GIVE A MAN A LUCKY AGENDA 3 Autobestuurder in kanaal gereden en verdronken BRAMMETJE FOK mmp* zM PGLLE, PELLI EN PINGO Kort en bondig omdat lucky een echte amerikaan is, omdat lucky't helemaal heeft, omdat 't Lucky Strike is, daarom liever lucky LIMONADE- GAZEUSE NIEUW SPELDJE Verdachte van roofoverval aangehouden rRESLONG-HILLEGOM Telefoon met regelbare bel Slachtoffers van het verheer Leraar omgekomen bij ongeluk met machine J. C. E. Haex is nu generaal-majoor Gewiekste inbrekers plunderden een juwelierszaak „Dag van de verpleging Oceaandepressies 2 FLESSEN DINSDAG 4 MEI 1965 2 Haarlem V elsen-lJ muiden Beverwijk Groninger gedeputeerde burgemeester van Schiedam E R R E S STOFZUIGERS v a. 149.- H ARTENDORP Buit van kwart miljoen MAftY CEZINSFLESSEN TIJDELIJK BIJ WEERRAPPORTEN 3- e SS Een 41-jarige opperman, die vorig jaar was vrijgekomen na een gevangenisstraf van twaalf jaar wegens doodslag, is in zijn huidige woonplaats Delft gearresteerd, verdacht van het plegen van een roof overval op de 23-jarige mevrouw R. de Kok-van de Ven uit Tilburg. Het slachtoffer was woensdag in haar woning aan de Veemarktstraat door een man neergeslagen. Ze liep daarbij zo ern stige hoofdwonden op dat voor haar leven werd gevreesd. De opperman heeft verklaard woensdag per bromfiets naar Tilburg te zijn geko men, om een aantal hem bekende fami lies te bezoeken. Hij woonde vroeger in Tilburg. Bij mevrouw De Kok wilde hij vragen naar haar broers, die hij uit die tijd nog kende. Het gesprek tussen beiden verliep normaal tot aan het tijdstip dat de vrouw een betaling moest doen aan de in casseerder van het gemeentelijk energie bedrijf. Daarbij ontdekte de man die geen cent in de zak had, opeens nogal wat geld in de portemonnaie van de vrouw. Hij heeft toen getracht haar in de gang het geld afhandig te maken. Toen dit niet lukte en zij verzet bood sleurde hij haar de keuken in, waar hij haar ging bewer ken met een kolenkit en met melkflessen zodanig dat haar schedel ernstig werd be schadigd. De vrouw viel hevig bloedend op de grond. De opperman vertrok daar op met de portemonnaie in de zak weer naar Delft. Onderweg, op de Moerdijk- brug, ontdeed hij zich van de portemon naie. Van het geroofde geld, ruim f 175 bleek bij zijn arrestatie nog 127 over te zijn. Advertentie dagelijks diner-dansant dinsdags kabaret onbeperkt kip eten 7.00 zalen voor partijen tot 1000 personen reserv. 02520-5347 Advertentie lr5 P.T.T. gaat een nieuw type telefoontoe stel in gebruik nemen, waarvan de ge luidssterkte van de bel regelbaar is. Tot dusverre zijn deze toestellen reeds ge plaatst bij slechthorenden. Bij dit nieuwe toestel is zowel naar kwaliteitsverbetering als standaardisatie gestreefd. De kwali teitsverbetering heeft op een groot aantal onderdelen betrekking. Het toestel is lichtgrijs met uitzondering van enkele detailonderdelen. De kiesschijf is doorzichtig. Door het gebruik van ther moplastisch materiaal is het nieuwe appa raat aanzienlijk lichter in gewicht dan de thans gangbare modellen. De hoorn weegt slechts 350 gram tegen 550 gram bij het oude type. Het toestel heeft een handvat waardoor men het gemakkelijk kan opnemen en ver plaatsen. Dit is in het bijzonder van be lang bij toestellen die aangesloten zijn op contactdozen. c Stadsschouwburg, vandaag 20.30 u.: To neelgroep Centrum met „Judith" van Char les Peyret-Chappuis. Regie: Vladek Shey- bal. M.m.v. Henny Orri en André van den Heuvel. Concertgebouw, woensdag 20 u.: Weens operetteconcert door het N.Ph.O. o.l.v. Ma- rinus Adam. M.m.v. Weense solisten. