Vaarwel aan Sir Stanley vanavond op de TV ilky m Makinen stelde kandidatuur voor tulpenrallye-zege Verbluffende prestatie in de Nü rbu rgri ngp r Ab Geldermans toch in ronde van Nederland 3b mm ■wil Brown Bomber verrassende winnaar in Hilversum TOTO-PROGNOSE Wedstrijd met tal van sterren Hillegoms elftal tegen HVB-formatie «K Sportdefilé op koninginnedag München wint met 3-1 van Turijn- Gelier heeft nog half punt nodig W. Wiertz D. Baas 't Gooi en Hilversum voor een fusie Ralston geschorst WOENSDAG 28 APRIL 1965 13 is net zo lekker als de duurste Amerikaan! maar O ct Tsjechen naar Enschede V bijna eredivisie toevallig consul Van der Weide schaakt het best bij studenten (Van onze speciale verslaggever) STOKE ON TRENT. - Voor het sta tion van Stoke on Trent staat een oude heer in steen uit te zien op de reizigers, die met de trein meekomen. Het zijn er niet veel en ze zijn snel in het stadje verdwenen. Blijven over een stuk of wat jongetjes, die voor een hotel op hand tekeningen azen als mussen op brood kruimels. Wie Stoke on Trent niet kent zal zich er over verbazen dat de legen darische Stan Matthews hier een groot deel van zijn leven heeft doorgebracht. Om een zeer oude kathedraal met de resten van wat eens een kerkhof is ge weest, doch waarop nu tussen de graf stenen in de avond een paar jongens voetballen, doet Stoke on Trent nog ty pisch middeleeuws aan. Maar boven de oude huizen, waaraan de tijd danig heeft geknaagd, rijzen de licht masten van de Victoria Ground, waar 33 jaar geleden de zeventienjarige Stan zijn intrede deed in het rijk van koning Soc cer. Vanavond zullen de lichten nog een maal opvlammen voor een vaarwel aan de vijftigjarige grootmeester. Een vaar wel niet alleen van Engeland, dat Mat thews al die jaren heeft geadoreerd, maar van de gehele voetbalwereld, die haar af gezanten heeft gestuurd voor de farewell- match. Jammer van Coen Had Coen Moulijn niet de pech gehad lijn been te breken dan zou hij vanavond in het elftal van Stanley Matthews hebben gestaan. Zaterdag heeft deze persoonlijk Feijenoord gebeld met het verzoek om Coen Moulijn af te staan. Behalve Mou lijn hebben nog andere beroemde voet ballers moeten afzeggen. Gento en Uwe Seeler waren eveneens geblesseerd. De Duitser Schaefer had clubverplichtingen evenals de Portugezen Eusebio en Costa Pereira. Maar er zijn gelukkig nog ge noeg voetballers overgebleven, die u van avond op uw scherm kunt zien. Denk maar aan de beroemde Russische keeper Yashin, de Spanjaarden Di Stefano en Puskas, de Tsjechen Masopust en Poplu- har, de Duitser Schnellinger en in het elftal van Stan een paar spelers van Stoke Advertentie Moderne mensen houden zichzelf niet voor de gek. Dat lekkere sigaretten niet duur behoeven te zijn, bewijst Silky: 20 heerlijke Amerikanen van eerste klas plantage-tabakken voor Op het hoofdveld van Concordia aan de Sportlaan in Hillegom wordt vrijdag 30 april in het programma van de koningin nedagviering een voetbalwedstrijd ge speeld tussen een Hillegoms elftal sa mengesteld uit spelers van Concordia, SIZO en het reserveteam van Hillegom en een selectie-elftal van de afdeling Haarlem. KNVB. Voor de HVB-ers geldt dit toernooi als selectie voor het Vierbon- dentoemooi. De wedstrijd begint om vier uur. De opstelling van het Hillegoms elftal is: Rijnbeek (Concordia); De Gier (SIZO) en Duyzers (Hillegom); Stroombergen (Hillegom), Schotman (SIZO) en Ben de Jong (Concordia); Van der Lans (Concor dia), Van Eeden (Hillegom), Dirk de Jong (Hillegom), Duwel (Concordia) en Van der Jagt (SIZO). Het Haarlems elftal is als volgt gefor meerd: Wesseling (WH); Prins (DSOV) en Groeneveld (WH); Vaandering (Half weg), Van Berkel (DSOV) en Valent (DSS); Bokhoven (Halfweg), J. Franken (Halfweg), W. Franken (Halfweg), Heke laar (WH) en Den Dekker (Halfweg. De spelers van Kinheim en DCO waren door de beslissingswedstrijden niet beschik baar. Het Haarlems jeugdelftal speelt als roorbereiding op het Vierbondentoemooi woensdagavond 28 april een oefenwed strijd tegen een combinatie van HBC op de velden aan de Molenwerf in Heemste de. Aanvang half negen. Deze wedstrijd wordt bij kunstlicht gespeeld. City, maar ook Jimmy Greaves en Cliff Jones van de Spurs, Waiters en Armfield van Blackpool en Ron Flowers van de Wolves. De afscheidswedstrijd wordt voorafge gaan door een wedstrijd van de oude gar de, zoals Mortensen, Lofthouse, Finney, Blanchflower, Ron Allen en vele anderen. Die wedstrijd begint om half zeven. Gis teravond was er in Stoke City een recep tie op het raadhuis. Vanmiddag was Sir Stanley de gast van de pers, die hem behalve een lunch een paar gouden man chetknopen en de eerste clubdas aanbood van de vereniging van sportjournalisten. Voorts wordt hem een borstbeeld geschon ken, gemaakt door een stadgenoot. De af scheidsavond wordt besloten met een groot bal. De voetbalsport heeft Stanley Matthews alles geschonken wat een speler er maar van kan verlangen: roem, geld en tenslotte nog een adellijke titel. Toch zal hij van avond met een bezwaard gemoed de voet balschoenen aantrekken. Bij de meeste voetballers verdwijnt de honger naar de bal met het klimmen van de jaren, behal ve bij Matthews. Het spel fascineert hem nog altijd. Wedden dat we hem nog wel eens op het voetbalveld terugzien? Hij heeft de eerste uitnodiging al binnen van Di Stefano en Puskas, die hem hebben ge vraagd nog een wedstrijd in Barcelona te komen spelen. Sir Stanley Matthews. Duizend sportbeoefenaren van 35 bonden, aangesloten bij de Nederlandse Sport Fe deratie, nemen deel aan het traditionele bloemendefilé op 30 april voor de konin gin voor het paleis Soestdijk. De delegaties zullen uit twintig perso nen bestaan, gekleed in sporttenue. De sportbeoefenaren dragen het materiaal, dat zij bij de beoefening van hun sport no dig hebben, in het défilé mee. Ook het zware materiaal ontbreekt niet, zoals een zweefvliegtuig, motoren, paarden en auto mobielen. Europacup bekerwinnaars München heeft met 3-1 gewonnen van Turijn in de tweede ontmoeting tussen beide ploegen in de halve finales van het toernooi om de Europacup voor bekerwin naars. De Italianen hadden in Turijn met 2-0 gezegevierd. Er zal nu een beslissings wedstrijd worden gespeeld op 5 mei. De zevende partij van het duel Geller- Smyslov voor de kwartfinales van het kan didatentoernooi om het wereldkampioen schap schaken is dinsdag te Moskou in re mise geëindigd. De stad in de tweekamp is nu 5-2 in het voordeel van Geiler. De tijdwaarnemers op de Nürburg- ring konden hun ogen bijna niet ge loven: 4 minuten en 7 seconden voor het kleine Morris Coopertje van Timo Ma kinen, winnaar van de laatste Monte Carlosterrit en beste toerwagenrijder in de Tulpenrallye 1964. Vier minuten en zeven seconden over de bochtige 8.200 meter van het noordelijke deel van de Niirburgring, het was ook nauwelijks te geloven. Slechts Peter Harper, die de beschikking heeft over een machtige Sunbeam Tiger met een 4260 cc motor, had eenzelfde tijd kunnen maken. Een voortreffelijk begin van de 17de inter nationale tulpenrallye voor de donker blonde Fin, die al zijn klasgenoten ver achter zich liet. Enthousiast begonnen rond half drie in de middag de eerste coureurs aan de proef. Die geestdrift was begrijpelijk. Het was immers, vooral ook doordat de klas sementsproef