m A i I m M AGENDA 3 Mr. Cals heeft critiek op werkwijze van de Kamer Interlinie BRAMMET1E FOK POLLE, PELLI EN PI N GO Kort en bondig SSMPRIL Vrouw zonder rijbewijs reed met kinderen het water in Vuur verwoest jachtwerf en woonhuis in Zaandijk Doden in het verkeer „Zt; accepteert vaak zaken waar zij het eigenlijk niet mee eens is" Mr. Marijnen tot Tweede Kamerlid benoemd De „Karei Doorman1' stootte lek bij een uitwijkmanoeuvre Prinses Beatrix naar Oostenrijk KINDERTABLETTEN Kans op regen ZATERDAG 20 MAART 1965 Haarlem V elsen-IJ muiden Beverwijk Fins schip botst tegen kade in Rotterdam INTERVIEW IN STUDENTENBLAD dam doen we de rest met geweest! Hangerig Niet lekker? Een pijntje? Haal op tijd de dokter en geef gauw een paar verantwoorde, pret tige Sinaspril zuigtabletjes. Verantwoord: dank zij de, voorzichtige, speciale kinder dosering. Sinaspril bevat bo vendien een stof die de gevoeli ge kindermaag beschermt. Prettig: frisse limonadesmaak - een oranje Sinasprilletje gaat er zonder mokken in en helpt dan snel. «6 fit 83 S3 y In Deventer is gisteravond een 22-jarige inwoonster van Apeldoorn met een perso nenauto uit een bocht gevlogen en de ha ven van Deventer ingereden. Een 19-jari- ge jongeman, die het ongeluk zag gebeu ren, slaagde erin het tweejarig dochtertje van de vrouw uit het water te halen. Twee voorbijgangers, die eveneens in het water sprongen, konden het vijfjarig dochtertje in veiligheid brengen. De moeder van de kinderen wist zwemmend de kant te be reiken. De politie maakte tegen haar proces verbaal op omdat zij geen rijbe wijs had. Het ongeluk gebeurde doordat de bestuurster met een veel te grote snel heid een bocht wilde nemen. Een felle uitslaande brand, die tot ver ln de omtrek zichtbaar was, heeft gister middag in Zaandijk de werkplaats met bo- tenberging van de scheepswerf Klingers volkomen in de as gelegd. Ook het woon huis van de heer Klingers, oud-kanokam- pioen van Nederland, ging volkomen ver loren. De schade wordt op enkele tonnen geraamd. De heer Klingers was verzekerd. Vermoedelijk is de brand door een elek trisch kacheltje in de werkplaats ontstaan. De brandweerkorpsen van Zaandijk, Wor- merveer en Wormer konden weinig uit richten, daar de werf vrijwel niet te berei ken was voor de autospuiten. Daardoor kon niet voorkomen worden dat de werk plaats, de botenberging en het woonhuis tot de grond afbrandden. Het gelukte slechts enkele van de ongeveer dertig bo ten te redden. Dit is de 12-jarige Rijk Schipper uit Hilversum, die een jaar geleden een briefje schreef aan de keizer van Japan, nadat hij gelezen had dat deze, evenals hij, schelpen verzamelde. Dezer dagen arriveerde er een kist in Hilversum, die een collectie fraaie uitheemse schelpen bevatte: Afzen der: Zijne Keizerlijke Majesteit van Japan. c Stadsschouwburg, vandaag en maandag 20 uur: Toneelgroep Ensemble met „Voer man Henschel" van Gerhart Hauptmann. Regie: Hans Bauer. M.m.v. Ko van Dijk, Caro van Eijck e.v.a. Zondag 20 u.: „Poker" van Hugh Leonard. Regie: Jim Fitzgerald en Alex van Royen. M.m.v. Ton van Duin hoven, Magda Janssens e.a. Nieuwe Kerk, vandaag 20 uur: Concert door Die Haerlemsche Musijckcamer o.l.v. André Kaart. Solist: Frans Jansen (alt viool). Concertgebouw, maandag 20 uur: Con cert door het Allegri String Quartet (Haar lems Comité voor Kamermuziek). Hervormde Kerk (Wilhelminaplein, Heemstede): maandag 20.15 uur: Concert