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14 en woensdag 14 en 20 u.: ,,'t Is 'n gekke, rare, dolle, dwaze wereld", 14 j. Frans Hals, vandaag geen filmvoorstel lingen. Woensdag 19 en 21.15 u.: „La Cio- ciara", 18 j. Lido, 14 en 21.15 u. en woensdag 14, 19 en 21.15 u.: „De klokkenluider van de Notre-Dame", 14 j. Luxor, 14 en 21.15 u. en woensdag 14, 19 en 21.15 u.: „De slag om Bastogne", 14 j. Minerva, vandaag geen filmvoorstel lingen. Woensdag 14.30 u.: „Ontmaskering der veedieven", a.l.; 20.15 u.: „Jerry als de preutse professor", 14 j. Rembrandt, 14 en 21 u. en woensdag 14, 19 en 21.30 u.: „De trein", 18 j. Roxy, 14.30 en 21.15 u. en woensdag 14.30, 19 en 21.15 u.: „De man met het Ijzeren masker", 14 j. Studio, 14.15 en 21.15 u. en woensdag 14.15, 19 en 21.15 u.: „Mata Hari", 14 j. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken Uit de Haarlemse school van de 16de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Prentenkabinet: Expositie van poppen van Maja Alexander en Trudy de Ruyter. Tot 14 juni. Dagelijks geopend van 10-17 u„ zon- en feestdagen van 13-17 u. en tot 16 mei ook 's avonds van 20.30-22.30 u. Teylers Museum (Spaame 16): Perma nente tentoonstelling van tekeningen van de Hollandse, Italiaanse en Franse school uit de 16de tot en met de 19de eeuw. Dagelijks, behalve maandag, geopend van 1017 uur. In 't Goede Uur (Korte Houtstraat- Nieuwe Kerksplein): Geopend van 10-18 u. en van 20-24 u. Expositie van tekeningen van Haya Schuszheim. Tot 1 juni. Kunstcentrum „De Ark" (Nieuw Heilig land 1-3): Expositie van werken van Dirk jan Ribbeling en W. Vogel. Tot 23 mei. Bootzaal: „100 ambachten" van Jan Luy- ken. Dagelijks geopend van 10-20 u. Klas siek grammof oonplatenconcert van 20-23.30 u. Dinsdag gesloten. Woonhuis Jacobus van Looy, geopend op donderdag van 10-12.30 en 13.30-17 u. Zon en feestdagen van 14-17 u. Museum Het Huis van Looy (Kamper laan): Expositie door Kunst Zij Ons Doel. Dagelijks geopend van 10-17 u. en zondags van 14-17 u. Tot 25 mei. Keukenhof (Lisse)Openluchttentoon stelling van voorjaars- en zomerbloemen. Dagelijks geopend van 8 uur tot zons ondergang. Linnaeushof (Bennebroek): Tot 1 novem ber openluchttentoonstelling van voorjaars- en zomerbloemen. Tropentuin en mini- corso. Dagelijks geopend van 9-18 u. BEVRIJDIN GSTENTOONSTELLIN GBN Vishal en Vleeshal (Grote Markt): „De Jaren '40-'45". Dagelijks geopend van 9-17 u. en op woensdag, vrijdag en zaterdag ook van 20-22 u. Zon- en feestdagen van 13-17 u. Tot 8 juni. Jac. P. Thijsselyceum (Landgoed Els- wout, Overveen): Expositie van Bezetting- Verzet-Bevrijding. Dagelijks geopend van 10-12 u„ 14-17 u. en 19.30-21.30 u. Tot 16 mei. Op 4, 5 en 15 mei 's avonds ge sloten. Chr. lyceum Marnix van t. Aldegonde (Planetenlaan 5): Expositie Onderdruk king, verzet, bevrijding. Dagelijks van 19- 22 u. Tot 9 mei. DINSDAG 4 MEI Herdenking van 4 mei: zie programma in IJ.C. van gisteren. City, 21.15 u.: „De naakte oorlog". Stadsschouwburg, geen voorstelling. Patronaatsgebouw, Willemsbeekweg, IJ- muiden, Nationale Bevrijdingstentoonstel- ling van 19 tot 22 uur. WOENSDAG 5 MEI Viering Nationale Bevrijdingsdag: voor programma zie elders in dit blad. City, 20 uur: „De rose Panter". Felison, Heidestraat 45, 10.30 uur: Ope ning door burgemeester mr. J. C- Bühr- mann van Expositie-Chabot. Patronaatsgebouw, Willemsbeekweg, IJ- muiden, Nationale Bevrijdingstentoonstel ling, van 9 tot 12 uur, van 14 tot 17 uur en van 19 tot 22 uur. DONDERDAG 6 MEI City, 20 uur: „Het meisje van de zolder kamer". Stadsschouwburg, geen filmvoorstelling. