Daniëls viert zijn come back in eerste elftal van Telstar Belangstelling voor intertoto is aanmerkelijk afgenomen Strenge selectie was nodig voor ronde van N.-Holland RAC West, district Haarlem en omstreken hervat activiteiten De jockeys spannen zich weer tot het uiterste in om te vermageren Draf- en renseizoen begint Onoverdekte van Ajax krijgt kap Uitzending van cup-final gered Wandelaars naar vierdaagse Israel NAV organiseert Grand Prix in Zandvoort Denen in finales badmintontoernooi Badminton-dames tegen Engeland Hockeyclub Duindigt opent het renseizoen in Bennebroek ZATERDAG 27 MAART 196 5, 9 Bedrijvigheid Vrouwelijke trainer Offers in hockey B-team India wil wijziging hockey-regeling OS ^gjtiru-f (Van onze sportredactie) Telstar gaat morgen één van de verste uitwedstrijden spelen: tegen GVAV in Gro ningen- De Velsenaren komen in het hoge noorden met een traditioneel zouden we haast zeggen gewijzigd team. Het opmerkelijke van deze week is, dat Da niels zijn come back maakt in het eerste elftal. Daniels had zijn plaats onder meer verspeeld door een blessure. In het twee de team deed hij het de laatste weken zo goed, dat hij zijn kans weer krijgt. Hij staat in de halflinie op de plaats van Bakker, die naar voren geschoven is. Hassie van Wijk moest er voor wijken. Het is natuurlijk jammer, dat Bakker niet opnieuw vanuit de achterhoede kan oprukken om zijn kogels af te vuren. Of is het slechts een misleidend zetje en speelt Daniels toch voor Bakker? GVAV moet het zonder Van Tilburg doen, die ziek is, maar mist ook Petter- son, die, zoals men weet, geschorst is Men heeft Koeman naar voren gedirigeerd. GVAV komt in de volgende opstelling uit: Van Leeuwen - Wortelboer, Renders, Zoe- tendal enVan Vlierden - Alma en Fran sen - Mengering, Koeman, Lacrois en Bos- schieter. In Haarlem is RCH-Tubantia de belang rijkste wedstrijd. De Racing liet zich vo rige week door Haarlem verrassen. Om de promotiekans te behouden moet RCH wel van Tubantia de nummer drie winnen. De Haarlemmers hebben de ploeg drastisch gewijzigd. Koning, vorig jaar vaste stopper, is teruggehaald. Honout werd in de voorhoede gezet. Wullems viert zijn rentree evenals Engelenberg. Tubantia sukkelt dit seizoen niet met blessures en daardoor kan men de ploeg practisch steeds intact houden. De Henge lose formatie, die een fraaie successen- reeks heeft opgebouwd, verschijnt met het volgende elftal in Heemstede: Baas - Kers en Renssen - Ten Brink, J. Olde Riekerink en Huiskes - Verdriet, Strating, Rompel- man, F. Olde Riekerink en Paskamp. In Haarlem-Noord kan men een aardig voetbalduel verwachten bij EDO-FC Zaan- Daniëls weer terua. streek. De Zaankanters zullen ook nog hun kansen willen verdedigen. EDO heeft een jeugdspeler een kans gegeven. Het is Pe ter de Winter (geen broer van Cees de Winter, die al geruime tijd meespeelt). Bij FC Zaanstreek is Jaski weer eens naar de reservebank verwezen. Men brengt het volgende elftal tussen de lijnen: Schouten- Smit en Hesche - Ouderland, Van Veen en Kerssens - De Jager, Groot, Paauwe, Schipper en Clement Haarlem staat ook voor een duel met een Zaanse vereniging: ZFC. Haarlem heeft na de overwinning op RCH geen wijziging in het elftal aangebracht. ZFC verschijnt met invallers voor spil Crock, die geblesseerd is ge raakt, en back Smit, die enkele weken door een auto-ongeluk werd uitgeschakeld. ZFC speelt als volgt: Plekker - Molenaar, G. Brouwer, D. Zwarthoed en J. Brouwer - G. Zwarthoed en Veerman - Wagendrever, Deen, Blok en De Vries. Slechts clubs uit acht landen vorig jaar meldden zich twaalf landen aan zullen deelnemen aan de