Engelse voetbalofficials zijn verdeeld over voorstel om extra punten te geven Utrecht werkt hard aan de ontvangst Europese zwemtop Uniek zwembad in aanbouw Rocky Beringen enthousiast over „honkbalstudie" in V.S. Leeds United in finale van de Engelse cup na veel spanning PRACHTIG IS Neville formeert oranjeteam zondag Stuy blonk uit in militair elftal Noordiers elftal leed een zware nederlaag (0-5) White Stars ontvangt AMVJ Nieuwe versie Olympische film Altig winnaar in eerste rit van Provencal Duizend deelnemers verwacht bij titelstrijd in 1966 Vier spelers kandidaat voor Davis Cup-team Lakeiand werd Tigertown Rentmeester derde in Waalse Pijl Jongkind kreeg slechts berisping Scheidsrechter werd door een Manchester-supporter neergeslagen T&ilenka GRONINGEN Matthews geen profspeler meer DONDERDAG 1 APRIL 1965 27 Kans op behoud honkbalteam THB Basketbalcompetitie - V->. Straf zeiler verminderd Penarol in finale van Zuid-Amerika-cup J Dit is het silhouet van de ideale jas voor elke dag, elk seizoen, elke gelegenheid. Uitgevoerd in correct en kreukherstellend Een jas van grote allure. Her kenbaar aan het innaai-etiket en de bijbehorende hanglabel met de naam Yataghan Hanover op dreef in Duindigt Sir Stanley Rouss: studeren. Het was gisteren druk in het KNVB- centrum in Zeist, 's Middags trainde de A- «electie onder leiding van Neville. De trai ningsgroep draaide zijn rondjes, voerde taktische oefeningen uit en besloot met een „partijtje". Neville zal het elftal, dat woensdag 7 april in Rotterdam tegen Noord-Ierland speelt eerst zondagavond bekendmaken. Ook de geselecteerde UEFA- jeugd (16-18 jaar) was in Zeist ter voorbe reiding op het UEFA-toernooi, dat dit jaar in West-Duitsland zal worden gehouden. Het voorlopig Nederlands zaterdagelftal heeft woensdag op het Zeister KNVB- sportcentrum een nuttige oefenwedstrijd gespeeld tegen de tweede divisieclub For- tuna uit Vlaardingen. De zaterdagvoet ballers, die bij de rust reeds met 2-1 voor stonden, wonnen tenslotte met 6-5. Bondscoach Georg Kessler maakte ten slotte het zondag-amateurelftal bekend, dat a.s. zondag in Chaumont tegen Frankrijk speelt: doel: Van Zanten (ZAC); achter: Van Turnhout (Helmond) en Jaspers (Sneek); midden: Van Dijk (CW), Van Gussenhoven (De Valk) en Van Hogenhout (Ede); voor: Pahlplatz (Quick '20), Van Be- veren (Emmen), Onsman (AFC), Vermeu len (CVV) en Roggeveen (CW)). Reserves: Van Heerikhuizen (Rigtersbleek), Huisman (AFC), Van der Leur (RKC) en Kraayer (ZAC). Het Nederlands militair elftal heeft woensdagavond op het PSV-terrein te Eindhoven de interlandwedstrijd tegen Bel gië (voor de tweede ronde van het in ternationaal kampioenschap) verdiend met 8-0 gewonnen. Alle doelpunten werden In de tweede helft van dit aantrekkelijke duel gescoord door linksbuiten Nico Ma res (M V.V.), die de Belgische doelman Coulonval (reservekeeper van FC Luik) vele malen heeft belaagd met venijnige schoten. Voor de rust waren de beide hardwer kende, maar improduktief spelende teams volledig aan elkaar gewaagd. Daarna toonden de in een hoog tempo opererende Nederlanders zich in technisch opzicht dui delijk de meerderen van hun tegenstan ders en speelde de dikwijls felle strijd zich voornamelijk op de Belgische helft af. De meest opvallende spelers in de Ne derlandse ploeg waren stopper Spinhoven (Xerxes), doelman Stuy (Telstar) en de schier onvermoeibare Blauw-Witter Geest man. Bij de Belgische militairen waren linksbinnen De Vrindt (Anderlecht), Van Sick (Herentbals) en Ghellynck (La Gan- toise) de uitblinkers. Er waren ongeveer 4000 toeschouwers. Het Noordierse voetbalelftal, twee we ken geleden te sterk voor het Nederlands elftal (2-1) heeft ditmaal in het Windsor Park in Belfast een zware nederlaag tegen Wales moeten incasseren. De Noord ieren verloren met 