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 u. Gem. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945: 10 tot 12.30 u.; filiaal Velsen- Noord: 10 tot 12 u. DINSDAG 4 MEI Herdenking 4 mei: 18.1520 u.: Herden kingsbijeenkomst in Kennemer Theater, gevolgd door Stille Tocht. Geen filmvoorstelingen. Herv. Kerk, Wijk aan Zee, 21 u.: Op voering van het toneelspel „Korczak en de kinderen." WOENSDAG 5 MEI Kennemer Theater, 19 en 21.30 u.: „Da- niela bij nacht". Luxor Theater, 19 en 21.30 u.: „Topkapi". Westerhoutplein, 88.15 uur: Jeugdappèl door sectie Jeugd B.S.C.R. 8.309.30 u.: Reveille door Beverwijkse Harmoniekapel en jeugdver. 912.30 u.: Jeugdvoetbaltoer- nooi, terrein St. Aagtendijk. 1011 u.: Her denkingsdienst in De Grote Kerk, door Oecumenische Raad van Kerken. 910.45 u.: Filmvoorstelling voor leerlingen l.o. en u.l.o. in Luxor Theater. 1012 u.: Buurt kind erf eest in Oosterwij k en Meerestein. 11-12.30 u.: Muziek in muziektent, Markt, draaiorgel en straatmuzikanten in de stad. 1417 u.: Wielerwedstrijden op parcours Sportpark Adrichem. 1416.30 u.: Con cours d'élégance, van Meerplein naar Ples- manweg. 14.1517 u.: Demonstratie Springconcours kindercircus op terrein langs Wijk aan Duinerweg. 14.3017 u.: Programma voor invaliden in „Lommer- lust". 1920.15 u.: Muziek op Markt, Plan tage, Zonnebloemlaan, Lekstraat en Pres. Kennedylaan. 1920.45 u.: Voetbalwed strijd Sportpark Adrichem. 2020-25 u.: Mars door Meerestein v. d. Kon. Mil. Kapel met Tamboerskorps. 2121-30 u.: Taptoe op Pres. Kennedyplein door K.M.K. 22 22.30 u.: Vuurwerk op het terrein achter het Pius X-College. Tot burgemeester van Schiedam is be noemd de heer H. Roelfsema te Gronin gen. De heer Roelfsema is 55 jaar en sinds 1958 lid van Gedeputeerde Staten van Groningen. Hij is lid van de Partij van de Arbeid. Nabij de spoorbrug over het Noordhol lands kanaal in Ilpendam is gisteren een grote personenwagen uit het water gehaald. De bestuurder, de heer J. J. Baarens uit Purmerend, zat levenloos achter het stuur. Vermoedelijk is hij in de nacht van vrij dag op zaterdag al in het water terecht gekomen. Sporen wezen uit, dat de wagen een gro te slip heeft gemaakt en vervolgens over de kop is geslagen. De plaats waar de auto lag werd ontdekt, toen een schip met zijn kiel het dak van de wagen raakte. De 46-jarige C. van der Rassel uit Den Haag is in het Sint Antoniusziekenhuis overleden aan de verwondingen, die hij zon dagavond bij een verkeersongeluk had op gelopen. Gistermiddag omstreeks één uur is de achtjarige Hermanus Teeling uit Uitgeest op de spoorwegovergang aldaar onder het rechterachterwiel van een vermoedelijk met stalen buizen geladen oplegger ge raakt. Hij was vrijwel op slag dood. Advertentie Gen. Cronjéstr. 