op het cicuit van Zolder in Noord-België moest vervallen, allemaal te „tam" geweest. Ruim zeven uur hadden de rijders de tijd gehad om de amper vierhonderd kilo meter van Noordwijk tot de „ring" af te leggen. De allersnelsten liepen zo'n ander half uur op hun tijdschema in, zodat in het circuitrestaurant meer dan ooit van de maaltijd werd genoten. Geen wonder ook dat na sluiting van de controle de strafpuntenlijsten van alle deelnemers nog blanco waren en geen enkele rijder de strijd had moeten staken. Rob Slotemaker, als negende gestart, behoorde natuurlijk tot de eersten die de Nürburgring bereikten. In 5.14 legde de Triumph Saloon van de man uit Zandvoort daarna de proef af. Heel erg tevreden was de .anti-slipspecialist hierover nu ook weer niet. Een onverwacht regenbuitje had hem stellig seconden gekost en de Ne derlander bleef daarvoor twee seconden achter op de Zwitser Jena Jacques Tuner. Geluk bij een ongeluk had Sybren Postma. Juist had de Nederlandse Lancia-Flami- niarijder zijn wagen over de startlijn ge reden toen een defecte benzinepomp oor zaak was dat het machtige geluid van de motor langzaam wegstierf. Genadiglijk gaf chef-controleur Gerard Jansen de Ne- derlander daarop een herkansing. IJlings De sneeuw heeft in de Vogezen veel slachtoffers gemaakt. Om twee uur in de nacht, nadat de controle van Freland was gepasseerd, bleken al 14 van de 157 ge starte .equipes de strijd te hebben ge staakt. Nederland was op dat moment al een vijftal combinaties kwijt, te weten de Plymouth-equipe Ru Dee-Frits Gillissen, de BMW-rijders Michel Coenen en Hans werd het euvel hersteld en daarna kon de Lancia wegstuiven. Van de vijf Dafjes was de ervaren Belg André Ransy de snel ste. Hij boekte een winst van tenminste zes seconden op zijn teamgenoten. Is de Morris Cooper van Makinen en Easter dus favoriet? Dat zou teveel gezegd zijn, want mannen als Peter Harper, de gebroeders Morley, de Fin Sime Lampinen en de Europese rallykampioen Tom Rando zijn er nu niet bepaald de mannen naar om zich door wat sneeuw een sterritzege te laten ont gaan. Ook in de nachtelijke uren leverde Timo Makinen voortreffelijke prestaties. Hij kwam tot de beste tijden in zijn klasse en stelde overduidelijk zijn kandidatuur voor een eindzege. Voortreffelijk werk leverde ook de Belg Julien Vernaeve met zijn Morris Cooper S. Op de 4000 meter lange klim naar de col de Fouchy, de derde klassementsproef, behoorde de Belg met 2 min. 58,- sec. tot de snelsten. Maki nen deed er precies een seconde korter over. "°ia' ?at Darrigade had verzekerd, moeilijkheden hadden voorgedaan met be trekking tot het deelnemen van Ab Gelder mans en zijn Franse ploegmakker André Darrigade aan de ronde van Nederland is het thans zeker dat beiden op 12 mei in Amstelveen van start zullen gaan. Dit on danks de bezwaren van Raoul Remy, chef d'équipe van Geldermans Franse fabrieks- Ploeg Margnat-Paloma, die de Beverwijker mede op verzoek van zijn kopman Fede- rico Bahamontes wilde laten deelnemen aan de ronde van Spanje, welke donder dag begint. Toen Remy telegrafisch het bericht had ontvangen dat de sportcommissie van de Koninklijke Nederlandse Wielren Unie niet van zins was het tijdens de ronde voor Geldermans geldende startverbod in te trekken, wilde hij aanvankelijk André Dar rigade als tegenmaatregel terugtrekken uit de Nederlandse ronde hoewel Dédé reeds een contract had getekend. Om de moeilijkheden op te lossen reis den ronde-organisator Kurt Vyth, zijn ma nager Ton Vissers en Herman Krott, lei der van de Amstel-bier-ploeg, die zich voor de ronde van de diensten van Geldermans Voor de tiende internationale marathon in