0-5. Nederland ontmoet Noord-Ierland volgende week woensdag in het Feijenoord-stadion In een returnwed strijd voor de voorronden voor 't wereld kampioenschap 1966. De Noordieren hadden overigens de bes te start. Zij zetten diverse gevaarlijke aan vallen op en leken op weg naar een nieuw succes, totdat Tottenham Hotspur-buiten- speler Cliff Jones in de 18de minuut tegen de verhouding de score opende en de kan sen keerden. Aanvoerder Roy Vernon be sliste de strijd in het voordeel van de Welshmen door vlak voor en na de rust met twee fraaie goals de stand op 3-0 te brengen. De Ieren speelden zonder veel overtui ging verder. De oppermachtige Welsh men voegden tenslotte nog doelpunten van Williams en Allchurch aan hun totaal toe, zodat zij als grote triomfators het Wind- sorpark verlieten. De honkballers van THB krijgen alsnog •en kans om de plaats in de tweedeklas se die zij het vorig seizoen kwijtraakten, te heroveren. Doordat er in de tweede klasse B een plaats is open gekomen, wordt op zaterdag 17 april op het Tha- men-veld in Uithoorn een halve competi tie gespeeld tussen THB, De Geuzen en Neptunus. De winnaar van deze competi tie promoveert alsnog. Officials in het Engelse voetbal zijn verdeeld over het revolutionaire plan om in competitiewedstrijden extra wed- strijdpunten toe te kennen voor gemaak te doelpunten. Vele clubmanagers me nen dat hierdoor de aanvalsgeest zal terugkeren en daarmee het publiek naar de tribunes. Anderen noemen het plan onzin. De gedachte is voorgelegd aan de 92 clubs van de league. De bedoeling is dat een extra punt wordt toegekend voor elke vier doelpunten die gescoord zijn. Bij een gelijkspel van 1—1, zou elk elftal 1.25 wedstrijdpunt noteren, een voor het gelijke spel en 0.25 voor het maken van een doelpunt. Reg Pratt, manager van West Mam, zei „dit plan wil het negatieve voetbal wijzi gen. Ik ben er voor". Matt Busby, manager van Manchester United: „ik hoop dat we er het volgend seizoen mee beginnen. Het zal het spel aantrekkelijker maken voor de liefheb bers". Bill Riding, manager van de tweede divisie-club F.olton, was er voor. Zijn club speelt aanvallend. Hij zei dat als het stel sel dit seizoen reeds was toegepast, zijn club nu tweede in plaats van vierde zou staan en sterk favoriet zou zijn voor pro motie naar de eerste klasse. Sir Stanley Rous, voorzitter van de voet bal-wereldfederatie (FIFA): „dit moet nauwgezet worden bestudeerd. Het voor stel heeft de tendens om clubs te straf fen, die een goede defensie hebben, maar zwakke voorhoedespelers, hoewel de ma nager zijn best doet om zijn hele elftal zo sterk mogelijk te maken". Vic Buckingham, gewezen coach van Ajax in Amsterdam en nu manager van de eerste divisieclub Fulham zei: „lk houd Matt Busby: vóór. er niet van om met de regels te gaan knoeien. Als veel wedstrijden uitslagen te zien ge ven van 9-8 of 6-5, lust het publiek dat ook niet". Don Revie, manager van Leeds United, grote kandidaat voor de kampioenstitel en voor de Engelse cup, meent dat het stelsel onbillijk is. Een ploeg zou het hele seizoen bijzonder standvastig en goed kunnen spelen en met 1-0 of 2-0 winnen, en toch gestraft kunnen worden. Een an dere ploeg zou de laatste zeven of acht wedstrijden van het seizoen alles op alles kunnen zetten en daarmee punten ver overen." Voor- of tegenstander, iedereen is het er over eens dat het voetbal tegenwoordig te defensief is. Jimmy Greaves van Tot tenham Hotspur zei: „het wordt steeds moeilijker om te doelpunten. Als het net zo erg gaat worden als in Italië, dan be tekent dit het einde van het voetbal in Engeland." Alan Hardaker, secretaris van de Engel se league: „het publiek is niet geïnteres seerd in wat er op het middenveld ge beurt, maar alleen in actie in de doelge bieden De S2 clubs zullen a.s. zomer over het voorstel