AGENDA blijfjong blijf fit fiets! AEG BRAMMETJE FOK Kort en bondig POLLE. PELLI EN PINGO 2^ Verscherpte controle op ongeregeld luchtvervoer is niet noodzakelijk rRESLONG-HILLEGOM Kwalijke passage in boek over Rotterdam in oorlogstijd Willem van Veenendaal op Spetse begraven Eén man bedient asfaltfabriek Zuid-Limburg brak regenrecord van april 1853 Leren jonge vissers wel goed zwemmen? Generaal Nasoetion via Schiphol naar Moskou Nieuw vrachtschip voor de H.A.L., 19 mijl per uur Zo zijn er ook nog ~T Bewolkt met regen VRIJDAG 7 MEI 1965 2 Vragen van Kamerlid Haarlem Velsen-IJ muiden Beverwijk Maak van Moederdag een feest S met 'n nieuwe fiets verrast u haar het meest. Geen invochten a cr stoom ACrlJ strijkijzer Kort nieuws staat AO op Her oevt 1 oh, we Heeseti heuemaai, Nier meer om WEERRAPPORTEN e Minister Suurhoff aan Kamerlid: Minister Suurhoff (Verkeer en Water staat) meent dat er geen reden is om over te gaan tot een verscherpte contro le op de in ongeregelde dienst van Schip hol vertrekkende vliegtuigen. Hij zegt dit in antwoord op schriftelijke vragen van het Tweede-Kamerlid Oele fP.v.d.A.). Deze vroeg onder meer of het de minister bekend is dat de luchthaven Schiphol in het afgelopen jaar in meer dan één geval de vertrekplaats was van vliegtuigen waarmee bij landingen elders moeilijkheden ontstonden omdat de eige naar of het personeel niet voldeden aan de internationale of plaatselijke regels van het luchtverkeer. Volgens de heer Suurhoff heeft zich ech ter in het afgelopen jaar slechts één der gelijk geval voorgedaan. Het betrof een in de Verenigde Staten geregistreerd vlieg tuig, dat op 4 april na een landing in Beiroet is vastgehouden. De reden hiervan was dat geen lan dingsvergunning door de Libanese autori teiten was vertrekt. Het Trans-Jordaanse vliegtuig, waarmee de groep de reis vervolgde is helaas verongelukt. De minister wijst er verder op, dat er door artikel 37 van het verdrag van Chicago inzake de burgelijke luchtvaart geen wezenlijk verschil bestaat tussen de eisen die in Nederland aan de eigenaars van de van Nederlandse vliegvelden ver trekkende vliegtuigen worden gesteld en die. in de omliggende landen. Advertentie dagelijks diner-dansant dinsdags kabaret onbeperkt kip eten f 7.00 zalen voor partijen tot 1000 personen reserv. 02520 - 5347 Het Tweede Kamerlid dr. H. A. Schu ring (CHU) heeft de minister van Onder wijs en Wetenschappen vragen gesteld over een passage in het bij een Rotter damse uitgeverij verschenen boek „Ha venstad in de frontlijn, de geschiedenis van Rotterdam in de oorlogsjaren". Hij acht in dit boek een passage kwetsend voor diegenen die destijds de moed had den geen lid te worden van de Kultuur kamer. Het boek is op een aantal scho len in Rotterdam door het gemeentebe stuur aan de leerlingen verstrekt. Een aantal scholen heeft de uitreiking gewei gerd. Dr. Schuring vraagt de minister of hij de gemeentelijke autoriteiten wil wijzen op „het onwenselijke van het verspreiden van een geschrift, dat dubieuze passages be vat." Hij citeert een passage die hij kwet send acht voor diegenen die destijds geen lid wilden worden van de Kultuurkamer. Deze passage luidt: „Ook voor het mu seum Boymans was een taak weggelegd. Het heeft verscheidene tentoonstellingen gearrangeerd van werken van Rotterdam se beèldende kunstenaars. Meestentijds waren deze tentoonstellingen echter niet geheel representatief, omdat er onder het kunstenaarskorps waren, die zich uit poli tieke