43. Haarlem - Tel. 52760 De 43-jarige heer G. C. M. van Iersel uit Tilburg, leraar aan de Hogere Textiel school in deze plaats, is gisteren met zijn das tussen draaiende delen van een tex- tielma chine geraakt en door verstikking om het leven gekomen. Twee leerlingen, die niets van het onge luk hadden gemerkt, vonden hun leraar, toen hij reeds was overleden. De heer J. Jansen (27 jaar) is, toen hij gisteravond met zijn bromfiets de spoor wegovergang van de Spoorstraat naar de Barneveldseweg in Nijkerk wilde passe ren, aangereden door een vrachtwagen. Het slachtoffer overleed ter plaatse. De dertigjarige J. van Kempen uit Wau- bach is in het Venlose ziekenhuis aan de gevolgen van een auto-ongeluk overleden. Zaterdag was de auto, waarin hij mee reed, onder Grubbenvorst tegen een boom gebotst. Op een onbewaakte overweg in de spoor lijn Zwolle-Meppel is vanmorgen de 47-ja- rige bosarbeider A. Koobs uit Staphorst door de sneltrein uit Zwolle op zijn brom fiets aangereden. Het slachtoffer, vader van vijf kinderen, was op slag dood. De oud-staatssecretaris van Defensie (Landmacht) J. C. E. Haex is met ingang van 1 mei bevorderd tot generaal-majoor. Met ingang van 1 november 1964 is ir. L. W. C. Adank (tijdelijk luitenant-gene raal) benoemd tot luitenant-generaal. Met ingang van 1 mei van dit jaar zijn töt' generaal-majoor benoemd brigade-generaal (tijdelijk generaal-majoor) H. .J. van Veen en de brigade-generaals H. M. Stam, P. G. A. Coopmans, F. A. Palm (tijde lijk generaal-majoor) en L. Kuyper. Tot brigade-generaal zijn benoemd kolo nel ir- H. A. Rodrigo (die sous-chef plan nen van de generale staf wordt), de tij delijk brigade-generaal C. Knuist (ridder militaire Willemsorde vierde klasse), kolo nel W. van Rijn en kolonel A. E. Bueno de Mesquita (voor de tijd dat hij de functie van legerkorpsartillerie-commandant ver vult). Brigade-generaal L. A. Savalle is met ingang van 1 mei eervol ontheven van zijn functie van commandant van de 42e pantser infanterie brigade en benoemd tot sous-chef uitvoering van de generale staf. (Van onze correspondent) ROTTERDAM De bijzonder geraffi neerde inbraak bij het filiaal van de n.v. Juwelen- en horiogehandel Siebel aan de Coolsingel in Rotterdam, welke de inbre kers een buit ter waarde van ongeveer een kwart miljoen gulden he,eft opgele verd, doet denken aan de Franse film „Du rififi chez les hommes", met dit ver schil dat geen gat in het plafond werd ge boord, maar in een muur van het leeg staande beurscafé ernaast, waarin binnen kort een kledingmagazijn zal worden ge vestigd. De inbrekers zijn in het beurscafé ge komen via een uitbouwseltje aan de Meent zijde, waarin tot voor kort een automa tiek was ondergebracht. Boven dit uit bouwseltje is een ruit verwijderd en door deze opening hebben zij zich in de lege ruimte laten zakken. Hoewel de Coolsin gel in het hart van de stad ligt, is het op dit punt 's nachts vrij stil doordat de metrowerkzaamheden verkeer onmogelijk maken. De inbrekers hebben in een van de tele fooncellen die zich nog in het voormalige café bevinden, een gat van ongeveer 35 cm middellijn in de muur gehakt. Nie mand heeft dat buiten gehoord, waar schijnlijk niet daar de telefooncel vrij geluiddicht is. De man die zich door het tamelijk klei ne gat heeft gewrongen moet iemand van niet te forse afmetingen geweest zijn. Hij heeft één van de twee etalages, die aan de zijde van het beurscafé, vrijwel geheel leeggehaald. Voorts zocht hij in de wand kasten in de hoek achter deze etalage de kostbaarste sieraden uit. Zijn deskundi ge keus maakt het voor de politie wel duidelijk dat ervaren lieden aan het werk moeten zijn geweest. Er zijn o.m. ringen met briljanten met een waarde van vier duizend gulden per stuk, gouden armban den, vijfhonderd gouden ringen en gouden