stemmen. Het op zijn eind lopende basketbalsei zoen heeft voor deze week slechts één wed strijd voor de landelijke competitie. In de dameseredivisie krijgt White Stars vrijdag bezoek van het leidende AMVJ. De Am sterdamsen zullen er wel voor oppassen zich niet te laten verrassen en beide punten mee naar Amsterdam nemen. Het volledige programma luidt: Donder dagavond: Dames, 7 uur: HOC 5Ty phoons; 8 uur: AntilopenHOC 2; Heren, 7 uur: AkridesHCK 4; 8 uur: HOC 2— HCK; 9.15 uur: HCK 3—HOC 4; Typhoons 2Antilopen 2. Vrijdagavond: Dames, 7 uur: White Stars 3SC Haarlem; HCK 3Rapiditas; 8 uur: eredivisie: White StarsAMVJ; HCKExercitia. Heren: 9.15 uur: Typhoons 3Exercitia 3; Exer citiaFlamingo's 2. Er is een nieuwe versie van de Olym pische film uitgekomen, die drie kwartier korter is dan de eerste film over de spe len van Tokio,x die drie uur duurde. In de nieuwe film zijn de veel-bekritiseerde ar tistieke uitingenniet opgenomen. Het Ja panse Olympische comité heeft zijn fiat aan de nieuw gemonteerde film gegeven. Zoals bekend ging er bij insiders een storm van protest op toen bleek dat de maker van de film te veel gezocht had naar een artistieke compositie, waardoor de sport vaak op het tweede plan kwam. De Olympische film zal volgende week woensdag voor het eerst worden vertoond buiten Japan, namelijk in Koeala Lumpur (Malakka). De Duitser Rudi Altig is woensdag win naar geworden van de eerste etappe van de „Provencal". Hij legde de 156 km van Marseille naar Avignon af in 3 uur 52 min. en 40 sec. Altig bevocht door een verras sende ontsnapping in de laatste kilometers drie seconden winst op het voltallige pelo ton, waarvan Rik van Looy de sprint won. De uitslag was verder: 3. Ward Seis (Belg.); 4. Benoni Beheyt (Belg.); 5. André Darrigade (Frankr.); 6. Frans Melcken- beeck (Belg.); 7. Tuur de Cabooter (Belg.); 8. Michel Grain (Frankr.); 9. Roger Swerts (Belg.); 10 Michael Wright (G.B.); 11. Jan Janssen (Ned.); 30. Ab Geldermans (Ned.), allen in dezelfde tijd als Van Looy. Met een voor Nederland welhaast onge kende voortvarendheid wordt in Utrecht de organisatie aangepakt van de Europese zwemkampioenschappen 1966. Men rekent op 800 a 1000 deelnemers uit 25 27 lan den. Zij zullen hoogstwaarschijnlijk wor den ondergebracht in een tweetal nog te bouwen flatgebouwen van de stichting studenten huisvesting. Een Europees dorp in het klein. De bedragen, gemoeid met de organisatie van een dergelijk evene ment, zijn duizelingwekkend hoog. Aan het drie jaar geleden in gebruik gestelde binnenbad van Den Hommel (kosten 3,5 miljoen) wordt een voor de kampioen schappen geschikt buitenwedstrijdbad (50 bij 22 meter), een springkuil (20 bij 22 meter) met een tien metertoren en een half diep oefenbassin (55 yards) gebouwd met tribunes voor 6000 toeschouwers. Kos ten: 4.5 miljoen gulden, waarvan 880.000 beschikbaar gesteld door de Nederlandse Sport Federatie, speciaal voor de Euro pese kampioenschappen. De installaties met de bijbehorende fil tergebouwen, kleedruimten en technische voorzieningen zijn reeds in een ver sta dium van ontwikkeling. Het grote wed strijdbassin is reeds vrijwel voltooid, het geen woensdag door een officiële plechtig heid werd benadrukt. Maar het vreemde is dat de Europese zwemunie de Europese kampioenschappen niet officieel aan Nederland heeft gegeven. Men kan zich voorstellen welk een geest drift en doorzettingsvermogen de KNZB bezield moet hebben en nog steeds be zielt om gesteund door de NSF reeds te beginnen aan de uitvoering van een dergelijk groot project nog voordat over de politieke aspecten van de zaak volle dig klaarheid was verkregen. Maar de tijd drong en wat ongetwijfeld een rol bij de overwegingen heeft gespeeld: het bad kan na de kampioenschappen met geringe wij zigingen dienstbaar worden gemaakt