Gemeenteraad van Velsen neemt „Plan Zeewijk" in behandeling Verbetering van „De Heerenduinen" vóór volgend seizoen voltooid? 68 275 49° 43 89 98° """"98 59 mmm* KOELEN *1 1 Valpolicella Chianti 69C EXAMENS EXAMENS GESLAAGD: V D Koffie Ananas 1.29 Gehaktballetjes Diepvrieskip Gekookte Ham Doorregen Spek AWffwOmiïjs Plan omvat bouw 1008 etage- en 264 eengezinswoningen Meer telapparaten voor verkeer te Beverwijk Havenberichten Witte Speciale Italiaanse Wijnweek c Goudse kaas 169 Dameshoeden Sjaals VROOM DREESMANN Handschoenen DONDERDAG 3 JUNI 1965 Plan Zeewijk Eengezinswoningen Brandjes in IJmuiden Schoolkorfbaltoernooi van de gemeente Velsen Uitvoering plannen nog 125.176 duurder BURGERLIJKE STAND HEEMSKERK OOK IN LEVENSMIDDELEN De Goede snelste in zomerrit Kennemerland Japanse perziken Rumbonen Melange Jacques" SUCCES dan een nieuw rijwiel van Centra. Wij ruilen uw oud karretje in, en U bet. het restant con tant of 4,- per week ZAAL Du Commerce Pinda- of kokoskoeken Café Noir Limonade Gazeuse Corned Beef geldig tot en met donderdag 10 juni zocht het college de gemeenteraadmach tiging voor: De teleurstellende gang van zaken in de laatste jaren met betrekking tot de toewijzing van het aantal te bouwen woningwetwoningen in de gemeente Velsen, alsmede het vrijwel ontbreken van de mogelijkheid binnen de van rijkswege vastgestelde toetsingsprijs die bouw in deze gemeente uit te voeren, is voor het college van B. en W. aanleiding geweest andere wegen dan de gebruikelijke in te slaan om toch de bouw van woningen, tegen de laagst mogelijke huren en met behoud van tenminste de huidige kwaliteitseisen, tot stand te brengen. In de bouwnota van de minister van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid hebben zij richtlijnen gevonden op welke wijze aan dit streven gestalte zou kunnen worden gegeven. Met inachtneming van het daarin vermelde heeft het college thans plannen voorbereid tot de bouw van woningen in Zeewijk. Daarbij heeft het B. en W. voor ogen gestaan, dat in dit uitbreidingsplan een voldoende aantal woningwetwoningen tot stand dient te komen. Het is gebleken dat de bouw van die woningen niet mogelijk zal zijn zonder toepassing van arbeidsbesparende methoden, waarbij in continubouw volgens een bepaald systeem zal worden gewerkt. Eind 1963 heeft zich voor de uitvoe ring van een dergelijke bouw de n.v. Pa- nagro te Warmond met het college in verbinding gesteld. Die vennootschap had indertijd in Delft een begin gemaakt met een arbeidsbesparende systeembouw van gelijksoortige woningen als in Zeewijk be horen te komen. Daar met het Rijk over eenstemming was verkregen over de prijs van de in aanbouw genomen woningwet woningen en de genoemde vennootschap in beginsel bereid was op hetzelfde ni veau en tegen overeenkomstige prijs wo ningbouw in deze gemeente uit te voeren, bestond alleszins reden onderhandelingen met de n.v. Panagro aan te knopen. De eerste en de tweede produktiestroom omvatten dus in totaal 1848 woningen. Op bijlage