overwegingen niet hadden willen aansluiten bij de nationaal-socialistisch ge oriënteerde Nederlandse Kultuurkamer en die derhalve om deze reden formeel niet meer mochten produceren en exposeren. Ondanks hun onvolledigheid hadden de tentoonstellingen in zekere zin toch hun verdiensten. Zij hebben er tenminste op hun wijze toe bijgedragen het culturele le ven in de maasstad op betrekkelijk korte termijn te herstellen." Willem van Veenendaal, de oud-K.L.M- gezagvoerder en auteur, die zondag op 62 jarige leeftijd in Athene is overleden, is donderdag overeenkomstig -zijn wens op het Griekse eiland Spetse ter aarde be steld. Vrijwel de gehele bevolking van het eiland, dat Van Veenendaal tot zijn erebur ger had gemaakt, woonde de begrafenis bij. Het laatste boek van Van Veenendaal was geheel aan het eiland Spetse gewijd c Advertentie Stadsschouwburg, zaterdag 20 u.: De Haagsche Comedie met „King Lear" van William Shakespeare. Regie: Joris Diels. M.m.v. Annie de Lange, Albert van Dalsum «.v.a. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14 en 20 u.: ,,'t Is 'n gekke, rare dolle, dwaze wereld", 14 j. Frans Hals, 19 en 21.15 u. en zaterdag 14, 19 en 21.15 u.: „F.B.I. tegen handelaren in verdövende middelen", 18 j. Lido, 14, 19 en 21.15 u.: „De gele Rolls Royce", 14 j. Luxor, 14, 19 en 21.15 u.: „Alta infedel- ta". 18 j. Minerva, vandaag 20.15 u.: „Robin and the seven hoods", 14 j Zaterdag geen film voorstellingen. Rembrandt, 14, 19 en 21.15 u.: „De hel van Duinkerken", 18 j. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „Geweld in Arizona", 14 j. Studio, vandaag 14.15, 19 en 21.15 u.-: „Anna Karenina", 14 j. Van zaterdag af 14.15, 19 en 21.15 u.: „Ninotchka", a.l. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Prentenkabinet: Expositie van poppen van Ma ja Alexander en Trudy de Ruyter. Tot 14 juni. Dagelijks geopend van 10-17 u„ zon- en feestdagen van 13-17 u. en '.ot 16 mei ook 's avonds van 20.30-22.30 u. Teylers Muséum (Spaarne 16): Perma nente tentoonstelling van tekeningen van de Hollandse, Italiaanse en Franse school uit de 16de tot en met de 19de eeuw. Dagelijks, behalve maandag, geopend van 1017 uur. In 't Goede Uur (Korte Houtstraat- Nieuwe Kerksplein): Geopend van 10-18 u. en van 20-24 u. Expositie van tekeningen van Haya Schuszheim. Tot 1 juni. Kunstcentrum „De Ark" (Nieuw Heilig land 1-3): Expositie van werken van Dirk jan Ribbeling en W. Vogel. Tot 23 mei. Bootzaal: „100 ambachten" van Jan Luy- ken. Dagelijks geopend van 10-20 u. Klas siek grammofoonplatenconcert van 20-23.30 u. Dinsdag gesloten. Woonhuis Jacobus van Looy, geopend op donderdag van 10-12.30 en 13.30-17 u. Zon en feestdagen van 14-17 u. BEVRIJDINGSTENTOONSTELLINGEN Vishal en Vleeshal (Grote Markt): „De Jaren '40-'45". Dagelijks geopend van 9-17 u. en op woensdag, vrijdag en zaterdag ook van 20-22 u. Zon- en feestdagen van 13-17 u. Tot 8 juni. Jac. P. Thfjsselyceum (Landgoed Els- wout, Overveen): Expositie van Bezetting- Verzet-Bevrijding. Dagelijks geopend van 10-12 u., 14-17 u. en 19.30-21.30 u. Tot 16 mei. Chr. lyceum Marnix van St. Aldegonde (Planetenlaan 5): Expositie Onderdruk king, verzet, bevrijding. Dagelijks van 19- 22 u. Zaterdag ook van 14-18 u. Tot 9 mei DIVERSEN Waagtaveerne (Spaarne/Damstraat)tot en met zondag van 20-01 u.: Cabaret Jaap van de Merwe m.m.v. Bozena, Robert-Ro bert, Frits Lambrechts, Dick Poons e.a. (Zie verder „Uitgaan in Haarlem" in de krant van vandaag). Advertentie VRIJDAG 7 