aan de recreatie van de Utrechtse bevolking. Inmiddels zijn de kansen aanzienlijk ge stegen dat de Europese kampioenschap pen volgend jaar inderdaad van zaterdag 20 t.m zaterdag 27 augustus voor het eerst in Nederland zullen worden gehouden. Jan de Vries, voorzitter van de KNZB en van de Europese Unie (de LEN) heeft een on derhoud gehad met de demissionaire mi nister Luns. Als resultaat kan de KNZB de garantie geven, dat alle aangesloten landen in Utrecht welkom zullen zijn. Ook de Oostduitsers. Het hangt er alleen van af of de Oostduitse autoriteiten de voor gestelde procedure willen volgen of niet en of de overige Oost-Europese landen bij een eventuele weigering één lijn zul len trekken. Inmiddels verrijst op het 3a/z hectare grote terrein van Den Hommel in Utrecht een wedstrijdbad, dat tot de meest mo derne in de gehele wereld moet worden gerekend. Het zal tijdens de wedstrijden op een temperatuur van 23 graden wor den gebracht (de springkuil zelfs op 27 graden). De traditionele golfbrekerrand ontbreekt, deze is vervangen door drijven de roostere, die de golfbeweging tot een minimum zullen terugbrengen. Men stelt zich voor, dat hierdoor een uitermate snel bad wordt gecreëerd, waarin records zullen worden gebroken, fc.v - v.vl -v v v V- v Dit wordt het grote wedstrijd-bassin in Den Hommel. Het te verwachten grote aantal deelne mers maakt een zeer compact wedstrijd programma noodzakelijk. Voor het water polo men rekent op meer dan 16 ploe gen zal zelfs een tweede bad noodza kelijk zijn. Men denkt daarbij aan het eveneens in Utrecht gelegen bad Kromme Rijn. In Den Hommel zelf zijn de evene menten geconcentreerd in de morgen en avonduren. Slechts bij uitzondering zullen 's middags wedstrijden plaatsvinden. Voor de Davis Cup-wedstrijd tegen Zuid- Afrika, die op 30 april, 1 mei en 2 mei in Den Haag zal worden gespeeld, zal voor de samenstelling van de Nederlandse ploeg een keuze worden gemaakt uit de volgen de tennissers: Tom Okker, Jan Hajer, Piet van Eysden en Ron van Gelder. Captain is de heer Hans van Dalsum. Dit viertal is eveneens aangewezen voor de oefenin terland (op 24 en 25 april) tegen Zuid- Rhodesië. De Haarlemse HTS-er Ferry Berin gen beleeft momenteel in de Verenig de Staten grootse dagen. De tot nog toe onopvallende Schoten-honkballer be vindt zich nu ruim een week in Lake iand, een stadje in Florida met 35.000 inwoners die voornamelijk hun dollars verdienen aan wintertoerisme en de handel in citrusvruchten. Maar als de beroepshónkballers van de Detroit Ti gers zich in het voorjaar gaan voorbe reiden, verandert in het zakelijk inge stelde Lakeiand de atmosfeer: Lake iand wordt „Tigertown", de stad waar de Detroit Tigers-organisatie van het milde klimaat profiteert en waar Ferry Beringen met nog 160 jonge Amerika nen een keihard onderricht krijgt in de noodzakelijke handelingen voor een be roepshonkballer. „Tigertown" heet het hotel waarin Ferry logeert en dat de 19-jarige Haarlemmer er volledig bij- hoort moge blijken uit de naam die hij zich onder de voor een contract vech tende Amerikaanse leeftijdsgenoten heeft verworven: „Rocky". De 19-jarige Ferry Beringen die zijn uitzending door het Sportfonds Leo van der Kar te danken heeft aan de ma nier, waarop hij zich inzette bij diver se jeugdtrainingen en wedstrijden van het Nederlands jeugdteam, geeft daar in Lakeiand zijn ogen goed de kost op de trainingsbasis van de Detroit Tigers waarop de vijf honkbal velden elke week tien wedstrijden worden ge speeld. En van die onderlinge wed strijden heeft Ferry Be'ringen al veel opgestoken. In een brief aan onze lezers somt hij de belangrijkste verschillen met ons hoofdklasse-honkbal op: „Zeer goede slagprestaties op bij zonder goede pitchers die behalve een bijzonder harde recht bal ook een scherp hoekende curve