KIJKEN - KIEZEN - KOPEN ederland! V rachtvervoer bij KLM stijgt Opmars van de wasserettes Speciale zomer-aanbiedingen Dames stretch-slips Kant stretch dames-slips Partij meisjes-slips Teenager-pyjama Cris-Cros gaine Jongens sport-shirt Grote keuze badkleding voor Heren en Jongens pyjama's, nachthemden, strandpakjes, bikini-dolls dames- en meisjes-tricotages Franse blaf Eis van 4 jaar tegen gemeente-ontvanger van Chaam Bevrijdingstegels „made in Germany" Suriname niet naar jeugdfestival in Algiers Loonstrijd van de taxichauffeurs wordt scherper Wilton-Fijenoord fuseert met Nijkerks bedrijf Fokker eindigde produktie van Starfighters TEXTIEL-SPECIAALZAAK Marktplein 21 - IJmuiden - Tel. 7541 WOENSDAG 19 MEI 1965 4 DE OUDE Zeeweg 263 - Tel. 6573 RIJSCHOOL SUCCES LUIDSPREKERS >5| s» in diverse afdelingen. In onze TRICOTAGE-AFD.div. aanbiedingen. U kent ze wel, altijd goed. Voor de jongens twee prachtige aanbiedingen voor chemisch reinigen Bezoekt onze zelfbedieningswasserij ^™^UNGERIES - b.h.'s Kennemerlaan 35-37 IJmuiden Het Russische hondje Donskye Frand zit voor zijn examen. Kritisch over hoort zijn bazin of hij zijn lessen wel goed geleerd heeft. Laat dit een troost zijn voor al degenen die in deze da gen voor hun examens zwoegen: ook het pad van een Russisch hondje dat Frans moet leren gaat niet over ro zen. Donskye moet namelijk binnen kort in Parijs optreden. En omdat de bazin dan Frans tegen hem zal spre ken, moet hij nu eerst de „papa fume une pipe"-beginselen beheersen. De officier van justitie bij de rechtbank •n Breda heeft vier jaar gevangenisstraf geëist tegen de gemeente-ontvanger van Chaam die van 1961 tot 1964 malversaties heeft gepleegd met gemeentegelden en de financiën van het comité de „Acht van Chaam". De verdachte bekende meer dan honderdduizend gulden te hebben verduis terd ten nadele van de gemeente. Tegen een ondergeschikte van de ont vanger, een ambtenaar der gemeentese cretarie van Chaam, eiste de officier twee jaar gevangenisstraf wegens valsheid in geschrifte, verduistering en heling. De ambtenaar had onder meer gelden van de ontvanger ten geschenke gekregen, een loonlijst vervalst, kostwinnersvergoeding van militairen die daarop geen aanspraak konden maken geïnd alsmede gelden van de vermakelijkheidsbelasting verduistc-d, totaal ongeveer zeventienduizend gulden. In de Drentse gemeente Zuidwolde had een commisise op bevrijdingsdag aan de leerlingen van de lagere scholen speciale tegeltjes laten uitreiken, waarop op de voorkant vermeld stond: 1945-1965 en het wapens van Nederland en van de gemeen te Zuidwolde. De tegeltjes, die 75 cent per stuk kostten, waren met subsidie van de gemeente aan geschaft. Het „Made in Germany" op de achterkant verwekte bij de ouders van de kinderen nogal wat ontstemming. Het is gebleken dat de tegeltjes uit Duitsland blanco aan een fabriek in Gouda geleverd werden. Aan de achterkant stond aangegeven dat zij in Duitsland gemaakt waren. De Goudse fabriek drukte er dan de gewenste