MEI City, 20 u.: „De zevende dageraad". Stadsschouwburg, 20 u.: „Veel liefs uit Moskou". Cultureel Centrum, 20 u.: Vergadering Hoogovenbeambten. ZATERDAG 8 MEI City, 19 en 21.30 u.: „De zevende dage raad". Stadsschouwburg, 20 u.:. „Veel liefs uit Moskou". Hervormd Jeugdgebouw, Rembrandtlaan, IJmuiden-Oost, 20 u.: Toneeluitvoering Levensschaduwen" door Entre Nous. Zomerlust, Santpoort, 20 u.: Toneelavond „Jan van Dommelen". Felison, Gebouw Heidestraat 45, IJmui- den-Oost, van 14 tot 17 u.: Tentoonstelling van werken van Chabot. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 u. Gem. openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945: 10 tot 12.30 en 14.30 tot 17.30 u.; filiaal Velsen-Noord: 10 tot 12 en 14 tot 17 u.; filiaal Wüstelaan, Santpoort (ook voor r.-k. bibliotheek): 10 tot 12 u. VRIJDAG 7 MEI Kennemer Theater, 19 en 21.30 u.: „De langste dag". Luxor Theater, 19 en 21.30 u.: „O.S.S. 117 in Bangkok". W.B. Theater, 20 u.: „De vechter van Montane". Verenigingsgebouw, Schans, 20 u.: Bij eenkomst filmclubs district Noord-Holland. Kennemer Oudheidkamer, ingang Stum- phiusstraat, geopend van 19.30 tot 21.30 u. Openbare leeszaal, Hendrik Burger straat 70, geopend van 15 tot 21 u. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, geopend van 15 tot 21 u. Oos ter wijk, openbare leeszaal geopend van 14 tot 21 u.; r.-k. leeszaal geopend van 14 tot 21 u. Meerestein, openbare leeszaal geopend van 19 tot 21 u.; r.-k. leeszaal geopend van 19 tot 21 u. ZATERDAG 8 MEI Kennemer Theater, 19 en 21.30 u.: „De langste dag"; 23.30 u.: „Verleid en ver laten". Luxor Theater, 19 en 21.30 u.: „O.S.S. 117 in Bangkok". W.B. Theater, 20 u.: „De vechter van Montana". Galerie Boumans, 20 u.: Opening ex positie werken van D. Kraaijenpoel van de Haarlemse schilders „De Groep". Kennemer Oudheidkamer, ingang Stum- phiusstraat, geopend van 19.30 tot 21.30 u. Openbare leeszaal, Hendrik Burger straat 70, geopend van 15 tot 21 u. R.-k. leeszaal, Arendsweg 61, geopend van 15 tot 21 u. Oosterwijk, openbare leeszaal geopend van 14 tot 21 u.; r.-k. leeszaal geopend van 14 tot 21 u. Meerestein, openbare leeszaal geopend van 19 tot 21 u.; r.-k. leeszaal geopend van 19 tot 21 u. geen natte persdoeken Woensdag 12 mei opent de burgemees ter van Tiel, mr. Stolk, een fabriek die enig is in Europa, namelijk een geheel elektronisch bestuurde asfaltinstallatie, waarvan het produktieproces door één man bediend wordt. De ontwerpers hebben voorzorgen geno' men tegen luchtverontreiniging. De elektronische besturing is een ant woord op de overspannen arbeidsmarkt, die ook in de bedrijfssector van de we genbouw zich geducht laat gelden. (Van onze weerkundige medewerker) Wanneer deze maand nog enkele zware buien vallen zoals in de eerste week, dan zal dit voorjaar met een landelijk gemid delde boven 200 mm. bij de kopgroep van natte lente's komen en mogelijk het re cord, dat met 212 mm. op 1951 staat, zelfs breken. In Noord- en Oost-Nederland, waar april plaatselijk op 120 tot 140 mm. regen kwam was het na 1932 in april niet meer zo nat. Zuid-Limburg brak het record 1853 met in Maastricht 114 mm. regen hetgeen in ruim 100 jaar niet is voorgekomen. Vaals spant met 171 mm. de kroon, gevolgd door Hoog Soeren met 152 mm. De meimaand begon ook met zware buien. In Noord- en Zuid-Holland en ook in Drente is al bijna de normale regen hoeveelheid voor de hele maand opgevan gen, 50 mm. Ook mei kan een record breken, wanneer de neerslag in