II is vermeld het plan, onder scheiden naar bouwvormen en typen. Teneinde de verdere voorbereidingen re' geimatig voortgang te doen hebben, onder- B. en W. van Beverwijk hebben de ge- I meenteraad voorgesteld voor een uitge breid verkeersonderzoek ten behoeve van het traceren en dimensioneren van wegen en het ontwerpen van een wegenstructuur 1. tot het uitvoeren van het plan voor pian in het IJmondgebied nog drie telap- de bouw van 1008 etagewoningen c.a., in paraten aan te schaffen. Zeewijk te IJmuiden: om, in overeenstemming met de des- i indertijd verstrekte de raad een krediet betreffende bepalingen van de woning- voor een verkeerslichtinstallatie op het wet, de voor de uitvoering van het meer- pjruiSpUnt van de Alkmaarseweg met de genoemde werk nodige voorschotten en aan Duinerweg en de Plesmanweg. financiële steun van het Rijk aan te vra- jn krediet was ook een bedrag opgeno gen en te aanvaarden. men voor een telapparaat. Maar om verantwoorde en op elkaar af gestemde resultaten te verkrijgen dienen Met betrekking tot de woningbouw in I tegelijkertijd vier van deze toestellen te Zeewijk verdient volgens het college de worden gebruikt, namelijk één op elk van bouw van de 264 eengezinswoningen, waar- de toeleidende wegen van een kruispunt, van hiervoren sprake is geweest, een apar- De aankoopprijs van de drie apparaten is te vermelding. Het is de bedoeling, met geraamd op totaal f 7900 inschakeling van de stichting eigen-wo- ningbezit, de bouw van die woningen in de tweede produktiestroom op te nemen. Die woningen zijn echter niet voor de verhuur bestemd, doch voor de verkoop aan de daarvoor in aanmerking komen de particuliere gegadigden uit deze gemeen ten; die reeds grond voor de bouw van een woning in Zeewijk hebben aange vraagd. De registratie van de aanvragen heeft geleid tot het aanleggen van een lijst met enige honderden namen. Het gevolg van de gedragslijn zal zijn dat: 1. een aantal gegadigden een woning Allereerst zal in uitvoering worden ge nomen het plan tot de bouw van 1008 wo ningwetwoningen, omvattende 6 woning blokken met 6 woonlagen en per woon laag, langs een galerij, 12 woningen, dus in totaal 432 woningen, alsmede 4 woning blokken met 12 woonlagen en per woon laag, langs een galerij, 12 woningen, dus in totaal 576 woningen. In aansluiting hierop zullen worden gebouwd 32 woningblokken met 3 woonla gen en per woonlaag 6 woningen, dus 576 woningen, alsmede 264 eengezinswoningen. Tijdens het afbranden van een daklijst aan een woning aan de Marconistraat in IJmuiden vatte het vergane houtwerk woensdagmiddag vlam. De schilders, die met het afbranden bezig waren, wisten het vuur zolang te beteugelen totdat de brand weer arriveerde. Daardoor kon erger wor den voorkomen. Tegen de schilders is pro cesverbaal opgemaakt omdat zij een ben- zinebrandlamp gebruikten waarvoor zij ni de vereiste vergunning hadden. In een badcel van een woning aan de Grahamstraat in IJmuiden is woensdag middag wasgoed in brand geraakt. Het goed