tekst op. Zuidwolde was, voor zover bekend is, de enige gemeente die de tegeltjes heeft gekocht. De Surinaamse regering heeft besloten dat er geen officiële of nationale delegatie zal worden afgevaardigd naar het negende wereldjeugdfestival dat in juli in Algiers wordt gehouden. Aan personen in dienst van de Surinaamse overheid zal geen ver lof worden verleend om dit festival bij te wonen Studiebeurzen van studenten, die het festival bijwonen, worden ingetrokken Ruim 300 Amsterdamse taxichauffeurs van het actie-comité hebben besloten tot versterking en verscherping van de loon strijd, afwijzing der werkgeversvoorstellen en opstelling van een open brief aan het publiek ter informatie over de toestanden In het hoofdstedelijke taxibedrijf. Dit comité is gisteren met algemene stemmen door de vergadering gemachtigd om in overleg met de vertegenwoordigers der verschillende taxigarages, die chauf feurs in loondienst hebben, de vorm te be palen waarin, het tijdstip waarop en de duur van de verrassingsacties sta kingsacties zullen worden uitgevoerd en bij welke patroons. De voorstellen die de werkgevers aan de erkende bonden hebben gedaan zijn vol gens de voorzitter van het actie-comité, de heer Rinus J. Haks, aanvaarding van de regeling zoals die voor de Rotterdamse ta xichauffeurs bestaat, of de situatie laten zoals zij thans is. De regeling voor Rotter dam houdt volgens de voorzitter geen en kele verbetering in voor de Amsterdamse chauffeurs. De patroons zijn niet bereid, aldus de heer Haks, om aan de looneis van de chauf feurs tegemoet te komen. De CAO voor het taxibedrijf loopt tot 1 april 1966. De chauffeurs blijven vasthouden aan de eis van een minimum basisloon van 110 per week. De verhoging die zij per week wil len komt neer op een bedrag van 20. De vrachtvervoersactiviteiten van de K.L.M. nemen hand over hand toe. Dit geldt voornamelijk voor de Noord-Atlan tische route sinds de indienststelling van het DC-8 F straaltoestel. Verwacht wordt dat de groei van het vrachtvervoer op de ze lijn zich nu in een vrij snel tempo zal voortzetten. In de periode 1 oktober 1964-1 april 1965, het eerste halfjaar dat de DC-8F actief was, zijn de totale vervoersinkomsten van de K.L.M. met 26.3 percent gestegen, vergeleken met dezelfde periode 1963/'64 In deze periode namen de vervoersinkom sten op de Noordatlantische route de belangrijkste vrachtroute van de K.L.M toe met 76.6 percent tot 3.68 min. dol lar (1963/64: 2.09 min. dollar, toen nog met de DC-7 F werd gevlogen). De corres ponderende cijfers voor verkochte tonkilo- meters vracht op deze route waren resp 45 min. en 21 min, een toeneming met ruim 110 percent. De Machine- en Apparatenfabriek Mö- ring en Steenaart N.V. heeft besloten tot een vérgaande samenwerking met Wilton Fijenoord-Bronswerk. Deze fusie zal op 1 juli ingaan. Hoe het samengaan formeel gestalte zal krijgen, kon men ons nog niet meedelen. Möring en Steenaart houdt zich bezig met de vervaardiging van apparatuur op het gebied