de buurt van 100 mm. zou komen. In april bedroeg de neerslag in Haarlem 79, Vijfhuizen 73, Schiphol 62, Heemskerk 69 en IJmuiden 65 mm. Het normale ge middelde voor april in deze omgeving is 45 mm. Mr. Bührmann vraagt ministers: t Het Eerste-Kamerlid de heer Bührmann (C.H.U.) heeft de ministers van Onder wijs en Wetenschappen en van Landbouw en Visserij schriftelijke vragen gesteld over het zwemonderwijs op de scholen voor de visserij. Hij wil van de ministers vernemen of op deze scholen wel voldoep de aandacht wordt geschonken aan dit on derwijs, gelet op het feit dat vele opvaren den op Nederlandse visserijschepen niet kunnen zwemmen. Ook wil het Eerste-Kamerlid Bührmann weten of het juist is dat de leerlingen van de visserij school in Katwijk slechts één uur in de veertien dagen zwemles krijgen en wel in Wassenaar, waarbij in aanmer king moet worden genomen dat van het zwembad in Wassenaar zo druk gebruik wordt gemaakt dat voor de Katwijkse vis serij school maar één uur kan worden vrij gemaakt. Indien dit het geval is, zo vraagt het Kamerlid, wil de regering dan bevor deren dat het zwemonderwijs aan de vis- serijschool in Katwijk wordt uitgebreid? SCHIPHOL „Zolang er geen andere oplossing is, gaan we door met onze con frontatie-politiek ten aanzien van Malei sië". Dit zei de Indonesische minister van defensie en veiligheid, generaal Nasoetion, gisteren desgevraagd bij zijn aankomst op Schiphol. De minister die ook de func tie van chef-staf van de gewapende macht en plaatsvervangend opper-bevelhebber bekleedt is op doorreis naar Moskou, waar hij de feesten ter herdenking van de Duitse capitulatie zal bijwonen. Generaal Nasoetion, wiens charmante optreden weinig militair aandoet, is voor het eerst van zijn leven in Nederland. Vandaag reist hij door naar Moskou. In de Sovjet-Unie zal dè Indonesische minister tevens van deze gelegenheid gebruik ma ken enige besprekingen te voeren over de Russische wapenleveranties aan Indonesië. Er is een Indonesische militaire missie in Moskou om aanvullende contracten voor te bereiden, voor de bouw en uit breiding van hoofdwerkplaatsen in Indone sië. Het onderhoud van het Russische ma terieel, vooral de vervanging van onderde len geeft nogal eens zorgen. „Wij hebben in het verleden niet alle plannen kunnen uitvoeren door gebrek aan vakkundig per soneel," aldus Nasoetion. Voor de werkplaatsen in Indonesië, zul len de Russen ook technici leveren, om de Indonesiërs op te leiden. Er worden ook Indonesiërs in de Sovjet-Unie opgeleid. Over mogelijke wapenleveranties van China wilde generaal Nasoetion zich niet uitlaten. In februari heeft een Indonesi sche militaire missie China bezocht; bin nenkort zal een Chinese missie Indonesië bezoeken. Zal Indonesië ook nog in Nederland trachten militaire orders te plaatsen? „Dat is niet te verwachten", aldus de In- Generaal Nasoetion, de Indonesische minister van Defensie, is gisteren even op Schiphol geweest, op door reis naar Moskou, waar hij de twin tigste verjaardag van de Russische overwinning op nazi-Duitsland gaat bijwonen. Advertentie modern Kook op een electrise h De Holland-Amerika-Lijn heeft gister middag zijn snelste vrachtschip gekregen, namelijk het m.s. „Moerdijk" van ruim 12.000 ton, dat een economische snelheid van negentien mijl kan bereiken. Het schip is gebouwd bij de Rotterdamse Droogdokmaatschappij Het schip is bestemd voor de vaart op de westkust van Amerika en Canada. Het heeft een lengte van 166 m„ een