Homburg nodigt u uit... doe mee en win één van de 10 vliegvakanties Je wordt een best betaalde vakman Varenderwijs- wereldwijs Een vak bij de marine brengt vaart in je leven! Een kloeke kijk op de toekomst ZORG DAT JE ER OOK BIJKOMT! CALTEX boekhouder-calculator De marine doet een boekje open Speldjesverzamelaars let op! Bij elke Homburg vacuumverpakte rookworst krijgt u bij de kassa een vlaggetjesspeldje. Er zijn 120 verschillende! Te koop "U DOET TOCH ÓÓK MEE? Als u vandaag of morgen toch boodschappen doet, neem dan meteen Homburg rookworst mee, zou ik zeggen. De prijzen zijn die kleine moeite méér dan waard.Net als mijn rookworst trouwens.Eén ding:stel het niet te lang uit, want op 4 mei moeten alle antwoorden binnen zijn. De voor waarden heb ik ook op de verpakkingen laten drukken.Veel succes, en wie waagt.". VOOR TWEE PERSONEN, WAARDE ƒ1000.- Dit moet u doen: haal bij uw leverancier zo'n heerlijke vacuum-verpakte rookworst van Homburg. Verrukkelijk als snack bijvoorbeeld of bij de borrel, heel lekker op de boterham, fijn om mee te nemen op weekend of vakantie. Aan elke Homburg rookworst zit een speciale prijsvraagkaart met de vraag: „Waarom vindt u Homburg vacuum- rookworst zo lekker?" Het is natuurlijk niet moeilijk voor u om daar een kort, bondig èn origineel antwoord achter te schrijven. De antwoordkaart stuurt u naar S. Homburg - Cuyk. Dat is alles! Doe mee zo vaak u wilt. De origineelste antwoorden (u mag niet meer dan 25 woorden gebruiken) vallen in de prachtige prijzen. Die bestaan uit 10 vakantiereizen voor twee personen, te verzorgen door Hotel-Plan. 10 magnifieke vliegvakanties ter waarde van f 1000.- en 100 prijzen: keuze uit een 2 pers. tent of prachtige transistorradio. Als u uw vakantie al geregeld hebt, kunt u uw stoei in het vliegtuig natuurlijk óók ruilen voor de geldswaarde van de reizen! Alle antwoorden moeten op 4 mei binnen zijn, en een deskundige jury maakt in de week na 15 mei de prijswinnaars in dit blad bekend. Let op de Homburg advertentie. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Je bent zo'n jaar of zestien, misschien al wat ouder. Precies da leeftijd om eens serieus over je toekomst te denken. Je wilt er wat van maken. Je bent immers een doorzetter en je hebt een bei der verstand. Een gedegen vak wil je leren. Maar wat? Een klas lokaal lijkt soms zo klein, een kantoor of werkplaats zo benauwd. Je wilt direct al aanpakken, meteen al verdienen. Je zou wèg willen reizen om te ontdekken wat er in de wereld te koop is. Dat; kan allemaal. Bij de marine r/f n y/u yt-// i/Agi'fttv/tf/e tw/A /w /x'txr/tkw\M Haarlem, Gemeentehuis, Afd. Mil. Zaken, elke dinsdag van 10.0011.00 uur, Politiebureau, Smedestraat 9, elke vrijdag van 18.30—19.45 uur. Amsterdam, Marine-etablissement, ingang Mariniersplein, maandag tot én met donderdag van 8.3012.30 uur en 13.30—17.00 uur, vrijdag van 8.3012.30 en 13.3016.00 uur, zaterdag van 8.3012.30 uur. Beverwijk, Politiebureau, elke le en 3e dinsdag van de maand van 12.3013.30 uur. HOMBURG UE£S*V GEVRAAGD Sollicitanten gelieven zich in verbinding te stellen met het Gewestelijk Arbeidsbureau .IJmond" te Beverwijk. niet leeg te aanv. IJMUIDEN woonhuis, Trompstraat woonhuis, Pythagorasstraat woonhuis, Esdoornstraat woonhuis, Zeeweg. DRIEHUIS woonhuis, Valeriuslaan. Inl. Corn. Janus en Zn., Mak's N.B.M., Trompstraat 29, IJmuiden, tel. 5504. Geen enkel bedrijf geeft je zoveel kansen als de marine. Je krijgt een. prima opleiding: je diploma wordt in de burgermaatschappij hoog gewaar deerd. Ook al ben je 16 jaar, je begint tijdens je opleiding al met f273.- pep maand. Je groeit uit tot een eerste klas vakman. Snel klim je omhoog: elk jaar meer salaris, regelmatig promotie. De besten brengen het zelfs tot officier! Een marine-vakman ziet nog eens wat. Je zwerft over zeeën en oceanen, je ontdekt interessante landen, je bezoekt verre steden. Vandaag wandel je in tropisch Rio de Janeiro en een paar weken later haal je een frisse neus in Stavanger. Als je verlof hebt, luisteren je vrienden en familieleden thuis gespannen naar je verhalen. Varenderwijs word je wereldwijs! Natuurlijk wil je eerst weten wat voor jou de mogelijk heden zijn bij de marine. Vul daarom onderstaande bon in, doe hem op de bus en al gauw krijg je een prachtig hoekje thuis, vol foto's en feiten - 120 bladzijden dik. Dan kun j» er eens rustig over nadenken. En overleggen met je ouders. Pas als je je plannen van alle kanten goed bekeken hebt, neem je een besluit. Dan hak je de knoop door. En let een» op,-straks zeg je zoals vele voortvarende vaklieden op zee: bij dé marine hen je beter af! Gegadigden moeten ongeveer 16 jaar zijn en bij voorkeur een opleiding ULO of LTS heb ben, al zijn er ook marinevakken waarvoor geen voorop leiding nodig is. IZend deze bon aan: Het Hoofd Marinewerving, I Lange Voorhout 7, Den Haag. Of ga eens praten op Ieen van onderstaande Wervingsbureaus. Naam: Straat: Plaats:Leeftijd: verzoekt toezending inlichtingenboekje. 2058-5

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 14