door Gonne Poirrié (sopraan), Edo Wilod Versprille (fluit), Hans Knijff (hobo), Wim Straesser (cello), Louk Nelissen (clave- cimbel) (Heemsteedse Kunstkring). BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 19 en 21.15 uur en zondag ook 16.15 uur: „De vrouw die twee maal leefde", 18 j. Frans Hals, vandaag 14, 19 en 21.15 uur, zondag ook 16.30 uur, overige dagen 19 en 21.15 uur: „Helden van de rode rivier", 14 j. Lido, 14, 19 en 21.15 uur en zondag ook 16.15 uur: „Rio Bravo", 14 j. Zondag 11 u.: „Op het altaar der liefde", 14 j. Luxor, 14 en 20 uur: „La Frangaise et l'amour", 18 j. Minerva, vandaag 14.30 en zondag 14 en 16.15 uur: „Tom en Jerry festival", a.l. Vandaag en zondag 19 en 21.15 uur, maan dag 20.15 uur: „De nacht van de Leguaan", 18 j. Rembrandt, 14, 19 en 21.15 uur en zon dag ook 16.15 uur: „Ontsnapping uit de Oriënt", 14 j. Zondag 11 uur: „Flying clip per ahoyl", a.l. Roxy, vandaag 14.30, 19 en 21.15 uur en zondag 14, 16.15, 19 en 21.15 uur: „Met het pistool in de vuist", 14 j. Van maandag af 14.30, 19 en 21.15 uur: „Helden sterven jong", 18 j. Studio, 14.15, 19 en 21.15 uur en zondag 14, 16.15, 19 en 21.15 uur: „De minnares", 18 j. Zondag 11 uur: „Jungle cat", a.l. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Geopend dagelijks van 10-17 u., zon- en feestdagen van 13-17 u. Prentenkabinet: Expositie van tekeningen, aquarellen, pastels en grafiek van Isaac Israels. Tot 5 april. Dagelijks van 10-17 u. en zondag van 13-17 u. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente tentoonstelling van tekeningen van de Hollandse, Italiaanse en Franse school uit de 16de tot en met de 19de eeuw. Dagelijks, behalve maandag, geopend van 10-16 u. In 't Goede Uur (Korte Houtstraat Nieuwe Kerksplein): Geopend van 10-18 u. en van 20-24 u. Expositie van tekeningen van Hans Mulder. Tot 1 april. Kunstcentrum „De Ark" (Nieuw Heilig land 1-3): Expositie van schilderijen, teke ningen en aquarellen van kunstkring „De Acht". Tot 28 maart. Bootzaal: „100 am bachten" van Jar. Luyken. Dagelijks ge opend van 10-20 u. Klassiek grammofoon- platenconcert van 20-23.30 u. Dinsdag ge sloten. Woonhuis Jacobus van Looy, geopend op donderdag van 10-12.30 en 13.30-17 u. Zon en feestdagen van 14-17 u. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Oude religieuze kunst, schilderijen, middel eeuwse beeldhouwwerken, handschriften en kunstnijverheid. Tot 26 april: tentoon- stellii j van beelden, schilderijen en gra fiek van Géne Eggen. Dagelijks (behalve maandag) geopend van 10-12.30 u. en van 13.30-17 u. Zon- en feestdagen van 14-17 u. Amsterdamstraat 40-44: Expositie van werken van „De Groep". Dagelijks (be halve zondag) geopend van 9-21 uur. Tot 27 maart. DIVERSEN Waagtaveerne (Spaarne/Damstraat) Vandaag van 20-01 uur Cobi Schreijer. Gasten: De Padre Twins. Hotel Bouwes (Zandvoort): Gedurende het weekeinde 's middags en 's avonds variété. (Zie verder „Uitgaan in Haarlem" in de krant van vrijdag 19 maart). ZATERDAG 20 MAART City, 19 en 21.30 u.: „De klokkenluider van de Notre-Dame". Stadsschouwburg, 20 u.: „Winnetou, het grote opperhoofd". Zomerlust, Santpoort, 20.15 u.: Toneel voorstelling door toneelvereniging „Jan van Dommelen" (jeugdafdeling); opgevoerd wordt „Fanfarella". ZONDAG 21 MAART City, 14.30 u.: „De 7 gladiatoren van Sparta"; 19 en 21.30 u.: „De klokkenluider van de Notre-Dame". Stadsschouwburg, 15 en 20 u.: „Winnetou, het grote opperhoofd". Felison, Expositiezaal, Heidestraat 45, van 14 tot 17 u.: Tentoonstelling van hout snijwerk uit Nieuw-Guinea. Hoogovens, Bedrijfsrestaurant, van 14 tot 17 u.Tentoonstelling schilderijen F. van Velsen. Cultureel Centrum, 10.30 u.: Bijeenkomst van Humanistische Gemeenschap. Patronaatsgebouw, 20 u.: „One-man show Fons Jansen (KRO) „De lachende kerk". MAANDAG 22 MAART Cusa, Santpoort, Hoofdstraat 117, 20 u.: Jaarvergadering Oranjevereniging Sant poort-Noord. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 u. Gem. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945: 14.30 tot 17.30 en 19 tot 21.30 u.; filiaal Velsen-Noord: 14 tot 17 u.; filiaal Wüstelaan, Santpoort (ook voor r.-k. bi bliotheek): 14 tot 17 en 19 tot 21 u. ZATERDAG 20 MAART Kennemer Theater, 19.30 u.: „Hatari" (één voorstelling); 23.30 u.: „Als het jonge koren rijpt". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Onder wereld Pigalle". W.B. Theater, 20 u.: „De drie Stoges van het wilde westen". „De Opgang", 20.15 u.: Engelandavond voor Jongerensociëteit „De Opgang". Apostelkerk, Jaarbijeenkomst St. Ber nulphus. Het Groene Huis, Filmmiddag voor kin deren. Statenhuis, Velserweg, Dansavond Ken- nemer Staten. Galerie Boumans: Expositie werken van Haarlemse schilders „De Groep", geopend van 9 tot 18 u. Hoeve Adrichem, Hoflanderweg 104, elke zaterdagmiddag om 14 uur: teken- en schilderlessen door het St. Lucasgilde. Kennemer Oudheidkamer, ingang Stum- phiusstraat, geopend van 19.30 tot 21.30 u. Openbare leeszaal, Hendrik Burger straat 70, geopend van 15 tot 21 u. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, geopend van 15 tot 21 u. Oosterwyk, r.k leeszaal geopend v. 14-21 uur: openbare leeszaal gesloten. Meerestein, openbare leeszaal geopend van 19-21 uur; r.-k. leeszaal geopend van 19-21 uur. ZONDAG 21 MAART Kennemer Theater, 14.15 u.: „De man die Liberti Valence doodde"; 16.30 en 19.30 u.: „Hatari". Luxor Theater, 14.15 u.: „De hel van het smokkeleiland; 16.30, 19 en 21.15 u.: „Blan ke Venus in het oerwoud". W.B. Theater, 14.15 u.: „Het geheim van de bergschat"; 16.30 en 20 u.: „De vloek van het Egyptische graf". MAANDAG 22 MAART Kennemer Theater, 19.30 u.: „Hatari" (één voorstelling). Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Blanke Venus in het oerwoud". W.B. Theater, 20 u.: „De vloek van het Egyptische graf". Door een defect aan de stuurmachine is het Finse ms „Kennet" vrijdag op de Maas in Rotterdam met grote kracht te gen de Lloydkade gevaren. Het schip liep daarbij ernstige schade aan de voorsteven op. Over een lengte van drie meter werd deze een halve meter ingedrukt. De ka de werd over een lengte van tien meter beschadigd. De „Kennet" (1880 brt) die was geladen met kunstmest, is voor re paratie naar de Waalhaven gebracht. In Rossum is de 27-jarige ongehuwde P. van Velthoven bij het oversteken van een weg aangereden door een busje. Tijdens het vervoer naar een ziekenhuis in Zalt- bommel is hij overleden. Bij de uitwijk- poging sloeg het busje om en werd totaal vernield. De twee inzittenden liepen lichte verwondingen op. In Den Haag is de 45-jarige metselaar A. Piekert bij een verkeersongeluk om het leven gekomen. De bestelauto, waar in hij meereed, botste tegen een autobus. De heer Piekert werd uit de wagen ge slingerd. Hij kreeg ernstig hoofdletsel en overleed kort na het ongeluk. De bestuur der van de