breedte van - 21 m. en een diepgang van ruim 9 m. Het heeft anti-slingertanks voor een slingerdemping van zestig a zeventig per cent. Een elektrisch-hydaraulische stuurin richting heeft het stuurrad op de brug overbodig gemaakt. Scheidende rechter. Aan mr. J. H. Smits is op zijn verzoek met ingang van 1 ok tober 1965 eervol ontslag verleend uit zijn ambt van president van de arrondis sementsrechtbank te Arnhem, onder dankbetuiging voor de vele en gewich tige in rechterlijke betrekkingen bewezen diensten. donesische minister. „Rusland is voorals nog in staat aan onze behoeften te voor zien." Na zijn bezoek aan de Sovjet-Unie zal generaal Nasoetion een bezoek van enkele dagen aan Polen brengen, waar hij mili taire projecten zal bekijken. Op 18 mei zal de Indonesische minister via ons land naar Indonesië terugkeren. Een Duitse bezoeker deed op bevrij dingsdag in het Anne Frank-huis de rond- leidster perplex staan toen hij haar de vraag stelde: „Waarvan is Nederland 20 jaar geleden dan wel bevrijd?" Toen de rondleidster hem dat duidelijk maakte en ook mededeelde dat Anne Frank in het concentratiekamp Bergen-Belsen was om gekomen zei de Duitser: „De gevangenen in Bergen-Belsen zijn de laatste maanden van de oorlog verhongerd, omdat de Amerikanen niet voldoende voedsel stuur den". Het Anne Frank-huis werd op bevrij dingsdag in tegenstelling tot alle andere dagen van het jaar bezocht door meer Ne derlanders dan buitenlanders. De meeste buitenlanders waren Amerikanen. Advertentie Verdronken. Het stoffelijk overschot van de 18-jarige scholier J. Jacobs uit Venlo is uit de Maas opgehaald. De jongeman werd sedert zondag 11 april vermist. Jongerenparlement. Morgen, zaterdag, komt in de vergaderzaal van de Tweede Kamer het Nederlandse jongerenparle ment bijeen onder leiding van de vice- voorzitter van de Tweede Kamer, de heer J. Bommer. Gesproken wordt over de hulp aan de ontwikkelingslanden aan de hand van een nota, opgesteld door het Tweede-Kamerlid mr. J. A. Mommer- steeg. Kleiner formaat. Elseviers Weekblad zal gedeeltelijk in kleiner formaat gaan ver schijnen. In het najaar zal het algemene deel van het blad worden uitgegeven op een handzamer formaat. Het deel „Voor de Zakenmap" blijft in het bestaande formaat gehandhaafd. Deens bezoek. De 1.800 ton metende Deen se mijnenlegger „Falstar" is voor een in formeel bezoek van vijf dagen de Am sterdamse haven binnengelopen. Aan boord bevinden zich 22 officieren en 99 manschappen. Het schip ligt aan de De Ruyterkade. Zondagmiddag kan het publiek de mijnenlegger bezichtigen. Dodelijke val. Bij een ongeluk op het ter rein van het provinciaal elektriciteits bedrijf te Groningen is de 38-jarige con structiewerker H- W. van der Laan te Groningen om het leven gekomen. Toen hij een klap van een metalen plaat kreeg maakte hij een val van 21 meter. Jeugdbenden gearresteerd. De politie te Maastricht heeft in de afgelopen drie dagen twee jeugdbenden van ieder vier man opgerold, die het laatste half jaar samen meer dan twintig inbraken heb ben gepleegd, waarbij in totaal een be drag van ruim 23.000 en een partij goe deren buit gemaakt werden. 