hing te drogen boven een brandend gasstel dat op de vloer van de badcel was geplaatst. De schade was gering. De Velsense brandweer moest woensdag middag aan de Minister van Houtenlaan in Velsen het zoveelste grasbermbrandje blusse.n. Twee onbekend gebleven jongens hadden daar met lucifers gespeeld. Woensdag kwamen in IJmuiden aan: Mossville, van Rotterdam; Beyla, Le Havre; Ant je, Dor drecht; King Fisher, Felixtowe; Barbo, Rotter dam; Breitenstein, Bremen; Seeclipper, Emden. voor IJmuiden; Friesland, Stettin; Zus, Par voor IJmuiden; Innstein, St. Johns; Letten, Hamburg; Hinde, Londen; Christiane Olden- dorff, Mantyluoto; Mare Liberum, Dagenham Wildura, Norfolk, voor IJmuiden; Roelof Buis man, Goole; Bern, Londen; Atlas, Oporto Nordholm, Rotterdam; Nerlandia, Gothenburg Bloemgracht, Hamina; Alouette, Londen. Woensdag vertrokken uit IJmuiden: Mieke Legenhausen, naar Genua, van IJmuiden; Jean E., Londen; Rio Corrientes, Le Havre; Gerhard Jacobs, Helsingborg; Tito Campanella, USA Arnhem, Harwich; Agamemnon, Hamburg Helena, Rotterdam, van Zaandam; Lenne, Lon den; Vliestroom, Sheerness; Alme, Londen; Alk, Norrkoeping; Lycaon, Antwerpen; Spaarne- stroom, Hull; Stella Rask, Odense, van IJmui den; Skauborg, Gothenburg, van IJmuiden Maratha Progress, Baltimore, van IJmuiden Saint Marc, Boulogne; Teunika, Rotterdam Asta, Rotterdam; Kaarina, Gent; Leliegracht Rotterdam; Theano, Rotterdam; Timo, Grange mouth, van IJmuiden; Lohklint, Odense; Mer curius, Maldon, van IJmuiden; Spes, Swinousj cie, van IJmuiden; Aldebaran, Rotterdam Wittekind, Nykoeping; King Fisher, Felixtowe Res Nova, Boston, van Zaandam; Guineekust Freetown; Lauwersborg, Delfzijl; Perseo, Bale Comeau; Drenthe, Stade. Donderdag kwamen in IJmuiden aan: Draco van Rotterdam; Ivoorkust, Antwerpen; Fram. Rotterdam, voor IJmuiden; Taras, Rotterdam Hedwig Luenstedt, Rotterdam. Donderdag vertrokken uit IJmuiden: Marie Christine, naar Trolhattan, van IJmuiden; Pa vonis, Norrkoping, van IJmuiden; Philetas, Rotterdam; Osheim, Thoervaag, van IJmuiden Breitenstein, Antwerpen. (Indien achter de scheepsnaam en de haven van herkomst of bestemming geen nadere aan duiding volgt, betekent dit, dat het schip van of naar Amsterdam is gegaan). GROENTEVEILING BEVERWIJK Op de groenteveiling te Beverwijk wer den woensdag de volgende prijzen geno teerd: aardbeien 80-105, andijvie 65-75, asperges 250-390, bloemkool 40-95, poste lein 8-36, waspeen 70-85, raapstelen 6-12 radijs 10-20, bospeen 55-82, rabarber 10-25 sla 8-30, spinazie 13-63, prei 80-98, tomaten 130-145, sperziebonen 400-420. Vrijdag en zaterdag worden weer de jaarlijkse schoolkorf bal wedstrijden ge speeld voor de scholen in de gemeente Velsen. Het toernooi wordt gehouden op de bijvelden van Sportpark Schoonenberg. De scholen zijn in zeven poules inge deeld: A: Clara Stern 1, M.i.v.o. 1, Jan Cam- pert 1. B: Jan Campert 2, Watervliet 2, Brede- rode 2, P. Vermeulen 2. C: P. Vermeulen 1, Jan Ligthart 1, Wa tervliet 1, Comité 1. D: Theo Thijssen 