van de warmteproduktie en warmte-uitwisseling in de ruimste zin, zo als stoomketels en warm te-uitwisselingsap paraten. Het bedrijf omvat ook een mon tage-afdeling, waarvan de activiteiten over het gehele land zijn gespreid. Er werken ongeveer 160 personen bij Möring en Steenaart, zowel in Nijkerk als daarbui ten. Gisteren zijn de laatste twee Starfighters van de serie van 350 stuks in een hal van de Fokkerfabrieken aan luchtmachtautori teiten van West-Duitsland en Nederland overgedragen. Daarmee kwam een einde aan een voor Fokker zeer winstgevende produktie. In totaal zijn 970 van deze straaljagers voor de NAVO gebouwd. Hier mee was een bedrag gemoeid van bijna zes miljard gulden. In de Starfighterhal is men inmiddels begonnen met de bouw van de F.-28 een straalvliegtuig voor de burgerluchtvaart. De opmars van de zelfbedienings- wasserijen zal er toe leiden dat dit jaar ruim tweehonderd van dit soort be drijven de poorten zullen openen. Deze prognose is dezer dagen gedaan op een persconferentie ter gelegenheid van de expositie zelfbediening, die momenteel in de Irenehal van de Jaarbeurs in Utrecht wordt gehouden. Deze zeer snelle ontwikkeling die in feite al van 1960 dateert maant echter ook tot voorzichtigheid. Volgens een im porteur van wasserettes, de heer A. E. Muurling, zijn er maar weinig mensen met zo'n bedrijfje begonnen, die uit eigen ervaring weten hoe de was moet worden gedaan. Er zijn architecten, dokters en accountants bij die er wel wat in zien hun geld in een was bedrijf je te beleggen. Machinisten van de grote vaart vin den de technische aspecten aantrekke lijk, terwijl slagers, groentemannen en bakkers vaak een wasserette kopen, omdat zij door de concurrentie van een nieuwe supermarkt in hun wijk naar een andere broodwinning moeten uit zien. Tenslotte zijn er de avonturiers, die aangetrokken door veelbelovende advertenties hun geluk in deze sector wel eens willen beproeven. Aangezien men bijna in alle gevallen een complete zaak koopt is men sterk afhankelijk van de importeur of fabri kant. Mislukkingen zijn tot dusver be perkt gebleven, hetgeen volgens de heer Muurling bewijst dat de verkopers de vertrouwenspositie, waarin zij verkeren niet hebben misbruikt Autorijschool Wim Handgraaf Uw adres als u goed wilt leren autorijden. Zeeweg 133 tel. 2573. Ook de gem. instellingen laten hun employé's opleiden door Auto- en Scooterrijsch. Wico, Taunus, Opel, Cortina, Simca 1000, Volkswagen en Vespa. Lesgeld v.a. f 6.50 per u. Theorielessen gratis Lin- naeusstr. 143-147, IJmuiden, tel. 8019. Voor al uw rijbewijzen naar: Erk. Rijschool „Centrum". 10 rijlessen 60 min. voor f 62.50, door gediplom. instr. in nieuwe leswagens (Opel Renault R 8 Major). Alex Bellstr. 19, tel. 6509. Slechts 1 maand. U wilt een indruk van wat auto-rijden is? Ie les gratis zonder verpl. S. Hueting, tel. 8580, De Ruy- terstr. 