Enschede heeft de Tsjechische atletiek- bond dr. Pavel Kantorek en Vavlav Chu- domel ingeschreven. naar Brus sel. Daar praatte de Nederlandse afvaar diging na afloop van de klassieker Parijs- Brussel met de betrokken renners, terwijl tevens telefonisch contact werd opgenomen met Raoul Remy, die reeds naar Spanje was vertrokken. De Margnat-ploegleider wilde ten slotte wel zijn toestemming geven om de ren ners in Nederland te laten starten maar stelde daarbij als voorwaarde dat behalve Darrigade ook Geldermans de naam Marg nat-Paloma op zijn shirt zou voeren in plaats van die van het Nederlandse bier merk. De directie van Amstel-bier toonde zich daarop zo sportief dit verzoek in te' willigen, waarmee de zaak was opgelost. Darrigade, die zoals bekend is er zeer op gebrand was in Nederland te rijden, komt reeds op 9 mei, drie dagen voor de start, naar Geldermans' woonplaats Be verwijk. Met onze landgenoot hoopt hij voor de start van de ronde nog te trai nen op de Afsluitdijk, die hij evenals de meeste buitenlanders bijzonder vreest. Wat het deelnemersveld van de ronde betreft is het voorts welhaast uitgesloten dat Edouard Delberghe zal starten. De Fransman, lid van de Pelforthploeg, brak namelijk zondag bij een val in Parijs- Brussel zijn pols. Mocht zijn vervanging- inderdaad noodzakelijk zijn dan is de kans niet denkbeeldig dat Joseph Groussard zijn plaats zal innemen. Maus Gatsonides was gistermorgen in Noordwijk aanwezig bij de start van de zeventiende internationale tulpen rallye. Niet omdat hij zelf in deze rit startte, maar om zijn zoon Tom voor het laatst van advies te dienen. De foto toont vader en zoon bij de Cortina GT. Moser, Arie Boot-Jaap van Leggelo, de Ford Falcon van Jan Bos en de Televi- zier-equipe Henk Hovinga-Constant van Wessem. Ook de Finse Triumph-Spitfire rijder Limo Lampinen viel uit. Toen de tijdcontrole in Champagnole werd gesloten bleken in totaal 29 equipes te Zijn uitgevallen. Ook Tom Gatsonides, de debuterende zoon van rallye-matador Maus Gatsonides, heeft de strijd moeten staken. Het Nederlandse contingent ver loor opnieuw zes equipes, namelijk de nummers 33: Simon HeijndijkDavid van Lennep met Hillman Imp., 99: Jaap Dik Tom Gatsonides met Ford Cortina Gr., 111: René Borgerhoff-MulderJaap den Hol lander met Alfa Romeo Gulia Ti, 147: Jan HulskerHans van Weizen met Austin Cooper, 174: Maria FlintermanPeter Flinterman met BMW 700 en 180: Frits van OosterumGerard v. d. Top met Tra- bant 601. De uitslagen van de dinsdag voor de En gelse league gespeelde wedstrijden luiden: Eerste divisie: Blackburn RoversNotting ham Forest 1-1. Tweede divisie: Bury Rotherham United 0-1. 1322321211233132232121123112331322321211233132232121123 1322321211233132232121123112331322321211233132232121123 (Van onze sportredactie) Deze week draait de laatste toto van dit seizoen met de normale Nederlandse competitiewedstrijden. Zondag immers valt het doek in het betaalde voetbal. Voor deze toto hebben wjj de prognoses in handen gegeven van vertegenwoordigers van twee categorieën voetbalofficials: een scheidsrechter en een consul. We hebben deze twee figuren gezocht in de sectie amateurvoetbal. De scheidsrechter is de heer W. Wiertz uit Amsterdam, die zondag de beslissingswedstrijd om promotie naar de tweede klasse tussen ADO '20 en Always Forward fluit. De consul is D. Baas, die zijn „werkterreinen" heeft in Haarlem-Noord. De heer Wiertz konden wij zijn aan stelling tot scheidsrechter van de pro motiewedstrijd ADO'20 (Heemskerk) - Always Forward (Hoorn) welke in Castricum op het CVS-terrein wordt gespeeld, meedelen. Hij vond het heel plezierig, omdat het er in zulke