2, Clara Stern 2, Adolf van Nassau 2, Emma 2. E: P. v. Leeuw 1, Marnix 1, Brederode 1, Emma 1. F: Pleiaden 1, A. van Nassau 1, Juliana 1, Ther Thijssen 1. G: Comité 2, Brederode 3, Theo Thijs sen 3. Clara Stern 3. Voor de verbetering van het zwembad tijdig te verkrijgen, dat het gehele restau- kan kopen tegen een prijs, die overeen- I Heerenduinen" heeft de Velsense ge- ratieplan vóór de aanvang van het seizoen l.nm4 *ma4 r,TAt>lpaliilra ftrnnd- gJ-J b OU. W 1 1 nnr»J _~1 -ï— komt met de werkelijke grond kosten meenteraad tot nu toe al een bedrag be- 1966 voltooid zal kunnen zijn. 2. een aantal woningen met een lage I schikbaar gesteld van 1.311.750. Dit is I De belangrijkste oorzaak van de over- huurwaarde leegkomt, dat er beschikking nog niet helemaal voldoende gebleken en schrijding der ramingen is de steeds draagkrachtige voortgaande stijging van de loonkosten en kan Komen van mindei de raad wor(jt daarom verzocht nog een. - wonmgbehoevenden. de materiaalprijzen. Daarnaast hebben en Een en ander zal in de gemeente- krediet van 127.176 te voteren, waarmee ]<eje wijzigingen in de opzet kostenverho- raadsvergadering van woensdag 9 juni het totaalbedrag stijgt tot tegen de ander- gend gewerkt. Ten slotte spelen mee fac worden behandeld. half miljoen. De eerste fase van de verbetering is in middels uitgevoerd. Het is de bedoeling nu zo spoedig mogelijk een begin te maken met de tweede fase: aanleg van het oefen- GEBOREN: Lisette C., d. v. C. Hofman I bassin en het diepe bassin, bouw toilet- en J. M. Tik; Nicoline I. A., d. v. C. J. W- gebouw, bestrating rond de bassins en de Verhagen en A. M. C. de Louw; Ronaldus verdere entourage. A. W., z. v. J. J. Rijke en E. Mul; Cornelia toren als meerwerk, verhoging der inrich tingskosten e.d. Geen bedorven melk meer, verse vleeswaren blijven vers. U kunt bood schappen voor een paar dagen tegelijk doen. U kunt uw gasten koele dranken serveren. Een koelkast is geen luxe meer! Bovendien voor u een buitenkansje want Telerama geeft u 10% re- ductie op de koelkast die u kiest (b.v.: Marijnen, GEC, Fiat, Ignis). Dezp koelkasten hebben n.l. vrij wel onzichtbare schoon heidsfoutjes. ALLÉÉN bii TElf- RAMA Haarlem Nieuwe Groenmarkt 2 Gen. Cronjéstraat 18 tel. 15220-57900 IJmuiden Kennemerl. 24, tel. 2401 V -f.'j 1 v- 1 CJ1 VOORDEEL M. H., d. v. T. A. Groot en M. J. Vendel; Willibrordus W. P., z. v. W. W. M. Visser en A. J. C. Korver; Silvia S. A. M., d. v. H. Breems en A. J. Vlaming; Yvonne S., d. v. P. van Dessel en G. M. Senden; Nico- laas L., z. v. N. L. Martens en C. Heijne; Marco J., z. v. A. W. Dubbeld en G. C. A. Boots; Freddy, z. v. A. Starkenburg en G. Verduijn; Beatrix, d. v. A. E. G. C. Ver- weij en S. A. Buiteveld; Laetitia D. J. M-, d. v. C. A. H. Leurs en J. C. M. Feiten; Monique, d. v. J. A. G. Lassen en I. M. J. van Zonneveld; Esther M., d. v. J. A. A van Hesselingen en T. J. van der Pal; Sig- vard J., z. v. J. H. van Tongeren en I. van der Meer; Antonino, z. v. A. Cadeddu en F. Schipper; Ingrid