Negerbetogers in Camden (Alabama) gearresteerd GIVE A MAN A LUCKY Britse elektronica-deskundige spioneerde voor Sovjet-Unie Federale recherche van VS arresteert twee verdachten Atheners verbergen hun angst voor aardbevingen (épr WERELDNIEUWS d I! omdat lucky een echte amerikaan is, omdat lucky't helemaal heeft, omdat 't Lucky Strike is, daarom liever luckv TRIKE 1 Van dag tot dag Gladde jongens Brits witboek over Gibraltar-kwestie Gokken in het Pentagon Swissair geweerd uit Jordanië Spoorwegongeluk in Brazilië Chilean Reefer heeft een groot gat raatótocl Icocup DINSDAG 6 APRIL 1965 »a§ Ook in Amerika Amerikaans Hooggerechts hof spreekt rassen- strijders vrij Twee VS-astronauten voor nieuwe proef aangewezen Zeker 24 slachtoffers Duizenden jaren Kort nieuws Op els Eliaa ERRES STOFZUIGERS v.a. 149.- H ARTENDORP V- -Jacques BARTELJORISSTRAAT 5 Het is langzamerhand vrijwel onmoge lijk betrouwbare cijfers te verkrijgen over de hoeveelheden aardgas, die onder de Ne derlandse bodem verborgen zijn. Zonder toe te geven aan fantastische speculaties kan men echter voor zeker aannemen, dat de rijkdom aan gasmineraal alle schat tingen te boven gaat en dat de voorraad energie, die onder onze bodem is opgehoopt vele malen groter is dan ons land in eeu wen kan opmaken. De aardrijkskundeboekjes uit vroeger tijden, die braaf en spijtig beweerden: „Ne derland is arm aan bodemschatten, wan neer men althans zijn steenkolenlagen in het zuiden des lands buiten beschouwing laat..." zijn nodig aan bijwerking toe. De jeugd kan zich voortaan trots verdiepen in de minerale rijkdom van haar kleine vaderland, maar zij zal daarbij enige moei te hebben zich te realiseren dat die rijk dom niet of nauwelijks in de portemonnees van haar ouders merkbaar zal zijn. De welstand van de Nederlandse bevolking is degelijk en afdoende beveiligd tegen de voordelen, die uit deze schatkamers te voorschijn zullen komen, want de gasprijs voor huishoudelijk gebruik wordt angst vallig op een (waarlijk niet zo heel goed koop) niveau gehouden en de baten uit de vrijgevigheid der natuur komen voor een aanzienlijk deel in buitenlandse beurzen terecht. Tot dusver heeft de Nederlandse regering zich niet al te zeer bekommerd over de vraag, op welke wijze de Neder landse gasvoorraden het best en snelst dienstbaar kunnen worden gemaakt aan de Nederlandse welvaart. Zij heeft zich verzekerd van een deel der opbrengsten dat weliswaar een aardige opvulling van de staatsgelden zal vormen, maar zij is overigens kwistig omgesprongen met het verlenen van concessies aan buitenlandse ondernemingen, die geld roken tussen de Nederlandse akkerkluiten. Intussen doen de nieuwe vondsten ver moeden, dat een grotere en zakelijker in gestelde belangstelling van de regering niet overbodig zou zijn. Nederland is ten slotte geen achtergebleven gebied, waar de inboorlingen in ruil voor wat kopergeld de buitenlandse kapitaalkoningen de vrije hand laten in het exploiteren van de na tuurlijke rijkdommen des lands. Wij hebben niet alleen technici, maar ook zakenlieden genoeg om de aardgas- winning tot een meer Nederlandse zaak te maken dan tot dusver blijkt te gebeuren. JVWWWVWWWWWVWWWWMWWWWVWWWI fWVWVWWVWWWVWVN/VWVWWWWWWWVWWVtA WASHINGTON, (AP) Het Ame rikaanse hoge gerechtshof heeft gisteren beslist dat Golgate-Palmo- live het publiek met een t.v.