intertotocompeti- tie 1965-1966. De voetbalbonden van België, Frankrijk, Griekenland, Portugal en Tur kije, die aanvankelijk geïnteresseerd wa ren, besloten geen clubs af te vaardigen, omdat het wedstrijdschema van de inter- toto-competitie niet was in te passen in de nationale competities. Voorts moest Oos tenrijk zich terugtrekken omdat de toto organisatie van dat land haar steun aan de intertoto had ingetrokken. Het organisatie-comité heeft vrijdag in Ziirich de groepenindeling voor 't komen de toernooi vastgesteld. De vier Neder landse clubs zijn ingedeeld in groep één en zullen alle een Westduitse, en Zwitser se en een Zweedse tegenstander ontmoe ten. De vertegenwoordigers van Oost- Duitsland, Polen, Joegoslavië en Tsjecho- Slovakije vormen groep twee. Uiterlijk 20 mei moeten de nationale bon den van de acht landen hebben laten weten welke vier clubs het betrokken land af vaardigt. De eerste wedstrijden zullen op 20 juni worden gespeeld. De clubs hebben de vrijheid hun ontmoetingen op zaterdag avond of op zondag vast te stellen. De ge hele competitie in de groepen moet eind juli zijn afgewerkt. Tevens werd geloot voor de halve fina les van de competitie 1964/1965. Het lot bracht FC Luik en Polonia Bytom tegen elkaar, alsmede de winnaar van Hertha BSC Berlijn Slovnaft Bratislava en SC Leipzig. Telstar (uit tegen GVAV): Stuy; Lip- tak en Pirovano; Daniels, AJthof en Brom; v. d. Kuil, Bakker, De Vries, Van Egmond en Marijt. RCH (thuis tegen Tubantia): v. d. Meeren; Mussche en Wullems; Doesse- laar, Koning en Euwes; Engelenberg, Dahrs, Maslo, Honout en Meyer. Haarlem (uit tegen ZFC): v. Heeswijk; Wentink en Clavan; Boom, Kroon en Duister; Jonker, Peijs, De Oude, Vree ken en Berendregt. EDO (thuis tegen FC Zaanstreek): Amama; Disselköter, v. d Putten, Koster en Berends; Wiertz en Mul; P. de Winter, Peters, Koek en C. de Win ter. Het bestuur van Ajax heeft plannen om voor 't seizoen 1965-'66 de onoverdekte tribune te overkappen. De tekeningen zijn ai gereed maar men wacht nog op de bouwvergunning. Het ligt in de bedoeling voor de financiering van het project een obligatielening uit te schrij ven. De houders van de obligaties zullen dan een vaste plaats op de nieuwe „over dekte" krijgen. Mocht na een seizoen blijken dat het gemiddelde aantal toeschouwers door de comfortabeler accommodatie oploopt dan ligt het in het voornemen om in de nabije toekomst ook de staantribunes van het Ajax-stadion te overkappen. De prof-voetbalbond heeft het verbod opgeheven voor haar leden om uit te ko men in door de televisie uitgezonden be kerwedstrijden. De TV-uitzending van de Engelse cupfinal is daarmee gered. VOETBAL. De uitslagen van de wed strijden, vrijdagavond gespeeld voor de eerste en tweede divisie van de Engelse league, luiden: eerste divisie: Sheffield UnitedLeicester City 02, West Brom- wich AlbionBlackburn Rovers 00. Een groep van 47 wandelaars zal van daag van Schiphol vertrekken met be stemming Tel Aviv om deel te nemen aan de vierdaagse van Israel, die van maan dag 5 tot en met donderdag 8 april wordt gehouden. Deze afvaardiging van de Ko ninklijke Nederlandse Bond Voor Licha melijke Opvoeding, die jaarlijks de Nij meegse vierdaagse organiseert, staat on der leiding van de heren dr. J. van Vloten en J. de Vries, respectievelijk secretaris en lid van het hoofdbestuur van de KNBVLO. Het is de zesde maal dat Neder landse wandelaars deelnemen aan de marsen in Israel. De lopers zullen op 5 april starten in Hulda, halverwege Tel Aviv en Jeruza lem, gelegen, en niet zoals in Neder land gebruikelijk is elke avond op het punt van uitgang