50, IJmuiden. Hoge beloning voor terug brenging v. verloren blauwe portefeuille m. geld. omg Driehuizerkerkweg. Adres De Gep.estetlaan 13, Driehuis Wie heeft 2 wielig blauw kinderfietsje gevonden? Om- gev. Pleiadenplantsoen 121. Verhuur. Bestel tijdig v. uw vakantie Simca 1000 of 1300 S. Hueting, tel. 8580. De Ruy- terstr. 50, IJmuiden. Caravan te huur Standplaats Drente. 4 a 6 personen. Vrij van 24/5-17/7 en na 21/8. Tel. 0 2550 - 7380. Geluidsinstallaties. Verhuur- mobiel. Tel. 16767. Gevr. flinke zelfst. werkster, 1 of 2 ochtend, p.w. Sav. Loh- manlaan 18, Velsen-Zuid. Voor onze gezellige zaak vr. wij een vriendelijk winkel meisje. (5-daagse werkweek). Kom eens praten bij Loen- dersloot, L. Nieuwstraat. Voor direct gevr. winkeljuf frouw bov. 18 jr. Hoog loon. Aanmelden Verlichtingszaak Astro, Kruisstr. 12, Haarlem. Merck Sharp Dohme n.v., Nijverheidsweg 60-62, Hrl. vr. chemische vaklieden en chemische hulparbeiders v. d. ploegendienst. Lft. 25-45 jr. Pers. aanm. dagel. tuss. 14- 16 uur. Voor spoedige indiensttred. gevr. carrosseriebouwers, meubelmakers, timmerlieden, schilders en leerjongens. Ge- vaert Caravan n.v., Rijksweg 496, Santpoort. Tel. 0 2560- 8724 en Bronstr. 14, IJmui den. Tel. 0 2550 - 8796. Chef dameskapper of kap ster gevr. Tevens noodhulp kapster voor enige dagen of middagen p.w. Kapsalon C. A. de Vries, L. Nieuwstraat 497 IJmuiden. Hotel Kennemerhof zoekt meisje boven de 16 jr. Ken- nemerlaan 116-118. Tel. 5368. Wegens teleurstelling nette hulp i.d. huish. gevr. voor halve dagen. Zat. vrij. Goede beloning. Tussen 7-8 u Gaar ne aanm. Vechtstr. 54, IJm. Werkster gevr. voor de maand., woensd.- en vrijd.- ochtend. Mevr. Isacson, Verl. v. Thermaatlaan 9, Velsen. Gevr. nette hulp v. 1 halve of 1 hele dag. Mevr. Bakker, Dr. de Grootlaan 3. Telefoon 0 2560 - 8686. Santpoort-Zuid. Ik werk in Amsterdam. Wie kan mij tegen vergoed, om 7.30 u. meenemen v.a. Cultur. Centrum IJmuiden n. omg. Hoofddorpplein - A'dam-West en 's avonds 17.15 ophalen. Brieven nummer 2806. Man i.b.v. rijbewijs zoekt bij verdienste v. de zaterdag. Br. L. 2796. Vrij huis m. badcel ruilen voor flat Br. 2809. Hypotheken beschikbaar tot 90°/» op woonhuizen, woon winkelhuizen en bedrijfspan den. Inl.: J. Bais, Driehuizer kerkweg 100, Driehuis, tel. 0 2550 - 5686. Te kp. gevr. huis m. zijpad of gar. Santpoort of omg. aanv. na overleg. Br. L. 2798. Jong echtpaar zkt woonruim te in IJmuiden of omgeving. Wie wil ons helpen? Br. 2791. Gevr. door heer net kosthuis m. huiselijk verk. Br. L. 2819 Ruilen mooi zomerhuisje E. kam., 3 sl.kam., douche, voor- en achtert. Voor groter Liefst kamer en suite. Br. L. 2803. Div. maten roestvrij stalen en granito aanrechtbladen, lavets en douchebakken uit voorraad. De Houthal, Ken- nemerlaan 159. Goede gebruikte wasmachi nes, geheel gereviseerd, v.a. 50.- Radio A. Tol, Lange Nieuwstr. 