-film bedrogen had door bij een proef het te doen voorkomen alsof schuur papier behandeld met een snel scheer-crème met één haal van een scheermes schoon geschoren kon worden. In plaats van schuurpapier was echter een stuk plexiglas met daarop zand gebruikt. LONDEN (AP) De Britse regering heeft Spanje in een zojuist gepubliceerd witboek gewaarschuwd, dat zij de bevol king van Gibraltar in haar huidige moei lijkheden terzijde zal staan en verklaard: „de politiek van de Britse regering -is dui delijk. Groot-Brittannië heeft nooit afstand gedaan van zijn rechten op Gibraltar en gedaan van zijn rechten op Gibraltar en nooit nagelaten zijn positie daar te verde digen en het zal dat ook nu niet doen. De Britse regering blijft bereid, voorstel len van Spanje ter bespreking in overwe ging te nemen, maar zij kan dat niet doen, zolang de abnormale toestand aan de grens blijft bestaan". Over 2 dagen zal op 't Marktplein van Da Nang in Zuid-Vietnam, deze 22- farige Viet Cong-strijder worden te recht gesteld. De jongeman had zondag bij zijn arrestatie een draagbare radio bij zich, die ge heel gevuld was met explosieve stof fen. Hij bekende van plan te zijn geweest een hotel, dat vaak door Amerikanen wordt bezocht, op te blazen. (Telefoto). CAMDEN (Reuter) Onder aanvoe ring van de burgemeester heeft de politie van Camden, in de Amerikaanse staat Alabama, gisteren rookbommen en traan gasgranaten gebruikt om een vijftigtal ne gers uiteen te drijven die een betoging voor het stemrecht hielden. Er werden 12 betogers gearresteerd. Later werden de betogers in de gelegen heid gesteld om onder politiebewaking het gerechtsgebouw te betreden waar zij zich op de kiezerslijst konden laten in schrijven. Velen „voldeden aan de ge stelde voorwaarden" en werden daarom ingeschreven. Ook in andere plaatsen in Alabama trokken betogers voor gelijke kiesrechten door de straten. In Selma, nog niet lang geleden het toneel van heftige rassenon- lusten, stonden tweehonderd negers rustig in de rij voor het gerechtsgebouw om zich te laten inschrijven. Een show, zondagavond op Broadway gegeven onder de titel „Broadway ant woordt Selma", heeft circa 150.000 dollar opgeleverd voor de organisaties die strij den voor gelijke burgerrechten en voor de nabestaanden van dominee James Reeb, James Jackson en mevrouw Liuzzo, allen slachtoffers van de rassenstrijd in Alabama. In de show trad onder meer Maurice Chevalier op. Advertentie IIMIIIIIIIIIllllllll r (Van onze correspondent) LONDEN Maandag is de 52-jarige Frank Clifton Bossard, deskundige op het gebied van geleide projectielen, die aan het Britse departement van Luchtvaart was verbonden en van spionage wordt verdacht, voor de Londense rechter offici eel in staat van beschuldiging gesteld. Zijn zaak is verwezen naar de centrale rechtbank van de Old Bailey in Londen. Bossard's raadsman verklaarde dat zijn clënt een bekentenis zal afleggen. De ge moedelijk pijprokende Bossard verdiende als ambtenaar 2500 pond per jaar. Toen hij vijf jaar geleden uit Duitsland terug keerde en in financiële moeilijkheden was geraakt, liet hij zich door de Russen als spion aanwerven. Voor zijn werk ontving hjJJiflflQ Bflpd. w a Vijftien maart werd nïj in een Londens hotel.gearresteerd. .Hij wordt ervan be schuldigd fotocopieën van geheime docu menten te hebben gemaakt. Bossard zegt in een schriftelijke verklaring dat hij des tijds benaderd werd door iemand, die zei aan de Russische ambassade in Londen verbonden te zijn. Het begon in een café bij Piccadilly, waar hij de Rus voor het eerst ontmoette. Bijzonderheden werden later besproken in een restaurant in Chelsea. Zijn werk methode was, om geheime dokumenten ge durende de middagpauze mee te nemen naar een hotelkamer en belangrijke passa ges te fotograferen. Het fotocopiërapparaat gaf hij in bewa ring in het bagagedêpot van Waterloo- station. De foto's leverde hij af op afge sproken plaatsen, zogenaamde „dode" brievenbussen zoals in een vuilnisemmer, een gebarsten regenpijp, of een holle boom. Hij zegt dat zijn vrouw van zijn spionage-activiteiten niets afweet. Voor de rechtbank verklaarde hij:„het heeft geen zin om iets te ontkennen. Het is afgelopen voor me. Voor mij zelf kan het me niets schelen. Maar wel voor mijn vrouw. Het