terugkeren. Einddoel van de deelnemers aan de vier daagse van Israel is namelijk Jeruzalem, waar het parkoers van de laatste dag ein digt. De duizenden wandelaars zullen op hun 150 kilometer lange tocht naar de Is raëlische hoofdstad in tentenkampen over nachten. Zaterdag 3 april 's middags te 1.30 uur lost de nieuwe burgemeester van Zaan dijk, de heer G. Oosterbaan, het start schot voor de 20e Ronde van Noord-Hol land voor amateurs over 162 km. Ca. 150 geselecteerde renners zullen elkaar de eer fel betwisten in deze eerste provincia le klassieker. Vermoedelijk worden daar bij 14 fabrieksploegen het juiste aan tal kon de heer Joop Stoop, voorzitter van de organiserende Zaanse wielerclub DTS, niet meedelen ingezet. De belangstel ling voor de jubileumronde was zo groot, dat 150 amateurs moesten worden gewei gerd. Door de deelneming van Belgen en Duitsers draagt de Lustrum-Ronde weer een internationaal karakter. De start vindt plaats in de Jan Evert- senstraat in Zaandijk. Voorheen vertrok de veelkleurige wielermeute van de Burcht in Zaandam om dan geneutrali seerd te rijden naar Zaandijk. Men ver wacht de eerste renners die zaterdag avond terug om omstreeks 5.30 uur op het parcours Prins Hendrikkade-Burcht te Zaandam, waar dan de finish is. Wie (Van onze sportredactie) De RAC West, distrikt Haarlem en om streken, de bakermat van de georgani seerde autosport in Nederland, is na een periode van enkele „stille jaren" weer ac tief geworden. Een nieuw bestuur gaat de zaken stevig aanpakken onder leiding van A. van Weezei Errens, tot voor kort voorzitter van de RAC in Amersfoort. Het Haarlemse distrikt, dat nauwe rela ties onderhoudt met de distrikten Noord- Holland. Amsterdam en 't Gooi en Sticht en de motorclubs (MAC's) in deze om geving heeft een flink programma op sta pel staan, waarvan de Pijlenrit op dins dag (30 maart) het eerste onderdeel vormt. De start, en finish van deze rit is bij Velserend. Het is een rit van ongeveer 36 km. die door de A-klassers met een gemiddelde van 24 km per uur moet wor den gereden, en door de B-klassers met een moyenne van 18 km per uur. De start is om 19,30 uur. Het bestuur van het .Haarlemse distrikt zit met de moeilijkheid, dat er na 23.00 uur geen ritten meer mogen worden ge reden. Dat heeft dus de organisatie van grotere ritten die altijd voor een groot deel 's nachts wordt gereden in feite onmogelijk gemaakt. Niettemin blijft men optimistisch. Het nieuwe bestuur van de RAC West, afdeling Haarlem en omgeving, ziet er als volgt uit: A. van Weezei Errens (voorzit ter), T. Dik (secretaris), T. Dik jr. (pen ningmeester), J. v.d. Klooster en H. de Kort (voorzitter sportcommissie). Het dis trikt heeft 300 leden. Ook dit jaar zal de Nederlandse Auto- rensport Vereniging de grote prijs van Ne derland, de zesde van de reeks van tien races waaruit de competitie om het we reldkampioenschap formule I-renwagens bestaat, organiseren. De KNAC heeft na melijk, evenals in 1963 en 1964, haar be voegdheid de Nederlandse wedstrijd, die telt voor de wereldtitel te mogen orga niseren, gedelegeerd aan de N.A.V. Het bestuur van de Nederlandse Autorensport Vereniging heeft goede hoop dat ook de Japanse Honda-renstal zal starten in de grote prijs van Nederland 1965, die zoals bekend zondag 18 juli op het circuit van Zandvoort wordt gehouden. de prestatie van Gerben Karstens, de sterke winnaar van vorig jaar, zal her halen, is met geen mogelijkheid te voor spellen. Daags daarop zondag 4 april is er in het kader van het Zaanse wielerweek einde een internationaal criterium, waar in ca. 120 renners uitkomen. De tien bes ten van het