5. Mepal spec, kampeerservies, borden, kopjes, bekers, eier dopjes, schalen enz. Onbreek baar, mod. reuk- en smaak loos. Alle onderdelen ver- krijgb. bij Loendersloot, L. Nieuwstraat Hoera, roepen de kinde ren als de IJmuider Cou rant in de bus valt. Ook zij vinden in ons blad veel dat hun inte resseert. De stripverha len, de kinderkrant, het boeit hen steeds weer Als zij dit genoegen nog missen abonneert u dan nog vandaag op de IJmuider Courant Het kost u slechts 75 ct. per week of 9.75 per kwartaal. Vlokken schuimplastic 2 gr. zakken voor 90 ct. Ideaal v. het opvullen van kussens Loendersloot, L. Nieuwstr. Scotch Brite tijdelijk nog 65 ct. De groene panneboender, die alles reinigt en zelf schoon blijft! Loendersloot Lange Nieuwstr. Brandschone bakovens met de Express bakoven reiniger Insmeren, laten inwerken en afspoelen! Gr. plastic flacon 2.95. Loendersloot, Lange Nieuwstraat. Stalen trappen, stoelen, ta fels. Speciaal reclame: stalen trapkruk 12.50. U vindt de grootste sortering bij Loen dersloot, L. Nieuwstr. Bando voor gebruikte ban den. Trompstr. 8, tel. 2555. Mooie damesjumpers en ves ten. Mod. kleuren en grote keus bij C. Lodder, Driehuis Kenmore overhemden, pro beert ze ook eens. Perfekte boord en manchetten. In mouwlengtes verkrijgbaar bij C. Lodder, Driehuis. Hollandia onderjurken en ju- pons zijn verkrijgbaar bij C Lodder, Driehuis. Nieuwe export-kratten te kp. ca. 2 t.e.m. 4 m. lang. Zeer voordelig, franco bezorgd. Zaanl. Houth.., Kalverstraat. Plastic golfplaten, 1ste soort, ook in fraaie kleuren, vanaf f 8.50 per m2. Zaanlandsche Houthandel, Kalverstraat 1-3, tel. 7543. 'n Geboortekaartje ontvan gen??? Wij hebben een over vloed van kleine en grote geschenken en zullen u graag deskundig adviseren, 't Kin derpaleis, Kennemerlaan 54 tel. 6405. Wfj maken alle sleutels. Fa. N. P. Zwager, Kennemerlaan 77, tel. 5607. Huishouddusters div. versch dess. en kleuren v.a 6.45. Maison Smits, Velserduin weg 149. Stropdassen Trevira, grote sortering f 3.50. Maison Smits, Velserduinweg .149. Stretch beha's v.a. 5.95. Ly cra stëpin m. nylon voorstuk je 7.95. Maison Smits,"Velser duinweg 149. Bij aankoop 3 gloeilampen een Philips speldje. De Vil der, Velserduinweg 173. Zomerst., parasols, vouw- bedden, rotan stoelen en kof fers. Speciale reclame: vouw- bed met 3 poten in vrolijke sterke kleuren en dat u in allerlei standen heerlijk laat luieren f 23.95. Loendersloot Lange Nieuwstr. Nu ook weer prima losse haarlak 50 cc. 1.00. Dames kapsalon Lust, L. Nieuwstr. 471, IJmuiden, tel. 8166. Voor uw bril naar Mr. Opti- ciën J. de Boer, L. Nieuwstr. 789. Leverancier van alle ziekenfondsen. Solex, Rap. Puch. Verkoop koop, service, reparatie. Van Bugnum, Planetenweg 40-44, tel. 5290. Uw T.V. defect? Bel 7849 (ook 's av.) en wij komen direct. W. F. Harrems, Steenbok straat 17. Het is nu tjjd om bonen te zaaien. Ook voor groente-, bloem-, graszaden, kunstmest compost stalmest, potgrond, enz. Hellings Zaadhandel, Eikenstr. 1, IJmuiden-Oost, tel. 4967. Slijterij „Flora", Zeeweg 115, tel. 5307 (1 liter Fleuron cog nac f 9.10. Tijdelijk een spel kaarten cadeau. W'jj halen gratis uw auto wrakken weg. Metaalhandel A. Vrijhof, Middenhavenstr. 54, tel. 4932, 7326. IJzer- en metaalhandel. Fa. Veldman. Opslagplaats Vel sen-Zuid, tel. 6509. Voor uw t.v.