231. Alles hing nu van Brammetje Fok af. Wanneer hij niet snel handelde zouden Orak en de beeldhouwers uit de wolken glijden, en een vrije val maken tot op de aarde toe. „Vallen niet errrg, neerrrkomen wel," kraste Tutu, die zich geen raad meer wist. Gelukkig wist Bram er wel wat op. Met een snelheid, waarvan alleen de zeeman het geheim weet, deed hij vele dingen tegelijk. De ladder schoof hij zover op, dat Oraks voeten eraan bleven haken, een tweede ladder bond hij dwars op de eer ste, zodat iedereen zich stevig kon vast houden, en een touw zakte omlaag, zodat ieder op zijn beurt naar boven kon wor den gehesen. Bijna net zo snel als ze door het gat omlaag waren gestort, stonden de man nen weer op veilige wolkenbodem. Uitvoerig wilden ze Bram en Orak gaan bedanken, maar daar wilden de zeelui niets van weten. „We moeten nu eerst zorgen, dat er aan die rare wolkenvormen een einde komt," zei Bram. „Ik weet het," zei een beeldhouwer wraakzuchtig. „We nemen de professoren gevangen en we zetten ze levenslang op water en brood, en „Niets ervan," zei Bram beslist. „Die geleerden meenden alleen, dat ze de we reld mooier konden maken door ronde en vierkante en driehoekige wolken. Met ge weld bereiken we niets. Nee, we moeten ze duidelijk maken, dat ze zich vergist hebben en dat de vroegere wolken veel mooier en beter waren. En ik weet al hoe!" HEB 46 NATTE VOETEN rVj& MOEIEN UIU6 2UN, HET WATER 81666146 VISSER 6EDAC.HT, IK HOOP DAT 2UM LOOPPLANK. NIET WATERSTAAT (^NEE, MAAR HON&ERl Advertentie HET WEERBERICHT ZEGT: KANS OP REGEN of MOTREGEN REGENJASSEN Burberrys en Rodex G. A. v. d. STEUR KRUISSTRAAT 7 - HAARLEM telefoon 02500 - 1 07 30 mwwvuvwvwwvwwwwwwwwwvwv.1 V\AAV Het K.N.M.I. deelt mee: Tussen een hogedrukgebied bij de Azo- ren en een depressie ten zuiden van IJs land heeft een westcirculatie zich opnieuw over Europa uitgebreid. Met de zuidwes telijke stroming komt een aantal storingen mee, die in ons land van tijd tot tijd re gen of motregen veroorzaken. Voor de komende 30 uur moet dan ook op het voortduren van het onbestendige weer wor den gerekend. Het wordt wel iets zachter, maar het blijft zwaar bewolkt en regen achtig. Maximum-temperaturen binnen- en buitenland. Neerslag: laatste 24 uur. -go t>TJ a 34 0) G Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Z.-Limburg Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Amsterdam Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Genève Locamo Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Barcelona Madrid Mallorca Lissabon regen zw geheel bew. w regen zw regen z motregen z regen zzo motregen zw motregen zw 11 12 12 13 12 13 13 13 onbewolkt onbewolkt zwaar bew. geheel bew. mist zwaar bew. regen motregen motregen geheel bew. licht bew. licht bew. zwaar bew. zwaar bew. regen licht bew. zwaar bew. licht bew. zwaar bew. zwaar bew. zwaar bew. licht bew. zwaar bew. licht bew. licht bew. licht bew. licht bew. licht bew. zw 12 windst. 14 windst. 10 7 13 15 12 14 w zzo zw zw zw zzw zw 14 windst. 17 windst. 15 n 20 zw 14 z 24 zw 10 windst. 11 zw 14 o 21 nw 15 windst. 12 nnw 14 windst. 12 windst. 22 n 18 windst. 25 windst. 22 nnw 30 7 4 4 8 5 4 0,2 4 0 0 1 7 0 0,3 4 2 2 0,1 0 0,3 0 1 1 4 4 1 0 1 3 4 0 0 0 0 0 0 Zaterdag 8 mei Zon op 4.58 uur, onder 20.16 uur. Maan op 11.26 uur, onder 2.47 uur. Maanstanden 8 mei 7.20 uur eerste kwartier. 15 mei 12.52 uur volle maan. 23 mei 15.40 uur laatste kwartier. 30 mei 22.13 uur nieuwe maan. Hoog en laag water in IJmuiden Vrijdag 7 mei Hoog water 7-49 uur en 20.26 uur. Laag water 3.24 uur en 15.50 uur. Zaterdag 8 mei Hoog water 9 01 uur en 21.45 uur. Laag water 4.16 uur en 16.52 uur. Het hoog en laag water te Zandvoort is 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden. i

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 2