horloges met gouden banden gestolen. De buit is door het gat aan helpers aange reikt. De inbrekers hebben hun operatie terrein via dezelfde weg verlaten als zij waren gekomen. Doordat zij van binnen uit hebben ge opereerd, is het alarmsysteem niet in werking getreden. Het gat in de muur bevindt zich achter een toonbank, zodat het van buiten af niet kon worden gezien. De inbraak werd pas maandagmorgen omstreeks elf uur ontdekt, omdat de zaak 's maandagsmorgens gesloten is. Aange nomen wordt dat de inbrekers in de nacht van zondag op maandag hun slag gesla gen hebben en niet in de nacht van za terdag op zondag, omdat zondag de vrij wel leeggehaalde etalage wel zou zijn op gevallen. In de telefooncel, waarin de inbrekers het gat in de muur hakten, hangt een bordje: „Verzoeke de bekleding van de cel niet te beschadigen" Voor de tweede achtereenvolgende keer wordt op 12 mei, de geboortedag van Flo rence Nightingale in ons land een „Dag van de Verpleging" gehouden. Deze dag stond in 1964 in het teken van de zieken- huisverpleging. Ditmaal zal het accent liggen op de maatschappelijke gezond heidszorg, dus op het werk van wijkver pleegsters en districtsverpleegsters. Op die dag komt een Nederlandse vertaling uit van het boek van Jan de Hartog „The Hospital" waarin hij toestanden beschrijft in een ziekenhuis in Houston (Texas), waar hij en zijn vrouw vele jaren hebben gewerkt. Zijn onthullingen hebben ertoe geleid dat hij onlangs deze stad in Texas heeft verlaten. 15 f»' 229. Voor Tutu was het geen bezwaar, dat plotseling in de vloer van de wolken kamer een gat was gebrand. Hij fladderde er overheen en stond aan de goede kant. Maar voor de anderen was het niet zo eenvoudig. Bootsman Orak voelde zich in zijn ele ment. In zijn leven had hij heel wat schipbreukelingen gered, en nu kon hij hetzelfde met deze „wolkbreukelingen" doen. Terwijl hij zich in evenwicht hield op een wankele ladder, die toevallig voor het vuur gespaard was gebleven, naderde hij Bram en de beeldhouwers. „Geen paniek vrouwen en kinderen eerst," riep hij weer, want zonder die woorden ging het niet. Orak keek even om zich heen: „En als er geen vrouwen of kinderen zijn, dan Brammetje eerst!" Het zou allemaal zonder ongelukken zijn verlopen, als niet één van de beeldhouwers de eerste had willen zijn. Hij deed een stap op de zachte rand van het gat naar voren en de wolkenmassa brokkelde onder zijn voeten af. Met een gil gleed de onge lukkige naar beneden door de opening in de wolk. En de eerstvolgende halteplaats zou pas de aarde zijn als niemand hem wist tegen te houden. we HE88ÊN TOCH Al, HET tASTRUIM STAAT VOU WATÊR, WAAR KOMT DAT VANDAAN? n oöeNSUK.pei/ue, ik iaat hst wtó- IOP6M1 IK. HOEP Due D6UR MAAR OP6MT6MAK6N, DANVtOeiT H6T i/LOE&iPetuB VANEEtP w 1770-C Burgemeesters. In verband met het be reiken van de pensioengerechtigde leef tijd is eervol ontslag verleend aan de burgemeesters van Megen, Helmond, Bemmel en Strijen, de heren A. A. van den Acker, dr. J. C. M. Sweens, W. van Elk en Th. A. W. Bolman. Sieraden gestolen. Bij een inbraak in een juweliersbedrijf in Den Haag is vannacht voor 40.000 gulden aan sieraden gestolen. Prof. Geers overleden. Prof. dr. G. J. Geers, oud buitengewoon hoogleraar in de Spaanse taal- en letterkunde aan de rijksuniversiteit te Groningen, is zondag op 73-jarige leeftijd te Groningen over leden. Mej. mr. Lemaire Kamerlid. In de vacature van