-reparaties D. de Vries, Steenbokstr. 9, telef. IJm. 6244 (ook 's avonds). Kinderledikantjes, commo des, boxen, kinderstoelen, de kentjes, lakens en sloopjes matrasjes vindt u bij Glas, Lange Nieuwstraat-Marktpl., tel. 5205, IJmuiden. 24 kleuren satijnen voering, 140 cm breed, f 4.- voor rok, japon of pakje vindt u bij Firma Glas, Lange Nieuwstr. Marktpl., tel. 5205, IJmuiden. Effen witte en gekleurde, ge ruite sportkousen en sokjes in alle maten, in glansgaren en Helanca. Bij 2 p. sport kousen en 3 p. sokjes op ver zoek speldje gratis. „Glas", L. Nieuwstr.-Marktpl. Telef. 5205. IJmuiden. Ralston verf en beits ver krijgbaar bij Drog. en Verf handel T. M. Ritskes. Frans Naereboutstr. 66. Cojo"-overhemden en week enders vindt u in grote sor tering bij „Glas", L. Nieuw straat-Marktpl. Telef. 5205, IJmuiden. Houten tonnen, voor al uw grote planten. Spaart u al de 5"/o kortingbonnen Beatrix Bloemsierkunst, Kennemerl. 56, tel. 6083. Een T.V.-toestel huren is het voordeligst en gemakkelijkst Huur een nieuw T.V.-ontv v.a. 25. p. mnd. en maak bij ons keus uit: Philips, Erres Grundig en Aristona. Des- gew. door huur in eigendom Onbeperkte serv. Vr. z. ver plicht inl. en demonstr. bij Hees Co., B. Kraay, Ste- phensonstr. 61, IJm. Tel. 4325 Jubileumaanbieding. Wegens 't 60—jbestaan van de Benzo Rijwielfabriek, kunt u tijdel, profiteren van onze Benzo sportrijwielen in de gewenste kleur, geheel compl. in. lamp jasbeschermer, slot en bag.- drager voor slechts 129.- netto. Nergens beter .nergens goedkoper. Vraagt gratis pr.- courant. Benzo Rijwielfabr. Vlaardingen, tel. 01898-2474 4244 en 5686. f 200 tot f 500 is uw oude T.V, waard bij aank. v. d. aller nieuwste T.V. 59 cm., met 2e net o.a. Philips, Blaupunkt, Nordmende enz. 100 terug voor uw oude radio bij aank v. rad.-gramm.-comb, norm prijs 398 met inruil oude radio 298. Verder grote sort bandrecorders, platenspelers en transistorradio's. Goed koper dan waar ook. Van Campen, Cremerstr. 69, Him. tel. 14750. Bij aankoop van klim- of hangplantje a f 1.50 bloemen- speldje cadeau. Beatrix Bloemsierkunst, Kennemerl 56, tel. 6083. Voor al uw bloemwerken, bloemen en planten naar Beatrix Bloemsierkunst. Al leen daar ontvangt u garantie op alles op wat u koopt 5°/o korting bonnen en nu ook speldjes Kennemerlaan 56 tel. 6083. Bij Beatrix Bloemsierkunst ontvangt iedere klant door 't kopen van bloemen, bloem stukje of plant een speldje m 'n afbeelding uit het sprook jesland. Kennemerlaan 56 tel. 6083. Oud en nieuw koper. Bij aan koop speldje gratis. Beatrix Bloemsierkunst Kennemerl 56, tel. 6083. Gr. sortering groene en bloei ende planten. 2500 planten bij Beatrix Bloemsierkunst, Kennemerl. 56, tel. 6083. Slaapzakken vanaf f 29.75; luchtbedden v.a. f 20.90. Grote sortering, 't Sporthuis, Ken nemerlaan 94. De nieuwste voetbalschoenen Quick, Puma, Adidas, Goliath Romika; jongensvoetballen v.a. f 9.75. 't Sporthuis, Ken- nemerlaan»94. Tel. 4071. Beatgroep vr. met spoed sologitarist. Inl. Fazantenl. 