wed strijden echt op aankomt. De Amster dammer, die op het Shell-laboratorium werkt, staat aan de top in de amateur sectie. Hij is scheidsrechter in de eer ste klas en krijgt volgend seizoen een kans voor het betaalde voetbal. Dan moet hij een zg. trial fluiten, drie wed strijden in het betaalde voetbal) die dan onder het oog van „waarnemers" moe ten bewijzen of de kandidaat geschikt is voor de semi-prof-afdeling. De heer Wiertz is in 1956 begonnen met scheidsrechteren. Hij bracht vijf •jaar door in de Amsterdamse Voetbal Bond en promoveerde toen naar de KNVB. Na jaar arriveerde hij in de eerste klasse. In de tussentijd heeft hij enkele beslissings- en beslissende wedstrijden gearbitreerd, zoals voor de tweede klas reservevoetbal KNVB tussen AFC 2 en JOS 2 (drie jaar ge leden). Natuurlijk herinnert hij zich ook de wedstrijd ZSGO-Zwarte Schapen Als De Schapen zouden winnen waren ze (weer) kampioen, nu van de vierde klas. Alles was voor het feest in ge reedheid gebracht. Er waren vooraf olifanten van een circus dfflor de stad gestuurd om mensen te trekken naar het „feestterrein". Er waren manne quins geëngageerd om de bloemen aan te bieden. Maar het feest ging niet door, want het werd een gelijk spel. Het Feijenoord-stadion kent de heer Wiertz ook van de binnenkant. Hij was zoals verscheidene malen al grens rechter bij het betaalde voetbal. Bij Feijenoord-SC Enschede was het sta dion bomvol. Bijna zelfs had hij voor de eredivisie Sparta-ADO gefloten. Scheidsrechter Van Leeuwen raakte ge blesseerd. Met zijn collega-grensrechter lootte hij wie zou verder fluiten. De heer Wiertz verloor Zondag wordt het dus ADO '20-Always Forward. De heer Wiertz kent het ter rein van CSV. En hij kent de beide clubs, want hij floot in Heemskerk een keerADO'20-Always Forward. De heer D. Baas is eigenlijk heel toevallig terreinconsul van de KNVB geworden. Want wie in sportkringen de naam Baas noemt, denkt direct aan honkbal. D. Baas is inderdaad de oud secretaris van de KNHB, de honkbal- bond. Vanaf 1946 tot 1958 heeft hij die belangrijke post in de toen zeer snel groeiende bond bekleed. Aan voetbal len besteedde hij eigenlijk weinig of geen aandacht. Wel had hij als jon gen natuurlijk gevoetbald en wel was hij een poosje scheidsrechter in de Haarlemse Voetbal Bond, maar zijn hart trok toch naar de honkballerij. Hij ging in HHC spelen en bereikte met de ploeg in 1936 het enige lands kampioenschap van de eerste specifie ke honkbalvereniging in Nederland. Nog heeft hij de foto van het glorieuze team, met de HHC-ers in korte rode broek en één rode en één witte kous aan de benen. Door zijn activiteiten op honkbalge- bied werd hij als vertegenwoordiger van deze tak van sport in de Haarlem se Sportraad gekozen. En in de verde lingscommissie voor de terreinen be merkte hij, dat men gebrek aan terrein consuls had. En op de vraag: zou jij tijdelijk consul willen zijn voor het sportterrein aan de Kleverlaan? ant woordde de heer Baas: dat is goed. Het werd een ander terrein dan de heer Baas veronderstelde. Het werden de voetbalvelden aan het Badmintonpad, waar DSB en DIO spelen. Later kwam daar het terreinencomplex van het Pim Muliersportpark bij, waar DSS, Kenne- merland. DSB en DIO (lagere teams) hun domicilie hebben. Hij is dus eigen lijk toevallig consul van de KNVB ge worden. Het is pro deo-werk, voor de sport. Als het slecht weer is moet de consul zondagsmorgens om acht uur op het veld staan om te keuren. „Geluk kig heb ik de beste velden getroffen", aldus de heer Baas, „en is de samen werking met het terreinpersoneel uit stekend". De heer Baas is voor het honkballen nog wel actief bezig, d.w.z. hij