betekent haar dood." Bossard zou sinds 1963 via radio Moskou instructies hebben ontvangen. „Ik moest elke ochtend om kwart voor acht en elke avond om half negen op de eerste dinsdag en woensdag van elke maand naar be paalde kortegolf uitzendingen luisteren. Er werden vijf melodieën gebruikt. Een was het bekende volkswijsje „Mos- kouse nachten" hetgeen betekende: „alles wel". Een ander stukje muziek betekende „doorgaan". Maandagmiddag heeft de rechtbank in geheime zitting naar bezwarend materiaal van leden van de Britse geheime dienst geluisterd. In 1951 kwam Bossard in dienst van de Britse geheime dienst in Duitsland waar hij zich met electronica be zig hield. In 1956 werd hij in dezelfde hoe danigheid benoemd tot attaché van de Britse ambassade in Bonn. WASHINGTON (Reuter) Agenten van de Amerikaanse federale recherche hebben maandag twee mannen aangehou- den, die ervan beschuldigd worden defen siegeheimen aan de Sovjet-Unie te hebben verkocht. Een van hen is de 43-jarige sergeant Robert Lee Johnson, die op het ministerie van Defensie werd aangehouden. De ande re is de 46-jarige James Allen Mintken- baugh, die in Castro Valley in Califomië werd gearresteerd. Volgens de door de geheime dienst in gediende aanklacht zouden de twee man nen met elkaar en met de Rus Vitaly Ourjoumov en met nog andere mensen hebben samengezworen om gegevens over de Amerikaanse nationale defensie te ver krijgen en aan de Sovjet-Unie uit te leve ren. Ourjoumov was vroeger aan de Rus sische ambassade in Parijs verbonden. Hij zou zich op het ogenblik in de Sovjet- Unie bevinden. Sergeant Johnson zou in 1953, .toen hij bij dé Amerikaanse troepen in Berlijn dien de, door de Russen voor spiopage aan geworven, terwijl hij op zijn beurt daarvoor Mintkenbaugh zou hebben overgehaald, die eveneens in het leger diende. Zij hadden het in het bijzonder gemunt op geheime gegevens over militaire in stallaties, raketterreinen en de Amerikaan se inlichtingendiensten in binnen- en bui tenland. WASHINGTON (Reuter) Het Ameri kaanse Hooggerechtshof heeft maandag de vonnissen vernietigd tegen zeven negers en vier blanken, die in 1961 pogingen in het werk stelden om de rassenscheiding in een restaurant in Montgomery in Alaba ma opgeheven te krijgen. Zij werden toen elk veroordeeld tot der tig dagen gevangenisstraf en een boete van honderd dollar. Dit vonnis werd door het Hof van Beroep in Alabama gehand haafd. Het hooggerechtshof heeft maandag ook de vonnissen tegen acht negerstudenten vernietigd, die in 1962 een cafetaria voor blanken in Nashville in Tennesse binnen gingen. HOUSTON (Reuter) De Amerikaanse astronauten Walter Schirra en Thomas Stafford zijn aangewezen om het ruimte schip te bemannen dat, terwijl het om de aarde draait, een verbinding tot stand moet brengen met een onbemand ruimte voertuig. Het experiment zal tegen het einde van dit jaar worden genomen. Het maakt deel uit van het Gemini-plan, dat de landing van de mens op de maan be oogt. De fiscale opsporingsdienst van de Verenigde Staten heeft meer dan 50 ambtenaren in het Pentagon, het marinepaleis en een dependance van het Pentagon gearresteerd wegens gokken. Dit was de derde maal sinds 1956 dat ingegrepen werd voor gok ken in het Pentagon. AMMAN (Jordanië) (AP) De rege ring van Jordanië heeft besloten vliegtui gen van de Swissair de toegang tot Jor daanse vliegvelden en het Jordaanse lucht ruim te ontzeggen. Het besluit is genomen omdat de Swiss air een overeenkomst met Israel heeft ge tekend voor een luchtverbinding tussen Tel Aviv, Teheran, Karatsji, Bombay, Singa pore en Hong Kong. Andere lidstaten van de Arabische Liga zullen dezelfde maatregel tegen Swissair nemen. Een tijd lang zouden beiden elk 250 tot 300 dollar per maand hebben ontvangen. Mintkenbaugh zou in Moskou een spe ciale opleiding