D. E., d. v. R. Veer en M. H. Buikes; Maria A., d. v. H. Beentjes en L. G. Baltus; Petrus H., z. v. H. Been tjes en L. G. Baltus; Eddo C., z. v. C. L. J. de Vries en F. S. van Herwerden; Elisa beth A. M., d. v. J. Maas en A. E. Eijking; Adriana J., d. v. M. Schouten en J. F. Ploegers; Gerardus M., z. v. G. J. Koper en H. M- Baltus; Annemarie, d. v. J. Clots en M. Nijman; Johanna G. M., d. v. J. P. Zuurbier en M. C. Res. ONDERTROUWD: Albertus W. Been tjes en Margreta C. M. Brandenburg. GETROUWD: Cornelis J. Steevens en Fenna J. Loer. OVERLEDEN: Wilhelmina J. M. Groen land, 9 j., dochter van L. C. Groenland en B. T. Heijne. Het streven is er op gericht de rijks- goedkeuring voor dit deel van het plan zo De achtste rit van de zomercompetitie, I die woensdagavond door de Beverwijkse rennersclub „Kennemerland" over een af stand van 70 km. in het sportpark „Adri- chem" werd verreden, is gewonnen door Sjaak de Goede. Zijn enig overgebleven ri vaal Peter Slotemaker bleef hij met 'n hal- ve ronde verschil de baas. Alle overige renners, onder wie Serpenti, Borre en Van der Winden, hadden er door I pech of anderszins voortijdig de brui aan gegeven. Bij de nieuwelingen, die 65 km. reden, zegevierde Henk Welp in de eind sprint van een vier man sterk kopgroepje. I De uitslag was: I. H. Welp, 2. A. Duyker, 3. J. van Hooff, 4. L. de Vries, 5. S. van Zon, 6. E. Keyzer, 7. A. Teeling, 8. C. Brakenhof. Uitslag C-klasse (22 km.): 1. C. Dugge, 2. A. Rumphorst op 1 ronde, 3. A. Bak ker, 4. T. Pekel, 5. F. van Embden, 6. H. Mulder, 7. M. Jansen, 8. D. Rens, 9. A. Knaap, 10. Smeets. de lekkerste perziken, 1/2 blik C eigen import op mandfles, per fles met Jamaica rum 200 gram Eigen import. 1.6 literfles, per fles Zak met 500 snoep gram RIJSCHOOL Heus 't is waar De grootste sortering VOGELS heeft N.V. „DE VOGELAAR" Bourk's, Roodrug, Cactus, Tovi, Baard, Nandaya, St. Thomas en vele andere grote parkieten. Vogelspeciaalzaak N.V. „DE VOGELAAR" Wijk aan Zeeërweg 101 IJmuiden Tel. 02550- 8124 Vervolg Luidsprekers van pag. 4 Pinksteraanbieding: Mode huis Jedo, Gen. Cronjéstr. 48, heeft een speciale Pinkster aanbieding: Dames Twinset 24.95, kinderregenjasjes, 6-14 j. ƒ19.95. Heus 't is waar. Voor de mooist pratende papegaaien naar N.V. „De Vogelaar", Wijk aan Zeeërweg 101, IJm., telef. 02550- 8124. Slijterij „Flora", Zeeweg 115, tel. 5307: 1 fles orig. Schotse whisky 12.50. Windschermen gestreept 17.50 effen 24.50. - Doelstr. 10, Hrl. Originele Valencia pinda's altijd vers, eigen branderij. Marcelis, Trompstraat 14. Plakzolen vanaf 85 ct. Leuke rieten tassen v.a. 3.75. - Schoenmakerij v. d. Berg, Kortenaerstr. 39, hoek De Ruyterstraat. Postzegelverzamelaars. Ook voor F.D.C.-covers slaagt u bij ons. Wij vragen steeds goede verzamelingen te koop. Ook uw doubletten nemen wij van u over. Sigaren- en postzegelhandel G. Bakker, Snelliusstraat 53, IJmuiden, tel. 5053. Aquaria, vissen, planten. - N.V. „De Vogelaar", Wijk aan Zeeërweg 101 IJmuiden, telef. 