kunnen gooien. Al deze spelers zouden het waarschijn lijk heel gemakkelijk hebben in onze hoofdklasse! Iedere speler is in staat om uit werkelijk alle standen hard en zuiver aan te gooien. Ik dacht toch wel dat dit voornamelijk kwam door het vele oefenen wat ze hier doen. Als je wat aanleg en inzicht hebt, kun je hier een goede honkballer worden, ook al door de vele adviezen van de zes managers die hier in Tiger-dienst zijn. Iedereen is hier „honkbal-minded". De scheidsrechters beoordelen zeer goed op slag en wijd en iets in het voordeel van de slagman. De veldscheidsrech- ters nemen beslissingen die af en toe in het voordeel van de veldpartij zijn. Mijns inziens gebeurt dit opzettelijk om de spelers te inspireren. Het publiek is deskundig. Ik heb het volgende voorval al enkele malen mee gemaakt: met het derde honk bezet stond de werper in zijn vrije stand Toen de werper zijn voorbeweging ging maken, stapte de slagman uit zijn slag- perk en vroeg „stop" aan de scheids rechter die daar natuurlijk niet op in ging. De bedoeling was om de werper in de war te brengen en zijn bewe ging te stoppen, wat „schijn" zou be tekenen en de loper vanaf het derde honk in staat zou stellen te scoren. Als het lukte was het publiek bijzonder enthousiast en applaudiseerde het voor de slagman. Ik kan me soortgelijke situaties in Nederland herinneren en daar vond men de slagman onspor tief!" Ferry Beringen blijft nog enkele we ken in Lakeiand, waarna hij in Grand Rapids een major league-wedstrijd zal zien. Vrijdag 16 april keert de Schoten honkballer weer op Schiphol terug. De Olympische zwemster Mariene Day man, die door de Australische zwembond voor drie jaar geschorst werd, zal in be roep gaan bij de FINA De Belg Willy Bocklandt heeft woens dag met een voorsprong van 35 sec. op zijn naaste belagers de wegwedstrijd De Waal se Pijl gewonnen. Zijn tijd over de 177 km was 4 uur 40 min. De uitslag was verder: 2. Georges van Coningsloo (België), 3. Piet Rentmeester (Nederland), 4. Robert Lelan- gue (België), 5. Vic van Schil (België), 6. Jos van der Vleuten (Nederland), allen op 35 sec. Jan Jongkind, bemanningslid van de draak die Nederland vertegenwoordigde tijdens de Olympische zeilwedstrijden in Japan, zal geen gevolgen ondervinden van de moeilijkheden, die tijdens de regatta van Enoshima ontstonden met Wim van Duyl, stuurman van de Nederlandse draak, en die tot gevolg hadden dat Jongkind zich halverwege de Olympische wedstrijden reeks liet vervangen door reserve Dick Wayboer en naar Nederland terugkeerde. De commissie van beroep van de Ko ninklijke Verbonden Nederlandsche Water sport Vereenigingen heeft namelijk uit spraak gedaan inzake het beroep dat de zeiler uit Aalsmeer aantekende. De com missie heeft in deze uitspraak bepaald dat de maatregel die het bestuur van het ver bond genomen heeft tegen Jongkind dient te worden vervangen door een berisping. Deze maatregel uitdrukkelijk werd er door het bestuur op gewezen dat het hier geen straf of schorsing zou betreffen hield in dat Jongkind, evenals Van Duyl trouwens, in 1965 en 1966 niet zou kunnen uitkomen in officiële internationale kam pioenschappen en in daaraan eventueel voorafgaande selectiewedstrijden. Penarol uit Uruguay heeft zich woens dag geplaatst voor de finale van het Zuid- amerikaanse voetbalclubkampioenschap. Penarol versloeg in een beslissingswed strijd voor de halve finales Santos (Brazi lië) met 2-1 en komt nu uit tegen de win naar van de ontmoeting Boca Juniors of Independiente (beide Argentinië). Penarol had de tweede ontmoeting met 3-2 ge wonnen en Santos de eerste (5-4). Alle doelpunten in de derde wedstrijd werden gescoord na de rust. De beslissende tref fer viel in de verlenging. /wwvwwvwwvwwwwwvwwwwwvwwvw Advertentie Leeds United zal de tegenstander zijn van