totaal-klassement krijgen een mooie prijs. Zo bestaat de hoofdprijs uit o.m. een complete racefiets. Met de prij zen is totaal een bedrag van 2000 ge moeid. Bekende rennera Onder de bekende renners, die deelne men, bevindt zich de Friese DTS'er Tie- men Groen, wereldkampioen bij de ach tervolgers (amateurs). Hij rijdt in de DTS-ploeg, waarvoor verder kandidaat zijn Piet de Wit. Anne Koster, J. Serpen- ti, J. Brink, H. Benjamins, Leo Visser, H, Ottenbros en Cees Stam. Van de bekendste renners noemen we; Eddy Beugels, Wim Breeuwer, Piet Dee- nen, Aad van Kemenade, Dies Kosten. Ni co Lute, Jan Fransen, W. Hoogerland, A, van Breugel, C. Brugel, H. den Hartog, G. Minneboo, H. Peters, John Pluimers, Gerrie Bruin, D. Holst, A. Cooremans, Harry van Pieren, H. Koopmans, Harm Smit, Piet Braspenning, Henry van Rooy, Harry Stevens, Freddy Lagterop, Henny Schouten, H. Bakker, B. Boogaard, W. Boomstra, Ko Pier, Wim van Dok, Do Iman, J. v. d. Horst, Co Oele, Jan Rasch, Frans van der Ruit, Stakenburg Henk Vogels (Haarlem), Ko Zomer (Halfweg). Het parcours (met aankomsttijden) luidtt Zaandijk 13.30 uur; Westzaan 13.31 u„ Assendelft, 13.45 u; Beverwijk 13.50 u; Heemskerk, Castricum 14 u; Egmond-Bin- nen, Alkmaar 14.30 u; Oudorp, Heerhugo- waard. Harenkarspel 14.45 u; Winkel 14.55 u; Hoogwoud, Abbekerk, Twisk, Op perdoes, Medemblik 15.20; Wervershoof, Andijk 15.40 u; Enkhuizen 15.50 u; Boven- karspel, Grootebroek, Venhuizen, Hoogkar- spel, Westwoud, Blokker, Hoorn 16.20 uur, Berkhout, Avonhorn, Beemster 16.40 n; Purmerend 16.55 u.; Ilpendam, Lands meer, Amsterdam-Noord 17.15 u; Lands meer, Oostzanerdijk, Zaandam 17.30 u, (finish). Denemarken zal zaterdag in Londen zo wel bij de dames als bij de heren in de eindstrijd van het toernooi om de Ail Eng land badminton-kampioenschappen ver tegenwoordigd zijn. Ulla Strand bereikte de finale van het dames enkelspel en Er- land Kops plaatste zich in de eindstrijd bij de heren. De resultaten van de halve finales enkel spel zijn: Dames: Ulla Strand (Den.) verslaat Sonia Cox (Nw Zeeland) met 114, 117, Ursu la Smith (G.B.) verslaat Irmgard Latz (W.« Did) met 12—10. 11—5. Heren: Tan Aik Huang (Maleisië) ver slaat Channarong Suang (Thailand) met 15—3, 15—6. Erland Kops (Den.) verslaat Sven Andersen (Den.) met 1512, 154. Gisteravond is in Londen de loting ver richt voor de eerste ronde van het badrnin- ton-toernooi om de Uber-cup, een wed strijdenreeks voor dames landenteams waarin ploegen uit alle werelddelen uitko men. De Nederlandse dames ontmoeten in de ze ronde Engeland. In de Europese zont van het toernooi worden voorts de wed strijden Schotland-Ierland en Zuid-Afrika- Denemarken gespeeld. West-Duitsland lootte vrij. Na vijf maanden van wlnterrust ver schijnen zondagmiddag de volbloeds weer op de renbaan Duindigt. Met een bezet ting van 24 volbloeds in drie rennen lost de inzet van het nieuwe renseizoen de be loften al in van de verwachtingen, welke in de renwereld voor de komende maan den worden gekoesterd. Niet alleen de on zekerheid over de vorm der deelnemers, maar ook het ,feit dat verscheidene im port debuteren, maken een prognose uiteraard moeilijk, doch gelet op de laat ste trainingsresultaten zal in de eerste af deling van de Welkom-prijs Kohinoor de hoogste ogen kunnen gooien. In de twee de afdeling kan het Ulysses zijn, daar dit paard in België reeds gelopen heeft, hetgeen van een niet te onderschatten be tekenis is. Tot voor enkele weken geleden liepen of reden op Duindigt de jockey's Dries van Dijk, Henk v. d. Kraats, Frans Vandeuren, Gerd Bier en vele andere ridders van de karwats nog met blozende