C&A JS&rj, Ideeën voor 1 1 ideale |a Wat is het verschil tussen recht en krom? auping dorso 16 MEISJES EN VROUWEN DINSDAG 18 MEI 1965 C&A BEHEERST DE MODE Ideale zomerkleding is leuk en praktisch. Zij moet zonnig, fleurig, charmant zijn, maar ook gegarandeerd kleurecht, krimpvrij, gemakkelijk te onderhouden en sterk. Daarom brengt C&A een met zorg geko zen kollektie jurkjes en kombinaties, vooral in katoen en terlenka, die aan alle eisen van moeders voldoen. Hier ziet U enkele ideeën. Zo zijn er honderden van bij C&A. '"aal: kuift0* Aupingjdorso-patentspiraal: vlak liggen Eigenlijk is het toch vanzelfsprekend! Nog niet eens zo hee! lang geleden was het niet denkbaar dat vrouwen en meisjes ander werk verrichtten dan huishoudelijk werk of het eenvoudige fabriekswerk. Maar ais zij in staat zijn om een goed gebruik te maken van alle technische huis houdelijke apparaten, dan kunnen zij ook ander technisch werk doenl Dat is vanzelf sprekend! die van zichzelf kunnen zeggen, dat zij handig zijn kunnen bij Standard Electric interessant werk verrichter». Zij kunnen meewerken aan het installeren en uitbouwen van de telefooncentrale te Haarlem of IJmuiden en worden dan op geleid tot een vakbekwaam installatrice met direct al een goed loon. Voelt u er voor om prettig te werken aan interessant werk? Schrijf dan een brief - of ga persoonlijk - naar de Telefooncentrale der PTT Zijlstraat 44, Haarlem of Dollardstraat 14, IJmuiden en vraag naar de chefmonteur van Standard Electric. NEDERLANDSCHE STANDARD ELECTRIC MIJ. N.V. HOOFDFACTURISTE „Advertentie afdeling" Precies hetzelfde als het verschil tussen goed slapen en slecht slapen. Tussen fit wakker worden en ver moeid wakker worden. Tussen de Auping/dorso-patentspiraal en zó maar een spiraalmatras. De Auping/ dorso is getest door TNO en goed gekeurd door de Ned. Ver. v. Huis vrouwen. Het is een strakke, stevige spiraal, met hardstalen dwarsliggers erdoorheen gevlochten. Daarom kunnen er nooit kuilen of slappe plekken in komen. Goed voor ons, verwende welvaartsmensen. Want hard, vlak slapen is gezond slapen. Op de Auping dorso - patent spiraal dus. Dat betekent ontspan nen liggen en fit wakker worden. En wat helemaal ideaal is: öp die Auping/dorso een Auping boven- matras. De Sereen bijvoorbeeld, of de Duo. Auping plus Auping. De manier om achter het gróte ver schil te komen tussen recht en krom. patentspiraal dralori* vest. TSilenka jurkje in de moderne bolero-stijl. 1 t/m 2 jaar 15.75 3 t/m 6 jaar 18.75 Origineel kinderjurkje in bijzon der mooie kwaliteit katoen. 2 t/m 4 jaar 9.75 Uni- y&Uenka jurkje, speciaal voor moderne tieners van 11 t/m 14 jaar 22.75 Praktisch tricot mëisjestruftjër 3 t/m 13 jaar 3.95-5.95 Sportieve denim rok. 5 t/m 14 jaar 9.75-13.75 Voor meisjes van 2 t/m 14 jaar: „no-iron" poplin blousje 6.50-8.95 Uni-„7eü/e/rfta" plissé-rokje8.95-13.75 „No-iron" poplin zonnejurkje met bolero. Diverse pasteltinten. 5 t/m 7 jaar 14.75 8 t/m 10jaar16.75 100% 3 t/m 13 jaar 9.75-14.75 Zéér wijde TStlenia plissé-rok. 3 t/m 14 jaar 7.95-12.75 Prachtige katoenen composé- kwaliteit voor dit vlotte jurkje 5 t/m 10 jaar 10.75-12.75 "Jëülefdta jurkje in de sportieve nautical-look. 5 t/m 10 jaar 18.75-22.75 zomerkleding Fleurig katoenen jurkje voor tieners van 11 t/m 14 jaar 19.75 CONFECTIE-INDUSTRIE te Haarlem-Z., vraagt voor haar kantoor leeftijd ca. 21 jaar. Type-vaardigheid. Administratieve ervaring. Zelfstandig kunnende werken. Leiden van de faktuur-afdeling; men dient zelfstandig alle voor komende werkzaamheden te verrichten in samenwerking met enige assistentes. Vereisten Taak Geboden wordt Een aantrekkelijke werkkring in een moderne werkomgeving. Salaris naar bekwaamheid. Intreding in premiespaarfonds is mogelijk. Brieven onder nummer 352, aan het brueau van dit blad. De opneming van advertenties ondervindt vertraging, wanneer de inzender niet adresseert aan de afdeling die de ad vertenties behandelt op de enveloppe ga randeert de snelst mo gelijke behandeling I

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 16