bestelwagen kreeg een hersen schudding. In Wanssum (L) rende de 3-jarige Ma rianne Smits van achter een stilstaande auto de weg op en sloeg met het hoofd je tegen een passerende auto. Het kind werd naar het ziekenhuis in Venray ge bracht, waar het is overleden. In het Wilhelminagasthuis te Amsterdam is de 67-jarige mevrouw J. G. Juda-Van Hulst overleden aan de verwondingen die zij woensdagmiddag opliep toen zij, fiet send op de Kennedylaan, door een auto werd aangereden. In het „St. Jansziekenhuis" in Weert is de zesjarige Willy Huijerjans overleden. Toen het kind dinsdag de Maaseikerweg in Weert met zijn fietsje wilde oversteken om op het fietspad te komen, werd het aangereden door een automobilist uit Amby. Daarbij liep het jongetje ernstig hersenletsel op. De Tweede Kamer schiet duidelijk te kort bij het bieden van tegenspel aan de regering. Dit heeft mr. Cals verklaard in een interview met het Utrechtse onafhan kelijke studentenweekblad „Trophonios". De schuld ligt zijns inziens voornamelijk bij de werkwijze van de Kamer. De Ka meruitbreiding van 100 naar 150 man heeft een averechts effect gehad. „Het aantal specialisten is alleen maar groter gewor den, hoewel wij juist „allrounders" no dig hebben," aldus mr. Cals Er is veel te weinig coördinatie, het geheel wordt niet voldoende gezien, zodat er ook geen duide lijk alternatief kan worden geformuleerd." In een algemene begrotingscommissie die vóór het beslissende Kamerdebat een urgentie-volgorde zal aangeven en telkens ook een duidelijk financieel alternatief zal stellen, ziet mr. Cals een kans om de Kamer weer gebruik te laten maken van haar budgetrecht. Hij acht het een bedenkelijk verschijn sel, dat de kabinetten vrijwel onaantast baar zijn geworden. Als een minister het „onaanvaardbaar" uitspreekt en zijn be leid door de Kamer onjuist wordt geacht, zou volgens de spelregels van ons staats recht deze minister moeten heengaan," meent hij. In de praktijk is het echter zo, dat door de formatieafspraken aan een ministers crisis steeds vaker een kabinetscrisis wordt verbonden. Ter vermijding daarvan accepteert de Kamer dan maar zaken, waar zij het eigenlijk niet mee eens is. Mr. Cals acht een principiële houding no dig, waarbij de verantwoordelijkheid van de Kamer èn van de betrokken minister beter tot haar recht komt. „Beide zullen dan de consequenties van die principiële houding moeten durven aanvaarden." In het interview, waarin mr. Cals ook zijn visie geeft op de studieduurverkorting, de studietoelage en de bouwstop voor de universiteiten, verklaart hij, dat „wij af moeten van de fictie dat de universiteiten primair instituten voor wetenschappelijk onderwijs zijn. Het gros van de studenten De demissionaire minister-president, mr. Marijnen, ig tot lid van de Tweede Kamer benoemd. Hij kwam volgens de in de Kies wet geregelde volgorde op de K.V.P.-lijst in aanmerking voor deze benoeming in de vacature, ontstaan door het overlijden van de heer Th. B. M. van Eupen, die lid van de Tweede Kamer en wethouder van Eind hoven was. Advertentie EtrjDt NV. Internationale Beleggings Unie „Interunie", Postbus 617. Den Haa wil later helemaal geen wetenschappelijke functie." Hij acht het dan ook geenszins in strijd met de waardigheid van de uni versiteit, wanneer een aantal hoogleraren en stafleden uitsluitend of vrijwel uitslui tend met onderwijs bezig is. Vanzelfspre kend moet daarnaast