02550-8124. Beo's, Ara's, Cuba amazones, geel- en blauw voorhoofd amazone papegaaien met jaar garantie voor spreken en fluiten. - Vogelspeciaalzaak N.V. „De Vogelaar", Wijk a. Zeeërweg 101 IJmuiden, telef, 02550 - 8124. Kennemerplein 1, tel. 19373, Haarlem 20 stappen achteruitgang Station Haarlem Verhuur van rijwielen, brom fietsen, scooters. Tevens in- en verkoop. Wielders, Rozen straat 63, Haarlem (winkel naast Rutecks), tel. 21601. Veel geld voor uw gebruikte meubelen bij aankoop nieuwe Rechtstreeks van fabriek. - Enorme keuze, elke prijs klasse, eerste klas afwerking. Betaling in 6 maanden rente vrij. - Vraagt catalogus. Post bus 538, Den Haag. le klas meubelen direct van fabriek. Enorme keuze, lage prijzen. Vrijblijvend bezoek aan toonkamers, Swagerman, Pres. Steynstr. 47, tel. 4769. Bjj Hazenberg hoort hazel noottaart. 4 smaken. 1ste kwal. 2.75. Grote gezins boterkoek. Tijdelijke prijs 1.95. Suikervrije koekjes en gebak. Pudding met saus 65 cent en per en hele liter 2.25 en 4.-. Hazenberg mm heerlijk Pas-Tunette" korsetten en B.H., Gaines en stepins. - Alleenverkoop bij Glas, L. Nieuwstr.-Marktpl., tel. 5205, IJmuiden. Mooie sortering kinderstoelen met prachtige bekleding, zeer lage prijzen vanaf f 39.- bij Glas, L. Nieuwstr.-Marktpl., tel. 5205, IJmuiden. Cojo"-overhemden en week enders in gr. sortering,bij elk overhemd op verzoek Cojo-speldje gratis bij Glas, L. Nieuwstr.-Marktplein, Tel. 5205, IJmuiden. Kasten in een enorme grote sotering en direkt uit voor raad. „De Houthal". Kenne- merlaan 159. Slaapzakken vanaf f 29.75 luchtbedden v.a. 20.90. Grote sortering, 't Sporthuis, Ken- nemerlaan 94. Wij maken alle sleutels. Fa. N. P. Zwager, Kennemerlaan 77, tel. 5607. Voor uw t.v.-reparaties D. de Vries, Steenbokstr. 3, telef. IJm. 6244 (ook 's avonds). Grote fles Sinas, geen 63 ct. maar 49 ct. per fles. - Kalis, Trompstraat 71. Werkende wed., 53 j„ in het bezit van auto, zoekt een leu ke alleenstaande vrouw om in de weekeinden samen uit te gaan. Liefst ook van die leef tijd. Br. L 3133. Weduwe, 58 jaar, zoekt ken nismaking met nette heer, liefst in bezit van auto, om gezellig de levensavond door te brengen. Ben zelf in bezit van mooi huis en financiëel onafhankelijk. Br. L 3131. Uw t.v. defect? Bel 7849 (ook s av.) en wij komen dir. W F. Harrems, Steenbokstr. 17. Kostuums naar maat, con fectiekostuums, regenjassen, suède kleding door d. en h. (ook n. maat). Betaling v. f 20 p. m. af. Coupeur bezoekt u aan huis. N.V. The London Style, Hemonylaan 26, Am sterdam, tel. 020 - 79 47 61. Kredieten tot f 4000.— voor aankoop meubelen en wo ningtextiel. Vraagt gratis fol der. Discrete behandeling en zeer lage aflossingen. Post bus 1083, Rotterdam. Grote fles Exota 3 voor 98 ct. Kleine flesjes 6 voor 120 ct. Kalis, Trompstraat 71 Jewel up, nu 2 flessen 89 ct. Kalis, Trompstraat 71. Kleine Pils, 3 fles 74 ct. Kalis, Trompstraat 71. Met de feestdagen heerlijk kip eten. Bij ons in alle prij zen en goedkoop. Kalis Trompstraat 71. Grote fles limonade van 98, nu 89 ct. - Kalis, Trompstr. 