24 IJmuiden-O. tel. 02550-6396 Weer ontvangen de hakpan- toffels met steun. U kunt ze de gehele dag dragen en wordt niet moe. Ook onze steun- en gemaksschoenen zijn een weldaad voor de moeilijkste voeten. Speciaal zaak voor de betere schoenen D. van Buuren, Fr. Naere boutstr. 64. Waarom zult u de voeten nog langer pijn doen als er schoe nen zijn waar u makkelijk op kunt lopen. Bij het aanpassen ontdekt u het reeds. Voor de heren hebben wij schoenen met ruimte voor 6 tenen. D. van Buuren, Fr. Naerebout- straat 64. Autogarages 350.-; Schuur tjes f 185.-. Vraagt gratis prospekt. Houtbouw Ubachs- Kerkrade. Een partij nieuw en oud hout te kp., plus in pr. st. zijnde zware bromfiets. H. Th. v. Dijk, Tuinderstraat 19 IJm. Te kp. 10 jonge kippen volop a. de 1ste leg. Enschedéstr. 8 Te kp. z.g.a.n. drumstel merk Sonor. Pres. Steynstr. 18. Te kp. Simca Monthelry '63 Spaarnestr. 75. Te kp. uitklapbare caravan. Te bez. Stolstr. 14. Te kp. bungalowtent Tel. 8296 Te kp. gevr. reiswiegje. Br. nr. L. 2823 of tel. 5268. Te kp. goed onderh. Sparta bromfiets (scooter-model). 135.-. Ook geschikt v dame. De Genestetlaan 51. Te kp. agb. tandem, merk ga zelle met Berini. Adr. Tus- senbeeksweg 56. Te kp. Simca Elysee 1962 63000 km. Saturnusstraat 79, IJmuiden, tel. 7273. Te kp. gevr. 2-pers. wentelb. Adres vern. bur. v. d blad. Te kp. i.pr.st. v. scooter km.- st. 23.500. 200.-. 's avonds na 7.30 u. Zat. gehele dag. Alex Bellstr. 45. Te koop VW de Luxe 1956. Het geh. i.g.st. Banden 90°/o. Bill, prijs. Te bevr. K. v. Dijk, Salonw. werkterr. Bitu- marin bij strand. Te kp. schrijfkassa 40 gulden. Fa. de Vilder, Velserduin weg 173. Te kp weg. plaatsgebr Duitse piano kl. model. 150.-. P. v. d. Does, Zeew. 222, tel 2418. Te kp. Fiat 1400. Koningsweg 2 E, Velsen-Noord. in diverse modekleuren. Per stuk 1,85 2 stuks 3,00 Pracht kwaliteit. Prima pasvorm. In vele kleuren. Per stuk 2,95 2 stuks 5,50 Van een bekende fabriek. Fantasie interlock. In 3 maatjes. Per stuk 0,75 3 stuks 2,00 Bedrukt met de bekende teenager sterren van deze tijd. In de maten 36 - 38 - 40 - 42 8,95 llWlffllWlirr,- Met perfecte pasvorm. Prima kwaliteit en afwerking. Alle maten 6,95 m. korte mouw. Voor school en vakantie. Prima kwaliteit, Goed wasbaar en in diverse dessins en kleuren, vanaf 2,25 3-delige CAMPINGSET voor jongens. Bestaande uitjasje, short, zwemslip. Prima afwerking. In de mo dekleuren vanaf 8,00 Kleine stijging per maat. Romantisch mooi is onze ZOMERCOLLECTIE in DAMESPYJAMA'S vanaf 9,75 DAMESNACHTHEMDEN vanaf ,,8,50 MEISJESPYJAMA'Svanaf ,,5,25 MEISJESNACHTHEMDEN vanaf ,,5,20 De volledige HOLLANDIA vindt u bij ons DAMESCAMISOLESvanaf 2,90 DAMESSLIPS vanaf „1,75 MEISJESCAMISOLESvanaf „1,25 MEISJESSLIPS vanaf „1,55 DAMESONDERJURKEN vanaf „5,10 KINDERONDERJURKJES vanaf „4,95 Zie onze collectie BADPAKKEN. 2-delige badpakken, bikini's, zowel voor dames als voor de meisjes. TWEKA - LINDA LU - DELANA

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 4