ook gelegenheid blij ven bestaan voor gedegen wetenschappe lijk onderzoek. Maar daar zorgen de uni versiteiten wel voor. Mr. Cals reageert aldus op een opmer king van de Utrechtse hoogleraar prof. dr H. Freudenthal, dat elk staflid van een universiteit 35 pet. van zijn tijd aan weten schappelijk werk zou moeten besteden. De commandant van de Zeemacht Ne derland, vice-admiraal L. Reeser, was aan boord van het vliegkampschip „Karei Doorman", toen dit gisteren in de Oslo fjord bij een uitwijkmanoeuvre de boeg lek stootte tegen de rotsachtige bodem bij het eilandje Haaoen. De beschadiging is beperkt gebleven tot de voorste rand van de boeg onder de waterlijn. Achter die boeg bevindt zich speciaal met het oog op botsingen, een aanvaringsschot, dat niet geraakt werd Alleen het deel van de boeg vóór dit aanvaringsschot heeft water gemaakt. Terstond na de aankomst in de haven van Oslo hebben de eigen duikers van de „Karei Doorman", het vlaggeschip van smaldeel V, dat in de Noorse wateren aan een NAVO-oefening had deelgenomen onder de waterspiegel een onderzoek in gesteld. In Nederland zal het vliegkamp schip in een dok van Wilton Feyenoord te Schiedam worden opgenomen ter répara tie. De vaargeul van de Oslofjord is op het punt waar het schip stootte nauwelijks een halve mijl breed. Onverwacht was uit een zij-vaarwater van de fjord in de mist recht vooruit een sleepbootje met een lege Noorse coaster verschenen. In een poging deze sleep te ontwijken was de „Doorman" bakboord afgezwenkt. Toen daar het kleine eiland Haaoen opdoemde, werd volle kracht ach teruit gegeven. Niettemin stootte het gro te schip tegen de rotsachtige bodem lek. Een aanvaring met de sleep werd op het nippertje vermeden. Het vliegkampschip „Karei Doorman heeft al eerder aanvaringen gehad. Op een nacht in september van 1959 overvoer het in de Noordzee ten noorden van Delfzijl, op weg naar Hamburg, een Bel gisch vissersvaartuig, waarbij de beman ning van vijf koppen en het scheepje zelf in de golven verdwenen. Op 3 december 1960 botste de „Doorman" in de haven van Rio de Janeiro met de achtersteven tegen een kraan, die ernstig werd bescha digd. Prinses Beatrid is vanmorgen naar Oos tenrijk vertrokken om zich bij haar ouders in Lech te voegen voor een korte winter sportvakantie. 193. Uit zijn binnenzak haalde Bram een reservemuts tevoorschijn, die hij snel op zette. Hij wilde niet graag kouvatten. En bovendien kon hij met zijn muts op al tijd veel beter denken. Eén ding was Brammetje in het orkest opgevallen. De piano! Al die andere Af gedankte Muziekinstrumenten waren zo vals als de nacht maar voorzover Bram metje kon horen en hij had héél goed opgelet! was de piano lang niet zo vals als de anderen. Eigenlijk was er maar één toontje dat niet zo goed klonk. „Als ik dat weet te maken" dacht Bram slim, „dan is de piano niet vals meer. En wie niet vals is, wil ons misschien wel helpen". Heel voorzichtig naderde Bram de pia no, die zelf moe geworden was van het spelen en even uitrustte, terwijl de ande re afgedankte muziekinstrumenten nog krasten en bonkten en gilden, alsof ze pas begonnen waren. Snel keek Bram naar dat ene toontje. en ja hoor, het was heel gemakkelijk te verhelpen. Het was alleen maar een toets, die loszat. Nooit zou Bram aan wal gaan zonder schroevedraaier en die kwam hem nu goed van pas. Zonder dat de piano het merkte schroefde Bram de toets weer