Hier hebt u er twee handen bij, mevrouw! Over lief en romantisch gesproken Vrij Dag Voor Deel Bio-tex maakt wassen 1 bijna overbodig alleen inweken of voorwassen Alle dames die thuis handen te kort komen, zijn dolblij met Biotex. Wat 'n tijd, wat 'n werkbespaarder! Overhemden, ondergoed, bont goed, alleen maar inweken en 't is schoon. En als u het als voorwasmiddel in de wasmachine gebruikt, is uw hele was al bij voorbaat vlekkeloos. Biotex... wat 'n gemak, jggc%gg^. ^'imiii Fantastisch (én.over de zomermode van Voss!) pF Eiwitvlekken, bloedvlekken, transpiratie-, melk-en vetvlekken verdwijnen nu volkomen. ALLEEN GELDIG VRIJDAG 21 MEI Zomerjapon met bolero - linnen. Jasje en japon geheel gevoerd. Maten: 36 tlm 46. Bij Voss is de zomermode lief en ro- Voss-jurkjes vormen een aparte mode. mantisch. Met bloem-appliqué's als Jeugdig voor élke leeftijd. Men is uit grootmoeders porceleinkast. Met echt niet gauw te oud voor Voss. U kant en crêpe, héél oud, héél nieuw! bent zo jong.... als Voss U kleedt! Wegens de overgro te belangstelling kampeert V D het gehele seizoen in de BADMINTONHAL aan de Randweg in HAARLEM. Dage lijks geopend van 9- 6 uur. 's Maandags van 1-6 uur. Speldjesalbum. Plas tic fantasie-omslag. Formaat 35 x 26 cm. Binnenin 2 dikke (1 cm. dik) schuimplastic bla den. Er is plaats voor plm. 450 speldjes. De echte verzamelaar Is er dol op! Met V D speldje gratis yr Stalen boekenkast. Royaal model met 7 planken in rood, geel en grijs. Zwarte zij steunen. Hoogte 110 cm., breedte 194 cm., diepte 25 cm. Een zeer solide kast tegen een zeer voordelige prijs Ongebleekte katoen voor lakens en slo pen. Beter dan het beste Kongolinnen. Een ongekend voorde lige aanbieding. Voor 2-pers. lakens, 180 cm. br. p. m. 2.40 - voor 1-pers. laken 150 cm. br. p. m. a Vogelkooi. Sierlijk model in goudkleur uitvoering. Afneemba re plastic bak. Speci ale schuiflade, zodat U de vogels op gemakke lijke wijze van voer kunt voorzien. Zeer ruim model Werphengel. Een prachtige volglas werphengel voor de jeugd. Verstelbare molen, 50 meter nylon snoer, blinkert, dob ber enz. Zo kunnen straks genieten aan de waterkant. Compleet In luxe draag-. verpakking 1 (J Sisal bouclé tapijt. De bekende ijzerster- ke kwaliteit. Dubbel zijdig. Heeft dus grote voordelen. Kleuren: cognac, goud, geel en linde. (Neemt U de maat van Uw kamer even mee?) 100 cm. breed, ^25 per meter O Autowasborstel, zui ver, In rubber gevulca- niseerd varkenshaar. Wast krasloos. Met slangaanslulting. 1 jaar garantie. In 2 uitvoe ringen. Luxe uitvoe ring 13.25 Super uit voering Q75 Caban. Modern, twill gabardine met leuke pepita voering In zwart en beige. Een caban is verrukkelijk in het voorjaar en straks als U met va kantie gaat. Maten 36- 46 nu voor Uni Terlenka filet. Prachtige soepelval- lende kwaliteit. Fijn ruitdessin. Geschikt voor ieder vertrek in Uw huis en... zeer voordelig. 150 cm. br., per meter 4.50 - 100 cm. breed, Wandelwagen, met rem, nylon gelagerde spaakwielen, verstelba re rug en voetplankje. Chroom uitvoering. Prima vering. Diverse ruitdessins en effen tin ten. Dit wandelwagen tje Is. geheel opvouw baar r- r* Tuiglederen sanda len met hielband en soepele porozool. In kinder-, jongens- en herenmaten. Heerlijke dracht voor jong en oud. Maten 40-44 6.75, 35-39 5.75, 28-34 4.95, slechts per meter

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 16