voor spion hebben gehad en in Berlijn met een Russische agent een regeling hebben getroffen voor een Russi sche contactman in Washington, aan wie hij het door Johnson te leveren materiaal moest doorgeven. Johnson was koerier bij het ministerie van Defensie en stond in december voor een krijgsraad in de V.S. terecht wegens afwezigheid zonder verlof gedurende twee maanden. RIO DE JANEIRO (Reuter) Bij een botsing tussen een passagierstrein en een goederentrein ten noordén van de Brazi liaanse hoofdstad Rio de Janeiro zijn gis teren zeker 24 mensen omgekomen en ve len gewond. Maar gevreesd wordt dat meer treinpassagiers om het leven zijn geko men. „Wij hebben echter nog geen officië Ie inlichtingen over het aantal slachtof fers", zei een woordvoerder van de Bra ziliaanse spoorwegen. Tres Rios, waar het ongeluk gebeurde, ligt circa 130 kilometer ten westen van Rio de Janeiro. Het ongeluk werd veroorzaakt doordat de machinist van de péssagiers- trein door een onveilig sein reed. (Van onze correspondent) ATHENE Ieder die als toerist Olym- pia heeft bezocht, herinnert zich de in drukwekkende zuilen van de Zeustempel. Zij staan niet meer overeind. Zij liggen in stukken tussen de lentebloemen als gevolg van een grote aardbeving die 1400 jaar geleden het oude sportheiligdom moet hebben geteisterd. De aardbeving die maandag na een waarschuwend geraas, de bevolking van deze zelfde streek uit de huizen joeg, is waarschijnlijk aanzienlijk minder krachtig geweest, maar toch werden drie kerken in omliggende dorpen verwoest en zestig percent van de huizen stortte in. Het grote dorp Pelopion bestaat nauwe lijks meer. In deze streek zijn twee van de achttien slachtoffers gevallen. De an deren vielen ten zuiden van Megalopolis, waar het centrum schijnt te zijn geweest van de aardbeving. Zo bleef in het dorp Kalywia dat „hutten" betekent geen enkel huis overeind. Hier was het dat de per helikopter aan gekomen koning Konstantijn werd aange sproken door een oude vrouw: „Wie ben jij mijn jongen? Ik heb niets meer over. We zijn drie kinderen kwijt." In totaal zijn circa 800 huizen ingestort en 2500 on bewoonbaar geworden. Het begint weer ernst te worden, zeg gen de Grieken die in drie weken vier aardbevingen verwerkten. Tussen 1953 en 1957 vond een serie ernstige aardbevingen plaats die honderden slachtoffers eisten. Daarna bleef het acht jaar rustig, met uitzondering van de streek om Korinthe die zowat elk jaar een aardbeving heeft. De gezaghebbende polsvoeler van de Griekse bodem, seismoloog professor Ga- lanopoulos, meent dat de bevingen van zaterdag en maandag in verband staan met de ingrijpende beving van 31 maart die ook overal in de hoofdstad werd ge voeld en waarvan het centrum maar liefst 140 kilometer onder het aardoppervlak lag. Hij acht het ook zeer plausibel dat nog meer aardbevingen volgen. In Athene heerst vanouds een wat opgeschroefd luchthartig gevoel, dat de hoofdstad geen enkel gevaar loopt, maar naarmate zij zich meer uitbreidt, wordt hier de wens sterker de vader van de gedachte. Wel schijnt de kernstreek vlak om de Akropolis inderdaad in duizenden jaren niet te zijn aangetast. Maar zaterdag was er toch enige lichte schade in de Atheense voorstad Nea Ionia. Professor Galanopou- los dringt sinds lang aan op meer veilig heidseisen voor flatgebouwen, die volgens hem ook in de vlakte van Attika „earth- quakeproof" moeten zijn. De Atheners die voor een groot deel uit de Peloponnesos afkomstig zijn, hebben maandag veel ongeruste en meestal ver geefse pogingen gedaan om telefonisch contact met de dorpen te krijgen. Vandaag vertrekt de vice-premier naar het ramp gebied. Gisteren verdeelde de aandacht van de regering zich over de ramp en de aankomst van president Bourguiba van Tunesië, waarvoor Athene feestelijk ge ïllumineerd