maakt deel uit van de strafcommissie van de bond en bij de grote evenementen doet men steeds een beroep op hem als wed strijdscorer. Voor HHC verzorgt hij mede de totoafdeling (die een 1000 oplevert voor de club). De prognoses van de heer Wiertz vindt men in het eerste, die van de heer Baas in het tweede rijtje. SpartaDOS 3 1 NAC—MVV 2 1 HeraclesDWS 1 2 SittardiaADO 1 1 TelstarGo Ahead 3 1 AjaxSC Enschede 1 3 GVAVFortuna 1 3 PSVFeijenoord 1 Excelsior—Eindhoven 2 Volendam—Alkmaar 3 Holland Sport—VVV1 Blauw WitWillem II3 Zaanstreek—Vitesse 1 Op de dinsdag te Hilversum gehouden koer sen heeft Brown Bomber een verrassende zege geboekt in de Spanderwoudprijs. De uitslagen waren: Crailo-prijs (eerste afdeling) 2000 meter: 1. Donderdag (Van Dooyeweerd) 3.06.4, 1.33.2; 2. Baronesse Rosa; 3. Dea Alkestis van E Tot.: win. 1,30, pl. f 1,20, 2,30, 2,70, cov. 6,koppel 4,10. Crailo-prijs (tweede afdeling) 2000 meter: 1. Dollarvogel S. (Eerenberg) 2.59.1, 1.29,5; 2. Ben jamin Olivier; 3. Bonne Chance. Tot.: win. 7,40, pl. 2,60, 3,30, f 7,70, COV. f 6,80, koppel f 18,90. Lage Vuursche-prijs (eerste afdeling) 2000 me ter: 1. Astrid van Peterhof (Van Dooyeweerd) 2.49.6, 1.24.8; 2. Bram Williams; 3. Xenophan Scott. Tot.: win. 17,—, pl. f 3,20, f 3,20, I 5,50, COV. t 11,80, koppel 54,40, trio 3214,80. Spanderswoud-prijs. 2000 meter: 1. Brown Bomber (De Vries) 2.57.1, 1.28.6: 2. Cereal Spen cer; 3. B. Roi Kinley. Tot.: win. 10,90, pl. 3,40, 2,50, f 5,40, cov. 5,80, koppel 13,30. Diependaal-prijs, 2000 meter: 1. CH. van Rood en Noot (Smit) 2.54,-, 1.27.-; 2. Coby Kinley; 3. Acino Scotch. Tot.: win. 4,10, plaats 2,—, 3,30, t 5,—, cov. 7,20, koppel f 7,80. Hoog van 't Kruis-prijs, 2000 meter: 1. Bento Kltty (Wagenaar) 2.45.2, 1.22.6. 2. Zahir B.; 3. Zee. Tot.: win. 2,—, pl. 1,60, 7,70, 2,50, cov. 21,50, koppel 5,80. De uitslagen van de laatste koersen luiden: Lage Vuursche-prijs (2000 meter, tweede afde ling): 1. Boy van Quick (Wagenaar Sr.) 2.50.4. 1.25.2; 2. Bajadere; 3. Bento. Tot.: win. 2,60, pl. 1,60, f 1,90, 2,—, cov. 6,80, koppel 5,20, trio f 158.90. Trompenberg-prijs (2400 meter): 1. Blauwe Rei ger S. (De Visser) 3.29.4, 1.27.3; 2 Anton B.; 3. Calumet Bulwark. Tot.: win. 4,90, pl. 2,50, f 2,10, 2,30, cov. t 5,40, koppel 9,60. Hoge Vuursche-Pfijs (2400 meter): 1. Adios K. (Van Dooyeweerd) 3.25.4, 1.25.6: 2. Atie v. d. Lente; 3. Zephyr Scotch. Totalisator-omzet: 165.837,50. De Amsterdamse student Van der Weide is studentenschaakkampioen van Nederland geworden. Titelhouder Van den Berg (Lei den) bracht het nu niet verder dan de derde plaats. In de tweede groep zegevier de de Leidenaar Munninghoff, die nu het volgend jaar het recht heeft mede te din gen naar de nationale titel. Het ziet er nu eindelijk naar uit, dat ook in Hilversum één betaalde voetbal vereniging zal komen. Afgevaardigden van de besturen van ,,'t Gooi" en „Hil versum" hebben zich gisteravond tegen over het voorlopig bestuur van een nieuw te vormen stichting in principe bereid verklaard tot deze nieuwe stichting toe te treden. Het enige voorbehoud dat gemaakt moest worden betrof de goedkeuring van de ledenvergaderingen. Het is de bedoe ling dat de stichting op korte termijn tot stand komt. Het een en ander hangt weer af van.c'e snelheid waarmee de gemeente financiële steun kan verlenen en de be reidheid van het Gcoise bedrijfsleven om mee te doen. Dennis Ralston wordt voorlopig niet op gesteld in het Amerikaanse Daviscup- team, omdat hij in het toernooi in Hous ton na een verkeerde beslissing van de scheidsrechter het vliegtuig naar huis heeft genomen.

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 13