vast. .1734-H- DIT WAS AU/6 ZWARTE VERF! ZWARTE INKT, DAARHE6B6N W6 66N0E6 VAN JAMMER DAT JE N IET OP 66N SCHll/DERSCHOOb 86NT ■PIB| Europese scholieren. Een groep van 42 leerlingen van de Europese school in Ispra (Italië) brengt dit weekeinde een bezoek aan Den Haag, Delft en Amster dam. Zondag bezoeken de kinderen Rot terdam, maandag de Deltawerken en Gouda en dinsdag Enkhuizen, de Wie- ringermeer en de Afsluitdijk. De school in Ispra wordt bezocht door kinderen van het Europese personeel van het Euratoomcentrum aldaar. Rijnmond. Mr. A. W. Joolen, plaatsver vangend directeur-generaal bij het mi nisterie van Volkshuisvesting en Bouw nijverheid, is benoemd tot tijdelijk se cretaris van het openbaar lichaam Rijn mond. Jongen vermist. De 13-jarige Johannes Cornelis Bedee uit Rotterdam is op 17 maart, nadat hij op school een standje had gekregen, spoorloos verdwenen. Hij heeft een tenger postuur en donkerblond haar. Hij draagt een gestreepte trui, een kort blauw jack met capuchon en hoge zwarte schoenen. Hij is in het bezit van een zwarte herenfiets. Advertentie «JimMimWUWUMUMMUIJIIUUUMUWMUMUUMIIMUUUmümUMIAMMl Het K.N.M.I. deelt mee: Op de oceaan ligt een diepe depressi» ten noorden van de Azoren. Aan de oost flank hiervan stroomt zachte en vochtige oceaanlucht in de richting van Engeland en West-Frankrijk, hetgeen daar reeds veel regen veroorzaakte. Verwacht moet worden dat de zachte lucht verder in noordoostelijke richting zal opdringen, waarbij ons land in het overgangsgebied tussen de koude polaire lucht en de zach tere lucht zal komen. Daarvoor zal er morgen veel bewolking zijn met tijdelijk regen of motregen. De wind neemt iets toe, aanvankelijk uit oostelijke richtingen. In het noorden van het land zullen de tem peraturen in de nacht weer tot om het vriespunt dalen. WEERRAPPORTEN Maximum- en minimum- c temperaturen binnen- en buitenland Den Helder zwaar bew. n 8 2 Ypenburg zwaar bew. ono 7 2 Vlissingen geheel bew. zo 6 3 Eelde mist w.stil 8 -3 De Bilt zwaar bew. w.stil 8 -0 Twente zwaar bew. w.stil 8 -0 Eindhoven zwaar bew. w.stil 7 2 Z.-Limburg zwaar bew. 0 8 2 Helsinki geheel bew. z 2 0 Stockholm zwaar bew. wzw 3 -2 Oslo half bew. nw 3 -1 Kopenhagen onbewolkt wzw 6 0 Aberdeen onbewolkt nw 6 -3 Londen geheel bew. zo 3 Amsterdam zwaar bew. w.stil 8 2 Brussel geheel bew. o 7 2 Luxemburg zwaar bew. wzw 8 4 Parijs zwaar bew. zo 10 4 Bordeaux zwaar bew. zo 13 6 Grenoble zwaar bew. w.stil 16 1 Nice onbewolkt nnw 14 8 Berlijn half bew. w.stil 9 -2 Frankfort regen zw 9 2 München regen wzw 9 3 Zürich regen w.stil 8 3 Genève mist w.stil 11 -1 Locarno zwaar bew. ono 15 2 Wenen zwaar bew. nnw 14 5 Innsbruck regen w.stil 10 3 Belgrado zwaar bew. O 18 3 Rome licht bew. w.stil 16 4 Barcelona licht bew. nnw 20 6 Madrid zwaar bew. w.stil 16 5 Mallorca licht bew. w.stil 18 5 Lissabon mist ozo 19 Zondag 21 maart Zon op 6.41 uur, onder 18.55 uur. Maan op uur, onder 8.31 uur. Maandag 22 maart Zon op 6 39 uur, onder 18.56 uur. Maan op 0.00 uur, onder 8-53 uur. Maanstanden 25 maart 2.37 uur laatste kwartier. Hoog en laag water in IJmuiden Zaterdag 20 maart Hoog water 5.40 uur en 17.57 uur. Laag water 1.23 uur en 13.50 uur. Zondag 21 maart Hoog water 6.17 uur en 18.38 uur. Laag water 1.58 uur en 14.24 uur. Maandag 22 maart Hoog water 6.57 uur en 19.18 uur. Laag water 2.33 uur en 14.56 uur.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 2