Liverpool in de finale van het toer nooi om de Engelse voetbalbeker. Het team uit Leeds bereikte woensdag voor de eerste maal in zijn historie de eindstrijd door de „replay" tegen Manchester Uni ted met 1-0 te winnen. Het zag er lang naar uit, dat de uitslag evenals die van de eerste ontmoeting tussen Leeds en de Mancunians 0-0 zou worden, maar één mi nuut voor het einde bracht een treffer van rechtshalf Billy Bremmer van Leeds de beslissing. De met veel spanning tegemoet geziene ontmoeting kreeg een uiterst sensationeel einde. Ongeveer een minuut voor tijd be ging Norbert Stiles aterdag jl. al offi cieel gewaarschuwd een overtreding in de middencirkel. De vrije trap werd snel genomen door Leeds-rechtsbuiten John Gi les. De hoog voor hét doel geplaatste bal werd door Bremmer achterwaarts inge kopt. Het doelpunt bracht een groot deel van de 46.000 toeschouwers in extase. Na de wedstrijd ontstonden opgewonden tafe relen op en rond het veld. Terwijl de dol gelukkige Leeds-spelers in triomf van het veld werden gedragen, uitte de teleurgestel de aanhang van de Mancunians zich in ne gatieve zin. Scheidsrechter Windle die ook de eerste ontmoeting had geleid, overi gens tot misnoegen van velen werd door een toeschouwer knock out geslagen. De referee kon slechts met moeite en onder politiebewaking de kleedkamer bereiken. In de finale ontmoet Leeds United dat goede kansen op de double heeft Liver pool. Leeds' vooruitzichten op het winnen van het leaguekampioenschap en de beker wer den woensdag nog vergroot. Titelkanidaat Chelsea verspeelde uit tegen Everton een kostbaar punt (1-1). In de eerste divisie verloor voorts Aston Villa thuis met 2-3 van West Ham United. In de tweede di visie klopte Leyton Orient Plymouth Ar gyle met 2-0. ALL-SEASON JAS 5 De uitslagen van de woensdag gehouden dra verijen te Duindigt luiden: Bomen-prijs: 1. C. Damascus; 2. Burnley Quick; 3. Caprice Magowan. Totalisator: winnend f 8,60, plaats 3,20, f 2,50, 2,80, gekoppeld 14,80, covercal f 8,80. Eiken-prijs: 1. Clta Victoria; 2. Boudewijn B.J 3. C. H. van Rood en Noot. Totalisator: winnend f 3,20, plaats 1,60, 2,40, 2,40, gekoppeld f 4,50, covercal 5,90. Iepen-prijs: 1. Annemieke Hollandia; 2. Arctlo van 's Gravenhof; 3. Y Saint Parisien. TotaUsator: winnend f 3,20, plaats 1,80, 14,70, f 4,80, gekoppeld f 4,90, covercal 21,60, trio 3.360,60. Beuken-prijs: 1: Bea Princess; 2. Allegheny V. S.; 3. Abdul Scotch. Totalisator: winnend 4,60, plaats f 2,f 2,40, f 3,80, gekoppeld 11,80, covercal 8,30. Kastanje-prijs: 1. Cyrano Silk; 2. Zele Torea dor; 3. Bouwmannetje S. Totalisator: winnend 5,40, plaats f 3,70, f 4,20, 5,20, gekoppeld 4,90, covercal 8,20. Wilgen-prijs: 1. Yataghan Hanover; 2. Atho» the Saint; 3. Annie Norma. Totalisator: winnend 3,80, plaats 2,10, f 2,60, 2,60, gekoppeld f 27,90, covercal 7,90, trio 259,80. Populieren-prijs: 1. Bento Kitty; 2. Yberflote; 3. Zee Totalisator: winnend f 2,70, plaats 1,70, f 2, f 3,40, gekoppeld 7,80, covercal f 5,80. Trial Stakes: 1. Waikuru; 2. Dancing Lady S.; 3. Annie Rose. Totalisator: winnend 1,40, plaats 1,10, 1,10, gekoppeld 2,40, covercal 2,70. Sakina-prijs: 1. Nina; 2. Flying Peter S.; 3. Cambronne. Totalisator: winnend f 3,50, plaats 2,20, 1.90, gekoppeld f 5,—, covercal 3,10. Totalisator-omzet f 155.352,50. Sir Stanley Matthews, 50 jaar oud, heeft gisteren officieel zijn loopbaan als beroeps voetballer beëindigd. Het contract met zijn club Stoke City is met wederzijds goed vinden geannuleerd. Dit betekent dat hij niet langer een betaalde speler is, hoewel hij nog wel vriendschappelijk blijft spelen. De beëindiging van het contract was een formaliteit in overeenstemming met het reglement van de bond. Op 28 april speelt Matthews een erewedstrijd.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 27