daar waar de Vlaamse Ar dennen hun uitlopers hebben. De vluchters werden gepakt op de Tiegenberg. Wie nog op succes gehoopt had, zonder daarvoor kwaliteit mee te brengen, was in middels door kou en tempo wel geveld en de steile Edelare en de al even venijnige Varentberg luidden de beslissende fase in. Het was hier, dat Jos van der Vleuten zich onderscheidde. De Belg Roman be dwong de Edelare het snelst, maar met de Belg Boucquet zat Jos van der Vleuten hem op de hielen. De drie raakten samen en forceerden daarmee de beslissende slag. Want in het peloton vonden de ster ken het tijdstip aangebroken om zich de finitief voorin te nestelen. Tien man maakten de eerste sprong en daarbij was Jan Janssen de grote anima tor. Vier man overbrugden daarna het gat en ten slotte sleurde Noel Depauw nog eens vijf renners naar voren. Daarbij was alweer die kleine Rentmeester, die een prachtige ijver ten toon spreidde. De 22 voorop hadden „de slag gemaakt" en in de laatste dertig kilometers zou tussen hen geselecteerd worden voor de zege. Het werd Noel Depauw, die van de groep wel de ruimte kreeg, die een voortdurend de marrerende Jan Janssen zo graag had wil len hebben. De 22 jaar jonge prof bleef overeind ook onder de laatste aanvallen. De allerlaatste attaque was die van de Belg Marcel van Den Bogaert en Jos van der Vleuten. Zij verdeelden de volgende ereplaatsen en in de spurt van de reste rende negentien kon Jan Janssen slechts Jos Huysmans niet bedwingen. Nederland kon tevreden zijn. Tienduizend wild-enthousiaste Finnen zUn zondagavond in Tampere getuigen ge weest van een sensationeel slot van het eerste weekend in de strjjd om het wereld kampioenschap ijshockey. De Finse ploeg, die het afgelopen jaar belangrijk aan kracht heeft gewonnen, slaagde erin vice- wereldkampioen Zweden een punt af te snoepen: Door dit kostbare verliespunt zijn de kansen van Zweden belangrijk gedaald. Favoriet Rusland had geen enkele moeite met Oost-Duitsland, dat duidelijk met 80 (40, 10, 30) werd geklopt. De andere kanshebbers voor de titel, Ca nada en Tsjechoslowakije, hebben na twee wedstrijden beide vier punten. Maandag dat is. Het kostte Venturelli dagelijks 15, 20 of 30 seconden verlies en daarmee is zijn nederlaag verklaard. De laatste etappe, waarvoor de renners Sardinië hadden verlaten, bracht toch nog enkele aanvallen. Op het geaccidenteerde parcours tussen Civitavecchia en Rome heeft met name Venturelli enkele malen getracht zijn „coupe de poker", zoals hij het aangekondigd had, ten uitvoering te brengen. Van Looy c.s. waren echter waakzaam tot het einde, ook toen Ventu relli dicht bij Rome reageerde op een aan val van Zandegu, die Sorgeloos ter bewa king had meegekregen. In het spoor van Van Looy en enkele anderen trok ook Arie den Hartog ten strijde, doch kort voor de finish moest hij door een lekke band zijn gezellen laten gaan. De uitslag van de vijfde rit, van Orista- no naar Cagliari over een afstand van 108 kilometer, luidt: 1. Rik van Looy (België) 2.43.42, met bonificatie 2.43,12; 2. Ward Seis (België) z.t., met bonificatie 2,43,22; 3. Durante (Italië) z.t., met bonificatie 2.43.27; 4. Vi- centini (It.); 5. Mealli (It.); 6. Planckaert (Belg.); 7. Lelangue (Belg.); 8 ex aequo, een grote groep met o.a. Cees Lute en Arie den Hartog, voor wie allen dezelfde tijd als Van Looy werd afgedrukt. De uitslag van de laatste etappe was: 1. Rik van Looy, 189 km in 5.00.22 (met bon. 4.59.52); 2. Ward Seis 5.0022 (met bon. 5.00.02); 3. Zandegu (Italië) 5.00.22 (met bon. 5.00.07); 4. Lelangue 5.00.23; 5. Venturelli (Italië); 6. Adorni (Italië); 7. Sorgeloos (België) allen in dez. tijd als Lelangue; 8. Vigna (Italië) op 21 sec.; 9. Fontana (Italië) z.t.; 10. Marcoli (Italië) z.t.; 47. Den Hartog op 49 sec. Het eindklassement luidt als volgt: 1. Van Looy 29.35.10; 2. Venturelli op 1 min. 49 sec.; 3. Póggiali (Italië) op 8 min. 34 sec.; 4. Anquetil op 8 min. 35 sec.; 5. Moser (Italië) op 8 min. 37 sec.; 6. Desmet (België) op 9 min.; 7. Adorni op 9.23; 8. Seis op 14.14; 9 Planckart op 17.08; 10. Cribiori (Italië) op 18.52; 16. Arie den Hartog (Nederland) op 27.06; 46. Rik van Looy (rechts) wordt door Anquetil gefeliciteerd met zijn over winning in de ronde van Sardinië. Cees Lute (Nederland) op 1.08.37. Jacques Anquetil en Jean Stablinski heb ben de laatste twee etappes van de Ronda van Sardinië op hun reservefietsen moeten rijden. De „racekarretjes" van het twee tal waren in Oristano op Sardinië door on bekenden uit een wagen gestolen. De na speuringen van de carabinieri hadden geen resultaat. Door in de sprint de Brit Vic Densoa duidelijk te verslaan het verschil be droeg drie lengten heeft de Belg Guido Reybrouck zondag de 200 km lange weg wedstrijd KuurneBrusselKuurne op zijn naam gebracht. Voor de winnaar van ParijsTours 1964 en zijn enig overgeble ven concurrent werd een tijd van 5 uur 10 min. afgedrukt. Met een achterstand van 25 sec. finishte de Belg Bernard Vande- kerkhove geheel alleen als derde. De groep had op de winnaars anderhalve minuut moeten prijsgeven. De verdere uitslag: 4. Willy Blockland (België), 5. Marcel Onge- nae (Belg.), 6. Paul Lemetayer (Fr.), 7. Nor- bert Kerkhove (België), 8. Arthur de Ca- booter (Belg.), 9. Staf Desmet (België), 10. Jan Janssen (Ned.), 11. Benoni Beheyt (België), 12. Cees van Espen (Ned.), Ook de onafhankelijken hadden zondag in België hun KuurneBrusselKuurne op een ingekort parcours vat} 152 km. Onze landgenoot Bart Zoet, dit jaar voor het eerst in deze categorie uitkomend, boekte een knappe sprintzege.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 13