is. De Cyprische minister van Buitenlandse Zaken Kyprianou, die ook aankwam, kreeg niet veel aandacht. CADI werkt met verlies. De cantinedienst van het leger heeft vorig jaar een ver lies van rond twee miljoen gulden gele den. In dit bedrag zijn begrepen ruim zevenhonderdduizend gulden, die zijn uitgekeerd als welzijnszorggelden. De koning bracht na Bourguiba te heb ben afgehaald zijn bliksembezoek aan het getroffen gebied en was 's avonds weer op het diner, waar hij de Tunesische presi dent toesprak. Zijn moeder Frederikabe gaf zich met een minister naar een ander deel van het getroffen gebied. Deze nieuwe activiteit van de ex-konin gin brengt ongetwijfeld met zich mee, dat er weer critiek komt in een deel van de pers. Het zou meer zin hebben eens te keer te gaan tegen de onbegrijpelijke op vattingen van de radio, die in haar nieuwsberichten eerst acht minuten lang opsomde wie er aan het koninklijk diner hadden aangezeten, alvorens iets mee te delen over de aardbeving, waarover nog laat in de avond extra edities van de kranten van de hand gingen. Het Deense motorschip „Chilean Ree fer", dat zondag bij Vlissingen in aanva ring is gekomen met het Canadese mo torschip „Kate Breton Miner" en bij Nieuwersluis ten oosten van Breskens aan de grond is gezet, blijkt een zeer groot gat ter hoogte van ruim twee aan stuur boord te hebben. Men wil trachten de bananen, die in ruim één zijn gestuwd, te lossen. Men hoopt dan met behulp van zes heftanks. die op het ogenblik vanuit Rotterdam naar Breskens onderweg zijn, dit voorschip een dermate groot drijfvermogen te geven dat men het schip los kan maken van de grond en naar Vlissingen kan slepen. Bespiegeling Van de hele ruimtevaart begrijp ik niets. Ik weet niet hoe het gaat, wat er precies mee bedoeld wordt, en waarom het gaat zoals het gaat. Een absolute analfabeet. Eigenlijk, 't zij zonder spoor van valse bescheidenheid gezegd, kom ik steeds meer tot de overtuiging dat ik van het leven, de dood, de wereld en alles wat met en in haar geschiedt, helemaal niets begrijp. Het verwondert mij steeds meer dat er zo veel mensen zijn, die denken of voor geven, dat zij er wel iets van begrijpen en dat zij wel iets kunnen bijdragen tot het heil van de wereld. Zijn dit goedbe doelende zelf-overschatters of alleen maar verwaten domoren? Of kunnen zij werke lijk iets doen wat van belang is voor de mensheid? Zij behoeven hun pretentie niet met zo veel woorden van de daken te verkondi gen; de positie die zij innemen staats man, leider van mensen, opperhoofd van teen of tander - houdt die pretentie, qua- litate qua, in. Of zijn zij, in overgrote meerderheid, ook maar hulpeloze kerel tjes, dezelfde impotente dwergen, die de anderen, de naamlozen, ook zijn? Wat denken zij 's avonds in bed, of in de stilte van een wandeling langs zee, of wanneer zij met hun geduldige moeder-de- vrouw een kop thee zitten te drinken? Wat denken zij dan van zichzelf? Wat vindt de heer Johnson van de heet Johnson, de heer De Gaulle van de heer De Gaulle, de heer Cals van de heer Cals? Een andere, belangrijker vraag: wat, van alles wat die enorme mannen doen, zouden zij niet doen, indien hun de gave ware geschonken in de toekomst te kun nen zien, en wat wél? Het belangrijkste dat de geschiedenis der mensheid leert, is, dat de vragen, die de tijdgenoot de dringendste lijken, reeds geheel verdwenen of verouderd zijn voor zij enigermate redelijk zijn beantwoord en dat zij reeds voor hun oplossing door an dere vragen verdrongen zijn. Is er niet een geweldig systeem van na tuurlijke, onvermijdelijke, onveranderba re ijzeren wetten die, ook. zonder mense lijke inmenging, de loop der geschiedenis of, zo ge wilt, die der beschaving, bepa len ook zonder dat de heren A, B of Z zich ermee bemoeien? De grote fysicus J. Robert