zondag 9 mei O A VROOM DREESMAN N 25' 16s 25 ia..-: PK 'OP .O Alle aanbiedingen zijn alleen geldig Vrijdag en Zaterdag Bij alle aanbiedingen gratis een speldje 1 JL^i MOEDERDAG Veertjes veldbed. Stalen buis frame, katoenen, effen ligvlak. Veertjes zijn opgehangen in stalen band. Uitscheuren van de stof is onmogelijk. Het hoofdeinde in 4 standen verstelbaar. Ideaal voor camping en als logeerbed "190 Draion slaapzak. Prachtige, po plin tijk, heerlijke Draion vulling. Model met doorlopende rits. Kleu ren: groen-geel, blauw-grijs. 's Zomers onmisbaar in de tent, 's winters heerlijk als Qf%75 deken OU Luxe pot. Zo'n sier lijke pot staat altijd leuk op moeders toi lettafel, want ze kan haar make-up watten hierin opbergen. Maar hij is ook geschikt als voorraadpot. Rood transparant glas met heldere 4 65 deksel Kop en schotel. Na tuurlijk hebben wij uit onze grote sortering een kop en schotel genomen, die wij spe ciaal voor moederdag zeer voordelig bren gen. Puntgaaf porse lein. Diverse, fraaie bloem- Q(>c decoraties vv Notelets. Een sierlij ke plastic doos met 10 notelets en enve loppen. De notelets zijn versierd met ver schillende bloemdes- sins. Leuk voor feli citatie, uitnodigingen of korte briefjes. Echt iets voor A 95 moeder Cloque dames pyja ma. Jasje m.gepaspel- leerd kraa'gje, ronde schouderpas, kort mouwtje. Modieuze nop- en bloemdessins In vele kleuren. Maten 40-48 g75 Slechts Nylon damesjupon Sierlijke, Franse kant onderlangs met extra nylon strook afgezet, small, medium en lar ge. Een zeer voorde lige aanbieding 050 Nylon sjaal, in uni en sparkling nylon. Lang model - 160x70 cm. Kan dus meerde re keren om het hoofd geslagen worden. Di verse mode- Q75 kleuren O Lycra corselet, met stretch schouderban den en voorgevormde cups. Valt extra laag in de rug en heeft een extra versteviging in het voorpand. Alleen verkrijgbaar OO50 in wit fcO Dames parapluie. Lang model van uni nylon, ge monteerd op een zeer solide montuur. Kleine schoonheidsfoutjes, die u haast niet ziet. Daar om zo voor- A A 50 delig Huishoudduster, Hoog gesloten, twee grote zakken en 3/4 mouw. Deze katoenen 1 duster in lang model, j Vrolijke, frisse des-» sins. Ook in grotej*, maten nl. 42-54. "775/ Nylon damesduster Een beeldige, gewat teerde nylon duster in uni en imprimé. Hoog gesloten model, grote opgestikte zakken. Maten small, medium large en 1790 extra large Japon. Zeer modieus model in structuurlin nen. 1/2 doorknoop- model met bindcein- tuur, zondeb mouw. Kleuren: bleu, beige en havanna. Maten 38-46. Een zeer voor delige a a 75 aanbieding 14 Spuitwater sy phon. Stevige, luxe, metalen uit voering. Heerlijk straks bij warme dagen -y90 Losse koolzuurpa- tronen steeds in voorraad 10 «75 stuks O Byouterie-doos. Deze doos is twee delig, met spiegel en slot. Buiten kant is fraai gede coreerd. Binnen bekleed met zijde kleuren: beige, rose, zwart »-gg en bleu. 3 Zakdoekjes. U kunt uit onze grote sortering een keus maken uit pastel en donkere kleuren De zakdoekjes zijn verpakt in luxe doosje. 3 zakdoek jes in doosje 75 Waterverstuiver Moeder is natuur- zeer zuinig op haar plantjes. Geef haar dan zo'n verstui ver. Plastic reser voir in diverse kleuren «2 5 Isoleerkan. Luxu euze uitvoering. U kunt in deze kan de dranken 24 uur koel of 12 uur warm houden. Er zijn diverse, fraaie modellen, ideaal voor vakantie 190 Vendex strijktafel. Onze bekende, zeer so lide, strijktafel mag bij de „suggesties voor moederdag" niet ontbre ken. Zware, ivoorgemof- felde uit- 4 "790 voering I 1 Hetzelde model in chroom 22.50 Brood- of vleessnijma chine. Deze machine is vervaardigd van roest vrij metaal. Voorzien van rubber ringvoetjes (staat dus vast op het aanrecht) en resthouder op slede 90 Reistas. Dubbeldoeks, groot ritsvoorvak, twee handvatten. Frisse, mo derne ruiten. Enorm veel bergruimte. Een tas, die moeder zo hard nodig heeft als ze boodschap pen doet of met vakan tie gaat. Zeer 095 speciale prijs O Drie leuke geschenken uit onze afdeling: Hand werken! Handschoenen doos. Frisse cretonne. Sieraad in de «90 of vestibule <L 4 laden. gang Ladekastje. Met cretonne 475 overtrokken 1 Zakdoekendoos. Even eens met cretonne 4 35 overtrokken I Opvouwbaar bood- schappentasje. Het be kende model, maar nu met leuke bloemdessins. Buitenkant linnen, plas tic voering. Dus water dicht. Overslaande klep en grote bodem. «50 Veel bergruimte O Sea-horse lunchset, een