en welgedane gezichten rond. Immers winter- rust voor de paarden betekent voor hen nog wel bet dagelijkse werk van uit rijden, maar niet meer de strijd tegen de toeneming van het gewicht, van hongerkuurtjes, laxeermiddelen, stoombaden en urenlang fietsen, zoals Henk van der Kraats dat doet om zijn conditie weer bij te schaven en zijn gewicht weer naar een 53-tal kilogram terug te krijgen. Wie ze nu ziet vlak voor de opening van het renseizoen op Duindigt merkt al aan de diep in de kassen liggende ogen, de ingevallen wangen, dat de leidende jockey's weer hard aan het ver mageren zijn om straks hun rol in de rensport te kunnen blijven spelen. Een ,hard, maar mooi beroep, dat de besten beslist geen windeieren legt. Gehukt gaan ze er niet onder. Als de plannen van enkele Benne- broekers verwezenlijkt zullen worden, zal Bennebroek binnenkort een hockeyclub rijk zijn. Het college van B. en W. zal op de a.s. raadsvergadering een voorstel In dienen tot het ter beschikking stellen van een speelveld. Allereerst hoopt men één of meer elf tallen te kunnen formeren van jongens en meisjes, maar daarnaast denkt men ook de veteranen in de gelegenheid te stellen da stick weer actief te gaan hanteren. Hoofdzaak is echter, dat veel jongens en meisjes vooral die van de middelbare scholen, zich zullen aanmelden. Deze aan melding is mogelijk bij Mevr. Langerijs, Hyacinthenlaan 38. Bennebroek (tel. 02502= 7132). Daarvan zal hoofdzakelijk het be staan van de „Mixed Hockeyclub Benne broek" afhangen. Bij de dravers vragen de grote „Drie" Walter Hollandia, Jour de Java, Quick- «ilver S de aandacht op. In de te verwachten harde strijd gaat de voorkeur naar Jeu de Java, temeer daar Jan Wa genaar Jr. de besturing van Quicksilver S aan een ander moet oveflaten in ver band met de intrekking van zijn rijver gunning. DRAVERIJEN. 1. Openlngs-prijs, 1.30 uur, 20<W meter: 1. Duin pieper S.; 3. David v. d. Lente; 3. Dutch Pride; outsider: Di Stetano. 3. Hyacinten-prils, 2.30 uur, 2020 meter: 1 Bold Mac: 2. Anastasia Hanover; 3. Y Saint Parisien; Outsider: Zita H. 4. Welkom-prijs, 3 uur, 2040 meter; 1. Diogen; Dodo S.; 3. Donald van Hlddum; outsider: Billy Boy. 6. Lente-prijs, 4 uur, 2040 meter: 1. Azuro Pluto; 2. Bürmann B.; 3. Bingen Magowan; out sider: Carla. 8. Tulpen-prijs, 5 uur, 2020 meter: 1. Aristo Bcotch; 2. Alchimist; S. Caracara S.; outsider: Comte du Commerce. 9. Narcissen-prijs, 5.S0 uur, 2000 meter: 1. Jour de Java: 2. Walter Hollandia; 3. Quicksilver S.; outsider: L'Espoir B. 10. Vergeet mij ntet-prijs, uur, 2000 meter: I. Carlos Pluto: 2, Bruno; 3. Yackle Moore/Atie r d. Lente; outsider: Yucatan. RENNEN. 2. Welkom-prijs, 2 uur, 1800 meter: 1 Bon Vivant; 2. Royal Flash; 3. Fair Quota; outsider: Boodle. 5. Welkom-prijs, 3 30 uur, lano meter: 1, Kohinoor; 2. Happy Time; 3. Amigo; outsider: Poitou. 7. Welkom-prijs, 4.30 uur. 1800 meter: 1. Ulys ses: 2. Flving Peter S.; 3. Sir Carston; outsider: High Hat, De Duitser Bier roept hoog gezeten op de rug van Peeier in een ratjetoe van Duits-Nederland, d"at die paar kilo's er nog wel afgaan. Henk v. d. Kraats fietst al weer uren per dag. ,,'s Winters groei ik als ik weet niet wat. Dus fietsen maar". De topjockey 1964 „Driesje" van Dijk kan het wat gemakkelijker aan doen, want zijn broer en trainer van een florerend entrai- nement heeft de Duitser Schweitz gecon tracteerd en deze knaap, die vier jaar voor het vermaarde Duitse Gestüt Schlender- bahn heeft gereden, weegt maar 46 kg., waarmee hij buiten de leerlingen wel de lichtste in gewicht op Duindigt is. Een Duindigt, dat nu één en al bedrij vigheid