71 Litersfles koffiemelk nu 125 ct. - Marcelis, Trompstr. 14. Huur voor bruiloften, par tijen, vergaderingen enz onze intieme feestzaal. Vraagt pr.- opgave Marktplein 2, telefoon 4583 Literblik Pruimen op sap, nu 79 ct. Marcelis Trompstr. 14. Groot ovaal blik haring in tomatensaus, nu 59 ct. - Mar celis, Trompstraat 14. 2 rollen Eierbeschuit 49 ct. - Marcelis, Trompstraat 14. 150 gram gebraden gehakt nu 45 ct. - Marcelis, Trompstr. 14 Te koop commode en teddy reiszak, z.g.a.n. Na 6 uur: Trompstraat 133. Goedlopende V.W., nw. ban den en radio 400.Oranje straat 41 na 6 uur. Te k. 1. w. bruidsjapon met toebeh., m. 42. Hier niet gedr. Vechtstraat 101, IJmuiden. Te koop orig. crossmotor, 500 cc. - IJmuiderstraatweg 141. Te koop Morris 1000 bj. I960, kleur gebroken wit met rood leren bekleding, in prima st. 1350.f 100.— eigen geld. Rest in termijnen. Rijksst weg 154, Haarlem, tel. 02500 - 57725. Te koop Vauxhall Sport 490, b.j. aug. '62. Van le eigenaar, 4 cyl. motor, 2 carburateurs, rem-bekrachtiging, kleur ci troengeel m. rode bies, rood- led. bekled., radio en witte zijvlakbanden. Prijs f 4250. Inruil en financ. mog. Rijks straatweg 154, tel. 02500-57725. Tweelingwagen te koop, mo del Romantica van Koelstra Te bevr. bij fam. Exalto Driehuizerkerkweg 142. Te koop Renault 4 de Luxe 1962 gebr. wit, roldak, 47000 km, banden 99°/o, prima on- derh. 2350. Lierstraat 71 IJmuiden. Goudmerk. Van de beste koffiesoorten. 250 gram blik met stukjes Groot ananas. Per blik Te koop Opel Rekord in pr. staat, le lak, chroom heel mooi. Deze auto is geheel gaaf. Prijs 750.f 100.- eigen geld. De rest in termij nen. Rijksstraatweg 154, tel. 02500-57725. Te koop groene Amazone papegaai, fluit, begint te spreken, en 3 zangkanaries met 6 vogelkooien, in één koop 200.Grahamstr. 42. Vamor scooter- en autorij school H. Anepool. Tuinders- straat 63, tel. 4565. Rijnstraat 91, tel. 6285. Te koop Opel Olympia Bestel 1958. Prijs billijk. Waterman straat 23, IJmuiden. Te koop i. g. st. Z. V.W. '53, linn, kinderw. met uitnb. bak, mod. kinderl., divanb., kl. kloostert. (rookt, annex boekenm.). Kastanjestr. IJm. O. Te koop: Koelstra kinderw. zwart-wit, pitriet wieg, Fa- cetta petr.kach. Hr. sportf. Raleigh 3 versn. Lijsterlaan 28 na 4 uur. Te koop prima motor Match less 350 cc. Boerhaavestr. 8. Te koop V.W. '51, gerev. mo tor 1960, i. g. st. Snelliusstr. 73 's avonds na 18 uur. Te koop goede werkbrommer Berini met DKW motor 65. Houtzaagbankje f 45. Mercu- riusstraat 5. Te koopFord Zephyr in prima staat, weinig gelopen, van le eigenaar. Br. L 3119. Bando v. elektronisch balan ceren. Trompstr. 8, te1 2555. in tomatensaus. Een delicatesse. Per blik Handig voor het week end, per pak van 1e klas fabriek. Per rol mjgtk. q panklaar per stuk de echte Gelderse ham. 150 gram Diverse smaken. 3 grote gezins- flessen De originele import. 200 gram zonder zwoerd. 150 gram jong belegen. Velserduinplein 5 Telefoon 8065

IJmuider Courant | 1965 | | pagina 7