leuke verrassing dit prachtige laken, 130 x 130 cm, met 4 vingerdoekjes in fraaie, luxe verpakking. Div. kleuren en dessins. Normaal 7.90 nu E90 Theebeurs. Bekleed met leuke, moderne druk- stoffen. Deze beurs is extra groot. Een flinke theepot kan er dus mak kelijk in. De beurs is gevuld met prima kapok. •790 Rotan fauteuil. Zitting en rug in het z.g. schelp model. Dus makkelijk, lekker zitten. Zwart sta len onderstel. Een leuk, gezellig stoeltje waar mee moeder Q75 blij. zal zijn »J Damespantoffeltje, in effen zwart linnen met een grote, gekleurde pompoen, kleuren: rood, rose, zwart en geel. Mtn. 36-42. Een leuk vlot mo delletje tegen een zeer voordelig prijsje 095 per paar O Kruisband slipper, van sterk vinyl met porozool. Kleuren wit, rood, room en havanna. Maten 35-42, «65 Per paar Parel-kraagcollïer, in 2 modellen n.m. rond lig gend of het nieuwe Cleo patra model. Wij brengen dit in de nieuwste kleuren o.a. turquoise C95 en rose w Bijpassende 5 rij arm band 4.25 Rocaille-collier, 10 rijen kleine kraaltjes in zwart, rose, turquoise, geel en bleu. Verstelbare 4 75 sluiting I Kristal collier. Keus uit ronde- of lampion kralen. Aflopend model met slot en tussen-kraal 075 Electrïsche haardroger Zeer handig voor iedere moeder. Haar gewassen, in een oogwenk droog. Eigenlijk een cadeau voor het gehele gezin. Een zeer mooie uitvoe ring. Speciaal voor moe derdag extra 4 «90 voordelig I Perion kapman teltje. Een royaal formaat dat u kunt krijgen in diverse tinten. Het mantel tje is afgezet met prachtige kant. Ver pakt in plastic doosje met «95 corsage C. Autokussen. Polyaethy- leen bekleed met geruit plastic aan bovenzijde, uni plastic onderkant. 5 cm. dik. Grote maat 38J410. Een ideaal kussen voor moeder. De prijs extra voordelig ^50 Wattenpot. Dit sierlijke Amphora- model wordt ge bracht in melkwit en transparant. De pot is gevuld met gekleurde watten bolletjes. Een charmant ge-^ ca schenk 1 3U Kussen. Wij bren gen, speciaal voor moeder, een hoog- pool acetaat kus sen, gevuld met schuimplastic vlokken. Dit gezel lige kussen is een sieraad «qc 45 x 45 cm. 4 Schemerlampjes. Charmant plateel pootje met cre tonne kapje, dat gebracht wordt in verschillends bloemdesjsins. Compleet m. snoer en stekker. Hoogte 30 cm. Kapje 19 cm. 0 090 Hoogte 30 cm., kapje 16 cm. 0 C90 Krullermandje. Plastic uitvoering in diverse tinten. Deksel is versierd met bloem. In het mandje een bakje met verdeling voor al uw haarattribu- ten. Da's nou echt een leuk «95 geschenk Cm Bonbons, met stuk voor stuk heer» lijke vullingen. Zondag, als moe der visite krijgt, moet zij kunnen trakteren. Moeder, uw warenhuis wil u graag helpen. 250 gram 98c Dejeuner. Dit rijk gedecoreerde de jeuner is verpakt in een mooie, door zichtige doos. Er zijn diverse deco raties, U kunt dus kiezen. Zeer voordelig ^50 Nylons. Speciaal voor moeder brengen wij een naadloze nylon in een fijne micro breisteek. Er is keus uit diverse zomer- kleuren. Natuurlijk is moeder blij met deze prachtige kous. Maten 84-11per paar <|60 Pockets. Uit onze enor me collectie noemen wij u: romans, detectives, maar ook populair-we- tenschappelijke werken. Iedereen kan hier iets van zijn of haar gading vinden. 2 stuks <J50 Kussenpakket. Inhoud van dit pakket: kussen, wol en werktekening. Een verrassing dus voor moe der, die dol is op hand werken. Uw warenhuis brengt u een zeer voor delige aanbieding. C90 Compleet U 2 grote tabletten cho colade. Deze tabletten, ze wegen ieder 100 gr., zijn gevuld met diverse heerlijke vullingen. Ook de kleintjes moeten een cadeautje voor moeder hebben. Daarom extra voordelig QQc 2 stuks Oïl Ice bonbons. Heerlijke, frise ice cups in bruin en wit chocolade. Een versnapering voor jong en oud. Deze ice bon bons zijn licht in ge wicht, delen dus goed uit. Nu extra voordelig. 250 gram 89c kO Nylon damessjaal. Groot vierkant model. U kunt kiezen uit 2 ingewe ven dessins. Wij bren gen uitsluitend de nieuw ste kleuren. ^95 Kop en schotel, gevuld met heer lijke bonbons. Een leuke strik comple teert het geheel. Kop en schotel van fraai porselein, 'n Verrukkelijk maar ook een praktisch geschenk «95 Speciaal voor Moeder! Bertina vermouth, originele Italiaanse, per literfles £95 Sherry, een heerlijke, zachte sherry, «50 per fles O Frambozen-bessenwijn. De bekende literkruikfles. Per literfles «J 85

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 16