dr. ir. A. Vondeling, die tot minister van Financiën is benoemd, is tot lid van de Tweede Kamer benoemd mej. mr. Th. F. Lemaire te Amsterdam. Of zij deze benoeming aanvaardt is thans nog niet bekend. Ambassades. De Nederlandse regering en de regering van Ceylon hebben besloten haar wederzijds gezantschappen in Co lombo en Den Haag te verheffen tot de rang van ambassade. Boerderjjbranden. In Valthermond is de grote boerderij van de 66-jarige land bouwer H. Wolters uitgebrand. Door de ontploffing van een gasfles werd de vrouw van de landbouwer ernstig aan beide benen gewond. Bij een brand in de kapitale boerderij van de firma Grol in Ter Apel zijn een paard en enig jong vee in de vlammen omgekomen. Afgebrand. Het een jaar geleden gebouwd® café-restaurant „De Heuvel" aan de De- venterweg bij Raalte, is geheel afge brand. Er kon niets worden gered. D« oorzaak van de brand is onbekend. Advertentie Het K.N.M.I. deelt mee: In de nacht van maandag op dinsdag passeerde een frontale storing met regen ons land. Daarna stroomde onstabiel® oceaanlucht binnen met talrijke buien. De frontale storing behoort bij een nieuwe de pressie, die tamelijk diep is en die zich de komende 30 uur over Engeland naar de Noordzee verplaatst. Daardoor zal het onbestendige weer aanhouden. Kleine randstoringen veroorzaken van tijd tot tijd buien die worden afgewisseld door enkele opklaringen. De wind draait naar richtin gen tussen zuidwest en noordwest. De temperatuur blijft ongeveer gelijk. De maximumwaarde schommelt rond de 15 graden. Zuidoostelijk van Newfoundland is een nieuwe oceaandepressie in de west circulatie opgenomen. Maximum-temperaturen binnen- en buitenland. Neerslag: laatste 24 uur. z -c t- a Den Helder regenbui zzw 12 19 Ypenburg regenbui w 14 16 Vlissingen regenbui zzw 12 10 Eelde regen z 15 23 De Bilt regenbui zw 15 18 Twente regen z 15 10 Eindhoven zwaar bew. zzw 16 9 Z.-Limburg zwaar bew. zw 16 2 Helsinki onbewolkt z 7 0 Stockholm onbewolkt zzw 11 0 Oslo onbewolkt n 14 0 Kopenhagen zwaar bew. zo 8 0 Aberdeen zwaar bew. windst. 9 3 Londen zwaar bew. zzw 15 2 Amsterdam regenbui wzw 16 17 Brussel zwaar bew. z 15 10 Luxemburg regen zzw 14 9 Parijs onbewolkt zw 16 14 Bordeaux regen zzw 16 2 Grenoble regen windst. 20 1 Nice zwaar bew. n 17 0 Berlijn half bew. zo 15 0 Frankfort regen z 17 2 München regen z 17 4 Zürich zwaar bew. zw 16 0,i Genève regen zw 16 2 Locamo zwaar bew. windst. 20 0 Wenen licht bew. o 14 0 Innsbruck zwaar bew. wzw 18 4 Belgrado onbewolkt windst. 18 0 Athene zwaar bew. nno 22 0 Rome onbewolkt windst. 20 0,1 Barcelona geheel bew. windst. 19 0 Madrid half bew. windst. 24 0 Mallorca mist windst. 21 0 Lissabon onbewolkt w 19 0 Woensdag 5 mei Zon op 5.03 uur, onder 20-11 uur. Maan op 7.43 uur, onder 0.17 uur. Donderdag 6 mei Zon op 5.02 uur, onder 20.13 uur. Maan op 8.48 uur, onder 1.22 uur. Maanstanden 8 mei 7.20 uur eerste kwartier. 15 mei 12.52 uur volle maan. 23 mei 15.40 uur laatste kwartier. 30 mei 22.13 uur nieuwe maan. Hoog en laag water in IJmuiden Dinsdag 4 mei Hoog water 5.25 uur en 17.50 uur. Laag water 1.10 uur en 13.36 uur. Woensdag 5 mei Hoog water 6.07 uur en 18.36 uur. Laag water 1.49 uur en 14.16 uur. Donderdag 6 mei Hoog water 6.56 uur en 19.26 uur. Laag water 2.34 uur en 15-01 uur. Het hoog en laag water te Zandvoort is 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden,

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 2