is. Schilders, metselaars, zij leg gen, waar nodig de laatste hand aan het imposante tribune-complex, dat met het nog rondom liggende kale geboomte maar een onderdeel vormt van de machtige cou lissen, waartegen nu tientallen dravers en volbloeds hun trainings- en snelle werk verrichten. Het ene „lot" volbloeds achter het andere komt en gaat van de baan of stapt rond in de bosring of paddock, dravers vóór en achter de uitrijkarren en sulky's, kortom Duindigt nauwelijks op een steenworp afstand van één van de drukste verkeersaders in ons land het domein van het paard, waar het geronk van een motor haast klinkt als een vloek Behalve de gebruikelijke aanwas uit de gelukkig nu weer meer producerende vol bloedfokkerij zijn er nu in de afgelopen winter verscheidene buitenlandse vol bloeds op Duindigt versohenen, die de jaar lijkse verliezen geheel compenseren. Bis cuit, Illiona, Osman, Divisio, Tudor Boy, Boodle, uelle Musique, Great Artist, Hard Bitten, Margriet, Pampered Queen, nieuwe vreemde namen en vreemde paarden in de renwereld, die met grote belangstelling het optreden van deze vreemde eenden afwacht. Lang zal dit niet duren, want reeds morgen, op de openingsdag, komen er verscheidene van deze imports voor de starting-gate. Nieuw en waarschijnlijk ook een wereld primeur is de eerste vrouwelijke beroeps trainer, de 30-jarige Annemieke Beissel von Gymnich, die na haar dierenartsstu die en haar geslaagde internationale loop baan als amatrice de volbloedsport als be roep heeft gekozen. Twee paarden heeft zij nu in training, „Er komen er wel meer", zegt de sympathieke Annemieke, die evenals haar vele collega's bijzonder optimistisch gestemd is over het komende renseizoen. En met recht, want niet alleen de renprijzen in enkele rennen zijn opge trokken, een nieuwe grote ren is gecre- eerd om de Duindigt Gold Cup, maar bo- Het paard staat weer in het middel punt van de belangstelling. venal omdat de kwaliteit van de Nederland se volbloed weer beduidend beter is. „Kijk maar", zegt trainer W. A. v. Dijk, „naar Right Royal. Wat een paard". En vol trots laat hij de prachtige hengst zien, die nu al als de grote favoriet voor de Derby wordt beschouwd, terwijl pas over ruim 2 maanden dit historische treffen zal plaats hebben. Maar vooruitzien is een goede eigenschap en dat dit vooruitblikken nu niet alleen de Derby-kansen betreft maar de gehele rensport is ongetwijfeld een zeer verheugend teken en een bewijs dat er op Duindigt in de ontwikkeling van de sport met de volbloed een enorm ver trouwen bestaat. Het Nederlands B-elftal dat zaterdag I april in Krefeld tegen het B-elftal van Rijnland-Westfalen uitkomt, is als volgt samengesteld: Doel: Brederode (HHIJC), achter: Pol stra (DSHC) en Zijlstra (Kieviten); midden; De Muinck Keyzer (SCHC), Timmerman (Breda) en Offers (BMHC); voor: Dalhuy» sen (HHIJC), De Lanoy Meyer (Laren), Eykelboom (Hattem), Westdijk (Kampong) en Van Duyvenboode Varkevisser (HDM). India heeft voorgesteld een wijziging t» brengen in het systeem van voorronden bij het Olympische hockeytoernooi. Tot dusverre werd gespeeld in twee groepen, waarvan de nummers één en twee over gingen naar de halve finales. India heeft nu voorgesteld de deelnemende landen in te delen in vier groepen, waarvan alleen de eerste overgaat naar de halve-finale- poule. Daardoor behoeft een land in ds voorronden slechts drie wedstrijden te spelen inplaats van zeven volgens het hui dige systeem. India vindt deze wijziging des te noodzakelijker, wegens de grote hoogte, waarop men in Mexico City zal moeten spelen.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 9