Oppenhei- mer heeft gezegd, dat er twee manieren zijn om de wereld te bekijken; de eerste is die van de reiziger die, te voet of te paard, van dorp naar dorp, van stad naar stad trekt en met de mensen, die daar wonen, praat, om iets te weten te komen van het leven dat zij leven. Dat is de in tieme wereldbeschouwing. De andere is, de wereld te bekijken met het oog van de camera in een ruimte vaartuig: alle brede en smalle rivieren van wetenschap en kennis, alle vormen van cultuur en kunst als onderdelen van het gehele, gecompliceerde menselijke le- ven-op-aarde. Maar in dit laatste geval zegt Oppenheim.er zult ge heel wat moeten missen: dè schoonheid en de warrite vqu, dit menselijke leven zullen, u dan ontgaan. In belangrijke mate zegt hij ook is onze wereld een nieuwe wereld, want de aard der menselijke soorten van sa menzijn, de sociale orde, de ideeën, de plaats, de omvang en de aard van ons culturele, a- en anti-culturele leven zijn in ongekend hevige mate veranderd. Dat is altijd zo geweest, maar nooit hebben de veranderingen zich zo snel en zo ingrijpend voltrokken als in de twintigste eeuw. En zo kom ik terug tot mijn vraag of er één mens op aarde zou zijn, die dit alles omvatten kan, hetgeen wil zeggen: of er één mens is, die zijn medemensen werkelijk kan leiden. Terwijl er zo talloos vele mensen zijn, die blijkbaar van oordeel zijn dat zij het wél kunnen en nog zo talloos velen méér, die doen alsof. Advertentie Gen. Cronjéstr. 43. Haarlem - Tel. 52760 J Betrekkingen. Soedan heeft besloten be trekkingen aan te knopen met de E.E.G. Intimidatie. Kardinaal Wyszinski, rooms- katholiek primaat van Polen, heeft ver klaard dat men in Polen schoolkinderen intimideert en onder druk zet omdat zij naar de kerk gaan. Volgens hem moeten seminaristen direct in dienst terwijl zij, die aan de universiteit studeren, uitstel van dienst kunnen krijgen, totdat zij hun studie voltooid hebben. Goede slag. Uit een brandkast in het Lon dense kantoor van de Ierse luchtvaart mij Aer Lingus zijn maandagochtend industriediamanten ter waarde van ongeveer 850.000 gulden gestolen. De dieven beschikten over een passende sleutel van de brandkast. Verkeersdoden. Het afgelopen weekeinde zijn in Frankrijk bij verkeersongeluk ken 58 mensen gedood en 508 gewond. Advertentie HERENKLtpiN Mensen. Op een conferentie in Chicago van antropologen, biologen, zoölogen en deskundigen op het gebied van de erfe lijkheidsleer is men tot de conclusie ge komen, dat er al minstens IH mil joen jaar mensen op aarde leven. Bijna dertig miljoen jaar geleden leefden er al wezens die dichter bij de homo sa piens stonden dan de apen. Kroesjtsjev. Nikita Kroesjtsjev is maan dag voor de tweede maal sedert hij 14 oktober van het vorig jaar van de macht werd ontheven, in het openbaar verschenen. De vroegere Russische pre mier bezocht samen met zijn echtgeno te een schilderijententoonstelling in een zaal bij het Kremlin. Men vond hem vermagerd. Op reis. De burgemeester van West-Ber- lijn, Willy Brandt, gaat maandag naar de Verenigde Staten voor besprekingen met president Johnson en andere Ame rikaanse functionarissen. De Westber- lijnse burgemeester zal ook de voorma lige president Truman en mevrouw Ken nedy ontmoeten. Op de terugreis zal burgemeester Brandt drie dagen in En geland blijven, waar hij premier Wil son zal spreken. Demonstratie. Tweeduizend joden hebben voor het bureau van de Russische missie bij de Verenigde Naties in New York gedemonstreerd tegen de behandeling van de joden in de Sovjet-Unie. Luchtvervuilingscongres. In Dusseldorp is een vijfdaags congres tegen luchtvervui ling begonnen. Het is georganiseerd door het genootschap van Duitse ingenieurs. Er zijn 2000 deelnemers, onder wie 500 buitenlanders.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 3